Kontakt z Kosmitami według Bashara

Niestety ktoś podłożył nieciekawe obrazki i hałaśliwą muzykę pod ten filmik.   Jednak jest to jedyne tłumaczenie na polski tego wg mnie ważnego fragmentu z prezentacji Bashara.  Ja wyciszyłam głos i poprostu czytałam napisy — K

4 Komentarze (+add yours?)

 1. Jacek
  Czer 19, 2011 @ 22:57:44

  Coś za bardzo się przesuwa termin naszego kontaktu z Kosmitami ? Czy Ktoś tu nas nie zwodzi ??? A myślałem, że przed rokiem 2012 Federacja ujawni się ?!

  • Smoother
   Czer 29, 2011 @ 04:16:48

   Ja bym sie jednak nie martwił datami – czas nie ma postaci linearnej, jak twierdzą, zatem przyszłośc nie jest ustalona. Czas kontaktu zależeć będzie głównie od nasycenia Ziemi wysoką wibracją a ludziska musza się starać i to wszystko. Pod koniec filmiku Bashar mówi, że przepowiednia dotyczy czasu i uwarunkowań jakie mają miejsce „teraz” czyli w czasie jego wypowiedzi. Zatem można przypuszczać, że wszystko się znów zmieniło… itp

 2. śpiący mistrz
  Czer 18, 2011 @ 15:09:15

  Mam nadzieje ze niedługo pojawi sie przekaz od konfederacji swiatła, ktory rozwieje moje watpliwosci. Ale licze na to ze przekaz bedzie pelny w mocne informacje i wiedze a nie cos co stwarza tylko pozory. Czasem miewam wrazenie ze sts i sto to ta sama liga. Wybacz krystal ze tak ci zasmiecam moimi wynurzwniami ale martwie się trochę. Ze ludzie z jednej skrajnosci popadna w drugą. Albo nie mam zielonego pojecia jak to napisac.

 3. ArO
  Czer 18, 2011 @ 09:19:37

  Czy faktycznie nadchodzi jakieś znaczące wydarzenie, które wpłynie na naszą Ziemię?

  Istnieje wiele teorii na temat tego, co ziemia i ludzkość będzie doświadczać między czasem teraz aż przez następne kilka lat do 2025 roku. W zależności od tego, z kim się rozmawia lub na którą stronę internetową się wchodzi można dowiedzieć się, że jesteśmy o krok od doświadczenia jakiejś kosmicznej zmiany gęstości i świadomości lub o krok od zagłady ustalanej głównie w oparciu o starożytne przepowiednie nieistniejących już cywilizacji takich jak Majowie, Egipcjanie i Sumerowie.

  To bardzo gorący temat w czasie kilku ostatnich lat i w większości dyskusje prowadzone są na temat teorii galaktycznego ciała różnego pochodzenia wlatującego w przestrzeń naszego Układu Słonecznego i wpływającego na Ziemię. Popularne nazwy tego ciała to Nibiru, Planeta X a ostatnio kometa Elenin (która w zależności od informacji oznaczana jest jako kometa, planetoida lub brązowy karzeł).

  NASA, JPL i inne agencje kosmiczne na całym świecie monitorują Elenin i trzeba przyznać, że to zasługuje na uwagę. W przeciwieństwie do Planety X czy Nibiru jest to rzeczywistość i posiadamy dane z monitoringu komety Elenin. Oczywiście, jeśli Nibiru lub Planeta X istnieje nie dowiemy się prawdy o nim, ale wydaje się ciekawe, to, co ostatnio dzieje się na całym świecie od czasu, gdy Elenin wszedł do debaty publicznej. (…)

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/czy-faktycznie-nadchodzi-jakies-znaczace-wydarzenie-ktore-wplynie-nasza-ziemie

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: