Muzyczna Ekstaza, Uzdrawiający Podarunek dla Ludzkości

.

 pełny utwór do pobrania, 62 minuty z:  http://www.fredericdelarue.com/   albo   http://www.eraofpeace.org/

.

.

Niebiańska Muzyka od Joao Cota-Robles

przez Fryderyka Delarue, 12 czerwca 2011

Przetłumaczyła Krystal

.

„Częstotliwość tej Niebiańskiej Muzyki komunikuje się z Boską Inteligencją ciała na poziomie komórkowym podnosząc świadomość każdej komórki.  Podczas gdy muzyka koi i daje komfort komórkom, naturalna zdolność organizmu do samoleczenia jest zwiększona.
Ta święta muzyka jest zgodna i działa w harmonii z każdą uzdrawiającą modalnością lub praktyką leczenia, na jakie osoba może się zdecydować.  Muzyka rezonuje dodatkowym błogosławieństwem dla każdego, kto ma do czynienia z jakąkolwiek formą raka.
Całe CD ‚Muzycznej Ekstazy’ wynosi 62 minut.  Możesz pobrać tę świętą muzykę za darmo ze strony internetowej mojej Matki:  www.eraofpeace.org i jest ona również dostępna na stronie internetowej Fryderyka Delarue: www.FredericDelarue.com

Ta muzyka jest darem z Góry i nigdy nie ma być kupowana lub sprzedawana.  Proszę podziel się tymi informacjami z wszystkimi, którzy mogliby skorzystać z tego świętego podarunku Niebiańskiej Muzyki.”            Joao Cota-Robles

Patricia Cota-Robles:  Joao powiedział, że ta muzyka jest zakodowana w częstotliwości uzdrawiania, których Ludzkość nie była w stanie otrzymać aż do chwili obecnej.  To jest teraz możliwe ze względu na ekspansję Potrójnego Płomienia Ludzkości, powrotu naszej Matki-Boga i monumentalnego napływu jej Przemieniającej Bożej Miłości.  Powiedział Fryderykowi i mnie, aby stworzyć możliwie jak najwyższą rezolucję muzyki dostępnej dla ludzkości.  W przeciwnym razie, niektóre z nowych uzdrawiających tonów mogą być pominięte.

Joao powiedział, że Kompania Nieba pomoże każdemu, kto chce mieć dostęp do tej muzyki za pośrednictwem własnego komputera lub komputera osoby znajomej.  Powiedział, że wszystko jest w Boskim Porządku; i wszystko co Fryderyk i ja musimy zrobić to udostępnić muzykę o najwyższej rezolucji dla każdego, kto chce jej doświadczyć.

Fragmenty z   http://www.funfactory.spruz.com/forums/?page=post&id=EE842777-CCDB-45B8-8281-468DEA81CF4B&fid=62E0EBEB-E748-40D3-84B8-D9E43809AF3E&lastp=1

53 Komentarze (+add yours?)

 1. wika
  Czer 29, 2011 @ 18:17:22

  Jeszua: Niech uczucie będzie narzędziem, którym rozpoznajecie Prawdę
  Przekazane przez Faye Rouchi
  28 czerwca

  Kochani, pojawiło się już tyle słów, tyle pojęć, że waham się, czy przekazywać wam kolejne, zatem decyduję się na coś w rodzaju powtórki, przypomnienia dla was, abyście łączyli się w Prawdą, aby każde z was, kto łączy się z tymi słowami, tymi pojęciami, szukało w swym Sercu swej Prawdy, swej własnej Prawdy.

  Gdy poszukujecie Prawdy poczynając od dowolnego punktu, który jest różny od waszego Serca, jest to jeden z najpewniejszych sposobów, byście się od tej Prawdy oddalili. Informacji jest wielka obfitość, ale informacja rzadko, jeśli kiedykolwiek, stanowi Prawdę. Prawda jest zawsze prostotą. Tym jest Prawda. Prawda jest odczuwana, Wiedziana, a nie rozumiana. Tylko wasz umysł szuka zrozumienia, i podczas gdy jest on cudownym narzędziem, nie jest narzędziem, którym chcielibyście dostrzec Prawdę. To Serce nim jest.

  Wasza zewnętrzna rzeczywistość jest tylko snem, i jest to sen, jaki stwarzacie dla siebie. Wewnątrz tego snu wasz umyśl umieścił wiele informacji. Choć są one intelektualnie stymulujące, wiele z tych informacji może sprawiać, że krążycie w tym śnie, odtwarzając go raz po raz. Wasze Serce, Ukochani, poszukuje nowych dzieł i nowych środków wyrazu, niespotykanych doświadczeń. Nie odnajdziecie ich w informacjach, których używacie w rzeczywistości swego snu.

  Czy ta informacja przekazuje miłość? Świat mentalny składa się z logiki, a logika jest narzędziem, lecz nie narzędziem rozpoznawania. Wasze Serce odczuwa. Niech uczucie będzie waszym narzędziem rozpoznawania, a nie logika. Logika utrzymuje was tylko w stanie pomieszania co do tego, co jest prawdziwe, a co jest snem, gdyż to właśnie sen jest jej miejscem narodzin i pobytu, i logika nie jest w stanie odnieść się do żadnej innej rzeczywistości, w jakiej logika nie dominuje.

  Czas i przestrzeń to iluzje, Ukochani, to część snu logiki. Bądźcie ostrożni wobec dowolnej tak zwanej Prawdy, która utrwala ideę czasu i przestrzeni, gdyż wasza prawdziwa, autentyczna, rozległa Jaźń jest dostępna TERAZ, WEWNĄTRZ. Teraz i wewnątrz nie wymaga czasu i przestrzeni. Są one bezczasowe i bezprzestrzenne i to JEST miejsce, gdzie swą Prawdę możecie odnaleźć. To we wnętrzu możecie odnaleźć swe połączenie z wszelką mądrością i wyrazem waszej Prawdy, gdyż tam odnajdziecie SIEBIE. Nigdy nie zlokalizujecie Siebie w swej zewnętrznej rzeczywistości, w swym śnie. Możecie Poznać, że jest to sen, a wtedy możecie wejść do jego środka i już nigdy nie pomylicie się co do jego rzeczywistości, bo już WIECIE, że to jest tylko sen. Rzeczywistość istnieje w waszym wewnętrznym bogactwie.

  Możecie wiele DOŚWIADCZYĆ w swej zewnętrznej rzeczywistości, w swym wyprojektowanym śnie, ale wiedzcie, że to nie jesteście Wy, ale „wy”, których Wy wyprojektowaliście. Wszystkie zewnętrzne rzeczywistości są projekcjami, szkołami, jeśli wolicie, w których celem DUSZY jest to, żebyście się dowiedzieli i nauczyli o swoich siłach stwórczych. Macie w sobie moc stworzenia DOWOLNEJ rzeczywistości jakiej zdecydujecie się doświadczyć. Możecie wybrać doświadczanie czasu i przestrzeni, albo bezczasowości i bezprzestrzenności. I gdy już ten wybór został dokonany i opanowany w ludzkiej formie, jesteście wolni i możecie stwarzać cokolwiek, czego pragniecie doznać. Zanim tego dokonacie dzięki swej wolnej woli, będziecie jak na huśtawce pomiędzy rzeczywistościami czasu i przestrzeni, a rzeczywistościami bezczasowości i bezprzestrzenności. Jak się wydaje, aby opanować to ostatnie, musicie skierować się ku światu wewnętrznemu, wolni od iluzji waszego ciała i jego zmysłów. Czas w medytacji, czas w bezprzestrzenności staje się normą, i tam odbywa się stwarzanie. W rezultacie ponownie stwarzacie siebie, wychodząc poza swe ograniczające poglądy na temat fizycznej manifestacji.

  Pamiętajcie: daty, zegary, CZAS nie są prawdziwe; wszystko to wymyśliliście.

  Pamiętajcie: miejsca, planety, wszechświaty, PRZESTRZEŃ nie są prawdziwe; stworzyliście to jako część swego snu, po to, by tego doznawać.

  Doświadczenie jest czymś bezprecedensowym. Ale wiedzcie, że doświadczenie nie jest Prawdą. Może ono być drogą ku Prawdzie, może też być wyjściem z fałszywości, z iluzji. Wejdźcie w kontakt ze swym doświadczeniem i Poznajcie je głęboko. Poznajcie swoje Serce, kochani, bo tam stoicie oko w oko z Prawdą. Tam spotykacie Boga, którym JESTEŚCIE, oraz Siebie, którzy JESTEŚCIE Bogiem. Gdyż to jest droga i to jest światło. W ciemności jest dużo światła. Zamknijcie oczy a ujrzycie, że otacza was ciemność. Jednak powiadam wam, że ta ciemność jest w rzeczywistości światłem. Zawsze szukajcie światła w każdej ciemności, gdyż jest ona tam, a Mistrzem Jaźni jest ten, kto ją widzi zawsze i na wszystkie sposoby.

  Jesteście Mistrzami dostrzegania światła w ciemności. Otwórzcie ‘oczy’ swego Serca i zawsze dostrzegajcie światło i Wiedzcie, że to światło jest wieczne. To światło jest WAMI. Dostrzeganie światła w ciemności to dostrzeganie Was w Bogu. Dostrzeganie Was w Bogu jest tym samym, co bycie Bogiem. Bycie Bogiem to dostrzeganie światła. Zawsze dostrzegajcie światło, zwłaszcza w tym, co postrzegacie jako ciemność. W ten właśnie sposób ciemność przestanie istnieć: przez to, że widzicie tylko światło. Do tej pory ciemność i światło będą istnieć i będą doświadczane, gdyż widzieć coś oznacza doświadczać tego. Bądźcie świadomi tego, co widzicie, i czego jesteście świadkami. Gdyż w środku i na zewnątrz są lustra, odbijające siebie nawzajem. Bądźcie zwierciadłem Boga, światła, miłości we wnętrzu waszego Serca. W ten sposób doświadczycie miłości, którą jesteście.

  Idźcie w pokoju i kroczcie w świetle, aż kroczenie zniknie i szybowanie stanie się normą.

  Zostawiam was teraz, gdy przepływ tych słów zmierza ku końcowi. Zintegrujcie te słowa. Pojmijcie je swym Sercem, abyście rozpoznali, jak odkryć Prawdę, które one dla was zawierają.

  Jesteśmy Jednym. Jestem Jeszua, znany wam jako Jezus, ale zgodnie z Prawdą jestem wami, gdyż jesteście Chrystusem, w Jedności jesteśmy Chrystusową Świadomością.

 2. PUBLIC-DISORDER
  Czer 29, 2011 @ 13:54:55

 3. agni
  Czer 29, 2011 @ 12:21:39

  Dziękuję wszystkim! Wcześniej nie otwierał mi się ten drugi link, ale już jest ok.
  Muzyka przepiękna!!! 😀

 4. Mariusz
  Czer 29, 2011 @ 12:05:43

  W moim ostatnim wpisie wkradł się błąd, przepraszam. Zamiast osoby Urszula z Nadolice powinien być Mariusz 🙂

 5. Urszula S. Nadolilce Małe
  Czer 29, 2011 @ 12:00:06

  Przepiękny utwór oddziałujący niesamowicie silnie pod względem energetycznym. Poszukuję „obudzonych” dusz z regionu woj. podlaskiego, a najlepiej z Białegostoku do wspólnych spotkań medytacyjnych. Myślę że wielu z Was też tak czuje. Jestem przekonany, że te spotkania pomogły Nam także jeszcze bardziej motywować się do budzenia dusz z naszego otoczenia. Czekam na Twój mail: sp4000@wp.pl. Pozdrawiam. Mariusz

 6. ArO
  Czer 29, 2011 @ 09:35:51

  Dyskografia Frederic Delarue
  http://www.tkshare.com/frederic-delarues-discography-2002-2009.html

  działają tylko linki rapidshare.com
  program do ściągania
  http://jdownloader.org/pl/download/index

 7. Iemand
  Czer 29, 2011 @ 07:49:03

  Niestety też nie mogę pobrać. Jeśli komuś się udało to proponuję wrzucić na darmowy serwer: http://www.sendspace.com

  Po załadowaniu pliku wygeneruje on link z którego bez ograniczeń będzie można pobierać utwór przez bodajże tydzień.

  • ramzes
   Czer 29, 2011 @ 09:59:05

   Ściągnąłem i wrzuciłem na ten darmowy serwer :)))
   Tu macie link :

   http://www.sendspace.com/file/8glbo9

   Miłego słuchania :)))

   • Iemand
    Czer 29, 2011 @ 10:29:45

    Dzięki wielkie 🙂 😉

    • ramzes
     Czer 29, 2011 @ 11:06:47

     Nie ma za co :)))
     A w ogóle skoro jesteśmy przy kwestiach technicznych – sporo
     czytam ostatnio Waszych wpisów „nie otwiera się”
     „nie mogę uruchomić „.
     Umieściłem więc na tym samym serwerze „lekarstwo” :)))
     Taka „pigułka” wszystkich dekoderów audio i wideo – ściągacie
     to na dysk i uruchamiacie,
     wszystko zainstaluje się automatycznie a Wasze
     „odtwarzarki” same sobie znajdą w tym, co im będzie potrzebne :)))
     Mam nadzieję, że się przyda i będziemy więcej czasu mogli
     poświęcić kwestiom duchowym zamiast martwić się
     problemami przyziemnymi :)))
     Tu macie link :

     http://www.sendspace.com/file/xoivqj

     Pozdrawiam Światłem

    • ramzes
     Czer 29, 2011 @ 11:55:14

     Aha – jeszcze jedno – gdy klikniecie link i otworzy się strona,
     to plik do pobrania będzie na samym dole.
     Musicie kliknąć Download
     Nie klikajcie na górze „pobierz teraz” bo was przekieruje
     na inną stronę (płatną)
     Jak widać właściciele takich bezpłatnych serwerów
     próbują chytrze trochę jednak zarobić :)))

    • krystal28
     Czer 29, 2011 @ 12:10:16

     Ramzesie, w obu linkach możesz pobrać muzykę za darmo. Tak jak powiedział Joao, nigdzie nie trzeba płacić za ten utwór według życzenia Niebios. Nikt tu „chytrze nie chce zarobić”. Okażmy wdzięczność dla tej całej grupy utalentowanych świetlnych pracowników za ich bezinteresowny wkład w ten nieoceniony projekt. Gdy słucham tego utworu lub oglądam filmik to czuję się jakbym była już w 4-tej gęstości 🙂 liczę tez na uzdrawiający efekt, po prostu cudowne

    • ramzes
     Czer 29, 2011 @ 12:38:18

     Droga Krystal chodziło mi o serwer, który podał lemand :)))
     Umieściliśmy na nim nagranie alternatywnie do pobrania
     dla wszystkich , którzy mieli problemy techniczne .
     I zauważyłem , że ten to właśnie serwer stosuje
     ten „chwyt” – jeśli się kliknie u góry „pobierz teraz”
     (co niby jest logiczne , bo jesteśmy w Polsce)
     otwiera się podstrona , która „zachęca” do zapłaty,
     natomiast przy kliknięciu na dole „download”
     pobieranie plików jest natychmiast i jest za darmo.
     Mam nadzieję, że wyjaśniłem nieporozumienie :)))

    • krystal28
     Czer 29, 2011 @ 13:23:24

     dziękuję za wyjaśnienie, Ramzesie, teraz rozumiem

    • Sabrina
     Czer 29, 2011 @ 13:24:08

     Ramzes ma rację. Sprawdziłam, jest tak jak napisał w swoim komentarzu wyjaśniającym 🙂

    • Iemand
     Czer 29, 2011 @ 13:32:00

     dzięki za kodeki. Może się przydadzą. Mam taki bałagań na tym komputerze, co chwilę pobieram nowe kodeki a i tak większość programów do odtwarzania filmów mi nie działa :p eh… nie znoszę techniki 😦

    • ramzes
     Czer 30, 2011 @ 02:33:27

     lemand – piszesz, że co chwila pobierasz nowe kodeki :)))
     I w tym jest właśnie problem – pamiętaj, że nadmiar jest szkodliwy
     tak samo jak brak :)))
     „Uprzątnij” śmietnik i zostaw to, co Ci potrzebne do funkcjonowania
     programów – w ogóle , jeśli wszystko działa, to nie ma potrzeby
     instalowania ciągle nowych kodeków,
     „zapychasz” tylko kompa :)))

    • latarnik
     Czer 29, 2011 @ 13:42:41

     Ramzesik … co sądzisz o wprowadzaniu DVB-T w Polsce ? 😉 ….Namaste
     aha i jeszcze mała sprawa z „zabójczym” Krzyżem …ciekaw jestem Waszych komentarzy..

    • Iemand
     Czer 29, 2011 @ 14:35:38

     ja bym się tu niczego głębszego jednak nie doszukiwał. Wypadki się zdarzają wszędzie.

    • ramzes
     Czer 30, 2011 @ 02:07:16

     O wprowadzeniu DVB-T nic nie sądzę :)))
     Zwiększa jakość odbioru i możliwości transmisji – praktycznie,
     kto używał już wcześniej kablówki lub TV SAT, ten już się z tym zetknął :)))
     Z drugiej strony może być krokiem do zwiększenia kontroli nad ludźmi
     – taki sygnał można np. zakodować i kazać sobie za niego płacić,
     nie mówiąc już o tym, że w cyfrowej transmisji można łatwiej „przemycić”
     i ukryć pewne rzeczy, na których zależy nadającym …
     Jak widzisz każda rzecz może służyć ludziom dobrze lub źle,
     w zależności jak się jej użyje :)))
     Myślę, że słyszałeś o transmisji podprogowej ?
     Badania nad nią były prowadzone już kilkadziesiąt lat temu.
     Oficjalnie jest zakazana, ale …
     Człowiek ogląda z pozoru niewinny program,
     a potem wychodzi na ulicę i zaczyna zabijać – po wszystkim
     zachowuje się jak oszołomiony i
     nie potrafi wyjaśnić motywów swego postępowania.
     Dlatego uważam, że w ogóle oglądanie telewizji to strata czasu,
     a jeśli dodamy do tego zagrożenia jakie niesie ze sobą
     rozwój nowoczesnych technologii przekazu informacji,
     to już każdemu pozostawiam do samodzielnego osądu czy oglądać czy nie.
     Żebym nie został źle zrozumiany – nie jestem przeciwnikiem postępu
     i nowych technologii (wręcz przeciwnie)
     lecz uważam, że we wszystkim potrzebny jest umiar i zdrowy rozsądek.

     Namaste

    • ramzes
     Czer 30, 2011 @ 03:28:42

     Odnośnie mediów i ich „wykorzystania”
     Macie tu link i poczytajcie sobie – myślę, że
     przynajmniej niektórych temat zaciekawi :)))

     http://www.fioletowyplomien.com/ochrona

    • Wedrussa Polska
     Lip 02, 2011 @ 02:25:59

     Obecnie wracają do domu wielcy mistrzowie energetyczni oraz prości duchem i czyści energią ludzie aby pomóc nam w transformacji ( Sai Baba – przyspieszone wejście miał również) wszystko przyspiesza i hologram się umacnia na innych poziomach latarniku – taki człowiek wrócił do domu tam, gdzie czuł się dobrze i rozdawał dobre uczynki – to błogosławieństwo 🙂

 8. sylamos
  Czer 29, 2011 @ 07:35:27

  Mi się to udało ściągnąć ze strony http://fredericdelarue.com/freemusic.html

  • latarnik
   Czer 29, 2011 @ 14:46:14

   …ja bym się też niczego się nie doszukiwał..oprócz tego że symbol religijny potrafi zabić….albo inaczej.. kawał drewna zwany krzyżem potrafi „wymierzyć „sprawiedliw
   ośc” .. Namaste

   • ramzes
    Czer 30, 2011 @ 01:41:16

    Latarniku latające spodki podobno od czasu do czasu też spadają ,
    więc cóż w tym dziwnego, że spadający kawał drewna zabił człowieka ? :)))
    Gdyby to była zwykła gałąź nikt pewnie nie zwróciłby na ten fakt
    większej uwagi – a tak mamy „sensację” :)))
    Dla mnie osobiście, to w dalszym ciągu tylko kawał drewna :)))
    Jeśli chcielibyśmy iść dalej tropem myślenia , że symbol religijny
    zabił człowieka , to niech to (moim zdaniem) będzie przestroga
    dla gorliwych wyznawców WSZYSTKICH religii
    (żeby nie było, że czepiam się jednej :)))
    że jeśli świat, który znamy zacznie się walić, to szukanie schronienia
    w świątyniach nic nikomu nie pomoże, no chyba że …
    to będzie Świątynia Własnej Duszy :)))

    Namaste

 9. adelina
  Czer 29, 2011 @ 07:09:14

  http://fredericdelarue.com/Musical Rapture.zip
  Do Agni , wysyłam link jak w niego wejdziesz to zacznie ci sie pobierac ta muzyka ,zapisz ją na pulpit /tak njapisał mi syn student tak zrobiłam i mam na pulpicie .Musiałam link napisac bo nie chciało mi wkleić pozdrawiam

  • Sabrina
   Czer 29, 2011 @ 09:34:23

   A mi nie chciało się zapisać na pulpit 😦 Domaga się jakiegoś hasła 😦 jak to obejść ? Może ktoś wie?

   • ramzes
    Czer 29, 2011 @ 10:03:10

    Sabrinko podałem nowy link do plików.
    Jeśli masz problem z zapisanie lub otwarciem plików,
    to najprawdopodobniej wina programu do rozpakowywania plików.
    Ściągnij sobie jakiegoś Zip`a lub RaR`a
    Powinno pomóc

 10. KOSMITA
  Czer 29, 2011 @ 06:34:31

  Piękna muzyka! Dzięki Krystal … 🙂

 11. Ewa
  Czer 29, 2011 @ 05:30:23

  Do agni…….. Ja miałam to samo ale tam są podane dwa linki i bez problemów pobrałam z tego drugiego http://www.FredericDelarue.com . PRZEPIĘKNE nawet nie wiem kiedy zaczęłam przy niej medytować 🙂 Kocham taki spontan 🙂

 12. Filip z Sudetów
  Czer 29, 2011 @ 04:48:00

  http://fredericdelarue.com/freemusic.html
  – tutaj pobrałem bez problemu

 13. Grażyna
  Czer 29, 2011 @ 04:40:31

  angi
  wejdź na stronę http://www.FredericDelarue.com i na jego stronie możesz zaznaczyć język polski i wszystko wyświetli się w języku polskim. Dalej kliknij na obrazek z Free mp3 Dowland Musical Rapture, na następnej stronie pojawi się tekst i na jego końcu można pobrać muzykę poprzez kliknięcie prawym klawiszem myszki na niebieskie pole z napisem „Listen to the Free mp3”
  Zyczę powodzenia
  Grazia

 14. cyrane
  Czer 29, 2011 @ 03:20:53

  Ja również nie mogę ściągnąć muzyki. Pojawia się komunikat Bandwidth Limit Exeeded – The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
  Czy ktoś kto ściągnął muzykę wcześniej mógłby ją opublikować na swojej stronie, albo udostępnić w jakiś inny sposób? Proszę o pomoc, bardzo mi zależy. Dziękuję! Namaste.

 15. Michał
  Czer 29, 2011 @ 02:31:46

  A ja to pobrałem. Kliknąłem „zapisz”. Zapisało się jako zip. Potem poprzez Nero Express zapisałem to na płytce CD. No i już mam. Przesłuchałem całość (62 minuty) robiąc przy tym medytację energetyczną. Odczułem wyraźnie wzmożony przepływ energii.
  Pytanie mam tylko takie, jest tu filmik – ok. 10 minut w którym jest fragment tej niebiańskiej muzyki i do tego piękne widoki. Czy jest może gdzieś pełny film, czyli te 62 minuty z takimi widokami? Chętnie bym pobrał coś takiego…

 16. ewa
  Czer 29, 2011 @ 01:22:19

  WOW, przesłuchałam mały fragment tego utworu i rzeczywiście to musi działać, cały czas miałam niesamowite odczucia w moim ciele, to tak jakby każda komórka była poruszona, wspaniałe, cudowne odczucie.
  dziekuję

 17. agni
  Czer 29, 2011 @ 01:14:37

  Niestety, nie mogę tego pobrać :-(, pojawia mi się taki komunikat:

  Forbidden
  You don’t have permission to access /Musical-Rapture.zip on this server.

  Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

  • Sabrina
   Czer 29, 2011 @ 05:12:00

   U mnie też się pojawia ten komunikat 😦 Czy ktoś by mógł nam pomóc rozwiązać ten problem?
   A tak w ogóle serdeczne dzięki Krystal 🙂 Przesłuchałam to nagranie na filmiku – jest faktycznie boskie!!!! 🙂

   • Sabrina
    Czer 29, 2011 @ 09:27:28

    Udało mi się ściągnąć ten utwór i odsłuchać w całości 😀 jest piękny 🙂

    Aga, a masz program do odbierania muzyki, np. Winap ?

 18. ArO
  Czer 29, 2011 @ 01:00:05

 19. Wedrussa Polska
  Czer 29, 2011 @ 00:35:44

  My jesteśmy Boskim światłem i dźwiękiem – rezonujemy -a każde ciało niebieskie wydaje swój osobisty dźwięk i jest zestrojone z tonem. Np. jest taka laneta, która pięknie rezonuje na dźwięku Mi (E), jej budowle są z zielonego, przezroczystego szkła a ludzie wyglądają jak my , jest ona w konstelacji Smoka.
  Namaste ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: