Falopodobne Pulsacje Energii

.

.

Hathorowie

Przekazał Tom Kenyon

Przetłumaczyła Wika

.

Jak już mówiliśmy w poprzednich komunikatach, z głębi kosmosu docierają falo-podobne pulsacje energii, uderzając w centrum waszej galaktyki. To impuls ewolucji, kosmiczny sygnał pobudki; wezwanie do rozwoju świadomości na szczeblu kosmicznym. Energia ta płynie z centrum waszej galaktyki do waszego słońca, waszej Ziemi, i w głąb wszechświata, którym jest wasze ciało.

Dzisiejszy dzień, 13 maja, jest drugim dniem 9-dniowego okresu, podczas którego falo-podobne pulsacje energii się nasilają. Dzieje się to za sprawą ustawienia się ciał niebieskich w jednej linii i jest zwiastunem wielu kolejnych okresów takiego spotęgowania energii. W tym czasie niektóre osoby mogą mieć odczucia dezorientacji, skrajnego wyczerpania, zaburzenia snu, dziwne bóle głowy i inne bóle fizyczne, oraz przejawiać niezdolność do myślenia w jasny sposób.

W tym przekazie chcielibyśmy wam zaproponować metodę, która pozwoli wam pożeglować na tych falach energii, gdyż, jak już wspomnieliśmy, ten 9-dniowy okres jest tylko jednym z wielu, które jeszcze nadejdą.

Podstawową strategią jest tu ekstaza i uzyskanie ekstatycznych stanów świadomości, o czym mówiliśmy w naszym ostatnim przekazie. Zamiast powtarzać to wszystko tutaj, prosimy żebyście zajrzeli do poprzedniej wiadomości, opublikowanej na tej stronie, po konkretne instrukcje dotyczące stwarzania ekstazy poprzez serce.

W niniejszej metodzie używacie stanów ekstatycznych jako środka do energetycznego zagnieżdżenia się w polu, które jest od was większe. Wywiera to natychmiastowy stabilizujący wpływ na waszą energię, i dzięki temu od razu poczujecie zmniejszenie się zakłóceń, o których wspomnieliśmy wcześniej.

Zależnie od waszej orientacji i waszych korzeni, istnieją trzy lub cztery możliwe zagnieżdżenia. Przekonacie się, że jedno z nich daje wam największe poczucie ulgi i zrównoważenia.

Pierwszym zagnieżdżeniem, które będzie pierwotną lokalizacją dla większości osób, jest sama Ziemia.

Drugim jest słońce, centralna gwiazda waszego układu słonecznego.

Trzecim zagnieżdżeniem jest galaktyka.

A czwarte, międzygalaktyczne, stanowi głębia przestrzeni kosmicznej. To ostatnie zagnieżdżenie będzie najrzadziej używane i przyniesie korzyść tylko istotom o pochodzeniu intergalaktycznym.

W metodzie, którą chcemy się z wami podzielić, wywołujecie ekstazę w swym ciele poprzez skupienie uwagi na sercu, jak to zostało opisane w poprzednim przekazie. Kontynuujcie wzbudzanie tych ekstatycznych stanów przez przynajmniej 4-5 minut, budując silne pole energii albo, jeśli wolicie, magnetyczny rezonans, tak aby świetliste, jajo-podobne pole, które otacza wasze ciało, przyjęło ten ładunek ekstazy. Kiedy już to osiągniecie, przekierujcie swoją uwagę do zagnieżdżenia, które wybraliście.

Załóżmy, że jest nim Ziemia. Gdy już z powodzeniem weszliście w stan szczęśliwości, przesyłacie to szczęście Ziemi. Ona je odczuje i rozpozna, gdyż jest, tak jak wszystkie ciała niebieskie, istotą świadomą. A wy zostaniecie energetycznie włączeni do pola rezonansowego planetarnej ekstazy, co będzie was stabilizować w czasie, gdy fale energii z głębi kosmosu przechodzą przez waszą Ziemię.

Jeśli wybraliście zakotwiczenie w słońcu, skierujcie swą ekstazę ku niemu, a odkryjecie, że słońce wychodzi wam naprzeciw.

I podobnie, jeśli zwrócicie swą uwagę na galaktykę, świadomość galaktyczna wam odpowie, i będziecie mieć dostęp do galaktycznej ekstazy, która przenika Mleczną Drogę.

I w końcu ci z was, którzy mają międzygalaktyczne pochodzenie, dzięki skierowaniu swej ekstazy ku głębi przestrzeni kosmicznej zostaną włączeni w ekstazę kosmosu.

Wszystkie te sposoby zagnieżdżenia się w ekstazie pomogą ustabilizować wasze pole energetyczne i podnieść waszą świadomość. Wtedy zaś te falo-podobne pulsacje energii z głębi kosmosu was ożywią, podniosą na duchu i wzbogacą.

Zachęcamy was, abyście eksperymentowali z tą metodą i dobrze opanowali osiąganie ekstazy i zagnieżdżanie się w jednym z czterech pól energii (Ziemi, Słońcu, Drodze Mlecznej bądź Głębokim Kosmosie). Jeszcze raz chcemy powtórzyć, że ten 9-dniowy okres nasilonej energii jest tylko jednym z wielu, które po nim nadejdą. Kolejne fale energii i ich skutki będą bardziej dotkliwe. I będziecie sobie z tym radzić o wiele lepiej, jeśli opanujecie umiejętność stwarzania ekstazy na życzenie.

Pomyślcie o tych falach energii kosmicznej jak o zamkniętych portalach. Poprowadzą was one w nowe sposoby rozumienia i przeżywania życia – ale tylko wtedy, gdy je otworzycie. Kluczem, który otwiera te drzwi, jest ekstaza. Znajdźcie sposób, by stwarzać więcej radości i ekstazy w swoim życiu. To naprawdę najlepsza rzecz jaką możecie zrobić dla siebie i dla przyszłości waszego gatunku. Nie pozwólcie, by manipulowanie umysłami, jakie ma miejsce na waszej planecie odwiodło was od możliwości znalezienia drogi, która prowadzi wzwyż, w wyższe stany umysłu i odczuwania. Gdy tą drogę znajdziecie, portale otworzą się przed wami i objawią wam olśniewający wszechświat, który przekroczy wasze najśmielsze oczekiwania.

13 maja 2005

http://tomkenyon.com/wave-like-pulsations-of-energy

24 Komentarze (+add yours?)

 1. mary_celeste
  Czer 23, 2011 @ 10:17:40

  • Sabrina
   Czer 25, 2011 @ 14:13:44

   Jak ja uwielbiam takie filmiki, przepełnione pięknem i Bożymi cudami. 🙂 Dziękuje 🙂

 2. ArO
  Czer 23, 2011 @ 09:43:21

  😀

  • ubiquality
   Czer 25, 2011 @ 01:30:48

   Swietny filmik:)
   Fajnie mają takie plemiona, żyją na codzień w komunii z przyrodą.
   Czy myślicie, że kiedyś sieżka naszej cywilizacji wróci w kierunku życia plemiennego?
   Było by cudownie żyć tak z przyrodą, bezproblemowo z dnia na dzień, ale wykorzystując technologię dla naszego dobra:)

   • Iskierka
    Czer 26, 2011 @ 05:24:36

    Niesamowite:)
    Mysle ze eko wioski sa idealnym rozwiazaniem,Wczoraj w Sobótce odbyl sie event
    Harmona Kosmosu 2011 byly wyklady na temat ekotechnologi
    (zobacz http://www.eco-cel.pl)
    Moje marzenie

 3. Rutka
  Czer 23, 2011 @ 04:48:55

  Czy już wiadomo, kiedy będą kolejne 9-dniowe okresy, w których powinniśmy podnosić naszą ekstazę?

  • Mariusz
   Czer 24, 2011 @ 01:48:44

   Zauważ, że przekaz jest z 2005 roku. Ważne daty dla naszego aktualnego położenia w linii czasowej to 21.06 i 01.07.

  • wika
   Czer 24, 2011 @ 04:37:15

   Czytałam, że od 9marca tego roku zaczęła się „Dzięwiąta Fala”, i że wszystko idzie w cyklach 9+9, 9 dni w górę, 9 dni w dół. Nie wiem, czy to są te same cykle, o których mówią Hatorowie.

  • Biały Mag
   Czer 24, 2011 @ 13:31:12

   Ekstaze najlepiej by było jakbyś droga istoto odczuwała jak najczęściej

 4. ArO
  Czer 23, 2011 @ 04:42:24

  Ratuj maluchy!
  Do 4 lipca potrzebne jest jeszcze 400 000 podpisów poparcia pod projektem zmiany ustawy o obowiązku szkolnym sześciolatków!
  To ważna akcja społeczne. Niestety, pomimo sprzeciwu rodziców, politycy pozostają nieugięci. Oni uważają, że wiedzą lepiej!
  http://www.ratujmaluchy.pl

 5. Damciu18
  Czer 23, 2011 @ 03:42:08

  Słuchajcie to ja mam już od paru miesiecy czy roku i teraz miałem przyważniej przy tych zacmieniach że serce mi biło mocno bez powodu myślałem że sie czegoś przystraszyłem ale nie nie byłem przystraszony wogóle i samo czynnie mi biło mocno bez powodu a teraz w tych dniach mi coraz mocniej i po jakimś czasie przystaje ale mam taki spokój w środku zero nerwów itp?????co to może być???????? 🙂 Inni mówią że to są energie które teraz spływają na ziemie i na ludzi??????wiecie coś o tym????i żeby być otwartym na te energie i przyjąć to ze spokojem jak myślicie??????????:) Pozdrawiam was wszystkich 🙂

  • Ktoś
   Czer 24, 2011 @ 12:03:17

   Jak będzie ci się to często powtarzać to fizycznie mogą to być palpitacje serca, wtedy warto pójść z tym do kardiologa. Ale też takie coś się robi czasami przy głębokiej relaksacji kiedy jesteś na granicy „wyjścia z ciała” to jest pulsacja czakry serca i nie jest to fizyczne pulsowanie.

  • ubiquality
   Czer 25, 2011 @ 01:41:03

   Gdzieś czytałem, że transformacja naszego ciała, DNA, może powodować różne objawy włącznie z szybkim biciem serca, jego bólem itp, które jednak szybko ustępują.

 6. Oualander
  Czer 23, 2011 @ 02:08:03

  Witajcie Kochani
  x
  Powyższy przekaz jest jedną z najlepszych oraz najprostszych form kotwiczenia naszej pozytywnej energii jakie istnieją, zarówno dla osób potrafiących wykorzystać tradycyjne metody wzbudzania w sobie poczucia radości i szczęścia (taniec, muzyka, spotkania z przyjaciółmi, ukochana praca, hobby lub każda inna fizyczna czynność wywołująca w nas uczucia wyższe) jak też dla ludzi preferujących osiąganie tych ekstatycznych stanów poprzez wszelkiego rodzaju techniki medytacyjno – relaksacyjne.

  Mówiąc w największym skrócie:

  1) Wybierz metodę osiągania wewnętrznych stanów uniesienia, taką która jest w twoim wypadku najodpowiedniejsza, tzn taką którą najbardziej preferujesz.

  2) W momencie uzyskania (zgromadzenia w sobie) pozytywnych uczuć wyślij je (skieruj) mentalnie w jedno z 4 miejsc opisanych w powyższym przekazie (Ziemia, Słońce, Galaktyka lub Przestrzeń Międzygalaktyczna).

  Kochani przerywałem pisanie tego postu dwukrotnie ponieważ eksperymentowałem z tą metodą poprzez taniec, obiektywnie muszę przyznać że jest ona dla mnie bardzo cenna i wywołuje wewnątrz bardzo pozytywne skutki (cudowny nastrój).

  Dziękuję ci Wika za ten praktyczny i wspaniały przekaz.

  Wszystkim wam kochani przesyłam miłość radość, same serdeczności oraz cudowny nastrój w tym pięknym świątecznym dniu.
  Piotr. 🙂

  • wika
   Czer 24, 2011 @ 04:21:22

   Cieszę się, Piotrze, że masz z tego pożytek 🙂 Hatorowie mają takie „małe” a niesłychanie głębokie patenty, i warto je teraz stosować. Właśnie na dzień dobry przeczytałam przekaz od Djwhala Kuhla, który pisze, że wibracje elektromagnetyczne związane ze zmianami są coraz silniejsze i że powinniśmy się przed tym chronić w opowiednie sposoby, np używając hematytu (ruda żelaza, tzw krwawnik) do dostrajania ciała na poziomie magnetycznym i stabilizowania go: „noście go w różnych miejscach ciała – w zależności od tego, jakie ciało macie – może na lewym nagdarstku, na czakrze serca, niektórzy z was tuż ponad czakrą gardła, a czasami po prostu połóżcie go podnad czakrą czoła na chwilę, aby zresetować wasze energie magnetyczne. Możecie też spróbować odrobinkę z czakrą korony dla (wyrównania) magnetycznej energii w mózgu. Więc niekoniecznie trzeba to robić przez dłuższy czas, a tylko na tyle, żeby zresetować energie.” On pisze też, że te nowe energie zaburzają aurę ludzi, zwierzat i roślin, zatem mamy pracować z tymi energiami i chronić istoty, które tego nie umieją.

   DK wymienia czakry w głowie, związane z szyszynką, jako podstawowe dla rozwijania teraz telepatii i innych tego rodzaju właściwości, a Hatorowie przekazali przez Toma specjalne dźwięki do harmonizacji szyszynki (pineal gland), i to jest nawet za darmo na necie, tylko u mnie jakoś się nie otwiera…Tekst na ten temat przetłumaczę.

   Przypomnijcie sobie też Holon Równowagi, czyli 2 złożone piramidy, którego Hatorowie radzą używać w sytuacji zaburzeń energetycznych – wczoraj przeczytałam medytację „na dobranoc” AA Michała, w czasie której wchodzimy do piramidy, a potem wypełniamy się fioletowym płomieniem.

   Ostatnio dwie moje koleżanki zemdlały na samo Przesilenie, jedna mdłała parę razy w czerwcu, jest ewidentnym Gwiezdnym Dzieckiem, tyle że, że tak powiem, nie doczytała…:p (niewiele o tym wszystkim wie i chyba nie bardzo wierzy, gdy jej mówię, żeby wołała na pomoc kuzynów z federacji i inne miłe istoty) Wzięli ją teraz do szpitala na obserwację, może to jej da okazję do pomyślenia, zwłaszcza że lekarze zapewne powiedzą „jest pani zdrowa, mogałby pani nawet iść ziemniaki kopać”, co usłyszała moja znajoma, gdy po pół roku dziwnych objawów poszła na badania…

   Damciu, te informacje są również dla Ciebie, i przeczytaj sobie może całą rozmowę na takie tematy z kwietnia, bodajże 24go, zaraz sprawdzę – ludzie z blogu opisują tam, co im się w ciele zmienia i jak tego doświadczają. Po prostu się mutujemy w przyspieszonym tempie, i należy się z tego cieszyć! 😀 ( a przy okazji parę ćwiczeń warto zrobić…;) )

   • wika
    Czer 24, 2011 @ 04:34:05

    To był przekaz z 21 kwietnia – „O nowym DNA…” plus komentarze, bardzo ciekawe opisy, polecam, Damciu! 🙂

   • wika
    Czer 24, 2011 @ 07:35:20

    Medytacja od Hatorów „Wewnętrzny kryształowy pałac…” jest przetłumaczona na stronie Toma Kenyona, a ścieżka dźwiękowa „Pineal gland attunement” (Dostrojenie szyszynki) zaczęła mi się otwierać, o cudzie!… 😛 (albo mi się szyszynka otwiera ;), albo to ten AC3 filter tak działa, dzięki, Ramzesie 🙂 )

    • Sabrina
     Czer 24, 2011 @ 12:21:33

     Kochani, podaję stronę, o której wspomina Wiki 🙂

     http://tomkenyon.com/wewnetrzny-krysztalowy-palac-i-otwarcie-korytarzy-amenti

    • ubiquality
     Czer 25, 2011 @ 01:48:42

     Wika, skąd wziać nagranie Pineal gland attunement?:)

    • Sabrina
     Czer 25, 2011 @ 14:19:10

    • wika
     Czer 25, 2011 @ 17:11:08

     Podwójne dzięki, Sabrinko! 😀 ja jeszcze nie mam odruchu podawania linka…po prostu wpisuję dany tekst w Google i się zawsze coś wyświetla…

     No więc jeszcze mała poprawka: „Wewnętrzny kryształowy pałac” to medytacja (tekst) i długa ścieżka dźwiękowa. Jej środek stanowi to „Dostrojenie szyszynki” (5min47sek), dostępne również osobno, i do tego jest osobna (bardziej szczegółowa) medytacja, którą przetłumaczę, bo nie ma jej po polsku na stronie Toma (tytuł: „Chaotic nodes and dimensional attunements”) Ale z tym, co jest w „Pałacu…”, i tak spokojnie da się to zrobić.

     Polecam Wam nagrania Toma (na stronie sound-gifts są jeszcze inne nagrania, np. dostrojenie serca, albo medytacja taoistyczna, a także dwa mini-wykłady – o półkulach mózgowych oraz o psach i kotach:D w ogóle facet jest rozrywkowy i miło się go słucha…), bo choć jest on zawodowym muzykiem, niektóre z tych nagrań nie są jego „wymysłem” czy „radosną twórczością”, tylko właściwie podyktowane są dźwięk po dźwięku przez Hatorów!…(opisuje gdzieś, jak podczas nagrywania jednego z tych „dostrojeń” siedział w malutkim studio, a wokół niego „stało” ich kilkunastu, wielkich na 5metrów, i udzielało mu wskazówek… :D)

    • Sabrina
     Czer 30, 2011 @ 15:30:41

     Kochana Wiko, czekam na przetłumaczenie tej wspaniałej medytacji 🙂 i dziękuję Ci za nią 🙂

   • Ziemianin
    Czer 24, 2011 @ 09:46:29

    Noo dzieje się. U mnie w głowie jakby ktoś alfabetem morsa nadawał, raz nad jednym uchem, raz nad drugim albo z tyłu głowy. Myślę że to jakieś uruchamianie kodów DNA (tak mi się wydaje …nie da się zapisać bo to zasuwa jak telegraf …). Ze słuchem też się coś dzieje, raz słyszę idealnie innym razem na jedno ucho gorzej a wysokie dźwięki jakie wydają pojazdy uprzywilejowane dosłownie rozsadzają mi głowę i muszę uszy palcami zatykać, hehehe … A czegoś takiego nigdy nie było. Tak to jest … 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: