Zmiana punktu widzenia

Przeniesione z komentarza dla przyszłych Czytelników, przekaz AA Michała: Nowe ziemskie energie w czerwcu 2011 i Medytacja tez opublikowane na Jego blogu, dziękuję Wika, już mam nową mysz i klawiaturę, stare mi przestały pracować kilka dni temu!  Serdeczne życzenia imieninowe  dla Alicji2. Pozdrawiam wszystkich  — Krystal 🙂

Przygotowania przed Letnim Przesileniem – Zmiana punktu widzenia
Wiadomość od Rady 12
Przekazana przez Selacia

Przetłumaczyła Wika

http://www.Selacia.com

Już prawie przesilenie, punkt zmiany pór roku i katalizator wysokich energii. Co chcielibyście dziś naenergetyzować?  Zastanówcie się nad zwizualizowaniem trzech kluczowych intencji i wyobraźcie sobie, że są one energetyzowane przez Ducha przez parę następnych dni – rozmyślajcie o nich rano i wieczorem aż do przesilenia.

Gdy to robicie, rozważcie głęboko, w jaki sposób widzicie świat. Tyle się teraz dzieje, i w tak szybkim tempie. Czasami będzie się wam podobało to, co widzicie; innym razem będziecie żałować, że coś takiego widzicie.

Jako boscy sprawcy zmian, ponownie uczycie się, jak widzieć – jak widzieć wasz świat zewnętrzny, siebie samych i innych ludzi. Powtórnie uczycie się, jak integrować się z siłą ducha i jak żyć w fizycznej formie jako istota duchowa.

To, co widzicie

To, co widzicie przez swe fizyczne oczy, jest zdeterminowane przez waszą świadomość. Zatrudniacie świadomość, by móc coś ujrzeć.

Spójrzcie poza to, co spodziewacie się zobaczyć. Wasze fizyczne oczy zarejestrują to, co spodziewacie się ujrzeć oraz wasz stan świadomości, gdy na to patrzycie. Gdy wyrazicie intencję, by patrzeć głębiej i dalej, możecie zobaczyć coś innego.

Przeoczając to, co oczywiste

Jest rzeczą powszechną wśród ludzi, że przeoczają coś oczywistego, gdy obserwują fizyczną rzeczywistość. Gdy możecie się nauczyć spoglądać poza wasze oczekiwania – poza wasze uwarunkowanie – i użyć wyższego sposobu patrzenia, wasze doświadczenie życiowe ulegnie transformacji.

Gdy przyglądacie się okolicznościom w zewnętrznych świecie – włączając w to ludzi i wydarzenia – będziecie to robić oczami duchowymi. To wszystko zmienia.

Duch nie osądza. Kiedy włączycie ducha do waszego sposobu patrzenia, możecie zobaczyć świat taki, jaki jest, bez osądzania: dobry czy zły. Istota rozwinięta duchowo będzie wciąż widzieć problemy tego świata – to, co tu jest, po prostu jest – i będzie mogła je obserwować bez poczucia zagrożenia, smutku czy zaniepokojenia.

Jak widzi istota wielowymiarowa

Gdy będziecie się rozwijać na ścieżce duchowej, staniecie się bardziej wielowymiarowi. Dzięki tej możliwości będziecie widzieć i wyczuwać więcej tego, co już tu jest. Staniecie się świadomi ludzkiej dobroci, będziecie wyczuwać, którzy ludzie przekroczyli swoją osobowość. Równocześnie będziecie widzieć coś, co moglibyście określić jako „złe”, zauważając ból i cierpienie w stopniu większym, niż dotychczas.

Kiedy widzicie albo wyczuwacie cierpienie, wiedzcie, że czasami po prostu widzicie to, co tu jest. Nie musicie naprawiać wszystkiego, co widzicie. Możecie dostrzec na przykład osobę na rogu (ulicy) i poczuć, że stoi ona w obliczu śmiertelnej choroby. Fakt, że to widzicie, niekoniecznie oznacza, że powinniście z tym cokolwiek zrobić.

Czasami ta informacja pojawi się dla waszego własnego rozwoju, pomagając wam wzbudzić w sobie więcej współczucia dla innych. Czasami może to być przypomnienie, by pomóc komuś, kogo znacie, a kto ma podobny problem. A w innych momentach nie ma powodu podejmowania jakiegokolwiek działania – z wyjątkiem tego, żebyście pamiętali, by być obecnymi i przebudzonymi dla życia i wszystkiego, co ono wam ukazuje.

Taniec życia

Żyjecie teraz, aby świadomie uczestniczyć w tańcu życia w całkowicie nowy i świeży sposób. Życecie teraz, aby się nauczyć ucieleśniać ducha i podnosić swoją świadomość tak, abyście mogli zobaczyć i doświadczyć świata w bardziej pełen światła sposób.

Gdybyście mogli ujrzeć siebie tak, jak widzi was Duch – z całym waszym światłem i waszym potencjałem, by nim świecić – osłupielibyście z podziwu. Następnym razem, gdy dziś spojrzycie w lustro, pooproście swą wewnetrzną mądrość, by pokazała wam, co zobaczylibyście, gdybyście spojrzeli poza wasz zewnętrzny wygląd i czasowy stan mentalno-emocjonalny.

Gdy kontynuujecie swą podróż, podczas której odkrywacie swą boską naturę, my otaczamy was naszą miłością i błogosławieństwem.  Jesteśmy Radą Dwunastu.

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. magbea
  Czer 23, 2011 @ 13:44:02

  Tak, też czuję tą energię , K – dziękuję Ci za nią .
  Dziękuję po raz kolejny Krystal , dzięki której czuję się jak w domu , u Ojca-Matki , błogo i w ekstazie kosmicznej . 🙂
  Dziękuję wszystkim Gościom za piękne i jakże pouczające komentarze , z Wami wszystkimi czuję się tak , jakbym Was znała osobiście , dziękuję że jesteście .
  Ślę Miłość ze Światełkiem 😀

 2. Alicja2
  Czer 21, 2011 @ 22:15:50

  Krystal! skoro świt, po raz kolejny chcę wyrazić swoją wdzięczność za to, że Jesteś i że wokół Ciebie zebrała się grupa Wrażliwych, Jasnych Osób bardzo mi bliskich duchowo… Jestem już uzależniona od Twego bloga… Rano, zamiast do porannej prasy, zaglądam tutaj. Jeśli nawet zdarzy się, że treść któregoś przekazu budzi moje wątpliwości (nigdy irytację), to komentarze uświadamiają mi, że nie jestem sama w swoich odczuciach… Zamieszczane teksty i opinie utwierdziły mnie w przekonaniu, że każdy z nas ma znaczący wkład w budowanie Lepszej Rzeczywistości, bez oceniania i zmuszania kogokolwiek do naszego widzenia świata… .Zrozumiałam, że to, co najważniejsze, to znaleźć swoją linię czasu i mimo zawirowań, utrzymać się w niej, choć nie zawsze jest to proste…
  Wczoraj, w zw. z imieninami, pozwoliłam sobie na „małą prywatę” … dziś zreflektowałam się, że to trochę tak, jakbym urządziła imprezę w nie swoim domu… Na szczęście „przymknęłaś oczy”
  i za to i za życzenia bardzo Ci dziękuję! Dobrego, Słonecznego Dnia! Alicja

 3. K
  Czer 21, 2011 @ 16:14:05

  Gratulacje Krystal, z okazji dostania nowej myszy i klawiatury… teraz dopiero bedziesz ‚stukac’ hehehe

  Nowe Bycie!, no tak… nie jestem w stanie przestac sie nacieszyc,…kazda chwila to Oslupienie w Podziwie! Patrze na to wszystko z punktu Nowego Neutralnego punktu widzenia… jednak z podekscytowaniem. Wiekszosc z was pewnie spi bo to u was polnoc.- a u mnie dopiero 6-ta wieczorem i wyglada na to ze slonce dzisiaj dlugo nie zajdzie…hehehe i nie mam nic na przeciwko 🙂 i wysylam wam usmiechnietego slonecznego pajaca, niech wam sie przysni. Jestem pewien ze to jest cos wiecej niz pajac, niechaj on bedzie zwiastunem nowego przebudzenia ogarniajacego caly nasz Glob i wiecej w wszechswiat, laczacy wszystkich braci i siostry bez wyjatku.
  Czy widzicie jak potezne jest to Nowe Przebudzenie?

  Jest bezwarunkowe! nie ma uwarunkowan, podzialu, czy osadzania. Nie ma tu miejsca na my czy oni. Co jest, to Jam Jest. To Jam Jest nie jest egoistyczne, mowiac tylko o sobie- Jam Jest obejmuje caly wszechswiat, bo poprzez akceptacje wszystkiego i wszystkich wie ze wlasnie Jest
  w Unii ze Wszystkim co Jest.
  Jest Wszystkim co Jest.
  Przez to ze Jest nie tlumaczy nie broni sie i nie osadza.
  Jest Wszystkim, jest Zyciem.
  Jam Jest ‚stuka w klawiature’ aby sie podzielic soba. jak zaplodnione jajo, laczac Ojca i Matke dzieli sie, by znowu stworzyc Zycie 🙂

  Jestes drugim mna.

  • kasia
   Czer 22, 2011 @ 16:54:02

   Piekna energia uderza z Twojej wypowiedzi. Ode mnie tez pajac 🙂 .
   Sciskam z Miloscia.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: