Prawdziwa Miłość Nigdy nie Umiera

.

.

Montague Keen – 26 czerwiec, 2011

Przekazała Veronica Keen

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal

.

Powiedzieli ci, moja kochana, że następne osiem tygodni przyniosą  takie objawienia, że nawet ci, którzy są aktywni na stronie Testujących Mediów  nie będą mieli gdzie się schować.  Ich agenda jest niezmienna.  Lubią sprawiać wrażenie, że ich umysły są otwarte, kiedy w rzeczywistości byłoby trudno spotkać umysły bardziej zamknięte.  Jeden z nich, w szczególności, twierdzi, że mnie „zna i kocha”, kiedy dowody świadczą o czymś wręcz przeciwnym.  Oczywiście wspomniałem o atakach na Ciebie i na naszą pracę.  Jakim byłbym mężem, gdybym tego nie zrobił?   Dlaczego miałbym nie bronić mojej małżonki?   Zapewniam ich, że będą musieli odpowiedzieć za swoje czyny.

Moja droga, nie zwracaj uwagi na te cięte słowa.  Pamiętaj, że 28 osób (obcych dla ciebie) było świadkami mojej materializacji.  Słyszeli nas jak rozmawialiśmy ze sobą i oczywiście powiedziałem o atakach na Ciebie.  Te obecne osoby bardzo się wzruszyły, kiedy zbliżyłem się i wziąłem jeszcze raz twoją ukochaną twarz w moje ręce i pocałowałem cię.  Ci, którzy ciebie atakują nie wiedzą o naszej PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI, pełnego oddania oraz  wspólnym zaangażowaniu.   Oni „kupili” Hollywoodzką wersję miłości.  Prawdziwa miłość nigdy nie umiera, jest wieczna.  Ty i ja, kochana, świadczymy o tym. (Monty mówi tu o swojej materializacji podczas seansu spirytystycznego opisanego w jego poprzednim przekazie, przyp. Krystal)

Lecz przejdźmy do prawdziwych kwestii, które teraz dotykają  wasz świat: upadek systemu monetarnego jest w końcowej fazie, jak piszemy.  Nie ma ucieczki dla tych, którzy bez litości kontrolowali życie tylu bezbronnych dusz walczących o swoje istnienie.  My w Duchu, wraz z innymi biegłymi w  temacie przekazaliśmy instrukcje tym, do których można mieć zaufanie by zrealizowali  je na planie ziemskim.  Tylko ten projekt zmieni wszystko.   Ciemni zdadzą sobie sprawę, że ich pozaziemscy władcy nie będą już zdolni powstrzymać tego co jest realizowane na waszej planecie.  Już nie będzie krajów Trzeciego Świata, które walczą o swoje przetrwanie.  Ludzie tych krajów mają takie same prawa jak inni.  Wszyscy jesteście Istotami Światła, które wybrały indywidualną drogę, gdy zdecydowały się powrócić na Ziemię.  Żadna rasa nie jest wyższa od innej.  Jest absurdem twierdzić, że „Bóg mnie kocha bardziej, niż ciebie”.   Zdarzyło się to, kiedy dwie grupy zjednoczyły się by wziąć przemocą kontrolę nad światem.  Pamiętajcie, nazwałem to przetargiem.

To jest powód, dla którego papież Adrian IV zajął się zniszczeniem Irlandii.  Chciał, aby Watykan był centrum świata religijnego.  Powiedział do Henryka, króla Anglii, aby zdobył Irlandię, by mieć Irlandczyków pod swoją kontrolą.  W tamtym czasie Irlandia była centrum kształcenia.  Irlandczycy wiedzieli i rozumieli kim byli oraz jakie było ich prawdziwe połączenie z Ziemią i Wszechświatem.  To nie pasowało do planu Watykanu.  Zatem zniszczył wszystko co pochodziło z czystego i boskiego źródła.

Irlandia reprezentowała centrum Wszechświata, jego cztery główne kierunki.  Zmieniono jej oryginalne imię, Eire na Irlandia.  IR znaczy skończona ziemia.  Rzeczywiście myśleli, że skończyli z rasą i religią Ari.

Sobór w Nicei odbył się, gdy świat zupełnie się zmienił i Ciemni przejęli kontrolę.  W tym celu z powodzeniem użyto STRACHU, aby utrzymać masy pod kontrolą.  Lecz nie martw się, gdyż kończy się ich panowanie w terrorze.  W miarę jak wychodzicie  z ciemności będziecie kroczyć do wspaniałego  światła, które przyniesie falę miłości i pokoju i to zastąpi ciemność.   Nie pozwolimy na to, aby cokolwiek wymknęło się z pod kontroli.  Teraz nastaje wielkie przebudzenie.  Wszystko zostało zorganizowane przez tych, którzy mają bezpośrednią więź z Duchem.  Niektórzy spełniają ważną rolę na obu poziomach istnienia: oni zdecydowali się pomóc w rozwoju waszej planety.  Charakteryzuje ich miłość do ludzkości, szczerość i otwartość a ofiarność, jaką przejawiają ma na celu łagodną tranzycję, co też ich motywuje.

Moja doga, ucieszyłaś się, ponieważ zostało  potwierdzone z innych źródeł istnienie 13-tego znaku zodiaku, OPHIUCHUS (Wężownika).  Watykan to zataił.  Tak wiele innych rzeczy jest tam ukrywane. Gdyby nie ukrywano przed ludzkością tylu informacji, życie wielu potoczyłoby się zupełnie inaczej.

Pytasz, komu można ufać.  Wystarczy popatrzeć w oczy, jeśli nie ma w nich iskierki, wtedy nie ma duszy, ani miłości, ani litości, jak miałaś zwyczaj mówić,  kochana, „są one puste”.  Są tylko pustymi naczyniami umieszczonymi tam by wprowadzać zamieszanie i rozłamy.

Ci źli, którzy odmawiają uznania prawdy i nie chcą zrzec się kontroli zdematerializują się w nicość. Przeszkodzimy im, aby nie mogli się schronić do kryjówek poza Ziemią.  Bliskie planety są w pogotowiu aby pomóc.  Nie jesteście sami.  Wielu z nas się zmaterializuje i będziemy wśród was, aby was wspierać. Już się pokazujemy –i jest to prawdą, nie sprawą wyobraźni. Często robimy to w przygotowaniu do większych Ujawnień.  Przychodzimy z miłością w naszych sercach, by przynieść pokój waszej znajdującej się w problemach planecie, która tak bardzo potrzebuje ratunku.  Tylko ci, którzy są z WASZEJ planety utrzymają się, inni zostaną usunięci a ich władza będzie udaremniona.

Na całym świecie powstają centra, gdzie będziecie uczyć się połączenia z waszą stroną duchową.  Będzie to priorytetem.  Te miejsca będą przepełnione miłością.  Znacie jedno z takich miejsc we Włoszech: jest to tam szczególnie ważne, aby rozproszyć energie centrum kontroli w Rzymie.  Do tego celu zostały wybrane specjalne osoby, by wykonywać tę pracę.  One eliminują stres i strach, z którymi ludzie muszą żyć.  Ludzie nauczą się ze sobą dzielić, wyciągać rękę do innych  jak w czasach starożytnych.

Absolutnie wszystko się zmieni.  Mówię to do was wszystkich i do każdego z was z osobna, odpoczywajcie i przygotujcie się do działania.  Wizualizujcie nowe życie, które jest dla was przygotowywane i dla wszystkich tych, którzy przyjdą po was.  Wszystkie kraje nauczą się ufać.  Strach i niedowierzanie zniknie.  Wiele z tego już ma miejsce.  My widzimy pełny obraz, wiec zadecydujemy  kiedy zrobić ruch.

Bardzo proszę, miejcie współczucie dla tych, którzy jeszcze są uwięzieni w systemie kontroli.  Oni boją się wyjrzeć poza to.  Lecz z całą pewnością będą potrzebować waszej pomocy, kiedy nadejdzie ten moment. Wszystko jest na dobrej drodze, moja droga.

Korzystaj ze słońca, moja kochana.  Wiedz, że naprawdę jesteś kochana i ceniona.
Twój uwielbiający Cię , Monty.

http://galacticchannelings.com/english/montague26-06-11.html

Website: The Montague Keen Foundation

47 Komentarzy (+add yours?)

 1. iness
  Lip 14, 2011 @ 12:44:47

  Piękny przekaz:) napawający nadzieją i rozczulający:) już nie mogę się doczekać – będzie taaak pięknie:))) A może JUŻ jest tak pięknie, coraz bardziej pięknie:)

 2. zrozumienie
  Lip 08, 2011 @ 14:37:19

  Kochana Krystal Twój blog , tak mi się wydaje , miał za zadanie jednoczyć wszystkie i bardzo różne osobowości w cudownym wzniesieniu i miłości,w cudownej transformacji i tak jest,jestem młoda tu na Twoim blogu ale już nie młoda fizycznie,to co tu doświadczam nigdy przez większość swego życia nie doświadczyłam i moje serce promieniuje wdzięcznością za to dla Ciebie ale zaczyna się coś dziwnego dziać,jakaś rywalizacja słowna i coś w rodzaju „ja przecież wiem lepiej” może nie oficjalnie ale podtekst można wyczuć,myślę że to Twoje arcydzieło i nie pozwól aby zostało zniszczone,z miłością i nadzieją pozostaje, pozdrawiam Cię z największym światłem miłości Barbara.

  • Sabrina
   Lip 08, 2011 @ 16:05:05

   Kochana Zrozumienie, proszę zwróć uwagę, że tu nikt nikogo nie obraża, a jedynie wyraża swoje zdanie, do którego ma prawo i to należy uszanować. Osobiście nie widzę, w kulturalnej wymianie zdań nic negatywnego. 😉 Odnoszę wrażenie (być może się mylę), że sugerujesz Krystal, aby usuwała takie wpisy, gdyż Ciebie one w jakiś sposób „drażnią”. Nie wiem czy to jest do końca w porządku wobec niektórych czytelników. Przez taką praktykę Krystal jest „obmalowywana” na innych forach. 😦
   A przy tym Czytelnikom tego blogu doklejają „łatki” „wyznawców nowej sekty”. 😦 Powód… rzekome jednomyślne (i zarazem bezmyślne) „przytakiwanie” wszystkiemu co jest tu napisane. Co oczywiście jest nieprawdą, jak już zdążyłaś zauważyć.

   • fryka80
    Lip 08, 2011 @ 16:56:22

    A ja mysle Sabrinko ze Ty zle zrozumialas Zrozumienie 🙂 . Ale tak jak mowisz , kazdy ma prawo do swojego zdania jak i rowniez wyrazania go tu na forum . Nie rozumiem tylko tego zdania cyt .:” Odnoszę wrażenie (być może się mylę), że sugerujesz Krystal, aby usuwała takie wpisy, gdyż Ciebie one w jakiś sposób „drażnią”.” , ja nie odnioslam takiego ani podobnego wrazenia . 🙂
    Z miloscia i swiatlem…
    Anna.

    • Sabrina
     Lip 08, 2011 @ 17:23:26

     Oczywiście, że mogłam źle zrozumieć Zrozumienie. 🙂 Tym bardziej, że jestem po ciężkim dniu (u mnie jest już bardzo późno). Dlatego napisałam w nawiasie, że być może się mylę. Ale tak to odebrałam, może niefortunnie. Jeśli kogoś w jakiś sposób moje słowa dotknęły (a nie było to moją intencją), to bardzo przepraszam.

    • fryka80
     Lip 08, 2011 @ 18:37:50

     Nikogo nie urazilas Sabrinko :)) spokojnej nocy .
     Z Miloscia i Swiatlem ..
     Anna

  • wika
   Lip 08, 2011 @ 19:00:15

   Zrozumienie, kochana, przechodzimy teraz duże oczyszczenia, śmiecie z tysięcy lat wychodzą na światło dzienne, więc nie dziw się, że i tu się to dzieje – bo wszędzie się dzieje! niektórzy doświadczają tego w o wiele boleśniejszy sposób, a my to oczyszczamy łagodniej, ciesz się, bo to WYCHODZI I ROZPUSZCZA SIĘ W ŚWIETLE NASZYCH DOBRYCH UCZUĆ, i niedługo wyjdzie wszystko i będzie już spokój… „Ja wiem wszystko i jestem lepszy od ciebie” było przez tysiąclecia obowiązującą formułą, i słyszeliśmy to od dzieciństwa, prawda? Dzięki temu, że to wychodzi, widzimy, jakie jest absurdalne! Jak to mówią Chińczycy, lepsze pryszcze niż astma… 😉 Wszyscy siedzimy w TYM SAMYM garze…który akurat jest w procesie szorowania przed napełnieniem nową smakowitą potrawą… 😀 mimo pozornego chaosu jesteśmy na dalszym etapie niż etap p.t. gar pusty i wyschnięty, a nieumyty… 😉 Póki to wszystko się nie oczyści, należy budować enklawę miłości W SWOIM SERCU, bo tam ma najlepsze miejsce, i tam może trwać wiecznie. Wzywaj ochronę Aniołów i przewodników, odkąd to robię, żyje mi się o wiele łatwiej, naprawdę! Ufaj, że jesteśmy na dobrej drodze. Mam dla Ciebie dużo dobrych uczuć i najserdeczniej Cię pozdrawiam 🙂

  • krystal28
   Lip 08, 2011 @ 22:17:14

   Droga Barbaro, wymiana różnych opinii jest mile widziana, jeśli jest wyrażana raczej pozytywnie i z szacunkiem dla drugiej osoby i tego blogu (w duchu 4-tej gęstości). Czasami jednak wkradają się drobne frustracje, które przeoczam, bo nie zawsze czuję się dobrze w roli „policjanta” 😉 Ale dziękuję Ci za Twoją troskę o suwerenność naszego blogu. Namaste! (moja boskość kłania się Twojej boskości)

 3. K
  Lip 08, 2011 @ 07:36:04

  Mahatma Gandhi: , kiedy ludzie spotykają się i witaja często mówią, Namaste „, co oznacza:” Mam zaszczyt witac miejsce w tobie, gdzie cały Wszechświat zamieszkuje; witam miejsce w tobie w miłości, świietle, prawdzie, pokoju,; gdzie, kiedy jesteś w tym miejscu w sobie, ja jestem w tym miejscu we mnie, jest tylko jeden z nas „.

  Jakos wole ta dluga wersje od tylko Namaste’: brzmi ponadczasowo, jakbys naprawde respektowal boskosc w drugim czlowieku, jakbys nie dbal o czas lub jak dlugo ci to zajmie aby wyrazic wspolna jednosc, boskosc i kosmicznosc? wszystkich istot.
  Ja mowie;
  Jestem drugim Toba

 4. Jacek
  Lip 07, 2011 @ 22:46:03

  A więc jesteśmy już blisko, bliziutko ? – dobry Jezu daj nam siły aby dojść !

 5. zrozumienie
  Lip 07, 2011 @ 14:29:44

  http://publicdisorder.wordpress.com/2011/06/19/projekt-blue-beam-planowany-przekret-wszechczasow/ jeśli ktoś jeszcze nie czytał pozdrawiam wszystkich z miłością i światłem

 6. Eryk
  Lip 07, 2011 @ 11:26:42

  Sabrino mnie tez mało co na taczce nie wywieźli za takie cos heh 🙂 no ale nic nie poradzimy czas wszystko pokaże i rozwiaże sam juz naprawde nadszedł ten czas pozdrawiam 🙂

 7. trebor
  Lip 07, 2011 @ 10:58:40

  Marcel Messing-Worden Wij Wakker(Czy sie przebudzimy)

  calosc:http://www.youtube.com/watch?v=QWnWkBcYve4&list=PL706513EF71225E6E

 8. KOSMITA
  Lip 07, 2011 @ 08:34:27

  Warto przeczytać, może każdy znajdzie coś dla siebie…

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=880%3Azupenie-jak-na-flash-forward&Itemid=53
  —————————————————-
  / Pierścień Światła – wielka elektromagnetyczna energia, wielkie światło jest już … tuż .. tuż…
  Takie wejście światła w naszą sferę i o tak dużej częstotliwości, z prędkością 208 800 km/godz.
  spowoduje w nas przemiany o wielkości zależnej od naszego aktualnego stanu., (oczyszczenia)
  „…za jednym mrugnięciem oka….” /
  —————————————————-
  Te przekazy krążą wśród społeczności alternatywnych od kilku lat, choć najbardziej chyba nagłośnił je JAMES z WINGMAKERS, o czym niegdyś pisaliśmy na Schodach. Tak czy owak różne źródła zapowiadają falę nieznanej nam energii, która ma omyć naszą planetę gdzieś na przełomie 2011/2012 i… hm… zresetować nas, nazwijmy to w ten sposób. Jeffrey twierdzi, że dla wielu wysoko rozwiniętych dusz, które się manifestują właśnie w postaci zbiorowych AVATARÓW moment uderzenia tej fali w Ziemię będzie bardzo niebezpieczny. I że to jest powodem, dla którego owe dusze się „wypinają” ze swoich manifestacji…

  Jeffrey nawiązuje do zapowiedzi tego zdarzenia, które niektórzy umiejscawiają w maju 2011, inni w grudniu 2012, zresztą wiadomo, że takich dat jest wiele.
  Sam „reset” ma być momentem transformacji Ziemi w Nową Ziemię i warunkiem przejścia na drugą stronę jest osadzenie w duchowej świadomości swojego istnienia. W swoich innych klipach, niż ten poniższy, Jeffrey poświęca dużo uwagi WOLNEJ WOLI i twierdzi, że na drugą stronę przejdą Ci, którzy szanują wolną wolę innych, czyli nie posuwają się do żadnych form przymusu wobec wolnej woli innych – począwszy od wyzysku, przymusu, a skończywszy na odbieraniu życia innym. Zainteresowanych odsyłam do pozostałych klipów Jeffreya, aczkolwiek uprzedzam, że niektóre mogą się wydawać kontrowersyjne w swojej treści.

  • K
   Lip 07, 2011 @ 13:38:33

   Kosmita,
   Dzieki za twoj przekaz, i przypomnienie Jamesa z Wingmakers. Ja wspomnialem o nim i jego stronie kilkanascie dni temu. Nie bylem w wstanie znalesc polskiego tlumaczenia jednak wiec tylko przytoczylem kwantowy sposob oddychania, ktory James opisuje, ktory stosowalem juz od jakichs 10 lat jako wprowadzenie do medytacji i nie tylko,
   Co mnie mocno zainteresowalo to jego opis ludzkiego systemu myslenia i pochodzenia tego systemu…i jak ludzie wpadaja w pulapke tego systemu zastawionego duzo duzo wczesniej, i jak sie z niego wydostac wlasnie przez swiadome oddychanie ktore jest naszym wrodzonym prwem laczacym nas ze wszystkim co jest. „Zawieszajac” sie tam miedzy slowami mamy nam dane to boskie polaczenie.
   Sluchalem tez dzisiaj dlugiej wypowiedzi Richarda Gabriela ktory byl czlonkiem wyprawy do Egiptu wraz z Polska zaloga z Uniwersytetu Warszawskiego. Miedzy innymi mowi on o niesamowitym trudzie z jakim spotykaja sie ci ktorzy chca posiasc sekrety piramid dla wlasnych zyskow. Jak ich niska wibracja nie jest w stanie spenetrowac zakodowanych sekretow. Skupil sie pod koniec na powiazaniu zenskiej energji z meska na zrozumieniu wyjscia w tym czasie.
   Energja w ktorej sie ‚kapiemy’ teraz jest potezna, i jeszcze sie nasili.
   Jedynie co prosty czlowiek moze zrobic to oczyscic sie ze swoich wlasnych smieci o czy tu mowimy od nie wiem jak dawna i chyba to ty pisales tez kilka dni temu.
   Podnoszac wibracje i bycie swiadomym o tej ‚fali’ jest jedynym wyjsciem tetraz.
   Duzo ludzi tu podnosi swoja energje, a jest to kolektywna sprawa.
   Jestem drugim Toba. ( to dla wszystkich)
   K

   • KOSMITA
    Lip 08, 2011 @ 01:02:31

    Tak właśnie ma to wyglądać i to jest najsensowniejsze. Kosmos sam zaprowadzi porządek na tej Ziemi, bez walki i rewolucji, gdzie tylko krew się leje i która wzmacnia tylko nienawiść między ludźmi. 🙂

 9. adelina
  Lip 07, 2011 @ 08:31:43

  Cytat z ksiązki Swietlana Rodzina „Członkowie dwunastu lub trzynastu rodów, które rządzą waszym światem, posiadają głęboką i tajemną wiedzę dotyczącą podziału Wielkiego Roku na dwanaście Epok. W rzeczywistości wiedzą oni, że niegdyś Epoki podzielone były na trzynaście części, i że zmiana sposobu interpretacji czasu spowodowała utratę cząstki wiedzy oraz doświadczenia” …… Plejadanie przekazują również o trzynastu zodiakach .Czytałam tą ksiażkę i polecam wszystkim. Pozdrawiam ciepło

  • K
   Lip 07, 2011 @ 16:49:22

   Adelina,
   czytalem, coprawda nie ksiazke, ale zawsze… No tak 13 znakow zodiaku… jeden sie ‚zagubil’ gdzies. hehehe. Zagubionym znakiem jest gosc, jedyny czlowiek! z wezem dookola jego pasa. Hmmmm ktos nie chcial abysmy o tym wiedzieli? A wypada gdzies 21 listopad – 25 grudzien.

 10. fryka80
  Lip 07, 2011 @ 06:46:52

  Jak czytalam w przekazach , gdy prawda zacznie wychodzic na swiatlo dzienne jak i co jest naprawde , to taki 13 znak zodiaku to nic w porownaniu z tym co sie okaze nie prawdziwe 🙂 podobno cala nauka jaka mamy w szkolach jest nie prawdziwa,wszystkie podreczniki bedziemy mogli kiedyc wyrzucic do smieci 🙂 takze taki malutki szczegolik jak znak zodiaku to nic w porownaniu z tym jak bylismy oklamywani przez setki lat 🙂 nie wiem czemu ale mnie juz jakos nic nie dziwi ,staram sie przyjmowac wszystko ze spokojem ..Wiem ze bedzie niesamowicie gdy juz wszystko sie zmieni 🙂
  Pozdrawiam serdecznie was wszystkich kochani z miloscia i swiatlem 🙂

  • KOSMITA
   Lip 07, 2011 @ 08:06:19

   Masz rację…

   Wciskali ludziom same kłamstwa i robią to do dzisiaj. Wystarczy poczytać takie tematy jak; Zakazana Archeologia, Historia Kościoła Katolickiego i nie tylko (historię spisywali zawsze zwycięscy więc jest nieobiektywna, zakłamana bo jednostronna. Nawet Fizyka nie odpowiada już dzisiejszej rzeczywistości.

   Ale ludzie nie lubią dociekać prawdy, wolą swoich fałszywych pasterzy którzy prowadzą ich na smyczy i mówią im co dobre a co złe, co czytać a czego nie czytać, itp.itp.

   Większość ludzi nie lubi korzystać ze swojego umysłu i zdają się na tzw. autorytety.

   Mnie już nic nie zadziwi, cokolwiek by się stało.

   Niech się więc dzieje co ma być, to popatrzymy na tych nadętych „uczonych” jak nagle spadną z piedestału i stracą sztucznie nadymane „autorytety”.

   🙂

   • Sabrina
    Lip 07, 2011 @ 09:00:35

    Kosmito, masz całkowita rację 🙂 Najgorsze jest to, że wielu ludziom nie przetłumaczysz. Ja od lat zajmowałam się tą tematyką i próbowałam ludzi uświadamiać, to mało co mnie na taczce nie wywieźli.

    • KOSMITA
     Lip 07, 2011 @ 11:18:05

     No tak to jest Sabrinko…

     Ale czytałem gdzieś w jakimś przekazie (chyba nawet nie w jednym…), że nie należy nikogo uświadamiać jeśli sam o to nie poprosi, tzn. szukającym prawdy należy pomóc, natomiast tym wszystkim których te tematy nie interesują pozostawić samym sobie bo to jeszcze nie ich czas. Tacy pewnie muszą najpierw doświadczyć „życiowego kopa”, żeby zacząć się zastanawiać co jest grane.
     🙂

    • K
     Lip 07, 2011 @ 19:40:14

     hehhe… na taczkach wywiezli…
     Sabrina, dzieki ze uswiadamiasz innych…to warto poinformowac jak najwieksza ilosc ludzi. Mowilismy tu juz wczesniej ze energja wiekszej ilosci ludzi jest o tyle wieksza i choc wzniesienie kazdego odbywa sie inaczej i w innym czasie to do nich nalezy decyzja wolnej woli.

     Widzisz, jest takie miejsce w przestrzeni wzniesienia ( i nie wiem czy to jest ostatecznosc) ze jestes tak skoncentrowana i rozluzniona, tak w synchronizacji ze wszystkim co jest, ze nie masz potrzeb(y) tlumaczenia. Bedac w tym stanie nie masz za duzo do powiedzenia… bo po prostu jestes. A tego nie da sie opisac.
     Ja pisze oo tym bo tam bywam , ostatnio bardzo czesto i przez to ze Jestes…
     Jam Jest
     promieniujesz takim Swiatlem i przezroczystoscia, ze wszyscy wokolo to widza, i wiecej… jestes w Stanie przez swoja wibracje podwyzszyc wibracje otoczenia, nie przez slowa a przez ich ( ludzi) doswiadczenie tego w Teraz.

     Dziele sie tym doswiadczeniem ze wszystkimi.

     Jestem drugim Toba.

    • latarnik
     Lip 07, 2011 @ 22:50:14

     „Będąc w tym stanie nie masz za dużo do powiedzenia… bo po prostu jesteś. A tego nie da się opisać” – podpisuję się pod tym obiema racicami 😉 Namaste

    • latarnik
     Lip 08, 2011 @ 01:26:02

     …a tak na poważnie .. w tym stanie już nic nie musisz TŁUMACZYĆ , bo ze swojego punktu WIEDZENIA i WIDZENIA,wszystko jawi Ci się jako HARMONICZNA CAŁOŚĆ.. a tzw. walkę postrzegasz raczej jako „energetyczny taniec”.. i pozostajesz w tym bezstronnym postrzeganiu w Bezwarunkowej Jedności i Miłości do Wszystkich i Wszystkiego i oczywiście bez oceniania nikogo i niczego… Namaste

    • KOSMITA
     Lip 08, 2011 @ 01:34:06

     latarnik…

     Przypomnij mi co znaczy Namaste. Wiedziałem, ale zapomniałem i nie chce mi się szukać tego na necie. To chyba jakieś pozdrowienie, prawda ?…

    • K
     Lip 08, 2011 @ 07:50:51

     🙂

    • KOSMITA
     Lip 08, 2011 @ 01:17:07

     Ale nic na siłę Bracie, jak ktoś nie chce to nie, jego wybór. WOLNA WOLA ! 🙂

    • Michał
     Lip 08, 2011 @ 02:08:06

     NAMASTE – tradycyjne indyjskie powitanie – pozdrowienie. Dosłownie znaczy „pokłon tobie”

    • KOSMITA
     Lip 08, 2011 @ 05:45:01

     Dzięki Michał… 🙂

     Zatem NAMASTE

    • Sabrina
     Lip 08, 2011 @ 05:10:48

     Pisałam jak było niegdyś :-), a nie jak jest obecnie :-). Obecnie nikogo nie uświadamiam, bo już dawno doszłam do wniosku, że to strata energii i czasu. 🙂

    • KOSMITA
     Lip 08, 2011 @ 05:51:32

     Wszyscy się uczymy Kochaniuśka … 🙂 Ważne że jest postęp…

     NAMASTE

   • fryka80
    Lip 07, 2011 @ 16:14:05

    Zgadzam sie z Toba 🙂 Ja rowniez nie moge sie doczekac min szczegolnie tych niedowiarkow gdy „ich” autorytety okaza sie …wiadomo kim lub czym 🙂

  • fryka80
   Lip 07, 2011 @ 17:03:40

   jesli ktos jest ze Stanow Zjednoczonych , Chicago np , chetnie pogadam, bo szczerze to siedze w tym dopiero od roku…..

 11. Iemand
  Lip 07, 2011 @ 05:29:52

  Trzynasty znak zodiaku??? Eh coś mi się tu nie zgadza. Istnieje trzynasty gwiazdozbiór, celowo wprowadozny i nagłośniony własnie po to by zdyskredytować astrologię i ośmieszyć. Znaki zodiaku jednak nie mają nic wspólnego z gwiazdozbiorami. 13 znaków zodiaku spowodowałoby totalny chaos i pomieszanie w pięknej i logicznie uporządkowanej astrologii. Nie kupuję tego.

 12. zielnik
  Lip 07, 2011 @ 03:53:41

  Mnie rozświetlił przekaz Jezusa opublikowany w Galaktycznej Kawiarence
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/07/06/06-07-2011-wygnajcie-wszystkie-watpliwosci-jesus-sananda/
  Powtarzające się ostatnio uświadamianie, że transformacja jest naprawdę tuż przed nami, dodaje mi sił

  • Mariusz
   Lip 08, 2011 @ 05:21:17

   Transformacja jest teraz.

   • Miracle
    Lip 08, 2011 @ 07:26:03

    Tak Mariusz, masz rację. Jesteśmy już w trakcie transformacji i w ostatniej 9 fali tego cyklu według kalendarza Majów. Rozpoczęła się ona 10 lutego 2011 a zakończy 28 października 2011. To będą najszybsze 234 dni w historii w historii naszej planety. Spotęguje się w tą cudowną energię każda noc i dzień przemijające w tym okresie. Najwięcej zyskają z tej transformacji tylko Ci, którzy mają jej świadomość i też otworzyli na nią swoje serca. Oczywiście nie skończy się ona 28 października tego roku, ale potrwa jeszcze długie lata. Jednak właśnie tu i teraz mamy ostatnią szansę aby dokonać znaczących zmian w rozwoju naszej świadomości, ponieważ taka szansa już się nie powtórzy przez następne dziesiątki czy nawet setki tysięcy lat. To mega przyśpieszenie jeszcze trwa, więc warto z niego skorzystać i nie oczekiwać dłużej tego co już nastąpiło. Wydarzenia przebiegają i będą przebiegać coraz bardziej błyskawicznie i tego faktu nikomu nie uda się ukryć. Zażywajmy więc kąpieli w tej cudownej i dotąd nikomu z nas nie znanej energii Miłości i bądźmy gotowi już teraz na Wzniesienie, bo ta fala jeszcze bardziej przyśpieszy i możemy już wtedy nie zdążyć się w niej odnaleźć. Pozdrawiam Was wszystkich z Miłością i świadomością tego, że zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy jednym i tym samym! Jacek

    • KOSMITA
     Lip 08, 2011 @ 11:53:50

     Jacek…

     Twoje rady są jakieś dziwne, cytat;
     ——————————————
     /To mega przyśpieszenie jeszcze trwa, więc warto z niego skorzystać i nie oczekiwać dłużej tego co już nastąpiło. Wydarzenia przebiegają i będą przebiegać coraz bardziej błyskawicznie i tego faktu nikomu nie uda się ukryć. Najwięcej zyskają z tej transformacji tylko Ci, którzy mają jej świadomość i też otworzyli na nią swoje serca. Jednak właśnie tu i teraz mamy ostatnią szansę aby dokonać znaczących zmian w rozwoju naszej świadomości, ponieważ taka szansa już się nie powtórzy przez następne dziesiątki czy nawet setki tysięcy lat./
     ——————————————
     Przecież wszyscy o tym wiemy, że transformacja trwa, kogo więc ostrzegasz ? Sądzisz że mówimy o tym wszystkim nie mając świadomości co mówimy ?

     Piszesz że już korzystasz z tego przyśpieszenia i radzisz nie oczekiwać na to co już nastąpiło.

     Co takiego Twoim zdaniem nastąpiło, żeby już na nic nie czekać ?

     Według mnie nic jeszcze nie nastąpiło, czego byśmy sobie życzyli !

     A czego sobie, Tobie i wszystkim dobrym Duszom życzymy to przecież wiesz. Czekamy na Świat bez obłudy, bez przemocy, bez wyzysku, czego póki co jeszcze NIE MA !

     Ciebie już tu nie ma na tym Świecie ?… Jesteś już w Nowym ?
     I gwoli jasności zaznaczę że mam na uwadze REAL, a nie wirtualny Świat.

     Namaste

    • Miracle
     Lip 08, 2011 @ 12:27:40

     Drogi i kochany Kosmito. Wydaje mi się, że Twoją rolą jest tutaj tylko ciągła krytyka czy osądzanie innych. Prawie w każdym i we wszystkim doszukujesz się tylko tego co negatywne. Piszesz np. o jakiś nadętych do potężnych rozmiarów ego u innych, ale mało doszukujesz się tego co dobre i piękne, bo masz tylko kilka wybranych osób, które faworyzujesz. Jeśli masz taką świadomość spraw duchowych i obecnych wydarzeń, to powinieneś wiedzieć że nawet z cząstką uprzedzenia czy negatywnych uczuć do kogokolwiek nikt nie może osiągnąć Wzniesienia. Wybacz, że Ci to wszystko piszę tutaj na forum, ale nie mam innej możliwości, bo nie mam kontaktu do Ciebie. Jeśli chodzi o mój dzisiejszy wpis, to dotyczyło to głównie poprzedniego wpisu od Mariusza. Wybacz też mi to, że nie wiem jak Ci to po raz drugi prościej wytłumaczyć, gdyż wydaje mi się, że jest to bardzo prosto napisane i serce na pewno wie lepiej jak takie myśli podyktować niż miałoby to popłynąć bezpośrednio z umysłu. Pozdrawiam Cię wielką, braterską i świetlaną Miłością życząc Ci samych pięknych i najpiękniejszych uczuć w tych cudownych dniach fali, która niesie tyle Światła i Miłości dla nas wszystkich. Jacek

    • KOSMITA
     Lip 08, 2011 @ 15:40:37

     Jacku…

     Ja nikogo nie krytykuję, tylko nazywam rzeczy po imieniu. Mógłbym odwrócić Twoją sugestię i powiedzieć że Ty też mnie krytykujesz, ale dajmy temu spokój
     i zakończmy ten dialog.

     Namaste

 13. Michał
  Lip 07, 2011 @ 01:35:50

  Małe pytanie – gdzie można znaleźć pierwszą część tego przekazu?

 14. PUBLIC-DISORDER
  Lip 07, 2011 @ 01:15:00

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: