Medytacja Uzdrawiania Ziemi

.

.

Uzdrowienie pięciu żywiołów z Boską Matką

Nasrin Safai, czerwiec 2011

Przetłumaczyła Wika

.

Moje Dzieci Światła, ofiaruję wam moje serce wypełnione miłością.
Zapraszam was, abyście się do mnie przyłączyli w czasie sesji uzdrawiającej, która przede wszystkim pomoże wam podnieść wasze własne wibracje. Poprzez was, pomoże to podnieść wibracje Pięciu Żywiołów, a w ten sposób pomoże też Matce Ziemi podnieść jej wibracje. Nauczę was tej metody uzdrawiania i poproszę, abyście powtarzali ją tyle razy w ciągu dnia i nocy, ile możecie, i nauczyli jej innych z moim błogosławieństwem. Jest ona jak kojący balsam na chore ciało Matki Ziemi. Jest jak picie nektaru, który uwolni wszelkie skażenia i uzdrowi jej organy.

Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się wewnątrz Złotej Krystalicznej Struktury w Jądrze Matki Ziemi. To dobre miejsce, by wizualizować tam siebie, gdy chcecie ustabilizować energie Matki Ziemi, zwłaszcza w odniesieniu do naturalnych i sprowokowanych przez ludzi katastrof. Ziemia wstrząsana jest każdym trzęsieniem ziemi, wybuchem wulkanu, huraganem i trąbą powietrzną oraz każdym możliwym kataklizmem wywołanym przez ludzi. Martwi się ona zarówno o swe ciało i jego niewłaściwe wykorzystywanie, jak i o dusze, rośliny, minerały, różne zwierzęta, ptaki, ssaki i gatunki, które wymierają, oraz o Pięć Żywiołów, które ulegają skażeniu.

Złoto-Różowe światło Boskiej Miłości i Tornado Fioletowego Płomienia

Zawsze wyobrażajcie sobie, że wysyłacie Miłość ze swego serca – Złoto-Różowe Światło Miłości. Wizualizujcie też, że wysyłacie trąbę powietrzną Fioletowego Płomienia, która zaczyna się na podeszwach waszych stóp i wiruje przeciwnie do ruchu wskazówek zegara poprzez wasze czakry wzwyż aż do waszego sznura Antakarany i do Tronów {bardzo wysoki poziom istot anielskich} do Wielkiej Pustki w 144 wymiarze. W ten sposób wysyłacie Fioletowy Płomień.

Uzdrawianie żywiołu Ziemi

Wyobraźcie sobie, że stoicie na szczycie piaszczystej wydmy. Słońce oświetla piasek. Wasze stopy dotykają ciepłego piasku. Schylcie się i weźcie garść tego piasku. Potrzymajcie go w obu dłoniach. Unieście go na poziom serca i wyślijcie Złoto-Różowe światło Boskiej Miłości tej garści piasku – tej małej górze piasku w waszych dłoniach.

Ujrzyjcie, że piasek rozciąga się wszędzie wokół was, Słońce świeci, a w powietrzu czuć lekką bryzę. Ogarnia was energia waszego Anioła Stróża, który też wysyła Złoto-Różowe światło, a wasz Anioł Stróż znajduje się wewnątrz waszego Kosmicznego Anioła Stróża, który wysyła Miedziano-Złote światło Boskiej Matki.

Za Kosmicznym Aniołem Stróżem stoją wszystkie Kosmiczne Boginie, Boska Matka, aspekty Boskiej Matki z całego uniwersum Kosmosu – wszystkie wysyłają Miedziano-Złote światło Boskiej Matki. Ta częstotliwość wibracji przenika wasze ciało. Każda z tych istot oświetla was Złoto-Różowym i Miedziano-Złotem światłem Boskiej Matki. Wizualizujcie, jak to Miedziano-Złote światło emanuje, drga i wibruje w każdej komórce waszego ciała i przepływa waszym układem krwionośnym, podnosząc wasze wibracje. Kiedy już jesteście nim nasyceni, wyobraźcie sobie, że wpływa ono do piasku, który trzymacie w dłoniach. Piasek zaczyna wchłaniać to światło, drga i wibruje Złoto-Różowym i Miedziano-Złotym światłem – Złoto-Różowym światłem Boskiej Miłości, i Miedziano-Złotym światłem Czystości i Niewinności Matki, w ten sposób podnosząc wibracje Żywiołu Ziemi, który pozbywa się swej gęstości, swych zanieczyszczeń i karmy Trzeciego Wymiaru. Promienie Słońca rzucają na piasek Złote Światło. Wasze ręce lśnią w Słońcu Złotym blaskiem.

Wasze ciało wibruje Złotym Światłem. Podnieśliście wibracje swego układu pięciu ciał oraz Żywiołu Ziemi. Istoty Anielskie wciąż otaczają was i cząstki piasku Złotym Światłem.

Uzdrawianie żywiołu Wody

Teraz wyobraźcie sobie, że stoicie swymi stopami na piaszczystej plaży w płytkich wodach Lazurowo-Niebieskiego oceanu. Błękit nieba promieniuje na ocean i odbija się w Brzoskwiniowych wydmach, tworząc tę przepiękną Niebieskawą Zieloność Azorów. W wielu miejscach w waszym świecie są takie piękne piaszczyste plaże.

Schylcie się i nabierzcie garść tej pięknej wody i podnieście ją w górę. Podnieście, by Słońce oświetliło ją swymi Złotymi Promieniami i aby niebo się w niej odbiło. Wizualizujcie, że stoicie w objęciach waszego osobistego i kosmicznego Anioła Stróża, którzy otaczają was Akwamarynowo-Niebieskim światłem.

Ujrzyjcie kręgi wielu Niebiańskich Aniołów Stróżów, promieniujących Akwamarynowo-Niebieskim światłem. Boska Matka i Kosmiczne Boginie promieniują Miedziano-Złotym światłem Czystości i Niewinności Boskiej Matki, aby uwolnić i przetransmutować wszelkie zanieczyszczenia. Złote światło jest wszędzie, zanurzone w Akwamarynowo-Niebieskim – wasze ciało, woda w waszych złożonych dłoniach i woda w oceanie. Każda cząstka wody zaczyna drgać w wyższej częstotliwości światła. Żywioł Wody podniósł swe wibracje i ucieleśnia Akwamarynowo-Niebieskie Światło Boskiego Źródła. Oddychajcie i kąpcie się i patrzcie na morze, podczas gdy my podnosimy wibrację wszystkich wód.
 
Planeta Ziemia, żywioły Ziemi i Wody 

Teraz w jednej połowie okna ujrzyjcie siebie z dłońmi wypełnionymi górą Złotego piasku. W drugiej wasze dłonie wypełnione są przenikniętymi Akwamarynowo-Niebieskim światłem wodami oceanu. Wyobraźcie sobie zawieszoną w powietrzu przed wami małą planetę Ziemię. Błogosławimy i podnosimy wibracje żywiołu Ziemi. Matka Ziemia jest teraz w pełni oświetlona Złoto-Różowym światłem Boskiej Miłości, które podnosi wibracje żywiołu Ziemi wewnątrz, na i wokół Ziemi.

W następnym oknie wyobraźcie sobie planetę zawieszoną w powietrzu i zanurzoną w Akwamarynowo-Niebieskim świetle z Platynowo-Srebrnymi połyskami. Słońce świeci, tworząc Złoty pył i Złote lśnienia. Niebiańscy Strażnicy, Siły Anielskie, Kosmiczni Strażnicy, Kosmiczne Boginie i Boska Matka błogosławią i podnoszą wibracje żywiołu Wody i transmutują zanieczyszczenia, skażenia i niskie wibracje. Żywioł Wody staje się tak czysty, że was ożywi i odmłodzi.

Uzdrawianie żywiołu Ognia

Tym razem wyobraźcie sobie, że stoicie przed Ołtarzem Świętego Ognia Boskiej Matki. Ten ogień na ołtarzu nie zrobi wam krzywdy. Zagarnijcie go dłońmi i wezwijcie Aniołów, aby wysłali Złoto-Miedziane światło Czystości i Niewinności Boskiej Matki, ażeby podnieść wibracje Żywiołu Ognia. Wasze ciało promieniuje takim samym Miedziano-Złotym światłem, jak ogień w waszych dłoniach.

Ogień w swej wyższej esencji przetransmutuje zanieczyszczenia, ale nie zaszkodzi waszym ciałom fizycznym. Ci, którzy znają sztukę chodzenia po ogniu, podnoszą wibracje swego ciała do punktu, w którym wibruje ono tym Złotym światłem i mogą wtedy chodzić po gorących płomieniach, nie czyniąc sobie krzywdy.

Uzdrawianie żywiołu Powietrza

Wyobraźcie sobie, że stoicie przed Ołtarzem, bierzecie długi, głęboki wdech, a potem wydychacie w swe złożone dłonie. Wraz z wydechem powietrze to przenosi teraz waszą częstotliwość wibracji i i waszą sygnaturę energii. Zróbcie wydech w wasze dłonie i nakażcie, aby to powietrze w nich zostało. Podnieście je w górę i wezwijcie Akwamarynowo-Niebieskie światło z rozbłyskami Platyny i Złota. Pozwólcie Żywiołowi Powietrza wibrować tym samym Akwamarynowo-Niebieskim światłem, jakim wibruje wasze ciało i ciała waszych osobistych i kosmicznych Aniołów Stróżów. Podnieście wibrację Żywiołu Powietrza.

Uzdrawianie planety Ziemi i żywiołów Ognia i Powietrza

Teraz wyobraźcie sobie, że są przed wami cztery okna, a w każdym z nich obraz planety Ziemi w miniaturze. W pierwszych dwóch widzicie żywioły Ziemi i Wody. W trzecim oknie trzymacie żywioł Ognia. Ujrzyjcie, jak ten ogień emanuje z ciała Matki Ziemi, nie wyrządzając wam krzywdy, a jedynie transmutując zanieczyszczenia. Cała planeta spowita jest żarem MIedziano-Złotego światła. W czwartym oknie widzicie planetę Ziemię i jej Powietrze jako chmurę Niebieskiego Światła, tak jakby atmosfera – powietrze wokół globu – przyjęła w siebie Akwamarynowo-Niebieskie Światło Boskiego Źródła.
 
Żywioł Eteru błogosławi cztery podstawowe żywioły

Wyobraźcie sobie, że Żywioł Eteru pojawia się jako światło w kolorze Tęczy. Ujrzyjcie, jak Tęcza formuje się na horyzoncie. Zobaczcie, jak we wszystkich czterech oknach rozbłyskują barwy Tęczy, wokół i poprzez żywioły Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza, błogosławiąc, ogarniając i promieniując poprzez każdy z czterech podstawowych żywiołów.

Posumowanie i zwieńczenie uzdrawiania

To mój dar dla was wraz z prośbą, abyście ofiarowali mi minutę swojego czasu każdego dnia. Przed oczami swego umysłu utrzymujcie nieustannie wizję tych czterech okien. Zachowajcie obraz tych okien: garści Piasku, Wody, Ognia i Powietrza wraz z Tęczowym Światłem Eteru, który wzmacnia i podtrzymuje was i cztery bazowe żywioły Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza oraz całą Planetę, gdy unosi się przed wami i jest uzdrawiana. Wezwijcie swych Aniołów Stróżów, Kosmicznych Aniołów Stróżów i Kosmiczne Boginie, aby zwielokrotnili ten efekt. Gdy ma miejsce jakiś naturalny lub wywołany przez człowieka kataklizm, wyślijcie Złoto-Różowe światło i Fioletowy Płomień do tego miejsca i wyobraźcie sobie oczyszczenie tam wszystkich żywiołów.

Odległość nie stanowi przeszkody: możecie w taki sposób wysłać energię wyższej wibracji i uzdrowienia Pięciu Żywiołów do każdego miejsca na świecie; odległość nie ma znaczenia. Nie robi to różnicy, czy dana osoba, miejsce czy rzecz są w zasięgu waszych rąk, czy też miliony kilometrów stąd. Światło podróżuje szybko, a wy wysyłacie niezróżnicowane światło.

Utrzymuję was w moim sercu. Pozostaję w wielkiej wdzięczności. Z wami wszystko jest możliwe. Razem czynimy na tym świecie to, o czym marzyłam i co ukażę waszym oczom. Jestem waszą własną Boską Matką. Tak właśnie jest.

http://consciousconvergence.ning.com/profiles/blogs/june-2011-meditation-to-heal

9 Komentarzy (+add yours?)

 1. Marcin Hahahel
  Lip 17, 2011 @ 02:20:05

  Oczyszczanie poprzez żywioły może wyglądać jeszcze inaczej. Można wykorzystać do tego celu doświadczenia poza ciałem (oobe, lub świadome sny), gdzie w przypadku żywiołu ognia wchodzimy do ognia pozwalając się przez niego oczyścić z świadomością, że nic nam nie grozi. Podaje ten przykład, bo taki wykorzystałem. Pewnie w przypadku pozostałych żywiołów jest podobnie .

 2. Elka
  Lip 17, 2011 @ 01:22:40

  Witajcie kochani
  Zawsze wyobrażałam sobie centrum Ziemi jak rozżarzoną lawę a teraz jest to przestrzeń złota krystaliczna i są okna.Lubię dokładność w wizualizacji – okna ?morze przestrzeń eter tęcza ?Nie ukrywam że sprawia mi to pewien problem „techniczny.”
  Serdecznie pozdrawiam Ela

 3. wika
  Lip 16, 2011 @ 14:22:46

  Kochani, jest tu parę ciekawych rzeczy, więc załączam – i pozdrawiam wszystkich serdecznie! 😀

  Mistrz Hilarion: cotygodniowa wiadomość – 10-17 lipca 2011
  Przekazała Marlene Swetlishoff, przeniesione na stronę główną, dziękuję Wika!

  • zrozumienie
   Lip 16, 2011 @ 15:15:11

   wika dziekuje Ci serdecznie i pozdrawiam z miloscia, Barbara 🙂

  • mira
   Lip 17, 2011 @ 14:29:59

   Przylaczam sie do Barbary, dziekujac Ci Wika za ta piekna medytacje. Lipiec jest miesiacem Ziemi i ciesze sie, ze bedziemy mogli to uczcic tymi wizualizacjami. Przekazuje ten tekst na moj blog, niech dociera do jak najwiekszej rzeszy odbiorcow 🙂
   W Swietle i Milosci

 4. Lucy
  Lip 16, 2011 @ 12:39:15

  Przekaz jest dość długi,by wszystko dokładnie zapamiętać,ale myślę,że wystarczy wizualizować to,co jest w podsumowaniu-czyli wizję czterech okien z czterema żywiołami,całą planetę,i dodatkowo dla wzmocnienia efektu-naszych Opiekunów, Aniołów.

 5. alleksa
  Lip 16, 2011 @ 10:51:55

  magia żywiołów.

 6. alleksa
  Lip 16, 2011 @ 10:51:05

  🙂

 7. Jan
  Lip 16, 2011 @ 10:48:06

  wykozystywanie zywiolow Ziemi bylo znane od pradawna , niestety czesto wykozystywane negatywnie , nadszedl czas na pozytywy ….

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: