Era Ujawnień i Transformacji

.

Mateusz (Matthew Ward)  11 czerwca, 2011

Przekazała Suzi Ward,  przetłumaczył  Tomasz  Ługowski

.

.

Z tej strony Mateusz, z serdecznym pozdrowieniem od wszystkich stacjonujących tu dusz.  Nawet najbardziej zaangażowani świetlni pracownicy miewają momenty zwątpienia, że to wszystko, co było tak długo obiecywane, dokona się w ciągu pozostałych miesięcy nim Ziemia osiągnie próg Złotego Wieku. Jest to zrozumiałe.  Wasza historia stanowi dla was jedyny kadr odniesienia dla rzeczywistego czasu pomiędzy rozpoczęciem się wielkich zmian i nadchodzącą po nich stabilizacją.

Jednakże jest to era ujawnień i transformacji z prędkością oraz zakresem jak nigdy przedtem w historii Uniwersum.  Dlatego jeszcze raz zapewniamy was, że cała ciemność w waszym świecie zniknie do końca roku 2012 zgodnie z waszym kalendarzem.  Poza tym, jako że wszystko znajduje się w trybie przyspieszenia, czas linearny będzie mijał szybciej każdego dnia i kolejne osiemnaście miesięcy z waszego kalendarza nadejdzie i przemknie szybciej niż ta sama ich liczba poprzednio.

To, co postrzegacie jako czas jest właściwie energią wprawioną w ruch i w miarę jak Ziemia kontynuuje swoją podróż ku czwartej gęstości, znajdzie się ona na wyższych planach, pełnych świetlnej energii, zbliżając się do kontinuum, gdzie wszystko, co uznajecie za przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jest serią zdarzeń dziejących się jednocześnie. W tej chwili, nie jesteście w stanie wyobrazić sobie tej rzeczywistości, lecz poznacie ją, gdy zyskacie duchową przejrzystość i zrozumienie uniwersalnych praw. Ach, cóż za cudowna wiedza i doświadczenia was czekają!

A teraz, powróćmy na Ziemię, gdzie wielu z was pyta „Kiedy?” te lub inne konkretne sytuacje się się rozpoczną lub zakończą. Wiemy, że chcielibyście wiedzieć, którego dnia, tygodnia czy miesiąca będzie to mieć miejsce i wiemy też, że ‚wkrótce” nie jest satysfakcjonującą odpowiedzią. W tej chwili jednak „wkrótce!” to wszystko, co możemy wam powiedzieć – zauważcie jednak wykrzyknik przy tym słowie! Ten znak interpunkcyjny jest tu bardzo odpowiedni, ze względu na bezprecedensową prędkość, z jaką wasz świat wydobywa się z głębokiej trzeciej gęstości. Oto dlaczego tak to podkreślamy – by zaznaczyć, że oszałamiające zmiany są już o krok.

Iluminaci utrzymali polityczną, ekonomiczną i technologiczną kontrolę o kilka lat dłużej, niż zakładały nawet najrozsądniejsze przewidywania, kiedy pierwotny plan zaistnienia Złotego Wieku został stworzony. Wiedzą oni, że pomimo rozpadu ich globalnej sieci, nadal mogą kontrolować populację o ile duchowo zaawansowane cywilizacje nie przybędą na Ziemię. To zniweczyło by zupełnie wszelkie ciemne działania Illuminatów, dlatego są zdeterminowani, by zrobić wszystko co w ich mocy, aby zapobiec przybyciu tych przychylnych ludziom członków naszej kosmicznej rodziny.

Z powodu tej determinacji i nieustępliwości, kolejne poprawki, dotyczące czasu lądowania, musiały być wprowadzane wciąż na nowo. Zmianom musiały także ulec plany awaryjne. Najświeższym tego przykładem jest nadawany ogólno-światowo program TV, w którym mówiono m.in. że plany dotyczące członków kosmicznej rodziny zostały odwołane, ponieważ nie zostały sfinalizowane istotne aspekty w tym względzie. Znajdujący się między wami ciemni, strategicznie zainicjowali wrzawę w kilku odpowiednich krajach zaangażowanych liderów, by musieli oni poświęcić swój czas i odwrócić uwagę od planowania kolejnych sesji rozmów a zająć się tłumieniem wstrząsów wśród ich narodów.  W związku z tym, bezpośrednie podanie do publicznej wiadomości uznania istnienia innych cywilizacji w zastępstwie kompleksowego planu, nie jest już uważane jako wystarczające rozwiązanie.

Według Hattona, są prowadzone bardzo poważne rozważania dramatycznego pokazu statków kosmicznych i jednoczesnego wyemitowania specjalnego ogłoszenia radiowo-telewizyjnego, mówiącego, że załogi tych statków przybywają w pokoju i wylądują by  pomóc nam w sposób możliwy do oszacowania ich intencji. Nadal trwają też dyskusje na temat ryzyka potencjalnych „niespodzianek” kontra ryzyko dalszego czekania aż całkowite bezpieczeństwo zostanie zapewnione wszystkim zaangażowanym.

Z jednej strony ci u szczytu władzy Illuminati nie zostali jeszcze w pełni usunięci i poza niemożnością rozpoczęcia wojny nuklearnej jednostki te mają możliwość wolnego wyboru. Korzystają zeń podejmując kroki zapobieżenia lądowaniu istot pozaziemskich, co niestety musi także być honorowane. Z drugiej zaś, Ziemia ogromnie potrzebuje użycia technologii, która oczyści ją z toksycznego skażenia, szczególnie w rejonie uszkodzonej elektrowni w Japonii. Technologia o której mowa, znajduje się na pokładach statków orbitujących wokół Ziemi i choć zapewniła w pewnej mierze pomoc, od czasu gdy trzęsienie ziemi i wywołane nim tsunami zniszczyło elektrownię, byłaby jednak bardziej efektywna, gdyby mogła znaleźć się w bezpośrednim rejonie zdarzenia.

Prócz tego, jest jeszcze jedna dość niepokojąca kwestia. Wywoływane nieprzerwanie ludzką ręką geofizyczne zdarzenia i manipulacja pogodą dają podwójnie negatywny efekt. Wiele ofiar śmiertelnych, zniszczenia mienia, straty finansowe i inne problemy mieszkańców dotkniętych klęskami rejonów są oczywiste. Jednak z innych negatywnych efektów, oddziałujących w skali globalnej praktycznie nikt, poza ich  sprawcami nie zdaje sobie sprawy.

W tym samym czasie, w którym nieprzerwanie dostosowujecie się do wyższych wibracji, ku którym podąża Ziemia oraz podlegacie wpływom zmian wzajemnego ustawiania się względem siebie ciał niebieskich, jesteście bombardowani niskimi wibracjami, wywołanymi przez generującą burze i trzęsienia ziemi technologię. Kombinacja tych czynników tworzy nowe lub silniejsze fizyczne, emocjonalne i mentalne anomalie. Dotyka to osób, które w innym przypadku cieszyłyby się dobrym zdrowiem i zaostrza przebieg chorób u osób mających dysfunkcje organów i tych z osłabionym systemem immunologicznym. W najmniejszym razie niektórzy doświadczą częstego obniżenia poziomu energii i wyczerpania zaś w najgorszym wielu doświadczy wielkiego bólu, chorób, depresji i mentalnego zagubienia.

Jedynie wyeliminowanie źródła tych niskich wibracji może zniwelować ich efekty. Ponieważ jednak różne wykorzystywane w tym niezgodnie z przeznaczeniem technologie zostały zintegrowane z używanymi przez wszystkich systemami energetycznymi i komunikacji, zdemontowanie ich bez naruszania dostaw usług, których potrzebujecie jest możliwe jedynie na miejscu. Środki bezpieczeństwa wykluczają dostęp niepowołanych osób do tych rejonów. Jednakże członkowie naszej kosmicznej rodziny mają możliwość obejścia tych zabezpieczeń i skutecznego rozdzielenia systemów o które chodzi.

Te dwie niezmiernie ważne kwestie są powodem ich bliskiego przybycia, lecz prosimy was byście nadal byli cierpliwi. Rozważne przygotowanie się na wszelkie potencjalne sytuacje mogące się wydarzyć na ziemi po wylądowaniu jest koniecznością. Także wybór lokacji i zgranie czasowe lądowania stanowią nieodzowne czynniki stanu całkowitej gotowości.

Jeszcze jedną kwestią, którą realnie należy przewidzieć jest nagonka medialna typu: „Obcy najeźdźcy!”, która spróbuje wywołać strach wśród mas. Chociaż wy będziecie witać to lądowanie z radością, dla większości ludzi widzieć statki na niebie to jedna rzecz a zupełnie inna zobaczyć je na ziemi. Z inicjatywy Illuminatów pojawił się zalew „rozrywek”, które wzmacniają ideę inwazji i niedostatek informacji o cywilizacjach, które pomagały Ziemi od czasu, kiedy zostały tu rozpoczęte programy zaludniania w zamierzchłej starożytności.

W rezultacie sceptycyzm co do zamiarów obcych będzie rzeczą naturalną i osoby, które uwierzą, że trzeba się ich bać, będą potrzebować zrozumienia i szczerych informacji. Może tu być pomocne posiadanie odpowiednich książek, wydrukowanych tekstów czy stosownych fragmentów przekazów ze źródeł reprezentujących światło, by zaznajomić z nimi wasze rodziny, przyjaciół, kolegów z pracy i sąsiadów, którzy będą się bać obecności „obcych”. Jednakże uczucie strachu to wybór, dlatego prosimy was, byście dzielili się swoją wiedzą z tymi, którzy będą na nią otwarci, nie narzucajcie jej jednak tym, którzy nie będą tego chcieli.

Powrócimy teraz do wspomnianych uprzednio efektów oddziaływania niskich wibracji – tzn. do tego, jak możecie zapewnić sobie trochę oddechu do czasu wyeliminowania ich źródeł. Ważnym jest, by nie doprowadzać się do stanu wyczerpania i unikać niemiłych spotkań oraz tłumów. Podczas gdy przemieszczanie się planety do bardziej sprzyjającego niebieskiego usytuowania będzie pomocne, poziom kolektywnej energii w chwili obecnej nadal jest nadzwyczaj niski.

Zapewnijcie sobie tak wiele snu i odpoczynku jak to możliwe, nawet jeśli będzie to oznaczało opóźnienie w zwyczajowych czynnościach, oprócz oczywiście ćwiczeń w umiarkowaniu, które również są pomocne w zachowywaniu wewnętrznej równowagi. CHODZENIE – a nie powolne przechadzki i to najszybszym możliwym dla was rytmicznym krokiem lecz bez powodowania nadmiernego zmęczenia – będzie najlepszym ćwiczeniem w tym czasie. Spędzajcie możliwie dużo czasu w otoczeniu natury – energia drzew jest wysoce korzystna – a także słuchanie kojącej muzyki wzmacnia swobodniejszy przepływ energii w waszych ciałach.

Jedzcie mniej niż zwykle, zaś dieta złożona ze świeżych owoców i warzyw będzie dla was korzystniejsza ponieważ taka żywność zawiera więcej światła niż gotowana. Zwłaszcza obecnie takie pożywienie jest lepiej przyswajane niż mięso, żywność morska czy zawierająca skrobię. Radzimy też byście zredukowali spożycie soli, cukru, napoi gazowanych, tytoniu i alkoholu.

Picie dużej ilości wody wspomaga poprawne działanie elektrycznych systemów waszego ciała, zaś monoatomowe złoto będzie pomocne w pozbyciu się poczucia dezorientacji i zachowaniu  czystego umysłu. Pomoże też w przywracaniu waszej tymczasowo nie w pełni sprawnej pamięci. Jeżeli przyjmujecie leki z przepisu lekarza a zwłaszcza antydepresanty, poproście go, by zmniejszył wam dawki – chemia stosowana we wszystkich lekach zawsze ma ujemne efekty uboczne a to z kolei nasila efekt konfliktu wibracji.

Właściwie wszystkie te sugestie powinny zostać zastosowane już od teraz. W miarę jak wasze komórki będą zmieniać się z węgla na struktury krystaliczne będziecie potrzebować mniej pożywienia zaś żywność przepełnioną światłem będziecie preferować jako bardziej odpowiednią. Niektóre zmiany waszych poprzednich zwyczajów i preferencji przyjdą naturalnie w zgodzie z tym, co wasze ciała i umysły będą wam podpowiadać. Natomiast inne zmiany w waszej codziennej rutynie będą wymagały dyscypliny.

Teraz powiemy o innej aktualnej kwestii. Opowiadaliśmy wam już o ciemnych umysłach i sercach, które powodują śmierć, destrukcję, cierpienie i chaos. Naszym celem nie jest „wskazywanie ich palcem”, lecz wyjaśnienie tego, co działo się w waszym świecie od tysiącleci, co dzieje się teraz i co się jeszcze wydarzy. Prawda na temat tych jednostek i ich działaniach będzie się wyłaniać, dlatego jest istotne, byście patrzyli na nie z perspektywy duchowej.

Przez długie stulecia ciemność dominowała nad ziemskimi cywilizacjami i kiedy przetrwanie planety zaczęło zależeć od zakończenia cyklu karmy w trzeciej gęstości, bardzo mocno zakorzenionej tu przez ciemność, pewne jednostki zgodziły się stworzyć sytuacje i warunki, które dałyby miliardom dusz możliwość doświadczenia tego, czego potrzebowały, by dopełnić swoją karmę w trzeciej gęstości i ewoluować do czwartej. Była to ogromna kolektywna umowa, stworzona by w niezmierzony sposób mogło na niej skorzystać wiele, wiele dusz.

Kiedy te jednostki wypełniły swoje zobowiązania by być „tymi złymi” – co zrobili nadzwyczaj dobrze – umowa przewidywała, że dołączą do sił światła a ta część galaktyki będzie wolna od istot o ciemnych skłonnościach. Zamiast tego jednak przywiązali się oni do cech i zachowań, których wymagały ich role do tego stopnia – chciwości, żądzy władzy, brutalności, okrucieństwa, oszustw – że odrzucili intensywne światło, które zostało do nich skierowane i wyparli się ustaleń umowy.

Bez względu na ciemność, która stała się dominującą w tych jednostkach, są nieodłączną częścią Wszelkiej Jedności, wiecznym fragmentem Boga i są przez Niego obdarzani bezwarunkową miłością. Bóg więc ich nie osądzi – Bóg nie osądza ŻADNEJ duszy! – jednak wasz świat to zrobi, kiedy zostaną zidentyfikowani i uznani za odpowiedzialnych tego, co zrobili. Większość z nich zaprzeczy wszystkim zarzutom. Inni przyznają się w obliczu prawdy, jeśli będzie to służyło ich własnym interesom, takim jak nietykalność czy redukcja wyroków za pomoc w skazaniu innych. Niektórzy zaś wymkną się decyzjom waszego wymiaru sprawiedliwości umierając tuż przed ostateczną konkluzją ich procesów i apelacji.

Jednakże żadna z tych osób nie ucieknie przed konsekwencjami swoich myśli i działań w „najwyższym sądzie” przeglądu zapisu życia w Nirvanie, gdzie doświadczą każdej chwili ze swego ziemskiego życia. Proces ten obejmuje odczucie tych samych uczuć każdej z osób, na których życie mieli jakiś wpływ a w wielu przypadkach liczby tych osób idą w miliony. Wasze wyobrażenie piekła nie może nawet w przybliżeniu oddać tego, co doświadczą te osoby podczas przeglądu zapisu życia lub też stopnia prymitywności warunków ich kolejnych fizycznych wcieleń.

Jednak zamiast srogiej kary, której mentalność bytów trzeciej gęstości zażąda dla tych jednostek, które pozbawiły się światła, prócz iskry, która stanowi siłę życiową każdej duszy, współczucie i wybaczenie lepiej przysłuży się wam i innym w wiecznej Jedności Wszystkiego.  Oczywiście nie oznacza to tolerowania lub usprawiedliwiania któregokolwiek z działań, które miały miejsce po tym, jak te jednostki wyparły się swoich umów zawartych na poziomie duszy.

Oznacza to, że ponieważ wszystkie dusze we wszechświecie są tak samo nierozerwalnie spokrewnione jak niezależnie doświadczają Boga w jego różnych formach, kolektywnie jesteście jedną rodziną. Dlatego zamiast karać słabszych w rodzinie, lepiej jeśli poślecie im światło. Kiedy wszyscy członkowie wspólnoty wspierają się wzajemnie, rodzina jest silniejsza i wzrasta w miłości, mądrości i duchowości, które są celem każdej duszy.

Teraz wrócimy do odpowiedzi na pytania, które są nam zadawane. Rodzicom, którzy martwią się, jak wytłumaczyć swoim dzieciom, dlaczego ludzie będą umierać podczas wznoszenia się Ziemi mówimy: tak samo jak tłumaczycie im śmierć teraz. Ludzie będą umierali każdego dnia z tych samych przyczyn co dotychczas – nie będzie jednocześnie jakiegoś masowego exodusu miliardów, jak głoszą to niektóre teorie.

Jeżeli chodzi o opiekę nad dziećmi, których rodzice umrą, nie będzie w zasadzie różnicy między tym co jest w chwili obecnej, kiedy wkraczają członkowie innej rodziny lub najbliżsi przyjaciele. Dzieci zaakceptują nadchodzące zmiany o wiele łatwiej niż dorośli, których przekonania i zwyczaje ukształtowane przez system władzy i płytkie standardy społeczne będą wymagały o wiele więcej wysiłku by się przystosować.

Chociaż mamy nadzieję że nikt z was nie niepokoi się mocno o ostatnie przepowiednie kataklizmów, powiemy wam przezornie, że nie będzie żadnego wysokiego na 300 m tsunami, żadne ciało niebieskie nie zderzy się z Ziemią, promieniowanie z Japońskiej elektrowni atomowej Fukushima nie spowoduje zagłady populacji, żadna zaraza nie unicestwi większej części ludzkości, życie pod ziemią nie będzie konieczne a walka o wolność w krajach arabskich nie wywoła 3-ciej wojny światowej. Wasze pragnienie, by żadna z tych rzeczy nie miała miejsca łączy się z tą samą intencją Ziemi a energia wytworzona przez kolektywną świadomość zapewnia, że żadne z tych destrukcyjnych zdarzeń się nie zamanifestuje.

Pobożność poprzez hojne dzielenie się z tymi w potrzebie nie rozciąga się na narzucanie swoich przekonań tym, których przekonania są inne. Istoty ludzkie w trzeciej gęstości są w stanie przyjąć duchowe i uniwersalne oświecenie we właściwym czasie dla każdej z osobna i waszą najwyższą odpowiedzialność stanowi w tym względzie wasza własna ewolucja.

Wielu pyta, jak najlepiej mogliby przeciwdziałać zniszczeniom dokonywanym przez wiele różnych źródeł lub jak pomóc tym, którzy zmagają się z ogromnymi trudnościami. Zamiast jednak wstawiać tu kolejne pytania, wspomnimy tu jedynie pewne konkretne sfery, których dotyczą: instytucje finansowe, akcje militarne, promieniowanie, lokalne i państwowe instytucje rządzące, bezdomność, skażenie środowiska, niesprawiedliwe prawa, nieuczciwy system podatkowy, kiepska opieka zdrowotna, ceny benzyny, deforestacja, odnawialne źródła energii, produkcja żywności i edukacja.

Cieszy nas bardzo ogromny wzrost dbałości o innych i potężny zapał do uczestniczenia w transformacji waszego świata! Podążajcie za swoim sercem, róbcie to, do czego czujecie się zainspirowani. W praktyce może to oznaczać dzielenie się z tymi w potrzebie lub lokalnymi instytucjami charytatywnymi czymkolwiek dysponujesz – czasem, talentem, umiejętnościami, wiedzą, pieniędzmi, narzędziami, sprzętem, transportem, schronieniem – lub wspieranie narodowych  i międzynarodowych organizacji zaangażowanych w ochronę środowiska albo  prawne, polityczne czy ekonomiczne reformy.

Na wyższej płaszczyźnie wizualizujcie świat, którego chcielibyście dla siebie samych, waszych dzieci i ich dzieci: świat miłości, pokoju, wzajemnego poszanowania i życie w harmonii z całą Naturą. Nigdy nie nie doceniajcie własnej mocy obracania wizji i myśli w rzeczywistość!

Nasze ogólne przewodnictwo w każdej sferze, gdzie potrzebna jest pomoc brzmi: Poznaj swoje boskie Ja i żyj swoim światłem!  Poznanie tego światła miłości, najpotężniejszej energii w kosmicznym uniwersum, jest „składnikiem” każdej duszy a baza według której zawierane są wszelkie kontrakty dusz jest częścią duchowej przejrzystości. Szerzenie tej klarowności jest celem wszystkich fizycznych wcieleń każdej duszy. Prędkość z jaką świadomość staje się dostępna i zakres oświecenia, jaki jest obecnie oferowany waszej cywilizacji jest wręcz unikalny w tym wszechświecie.

Wszelkie istoty światła kierują do was miłość a niektóre nawet się przechadzają między wami.

Miłość i Pokój
http://galacticchannelings.com/english/matthew11-06-11.html

28 Komentarzy (+add yours?)

 1. Alicja2
  Czer 21, 2011 @ 14:24:06

  Wiko! pięknie opisałaś moje imię, tak poetycko… Skoro zaczęło się Lato, to przesyłam Tobie i Wam Wszystkim letni upominek.

 2. Alicja2
  Czer 21, 2011 @ 12:54:45

  Kochane Dziewczyny ! Dziięki serdeczne za piękne życzenia. Piszę sporadycznie ale jestem tu codziennie, bo w końcu gdzie jest nam najlepiej jeśli nie wśród Bliskich Dusz.. Ślę Wam Wszystkim szczere Uściski!

 3. mary_celeste
  Czer 21, 2011 @ 12:24:21

 4. Alicja2
  Czer 21, 2011 @ 09:43:20

  A ja mam dzisiaj imieniny, jestem w boskim nastroju, bo mam obok siebie Kochanego Człowieka, nastrojową muzykę i śliczną tęczę za oknem po rzęsistym deszczu. Czego chcieć więcej? To są wysokie wibracje!
  Pozdrawiam Wszystkich słonecznie w pierwszym dniu kalendarzowego lata! Alicja

  • Sabrina
   Czer 21, 2011 @ 11:12:18

   Życzę Ci więc Alicjo, aby otaczały się same pozytywne energie Miłości, Harmonii, Spokoju, Zdrowia i Dobrobytu 🙂

  • mary_celeste
   Czer 21, 2011 @ 11:33:42

   Alicjo – niech wszystkie Twoje dni będą tak świetliste jak dzisiejszy! Z serca Cię pozdrawiam.

  • wika
   Czer 21, 2011 @ 12:54:11

   Piękne masz imię… 🙂 zielone ze złotym, jak dla mnie, lśniące w słońcu kropelki rosy na liściach drzew o poranku…a może po świeżym deszczu?… wszystkiego najlepszego!!! 😀

 5. adelina
  Czer 21, 2011 @ 05:16:17

  Dzięki Wika za wszystkie tłumaczenia ,super na czasie..

 6. Jacek
  Czer 21, 2011 @ 03:32:45

  Przekazy z Kosmosu i od Istot Duchowych są coraz bardziej obiecujące ??? Nasze wzniesienie się do wyższego poziomu wibracji w Złoty Wiek jest już przesądzone ?! Najbliższe 18 miesięcy to ostatni czas naszej niewoli pod jarzmem sił Ciemności i pod jarzmem ziemskich sprzedawczyków !!! Trzeba się przygotowywać na nasz kontakt z dobrymi Kosmitami i na nasze wejście do Cywilizacji Kosmicznych !? Nie wszyscy przeżyją wzniesienie do wyższych wibracji – wielu umrze bo tego nie przetrwa !!! Ale sam fakt wzniesienia jest już nieodwołalny !!! Aby przystosować się do wzrastających wibracji trzeba wiele wypoczywać, mieć dobry sen, pić czystą wodę, jeść naturalną nieprzetworzoną żywność, ograniczyć używki [alkohol, papierosy …], ograniczyć spożycie leków, ograniczyć a nawet wyeliminować spożycie mięsa. Czuję jak w moim sercu rośnie nadzieja i radość, że już niedługo staniemy się WOLNI !!! WOLNI – wreszcie WOLNI !!!

  Cały czas mam wrażenie, że Świat jakim go dziś widzimy rozpada się !!! Grecja jeśli nie dostanie dużej pomocy finansowej to za miesiąc będzie zmuszona ogłosić bankructwo państwa ?!!! Grupa cwaniaczków drukuje pieniądze, a potem pożycza je na wysoki procent – tym sposobem długi państw i społeczeństw rosną i rosną !!! Niedługo wszyscy możemy być bankrutami i możemy się stać niewolnikami wąskiej grupki bankierów !!! Czyż to nie jest żałośnie śmieszne, że tak jest ???! Federacja Galaktyczna jednak przytrze nosa tym cwaniakom !!! Nowe mądre prawo zostanie niedługo Ludzkości dane – i lichwa zniknie !!! Niekończący się dobrobyt Nieba stanie się naszym udziałem jak mówią przekazy !!! Dla mnie to oznacza, że odzyskamy nasze moce stwórcze !!! Może żyję urojeniami – ale są to piękne urojenia – według mnie prawdziwe – oznaczające nasze wyjście z niewoli tych cwaniaków !?

  Jakim cudem wielcy Oligarchowie jak np. Abramowicz w Rosji czy Kulczyk w Polsce doszli do tak wielkich fortun w tak krótkim czasie ???! Odbyło się to drogą machloj i kombinacji – z gołodupców dosłownie w kilka lat stali się właścicielami wielkich fortun sprawujących kontrolę nad licznymi firmami i klubami. Czy to nie jest kolejny absurd tego drapieżnego kapitalizmu ???! Marzy się tym panom totalna kontrola nad Światem ?!!! Ale ich dążenia spalą na panewce !!! Z chwilą gdy Federacja Galaktyczna zmaterializuje swe statki i bazy w naszym Świecie te cwaniaczki zostaną aresztowane i odpowiedzą za łupienie społeczeństw razem z bankierami i tymi cwaniaczkami, którzy poprzez giełdę decydują o być albo nie być licznych przedsiębiorstw !!! Cwaniactwo gospodarcze i lichwa się skończą !!! Mojżesz nie dał sobie z tym rady ale Federacja Galaktyczna da sobie radę !!!

  • ramzes
   Czer 21, 2011 @ 04:28:55

   Spokojnie Jacku :)))
   Nie twierdzę, że w Twoich słowach nie ma racji …
   Jest – i to sporo :)))
   Ale …
   Nie ma co się tak zapędzać :)))
   Tak naprawdę już dziś nie musisz godzić się na ten system …
   Czy ktoś zmusza ludzi żeby np. brali wysoko oprocentowane pożyczki
   i tym samym uzależniali się od innych ?
   I to w imię czego ?
   Bo chcesz mieć np. lepszy samochód lub „wypasiony” sprzęt …
   Takie myślenie właśnie karmi nasze EGO a te już
   prowadzi ludzi prostą drogą w niewolę :)))
   A potem jest rozpacz bo nas krzywdzą …
   A nie widzimy, że przecież swoim wcześniejszym postępowaniem sami im na
   to pozwoliliśmy :)))
   Czy ktoś w naszym imieniu podpisuje te niekorzystne umowy kredytowe ?
   NIE !!! TO MY SAMI !!!
   Więc nie dawajmy im mocy !!!!
   Nie oddawajmy się sami w ich ręce !!!
   Może będziemy trochę materialnie biedniejsi …
   A może okaże się wtedy, że wielu rzeczy tak naprawdę nie potrzebujemy ?
   I BĘDZIEMY WOLNI :)))

   Pozdrawiam Światłem

   • emin
    Czer 21, 2011 @ 13:58:03

    To ciekawe, ale ja nigdy w życiu nie brałem pożyczki lub kredytu. I nie dlatego, że jestem bogaty, raczej jestem biedny, nie stać mnie na wakacje za granicą z rodziną. Po prostu nie lubię brać pożyczek. Żyję oszczędnie i zawsze mam parę grosza odłożonego na wszelki wypadek. Nawet od rodziny czy znajomych nie pożyczałem. Zawsze korzystam tylko z własnych oszczędności. A jak widzę to obecnie większość ludzi jest zadłużona. Życzę wszystkim, aby również żyli bez żadnego zadłużenia. Wtedy człowiek nie musi się martwić, czy będzie w stanie spłacić dług. Pozdrawiam.

  • Karmel
   Czer 21, 2011 @ 06:27:55

   Wyczuwam ironię. 😉

 7. Damciu18
  Czer 20, 2011 @ 23:24:24

  Słuchajcie czy wie ktoś coś o rozdzieleniu ziemi??????:)jak to bedzie wyglądało?????:)I czy to nastąpi czy nie???????:)Myśle że tego nie bedzie tylko ziemia ta na której jesteśmy podwyższy wybracje do wyższego wymiaru a nie bedzie rozdzielenia ziemi?????????:) Pozdrawiam was wszystkich 🙂 Miłością i Światłem 🙂

 8. wika
  Czer 20, 2011 @ 15:21:50

  AA Michał: Nowe ziemskie energie w czerwcu 2011 – zmiana kodów czasu i dostrojenie serca planety do kosmicznych częstotliwości światła

  Channeler: Celia Fenn

  Ukochana rodzino światła! cóż za ekscytujący rejs odbywacie w tym czasie, podróżując na Czasostatku Ziemi ku jej Nowej Rzeczywistości i nowej Linii Czasu. Tak, wielu z was uświadomiło sobie, że to, co nazywacie „życiem” na Ziemi, jest po prostu ruchem poprzez Czas i Przestrzeń, który stwarza toczącą się historię ewolucji. Jesteście Nieskończonymi Istotami Światła i na tej planecie Ziemi możecie doświadczać czasprzestrzeni podróżując poprzez Gwiezdne Wrota i wzdłuż Trajektorii Światła, które przejawiają różne poziomy doświadczenia, nazywane przez nas „Wymiarami Światła”.

  W miesiącu czerwcu wkraczacie w Wielką Zmianę Kodów Czasu, która usunie stare kody czasu i zastąpi je kodami czasu nowej rzeczywistości, a następnie zrównoważy je dzięki dostrojeniu Planetarnego Serca do kosmicznych częstotliwości światła. To wydarzy się przed i podczas całkowitego zaćmienia Księżyca w dniu 15 czerwca, oraz w czasie wokół Letniego Przesilenia w dniu 21 czerwca.

  Całkowite zaćmienie Księżyca i dostrojenie świętych miejsc oraz punktów węzłowych na siatce Planetarnego Serca

  Ukochani, w czasie poprzedniego przesilenia, w grudniu 2010 roku, Ziemia weszła w nową linię czasu dla 5.wymiaru. W ciągu tych ostatnich sześciu miesięcy Ziemia utwierdziła się w swych nowych częstotliwościach i swej nowej trajektorii, która ją jednoczy z Bramą Czasu 2012. A teraz, w tym momencie począwszy od zaćmienia Księżyca, Serce Planety będzie dostrajane do kosmicznych Częstotliwości Światła za sprawą zmiany kodów czasu, która skupi się na dwóch punktach planetarnych sieci…na kompleksie Stonehenge w Anglii i kompleksie piramid w Gizie w Egipcie.

  Święte miejsca na Ziemi działają jak punkty węzłowe w świetlnym ciele Ziemi. Wiele z tych świętych miejsc było sprofanowanych w przeszłości w rzeczywistości 3W, ale zostały one w ostatnich latach oczyszczone i ponownie podłączone na Wyższych Wymiarach, są więc gotowe by zadziałać raz jeszcze jako odbiorniki/receptory kosmicznego światła i kodów w tych kluczowych punktach, w jakich były one umieszczone na planecie.
  o
  Kody księżycowe, które zostały uwolnione podczas całkowitego zaćmienia Księżyca, zawierają kody czasu czy też instrukcje podróży dla Ziemi poprzez czas i przestrzeń. Kody Księżycowe są trzymane głęboko w podświadomości duszy planety i stanowią one matrycę czy też wzorzec dla zamanifestowania się zewnętrznej – Słonecznej – rzeczywistości. Podczas tej zmiany kodów stare kody trójwymiarowej manifestacji będą w całości zastąpione nowymi kodami przeznaczonymi dla Nowej Ziemskiej Rzeczywistości Pokoju i Światła.

  Stare kody czasu z trzeciego wymiaru kodowały energię separacji i indywidualnej osobowości ego. Była to skończona rzeczywistość, oparta na czasie linearnym i w dużej mierze odłączona od tego, co nazywacie naturą. Miała ona głęboko zakodowane poczucie winy, zranienia, cierpienia i potrzeby odkupienia. To pragnienie odkupienia prowadziło do powstania mitów o Zbawicielach i Mesjaszach, którzy zabierali wam waszą suwerenną moc stwarzania i manifestowania.

  Nowe kody czasu zakodują energie Jedności i Połączenia na wszystkich poziomach. Zakodują spiralną i cykliczną moc rozwijającej się czasoprzestrzeni, tak jak na Wyższych Wymiarach, i umożliwią ponowne połączenie z naturą i planetą jako Świetlistą Istotą. Nowe kody dadzą moc indywidualnym suwerennym istotom, aby mogły łączyć się w Świetlne Wspólnoty i pomagać w ponownym stwarzaniu Ziemi jako wielowymiarowego domu dla Nowej Ludzko-Anielskiej Istoty Światłą, jaką się stajecie.

  Wszystkie święte miejsca były pierwotnie zakodowane przez te wielowymiarowe wzorce, ale zostały one utracone, gdy ludzkość zstąpiła do trzeciego wymiaru i zaczęła się odsuwać od czystego światła Kosmicznego Serca. Teraz, ukochani, gdy powracacie, te święte miejsca są ponownie podłączane i reaktywowane do swego pierwotnego światła i celu. Proszę zrozumcie, ukochani, że nie ma żadnej potrzeby niszczenia ani Ziemi, ani jej świętych miejsc po to, by ją uzdrowić i oczyścić. Ten proces oczyszczający i uzdrawiający już się odbywa, gdy Ziemia ponownie jednoczy się z Kosmicznym Sercem i posuwa się naprzód w swej podróży poprzez pozostałe Gwiezdne Bramy 2011 i 2012 roku.

  Niedawno zapoznaliście się z konstelacją Wężownika* i 13. domem gwiezdnego zodiaku. Gdy zacznie się zaćmienie Księżyca (15.6.2011), Księżyc będzie wschodził nad Stonehenge w gwiazdozbiorze oraz domu Wężownika, i uaktywni kody czasu w tym miejscu, co umożliwi jego zjednoczenie się z częstotliwościami kosmicznego światła. W tym samym czasie kompleks piramid w Gizie również zostanie uaktywniony i podłączony w procesie dostrojenia. Wtedy nowe kody czasu zostaną przesłane przez planetarną sieć, które tworzy świetliste ciało Ziemi, a wszystkie święte miejsca i węzły, które są już przygotowane, uaktywnią się i dostroją do nowych kodów czasu.

  Energie Wężownika przenoszą kody uzdrawiania i transformacji oraz wsparcia, i energia ta również przepłynie przez sieć, przynosząc tak potrzebne uzdrowienie i wsparcie tym, którzy otworzą swe serca, aby otrzymać uzdrawiające energie Wężownika w czasie gdy inicjowane są one w świadomości nowej pięciowymiarowej Ziemi!

  Miłość i pokój są częstotliwościami światła

  Ukochana rodzino światła, po całkowitym zaćmieniu Księżyca będzie mieć miejsce kilka bardzo potężnych momentów ponownego połączenia i dostrojenia w czasie przesilenia letniego w dniu 21 czerwca. Ci, którzy zezwolili na ponowne dostrojenie swej istoty światła do nowych kodów czasu, zdadzą sobie sprawę, że poruszają się ku częstotliwości Miłości i Pokoju. Ale dla tych, którzy wciąż trzymają się rzeczywistości 3.wymiaru, prawdą będzie coś przeciwengo, gdyż ich wersja czasoprzestrzeni nie będzie już wspierana przez głębokie kody, a rozpadanie się iluzji przyspieszy i stanie się jeszcze oczywistsze. I rzeczywiście, może się pojawić niepokój i panika pośród tych, którzy nie umieją jeszcze poczuć wibracji Nowego, które jednoczy się z Przyszłą Ziemią manifestując się Teraz.

  Mówimy wam, że w rzeczy samej miłość i pokój są częstotliwościami światła. Nie są emocjami ani nawet uczuciami, stanowią zjednoczenie z kodami światła, które przenoszą informację o Boskiej Woli Stwórczej. Ci, którzy wkraczają w wielowymiarową świadomość, uczą się jak pozwolić sobie na poddanie się przepływowi Boskiego Światła i Boskiej Woli i wejść w częstotliwość Miłości i Pokoju.

  Ukochani, aby znaleźć się w wibracji miłości nie musicie w niczym się sprawdzać ani pracować nad sobą ani być czymś, czym jeszcze nie jesteście – jesteście Miłością i wyrażacie tę prawdę, kiedy po prostu jednoczycie się z częstotliwością Boskiej Woli i Boskiego Światła. Nie ma czego się tu uczyć ani czego osiągać…po prostu pozwalacie Światłu przepływać przez was, gdy stajecie się „Okiem Boga”. Boska Inteligencja doświadcza samej siebie jako Miłości poprzez Was! To proste, kiedy zezwalacie na ten przepływ i to zjednoczenie!

  Ukochani, być w częstotliwości Pokoju nie oznacza tylko położyć kres wojnie i agresji. Oznacza to wejść w wibrację Boskiego Pokoju, który płynie z Serca Boskości. Kiedy pozwolicie, by ta wibracja przez was przepływała…staniecie się Bożym Pokojem w każdym momencie. Na tej Nowej Ziemi zjednoczycie się z Pokojem i staniecie się Pokojem.

  Nowe kody czasu będą wspierać proces wkraczania w ten przepływ i częstotliwość Światła.

  Jest to po prostu chwila Wielkiej Radości i Światła i Miłości, tak ukochana rodzino światła! My świętujemy z Wami!

  Życzymy wam więc Radości i Przygody w czasie tej nowej podróży. Być może w tym momencie powinniśmy zacząć was nazywać „Nawigatorami Czasu” tak jak i „Świetlnymi Pracownikami”. Albowiem gdy pracujecie ze światłem i kodami czasu, żeglujecie również przez Bramy Czasu, pilotując CzasoStatek Ziemi w jej nieskończonej świetlnej Podróży!

  * (przypis tł:) według pewnych przekazów energia Wężownika ma bezpośredni związek z energią Kosmicznej Matki i Platynowego Promienia Bogini/ 7.wymiaru; od czasów zatonięcia Atlantydy była ona ukryta („Izyda Zasłonięta”), ale teraz powraca, by zjednoczyć się z energią Złotego Promienia Boskiej Męskości/ 6.wymiaru – i jak się teraz zjednoczą, to będziemy mieć zrównoważoną i funkcjonalną kosmiczną rodzinę, i możliwość tworzenia Nowej Ziemi w łatwy i naturalny sposób 😀

  • wika
   Czer 20, 2011 @ 18:24:37

   AA Michał: medytacja na czerwcowe przesilenie letnie 2011
   Channeler: Celia Fenn
   20 czerwca 2011

   Właśnie przeszliśmy przez ważny portal energetyczny całkowitego zaćmienia Księżyca, i zbliżamy się teraz do czerwcowego przesilenia letniego 2011. Zapraszamy was, byście się przyłączyli do nas w czasie medytacji tworzenia Globalnej Fali Miłości i zjednoczenia się z nadchodzącą częstotliwością Miłości i Pokoju.

   Dobrze będzie spotkać się w grupach i przeprowadzić ceremonie i zgromadzenia, albo po prostu zapalić świecę i uczynić tę medytację osobistą ceremonią Boskiego Światła.

   A więc…zaczynamy…po prostu zamknijcie oczy i głęboko oddychajcie. Skupcie swą energię na sercu i poczujcie światło i moc w ośrodku serca. Łączycie się z wewnętrznym Boskim Światłem.

   Teraz…pozwólcie temu światłu podróżować w dół waszego ciała, poprzez splot słoneczny i czakrę sakralną i czakrę podstawy…i połączyć się z gwiaździstą czakrą duszy pod waszymi stopami. Poczujcie, jak jesteście tu ugruntowani i łączycie się z miłością i wsparciem Matki Ziemi. Ona zawsze otacza was swą miłością. Oddychajcie głęboko i cieszcie się tym błogim uczuciem.

   Teraz pozwólcie, by energia popłynęła dalej w dół i połączyła się z kryształem w centrum Ziemi. Tu łączycie się z Sercem Ziemi…sercem Matki Ziemi…i czujecie bardzo głęboką i kochającą energię, która się porusza przez wasze ciało i wpływa do waszego serca podczas gdy łączycie się z miłością Matki Ziemi.

   A więc…pozwólcie sobie poczuć tę miłość i błogość.

   Teraz…pozwalacie tej energii podróżować w górę waszego ciała, poprzez czakrę gardła, czoła i czakrę korony aż do gwiaździstej czakry duszy. Tutaj łączycie się z Duszą i światłem Wyższego Ja. Zanurzacie się w roziskrzonej fali przejrzystego białego światła i wiecie, że nigdy nie jesteście sami i że zawsze jesteście kochani i wspierani.

   Po prostu oddychajcie głęboko i czujcie miłość i błogość.

   A teraz pozwólcie tej energii poruszać się w górę….na fali kosmicznego przepływu aż do Serca Kosmosu, gdzie łączycie się z Boskim Sercem. Czujecie jak miłość, która jest nieskończona i bezwarunkowa, po prostu zalewa wasze serce i wypełnia was Boskim Światłem i Błogością.

   Kiedy czujecie to światło…wiecie, że jesteście nieskończonymi kosmicznymi istotami i że jesteście połączeni z Boskim Kosmicznym Sercem tak samo jak z Ziemią. Jesteście Ludzkimi Aniołami…Ziemskimi Aniołami…nieskończonymi istotami Światła!

   W tym momencie…łączycie się z częstotliwością Miłości i Pokoju……czujecie się lekko jak piórko na wietrze.…unoszące się na boskim oddechu……poruszające się wraz z boskimi prądami….płynące w Świetle Tworzenia i Boskiej Inteligencji…..

   Napełnione błogością i promiennością…..i zakotwiczające tę częstotliwość na Planecie Ziemi…

   Ukochane Boże Dzieci…wiedzcie, że Nowa Ziemia wita tę częstotliwość Miłości i Pokoju i wasze pragnienie, by zakotwiczyć tę częstotliwość w waszych sercach i stać się żywymi przekaźnikami dla częstotliwości Miłości i Pokoju…….

   Po prostu utrzymujcie tę częstotliwość w waszych sercach i czujcie, że jest ona przekazywana na zewnątrz do Ziemi i odbierana przez serca wszystkich żyjących istot……

   A więc…po prostu spoczywajcie w Pokoju i Miłości i pozwólcie tej energii płynąć przez wasze serce……

   A teraz, kiedy jesteście gotowi…po prostu skupcie tę energię z powrotem na waszym sercu i odetchnijcie głęboko…trzy razy, a potem otwórzcie oczy kiedy czujecie, że jesteście gotowi!

   Gdy kończycie tę medytację…utrzymujcie intencję, że dalej będziecie Kotwicą i Przekaźnikiem dla częstotliwości Miłości i Pokoju na tej Planecie.

   I tak właśnie jest!

   Namste!

   • mira
    Czer 21, 2011 @ 03:52:50

    Kochana Wiki, z glebi serca plynie w tym momencie tylko jeden tekst:

    Łańcuch Miłości

    Składam ci ukłon, o Pani Ziemio,
    z najgorętszym szacunkiem i wdzięcznością
    za twą cierpliwość i dobroć dla ludzkości,
    twoich mieszkańców, twoich dzieci.

    Nigdy nie utraciłaś kontroli,
    choć bywały momenty,
    że potrzebna ci była pomoc
    galaktycznych sprzymierzeńców.

    Łączymy się, którzy kochamy,
    w łańcuchu globalnej medytacji
    by dać ci naszą miłość.
    My, producenci miłości,
    zrzeszamy się,
    chcemy ci ją dawać nieustannie.

    Czcimy cię Ziemio modlitwą bez tekstu
    modlitwą ciszy płynącej z naszej głębi,
    kreującej w naszych sercach produkt
    naszego jestestwa –
    strumienie bezwarunkowej miłości.

    Badzmy zwiastunami przeobrazen, ktore ten proces uczynil w naszych sercach. W Tnacu Zycia, w duchu Bezwarunkowej Milosci – naszej nowej zyciodajnej energii!!!

   • Tomek
    Czer 21, 2011 @ 04:13:01

    Hehe muszę to potwierdzić… 🙂 Wika to jedna z najbardziej motywujących i pozytywnych osób z tej strony 🙂 Gdy się ją czyta zapomina się o podziałach, animozjach i własnym prywatnym świecie problemów i pragnień. 🙂 Faktycznie aż się chce razem budować ten lepszy świat jedności i braterstwa między ludźmi. To nie jest utopia. 🙂 Pozdrawiam ludziska, 3majcie tak dalej bo odwalacie naprawdę kawał dobrej roboty. 🙂

   • Sabrina
    Czer 21, 2011 @ 06:35:53

    Bardzo podobną medytację polecił Alaje 🙂

  • latarnik
   Czer 21, 2011 @ 02:04:36

   Wka ..jesteś Aniołem ! 🙂

  • mag
   Czer 21, 2011 @ 02:07:35

   Wikunia… jesteś Aniołem ! 🙂

  • Ziemianin
   Czer 21, 2011 @ 06:41:22

   Ten przekaz całkowicie rezonuje z moją Duszą… 🙂

   Stonehenge w Anglii – mam trochę fotek stamtąd, córka tam była gdy pracowała w Anglii przez pewien czas w mieście Slough koło Londynu. Mówiła że czuć było to skupienie energii …

   Pozdrowionka dla Wszystkich … 🙂

 9. Ziemianin
  Czer 20, 2011 @ 13:52:21

  Nooo, cóż można powiedzieć, pożyjemy – zobaczymy. Fajnie by było gdybyśmy wszyscy zobaczyli się za te 18 miesięcy, czy nawet krócej w N. Świecie na pikniku aby trochę poucztować po tej ciężkiej pracy. Ale byłby ubaw po same pachy, hehehe … 😀
  Żeby tylko teraz następny przekaz nie podważał i nie negował myśli tego, bo to byłby już krach tych przekazów…

  Pozdrowionka dla Wszystkich … 😀

  • wika
   Czer 20, 2011 @ 15:07:50

   Spoko, nie ma obawy… 😛 masz, bracie, czytaj (piętro wyżej, świeżutkie tłumaczenie, jeszcze ciepłe 😉 i raduj się, bo oto Matka Świata powraca i juz nas wszystkich dopieści, o ile tylko zechcemy…i będziesz mieć kobiecej energii po siódmą czakrę, a nawet jeszcze wyżej… 😀

 10. mary_celeste
  Czer 20, 2011 @ 12:42:53

  Niezwykle budujące i pokrzepiające przekazy: Mateusza i Rady Dwunastu. Wspaniale jest znaleźć się w ich świetle, wspaniale poczuć jak rośnie dzięki nim własne światło… Bardzo dziękuję – Krystal i Wika. Wszystkich z serca pozdrawiam.

  http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/06/19/18-06-2011-drogowskaz-czasu-v-zrodlo-wszystkich-bytow/

 11. wika
  Czer 20, 2011 @ 11:44:19

  dziękuję Wika 😀 moja klawiatura 😦 krystal

  Jutro (o 19.16 czasu polskiego) mamy Letnie Przesilenie, i wprawdzie czas jest podobno złudzeniem, ale poczytać i poćwiczyć można, nie tylko dziś i jutro… Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich 😀

  Przygotowania przed Letnim Przesileniem – Zmiana punktu widzenia
  Wiadomość od Rady 12
  Przekazana przez Selacia
  http://www.Selacia.com

  Już prawie przesilenie, punkt zmiany pór roku i katalizator wysokich energii. Co chcielibyście dziś naenergetyzować? Zastanówcie się nad zwizualizowaniem trzech kluczowych intencji i wyobraźcie sobie, że są one energetyzowane przez Ducha przez parę następnych dni – rozmyślajcie o nich rano i wieczorem aż do przesilenia.

  Gdy to robicie, rozważcie głęboko, w jaki sposób widzicie świat. Tyle się teraz dzieje, i w tak szybkim tempie. Czasami będzie się wam podobało to, co widzicie; innym razem będziecie żałować, że coś takiego widzicie.

  Jako boscy sprawcy zmian, ponownie uczycie się, jak widzieć – jak widzieć wasz świat zewnętrzny, siebie samych i innych ludzi. Powtórnie uczycie się, jak integrować się z siłą ducha i jak żyć w fizycznej formie jako istota duchowa.

  To, co widzicie

  To, co widzicie przez swe fizyczne oczy, jest zdeterminowane przez waszą świadomość. Zatrudniacie świadomość, by móc coś ujrzeć.

  Spójrzcie poza to, co spodziewacie się zobaczyć. Wasze fizyczne oczy zarejestrują to, co spodziewacie się ujrzeć oraz wasz stan świadomości, gdy na to patrzycie. Gdy wyrazicie intencję, by patrzeć głębiej i dalej, możecie zobaczyć coś innego.

  Przeoczając to, co oczywiste

  Jest rzeczą powszechną wśród ludzi, że przeoczają coś oczywistego, gdy obserwują fizyczną rzeczywistość. Gdy możecie się nauczyć spoglądać poza wasze oczekiwania – poza wasze uwarunkowanie – i użyć wyższego sposobu patrzenia, wasze doświadczenie życiowe ulegnie transformacji.

  Gdy przyglądacie się okolicznościom w zewnętrznych świecie – włączając w to ludzi i wydarzenia – będziecie to robić oczami duchowymi. To wszystko zmienia.

  Duch nie osądza. Kiedy włączycie ducha do waszego sposobu patrzenia, możecie zobaczyć świat taki, jaki jest, bez osądzania: dobry czy zły. Istota rozwinięta duchowo będzie wciąż widzieć problemy tego świata – to, co tu jest, po prostu jest – i będzie mogła je obserwować bez poczucia zagrożenia, smutku czy zaniepokojenia.

  Jak widzi istota wielowymiarowa

  Gdy będziecie się rozwijać na ścieżce duchowej, staniecie się bardziej wielowymiarowi. Dzięki tej możliwości będziecie widzieć i wyczuwać więcej tego, co już tu jest. Staniecie się świadomi ludzkiej dobroci, będziecie wyczuwać, którzy ludzie przekroczyli swoją osobowość. Równocześnie będziecie widzieć coś, co moglibyście określić jako „złe”, zauważając ból i cierpienie w stopniu większym, niż dotychczas.

  Kiedy widzicie albo wyczuwacie cierpienie, wiedzcie, że czasami po prostu widzicie to, co tu jest. Nie musicie naprawiać wszystkiego, co widzicie. Możecie dostrzec na przykład osobę na rogu (ulicy) i poczuć, że stoi ona w obliczu śmiertelnej choroby. Fakt, że to widzicie, niekoniecznie oznacza, że powinniście z tym cokolwiek zrobić.

  Czasami ta informacja pojawi się dla waszego własnego rozwoju, pomagając wam wzbudzić w sobie więcej współczucia dla innych. Czasami może to być przypomnienie, by pomóc komuś, kogo znacie, a kto ma podobny problem. A w innych momentach nie ma powodu podejmowania jakiegokolwiek działania – z wyjątkiem tego, żebyście pamiętali, by być obecnymi i przebudzonymi dla życia i wszystkiego, co ono wam ukazuje.

  Taniec życia

  Żyjecie teraz, aby świadomie uczestniczyć w tańcu życia w całkowicie nowy i świeży sposób. Życecie teraz, aby się nauczyć ucieleśniać ducha i podnosić swoją świadomość tak, abyście mogli zobaczyć i doświadczyć świata w bardziej pełen światła sposób.

  Gdybyście mogli ujrzeć siebie tak, jak widzi was Duch – z całym waszym światłem i waszym potencjałem, by nim świecić – osłupielibyście z podziwu. Następnym razem, gdy dziś spojrzycie w lustro, pooproście swą wewnetrzną mądrość, by pokazała wam, co zobaczylibyście, gdybyście spojrzeli poza wasz zewnętrzny wygląd i czasowy stan mentalno-emocjonalny.

  Gdy kontynuujecie swą podróż, podczas której odkrywacie swą boską naturę, my otaczamy was naszą miłością i błogosławieństwem. Jesteśmy Radą Dwunastu.

  • wika
   Czer 21, 2011 @ 12:45:29

   Dzięki, Kochani, za wszystkie miłe słowa… 🙂 gdy się ma sporo czasu i prawie nic człowieka nie boli, całkiem łatwo być aniołem, jak się okazuje!… 😀 ale na wszelki wypadek spojrzę jeszcze do lustra, może coś już na plecach wyrasta?… Wy też się przejrzyjcie, w końcu piszą, że to zbiorowa mutacja w nowy zwiewny gatunek!… 😛

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: