Hilarion, 31 lipca – 6 sierpnia 2011

.

Ukochani,
Życie na Ziemi nabiera jeszcze szybszego tempa, niż dotychczas. Wiele wydarzeń, które nastąpi, będzie się jawić jako cudowne i trudne do uwierzenia. Gdy wydarzają się takie rzeczy, pamiętajcie, by w każdej sytuacji zachować równowagę i spokój. Gdy wymiary zbliżają się do siebie coraz bardziej, pojawi się większe uczucie radości i oczekiwania w sercach wszystkich i zacznie się zakorzeniać poczucie nieodwołalnie nadchodzącej wolności.

Jest to czas, aby skierować swe kroki ku następnemu poziomowi – poziomowi swej własnej odpowiedzialności i mistrzostwa. Całkowicie skupcie się na tym, co pragniecie ujrzeć, co ma przyjąć kształt i zamanifestować się w waszym życiu i waszym Świecie, i nie pozwólcie, aby cokolwiek was w tym rozpraszało. Nadchodzące tygodnie i miesiące są czasem, w którym macie sposobność poczynienia wielkich kroków naprzód na spirali swojej ewolucji i osiągnięcia Mistrzostwa na swym ludzkim poziomie oraz postępu w objęciu umysłem jeszcze wspanialszych zdolności i umiejętności, niż uważaliście za możliwe. Każde z was ma możliwość osiągnięcia większych rzeczy, niż kiedykolwiek mogliście sobie wyobrazić.

Gdy zbliżacie się do tych możliwości, wiedzcie, że gdy odzyskujecie swą osobistą moc i suwerenność, dokonujecie wyboru, który posłuży najwyższemu dobru wszystkich. Każde pozytywne i skoncentrowane na celu działanie, jakie podejmujecie, ma wielki wpływ na ogólny przebieg wydarzeń, zaś w waszym wspólnym interesie leży stworzenie nowej gry, wypełnionej radością, nieskończonym dobrem i zdrowymi możliwościami. Wierzcie we wrodzoną dobroć i wielkość waszych bliźnich i utrzymujcie swą wizję z całą siłą, jaką macie do dyspozycji każdego dnia, niezależnie od tego, co się dzieje wokół was.

Wielkim zadaniem, przed którym teraz, Kochani, stoicie, jest strzaskanie obręczy głęboko zakorzenionych negatywnych form myślowych, które uformowały się jako otaczające Ziemię pole energii o dużej gęstości. Nowe kosmiczne energie, które tu przybywają, pomagają w tym procesie, ale to wy jesteście tymi, którzy muszą wyrazić swoje intencje, aby tak się stało. Na Planecie wolnej woli to jej mieszkańcy muszą skorzystać ze swego suwerennego i Boskiego prawa, i przywrócić tę Planetę do jej pierwotnego Boskiego wzorca poprzez wyrażenie takiej intencji. Ćwiczcie się w swych prawach współtwórców, tworzących wraz z Boskim Źródłem Wszystkiego Co Jest, codziennie wyrażając intencję dostrojenia się do Boskiego Planu dla Ziemi oraz każdej istoty i rzeczy na Niej.

Niech waszą codzienną intencją będzie dostrojenie się do waszej Świętej Chrystusowej Jaźni i podążanie za Boską Wolą dla najwyższego dobra wszystkich. Pojawi się jeszcze wiele, wiele rzeczy, które będą was rozpraszać i odciągać od waszego rdzenia, o ile tylko na to zezwolicie. Obecne czasy wymagają wnikliwości i podążania za podpowiedziami waszego serca, nawet jeśli w danej chwili nie rozumiecie jego powodów. Wszyscy uczycie się podążać za wyższą wizją, wizją waszej Wielkiej Obecności JAM JEST, i będzie to wymagało oddania swej ludzkiej woli na rzecz Woli Boskiej. Wierzcie, że wasza Wyższa Jaźń pragnie dla was i tych, których kochacie, tylko tego, co najwyższe i najlepsze, i ufajcie, że wszystko będzie dobrze.

Wyobrażajcie sobie, że jesteście Świetlistymi Istotami o wzroście ok.3,5 metra i codziennie bawcie się tą wizją. Wyobrażajcie sobie i czujcie się jak potężne Istoty, które mogą dokonać wielkich zmian po prostu będąc tutaj w tych doniosłych czasach. Czujcie miłość Stwórcy w swej czakrze serca i wypromieniowujcie ją w postaci coraz szerszych koncentrycznych kół, i wiedzcie, że wasze Światło i wasza Miłość naprawdę zmieniają bardzo wiele.

Do następnego tygodnia…

JAM JEST Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff
www.therainbowscribe.com
PrzetłumaczyłaWika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: