Proaktywna Profilaktyka

.

.

Djwhal Khul  (Dual Kul)

Tygodniowy przekaz przez Terri Newlon

Tłumaczenie ze transkryptu MP3 przez Krystal

.

Tu Djwhal Khul.  Taszi Delek#.  Dzisiaj pomówmy o proaktywnej profilaktyce.  Istnieje wiele zanieczyszczeń w eterze.  Niektóre z nich wpływają, oczywiście, na warunki pogodowe.  Wiele rzeczy się teraz dzieje.  Przechodzicie przez bardzo niepewne miejsca we Wszechświecie, przez Galaktykę Drogi Mlecznej.  Coś tak jakbyście wpadali w poprzek tego równika.  Będzie więcej asteroid, tego typu rzeczy.
Mówiąc o eterze, niewidzialnej sferze, istnieje w niej również dość wiele zanieczyszczeń.  Te rzeczy mogą czasem przejść z nie-fizycznego do fizycznego.  Są sposoby, aby oczyścić waszą aurę lub pole energetyczne.  Świadome wybory mogą być też dokonane.

Ale zasadniczo, gdy raz coś się dostanie, nawet do ciała emocjonalnego, jeśli dość szybko to usuniecie, nie będzie to zamanifestowane.  Wszystkie choroby, na przykład, zaczynają się z innej płaszczyzny świadomości.  Mogą zacząć się na płaszczyźnie mentalnej, emocjonalnej lub eterycznej.  A następnie posuwają się dalej, jeżeli nie są usunięte, przechodzą do sfery fizycznej.  Tak więc afirmujcie „wybieram dobre samopoczucie”.   „Wybieram zdrowie”.  „Wybieram bezpieczeństwo”.  „Wybieram ochronę”.   Zróbcie bardzo proste wybory.

Pamiętaj, że teraz bardziej niż kiedykolwiek, to co mówisz, lub to co myślisz bez mówienia, urzeczywistnia się.  To co myślisz, to dostajesz.  Więc gdy myślisz, że ktoś przebije ci oponę w samochodzie, na przykład, prawdopodobnie to się stanie, prędzej czy później.  Jeśli obawiasz się, że złapiesz jakąś chorobę, to strach w rzeczywiści magnetyzuje ją do ciebie.  I to oczywiście, bez wątpliwości miało miejsce w sferze mentalnej,  lub w sferze emocjonalnej, co w końcu dotrze do fizyczności.  Tak więc bądź uważny ze swoim systemem wierzeń, proszę.

Istnieją wirusy, coś w rodzaju egzotycznych pasożytów, takie rzeczy w innych wymiarach, i wielu z was dowiaduje się, że jestescie wielowymiarowi i macie czasem coś w rodzaju podróży we śnie, a po powrocie do swojego ciała po spaniu, twoje całe ciało jest jakby brzęczące i trochę ciężkie i to jest czasem efektem ubocznym wielowymiarowych podróży, coś jakby jet lag*, że tak powiem.

W tych przypadkach, czasami tymczasowe użycie magnesów pomoże ci lub też inne urządzenia, które pomagają wyczyścić pole energetyczne.  Podoba mi się stanie na kawałku miedzi.  Nie musi to być duże, miedziana blacha ze sklepu, albo coś, co jest z prawdziwej miedzi.   Stan na nim i w tym samym czasie włóż dłonie do miski ze słoną wodą.  Bardzo prosty sposób na rozładowanie nadmiaru negatywnych energii, które mogły być nagromadzone w polu aurycznym.  Miej to na uwadze, ze częściowo co się tutaj dzieje to realizacja Jedności, więc twoja świadomość jest coraz bardziej eksponowana na między-wymiarową Jedność i mniej stara się indywidualizować lub separować się od innych aspektów Stworzenia.

Innych praktyczny środek to srebro koloidalne.  Jestem bardzo wielkim fanem srebra koloidalnego, nawet tylko odrobinę każdego dnia.  I też wszystko przeciwko promieniowaniu, ponieważ wiele z tych rzeczy, które pojawią się, będą szczepami bakterii odpornymi na antybiotyki.  Czasami będą również radioaktywne wirusy, które nie reagują na leki przeciwwirusowe, egzotyczne pasożyty, na które nie ma leków i pewne formy grzybów i pleśni.  Wszystkie te mikroby są łatwo i bezpiecznie likwidowane przez srebro koloidalne bez wytwarzania efektów ubocznych albo uodpornienia się na srebro koloidalne.
Tak więc można bezpiecznie używać odpowiednią ilość srebra koloidalnego o odpowiednim natężeniu, profilaktycznie i następnie okresowo coś zrobić, aby usunąć napromieniowanie.  Istnieją tez na to leki homeopatyczne.  Możecie moczyć się w kombinacji  soli morskiej i sody oczyszczonej.  Kubek każdego z nich w wannie i moczyć się przez 20 minut, aby w ten sposób wyciągnąć promieniowanie z organizmu.  Jedz wodorosty, które nie są napromieniowane oczywiście, raz lub dwa razy w tygodniu.  Tego typu rzeczy.  Więc bądźcie proaktywni w zapobieganiu.  To bardzo ważne, szczególnie teraz.

Będziemy mieć trzecie zaćmienie w ostatnich 31 dniach, 1 lipca z Wielkim Krzyżem.  Jest to bardzo znaczący czas.  Chciałbym też powiedzieć, że prawdopodobnie w tym okresie ludzie mogą być psychicznie niezrównoważeni.  Powiedziałbym, że naprawdę używajcie więcej rozeznania, zwłaszcza jeśli duchowi przywódcy prowadzą was do swojego własnego ego zamiast do dobrych praktycznych rad.
To jest Informacja Duchowego Artykułu  na ten tydzień.  Czekam do następnego tygodnia.  Jak zawsze, dziękuję, z miłością dla was,
Djwhal Khul

# Taszi Delek  znaczy: Namaste, „Twoje życie jest moim życiem”

*Jet log: objawy spowodowane nagłą zmianą strefy czasowej.

www.TerriNewlon.com

Djwal Khul („Djwhal Khul”, „Djwal Kul”, „Mistrz DK”, lub po prostu „DK”), uważany jest przez teozofów i innych za tybetańskiego mistrza w tradycji starożytnej ezoterycznej duchowości znanej jako Odwieczna Tradycja Mądrości.  Teksty opisują go jako członka „Duchowej Hierarchii” lub „Baterstwa”, Mahatma.  Djwal Khul  pracuje nad postępem duchowej ewolucji naszej planety poprzez nauki oferowane w 24 książkach Alice A. Bailey ezoterycznych nauk opublikowanych przez Lucis Trust.

20 Komentarzy (+add yours?)

 1. Jacek
  Lip 04, 2011 @ 00:23:51

  Jeśli chcemy się stać Istotami Świetlistymi to nasza dieta musi się diametralnie zmienić. Owoce, warzywa i zioła powinny się stać podstawą tej diety ? Nie jest to łatwo osiągnąć bo wielu Ludzi jest przyzwyczajonych bardzo mocno do spożywania mięsa. Jak zauważyłem np gdy ktoś ciężko pracuje fizycznie zjada więcej mięsa bo rzekomo wtedy jest się silniejszym ? Nie jest to zapewne prawdą ? Transformacja dokona się wtedy gdy odrzucimy ciężkie pokarmy. Pozdrawiam Was z miłością i wysyłam Wam dużo światła.

 2. Eve
  Lip 02, 2011 @ 17:48:10

  Warto poczytać o energii orgonu, która oczyścić może każdy aspekt życia, fizyczny i niefizyczny, jest to energia życia ( prana, qi, ki, chi, mana, orgon..), zbadał ją fizycznie i namacalnie Wilchelm Reich, którego dorobek naukowy i reptuację zniszczono, jego współpracownicy odtworzyli dużą część zgromadzonej przez niego wiedzy i pragnęli, aby była ona w bezpłatny i powszechny sposób przekazywana społeczeństwu w czasie lat edukacji szkolnej

  tutaj instrukcja jak zrobić samemu orgonit – urządzenie oczyszczające najbliższe terytorium, niestety tylko po angielsku http://www.youtube.com/watch?v=ccS70UQE0fE&feature=related

  Namaste

 3. shadowhunter22
  Lip 02, 2011 @ 14:11:36

  Wegetarianie żyją dłużej, a to fakt nie zbity, a w połączeniu z rozwojem duchowym, daje dużo, a przebudzony duchowo, nie jest przebudzonym duchowo do puki je mięso, ciała naszego kochanego młodszego rodzeństwa duchowego.
  Trzeba mieć oczyszczone ciała, a nie ma się takich jedząc chemię, oraz mięso.
  Ważnym jest by kochać siebie, wierzyć sobie, oraz ufać sobie, kochajcie swe ciała, bo to wasze podświadome ja, czyli wasza podświadomość, jaźń numer dwa.
  Wasze ciała mają inteligencję, ale słuchajcie swojego serca, ona was nigdy nie oszuka, nie okłamie, a zawsze prawdę powie, nie ważne jaka by była.

  • Sabrina
   Lip 02, 2011 @ 14:39:17

   Taaa… czyli jest dużo prawdy w powiedzeniu, że z uduchowienie idzie w parze z zamożnością. Stąd wiadomo, że 99% ludności nigdy się nie uduchowi (nie ma na to żanych szans),

 4. Requel
  Lip 02, 2011 @ 12:17:57

  A co sądzicie o GMO? Będzie to miało wpływ na zatrzymanie rozwoju duchowego i nitek DNA? Właśnie rząd polski przyjął ustawę zatwierdzającą Genetycznie Modyfikowane Organizmy…

  • Wedrussa Polska
   Lip 02, 2011 @ 12:30:14

   Jeśli będziesz sam uprawiał albo kupował z eko osad to nie 🙂 Najlepiej jest zmienić tak dietę, aby wyeliminować niektóre „potencjalne” produkty….Zobacz w internecie eko osadę Julian Rose 🙂 miałam okazję zamienić z nim słówko na Harmonii Kosmosu…

   • Requel
    Lip 02, 2011 @ 12:31:37

    A co jeśli np nie da się zmienić diety? Bo np rodzinka jest zacofana i zje byle co???

    • Wedrussa Polska
     Lip 02, 2011 @ 13:23:25

     Od Ciebie zależy co jesz…pamiętaj jedz jak oddychasz… regularnie i nie za dużo ani za mało 🙂 To jest tajemnica długowieczności 🙂

    • Sabrina
     Lip 02, 2011 @ 14:35:27

     A jeśli się ktoś mieszka np.w małej miejscowości z jednym sklepem, w którym nie ma w czym wybierać i na dodatek wszystko jest drogie, bo nie ma konkurencji? „Jedz jak oddychaj” – to idealna dieta, ale tylko dla rolników, dla osób posiadających własne ogródki. Niestety nie każdego na nie stać.

     Ja takich osób znam bardzo dużo, którzy znajdują się wyżej opisanej sytuacji.

    • Wedrussa Polska
     Lip 02, 2011 @ 15:13:25

     trzeba tylko chcieć i wymodelować sobie obraz, a życie pomoże osiągnąć sukces w każdej dziedzinie i zaskoczy nie raz.

   • Patryk
    Lip 02, 2011 @ 14:58:08

    Nawet nie wiecie jak chętnie zacząłbym się zdrowiej odżywiać, ale niestety nie mam jeszcze 18 lat, a dopiero 17 i rodzice zaopatrują lodówkę, na dodatek mam brata, eee aż się wstyd przyznać… rzeźnika tak więc w domu same mięso… wykończą mnie Ci ludzie 🙂

    • krystal28
     Lip 03, 2011 @ 10:45:39

     Patryku, cala moja rodzina tkwi mocno w materializmie i nie było to dla mnie łatwe być „czarną owcą”, gdy wciąż osądzają i ubolewają, ze jestem odszczepieńcem religijnym i każda moja dolegliwość jest przypisywana wegetariańskiemu odżywianiu. W przekazie Jeszuy „Uwalnianie się od Swojej Rodziny” jest napisanie, ze pracownicy Światła często wybierają materialistyczną rodzinę w kontrakcie przedurodzeniowym, aby pomoc jej we wzroście duchowym. Moze jesteś młody wiekiem, ale Twoja Dusza jest stara i możesz wpłynąć pozytywnie na swoje środowisko więcej niż myślisz poprzez swoja postawę i Światło. Ten przekaz bardzo mi pomógł zrozumieć moją sytuacje rodzinną, polecam wszystkim. Zawsze w Miłości i Świetle – K

    • Sabrina
     Lip 03, 2011 @ 13:17:54

     Mnie też przekaz Jezusa pomógł zrozumieć moją sytuację . Moja rodzina też tkwi w materializmie, zaś duchowość rozumieją przez pryzmat religii. Na szczęście, niektórym osobom z mojej rodziny udało mi się przetłumaczyć, że duchowość polega na czymś innym, a także udało mi wytłumaczyć im, że żyją w matriksie i na czym on polega. Co prawda ich postawy pozostawiają jeszcze wiele do życzenia, ale jakiś tam niewielki postęp poczyniłam :-), tj. pokierowałam ich we właściwym kierunku. 🙂

    • ewa
     Lip 04, 2011 @ 06:14:02

     Patryku, nie musisz się wstydzić za brata, wszak to jego życie. Ty po prostu go kochaj. U nas ja mięsa nie jem, za to mój mąż tak, w dodatku to ja z reguły robię zakupy, muszę więc mięso kupować, ale to nic, gorzej jak to tylko ja je gotuję, smażę czy piekę! A w dodatku bardzo lubię jeść. Zatem zobacz, jakiego mam w domu nauczyciela, jaka to dla mnie szkoła. Jeśli naprawdę nie będziesz chciał jeść mięsa to, go jadł nie będziesz, zawsze coś znajdziesz innego do zjedzenia.
     Powodzenia
     PS. A może kup mamie w prezencie książkę o wegetarianizmie?

 5. mira
  Lip 02, 2011 @ 05:23:06

  Droga Krystal. Dzieki za kolejny tekst, prowadzacy nas w tak trudnym okresie. Dzieki Twojej stronie mam blogie wrazenie przynaleznosci. Tutaj znalazlam swoje miejsce, pelne tolerancji i obiektywizmu. Djwhal Khul podal nam wskazowki wyjete z zycia, dostepne i mozliwe do zastosowania przez kazdego, niezaleznie od jego przynaleznosci, wiary czy zyciowej filozofii. Chcialabym jeszcze dodac, ze nasze afirmacje powinyn byc skierowane takze do rzeczy – przedmiotow „martwych”, natury i ludzi z naszego otoczenia. Wykreslmy z naszego slownictwa slowo „nie lubie” – zamienmy go na „kocham”.
  W Swietle i Milosci.

  • krystal28
   Lip 03, 2011 @ 11:07:55

   Droga Miro, jest dla mnie wielką satysfakcją duchową, gdy czytam takie słowa jak Twoje. Bardzo mnie cieszy fakt, ze tyle osób o wspólnej wizji może sobie tu porozmawiać i coś znaleźć dla siebie. Poczytałam Twój blog z Twoimi przesłaniami Jana Pawła II i zamieściłam tu link do niego, uważam, ze wiele w nich cennych mądrości. Twoje Światło świeci jasno, Aniele o delikatnym, wdzięcznym sercu.

   • mira
    Lip 03, 2011 @ 16:40:07

    Moja droga Krystal. Uszczesliwilas mnie! To najwspanialszy prezent ostatnich czasow. Kocham Cie. W Swietle i Milosci.

 6. Wedrussa Polska
  Lip 02, 2011 @ 02:59:55

  „Pamiętaj, że teraz bardziej niż kiedykolwiek, to co mówisz, lub to co myślisz bez mówienia, urzeczywistnia się. To co myślisz, to dostajesz”.

  Esencja życia na czas dzisiejszych zmian

  Namaste

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: