Jesteście w Przededniu Graduacji

.

Przekazał Niebiański Wędrowiec – 14 lipiec 2011

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła

Pozdrowienia od Federacji:

Powracamy by przedyskutować z wami kilka aktualnych spraw.  Po pierwsze chcemy zaznaczyć, że odczuwamy spadek wiary u wielu z was, którzy od dłuższego czasu macie do czynienia z tymi tematami.  Można zrozumieć, że łatwo jest stracić wiarę, gdyż czasami jest wam trudno ustalić co jest prawdą a co nie, zwłaszcza tym, którzy nie mieli do tej pory możliwości komunikowania się bezpośrednio z nami.  Używajcie serca do rozpoznawania Prawdy, by móc poczuć i wiedzieć, czy jesteśmy tu oraz czy nastąpią wydarzenia, o których wam mówimy.  Tylko wy sami możecie rozróżnić prawdę dotyczącą tego co się dzieje.  Tylko wy możecie zdecydować o waszej dalszej drodze.  Jednak chcemy was zapewnić, że jesteśmy z wami i te procesy na pewno się dokonają.

W ostatnich dniach energia na świecie jest zdecydowanie spokojniejsza a próby wprowadzania zamieszania przez Iluminatów są rzadsze.  Widzimy wielu zwolenników Illuminati zwracających się w kierunku Światła, czy to przez prawdziwe zrozumienie procesu czy też z powodu rozpoznania, że nie unikną sprawiedliwości.  Taka postawa nie różni się od nazistów z końca Drugiej Wojny Światowej, kiedy zdali sobie sprawę, że będą odpowiedzialni za swoje okrucieństwa.  To samo uczucie mają słudzy Illuminati i coraz częściej odmawiają wykonywania poleceń w nadziei na litość, gdy staną przed nieuniknionymi sądami.

Wasza planeta jest dosłownie otoczona statkami ze wszystkich stron Wszechświata, jak również wiele istot konkuruje o miejsca w pierwszym rzędzie w tym największym widowisku w Galaktyce.  Wasz świat był od dawna uznany za jedną z najlepszych duchowych szkół Wszechświata i dostanie się na ten Uniwersytet było bardzo cenione.  Teraz jesteście w przededniu graduacji i zaliczenia całego cyklu szkolenia, w związku z czym jesteście w centrum zainteresowania całej wszechświatowej rodziny, która przybyła ze wszystkich części Kosmosu, aby wam asystować w tej ceremonii.

Wiedzcie, że jeśli wasi liderzy szybko nie dojdą do porozumienia w sprawie ogłoszenia Ujawnienia,  to zrobimy to w ich imieniu, gdyż każdego dnia skraca się potrzebny wam czas na asymilację zmian niezbędnych do Wzniesienia. Otrzymacie Prawdę i zobaczycie ją sami.  Waszym zadaniem jako pracowników Światła będzie rozpowszechnić tę wiadomość tak daleko jak to będzie  tylko możliwe, aby wszyscy mogli poznać tę Prawdę i rozproszyć strach, który niewątpliwie pojawi się z powodu naszego Ujawnienia.

W ramach czasu jaki znacie jest to jedynie krótkie oczekiwanie na rozpoczęcie tego procesu.  Trwajcie w ufności do nas tak jak my wierzymy w was.  Kontynuujcie wasze oddanie dla Światła, Miłości oraz wzajemnie dla siebie.  Jesteście naprawdę wspaniałymi i potężnymi istotami duchowymi.

Pozostańcie w pokoju.

http://galacticchannelings.com/english/wanderer14-07-11.html

27 Komentarzy (+add yours?)

 1. tera
  Lip 23, 2011 @ 08:06:18

  Nie odebralam Inf. Michala na tem. Wisznuizmu jako agitacji, a wrecz przeciwnie.
  Dostalam nowy zeszycik do przerobienia i zaciekawil mnie.Kazda sytuacja,informacja,czlowiek,zdarzenie.. to temat do poogladania,powachania,
  poczucia i jak zobacz jak Ci to drga w duszy.Jak rezonuje cieplem i radoscia idz dalej , jezeli nie … trzeba to zostawic z blogoslawienstwem.
  Wiele razy zdarzalo mi sie tupac i wrzeszczec i nic i slonce dalej swiecilo.
  I juz wiem ,ze przygladac sie musze uwazniej, mowic spokojniej, sluchac uwazniej…
  I wiem ze nie latwo byc czlowiekiem, jakkolwiek patetycznie to brzmi.
  Dzieki Michal
  Ja ciagle szukam i chyba dobrze

 2. Eryk
  Lip 23, 2011 @ 01:08:25

  INDYGO jak najbardziej jest nas dużo na całej planecie a to ze sie wysmiewają to ja wiem o tym doskonale bo miałem ten sam problem kiedyś i za mój rozwój duchowy też mi sie obrywało bo mieli mnie za innego ale teraz sie to zmienia było warto 🙂 ale uwierz ze jesli tylko chociaz jedna osoba w rodzinie w tym uczestniczy to taka osoba potrafi bardzo duuużooo zmienic 🙂 i wpłynać na innych, pracownicy światła są na całej planecie i samą swoją obecnością wpływają na innych nawet nic nie mówiąc do nich 🙂 światło napływa coraz potężniejszymi dawkami i nie sądze aby statki kosmiczne wywołały masową panike pozdrawiam Cie INDYGO calym sercem 🙂

 3. K
  Lip 22, 2011 @ 17:12:07

  Dzieki z serca Piotr to pieknie napisane.
  🙂
  Czy muwazasz ze Karma to iluzja?

 4. Witam
  Lip 22, 2011 @ 16:54:46

  A takie zdanie pod koniec tekstu
  „Trwajcie w ufności do nas tak jak my wierzymy w was. ”

  powinno WAS uczulić
  przekazy opowiadają wiele rózności
  pod płaszczykiem swiatła miłości przemycają i takie trujące rodzynki
  dla mnie jest to jak alarm.

  Jak to w koncu jest ?
  Trwajcie w ufności do nas…
  czyli znowu komus mam oddać swoja energię słuchać poddańczo czyiś wywodów rozkazów zakazów nakazów znowu mam stracić swoja WOLNOŚĆ.?

  …powinnam ufać sobie wzmacniać siebie
  bo to moje JAM JEST który jest jest moim światłem
  to jest moje życie i po żadnych cudzych śladach chodzić nie będę,
  to JA jestem twórcą swojego życia
  to JA doświadczam swojego życia tu i teraz.

  Wiele radochy każdej chwili

 5. VIRESCENS
  Lip 22, 2011 @ 12:27:39

  Dla mnie z przekazu wynikają takie wnioski:
  Ziemia jest otoczona statkami wielu cywilizacji i tych „dobrych” i tych „niedobrych”
  Podjęto pewne działania mające ochronić Ziemię i życie na planecie przed „Falą”
  Wszyscy czekają na TO a kiedy nadejdzie to nikt nie ma pojęcia co się stanie !
  A reszta to subiektywne „chrzany” typu „Miłość” „Światło” i bla bla bla

 6. allright
  Lip 22, 2011 @ 06:47:45

  Droga staje się coraz jaśniejsza…Jeśli ktoś zaczerpnął ze źródła prawdy dostał drogowskaz…to co ma odejść … z pewnością odejdzie w odpowiednim czasie… samych jasnych dni Wam moi mili życzę :))))
  allright, Gabi

 7. Sabrina
  Lip 22, 2011 @ 04:41:25

  „Jednak do czasu, gdy pozostajemy pod wpływem wyznań czy religii, które nieważne jakie piękne stosują prawa i zasady, to zawsze pozostajemy w niższej świadomości i nasze serce nie może być w pełni aktywowane do połączenia z naszą Wyższą Jaźnią. Gdy jesteśmy pod takimi wpływami, to zawsze jesteśmy manipulowani przez tych, którzy uważają się za żyjących mistrzów i którzy stworzyli swoje religie przede wszystkim po to, żeby udowodnić innym, że są jedyną i najlepszą drogą do Oświecenia”- masz rację Jacku. 🙂

  „Nasz ukochany Stwórca nigdy nam niczego nie nakazywał” – to też niby prawda. Tyle, że Stwórca ustanowił bezwzględne prawa Wszechświata, do których należy się dostosować, a jeśli nie- no cóż… sam sobie dopowiedz, jakie są tego konsekwencje.

  • Adrian
   Lip 22, 2011 @ 05:31:50

   Te bezwzględne prawa wszechświata jak prawo przyciągania, a zwłaszcza prawo przyczyny i skutku praktycznie rzecz biorąc uniemożliwiają wydostanie się na wyższy poziom ewolucyjny, działają obecnie jak terminator, przeciwko ewolucji i ludziom na tej planecie, bo tyle jest tutaj wyprodukowywane negatywizmu, degeneracji i obłędu, że to obezwładnia wszystkich i nie pozwala ruszyć do przodu. To są skutki bardzo złego korzystania człowieka z wolnej woli. Dlatego Stwórca kierując się Miłością zapewnił nam wsparcie Istot Światła, które mają pomagać wydostać się nam z trójwymiarowego świata dualizmu i podziałów bo bez ich pomocy, nie ma żadnych szans aby się uwolnić z duchowych kajdan.

   • K
    Lip 22, 2011 @ 12:03:28

    Adrian,
    Masz racje, prawo przyczyny i skutku jest bezwzgledne. Ja to nazywam Karma, bo o to Ci chodzi mowiac o naduzywaniu wolnej woli?
    Kazy pod to prawo podlega, choc slyszalem tu glosy, ze tylko ci ktorzy w to wierza.
    Masz racje tez ze Stworca obdarowal nas miloscia, po to abysmy sie kochali…siebie samego jak i wspolnie i nawzajem. W ten tez sposob jest sie w stanie jako jednostka przerwac bledne kolo Karmy ktore bezlitosnie nas gnebi od tysiacleci( jesli tak dlugo tu jestes). Wiec nie jestesmy bezsilni i nie musimy, wrecz nie mozemy na nikogo czekac by nas Karmy wyzwolic.
    Przeciwnie, reinkarnujersz sie znowu aby to zrozumieci byc swiadomym,ze jesli odstapisz o prawa Boskiego lub wniesiesz takie przekroczenia z poprzednich wcielen, to poprzez milosc, przebaczenie sobie, i odpuszczenie jestes w stanie sie oczyscic, i tym samym przerwac bledne kolo Karmy. Wiec jesli grzeszyles( a kazdy to robil w wiekszym lub mniejszym stopniu) to wlecze sie za toba Karma, i to boli.
    Przyciagasz wtedy zdarzenia i ludzi ktorzy albo brali udzial w twoich przekroczeniach albo graja role w ‚odegraniu’ tego programu, aby ci uswiadomic abys zrozumial iz jestes calkowicie odpowiedzialny za splacenie dlugu, wyrownaniy rachunku karmy. Jak sie okazuje najczesciej sa to bolesne doswiadczenia, bo twoje ego doswiadcza procesu ‚socjalizacji’, oczyszczenia w drodze do wiekszego swiatla i wzniesienia.
    Odebralem , z twojego wpisu ze czujesz sie bezsilny wobec tego prawa.
    Widzisz, czekanie na Wyzsze Istoty Swiatla, na ich wybawienie, moze dac takie uczucie. Mozna czekac w nieskonczonosc.
    Natomiast wyjsciem jest wziecie odpowiedzialnosci za wlasne sprawki, przerobienie ich, odpuszczenie i przebaczenie innym i sobie, ze odstapiles od prawa Boskiego.
    Z czasem zauwarzysz ze czujesz sie lzejszy- doslownie, woly od Karmy, i wtedy
    bedziesz w stanie zebrac swoja sile, ktora teraz oddajesz komus w oczekiwaniu na zbawienie i uzyc ja do budowy swiata ze swoich marzen.
    Nie jest to latwa droga, choc teraz jestesmy w czasie blogoslawionym , latwiej to zrobic i inni sluza pomoca. Dowiesz sie jak fajnie jest chodzic bez kajdanow i o wiele latwiej Tworzyc. Mam nadzieje ze pomoglem.
    Usmiech pomaga :).
    Wierze w twoja sile woli. Widze swiatlo w Tobie.
    Przesylam promien.
    K

    • Oualander
     Lip 22, 2011 @ 13:56:25

     Bez względu na to czy jesteśmy osobami wierzącymi (w pojęciu religijnym) czy też wychowano nas w przekonaniu że nie ma czegoś takiego jak Bóg (stwórca, nad świadomość, istota wyższa, itp) każdy żyjący człowiek posiada wewnątrz wbudowany duchowy wzorzec świadomości, powodujący odczucie a nawet potrzebę tzw „KARMY”. Dzięki temu od tysiącleci wszyscy bez wyjątku wierzymy w prawo przyczyny i skutku, każda dysharmonia (Złe uczynki a nawet myśli) w naszym życiu jest natychmiast werefikowana przez nasz wewnętrzny wzorzec doskonałości, powodując w nas na jakimś poziomie świadomości odczucie grzechu, niedoskonałości lub strachu, wszystkie te uczucia prowadzą do wszelkiego rodzaju form karania się tworząc w konsekwencji ogólnie pojętą definicję „KARMY”.

     Człowiek i Bóg to istoty równe sobie, z założenia doskonałe, różnica między nimi polega na totalnym, uświadomieniu sobie tego faktu na wszystkich poziomach świadomości.

     Osobiście jestem głęboko przekonany iż w końcowym rozrachunku nie istnieje i nigdy nie istniała „KARMA” to co nią określamy jest tylko kolejnym kultywowanym przez tysiąclecia błędnym ludzkim przekonaniem wtłaczającym wszystkich w pętlę ciągnącego się bez końca poczucia winy.

     Moim zdaniem dowodem na to o czym piszę powyżej jest istnienie nie tylko Boga (pojęcie religijne), ale również (a może przede wszystkim) Człowieka i jego zdolności do okazywania wyższych uczuć miłości radości, szczęścia oraz troski w stosunku nie tylko do innych ludzi ale również zwierząt i całego otaczającego nas świata przyrody (pojęcie ateizmu).

     Pozdrawiam was wszystkich kochani.
     Piotr.

    • zrozumienie
     Lip 22, 2011 @ 15:03:22

     Piotrze doslownie wyjales mi to z ust, dziekuje, Barbara, pozdrawiam Cie serdecznie 🙂

    • emin
     Lip 24, 2011 @ 08:47:01

     Witam,
     również skłaniam się ku takiemu punktowi widzenia. Zresztą Andromedanie ciekawie to opisują tu: http://www.oczyandromedy.pl/bunt_aniolow.html
     Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 8. Eryk
  Lip 22, 2011 @ 01:37:02

  Michał też mi sie wydaje ze iluminaci sami nie ustąpią:( jak dla mnie to ujawnienie nie bedzie wcale takie straszne przeciez tylu nas jest w samej Polsce że każdy napewno przygotuje swoje rodziny na takie wydarzenie i zadnego strachu nie będzie a widze ze w samym moim otoczeniu chodź nigdy nie widzieli Istot pozaziemskich to jednak wiedzą ze w ogromie Wszechświata nie mozemy być tylko my. Takze nie będzie tak źle gdy nastapi ujawnienie,noa przydało by sie takie jedno mocne wydarzenie aby ludzie zobaczyli statki kosmiczne na niebie chociaz przez chwile wtedy mieli by nad czym myśleć:)

  • Indygo94
   Lip 22, 2011 @ 09:17:56

   Drogi Eryku. ;]
   Coz, fakt faktem ze duzo jest nas w Polsce. Powiedziales, ze w Twoim otoczeniu sa tacy i tacy ludzie, ktorzy maja takie i takie zdanie. Dobrze. Ale czy pomyslales, ile jest nas na calej planecie.? Nie tylko w Polsce.? Pomyslales, ze sa rodziny gdzie tylko jedna osoba w tym uczestniczy.? A reszta sie wylacznie wysmiewa.?? Pomyslales o tym.? Smialo moge powiedziec, ze kiedy dojdzie do ujawnienia Ci, ktorzy pozostali w swych wierzeniach i prawdach beda sie bali. Malo tego… Widzac na wlasne oczy statki, dalej nie beda wierzyc. ;]
   Ach, przekaz jak najbardziej ciekawy, jak zawsze.
   Pozdrawiam ze swiatlem.
   Kyuko.

 9. Baszka
  Lip 22, 2011 @ 00:50:32

  @Michał: Graduacja to uroczyste zakończenie szkoły… 🙂 A co się będzie działo? Być może nic, z naszego punktu widzenia. O Iluminatów nie ma się co martwić, Miłość wszystko zwycięża! Miłości, Radości i Spokoju sobie i wszystkim życzę. Pozdrawiam ciepło, Baszka

 10. adelina
  Lip 22, 2011 @ 00:30:12

  http://www.facebook.com/pages/Shaumbra-Polska/172723606097568?ref=ts#!/notes/shaumbra-polska/shoud-12-duch-jest-obecny-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-i/185223758208324
  Dla równowagi przeczytajcie przekaz Adamusa ” Duch jest obecny” na podanej stronie . Pozdrawiam wszystkich serdecznie..

 11. gabriel 33
  Lip 22, 2011 @ 00:29:44

  Dziękuję Ludmiło, za tłumaczenie i Tobie Krystal za udostępnianie przekazów. Zwłaszcza teraz, gdy następuje znużenie oczekiwaniem na zmiany. Zapominamy, że te zmiany zaczynają się wewnątrz nas, nie na zewnątrz. Zapominamy, że te zmiany będą „realizowały się” poprzez zmiany w naszym sposobie podejścia do drugiej Istoty.Bracia wyraźnie podali, że boją się reakcji człowieka na Ujawnienie – Oni doskonale wiedzą jakie mają formy, oraz co Istoty L. myślą o innych Istotach (holokaust zwierząt). Bracia mówią Prawdę, że nie wiedzą kiedy, ani jak będzie wyglądało Przejście. Przejście w inne energie będzie różne dla każdej Istoty – bo w wyższych energiach myślenie- słowo realizuje się natychmiast.Pomyślisz np . o burzy – i już masz burzę.Myślisz, że otaczają cię ludzie radośni i szczęśliwi i tak jest.Tak, ze wszystkim.-co pomyślisz to masz. Musimy przypomnieć sobie o Mocy Słowa i zapamiętać. Uczmy się tej Mocy, aby nie wpaść w tarapaty.
  Pozdrawiam w Miłosci

 12. Michał
  Lip 21, 2011 @ 23:23:44

  No tak, wszystko ładnie, tylko w dalszym ciągu nie wiadomo konkretnie CO się będzie działo i KIEDY. W przekazie o tym co się wydarzy 21 grudnia 2012, nasi kosmiczni przyjaciele sami przyznają, ze nie wiedzą.
  Jedno wiem, iluminaci dobrowolnie nie oddadzą władzy. Ustąpią tylko przed siłą. I tej siły lub może samej tylko demonstracji siły nasi przyjaciele będą musieli użyć. Inaczej nic tu się nie da zrobić. Poza tym nie wiem co oznacza słowo „Graduacja”. Patrzyłem w Wikipedii ale nic takiego nie ma.
  Pozdrawiam wszystkich 🙂

  • Miracle
   Lip 22, 2011 @ 02:05:02

   Drogi i kochany Michale… Od jakiegoś czasu czytam Twoje wpisy na tym blogu, ale dopiero dzisiaj poczułem większą potrzebę podzielenia się z Tobą moimi uczuciami związanymi z tym co piszesz. Oczywiście nie musisz się z tym zgadzać, bo posiadasz swoją własną wolę i sam ponosisz odpowiedzialność za swoje życie. Więc z punktu mojego widzenia tego w Świetle, to wiem na pewno że odejście Illuminatów od władzy nie może się odbyć w obecnie przechodzącym procesie przy użyciu nawet najmniejszej siły. Mogą nastąpić tylko dwie wersje wydarzeń. Pierwszą z nich jest to, że zostaną oni ogarnięci i wchłonięci przez coraz bardziej promieniujące na naszej planecie Światło, a drugą wersją jest to, że po prostu nie wytrzymują mocy tego Światła i przez to będą zmuszeni odejść i potem powrócić z powrotem do trzeciego wymiaru. Prawa duchowe, które od zawsze rządziły i rządzą Wszechświatem wykluczają użycie jakiejkolwiek siły i jedyną mocą, której są poddawane jest Miłość naszego Stwórcy. Rozumiem też drogi Michale Twoją niecierpliwość i takie spojrzenie na tą sprawę. Czytałem już kilkakrotnie, że agitujesz dla swojego wyznania, którym jest Wisznuizm. Rozumiem też Twoje zachwycenie tym wyznaniem, bo sam byłem kiedyś wyznawcą pewnej religii. Jednak do czasu, gdy pozostajemy pod wpływem wyznań czy religii, które nieważne jakie piękne stosują prawa i zasady, to zawsze pozostajemy w niższej świadomości i nasze serce nie może być w pełni aktywowane do połączenia z naszą Wyższą Jaźnią. Gdy jesteśmy pod takimi wpływami, to zawsze jesteśmy manipulowani przez tych, którzy uważają się za żyjących mistrzów i którzy stworzyli swoje religie przede wszystkim po to, żeby udowodnić innym, że są jedyną i najlepszą drogą do Oświecenia. Jest wówczas wykluczona akceptacja Jedności w takiej formie jakiej przekazuje nam to nasza Wyższa Jaźń. Nie możemy osiągnąć żadnych duchowych postępów, gdy są nam narzucone jakiekolwiek prawa np. wegetarianizm czy prawo czystości moralnej. Każdy z nas może to zrozumieć, zaakceptować i zacząć stosować tylko dobrowolnie bez pomocy nikogo z zewnątrz. Nasz ukochany Stwórca nigdy nam niczego nie nakazywał. W jego Doskonałej, Absolutnej i Wszechogarniającej Miłości jaką nam przekazuje jest zawarta przede wszystkim wolność, tolerancja, akceptacja nas takimi jakimi zostaliśmy przez Niego stworzeni a także znalezienie Królestwa Bożego czy Nieba wewnątrz nas a nie na zewnątrz. Więc chciałem Ci tylko kochany Michale powiedzieć na sam koniec, że jeżeli nie wyjdziesz poza ramy wyznania, które kiedyś zaakceptowałeś jako drogę do swojego rozwoju duchowego, to nigdy nie będziesz mógł rozwinąć swojej świadomości do zrozumienia chociażby tego, że prawo naszego Wszechświata to tylko i wyłącznie Absolutna i Bezwarunkowa Miłość, która wyklucza użycie jakiejkolwiek formy przemocy czy siły. Przepraszam Cię, jeśli nie odebrałeś tego pozytywnie. Ja miałem potrzebę przekazania Ci tego w taki sposób, a zarówno Ty jak i ja możemy decydować sami co chcemy robić czy mówić w naszym życiu z powodu tego co słyszymy z zewnątrz. Pozdrawiam Cię wielką i świetlaną braterską miłością! Jacek

   • fryka80
    Lip 22, 2011 @ 06:54:33

    Podisuje sie pod Toba Miracle ;))
    Pieknie napisales:)
    Z Milocia i Swiatlem …
    Anna..

   • Eve
    Lip 22, 2011 @ 14:08:38

    Wg mnie zdecydowane ulitimatum, zatrzymanie lub zablokowanie mozliwości ruchu Iluminatom (czynienie szkody planecie i żyjącym na niej istotom) wcale nie jest przemocą, nasi bracia wielokrotnie zaznaczali i pokazywali, że muszą w taki sposób ingerować a nawet demonstrowac im swoją przewagę. Jak sądzisz co by sie stało gdyby nie zatrzymywali wystrzeliwanych przez Ciemnych pocisków nuklearnych na inne państwa? Dziś mielibyśmy już niemal całkowitą zagładę życia na planecie. Jestem pewna, że Federacja Galaktyczna posiada metody zablokowania i zatrzymania winnych, czekają tylko na optymalny moment i muszą to zrobić bo ludzkość sama sobie z nimi nie poradzi, nawet rozprzestrzenianie się świadomości na te tematy i jednoczenie braterskie jest zbyt słabe, aby ‚wykurzyć’ stąd Iluminatów, tymbardziej, że ich technika samonapędzającej się manipulacji działa bardzo skutecznie uniemozliwiając ludzkości budzenie się na szerszą skalę. My zostalismy obudzeni aby w momencie Ujawnienia tłumaczyć ludziom co sie dzieje, informować i przeciwdziałać strachowi i panice. Tak mi sie wydaje 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

   • zrozumienie
    Lip 22, 2011 @ 15:17:04

    ta prawda ktora kazdy z nas powinien czuc, tą prawde zawarles w swoim jakze czystym i pieknym komentarzu pozdrawiam Ciebie i wszystkich z miloscia i swiatlem, Barbara

   • Michał
    Lip 22, 2011 @ 15:42:11

    Witaj Mirakle – Jacku
    Sporo do mnie napisałeś.
    Postaram się Ci odpowiedzieć.
    Najpierw sprawa iluminatów.
    W paru przekazach była mowa o tym, ze szykowane są już więzienia dla pewnych grup osób, które teraz czynią zło na naszej Ziemi.
    Wiemy dobrze, że miliarderzy, którzy teraz rządzą naszym światem nie dadzą się dobrowolnie pozamykać do ośrodków odosobnienia. Konieczne będzie użycie jakichś środków przemocy. Tak więc nasi kosmiczni przyjaciele liczą się z tym, że może zaistnieć konieczność użycia jakiejś formy przemocy. Osobiście wątpię, aby ci źli się „udobrzyli” pod wpływem energii jakie teraz spływają na Ziemię. O ile pamiętam, mowa była o tym, że część z tych złych opuści ciała na skutek napływających obecnie energii a pozostali zostaną odosobnieni aby nie mogli więcej czynić zła. No cóż, być może niedługo zobaczymy jak to praktycznie będzie.
    Teraz inna sprawa. Chciałbym zaznaczyć, że ja nikogo nie agituję do Wisznuizmu.
    Po prostu w odróżnieniu od innych piszących na tym blogu chciałem napisać coś o sobie. Może zresztą niepotrzebnie. Prawie wszyscy tutaj pozostają w pełni anonimowi.
    Odnośnie wegetarianizmu, to byłem już od kilku lat wegetarianinem z własnego wyboru, gdy natrafiłem na Wisznuizm.
    Po prostu uważam, że zwierzęta podobnie jak my, również są dziećmi Boga i mają takie samo prawo do życia jak ludzie. Podobnie jak my cierpią, czują i potrafią kochać.
    Teraz co do samego Wisznuizmu. Wybrałem świadomie tę religię z tego względu, że jest to jedyna religia w której przekazywana wiedza pokrywa się z rzeczywistością.
    Mowa jest w niej jest o niezliczonej ilości zamieszkałych planet we wszechświecie, mowa jest o jednym Bogu, mowa jest o tym, że nie jesteśmy tym ciałem – jesteśmy wieczni i nieśmiertelni. Mowa jest o prawie karmy jako prawie przyczyny i skutku. Przy czym karma nie jest dla nas karą tylko lekcją.
    Poza tym to nie mistrzowie duchowi są autorami tej religii. To był przekaz z góry.
    Mistrzowie duchowi pełnią rolę nauczycieli. Wisznuizm uczy wielbienia Boga i nic ponadto. Jest to religia miłości. No i wyjaśnia jak żyć i postępować aby rozwijać się duchowo. Nie ma żadnych zakazów i nakazów. Po prostu jest informacja, że jeżeli ktoś będzie np. jadł mięso, pił wódkę, palił papierosy, zażywał narkotyki to jego życie będzie stracone, nie zrobi żadnego postępu.
    Niezależnie od tego na wykładach jest mowa o różnych ciekawych sprawach.
    To właśnie wiele lat temu z wykładu w naszej świątyni dowiedziałem się po raz pierwszy o książkach Roberta Monroe, dowiedziałem się też o takich pozycjach jak np. Wędrówka dusz, czy Zakazana archeologia. Również z tego źródła uzyskałem jakiś czas temu książkę Anastazja – Władimira Megre. Poza tym dyskutowane są rozmaite tematy jak np. niedawno omawiana była utopia.
    Absolutnie nie uważam, aby praktykowanie tej religii stanowiło dla mnie jakieś ograniczenie w rozwoju duchowym a wręcz przeciwnie.
    Osobiście otwarty jestem na wszystko. Jedynie każdą nową informację analizuję konfrontując ze swoją dotychczasową wiedzą. Uważam, ze jeżeli jakaś informacja powtarza się w kilku zupełnie różnych źródłach, to można się zastanowić czy nie jest to prawda. Nie jestem jakimś koniem z klapkami na oczach.
    Na każdy temat mam własne zdanie, nie przyjmuję czegoś za pewnik tylko dlatego, ze ktoś inny tak uważa.
    Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🙂

 13. fryka80
  Lip 21, 2011 @ 22:54:17

  Kolejny ciekawy przekaz 🙂
  Wypelniam sie spokojem i cierpliwoscia 🙂
  Przesylam Wam wszystkim Milosc i Swiatlo….=============
  Dziekuje ..
  Anna.. .

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: