Natychmiast Wybaczajcie sobie Wasze Ludzkie Zachowanie

.

.

Mistrz Hilarion: cotygodniowa wiadomość, 10-17 lipca 2011

Przekazała Marlene Swetlishoff

Przetłumaczyła Wika

.

Ukochani!
Gdy częstotliwości nowych energii wzmagają się, wielu ludzi na Planecie odczuwa całą gamę rozmaitych emocji, od wielkiej radości do głębokiego smutku, żalu, i uczuć bólu i utraty. Odczucia tego rodzaju to nie tylko to, co każda Dusza w sobie mieściła od wczesnego dzieciństwa. Ukochani, uczucia te stanowią część zbiorowej świadomości – a raczej: nieświadomości, która nagromadzona została jako pole energii, otaczające Planetę. Trzymają się one Planety jako wibracyjne pole, które utrzymywało Ludzkość w tym więzieniu przez tysiąclecia.

Z biegiem miesięcy wasze Światło będzie rozpuszczało to pole energii, a im bardziej się wszyscy zjednoczycie w tym celu, w tym większym stopniu wpłyniecie na to pole. Najpotężniejszym dniem będzie 11 listopada, i będzie to wyjątkowa sposobność, by całkowicie zlikwidować to pole energii i uwolnić Ludzkość z ucisku tego ograniczającego pola form myślowych, które utrzymywały się wszędzie na tym Świecie jako nieustannie działające przeciwstawne siły, ponad które niezwykle trudno było się wznieść.

Wasza zjednoczona gotowość, by aż do końca roku 2011 dodawać do tego procesu swe Światło i energię, sprawia, że stajecie się tą zmianą, którą pragniecie dostrzec w Świecie. Już czas, Ukochani, Teraz jest czas. Niech każda minuta liczy się dla waszej wewnętrznej Boskości. W tych pełnych wyzwań i przemian czasach, jakich nikt dotychczas nie doświadczał w taki sposób, wybierajcie błogosławienie Miłością i uzdrawianie każdej osoby z waszej najbliższej rodziny oraz waszej większej Rodziny, która przejawia się tu na Ziemi. Każda chwila zawiera olbrzymie wszechświaty możliwości, gdyż wyższe wymiary mieszają się teraz z niźszymi i otwiera się tu cały wachlarz pozornie chaotycznych możliwości.

Oznacza to tylko tyle, że Światło nadeszło i gdy ogarnia atmosferę waszego Świata, wewnętrzne zmiany wydarzają się w sercach i duszach ludzkich we wszystkich zakątkach Planety. Zmiany te początkowo są odbierane jako trudne, przynajmiej przez tych, którzy nie są przyzwyczajeni do obserwowania swej wewnętrznej dynamiki, tak jak nasi co bardziej doświadczeni Świetlni Pracownicy. To trudny proces: mieć chęć uczciwie się przyjrzeć swemu wnętrzu i zobaczyć części siebie, które nie są zakotwiczone w Boskości, a potem być gotowymi podjąć się pracy ich skorygowania, co jest niezbędne, by móc się lepiej dostroić do wewnętrznej Boskości.

Wy, nasi Ukochani Pracownicy Światła oraz Przebudzeni, pracowaliście nad tym nieustannie i niestrudzenie przez większość waszego życia. Wszystko, co znieśliście w swym życiu osobistym, a co zawsze wyglądało jak płynięcie pod prąd, doprowadziło was teraz do tego punktu i oto jesteście, wspólnie tworząc Nowy Świat i nowy sposób Istnienia. Od tego momentu, o ile tak wybierzecie, wasze wysiłki będą ułatwione i więcej w nich będzie poczucia wewnętrznej radości, wdzięku i swobody. Gdyż jesteście Jednym z Królestwem Aniołów, Jednym ze Wszystkim Co Jest, a wasza praca prowadzi was teraz naprzód ku osiągnięciu większej wewnętrznej jedności i całości – a dzięki temu przyczyni się to do większych dokonań w skali tego Świata i w dalszych Wszechświatach.

Utrzymujcie swe zakotwiczenie w Boskości, Kochani, a jeśli od czasu do czasu zdarzy wam się krok wstecz, natychmiast wybaczajcie sobie wasze ludzkie zachowanie podczas tej transformacji waszych ciał fizycznych, mentalnych i emocjonalnych, albowiem wszystko to stanowi doświadczenie uczenia się i rozszerzania, a wy wszyscy jesteście bardzo podziwiani za swą odwagę i zdecydowanie. Pamiętajcie, że każde z was jest kochane ponad wszelkie wyobrażenie i że jesteście bardzo potrzebni w tych zmieniających się czasach.

Do następnego tygodnia…

JAM JEST Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff http://www.therainbowscribe.com

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. Jacek
  Lip 18, 2011 @ 00:09:42

  Przebaczanie jest możliwe wtedy gdy człowiek osiąga poziom bezinteresownej miłości !!! Nie jest łatwo taki poziom osiągnąć ? Wymaga to mistrzostwa ! Ale chyba po to jesteśmy tu na Ziemi aby się tego mistrzostwa nauczyć ? Pozdrawiam

 2. Indygo94
  Lip 17, 2011 @ 19:48:59

  Wlasnie dlatego jest tak duzo zawisci na tym swiecie… Zbyt wiele ludzi nie potrafi wybaczac. A to przeciez taka piekna rzecz. Pozdrawiam z milosia.

  Kyuko.

 3. ArO
  Lip 17, 2011 @ 13:10:34

  Iluminaci w przemyśle muzycznym (link podaj dalej)

 4. Elka
  Lip 17, 2011 @ 11:26:36

  Basiu, jesteś kochana ,.Dziękuję
  Serdzecznie Cię pozdrawiam Ela

 5. Elka
  Lip 17, 2011 @ 06:36:35

  Witajcie
  Cieszę się na 11 listopada W zeszłym roku .kupiłam dwie książki Marjana Ogorceva i dzięki zastosowaniu samoleczenia metodą diagnostyki karmicznej pozbyłam się dwóch szkodliwych programów .Poczułam wielką ulgę kiedy po „wyświetleniu filmu”zrozumiałam sytuację w jakiej znalazła się moja matka.Oczywiście z całego serca jej wybaczyłam A teraz nasza karma nawet z poprzednich wcieleń o wiele łatwiej zniknie – to jest wiadomość marzenie.Nie musimy kupować książek nie musimy stosować żadnych procesów aby oczyścić swoje biopole ,nic nie musimy robić tylko wybaczać swoje ludzkie zachowanie .bo narazie przynajmniej ja niestety nie jestem jeszcze doskonała .
  Pozdrawiam wszystkich ze światłem Ela

  • zrozumienie
   Lip 17, 2011 @ 08:18:30

   Elu juz jestes doskonala tak myslac, a to ze nasze ego dochodzi jeszcze do glosu, to jest zupelnie naturalne, a marzenie – predzej czy pozniej urzeczywistni sie, pozdrawiam Cie serdecznie 😀 Barbara

 6. Jan
  Lip 16, 2011 @ 23:18:57

  Wywazone , spokojne pouczenie konieczne , trzeba wytrwalosci aby przezwyciezyc wachania krancowe emocji , dlatego tak istotnym jest slowo – wybaczajcie

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: