Czas Wspaniałych Sposobności dla Wzrostu Duszy

.

.

Mistrz Hilarion – 24-31 lipca 2011
Przekazała: Marlene Swetlishoff

Przetłumaczyła Wika

.

Ukochani Pracownicy Światła!  W miarę, jak letnie dni podążać będą jeden za drugim, odczujecie jeszcze większy wpływ narastających energii, których efektem może być to, że poczujecie się przytłoczeni wszystkimi zmianami wewnątrz i wokół was.  Jest bardzo ważne, abyście pozostali skoncentrowani i zdeterminowani na swoim kursie.  Jeśli jeszcze nie zrobiliście użytku z prostych reguł, pomagających się wam ugruntować, jest to pora, by poważnie się nad nimi zastanowić.

Wybierajcie się na długie spacery pośród natury; siadajcie nad jeziorem lub rzeką, słuchajcie głosów ptaków wokół was, zamykajcie oczy i wyobrażajcie sobie, że z waszych stóp wyrastają korzenie i sięgają do krystalicznego jądra Ziemi; słuchajcie kojącej, podnoszącej na duchu muzyki, która wypełni wasze serca radością i spokojem; zróbcie coś miłego dla kogoś innego bez bycia o to poproszeni; przeczytajcie dobrą książkę; stańcie przy drzewie, mówcie do niego i poczekajcie na odpowiedź.  Istnieje wiele sposobów na ugruntowanie się w pełni w waszym ciele.  Możecie po prostu wypowiedzieć na głos intencję:  „Moją intencją jest bycie w pełni i na 100 procent ugruntowaną/ym w krystalicznym jądrze Matki Ziemi w dzień i w nocy.  Niech tak będzie i tak właśnie jest” – to również będzie działać.

Gdy coraz intensywniejsze energie będą wciąż napływać, na Ziemi będzie miało miejsce wiele zmian i ludzie na Świecie napotkają wiele wyzwań, próbując w tych zmianach się orientować.  Ziemia również się przekształca i gdy ta alchemiczna przemiana się wydarza, należy pamiętać, że jest to czas wspaniałych sposobności dla wzrostu duszy i ewolucyjnej ekspansji dla wszystkich, i że w czasach tych mogą mieć miejsce wielkie skoki w rozwoju świadomości, zatem kluczową sprawą jest codzienne trzymanie się swej duchowej praktyki i wysyłanie intencji dostrojenia do Boskiego Planu.

Innym kluczem w tych czasach jest wynajdywanie wielokrotnie w ciągu każdego dnia wielu rzeczy, za które możecie być wdzięczni.  Każdego ranka zróbcie ich listę i przynajmniej raz dziennie wymieńcie wszystkie rzeczy i wszystkich ludzi w waszym życiu, za których jesteście wdzięczni.  Odkryjecie, że praktyka ta obudzi uśmiech w waszym sercu, a co za tym idzie i na waszej twarzy, podniesie was na duchu i sprawi, że będziecie się czuć pewnie, przekonani, że wszystko w waszym życiu jest dobrze i tak, jak powinno być.  Pamiętajcie, że wasze myśli są rzeczami i to, o czym myślicie i rozpamiętujecie zacznie się manifestować w waszym życiu, a teraz będzie potrzebne na to coraz mniej czasu niż przedtem. Upewniajcie się, że wasze myśli dotyczą tego, czego przejawienia się w waszym codziennym życiu naprawdę pragniecie.

Wzywajcie niezatrudnionych dotychczas Aniołów, którzy czekają, aby każde z was mogło ich zapamiętać. Rozumiemy, że w waszym życiu i na Świecie wiele się wydarza to, co rozprasza waszą uwagę, ale potrzeba tylko parę chwil aby ich wezwać i poprosić o pomoc w dowolnym momencie.  Istnieją całe legiony tych przepięknych Aniołów, które czekają, by pospieszyć wam na pomoc, kochani.  Jest to ich i naszą –waszej rodziny Światła – największą przyjemnością i radością pomagać wam w waszej duchowej podróży.  Jeśli nie możecie nas zobaczyć, po prostu miejcie wiarę, że podążamy za wami krok w krok. Mówcie do nas, jak mówilibyście do najdroższego przyjaciela, gdyż naprawdę nie ma takiej rzeczy, jakiej byśmy o was nie wiedzieli i możemy dostarczyć wam wglądów, które inaczej mogłyby wam umknąć.

Przede wszystkim, Ukochani, bądźcie dobrzy i współczujący dla siebie samych i miejcie szacunek dla swej duchowej podróży i niewiarygodnego wzrostu, jaki się w was wciąż odbywa.  Jeśli spojrzycie nawet o rok wstecz zobaczycie, że dokonaliście bardzo wiele, a co najważniejsze, jesteście tutaj i czyni to wielką różnicę!

Do następnego tygodnia…

JAM JEST Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff  www.therainbowscribe.com

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Lip 31, 2011 @ 21:04:06

  Kosmito, dziękuję za ten miły cytat z internetowej strony jednej z naszych Czytelniczek.

  Czuję od Was nie tylko dużo miłosnego ciepła, ale i też duchową dojrzałość. I bardzo sobie to cenię. Jeszcze raz dziękuję za Wasze wspaniale komentarze.
  Nie żegnam się z Wami, ponieważ trzymam Was blisko serca i będę zaglądać na forum „Złotej Ery”. Niech Anioły zawsze mają Was w swojej opiece. Zawsze z miłością — Krystal

 2. KOSMITA
  Lip 31, 2011 @ 15:39:28

  Zachwycające widoki Ziemi – „Mądrość Indian”

 3. allright
  Lip 31, 2011 @ 14:10:31

  Moi drodzy muszę się z Wami podzielić tym co czuję…po przeczytaniu tego przekazu…w istocie powinnam być wdzięczna samej sobie,że pozwoliłam na tak dużą zmianę swojej świadomości…tak , tak wzrost jest możliwy tylko za naszym przyzwoleniem przecież…czuję ogromny napływ subtelnych energii…
  Na jedno jeszcze nie czuję się gotowa…na zmianę wyznania…przynależę do kościoła katolickiego i odkrywam w nim na nowo jego przesłanie tzn…od jakiegoś czasu msza święta jest dla mnie prawdziwym misterium miłości…całe zgromadzenie jest jednością w duchu miłości chrystusowej…przyjęcie komunii to prawdziwy dar trzeba się tylko na niego otworzyć…łzy obmywają moje oczy, są to łzy radości wzruszenia…czuję,że boskość we mnie rozpala mnie od środka…po takiej mszy czuję się uskrzydlona…
  A potem zastanawiam się w jakim kierunku pójdzie odnowa religii w ogóle tak by w istocie służyły człowiekowi we wzroście ducha i nie stanowiły podziału……
  Pozdrawiam Was…jestem szczęśliwa :)))
  allright, Gabi

 4. Maria59
  Lip 31, 2011 @ 13:15:30

  Witam wszystkich.
  Jestem stałym czytelnikiem wszystkch przekazów i komentarzy publikowanych na tym blogu. Z dużą niecierpliwością czekam każdego dnia na nowe przekazy. Nie komentowałam wpisów z jednym wyjątkiem, w miesiącu kwietniu kiedy byłam w dołku i w moim życiu wszystko się powywracało, dodałam swój wpis. Od wielu z was otrzymałam słowa wsparcia i zrozumienia. I nagle wszystko się zmieniło, odzyskałam spokój, życie codzienne poukładało się, spotkałam ludzi z którymi dobrze się czuję, potrafię się cieszyć i znalazłam sens życia. Nie tylko ja zaznałam spokoju ale również moja córka o której wspominałam w moim wpisie. Wielka szkoda że Kristal postanowiła zrezygnować z komentarzy. Mnie pomogliście, a może nie tylko mnie,kto to wie. Nie tylko przekazy ale wasze komentarze są ważne.
  pozdrawiam wszystkich.

  • KOSMITA
   Lip 31, 2011 @ 14:04:53

   Wszyscy to tak samo odczuwamy Kochana Mario…

   Ale ta moderacja rzeczywiście zabiera Krystal dużo czasu i trzeba to zrozumieć.
   Chyba nie chciałabyś czytać nieprzyjemnych epitetów na które pozwalają sobie niektóre ludziki.
   Nie byłoby to przyjemne.
   Przenieśliśmy się na forum Adi, które nam udostępnił i tam możemy nadal wymieniać się doświadczeniami ( z prawej strony u góry klikniesz w obrazek Złota Era to Ci się otworzy, zalogujesz się i będziesz między swoimi… ;-), czyli z nami wszystkimi z portalu Krystal…i nie tylko…Krystal też tam jest i ciągle dochodzą nowe budzące się Dusze). Przyzwyczaimy się pomału do tej zmiany, będzie dobrze.

   Wszystkiego dobrego Ci życzę, córeczce, oraz wszystkim przyjaciołom z którymi się stykasz w życiu. Ogromnie się cieszę że odmieniło Ci się życie na lepsze! 🙂

   Mieczysław

  • Sabrina
   Lip 31, 2011 @ 16:47:16

   Cieszę się Mario, że znalazłaś tu wsparcie i zrozumienie 🙂

 5. beza
  Lip 31, 2011 @ 11:41:12

  Dziękuję z całego serca za ten przekaz. Takie delikatne i łagodne przypominanie nam o nas samych jest bezcenne. Jeszcze raz dziękuję.

 6. KOSMITA
  Lip 31, 2011 @ 11:33:43

  Kochana Krystal…

  Zobacz jak ludzie Cię kochają;
  http://flyashighaseagles.blogspot.com/

  Transformacja 2012, prowadzona przez Krystal niesie Światło nadziei i inspiracji. Jeśli poszukujesz wiedzy dotyczącej przebudzenia, informacji o nadchodzących zmianach i jak się do nich przygotować, ta strona będzie dla ciebie.
  Lubię przebywać u Krystal na stronie, lubię też czytać komentarze, które są dodatkowym źródłem informacji i przede wszystkim przykładem, jak można pisać piękne, mądre komentarze, przepełnione miłością, chociaż nie zawsze zgadzamy się z treścią artykułu.

  Pięknie i prawdziwie
  Pozdrowionka dla Wszystkich – póki jeszcze można… 😉

 7. KOSMITA
  Lip 31, 2011 @ 08:44:05

  PODAJMY SOBIE RĘCE!

  http://www.fioletowyplomien.com/aktualnosci/82-globalna-rewolucja-ducha-i

  Nadszedł czas Przemiany!

  Koniec czekania – teraz jest czas działania!

  Trzeba marzenia przekształcić w czyn.

  Czekamy na znak, wertujemy w internecie wiadomości:

  – czy już coś wiadomo?

  – czy już może się zaczęło?

  Jednak naprawdę zależy to od nas!

  To MY mamy dokonać Transformacji Ziemi.

  Razem!

  Nie każdy z osobna, kryjąc się w swych domach.

  Potrzebna jest współpraca, wspólne działanie.

  Razem możemy wszystko!

  Nie czekajmy już, nie oglądajmy się na innych.

  Złączmy nasze serca i umysły dla Nowej Ziemi!

  • mad max
   Lip 31, 2011 @ 09:36:54

   Podpinam się pod wypowiedz,już czas,jest nas tylu na całym świecie.Szukając Woli Stwórcy na zewnątrz,w zewnętrznych przemianach,zaprzeczamy sobie.Przemiany na zewnątrz sa skutkiem tych w nas.Niezależnie od wszystkiego uda nam się.A wszystko nastąpi w samą pore,plan Boski jest zawsze doskonały,Ciemni tez są jego częscią,niezależnie od ich intencji,działają dla Jedności.Wszystko będzie dobrze,TY jesteś doskonały 🙂

   Pozdrawiam,

 8. bellissa-o-belisza
  Lip 31, 2011 @ 07:14:54

  do zobaczenia krystal, juz wkrotce spotkamy sie wszyscy w realu jako jednosc…. do zobaczenia dla wszystkich dzieci swiatla

 9. Ametyst
  Lip 31, 2011 @ 03:45:10

  Dziękuję, to taki optymistyczny, pogodny i bardzo pomocny dla mojej trochę rozkojarzonej duszy przekaz. Wracam na właściwe miejsce! Ania

 10. Michał
  Lip 31, 2011 @ 01:32:50

  Oto przekaz, który do mnie w pełni trafia. Wyrażony jasnym i prostym językiem. Budzi bardzo pozytywne odczucia.
  Dzięki za ten przekaz.
  Pozdrawiam wszystkich 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: