Harmonia jest Głównym Kluczem do Wzniesienia

.

.

Zohar

Przekazała Aurelia Louise

Przetłumaczyła Akacja – Daria

Edycja Krystal

.

Zohar jest starożytnym mistrzem z miasta Shamballa z wnętrza Ziemi.  Mówił mi, że przeżył 250 tys. lat w jednym ciele.  On mierzy ok. 15 stóp wzrostu, wygląda na 35 lat  i ma lśniące białe włosy.  Dodał: białe włosy nie są skutkiem starzenia się, tylko spowodowane jest natężeniem białego światła pochodzącego z  serca.  Jest naukowcem przyrody i stworzenia, większość swojego życia mieszka w mieście Shamballa.
Jednym z jego ulubionych tematów jest opowiadać o zaletach „harmonii”, jako głównego klucza do osiągnięcia poziomu świadomości, aby być dopuszczonym do celebrowania Wzniesienia. 

On jest jednym  z tych, co oświecał  swoją obecnością,  kierował i wspierał w tworzeniu miasta Telos 12  000 lat temu, kiedy pierwsi Lemurianie się tam przenieśli.  Asystował i doradzał im  5000 lat przed tym, kiedy oni po raz pierwszy rozpoczęli przygotowania miasta do zamieszkania, gdy dowiedzieli się, że ich kontynent został przeznaczony do zniszczenia.

Zohar mówił mi, że na początku  nikt w Shamballa nie wiedział  na pewno, czego oczekiwać  od  tej nowej cywilizacji Lemurian  wchodzącej do sieci  Agarthy wewnątrz Ziemi.  Wtedy podjęto decyzję  w Shamballa, że nowych przybyszy trzeba ściśle monitorować.

Zohar mówi mi, że po spędzeniu wiele czasu  w Telos, w ciągu ostatnich 12000 lat, faktycznie  posiada wielki sentyment do tego miasta Światła i Miłości.  To co Lemurianie osiągnęli tam w tak krótkim czasie, porównując do cywilizacji wewnętrznej Ziemi, które były tam znacznie dłużej, przerasta wszelkie oczekiwania, że jakakolwiek planetarna lub międzygalaktyczna rada mogłaby to sobie wyobrazić 12 000 lat temu.

Oto jego słowa : „spędziłem dużo czasu w Telos wciągu ostatnich 12 tys. lat, zwłaszcza na początku.  Pokochałem to miejsce tak bardzo jak kocham swoje własne miasto Shamballa, nawet teraz spędzam mnóstwo czasu w Telos, ale z innych przyczyn niż przedtem.  Obecnie pojawiam się tam nie po to żeby sprawdzać ich postęp i rozwój ale dlatego że ich kocham  i sprawia mi ogromną radość przebywanie w tym cudownym mieście światła i obcowanie z jego mieszkańcami.  Piękno, obfitość, braterstwo i kreatywność, która egzystuje tam z taką perfekcją ilustruje lepiej niż gdziekolwiek indziej cuda jakie mogą sprawić  Miłość i Harmonia, kiedy cywilizacja i jej ludzie zdecydują zbiorowo, aby całkowicie uosobnić miłość Stwórcy.  Telos i jego ludzie są wybitnym kosmicznym przykładem zdumienia co miłość może osiągnąć.  Powiedział mi także, że przyszedł na powierzchnię Ziemi kilka razy w przeszłości na krótki czas i spotykanie i rozmawianie z mieszkańcami powierzchni dało mu bardzo dużo radości.  Dodał: „moje serce tęskni tak samo jak serce całej Lemuriańskiej rodziny do tego, aby chodzić ponownie pomiędzy wami jako brat i oferować wam wszystkim moją mądrość i przewodnictwo.

MISTRZ ZOHAR:

Pozdrowienia moi kochani bracia i siostry, nazywam się Zohar.  Dziękuję Ci Aurelio za poproszenie do wypowiedzenia się w twojej książce.  Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę zaoferować moją energię dla takiego wysiłku.  Pozwól, że powiem; aby ten świat całkowicie został oświecony i był uniesiony do światła, jest konieczne, aby każdy tu żyjący przyjął osobowość „harmonii”.  Każdy musi to zrobić, to jest wymagane.  Innymi słowy, ci którzy nie będą zharmonizowani, będą ściągnięci w dół przez swoją arogancję.  Popadną oni w choroby stworzone przez ich brak światła i poprostu umrą.  Głównie dlatego, że nie będą w stanie być szczęśliwymi w nowym świecie.  Czy to rozumiecie?

Teraz to jest wasz wybór, Kochani.  Albo wybierzecie tę drogę, albo nie.  Wynik waszej ewolucji jest całkowicie uzależniony od waszych własnych wyborów które podejmujecie każdego dnia i w każdym momencie.

Populacja na powierzchni jest teraz bardzo blisko tego co nazywamy „Gromadzeniem się”.
Wiedzcie że, moce które są na tym świecie, moce ciemnej strony, Illuminati, starają się zatrzymać to za wszelką cenę.  Wiedzcie, że im bardziej będą starali się was zatrzymać, tym więcej będziecie wiedzieć, że robicie coś dobrze, i że jesteście coraz  bliżej.  Rozumiecie?

Rządy waszej planety jeszcze nie zdają sobie sprawy, że ludzie, którzy żyją wewnątrz Ziemi są tam tak długo, dużo dłużej niż ich ograniczone umysły mogą sobie to wyobrazić.  Jeszcze nie zdają sobie sprawy, że to nie oni rządzą tą planetą, i że ich czas rządzenia wkrótce napotka dramatyczny koniec.  Ich bańka iluzji niedługo zostanie przebita i ich cykl odpowiedzialności się narodzi .

Teraz jest czas na to, aby odsunąć się od wszystkich tych, którzy nie szukają harmonii w swoim życiu. Wszyscy ci, którzy chcą uosabniać harmonię, albo którzy pragną być zaakceptowani w rodzinie Telos, muszą podążać według następującego:

1.  Musicie starać się utrzymywać w harmonii przez cały czas z całym stworzeniem i całą naturą.
Ponieważ bez harmonii jest niezgoda. A następnie za niezgodą idzie destrukcja.

2.  Niezależnie co ludzie robią lub mówią, wy musicie utrzymać w sobie harmonię.  Jeśli ktoś próbuje was zranić, pobłogosławcie go i nie pozwólcie mu być częścią waszej rzeczywistości.

3.  Jeśli napotkacie dysharmonijną sytuację wtedy zdystansujcie się.  Nie macie obowiązku pozostawać tam, gdzie nie panuje harmonia.

4.  Poszukujcie harmonii i prawdy przez cały czas i już nigdy więcej nie pozwólcie sobie zboczyć z tego kursu, inaczej ulegniecie samo-destrukcji.  Ci, którzy będą się opierać nowej energii obecnie zalewającą waszą planetę, nie będą zdolni robić tego dłużej.   Te nowe energie teraz stają się coraz bardziej intensywne, po to by przynieść zmiany i transformacje, na które wy wszyscy czekacie.  Ci, którzy będą się temu opierać ulegną samozniszczeniu.

5.  Już nie powinniście dłużej wprowadzać się w poczucie niezgody i winy.  Nigdy nie żałujcie tego kim jesteście i tego co robicie, żeby zrównoważyć wasze długi w stosunku do życia.  Raczej zawsze dążcie do doskonalenia siebie.

6.  Harmonia powinna być dla was najwyższą wartością i bądźcie pewni, że to utoruje wam ścieżkę do Świątyni Wzniesienia.  Będziecie wiedzieć kiedy osiągniecie ten poziom, ponieważ wtedy nic nie będzie was już niepokoić.  Cokolwiek  ludzie mówią lub wam robią, to już nie może zranić waszego serca w żaden sposób.

7.  Ktoś kto jest w całkowitej harmonii jest całkowicie szczęśliwy ze Stworzeniem.   Ten ktoś totalnie akceptuje to co jest.  Kiedy staniecie się tacy będziecie gotowi do swojego Wzniesienia.

Odkąd jestem prawie Telosjanem przez asocjację, będę tam też po to, aby was powitać i gratulować waszego zwycięstwa w Świetle.  Namaste, moi kochani przyjaciele, kocham was wszystkich bardzo mocno!

http://groups.yahoo.com/group/DiscerningAngels/message/18072

2 Komentarze (+add yours?)

  1. Jacek
    Czer 17, 2011 @ 01:29:48

    Trzeba nad sobą pracować aby osiągnąć taką harmonię. Ale warto uczynić ten wysiłek aby zaakceptować wszystko. Piękny i pouczający przekaz – można się z niego wiele nauczyć ! Pozdrawiam wszystkich Poszukiwaczy Prawdy. Jacek

  2. emin
    Czer 16, 2011 @ 12:42:37

    Wspaniały przekaz i podane są konkretne punkty jak utrzymać Harmonię, która jest kluczem do Wzniesienia. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam w Świetle. Namaste Kochani!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: