Budzenie Innych

.

Kiedy będziecie w stanie celebrować życiowe osiągnięcia drugiego człowieka i nie osądzać, wtedy wyjdziecie z iluzji

.

Przekazała Karen Doonan ,  8 lipca 2011

Wysoka Rada Oriona

Przetłumaczyła Krystal

.

Zalecamy wam wszystkim bardzo, abyście regularnie skupiali się wewnątrz siebie.  Być może wielu z was spędza już więcej czasu w medytacji i w przyrodzie niż kiedykolwiek indziej, ale prosimy was  odłączcie się jak tylko możecie od dramatów, które się rozwijają.  To nie służy nikomu, moi drodzy, nikomu poza złudzeniem, abyście się pogłębiali w nim ponownie.  Będzie o wiele więcej dramatów, wszystkie są stworzone po to, by sprowadzić was z powrotem do niższych wibracji.  Wznoście się wysoko, moi drodzy.  Ci, którzy utrzymują wyższe wibracje będą w stanie utrzymać przestrzeń dla tych, którzy teraz rozpoczynają wydostawanie się z iluzji.  Nie krytykujcie siebie za zanurzanie się czasami z powrotem w złudzenie.  Po prostu skupcie się w sobie, rozpoznajcie to i odpuście.  To spowoduje utrzymujące was wysoko wibracje znacznie szybciej niż wpadanie coraz bardziej w iluzję, będąc negatywnym w stosunku do siebie.

To nie wasza wina, moi drodzy, że żyliście z iluzją przez tak długi czas.  Żyliście w iluzji i to dało wam dobre lekcje, ale teraz nadszedł czas, aby wspiąć się po drabinie wibracji i doświadczyć, co to znaczy być rozwiniętą ludzką Istotą utrzymującą więcej światła i miłości w swoim Bycie.

Nie pozwólcie innym, aby sprowadzali wasze wibracje z powrotem w dół.  Przez to nie mamy na myśli prób ich przebudzenia, bo jest to zbyt dla nich skomplikowane i może obniżyć wasze wibracje, gdy frustracja was ogarnie, po prostu mamy na myśli, abyście utrzymywali wasz system energetyczny czysty i zabezpieczony.  Przez utrzymywanie przestrzeni i uznanie, że wiele ludzi wciąż jeszcze śpi i działa z perspektywy swojej prawdy w obecnym czasie, pozwoli wam zobaczyć oba scenariusze jednocześnie.  Będziecie mogli widzieć przez zasłony i też rozpoznać, jak bardzo trudno jest dla wielu, którzy śpią być ślepym na te zasłony.

Jest to lekcja miłości i współczucia, moi drodzy.  Nie chowajcie urazy, ani negatywnych emocji, kiedy napotykacie tych ludzi, którzy śpią.  Pozwalajcie im na posiadanie ich prawdy, ale utrzymujcie SWOJĄ prawdę.  Nie rezygnujcie pod  naporem ich prób wciągnięcia was z powrotem.  Zaakceptujcie to, że nie znają oni innego sposobu bycia w tym momencie w swojej podróży życia i niezmiennie utrzymujcie swoją prawdę.

Jak już wcześniej powiedzieliśmy, wielu ludzi na całej planecie nie przebudzi się w tym życiu.  Wielu z was napotyka tych, którzy są tak głęboko zakorzenieni w iluzji, że wydaje się, że pochodzicie z innej planety.  W rzeczywistości tak  jest; wy pochodzicie z prawdy, a oni pochodzą z iluzji, ale nie jest waszą drogą życia, aby ich oświecić, moi drodzy.  Nie możecie wiedzieć po co przyszli, aby dokonać na tej drodze życia.  Ryzykujecie obniżenie swoich wibracji i wciągnięcie w iluzję z każdą próbą oświecenia ich.

Trzymanie przestrzeni dla tych, którzy śpią,  zwiększając jednocześnie swoje wibracje i utrzymywanie wszystkich innych ludzi w przestrzeni swojego serca jest kluczem do poruszania się w tych czasach wielkich zmian.  Chodzi tu o JEDNOŚĆ, moi drodzy.  Nie porównujcie się do swoich przebudzonych współtowarzyszy i nie próbujcie się od nich oddzielać.  Tam gdzie jest różnica w prawdzie, pozwólcie, aby tak BYŁO.  Ci o niższej wibracji,  zwiększą ją w odpowiednim czasie i ci o wyższej wibracji automatycznie będą w stanie utrzymać przestrzeń dla tych, którzy są za nimi.  WSZYSCY są na różnych szczeblach tej samej drabiny, jeśli przyjmiecie analogię.  NIE ma żadnej hierarchii, jest JEDNOŚĆ, moi drodzy.  Gdy zaczynacie otwierać wasze serca jeden dla drugiego, zaczynacie odczuwać MIŁOŚĆ taką jaka JEST.  Kiedy będziecie w stanie celebrować życiowe osiągnięcia drugiego człowieka i nie osądzać, wtedy wyjdziecie z iluzji.  Łączcie się ze sobą, moi drodzy, wyjdźcie z separacji i dołączcie się do wibracji ludzkiej  świadomości, gdy zaczyna się ona podnosić i prawda się objawia.

JESTEŚCIE waszymi myślami i uczuciami, moi drodzy.  JESTEŚMY JEDNYM, jesteśmy Wysoką Radą Oriona i jesteśmy waszymi braćmi i siostrami z gwiazd. Otwórzcie wasze serca na siebie i odkryjcie prawdę, że wszyscy są jednym. Czekamy na połączenie się z wami w odpowiednim czasie.  Wiedzcie, że jesteście dziećmi Wszechświata i jesteście bardzo kochani.  Wkroczcie w tę miłość przez wasze serca. Wysyłamy wiele miłości i wiele błogosławieństw dla WAS wszystkich.

Fragment z: http://lightworkers.org/channeling/135796/high-council-orion-message-8th-july-unity

18 Komentarzy (+add yours?)

 1. Wojciech
  Lip 14, 2011 @ 02:59:49

  Bardzo ważne jest zachowanie krytycznego umysłu. Nie „sceptycznego” umysłu, ale krytycznego umysłu. Nie należy „łykać” wszystkiego jak pelikan, lecz poddać to analizie i sprawdzianowi. Ja bardzo chętnie na przykład słucham channelingu Bashara, ale nie zawracam sobie głowy rozważaniami, czy jest tym, kim mówi, że jest. Ważniejsze niż to, czy jest kosmitą czy nie (czego oczywiście nie da się udowodnić), jest to, co mówi i jak to można wykorzystać w życiu tu i teraz.

  Przekaz bardzo piękny, zgodny z filozofią którą propaguję na swoim blogu Sekret Życia w Obfitości.

 2. mary_celeste
  Lip 13, 2011 @ 13:01:57

  Bardzo dziękuję Krystal za ten przekaz, który odebrałam tak bardzo osobiście i tak bardzo jednocześnie podniósł mnie na duchu. Cenne wskazówki jak rozważnie, z miłością i zrozumieniem trwać w otaczającej rzeczywistości.
  Z pozdrowieniami od serca
  Renia

 3. mary_celeste
  Lip 13, 2011 @ 12:39:29

  Kiedy zwracamy się do kogoś bez intencji zmiany jego przekonań, lecz z autentycznym zainteresowaniem i szacunkiem dla jego podejścia do życia, człowiek ten przestanie się bronić i otworzy serce. Swoich własnych wyobrażeń i przekonań, nie możemy narzucać innym i decydować za kogoś, co jest dla niego lepsze. Inni mają prawo inaczej postrzegać życie. Najlepiej słuchać bez osądzania.

  ” Nie jest ważne,czy urodziłeś się jako Ziemianin, czy pochodzisz z jakiejś odległej gwiazdy. Jeżeli naprawdę wierzymy w to, co wszyscy staramy się zrozumieć i czego szukamy – że wszyscy jesteśmy częścią Jednego Stworzenia – wtedy to naprawdę staje się nieważne. Ważne jest tylko to, że podążasz ścieżką prowadzącą do świętości, uczysz się kochać i być kochanym.
  Tylko to ma znaczenie.”
  Scott Mandelker
  Z miłością
  Renia

 4. Jan
  Lip 13, 2011 @ 06:22:44

  korona uzyskana z cierpienia , z wyrzeczen , wytworem pieknego serca , blogoslawiony ten kto jest nia ozdobiony

 5. Eryk
  Lip 13, 2011 @ 05:58:18

  piękny przekaz prosto z mego Domu 🙂 sle światło dla Was Wszystkich Wojownicy Swiatła 🙂

 6. ORION-Aszun
  Lip 13, 2011 @ 05:49:41

  Latarniku:)Czy ty też jesteś z Oriona?z jakiej planety?:) Damian Pozdrawiam cię Bracie i was wszystkich bracia i siostry 🙂

 7. allright
  Lip 13, 2011 @ 04:23:24

  Niezwykle potrzebny przekaz…panaceum na nasze dylematy…eh wystarczy wszystko zaakceptować takie jakim jest…a wtedy doświadczymy akceptacji ze strony innych…a w zasadzie wszystko zaczyna się od nas samych, bo chyba największy problem stanowi samoakceptacja :)))))
  Posyłam Wam kochani światełko, zasilone energią słońca z wyspy Rodos
  allright, Gabi

 8. ORION-Aszun
  Lip 13, 2011 @ 03:12:19

  Śliczny przekaz 🙂 Poniżej pierwszej gwiazdy w pasie Oriona jest moja planeta Aszun 🙂 Damian Pozdrawiam was wszystkich światłem i miłością 🙂

  • latarnik
   Lip 13, 2011 @ 05:26:44

   ORION Bracie, jak dobrze że jestem „świeżo” po tym przekazie ..więc ŻYCZĘ ZDROWIA Ci zatem ..Namaste

  • Jelnats
   Lip 13, 2011 @ 07:52:51

   Czasem trzeba się zastanowić , nad tym co się mówi .Przestrzegajmy obowiązujących zasad. Pozdrawiam z miłością .St. . .. … .

  • Ktoś
   Lip 13, 2011 @ 11:55:42

   Z planety Aszun powiadasz? Czy aby czasem nie wkręcili Ci tego ludzie z projektu cheops (Oni twierdzą, że istoty z Aszun postawiły piramidę w Egipcie, natomiast ja znam dziesiątki takich historii i każda inna, dlatego nie ufam nikomu prócz sobie |intuicji|)? Na twoim miejscu zachował bym pewną dozę ostrożności z takimi stwierdzeniami, gdyż wpływanie na twoje Ego w ten sposób może uczynić ciebie łatwym do manipulowania… – mogą, np. wmówić ci, że istoty z Aszun są takie a nie inne i podświadomie będziesz chciał się dostosować… | To tylko moja myśl na ten temat, potraktuj to tak jak czujesz wewnętrznie |.
   Pamiętaj również, że jedyną rzeczą która ma znaczenie z poprzednich inkarnacji jest DOŚWIADCZENIE, w tej inkarnacji nie ma znaczenia pochodzenie, ani forma jaką tam kiedyś miałeś. Jesteś teraz Ziemianinem i bierzesz udział w „ziemskiej grze” i nie ma znaczenia kim byłeś, ale ma znaczenie kim jesteś Tu i Teraz. Pozdrawiam.

   • KOSMITA
    Lip 13, 2011 @ 12:49:32

    Dobre Ktosiu 🙂

    Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą – Milton William Cooper
    🙂

   • hawa
    Lip 14, 2011 @ 01:39:36

    @Ktos – rzeczywistosc Twoja,bardzo mnie zdumiewa. pozdrawiam

   • Wojciech
    Lip 14, 2011 @ 02:59:10

    Bardzo ważne jest zachowanie krytycznego umysłu. Nie „sceptycznego” umysłu, ale krytycznego umysłu. Nie należy „łykać” wszystkiego jak pelikan, lecz poddać to analizie i sprawdzianowi. Ja bardzo chętnie na przykład słucham channelingu Bashara, ale nie zawracam sobie głowy rozważaniami, czy jest tym, kim mówi, że jest. Ważniejsze niż to, czy jest kosmitą czy nie (czego oczywiście nie da się udowodnić), jest to, co mówi i jak to można wykorzystać w życiu tu i teraz.

    Przekaz bardzo piękny, zgodny z filozofią którą propaguję na swoim blogu Sekret Życia w Obfitości.

 9. anerlam
  Lip 13, 2011 @ 01:13:42

  Ja również jestem wdzięczna za ten przekaz!
  Wczoraj wieczorem miałam malutkie spięcie z moim partnerem( emocje były tylko we mnie), okazało się , że tak samo on jak i ja odbieramy siebie przez własny pryzmat.On usłyszał coś czego ja w ogóle nie powiedziałam, ja powiedziałam i zobaczyłam coś, czego on w ogóle nie miał na myśli. Zauważyłam , że dorabiam coś do rzeczywistości, a wystarczy cierpliwie posłuchać drugiego człowieka i kompletnie tego nie oceniać.Jest jak jest. Jesteśmy dla siebie odbiciem w lustrze, wiele wczoraj zrozumiałam, wiele zostało mi pokazane. Jestem wdzięczna za tę naukę.A do emocji w moim wnętrzu cały czas mówiłam -kocham cię i wszystko ustało. Ach boska tolerancjo zagość w moim sercu.
  Bóg we mnie pozdrawia Boga w Was. M

 10. latarnik
  Lip 13, 2011 @ 00:06:04

  Dziękuję Pięknie za te przypomnienie ..było mi ono akurat TERAZ potrzebne 😉 Namste..

  „Zbudowali ci klatkę z diamentów i złota
  najpiękniejsze miejsce, aby się zestarzeć
  Przynieśli ci księżyc i zaserwowali kłamstwo
  a wszystko czego chciałeś to wolność aby odlecieć

  Jest ciężko
  ale nie jesteś jedynym
  który jest zmęczony dawaniem
  bojąc się zapomnienia
  Czy twoje przekleństwo może być rozkoszą?
  Ale korona na twojej głowie nigdy nie odczuła tego ciężaru

  Wykorzystaj swój gniew, zrób skok wiary
  abyś upomniał się o swoją duszę, zanim będzie za późno
  Pokaż im brak strachu, zaśpiewaj im pożegnanie
  Zostaw wszystko oprócz swojego serca i jesteś wolny, by lecieć

  Jest ciężko,
  ale nie jesteś jedynym,
  który jest zmęczony dawaniem,
  bojąc się zapomnienia!
  Czy twoje przekleństwo może być rozkoszą?
  Ale powaga świata nigdy nie odczuła tego ciężaru.

  Zrób widoczny krok wiary!
  Nie bój się!

  Jest ciężko…
  ale nie jesteś jedynym,
  który jest zmęczony dawaniem,
  bojąc się zapomnienia.
  Czy twoje przekleństwo może być rozkoszą?
  Ale krzyż który dźwigasz nigdy nie odczuł tego ciężaru.

  Nie jesteś jedynym,
  który jest zmęczony życiem!
  Bojąc się zapomnienia.
  Bo korona na twojej głowie, uśmiech, który ubrałeś, krzyż który dźwigasz nigdy nie odczuły tego ciężaru.

  Korona na twojej głowie nigdy nie odczuła tego ciężaru… „

  • mira
   Lip 13, 2011 @ 09:30:20

   Witaj drogi Latarniku. Swietnie dobrany utwor :). Tutaj pasowaly by rowniez twoje Alternatywne Rzeczywistosci (Medytacje 2012/kwiecien), jako, ze …”wielu ludzi na całej planecie nie przebudzi się w tym życiu”… (cyt. artykul Karen Doonan) – wybierajac sobie inna, iluzoryczna rzeczywistosc…
   W Swietle i Milosci

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: