Przebudzenie dla Dobra Całego Rodzaju Ludzkiego

 .

Nowa część w Podróżnikach Kosmosu:  Historia, Motywacja, Znaczenie oraz Przesłanie

———————————————————————————————————–

..

Budda

Przekazał Kris Won, 16 czerwca 2011

Przetłumaczyła Wika

.

Błogosławię was, i zachęcam, abyście poprosili Pana Światów i Wszystkich Sfer, aby pozwolił wam się stać świadomymi Prawdy o tym, Kim naprawdę Jesteście, co tutaj robicie i jaka jest wasza rola w tej transcendentalnej chwili ewolucji planety, a nawet i kosmicznej ewolucji.

W tych momentach przemawia do was Świadomość Buddy.  W mojej ostatniej inkarnacji na Ziemi i na planie fizycznym znaliście mnie pod imieniem Siddharta Gautama Budda.  Było to moje ostatnie wcielenie jako jednostka oddzielona od Całości.  Zstępuję teraz z mojego Niebiańskiego Domu, aby przekazać wam wiadomość dla całej populacji Ziemi, czy też populacji planety z Miejsca, gdzie Wszyscy Jesteśmy Jednością w świadomy sposób i wszyscy w pełni tego doświadczamy na tym bardzo wysokim planie świadomości.

Jedyną różnicą pomiędzy wami i mną, jeśli chcecie widzieć jakąś różnicę, jest to, że Ja Wiem Kim Jestem, podczas gdy wy wciąż poszukujecie swej prawdziwej natury.

Drogie dzieci, jak długo wierzycie, że jesteście tym ciałem albo umysłem, czy którymkolwiek z niższych pojazdów, świat będzie jawił się wam jako miejsce smutku, niesprawiedliwości i nieprawości.

Ale pewnego pięknego dnia, w określonym momencie zdumienia i zachwytu, cała Prawda światów, sfer i wymiarów zostanie wam objawiona i zrozumiecie, kim naprawdę jesteście, zaś fikcyjna i pozorna „rzeczywistość” 3W, o której myśleliście, że jest jedyną „prawdziwą” rzeczywistością, rozpuści się jak gęsta mgła, która rozpływa się o wschodzie słońca.

Pozostańcie niewzruszeni w swoich przekonaniach; nie pozwólcie nikomu naruszyć waszej wiary, gdy jest ona jeszcze krucha, słaba i łatwa do podważenia.  Bądźcie cierpliwi, gdyż ta cudowna chwila, o której mówię, wydarzy się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewacie, a wtedy staniecie się tym, czym ja się stałem: Oświeconymi Istotami i prawdziwymi latarniami Światła dla wszystkich swych braci i sióstr rasy ludzkiej.

Błogosławię was i zachęcam, abyście poprosili Pana Światów i Wszystkich Sfer, aby pozwolił wam stać się świadomymi Prawdy o tym, Kim naprawdę Jesteście, co tutaj robicie i jaka jest wasza rola w tej transcendentalnej chwili ewolucji planety, a nawet i kosmicznej ewolucji.

Ale musicie o to poprosić, całym swym sercem i umysłem, wiedząc, że nie tylko wy będziecie mieć z tego pożytek, ale i wszyscy, którzy nawiążą z wami kontakt w taki czy inny sposób.

Innymi słowy, nie może to pochodzić z egoistycznego pragnienia by się rozwijać i wznosić osobiście, ale musicie świadomie poprosić o swe pełne przebudzenie dla dobra całego rodzaju ludzkiego, a nie tylko dla waszego jednostkowego dobra.  Uczyńcie to, by dodać impetu ewolucyjnemu skokowi, który wzniesie cały rodzaj ludzki poprzez stopniowe przebudzenie każdej z komórek, stanowiących część grupy wszystkich żyjących stworzeń, jakie zamieszkują tę planetę.

Zróbcie to w ten sposób, a mogę was zapewnić, że Stwórca, Źródło i Początek Wszystkiego Co Jest wysłucha was i przychyli się do waszego życzenia.

To jest moja obietnica, obietnica Kogoś, kto wie, co mówi, gdyż On Sam uczynił ten krok, który wy właśnie teraz macie zamiar uczynić.

Otaczam was Moim Światłem, które opromieni waszą drogę ku samo-urzeczywistnieniu, i tchnę na was Moim Oddechem, który pomoże wam pozostać silnymi i zjednoczonymi aż do czasu kulminacji wydarzeń, jakie doprowadzą do waszego Wyzwolenia, które tym razem będzie wieczne i wzniesie was na poziom świadomości, z którego nie ma już powrotu do gęstej materii.

Kocham każde z was przeczystą, Bezwarunkową Miłością, która płynie bezpośrednio z Mojego Serca do waszych serc.

Siddharta Gautama Budda

http://galacticchannelings.com/english/navealfa16-06-11.html

53 Komentarze (+add yours?)

 1. K
  Lip 15, 2011 @ 13:20:44

  ‚ już jesteśmy (świadomością) w innym wymiarze’- dzieki Gabriel.

  Chcialbym, postrzegajac boskosc w kazdej istocie, podzielic sie co czuje.
  Przychodzi mi to z trudem, bo czuje jakbym wibrowal miloscia, jednoscia i akceptacja wszystkiego co jest. Natomiast piszac to (wydaje mi sie) zajmuje sie i przez to puszczam resztki swoich ’emocjonalnych smieci’. Na drodze do swiatla odkrylem ze akceptacja wszystkiego co jest, rozciaga sie takze na wszystkich co sa,bez wzgledu na ich poglady i tym czym sa. Akceptacja, tolerancja, nie osadzanie sa nie tylko cecha wzniesionej istoty ale sa one narzedziem, stanem bycia pozwalajac takiej istocie wlasnie wibrowac na takim wysokim poziomie. To jest tak jakby ta istota przetrawila wiekszosc lub wszystkie swoje ‚ciemne’ strony, cechy charakteru.
  Wiadomo jest od dawna ze ‚gesciejsza’ istota nie jest w stanie widziec swoich ‚ciemnych’ cech charakteru projektujac je na inne istoty – stad osadzanie, krytyka, podzial, itp. Stad pochodzi fragmentacja i podzial boskiej JEDOSCI. Ktos kto ocenia, osadza jest nie tylko o nizszej swiadomosci, na nizszym szczeblu wzniesienia, lecz takze jego ‚ciemnosc’ uniemozliwia jego wyzsze wibrowanie-wzniesienie. Po prostu nie jest w harnonii z boskim niepodzielnym prawem.
  Wiec ktos kto nazywa wszystkich, nawet ‚ciemnych’- jego bracmi, odrobil swoja prace domowa, i jest na wysokim szczeblu wzniesienia- po prostu niocenianie i akceptacja wszystkiego i wszystkich co sa pomaga mu nietracic energji i wibrowac na wysokim szczeblu. Ten kto pokazuje palcem, ocenia i osadza, zatrzymuje sie gdzies nizej mimo ze podpisze swoj przekaz Namaste – nie jest w ‚jednosci’ z soba i reszta.

  Jak to jest, moze ktos mi powie… ze ‚ciemna’ osoba lub jego ‚ciemna’ wypowiedz
  powoguje wiecej komentarzy i uwagi niz ‚boskie’ slowa?
  Czy jestesmy tak cofnieci w rozwoju tak poroznieni tak aroganccy, ze nie widzimy swiatla w innych … nawet w sobie? Ktos mi kiedys powiedzial ze to ludzka natura- ekscytowanie sie ciemnoscia.
  To my ukrzyzowalismy Jezusa, Ty i Ja. To nie byli oni. I to jest nam wybaczone, wiec dlaczego krzyzujemy go nadal i znowu kazdego dnia?

  Wielu powie… to nie odnosi sie do mnie, ja jestem czysty jak lza.

  Popatrz sie glebiej, widz w siebie samego. Oczyszczone serce Wie wszystko.
  Czy twoje serce jest przezroczystym diamentem, czy nadal jestes w pogoni za swoim cieniem.

  Juz Jestesmy( swiadomoscia) w wyzszym wymiarze. To znaczy jestesmy wtedy, jak sobie na to pozwolimy, zaakceptujemy siebie, swoje ciemne strony wybaczymy sobie ze pozwolilismy sobie odstapic od ‚ boskiego prawa’ milosci wszyskiego i wszystkich… i tez siebie samego.

  Moja boskosc widzi boskosc w Tobie.

 2. Eryk
  Lip 15, 2011 @ 05:46:05

  JELNATS zgadzam sie z Toba TRZYKROPEK… to również nasz BRAT który sie cały czas doskonali ma inny pogląd być poże troche za krytyczny no ale każdy ma prawo myśleć tak jak chce 🙂 dla mnie ten tekst Trzykropka nic nie zmienił ja i tak wiem że Era Pokoju i Miłoości Nadchodzi a Ciebie Trzykropku pozdrawiam i nie bój sie tak tych biblijnych pozmienianych przez Kościół przepowiedni pozdrawiam Cie i Was Wszystkich Kochani 🙂 KOSMITO co jak co ale twoje Komentarze podobają mi sie heh 🙂 Trzymajcie sie Świetliści Przyjaciele 🙂

 3. Michał
  Lip 14, 2011 @ 16:20:47

  Kochani – właśnie przed chwilą moja żona znalazła w internecie ciekawą wiadomość – kosmici nadlatują.
  http://www.fakt.pl/Namierzono-kosmitow-teleskopami-z-USA-Szykuja-inwazje-,artykuly,109122,1.html
  Coś się chyba będzie działo….
  Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie 🙂

  • KOSMITA
   Lip 14, 2011 @ 16:28:14

   Michał, masz wiadomość na poczcie, odebrałeś ?…

  • krystal28
   Lip 14, 2011 @ 16:37:34

   Michale, co za nonsens ten artykuł, ciemni tracą już głowę w swojej desperacji. Ciekawa jestem na ile ludzie dadzą się w to wciągnąć. Czekam na te różne pokazy holograficzne na niebie, jeśli oczywiście duchowi kosmici na to pozwolą.

   • Michał
    Lip 14, 2011 @ 17:00:18

    My tutaj wiemy co o tym myśleć, ale sporo ludzi da się pewnie zbałamucić….
    Ale najważniejsze, że coś się chyba zaczyna….

 4. zrozumienie
  Lip 14, 2011 @ 15:37:17

  oczywicie ze tak :d na pewno nie chcialam Ciebie pouczac tylko zwrocic uwade na subtelna roznice miedzy wymiana pogladow a krytyka, przeczytaj prosze ,jesli oczywiscie masz ochote moja wyzej wypowiedz a byc moze zrozumiesz o co mi chodzilo posylam Ci piekne swiatelko milosci, Barbara 😀

 5. zrozumienie
  Lip 14, 2011 @ 15:11:25

  moi kochani szukalam slow by wyrazic to co czuje po przeczytaniu tego przekazu a w szczególności po przeczytaniu niektorych komentarzy sprowokowanych wypowiedzia trzykropka, wszystko to co chcialam wyrazic znajduje sie tutaj:http://www.youtube.com/watch?v=XOnMGcvXO54&feature=player_embedded

  • KOSMITA
   Lip 14, 2011 @ 16:08:36

   Tak zrozumienie, jesteśmy jednością w różnorodności. Światło ma wiele barw, pomyśl o tęczy, czyż nie jest piękna w swej gamie kolorów ?
   Ale pomyśl też, czy nazywając Brata „trzykropka” to właściwa nazwa dla człowieka, istoty Boskiej? Czy On by sobie tego życzył, aby go tak nazywać?…
   Jakiś tam trzykropek … Osobiście to wolałbym już być kaznodzieją niż trzykropkiem, bo co to znaczy trzykropek? Nic, a to jest człowiek, nasz Brat, tylko ma odmienne poglądy od nas, i tyle. Kaznodzieja to nazwa pewnej funkcji we wspólnotach religijnych i jest uważana za przywilej oraz ma poważanie. Wszyscy prorocy, apostołowie byli nazywani kaznodziejami i byli poważani oraz szanowani, nawet do dzisiaj, gdyby nie te przekręty kleru jakich dokonał w ich przesłaniach.

   Pozdrawiam Cię i posyłam Ci moc światełek i miłości.
   Mieczysław

   • zrozumienie
    Lip 14, 2011 @ 16:27:02

    trzykropek to jego nik tal samo jak moj zrozumienie, lub Twoj kosmita, nie uwazam zebym ponizyla go w jakikolwiek sposob, zastanow sie kochany co pisales wczesniej. Ten blog powinien jednoczyc ludzi o czystych sercach i umyslach a nie byc polem w utarczkach slownych, pozdrawiam Cie z miloscia i posylam swiatlo zrozumienia

    • KOSMITA
     Lip 14, 2011 @ 16:35:37

     Ok Kochana, poprawię się :-), ale jakby mi się znowu coś wypsnęło to się nie gniewaj … 🙂 Jestem na tym blogu solą, aby nie było za mdło … 🙂

    • zrozumienie
     Lip 14, 2011 @ 16:45:43

     gdybu zabraklo wody sol pozwala przezyc! 😀 😀 😀

    • krystal28
     Lip 14, 2011 @ 17:09:40

     Kosmito, niektóre Twoje teksty są nie tylko ‚solą’ ale tez dobrą rozrywką 😉

 6. Eve
  Lip 14, 2011 @ 13:52:58

  wysiłki ciemnych spełzną na niczym 🙂

 7. mary_celeste
  Lip 14, 2011 @ 13:05:23

  Często jest tak,że ludzie którzy wypowiadają się prawie wyłącznie negatywnie, poszukują w gruncie rzeczy pozytywnych doświadczeń. Negatywne nastawienie stanowi dla nich podświadomą obronę, przed trudną rzeczywistością, przed strachem, a tak naprawdę jest wołaniem o pomoc. Wszystko jedno co od nich usłyszymy – potrzebują wiele miłości.

 8. Jelnats
  Lip 14, 2011 @ 12:36:27

  To co będzie po wzniesieniu , nikt naprawdę nie wie. Trzykropek podaje inf. na podstawie biblii, nie rozumie ataku na niego przez oświeconych braci i siostry. Pomyślcie o tym.Wybierajmy to co najlepsze dla każdego. Pamiętajmy o wibracji Ziemi, która cały czas się podnosi. Czytajmy między wierszami i skupiajmy się na pracy sercem i ciągłego kontaktu z nadświadomością. Pozdrawiam z miłością St. .. … .

  • KOSMITA
   Lip 14, 2011 @ 14:10:31

   Bez przesady Bracie…

   Wyrażanie innego poglądu od adresata nie jest atakiem. Można by zignorować tą wypowiedź i nie odpowiadać, ale ignorancja też może być źle odebrana.
   To jest kapitalna wymiana poglądów.
   Na tym polega konwersacja i nie ma się co od razu dołować i obrażać jeśli ktoś myśli inaczej. 🙂

   • zrozumienie
    Lip 14, 2011 @ 14:35:03

    nie zgodze sie po raz pierwszy z Toba i to jest jest wlasnie wymiana pogladow 😀 nazywanie kogos kaznodzieja, nie jest wymiana pogladow lecz z gory zalozonym ocenianiem jej, a chyba nie o to nam wszystkim chodzi, pozdrawiam Cie z miloscia i swiatlem

    • KOSMITA
     Lip 14, 2011 @ 15:20:12

     Kochana…

     Powszechnie jest przyjęte, że jeśli ktoś cytuje wersety z Biblii w celu przekonania odbiorcy o słuszności tychże wersetów nazywamy ich, bez urazy kaznodziejami. Ten Brat jest anonimowy, nawet nie podał jakiegokolwiek pseudonimu więc tak go nazwałem. Gdyby podał imię, lub pseudonim to tak bym się do niego zwrócił.
     Nie widzę w tej nazwie niczego złego. Trochę luzu Kochana, ale przyjmuję do wiadomości że się ze mną nie zgadzasz, bo masz takie prawo. Ale pozostaniemy w braterskiej przyjaźni, co ?…. 🙂

     Mieczysław

 9. mary_celeste
  Lip 14, 2011 @ 12:31:45

  ” Jeśli na całym świecie pobożność stanie się powszechna, religie odejdą w zapomnienie. Jakimż wspaniałym błogosławieństwem będzie to dla ludzkości, gdy człowiek będzie zwyczajnie człowiekiem a nie chrześcijaninem ani muzułmaninem, ani wyznawcą hinduizmu. Wtedy tylko nastąpi pokój, który zapanuje nad wszelkimi nieporozumieniami.”
  Osho
  Pozdrawiam Was wszystkich z miłością Kochani.

 10. Elka
  Lip 14, 2011 @ 11:19:51

  Kochani dziękuję Wam za to co piszecie.Jesteście WSPANIALI
  Przesyłam różową kulę miłości dla każdego z Was
  Elka

 11. shadowhunter22
  Lip 14, 2011 @ 09:08:56

  Trzy kropki, naprawdę nie pisz tu o tej ograniczonej wierze jaką jest chrześcijanizm, na yt, jak wchodzę to prawie pod każdym filmem, pisze taki komentarz lub podobny, chociaż to wyznawcy tej ograniczonej wiary, służą złu, temu ów fikcyjnemu szatanowi.

 12. sonnyy5
  Lip 14, 2011 @ 08:39:31

  W przekazie Budda muwi że nasza wiara jest krucha , wiec tego „…” wywalic bo poprostu jakis katolik nawiedzony i tyle . POZDRAWIAM 😉

 13. Roberto
  Lip 14, 2011 @ 08:19:14

  Trzykropek to zwyczajny prowokator. Nie zdziwiłbym się zupełnie jakby pochodził on od Illuminatów – zobaczcie zatem jak mocno upadli w umyśle i poczytalności, a im się nadal wydaje że są mądrzy, inteligentni! 🙂 Co do chrześcijaństwa (Epoka Ryb) ono już nieuchronnie upada i dobrze, ponieważ coraz więcej ludzi dostrzega jak fałszywa, obłudna to religia; ona nie tworzy dobra, to tylko religia strachu i pomieszania, tworzy więcej zła i cierpienia i rzędy dusz dla kapłanów, papieży i ich władzy, zysków, na dobitkę… w imię Boga i Jezusa Chrystusa…

  • KOSMITA
   Lip 14, 2011 @ 09:18:00

   Otóż to,…
   umysł krytyczny, ale światły nie da się omamić wszelkiej maści strachom i szantażom, których kościół katolicki używał szantażując swe owieczki przez blisko 2 000 lat mówiąc; służcie nam (papieżom…niby zastępcom Jezusa …), bo inaczej piekło was pochłonie, hehehe…
   Ten koleś niech sobie wierzy w co chce, jego sprawa, tylko że trafił w niewłaściwe miejsce, bo na tym portalu ludzie przejrzeli już na wylot tych fałszywych pasterzy.
   Dobrze że ta era Ryb już zanika, zrobiła swoje więc niech teraz znika. 🙂

 14. Michał
  Lip 14, 2011 @ 08:04:48

  Dałbyś już spokój Trzykropku. Na tym portalu ludzie są bardziej światli i nie wierzą w takie rzeczy

 15. Eryk
  Lip 14, 2011 @ 07:21:24

  nie będzie juz żadnego antychrysta to juz nie ta linia czasowa ten czas przeminął, teraz nadchodzi nowy czas-czas MIŁOŚĆI

 16. fryka80
  Lip 14, 2011 @ 06:40:14

  Fajnie ze jest tak roznorodnie 🙂 (mowie o komentarzach) :)))…. ilu ludzi tyle wierzen…. kazdego dnia wysylam swiatlo dla tych wszystkich ktorzy szukaja i bladza…. i dla tych wszystkich ktorzy trafili na swoja sciezke oby z niej nie zbladzili w slepy zaulek…Abysmy wszyscy zrozumieli kim naprawde jestesmy …..
  Piekny przekaz…
  dziekuje Krystal 🙂
  z Miloscia i Swiatlem…..
  Anna..

  • KOSMITA
   Lip 14, 2011 @ 09:44:13

   Pewnie że fajnie…

   Przynajmniej jest autentycznie, nikt nie będzie twierdził, że to nowa sekta, bo tak nie jest.
   Ile ludzi tyle poglądów, aczkolwiek wiele jest zbliżonych do siebie co świadczy o podobnym poziomie wibracyjnym Dusz.
   Różnorodność jest fajna, byleby była tolerancja, bez narzucania swoich poglądów i twierdzenia że moja wizja świata jest jedynie słuszna i prawdziwa.

   Pozdrowionka 🙂

 17. ...
  Lip 14, 2011 @ 05:14:52

  predzej czy pozniej po wielkim kryzysie , wojnach i kataklizmach zapanuje fałszywy „POKOJ i BEZPIECZEŃSTWO” – 1 Tesaloniczan 5:3 , ludzie beda sie zachwycac tez człowiekiem grzechu – antychrystem ktory uzdrowi ekonomie swiatowa , bedzie tez geniuszem militarnym , politycznym , bedzie zwalczal i mordowal chrzescijan i szkalowal Biblie , zniszczy diabelski Watykan i inne fałszywe religie , BARDZO MOZLIWE ZE PODA SIE ZA KOSMITE ALBO PRZYBYSZE Z INNEGO WYMIARU – wkoncu kłamliwa telewizja nie przypadkowo propaguje coraz wiecej UFO , OBJAWIENIE JANA 13:1-18 , OBJAWIENIE JANA rozdział 17 , KSIEGA DANIELA rozdział 7 , 8

  , PRZEDMIOTY ludzkie znalezione w weglu – dowody na młoda ziemi :

  http://zbawieni.com/showthread.php?tid=130

  , pozdrawiam wszystkich

  • KOSMITA
   Lip 14, 2011 @ 07:32:12

   Co jeszcze wymyślisz fatalistyczny anonimowy kaznodziejo ?… 😀

   • ...
    Lip 14, 2011 @ 07:47:56

    po co mam cos wymyslac wkoncu masz telewizje i to ona ci podaje w co masz wierzyc filmy jak skyline czy „4400” to zapowiedz tego co sie wydarzy http://tnij.org/mm7n

    • KOSMITA
     Lip 14, 2011 @ 07:58:47

     Telewizję i wieści z niej płynące olałem, bo w nie nie wierzę, tak samo jak w Twoje wieści.

     Zdrowia życzę 🙂

    • Jarek
     Lip 15, 2011 @ 03:17:11

     Witam, a propos telewizji i informacji z niej plynacej, ciekawy artykul:

     *
     STORIE DI ORDINARIA RIVOLUZIONE…

     Czy jeszcze ktos wierzy w to,ze nie ma dziś żadnej cenzury?
     To dlaczego zatem, zostaliśmy poinformowani o wszystkim co się dzieje w Egipcie, a z drugiej strony mass media nie powiedziały jednego słowa o tym co ma miejsce w Islandii?
     Naród islandzki sprawił,że rząd podał się w komplecie do dymisji, główne banki zostały znacjonalizowane, mieszkancy zdecydowali jednogłośnie zadeklarować niewypłacalność długu, który został podpisany przez te banki z Wielką Brytanią i Holandią utwierdzonych w niedostosowywaniu swojej polityki finansowej i wreszcie zostało utworzone zgromadzenie narodowe, aby ponownie została spisana cała Konstytuacja.
     I to wszystko w pokojowy sposób. Prawdziwa Rewolucja przeciw władzy, która doprowadziła Islandię do ostatniego załamania ekonomicznego .

     Na pewno pytacie się, dlaczego te wydarzenia nie zostały przedstawione ogółowi, w czasie tych dwóch ostatnich lat?
     Odpowiedż na to prowadzi do kolejnego pytania, jeszcze bardziej martwiącego; co stałoby się ,jeśli reszta obywateli europejskich, wzięłaby przykład od „współobywateli ” islandzkich?
     Oto krótka chronologia faktów:
     2008-we wrześniu zostaje znacjonalizowany najważniejszy bank islandzki Glitnir Bank . Pieniądz upada a giełda zawiesza swoje działanie: zostaje ogłoszone bankructwo kraju.
     2009-w styczniu protesty mieszkancow przed Parlamentem powodują dymisję premiera Geir Haarde oraz całego rządu socjal-demokratycznego (Samfylkingin), zmuszając kraj do przedterminowych wyborów.Sytuacja ekonomiczna pozostaje zła.Parlament przedstawia ustawę prawną ,która ma uzdrowić dług w stosunku do Wielkiej Brytanii i Holandii,poprzez zapłatę 3,5 MILIARDA Euro ,która obciążyłaby znacznie islandzkie rodziny, miesięcznie, na okres 15 lat ze stopą procentową 5,5%.
     2010- mieszkańcy zajmują ponownie place i ulice i głośnie rządają ogłoszenia referendum w powyższej sprawie.
     2011-w lutym prezydent Olafur Grimsson wprowadza veto na tę ustawę prawną i ogłasza powszechne referendum.
     Głosowanie odbywa się w marcu i NIE ,dla płacenia długu bezsprzecznie wygrywa osiągając 93% głosów.W międzyczasie Rząd rozdysponował sądowe dochodzenia w sprawie cywilnych i karnych odpowiedzialności za kryzys.
     Zostają wydane pierwsze nakazy aresztowania dla różnych bankowców i członków wykonawczych.Interpol podejmuje się poszukiwań i schwytania osądzonych: wszyscy zamieszani bankowcy wcześniej opuścili Islandię.W tym kontekście kryzysu zostaje ustanowione Zgromadzenie, które ma się podjąć sprawy Nowej Konstytucji, która uwzględniłaby przerobione lekcje w czasie kryzysu i zastąpiła obecną Konstytucję (opartą na wzorcu duńskim). W tym celu kieruje się bezpośrednio do Narodu: prawnie zostaje wybranych 25 obywateli, wolnych od przynależności politycznych spośród tych 522, którzy się wstawili na głosowanie. Jedyne ograniczenia kandydatów poza nieposiadaniem żadnej książeczki partyjnej; były pełnoletność oraz przedstawienie do 30 podpisów osób ich wspierających.
     Nowe Posiedzenie Konstytucyjne rozpoczyna swoją pracę w lutym i przedstawia projekt zwany Karta Większa ,w którym zawarte są najważniejsze „linie przewodnie” ustanowione w zgodny sposób , podczas różnych narodowych zgromadzeń,które miały miejsce w całym kraju.Karta Większa zostanie poddana głosowaniu Parlamentu ,zaraz po przeprowadzonych wyborach.

     Tak wygląda krótki opis demokratycznej Re-wolucji islandzkiej.
     Czy przez przypadek słyszeliśmy o tym w europejskich środkach przekazu?
     Czy otrzymaliśmy jakikolwiek komentarz w tej sprawie w tych nudnych programach politycznych naszej telewizji ,bądż radia?
     Czy widzieliśmy choć jedno zdjęcie z tych wydarzeń w którymkolwiek programie telewizyjnym?
     SZCZERZE MÓWIĄC- NIE
     Naród islandzki był w stanie dać lekcję Bezpośredniej Demokracji oraz Niezależności Narodowej i Monetarnej , całej Europie, pokojowo sprzeciwiając się Systemowi i wynieść władzę narodu przed oczami obojętnego świata.
     Czy jesteśmy na pewno przekonani ,że nie ma cenzury i manipulacji w masmediach?
     Minimum co możemy zrobić to być świadomymi tej romantycznej historii ulic i placów i uczynić z niej legendę przenoszoną wśród znajomych.
     W tym celu możemy używać środków nam dostępnych: „stęsknieni” mogą używać telefonu, „zapaleni” mogą mówić o tym przed piwem w barze lub przy kawie.
     Ci bardziej „technologicznie rozwinięci” mogą rozesłać tę wiadomość via email lub używając Facebook, Twitter, Digg o GoogleBuzz.
     „Guru internetu” na pewno zmontują filmik na Youtube ,by opowiedzieć o tej fantastycznej lekcji cywilizacyjnej.
     Ważne jest że wreszcie posiadamy możliwość, by obejść manipulację medialno informacyjną i zburzyć w ten sposób ten polityczny domek z kart, który więcej i więcej służy interesom ekonomicznym banków i wielkich korporacji multi narodowych a coraz mniej i mniej naszemu Dobru Powszechnemu.

     http://creativiculturali.ning.com/profiles/blog/show?id=3565617%3ABlogPost%3A86298&xgs=1&xg_source=facebook

    • KOSMITA
     Lip 15, 2011 @ 10:09:06

     Jarku…

     Dlatego nie oglądam telewizji, bo wiem że jest cenzura i manipulacja. Wciskają ludziom „kit”, a prawdę ukrywają. Co dzieje się w świecie i tak wiem z innych źródeł. W naszym kraju to najgorsze jest to, że ludzie nabierają się na tą sztuczkę rządzących, ‚dziel i rządź’ ! Robią to z takim wyrachowaniem i cynizmem a ludzie dalej w tym tkwią angażując się, czym wzmacniają tylko ich siłę. Chyba tak skłóconego społeczeństwa jak w Polsce to nie ma gdzie indziej w świecie. Była maleńka chwila jedności Polaków w 80 roku przed stanem wojennym. Potem to tylko walka na zabój o łupy po zmianie ustroju i co trwa do dzisiaj.

     Tu musi wydarzyć się Kosmiczny wstrząs, bo Polacy są okropnie podzieleni.
     Do tego jeszcze ten fanatyzm religijny i kler, który też miesza ludziom w głowach.

     Pozdrawiam

    • KOSMITA
     Lip 14, 2011 @ 08:06:34

     Aha,… jeszcze jedno kaznodziejo, nikt nie jest wstanie mi kazać w co mam wierzyć, to JA decyduję w co chcę wierzyć! …

    • osiemnastka
     Lip 14, 2011 @ 08:47:20

     Te filmy to nie zapowiedź a potwierdzenie głupoty tych co je nam wciskają.

  • WODNIK
   Lip 14, 2011 @ 07:46:50

   Religie stały się przekleństwem dla ludzkości ! Schowaj więc swoją Biblię kaznodziejo na najwyższą półkę i nie strasz ludzi, bo wzbudzasz tylko wesołość i współczucie z wizji takiego fatalizmu. 🙂

  • zrozumienie
   Lip 14, 2011 @ 12:16:24

   powiedz trzykropku dlaczego tu zawitales? domyslam sie ze czytajac nasze komentarze chciales nam udowodnic ze istnieje inna prawda-prawda biblijna,czego sie obawiasz? bo odnioslam wrazenie ze sie boisz i caly cas szukasz czegos co by cie uspokoilo, bo gdybys byl pewny swoich racji i prawdy biblijnej nie przychodzil bys tu do nas, a jednak masz watpliwosci ktore chciales z nami skonfrontowac,cytujac apokaliptystyczne przepowiednie,nie boj sie tak,pamietaj ze milosc bezwarunkowa do wszystkich i wszystkiego obala wszystkie dogmaty napisane kiedys zle kirowana reka,czy czytajac biblje i na swoj sposob ja rozumujac nie miales nigdy wrazenia ze cos moze byc nie tak? Bog kocha nas wszystkich i nie po to stwozyl tak cudowne arcydzielo zeby je potem zniszczyc.Pozdrawiam cie z miloscia i swiatlem majac jednoczesnie nadzieje ze sie obudzisz,jesli jednak sie myle to uwazam tak jak tu wszyscy ze nie masz czego tu szukac,bo napewno nie znajdziesz, a nasze wspolne juz bardzo silne swiatlo milosci napewno nie przestraszy sie „Twego”antychrysta 😀

 18. sonnyy5
  Lip 14, 2011 @ 04:48:45

  Piekny przekaz

 19. gabriel 33
  Lip 13, 2011 @ 22:54:57

  Witajcie!
  Zobaczcie jak cudownie „układają” się przekazy :Narodziny Gwiezdnego…, Upajajcie się Cudownością Życia…,Budzenie Innych…,czy przekazy Ramthy z http://www.wolnaplaneta.pl/terra ,wszystkie te przekazy ukazują nam, że już jesteśmy (świadomością) w innym wymiarze.Teraz tylko powinniśmy pomagać innym w ujrzeniu tego „śpiochom”.Pamiętając jednak, że każdy z nas ma swoją własną drogę do przebudzenia,możemy pomagać, ale nie wymuszać („dobroć serca” – chyba jednak ego)
  JAM JEST Gabriel

 20. Jan
  Lip 13, 2011 @ 22:18:15

  Wazne pozostaje prosic ustawicznie Pana Sfer Stworce Zrodla i Poczatku o pelnie swiadomosci gdyz tylko zNia wypeni sie doniosla misje w tym wymiarze i nie tylko

 21. latarnik
  Lip 13, 2011 @ 21:58:30

  Bardzo Wartościowy Przekaz … Namste

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: