Monty Keen,10 lipiec 2011

.

.

Przekazała Veronica Keen, 10 lipiec 2011

Tłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal

.

Moja kochana Weroniko, jest czas, aby każdy człowiek na Ziemi codziennie  o 9:30 rano łączył  się z Dawidem Icke.  „Budząc Świat”-  światowe połączenie umysłów i serc, wysyłając miłość i pokój do pola energii zbiorowej wspomoże usunięcie korupcyjnej władzy.

Ty, moja kochana, znajdujesz się w świętym miejscu.  Jest moment,  aby to wykorzystać. Powiedzieliśmy Tobie w sesji seansu, że Dawid będzie przewodzić w drodze  z ciemności do światła co spowoduje, że zakwitniecie w Istoty Światła jakimi w rzeczywistości jesteście.  W świecie miłości  bezduszny nie będzie mógł  funkcjonować.  Będąc otoczony miłością nie potrafi zachować swojej postawy.

Skorumpowani nie odstąpią łatwo od swojej władzy.   Bądźcie przygotowani na fałszywe,  wyreżyserowane wydarzenia takie jak Projekt Blue Beam (Projekt Promienia Niebieskiego) polegające na rzutowaniu holograficznych obrazów Chrystusa albo Marii Panny, itp, by wywołać strach w celu utrzymania kontroli.  Pamiętajcie, że oni mogą zrobić wszystko co zechcą w stosunku do nie mających podejrzeń ludzi, tłumacząc, że spełniają się dawne przepowiednie.

Nie dajcie się oszukać tym kłamstwom!  Fanatycy religijni będą trzymać się ich kurczowo by zwiększyć swoją kontrolę nad ludzkim życiem.  Zastosują każdy rodzaj kontroli umysłu by utrzymać was w ciemności.  Chipy już zostały wczepione u wielu osób w celu kontrolowania mas.  Siła zła jest w ogóle poza zasięgiem ludzkiej wyobraźni .  Przybyliście na Ziemię by dokonać zmiany.  Szybkość,  z jaką możecie to zrobić  zależy od tego jak jesteście połączeni w Miłości.

Zwróciliśmy uwagę na związek między Egiptem a Irlandią , który Kościół w Rzymie chce utrzymać w tajemnicy.  Ten związek jest teraz poparty badaniami DNA rasy przodków faraona Tutanchamona,  która pochodzi w 99%  z ZACHODNIEJ EUROPY; i 99,6% pasuje do grupy R1b Haplo.  Największa koncentracja tego (DNA) znajduje się w Irlandii.  Znasz związek Nefretete z Irlandią, także jej rodzinne połączenie z Jezusem.  Prawda znajduje się tam, tylko jest ukryta przez tych, którym służycie.  Irlandia reprezentowała centrum wszechświata i jego cztery główne kierunki zanim nastąpił atak na jej religię, Macierzysty Kościół Miłości.  Pomyśl jak różny byłby ten świat, gdyby nie postanowiono  go zburzyć decyzją jaka została powzięta na Soborze Nicejskim.  Terroryzm, który ciągnie się aż do naszych dni musi skończyć się na zawsze.

Tak mało wiecie o świecie, w który żyjecie.  Podczas ostatniego życia na ziemi byłem tak zajęty moimi badaniami, że nie dostrzegałem zepsucia, chociaż  wiedziałem, że wiele z tego co byliśmy gotowi zaakceptować nie miało sensu.  Zawsze jest wiele rzeczy, które  instynktownie  kwestionujesz, lecz  nie znajdujesz czasu by je zbadać.  Najgorsze organizacje jakie istniały w historii  w dalszym ciągu działają w waszym świecie i  walczą o utrzymanie  kontroli.  Większość ludzi byłaby przerażona wiedząc kim są te ciemne jednostki.  Lecz ich panowanie dobiega już końca.

Nie jest łatwo zajmować się tyloma objawieniami jakie napływają ze wszystkich stron.  Jest to też bardzo ekscytujące.  Tak wiele istot z innych planet jest gotowych by przybyć na Ziemię z pomocą w waszej walce o prawdę, miłość i światło.  Ich wielkie kosmiczne statki  mają technologie, które będą dla was pomocne.  Nie przestraszcie się kiedy ich zobaczycie na niebie.  Wszyscy jesteście częścią wielkiej rodziny,  która na Ziemi się  rozdzieliła.  Ta wiedza była przed wami ukrywana.  Nic jednak nie może zmienić tego co ma się wkrótce wydarzyć, stary sposób życia odejdzie na zawsze.  Dbajcie o tych, którzy jeszcze nie akceptują tego co się dzieje i co może ich zatrwożyć.  Pomyślcie przez chwilę jak się poczują, kiedy się dowiedzą prawdy o religiach, rządach i swojej historii?   Wielu będzie mieć problemy by stanąć twarzą w twarz z faktami, że wszystkie wojny były ZAARANŻOWANE, i że ich ukochani zginęli na próżno.  Lecz każda broń stanie się zbyteczna: wszyscy będą żyć w zgodzie.  Ci co nie chcą zrzec się korupcji będą „unicestwieni”.

Kontrola pożywienia, wody i powietrza, którym oddychacie bezzwłocznie ustanie.  Jest wystarczająco dla całej ludzkości.  Powstaną specjalne ośrodki dla potrzebujących  pomocy, aby się  przystosować. Dostępna dla wszystkich technologia przemieni wasze życie z dnia na dzień.  Połączenie z Duchem będzie normą, nie czymś co byłoby kwestionowane przez tych, których poziom świadomości jest tak niski, że nie są wstanie pojąć takiej możliwości.

Pozwólcie, aby celem waszego życia stało się niesienie światła i miłości dla całej ludzkości.

Gniew służy tylko jako pożywka dla rzeczy negatywnych: daje moc skorumpowanemu i jest tlenem jego  życia.  Niszczy tych, którzy są zagniewani.  Jest to bardzo destruktywna emocja.  Z tego powodu Ciemni chcą, abyście byli gniewni, gdyż tym się żywią.

Porozumiewajcie się między sobą. Powracajcie do czasów, kiedy rodziny rozmawiały ze sobą i dzieliły się wspomnieniami.  Uczyły się kim byli.  Poczucie bezpieczeństwa jakie dają takie spotkania jest bezcenne a śmiech jest terapeutyczny.  Przygotujcie się, aby stać się ponownie częścią Wszechświata.

Moja kochana, jesteś zmęczona.  Przygotuj się by stawić czoła wszystkim niezbędnym zmianom, aby Przejście mogło nastąpić.  Otaczam Cię miłością.  Twój kochający Cię, Monty.

MĄDROŚĆ OZNACZA WIEDZĘ O TYM  JAK MAŁO WIEMY, Sokrates

http://galacticchannelings.com/english/montague10-07-11.html

11 Komentarzy (+add yours?)

 1. jarek
  Lip 28, 2011 @ 16:39:14

  **Porozumiewajcie się między sobą. Powracajcie do czasów, kiedy rodziny rozmawiały ze sobą i dzieliły się wspomnieniami.**
  Kochani,wiele przekazów mówi o ważności wspólnych medytacji,spotkań,rozmów, które zmieniają jakość energii danego miejsca.Jeżeli więc jesteście z poniższych miast,to piszcie,chętnie dołączę do waszych grup: Wrocław i okolice,Zielona Góra i okolice, Rzym oraz Edynburg , to miejsca w których pojawiam się (i znikam 😉 Jedno spotkanie na miesiąc to już dużo, choć optymalne są te tygodniowe;robią tak wszystkie religie świata,by wzmocnić energetycznie swoje grupy(sam tak kiedyś robiłem co niedziele ;-).Z innych stron kraju i świata też piszcie,może również uda się coś zorganizować. Krystal ,sądzę ,że w tych dniach udało Ci się zrealizować przekaz Hathorów:’Ekstaza i Serce’-to było niesamowite poczuć tę energię Miłości i Przynależności-wielkie dzięki(niezapomniany koniec wakacyjnego lipca).Dużo Światła,Miłości i U-Śmiechu 🙂
  bizcocho@libero.it

 2. KOSMITA
  Lip 28, 2011 @ 08:49:24

  Hahaha!…Poczytajcie…:-D

  http://www.fakt.pl/Byly-premier-odkryl-UFO-i-idzie-do-Sejmu-,artykuly,109046,1.html

  Tajne więzienia CIA w Polsce to przy tym pikuś! Leszek Miller w porannej audycji Janiny Paradowskiej w TOK FM ujawnił, że na innych planetach poza Ziemią – istnieje życie! Czyżby za czasów jego rządów nawiązano kontakt z jakimiś pozaziemskimi istotami?

  😀

 3. asia
  Lip 28, 2011 @ 07:30:31

  aska
  pozdrawiam Was wszystkich,ja rowniez zarejestruje sie . misle o was i sle wam
  duzo milosci i swiatla.

 4. 1marian
  Lip 28, 2011 @ 05:12:54

  Pięknie napisane. Chciałbym chociaż trochę pożyć (tu na ziemi) gdzie nie będzie nienawiści, zazdrości, oszukaństwa i innych ciemnych wynalazków. Poczuć się po prostu szczęśliwym.

 5. Jacek
  Lip 27, 2011 @ 22:22:03

  Oh jak dobrze, że czas panowania Ciemności już się kończy – jak dobrze !!! Tak długo na to czekaliśmy !?

 6. Adi
  Lip 27, 2011 @ 13:17:30

  Droga Krystal,odczytałaś moje myśli, bowiem chciałem Ci napisać aby umieścić link strony gdzieś w widocznym miejscu.Bowiem nie wszyscy mogą to pózniej przeczytać.Co się tyczy całej społeczności to myślę, że nastąpi taki moment kiedy spotkamy się wszyscy w jakimś fajnym miejscu w Polsce i zapoznamy przy wspólnej medytacji.Ale na wszystko przyjdzie czas.Tymczasem wpisujcie się i traktujcie stronę Złota Era jako swoją.Wszelkie propozycje wpisujcie proszę pod -Propozycje uwagi spostrzeżenia.Myślę że z biegiem czasu ukształtuje się charakter tego forum.
  Pozdrawiam ciepło
  Adi

 7. ArO
  Lip 27, 2011 @ 11:01:12

  Wyobraźnia tworzy wiedzę 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: