Czas: Wskazówki od Boskiej Kobiecości

.

Channeler: Julie Migneault, lipiec 2011

Przetłumaczyła Wika

Pochodzimy z wymiaru, w którym czas nie istnieje. Czas to narzędzie używane w fizyczności, które objaśnia działanie przyczyny i skutku w odniesieniu do waszych czynów, myśli i emocji. Wspiera was on w procesie wzrastania i waszej własnej ewolucji.

Im bardziej „zaprzyjaźnicie się” z czasem, tym częściej będziecie zauważać, że macie go aż nadto. Gdy jesteście w stanie połączenia z wieloma wymiarami – poprzez medytację lub stany transu uzyskane przez uzdrawianie albo pracę z oddechem – czas wydaje się stać w miejscu. To dlatego, że macie wtedy dostęp do wielu wymiarów czy rzeczywistości. W niektórych z nich czas nie istnieje. Używajcie tego połączenia z wyższymi wymiarami do tego, by spoczywać w stanie bezczasowości i czuć spokój, ogarniający waszą istotę gdy tak czynicie. Możecie dokonać w sobie wielkich zmian w chwilach, gdy macie dostęp do tych stanów istnienia.

Jeśli chodzi o wykorzystanie czasu w waszej linearnej, fizycznej rzeczywistości, proponujemy wam mantrę, która pomoże wam utrzymać to poczucie obfitości czasu, który jest dla was dostępny: „Zanurzam się w mojej własnej rzeczywistości, w której jest zawsze aż nadto czasu”.

Widzicie, Kochani, tak naprawdę nie ma nacisku, żeby coś osiągnąć. Nie ma nacisku, żeby dokądś dotrzeć. To ciśnienie, które na siebie wywieracie, w rzeczywistości utrudnia wam wasz postęp. Pozwólcie sobie być tam, gdzie jesteście. Dajcie sobie czas na stwarzanie tego, co pragniecie akurat stworzyć. Ujrzyjcie dar  jaki narzędzie czasu wam przynosi, gdy jest używane we właściwy sposób. Zatrzymajcie tę paplaninę w waszym umyśle i użyjcie czasu w roli narzędzia, jakie stanowi. Pozwólcie, by pokazał wam on przyczynę i skutek waszych działań, myśli i uczuć. Pozwólcie sobie uczyć się ze swych działań, myśli i emocji poprzez przeanalizowanie waszego procesu stwarzania.

Jako zbiorowość Boskiej Kobiecości jesteśmy tu, by wspierać was w Istnieniu. W byciu ze swą Jaźnią, w byciu prawdziwie połączonymi i w otrzymywaniu wszystkiego, czego tylko wszechświat może wam dostarczyć z tego miejsca. To oznacza, że musicie zacząć obejmować czas, obejmować wasz czas, spędzony w ciszy i rozluźnieniu. To się wam dobrze przysłuży, Kochani.

Czasu jest więcej niż dosyć. Czasu jest więcej niż dosyć. Nie pozwólcie sobie być rządzeni za pomocą czasu. Użyjcie go jako narzędzia, które stanowi. Tyle może się zmienić w waszej rzeczywistości, gdy to zrobicie.

Życzymy wam dobrego dnia, gdy odpływamy w stan bezczasowości, gdzie wszystko jest dobrze, wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być.

Błogosławieństwa dla was, Kochani
– Boska Kobiecość

Boska Kobiecość to zbiorowość boskich aspektów kobiecości, które przemawiają przez Julie jednym głosem. Takie energie jak Szakti, Maria Magdalena, Izyda, Matka Maria, Lakszmi, Kuan Jin i wiele innych jest obecnych w trakcie channelingu Julie.

Julie Migneault jest channelerem i trenerem intuicyjnym. Czaneluje ona energie Boskiej Kobiecości, by dostarczyć wam wskazówek, jasności, inspiracji etc. Jeśli chcielibyście żyć zgodnie z waszym celem życiowym, uzyskać jasność w dowolnym obszarze, w którym czujecie się zablokowani, albo jeśli chcecie odkryć, jak się rozwijać i żyć pełnią życia, możecie przeczytać więcej przekazów i uzyskać osobisty przekaz na stronie www.facebook.com/divinefeminine

http://lightworkers.org/channeling/135449/time-guidance-divine-feminine

2 Komentarze (+add yours?)

 1. ORION-Aszun
  Lip 08, 2011 @ 04:35:56

  Witam was chciałem was poinformować że ja i moj kolega organizujemy medytacje wspólną i jak by ktoś chciał sie przyłóczyć to proszę sie skontaktować zemną na meila Damciu18@wp.pl i ty Krystal też jeśli chcesz?:)pozniej się wszyscy umówimy jak i kiedy dobrze?:) no to proszę sie zgłaszać kto chętny???:) Pozdrawiam was wszystkich miłością i światłem 🙂

 2. fryka80
  Lip 08, 2011 @ 00:33:47

  Ja zawsze twierdzilam ze czas jest iluzja 🙂
  love&light Kochani

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: