Schodzenie się Razem jako Nieskończony Czas

.

Syriański Archanioł Hermes
Chaneler: Meredith Murphy  http://www.expectwonderful.com
26 czerwca 2011

Przetłumaczyła Wika

Pozdrawiam was, moi współtowarzysze w świetle! Jestem zaszczycony, mogąc komunikować się z wami przez szczeliny w waszym wymiarze, które zezwalają teraz na nasz kontakt w szersze i bogatsze sposoby…to naprawdę wspaniałe.

Chciałbym podzielić się z wami poszerzonym spojrzeniem na to, co ma teraz miejsce w ramach waszej komórkowej transformacji w krystaliczne światło, oraz jak wpływa to na Ziemię, galaktykę i dalsze rejony, a także co możecie zrobić z tym zmienionym stanem istnienia.

To, co właśnie teraz dzieje się dla wielu z was, którzy żyją w czołówce tej przemiany i aktualnie skupiają się na Ziemi, jest asymilowaniem nieskończonego czasu w wasze nowe Ciała Świetlne.

Oznacza to, że miewacie teraz chwile przebudzenia w nieskończonym czasie w swym doświadczeniu dostrajania; poruszacie się nieustannie, a od czasu do czasu zdarzają się momenty, w których osiągacie całkowite pionowe dostrojenie z pieśnią swej boskiej duszy. W tych punktach wiecznego skupienia doświadczacie momentów nieskończonego czasu.

Nieskończony czas jest wiecznie rozszerzającą się rzeczywistością i potężnym ogniskiem kreatywności. W tym wirze istnienia macie dostęp do wszystkiego, czym jesteście i wszystkiego, czym kiedykolwiek będziecie, gdyż istnieje on w wiecznie niekompletnym, nigdy-niedokończonym-teraz. {Uśmiech}  Jest to być może trudne do zrozumienia, ale w miarę jak linie czasu zbiegają się, poznacie siebie w tym, co moglibyście uznać za równoczesne czy też równoległe, przeszłe i przyszłe wersje zogniskowania jednego pola energii w teraźniejszości. Zaczniecie budować i stwarzać marzeniami swoje życie – o ile tylko zechcecie – z wiedzy, która jest zasilana przez pragnienia zrodzone w oglądaniu-byciu-znaniu swojej jaźni z perspektywy nieskończonego czasu.

Gdy skoncentrujecie się głębiej na swojej wibracji we wszystkoczasie/bezczasie, doświadczycie całości siebie; poznacie siebie jako promienne twórcze źródło energii, które będziecie coraz lepiej rozumieć z trzeźwą uważnością i spokojnym, ugruntowanym sposobem korzystania z niej. Przystosowujecie się do życia w poszerzonych wymiarach, ponieważ żyjecie obecnie z podniesioną i roszerzoną częstotliwością. To dla was coś w rodzaju promocji w waszym ludzkim rodowodzie, a osiągnęliście dużo, by dojść tutaj i jest to niezwykła ewolucja sama w sobie, godna uwielbienia i uznania. {Uśmiech}

Wieczny, nieograniczony, nieskończony czas jest fundamentalnym, wiecznie rozwijającym się cyklem Wszystkiego-Co-Jest i jest to naturalne, że w waszej podróży powrotnej ku jedności ze Wszystkim-Co-Jest wasze pole energii rozszerza się i uwzniośla tak, że wchłaniacie w siebie więcej swojej prawdziwej natury; jest to podróż totalności, w postaci której się poruszacie – i w waszym łuku prowadzącym ku ostatecznemu zjednoczeniu, ostatecznej synchroniczności i ostatecznemu ponownemu połączeniu, w wielu punktach tej drogi wasza radość będzie narastać. To jest jeden z tych pełnych znaczenia kamieni milowych!

W nieskończonym czasie zaczniecie widzieć siebie giętkimi, plastycznymi. Jesteście plastyczni, tak jak plastyczna jest farba olejna – możecie formować się i przeformowywać wedle swojego uznania, a stwarzacie dzięki uczuciu, jakie ten istniejący obraz wywołuje, podczas gdy dążycie do ostatecznego rezonansu (pośród nieskończonych możliwości twórczego wyrazu) pomiędzy waszym doświadczeniem (obrazem) i wami. Tak jak i malarz, tworzycie z doświadczenia swoje zwierciadło i w ten sposób obraz uczy was o waszych aspektach i relacjach, o których nie wiedzieliście, a które mogą się wam podobać lub nie i które być może ignorowaliście lub zapomnieliście o nich albo które nie istniały, zanim nie powołaliście ich do życia! Pracujecie nad obrazem (waszym doświadczeniem) a obraz (wasze doświadczenie) was inspiruje; nadajecie punkt skupienia przepływowi kreacji jako wy sami.
Istnieje głęboki spokój, cisza, obficie wypełniona miłością radosność, do której docieracie, która pojawia się na powierzchni waszej uważności. Jest to oznaka, że jesteście w nieskończonym czasie. Takie są jego cechy charakterystyczne. Strumień kreacji płynie dalej swobodnie, gdy jesteście obecni w nieskończonym czasie, a wasze ogniska koncentracji nadają na Ziemi formę częstotliwościom, ustalanym przez waszą energetyczną pieśń i harmonizującym z wyłanianiem się Ziemi w jej nowości! Stwarzanie nowych pieśni tworzenia odświeża Wszystko-Co-Jest. Wydobywa to z was wieczną wiedzę o śpiewie jako istnieniu i radości-stwórcy na raz i równocześnie jesteście i doświadczacie stwarzania, gdy zharmonizowane ludzkie jakości żeńskie i męskie istnieją w równowadze i łaczą się w centrum waszej głowy – jest to łono, z którego rodzi się wasze doświadczenie. To tak, jakbyście wkraczali w znajome, domowe dostrojenie, które w swej naturze stwarza to łono w waszym systemie energetycznym i stajecie się dopływem wielkiego morza stwarzania, płynącego przed siebie. Strumień stwarzania jest ponownie zjednoczony!
Nowe Stwarzanie, które jest teraz możliwe, jest stwarzaniem z nieskończonej czasoprzestrzeni podczas waszego pobytu w formie ludzkiej, a jako zbiorowa ludzka i ziemska rodzina zmierzacie łukiem ku ostatecznemu wspólnemu zamieszkiwaniu w tej nowej konfiguracji waszego planetarnego domu; z doskonałym wyczuciem czasu, jako że galaktyczny portal dla tego nowego „miejsca” w Omni-Wszechświecie sam w sobie wchodzi w to dostrojenie. Wiele wiele wiele wiele aspektów i dostrojeń jest już w drodze i wchodzi w konwergencję/zbliża się do siebie, aby wspólnie stworzyć tę ogromną orkiestrację nowej harmonii.
Radujcie się swoją podróżą. Jest ona legendarna. Jest piękna. Jest waszym dziełem.
Poznajcie nieskończoną miłość, która jest po prostu waszym zwierciadłem.
Patrzę na was w ten sposób. {Uśmiech}
Błogosławieństwa w świetle.

4 Komentarze (+add yours?)

 1. gabriel 33
  Lip 21, 2011 @ 01:55:03

  Już się stwarza-spełnia.Bo to Ty,Ja, On, Ona =My jesteśmy Stwórcami nowej rzeczywistości, takiej jaką pragniemy, aby była.Piękna, bez wojen, chorób, nędzy, nienawiści., prześladowań. Cudowna, pełna szacunku i bezwarunkowej Miłości dla drugiej Istoty.
  Ponieważ każdy będzie czuł i wiedział, że ta druga Istota to też On. Bo na planie energetycznym wszyscy jesteśmy jednością i wszyscy będą to wiedzieli i czuli.
  I to od N A S zależy, kiedy to nastąpi.

 2. Krakowiak
  Lip 21, 2011 @ 01:41:34

  Panie Hermes .Kto panu dal tytul Archanioła i komu pan sluży ?
  Jak to sie stalo ze tak dlugo pan nie goscil na Olimpie ? 😀
  Czytajac te wszystkie blogi wydaje mi sie ze wracamy do politeizmu gercko – hindusko-egipskiego w nowoczesnej wersji i niektorym bardzo sie to podoba bo nie znaja mitologi .
  Czy to teraz bedzie jakas nowa religia czy wraca ta stara .tak tylko pytam 😀
  Bedziemy budowac nowe swiatynie ?:D

  • ramzes
   Lip 21, 2011 @ 03:03:23

   Krakowiaku każdy widzi i czuje to, co chce :)))
   Jeśli zaś chodzi o budowanie nowych świątyń polecam Ci
   film STYGMATY
   (być może już oglądałeś, w końcu jesteś wykształcony i oczytany)
   Jest tam między innymi cytat z Ewangelii Tomasza :
   Jezus rzekł: Królestwo Boże jest w was i wokół was. Nie w domach z drewna i kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam, Podnieś głaz, a znajdziesz mnie…

   Pozdrawiam Cię Światłem

 3. Jacek
  Lip 21, 2011 @ 00:03:46

  Brzmi pięknie – oby jak najszybciej się spełniło.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: