Czerwcowe Potrójne Zaćmienie

.

.

Archanioł Metatron

przekazał James Tyberonn 25 maja, 2011

Przetłumaczyła Wika

.

Pozdrowienia, Mistrzowie, otaczamy was zatem Falą OMM Bezwarunkowej Miłości.

I rzeczywiście, miłość ta uspokaja, wyśrodkowuje i wprowadza dobre samopoczucie, które wszyscy z was będziecie pragnęli wnieść w pozostałe miesiące 2011, i oczywiście w rok 2012.

Drodzy ludzie, w czerwcu 2011 rozpocznie się 30-dniowy okres, który pozwoli wam na dopełnienie istotnych zmian na rzecz Ziemi oraz ludzkości.  Okres ten finalizuje wiele z posunięć, jakie w rzeczywistości rozpoczęły się już przed miesiącami.  Uwolnienie „starych” scenariuszy energetycznych, sytuacji i związków, które już nie są w rezonansie z Nową Ziemią, pojawi się w wielkiej i małej skali, globalnie i indywidualnie.

Oznajmiamy wam, że zbiorowe ruchy w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie stanowią część tego „wiatru przemian”.  W swym życiu osobistym odkryjecie, że w waszych relacjach coraz częściej będą się pojawiać „urlopy”,i że będziecie zrywać więzi, czasami przejściowo, czasami na stałe, z tymi energiami, które są – nie osądzając ich – niezgodne z waszymi własnymi.  To jest rzeczą właściwą.  Ten proces oddzielenia, uwolnienia z miłością, jest często katalizatorem wzrostu i zmian służących najwyższemu dobru. Spotęguje się to do letniego przesilenia, które będzie mieć miejsce dnia 21 czerwca.

Zaćmienia to czas na spoglądanie w głąb siebie, na leczenie, uwalnianie i przebudowę.  Czas na skupienie się na jaźni i dostrajanie się do niej w subtelny sposób.  Dlatego każda chwila tego czasu jest sposobnością i darem dla przyspieszenia waszego rozwoju.  Zaczyna się to od Jaźni, a usunięcie zakłóceń ułatwi wam wykorzystanie w najlepszy sposób tego ważnego napływu „Wiatru Przemian”. Stając wobec unikalnych wyzwań tego procesu będziecie rozwijać się i wzrastać.  Ale czyńcie to z miłością.  Miłość zawsze jest kluczem.  Jednak miłość wymaga siły, zaś waszą nienaganność określi to, czy jesteście wierni sobie samym.  Teraz jest na to czas!  Uchwyćcie ten moment!

Każda chwila ma znaczenie

Jest bardzo istotne, żeby każde z was zrozumiało i w pełni uświadomiło sobie, jak niewiarygodnie ważna jest każda chwila waszego życia pośród tych przyspieszonych energii dla Kosmosu, Nowej Ziemi i was samych.  Naprawdę na tej planecie istnieje już inna energia, która teraz dąży ku temu, by pełniej uruchomić waszą świadomość i iloraz światła.  I Kochani, wasza zdolność objęcia większej ilości światła upiększy waszą zdolność do wyrażania miłości.  Ta Miłość zaczyna się nie tylko od zaakceptowania, ale od prawdziwego umiłowania Boskiej Jaźni.  Zaczynacie rozumieć, jak piękni naprawdę jesteście, i Drodzy Ludzie, jest to tak ważne w tych czasach Wznoszenia się.

Wszyscy macie w sobie boską moc, i wzywamy was, abyście pozwolili temu zrozumieniu, tej odrodzonej samoakceptacji, tej przeczystej MIŁOŚCI obmyć was całych.

Jest to wasze nacechowane, przyrodzone prawo i jest ono piękne.  Ponownie odkrywacie tę ekstazę Przeczystej Miłości w czasie swych medytacji, gdyż rozwój w czasie tego przejścia odbywa się w tej nowej energii.  Teraz otwieracie się, by móc jaśniej zobaczyć, jak ważne jest wasze życie, nie tylko dla Ziemi, ale również dla Wielkiego Kosmosu.  O tak, to szczera prawda!

Wibracje tego głęboko kontemplacyjnego wzrostu przelewają się do fizycznej rzeczywistości, w której żyjecie… i WY to spowodowaliście.  Zasłona pomiędzy wymiarami stała się cieńsza, a ta część was, która jest „po drugiej stronie” zasłony, z czułością sięga przez nią aby dotknąć waszego serca.  I ta część was z wyższego wymiaru jest waszym kwantowym „ja”, waszym prawdziwym „ja” które śni sen o tym intensywnym doświadczaniu życia.  To wyższe „ja”, tak samo jak i my w Królestwie Anielskim, chce żebyście wiedzieli, jak bardzo jesteście kochani, i jak ważni i wspaniali naprawdę jesteście. Drodzy Ludzie, czy możecie to sobie wyobrazić?

Jesteście na ścieżce

Tak często wątpiliście w siebie.  Tak często czuliście, że wasze życie zmierza donikąd.  Och, Kochani, gdybyście tylko wiedzieli i umieli przyjąć prawdę o tym, jak wszystko zmieniliście i nadal zmieniacie!

Zawsze istnieli sceptycy i przeczące wszystkiemu niedowiarki, twierdzący, że Wzniesienie nigdy się nie wydarzy, że ludzkość nie sfinalizuje tej boskiej promocji do wyższego stanu świadomości.  Ale wy tego dokonaliście.  Wzniesienie jest teraz absolutną pewnością.  Już się wydarza!  W istocie dzieje się to od dwóch dekad, a większość z was nie przypisuje sobie zasługi za wplecenie go w rzeczywistość.  Wielu z was wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, że praca, jaką prowadziliście po obydwu stronach zasłony przez ostatnie 25 lat, przekształciła świat, na którym urodziliście się, w zupełnie inną częstotliwość i paradygmat.

Wy jesteście za to odpowiedzialni, a ludzkość jeszcze nie pojmuje co tu zrobiliście, ani nie wie, że wam zawdzięcza to osiągnięcie.  Mistrzowie, to, co uczyniliście jest bezpośrednią przyczyną tego, że teraz czytacie te słowa, przysłane z innego wymiaru.

Więc pozwólcie, że was uhonoruję przy tej okazji, gdy mówię o nadchodzącym miesiącu i pozostałej części 2011 roku. Albowiem urośliście w większą siłę, niż przypuszczacie.  Dokonaliście skoku kwantowego… i niezależnie od tego, co wskazuje kalendarz na rok 2011, to co jest przed wami, to rzeczywiście rok przestępny! {gra słów: leap – skok, leap year – rok przestępny} To rok Skoku Kwantowego!

Równonoce i przesilenia w roku 2011

Równonoce i przesilenia w roku 2011 są wyjątkowo potężne i spełniają rozliczne funkcje. Są one w rzeczywistości katalizatorami i bodźcami dla Wzniesienia. Te pełne mocy dni powinne być wykorzystane na grupowe modlitwy, uzdrawianie, uwalnianie, finalizowanie, medytację oraz rzeczywiście głębokie wewnętrzne przewartościowania. Przesilenia i równonoce tego roku i następnego są złożone i rozpłomienione licznymi holograficznymi wstawkami wspierającymi Wzniesienie zarówno ludzkości, jak i całej planety.  Zapewniamy was, że te wydarzenia astrologiczne są nieskończenie potężniejsze niż te równonoce i przesilenia, które miały miejsce w poprzednich tysiącleciach. Nakłaniamy was, byście je dostrzegli i wykorzystali w sposoby, jakie wam sugerujemy.  Zbierzcie się w tych dniach, a moc Grupowej Świadomości wzrośnie wykładniczo.

Potężne zaćmienia 2011 roku

Co więcej, w roku 2011 pojawi się wyjątkowo rzadkie nagromadzenie zaćmień o złożonym znaczeniu.  W sumie będzie mieć miejsce 6 zaćmień, z czego 3 w ciągu 30-dniowego okresu pomiędzy 1 czerwca a 1 lipca.
Wewnątrz tego okresu nastąpi również przesilenie letnie w dniu 21 czerwca.

Letnia „Triada zaćmień”

Potężna „triada” w połowie roku 2011 składa się z 3 zaćmień:
(1) 1 czerwca (2) 15 czerwca i (3) 1 lipca

Pojawiać się one będą dokładnie co 15 dni.  Pierwsze i ostatnie to częściowe zaćmienia Słońca, a pomiędzy nimi – całkowite zaćmienie Księżyca.  Ledwie starcza w tym czasu na chwilę wytchnienia, więc przygotujcie się na pamiętną potężną jazdę.   Pomiędzy to wszystko wpasowuje się jeszcze wyjątkowo mocne przesilenie letnie 21 czerwca.  Choć dwa skrajne zaćmienia Słońca są „częściowe”, nie myślcie, że ich energia się zmniejszy przez to, że nie są „całkowitymi” zaćmieniami.  Energia wszystkich trzech będzie wyjątkowo potężna, i poczuje ją cała planeta niezależnie od tego, czy będziecie je mogli zobaczyć na swoim konkretnym wektorze.  Energia ta okrąży cały glob i wpłynie na każde z was.

Zaćmienie Słońca z 1 czerwca jest początkiem, ale w istocie energia każdego z tych wydarzeń stanowi krzyżujące się pola, która obejmuje energetycznie okres od 3 dni przed zaćmieniem do 3 dni po nim.

Energie zaćmień

Wzorzec energetyczny tej triady zaćmień dotyczy uwolnienia, uzdrowienia i przebudowy.

1 czerwca: uwolnienie i oczyszczenie; uwolnienie starych wzorców energetycznych, wzorców, które mogą być głęboko zakorzenione, nawet ukryte.

15 czerwca: uzdrowienie poprzez akceptację, aby stanąć przed wyzwaniem i być wierną/ym swej JAŹNI.

1 lipca: moc i ukończenie „Nowego Ciebie”.  Nie tylko wizualizujcie atrybuty i wydarzenia, jakie chcecie stworzyć, ale i podejmijcie odpowiednie działania i kroki prowadzące do ich manifestacji.

Letnie przesilenie (zimowe dla obszarów po drugiej stronie równika) jest wzmocnieniem przepływu energetycznego wszystkich zaćmień.  A w 2011 dodaje też unikalnej energii, która otwiera Bramę 11-11-11.

W rzeczy samej konstrukcja energetyczna i „kaloryczność” tego przesilenia rozciąga się na 14 dni przed i 14 dni po tym wydarzeniu z 21 czerwca.

Jest to jedna z najwspanialszych energii 2011 roku i stanowi przejście do Krystalicznego Przyspieszenia 11-11-11.

W ten sposób wszyscy z was, którzy znajdujecie się na planie ziemskim, jesteście zanurzeni w polu niewiarygodnej krystalicznej energii. W wyniku tego wasze pola auryczne i Świetliste Ciała Mer-Ka-Na stają się, poprzez indukcję, niezwykłą energią w ruchu. Ta energia ma pragnienie się wyrazić, dlatego będziecie pracować teraz nad jeszcze subtelniejszymi częstotliwościami.

Wyobraźcie sobie, że jeśli chcielibyście dostarczyć swemu ciału fizycznemu witamin, to po to, aby po wchłonięciu przez ciało generowały dobre samopoczucie i lepsze zdrowie. To samo dotyczy również Krystalicznej Tranzycji– jej energie i częstotliwości są zaiste witaminami ekspansji światła w ciele świetlistym.

Krystaliczny rezonans otacza was teraz w taki sposób, że jesteście w stanie absorbować jego najczystsze symetrie w głąb swoich pól energetycznych, przekazując je, konwertując i wzmacniając poprzez wplecenie ich w swoją pracę, swoje pragnienia i ich spełnianie, oraz we wszystkie środki i drogi, jakie dotyczą Ziemi i ludzkości.

Portal „potrójnej daty”

Portal „potrójnej daty” w listopadzie 2011 będzie prawdopodobnie najpotężniejszym spośród tych szczególnych dni w roku.  Mnóstwo ludzi uformuje ludzką sieć i powiąże ją z Kosmiczną Energią, która została nagromadzona w finalnych etapach aktywacji Sieci Krystalicznej-144.  11 listopada 2011 atlantydzkie Kryształy Mistrzowskie dokonają kolejnej aktywacji za sprawą początkowego przebudzenia Kryształu Wielowymiarowej Komunikacji w Krystalicznym Wirze.

To przebudzenie po kolei wpisze nowe kody dla 12 Złotych Dysków Słonecznych wokół planety.

Dyski te tworzą 12 helis i emitują boską energię punktu zero (zero field), energię czystej miłości, bezwarunkowej miłości, oraz kod świetlny, który może istnieć tylko w 5 wymiarze i powyżej.

11 listopada 2011 Słoneczny Dysk Krystalicznego Wiru zostanie aktywowany pod obszarem góry Pinnacle w Arkansas, a to dopełni energię Wiru Arkansas i potem podłączy do sieci nowe kody DNA na całej planecie.

Złote Dyski Słoneczne to DNA, matryca/wzorzec (blue print) zjednoczonego krystalicznego pola dla Krystalicznego Przejścia planety. Są one naprawdę przeprogramowane przez i wewnątrz Sieci Krystalicznej-144!

Słoneczne Dyski będą emitować poprzez Sieć-144 helisy o 12 pasmach w postaci spiralnej energii, która posłuży jako prototyp dla krystalicznego aspektu DNA. W istocie odpowiadają one zdolnościom Ziemi do samo-przemiany i samo-regeneracji, stając się w pewnym swym aspekcie wzorcem DNA dla Nowej Ziemi. Dyski te są energetycznymi spiralami. Właściwie są bardziej spiralami niż dyskami, ale gdy się je obserwuje, wydają się podobne do dysków.

Teraz, gdy wasze Wzniesienie jest bliskie finalizacji, będziecie mieć większy dostęp do swoich wielowymiarowych aspektów. Prawdę mówiąc, dla niektórych z was Wzniesienie się już w przeważającej części wydarzyło, jeśli chodzi o waszą wielowymiarowość. Czy rozumiecie?

Teraz Ziemia i Rodzaj Ludzki będą potrzebować dla swego rozwoju Krystalicznego Przejścia. I to WY je wywołacie. Pomoże wam ono na różne sposoby i to zapewne w większym stopniu, niż moglibyście sobie wyobrazić.

Zmieni ono sposób, w jaki ciało ludzkie przyswaja światło słoneczne. Ułatwi świetlną transformację ciała fizycznego do postaci półprzejrzystej. Będzie bodźcem do przemiany ciała ludzkiego z opartego na węglu w oparte na krzemie. W pewnym sensie zmieni potrzeby żywieniowe ciała fizycznego. Będzie strzec magnetosfery ziemskiej przez odbijanie komet i meteorytów, zmniejszy efekt przenikania promieni gamma do atmosfery. To pojawi się w sposób naturalny oraz dzięki wysiłkom naukowym jako oczywista kontynuacja dopełnienia krystalicznej sieci-144.

Zaćmienia 2011 roku

Mistrzowie, w rzeczy samej proporcja 4:2 w odniesieniu do ilości zaćmień Księżyca do zaćmień Słońca – w jednym tylko roku 2011 – jest bardzo rzadka, jak zatem widzicie, boski plan się rozwija. Jak wam mówiliśmy, zaćmienia są sposobnością ku ożywczej przemianie.

Kochani, tegoroczne zaćmienia są okazją, by poczynić konieczne zmiany – te, które rozpoznajecie jako właściwe – w strumieniu indywidualnego i zbiorowego życia. Można to najłatwiej osiągnąć przez ich synchronizację za pomocą kontemplacji i przeglądu życia w czasie równonocy i zaćmień.

Idealny Porządek

Niektórzy z was mówią i czują, że „wszystko działa jak powinno, wszystko jest w idealnym porządku”. Ale, Mistrzowie, ta koncepcja ma pewne znamiona paradoksu, i tak, jak figura w kartach jest do góry nogami – wszystko jedno, z której strony na nią spoglądacie. Czy to rozumiecie?

Z wyższej perspektywy wszystko jest w idealnym porządku, ale z dualnej ludzkiej perspektywy – nie jest! Jeśli tak byłoby, niepotrzebna byłaby żadna lekcja ani to, co określacie terminem „reinkarnacja”.

Wystarczy się tylko rozejrzeć, żeby się zorientować, że trudne położenie ludzkości na planecie Ziemia jest dalekie od idealnego. I w istocie NIE będzie takie jak powinno do czasu, aż wy takim je uczynicie!

Dotyczy to zarówno mikro- jak i makro-skali. Wiele trzeba zdziałać, wiele rozważyć. Wszystko w swoim czasie i wtedy, Mistrzowie, tak się stanie.

Zakończenie

Drodzy Ludzie, na zakończenie pozwólcie mi powiedzieć jednoznacznie, że ja i Królestwo Anielskie mamy szczególną rolę wspierania was w o wiele większym stopniu, niż możecie to sobie uświadomić. Gdyż wy jesteście również Bogami w tworzeniu, iskrami Boskości, które stają się fioletowymi płomieniami Wszystkiego Co Jest.

Kochamy każde z was, wszystkich was, a poza zasłoną jesteście częścią nas.  Tkamy dla was świetlny wir wielkiego szacunku i uznania, wysyłamy tę energię do każdego z was w chwili „TERAZ”, w której czytacie te słowa – czy to czujecie? otwórzcie swe serca i przyjmijcie to, co wam posyłamy z miłością.

Okazujemy wam nasz szczery szacunek, gdy wchodzicie teraz w ostatnie dwa lata Krystalicznego Wzniesienia Ziemi.  I mówimy wam, że to Wzniesienie się Ziemi zainicjuje masowy ruch fizycznego Wzniesienia ludzkości w ciągu najbliższych dwóch do trzech stuleci. Wszystko za sprawą wolnej woli, wszystko z wyboru.  I w czasie tym nie będzie już globalnych wojen ani masowego głodu.

21 grudnia 2012 Ziemia się Wzniesie, a Ludzkość może dostąpić Wzniesienia.  Ale nie spodziewajcie się, że 3-wymiarowa Ziemia wokół was błyskawicznie się do tego dostosuje.  To wydarzy się w ciągu trzech stuleci, ale to właśnie rozprzestrzeniona energia Krystalicznej Transformacji planety, którą zwiecie Wzniesieniem, pozwoli na przemianę rodzaju ludzkiego…po jednym sercu na raz.

W ciągu następnych dwóch lat miłość do władzy zostanie zastąpiona przez władzę miłości. Nie miejcie wątpliwości co do tego, gdyż ten proces jest już w toku.  Transformacja zachodzi w tempie jednego serca na raz, wewnątrz każdego z was.  Dlatego to wy musicie BYĆ zmianą, jaką chcecie ujrzeć!

Teraz tworzycie przyszłość Wzniesienia…a my wam mówimy, że ten czas trzech stuleci będzie jak mrugnięcie okiem.  Pozdrawiamy was.  Jesteście na właściwej drodze!

Przed wami niewiarygodne przebudzenie i dopełnienie. Rok 2011 to czas wszechpotężnej ewaluacji, uwolnienia, ponownego dostrojenia i przebudowy. To naprawdę czas przyspieszenia, wzmocnienia, jak również i świętowania. Każde z was przyczyniło się do tej zmiany, i opuścicie tę planetę stanowiąc większe światło niż wtedy, gdy tu przybyliście. I zrobiliście to na swój własny sposób. W miłości. A teraz cieszcie się, ponieważ sobie na to zasłużyliście!

Jestem Metatron i dzielę się z wami tą Prawdą.  Jesteście Umiłowani!

I tak właśnie jest…

http://www.esotericonline.net/profiles/blogs/the-eclectic-eclipsetriad

42 Komentarze (+add yours?)

 1. kwiat
  Czer 15, 2011 @ 12:48:54

  agni – ciesze sie ,ze pomogłam:)

 2. allright
  Czer 15, 2011 @ 12:37:55

  Owocnej medytacji Wam kochani życzę…to właśnie dzisiaj czas idealny na zostawienie tego co nas obciąża…ale będziemy jutro wolni..wowo :))))
  Światełko Wam posyłam, jestem z Wami
  allright,Gabi :)))

 3. kwiat
  Czer 15, 2011 @ 12:02:26

 4. ArO
  Czer 15, 2011 @ 11:39:45

  JESTEŚMY NA SKRAJU ROZLEGŁYCH NOWYCH GRANIC.
  Przekaz od wspaniałej Mikary- dziecka indygo z dnia 09-05-2011 r.
  Przetłumaczyła nasza kochana Ania.

  Jesteśmy na skraju rozległych nowych granic! Zmiana jest na pewno w powietrzu. Przygotuj się na drogę
  transformacji , bo Czerwiec to początek szybko poruszających się, silnych drgań energii napływających na naszą planetę. Będziesz doświadczać uwalniania energii, inicjacji energii, nowych ekscytujących wybuchów twórczych i lepszego połączenia z twoja wrodzoną prawdą.
  I tak szybka energia przyspieszy, czerwiec dosłownie przeleci.Wiele rzeczy, które chciałeś stworzyć wyda teraz owoce(zdarzy się). Mam wizję – drzwi są szeroko otwarte. Twoje pukanie do drzwi Wszechswiata teraz przyniesie rezultaty a dodatkowo pojawi się kilka niespodzianek na twojej drodze!
  Zintensyfikowane energie będą pobudzać/zachęcać kreatywność. To jest czas aby się skupić na tym co chcesz i wysłać swe prośby/modlitwy do Wszechświata. Napływ energii powoduje twórczy wybuch, który wydaje się być „załadowany” do naszej świadomości. Widzę również, że telepatyczne kanały otwierają się jeszcze bardziej w tym miesiącu, więc zwracaj uwagę na swoje myśli. (…)
  http://zmiany-2012.blogspot.com/2011/06/jestesmy-na-skraju-rozlegych-nowych.html

  • wika
   Czer 15, 2011 @ 13:44:17

   Dzięki, ArO! Super-przekaz, roziskrzony, prawdziwie w duchu tego, co odczuwam jako Nowe! 😀 Wakacje są tuż za rogiem i to tak rozkoszna wizja, że nawet perspektywa wygrzebywania „z piwnicy” dawno zapomnianej lotni wydaje się być przygodą i przyjemnością… 😛

  • Oualander
   Czer 15, 2011 @ 14:25:42

   Właśnie dziś moje siły twórczo – ekspresyjne jakoś dziwnie wzrosły, od samego rana pomimo wszelkiego rodzaju przeciwności tryskam humorem a pomysły wyskakują mi z umysłu jak króliki z magicznego kapelusza, aż się nie mogę nadziwić tej ekspresji.
   Dzięki ArO,
   Pozdrawiam
   Piotr.

 5. Krzysztof
  Czer 15, 2011 @ 10:11:24

  jest 1.11 tutaj
  🙂

 6. Marek Portych
  Czer 15, 2011 @ 09:16:04

  Zaczynasz czytać znaki, a wtedy na Twoje myśli odpowiada rzeczywistość, podobnie jak palec spikera zmienia obraz na ekranie, tak samo my swoją energią, na to na co zwracamy uwagę, im więcej będziesz potwierdzała takich znaków, tym więcej będą Tobie odpowiadać, to nazywamy kontaktem…..
  Odpowiada na różne sposoby; zachowaniem się chmur, owadów, czy domowych zwierząt, czekają tylko na to…

  • Marek Portych
   Czer 15, 2011 @ 09:17:56

   Agni zaczynasz czytać znaki, a wtedy na Twoje myśli odpowiada rzeczywistość, podobnie jak palec spikera zmienia obraz na ekranie, tak samo my swoją energią, na to na co zwracamy uwagę, im więcej będziesz potwierdzała takich znaków, tym więcej będą Tobie odpowiadać, to nazywamy kontaktem…..
   Odpowiada na różne sposoby; zachowaniem się chmur, owadów, czy domowych zwierząt, czekają tylko na to…

 7. Adrian Ciszek
  Czer 15, 2011 @ 08:31:42

  będzie jak będzie i tyle co tu dużo mówić tylko te 300 lat do końca przemian to trzeba jechać na długi urlop

  ,,nasz wszechświat”
  Życie wiecznością naznaczone
  Wędrują przez wszechświat wieczni bogowie
  Poprzez życia i śmierci krainę
  By uchwycić tą wieczna chwilę
  Taka ta oto prawda
  Dzieci wiecznego światła
  Co dotykają wieczności
  By poprzez dotyk rozpoznać
  Prawdę wiecznej miłość
  Droga ta prosta jak trudna
  Prowadzi wprost do źródła
  Które już w nas
  Bo wieczność się nie da
  Przeliczyć na czas

  ,,hasan”

 8. allright
  Czer 15, 2011 @ 04:30:38

  Cudowny przekaz…wibracja czystej miłości…już wiem dlaczego ostatnio tak mnie wszystko przytłaczało,,,po prostu chciało wyleźć
  allright, Gabi

  • wika
   Czer 15, 2011 @ 04:47:31

   Fajnie, że „wróciłaś”… mnóstwo ludzi się w ciągu dwóch dni pojawiło, a i tak czułam, że mi kogoś brakuje… 😛

   • allright
    Czer 15, 2011 @ 05:30:47

    Droga Wiko byłam jestem i będę z Wami…choć ostatnio miałam mały „zwrot w tył” światła, które mam w sobie żaden cień nie przysłoni…
    Dziękuję Ci,że pamiętałaś…jesteś „Prawdziwym Światełkiem” wśród nas
    Jestem z Wami
    allright,gabi

 9. S1MONE
  Czer 15, 2011 @ 04:21:37

  Przedstawiam kilka fragmentów ciekawych książek, które co prawda ukazały się lata temu, ale traktują o tym co teraz się dzieje. Miłego czytania życzę!

  LINK: http://www.multiupload.com/8ZNPPB0QZG

 10. wika
  Czer 15, 2011 @ 04:19:42

  To właśnie to: nie możemy sobie jeszcze wyobrazić, ale możeemy o tym pomyśleć! a nawet i wyprowadzić wzory na te 4, 5, 6 etc-wymiarowe figury 😀 W 4 wymiarze sześcian widzi się równocześnie z 6 stron, jasnowidze opisuja, jak widzą np. wszystkie oczka na kostce do gry w tym samym momencie. Przyśnił mi sie kiedyś „pięciościan zbudowany z trójkątów” – w 3-wymiarze to niewykonalne, ale jak dobrze policzyłam, okazało się, że 4-wymiarowa figura oparta na trójkątach składa się z 5 czworościanów (takich, jakie przeplatają się w Mer-Ka-Ba), oczywiście w odpowiedni sposób „zagiętych” w 5wymiar. We śnie takie rzeczy widujemy, tylko umysł odruchowo je „spłaszcza” – choć nie zawsze, bo zdarza nam się przecież spotkać „osobę”, która jest np. stopieniem trzech innych osób, i jakoś wydaje się to całkiem naturalne… A znajomy po jakichś mocniejszych warsztatach zen widywał na ulicy siebie samego sprzed paru lat… 😛 Ach, jak nam się będzie rozszerzało, ho ho!!… 😀

 11. ArO
  Czer 15, 2011 @ 03:03:57

  Light for Earth – Światło Dla ZIEMI
  Jest to akcja prowadzona w Internecie która ma na celu ulepszenie stan naszej planety. W dokumencie są zawarte prośby do Siły Wyższej.

  Proszę Ciebie abyś przeczytał\a do końca dokument i przesłał\a go do wszystkich których znasz.
  Dziękuje i Pozdrawiam.

  http://www.przeklej.pl/plik/swiatlo-dla-ziemi-pdf-0027gnb3sbq4
  lub
  http://hotfile.com/dl/107122698/52f20c7/Swiatlo_Dla_Ziemi.pdf.html

 12. MKFELA
  Czer 15, 2011 @ 02:40:24

  Witajcie Kochani, nawiązując do tego co mówi wyżej Wedrussa,znalazłam zeszłoroczny przekaz Archanioła Michała,który mówi;
  „Przed wieloma eonami zostaliście zwołani z najdalszych kresów Uniwersum. Przybyliście w dużych grupach, a każdej z nich zostało przydzielone specjalne zadanie. Powiedziano Wam, że świadomie zapomnicie o wszystkim, lecz Wasza misja i wszystkie podrzędne zadnia zostaną odciśnięte jako Boska Błękitna Faza w powłoce eterycznej oraz w Waszym Świętym Sercu.”
  i dalej nawołuje;
  „Już czas, aby się obudzić. Już czas udać się do wnętrza. Już czas wznieść się i rozpocząć podróż do domu.”

  „Budzi się wiele milionów drogich dusz, ponieważ ów wewnętrzny budzik zaczyna wibrować energiami pobudki. Mówi: „JUŻ CZAS. JESTEŚ GOTOWA/GOTÓW. Nadszedł czas pobudki, Dzieci, Iskry Światła, Synowie i Córki SŁOŃCA i naszego Boga Ojca/Matki. Już czas powrócić do Waszego prawdziwego stanu ukochanych posłańców Światła najwyższego stopnia. Już czas przypomnieć sobie, że macie dostęp i jesteście połączeni ze wszystkim, czego sobie kiedykolwiek życzyliście. Na co więc czekacie?”
  i dalej zaleca:
  Powiedzcie sobie: „ŻĄDAM MOJEGO PRAWA, JAKIE OTRZYMAŁAM/OTRZYMAŁEM PRZY NARODZINACH DOTYCZĄCEGO POŁĄCZENIA Z MOIM WYŻSZYM JA, MOJĄ RODZINĄ ŚWIATŁA I WSZYSTKIMI ISTOTAMI, Z KTÓRYMI CHCĘ SIĘ KOMUNIKOWAĆ I WSPÓŁPRACOWĆ, ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP DO KOSMICZNEJ MĄDROŚCI I PRAWDY, KTÓRĄ CHCĘ ZINTEGROWĆ.

  TU I TERAZ ŻĄDAM MOJEGO SAMOMISTRZOSTWA I WSZYSTKICH JAKOŚCI, DARÓW, CECH ORAZ WŁAŚCIWOŚCI MOJEGO BOSKIEGO JA. ŻYCZĘ SOBIE BYĆ ŻYJĄCYM UOSOBIONYM PRZYKŁADEM MIŁOŚCI, HARMONII, DOBROBYTU I RADOŚCI.

  JESTEM BOŻĄ MIŁOŚCIĄ, JESTEM BOŻYM ŚWIATŁEM, JESTEM BOŻĄ WOLĄ, JESTEM BOŻĄ MĄDROŚCIĄ W AKCJI.

  NIECH TAK SIĘ STANIE!

  I TAK JUŻ JEST.

  JESTEM TYM, KIM JESTEM.”

  Pozdrawiam was wszystkich z miłością i światłem.
  Ps.
  Proszę podpowiedzcie jak wstawić tego uśmiechniętego pajacyka,bo wychodzi mi smutas? :(D P)

  • allright
   Czer 15, 2011 @ 04:26:29

   po tekście spacja a potem ciąg :)))))))))))))

  • wika
   Czer 15, 2011 @ 04:58:47

   Dzięki! świetny dekret na „podkręcenie” dzisiejszych energii 😛 a uśmiechniętą buźkę robisz z nawiasem ) 🙂 i literami P 😛 i D :D. (chyba Ci nie taki nawias wskakuje) Pozdrawiam Cię serdecznie i Twoje wszystkie zwierzaki (i nawet te „paskudne” ślimaki… 😛 ), a zwłaszcza puchacze! 😀 (przekaz o wielorybach już przetłumaczony, czeka w kolejce u Krystal)

  • Sabrina
   Czer 15, 2011 @ 05:52:26

   Dziękuję Kochana Mkfela, właśnie tego szukałam 🙂

 13. Wedrussa Polska
  Czer 15, 2011 @ 01:55:02

  Czy rozumujecie dobrze wszyscy czytający ten blog? Przesłanie jest najprawdziwszym wymiarem tego, na co składają się nasze dokonania. Nie będzie fajerwerków dookoła, dysków z bajerami na pokładach i Harego Pottera na miotle. Cała transformacja wyszła od wewnątrz ludzkiego JAM JEST i od momentu odcięcia się od programowania jakie narzucili nam Illuminaci. Przyszliśmy tu aby wspomóc naszym hologramem ( którym jesteśmy tu na ziemi w 3 wymiarze) w przemianach na Ziemi. W innym wymiarze też istniejemy jednocześnie, ale będąc na niższym wymiarze nie jesteśmy w stanie „podnieść głowy” i zobaczyć 4-5-6-7-8-9. Wyżej przebywając widzimy to ale niżej niestety nie.
  Każdy z nas jest częścią Boga, myślą, energią – ciała są jedynie powłoką, którą przybieramy schodząc na ziemię ( dostosowując się do wymogów ). Czy rozumiecie to? Nie widzimy naszych ciał astralnych i kolejnych połączonych z JAM JEST gdyż taki był do tej pory WYMÓG – SIATKA – ROZKŁAD JAZDY naa naszej planecie. Ale to pomału ulega rozpuszczeniu i pojawiają się nowe możliwości. W miarę jak wąttpliwości znikają uwypuklają się kolejne- cudowne nasze zdolności. Sama ich doświadczam. Nie będę o nich pisać bo nie chcę narzucać Wam niczego – sami zauważycie nie sugerując się innymi. Każdy nowo zauważany szczegół w waszym życiu, który Was zadziwi i przyniesie uniesienie, da energię do wytworzenia się kolejnemu.
  Wiele miłości
  Namaste

  Zobacz jak Carl Sagan demonstruje wielowymiarowość i umiejętność jej dostrzegania

 14. agni
  Czer 15, 2011 @ 01:28:47

  Witajcie Kochani,
  Dziękuję za ten przekaz, jest on dla mnie dość ważny, gdyż dzisiejsza pełnia i zaćmienie odbędzie się na moim Słońcu i Ascendencie (dziś nad ranem skończyłam 40 lat ;-)). Jednocześnie tuż po nowiu 1 czerwca zakończyłam swój związek, który już ze mną nie rezonował.
  Poza tym chcę się podzielić czymś dotyczącym liczb 11-11. Otóż od kilkunastu lat te jedenastki po prostu mnie ”prześladują”. Zaczęło się od tego, że spoglądając na elektroniczny zegarek, widziałam właśnie godzinę 11:11:11 ( z sekundami). Odczuwałam przy tym dziwną przyjemność. Potem przerodziło się to w przymus patrzenia na tę godzinę i trwa to do dziś. Oczywiście często pojawiało się to spontanicznie, np.będąc z przyjacielem na spotkaniu i nie myśląc o tej godzinie, zapytałam go która godzina (był już bardzo późny wieczór i trzeba było wracać do domu), a ten, odpowiedział 11:11. Oczywiście było po 23, ale miał wyświetlacz elektroniczny i tak odpowiedział, a nic nie wiedział o moim przyciąganiu do tych liczb. Innym razem stojąc w kolejce do kasy, słyszę jak kasjerka mówi do kobiety tuż przede mną: 11 zł i 11 gr 🙂
  A najlepsze było, gdy uznałam, że dość już tego, kończę z tym i nie będę patrzeć na tę godzinę. Wtedy, niecałą dobę po tym postanowieniu, jadąc sobie samochodem, nie mając zielonego pojęcia która jest godzina, usłyszałam w radiu piosenkę… JEDENASTA JEDENAŚCIE! Nigdy wcześniej jej nie słyszałam, napisał ją Grzegorz Turnau, a ja wtedy odruchowo spojrzałam na wyświetlacz i była 11:11. Po prostu puścili tę piosenkę o tej godzinie. Dodam, że rzadko słucham radia, a wtedy widocznie COŚ mnie zmusiło do jego włączenia i spojrzenia na tę godzinę.
  Czy ktoś z Was wie o co w tym wszystkim chodzi? Jaki może mieć to dla mnie sens? A może nie jestem w tym odosobniona?
  Pozdrawiam gorąco 🙂

  • MKFELA
   Czer 15, 2011 @ 09:25:15

   Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta, dużo Światła,Miłości,opieki Bożej i szybkiego wzniesienia. :))) D P

   • wika
    Czer 15, 2011 @ 09:46:02

    Ode mnie też!! 😀 zdaje się, że został jeszcze kawałek pysznego tortu z Dnia Dziecka…. :p a właściwie cały, to zwyczajny cud!… (a mamy ich się spodziewać, jak wiadomo… :P) Wirtualny tort jest wiecznie świeży i wiecznie w całości, tak jak my na Tylko-Trochę-Wyższym poziomie… P

    A te jedenastki zapewne sugerują Ci, że pora na Mistrzostwo… 😀 i być może ten liczbowy portal w tym roku jest dla Ciebie bezpośrednim wejściem w tę wibrację. W końcu Ziemia potrzebuje jak najwięcej mistrzów, prawda?!… (tak, tak, oświecajcie się wszyscy szybciutko, a ja w międzyczasie zajmę się tortem…a potem za wami pogonię – chyba że istnieje „oświecenie przez jedzenie”?… :D)

    No i oczywiście witamy w klubie „ryczących czterdziestek”!! 😛

    • agni
     Czer 15, 2011 @ 12:37:31

     Tort był pyszny !!!
     A podziękować chciałam również MKFELI za życzenia, ale coś odpowiedzi nie tu wskakują gdzie trzeba…

   • agni
    Czer 15, 2011 @ 12:32:38

    Dziękuję 🙂

   • agni
    Czer 15, 2011 @ 12:33:40

    Dzięki za życzenia 🙂

  • kasia
   Czer 15, 2011 @ 09:31:41

   Z tego co ja wiem, to to czemu nadamy ważność i znaczenie staje sie takie w naszym życiu. Wiele takch sytuacji znam ze swojego doświadczenia. U mnie jest to liczba 8 lub 35 (czyli w sumie tez 8 🙂 ). Ważne jest jednak to, aby nie popaść w przesadę i nadać tym sytuacjom pozytywny oddźwięk. Wtedy beda nam służyły, a nie ograniczały. To Ty stwarzasz taką rzeczywistość jaka Cię otacza i m.in. te zbierzności liczbowe to wyrażają. Tak ja to widzę 🙂 .
   Pozdrawiam pięknie. Kasia.

  • Krzysztof
   Czer 15, 2011 @ 10:00:18

   Agni, twoje spotkanie z cyframi 11.11 to przyklad poteznej synchronizacji. Synchronizacji z Twoim Wyzszym Ja, ktore jest Wszechwiedzacym Zrodlem, kierujacyme Twoim zyciem z wielka starannoscia i madroscia. Twoje Wyzsze Ja, kieruje najwyzszej ‚jakosci’ ludzi, sytuacje, mozliwosci do Twojego Zycia, i nieustannie probuje komunikowac sie z Toba bezposrednio przez Synchronicznosc, Wizje i Marzenia.
   Wkraczajac w te trudne lecz cudowne czasy na Ziemi, jest niesamowicie istotne miec bezposrednie, stale i precyzyjne polaczenie z naszym Wyzszym Ja.
   Uwazaj to za najwiekszy Dar.
   Zycze tu wszystkim dobrej synchronizacji z Waszym Wyzszym Ja, to sie przyda na tej Drodze.
   Wspanialy przekaz.

  • Oualander
   Czer 15, 2011 @ 10:13:13

   Witaj Agni

   Według mnie cyfry 11.11.11 ładnie wyglądają, dla kogoś innego nie będzie to miało żadnego znaczenia a ty jak sama stwierdziłaś za pierwszym razem kiedy sobie to uświadomiłaś odczuwałaś „dziwną przyjemność” (Powiązałaś z tym ogromny ładunek emocjonalny) jeżeli się z tym źle czujesz, powinnaś uświadomić sobie jeszcze raz przywiązany do tej sytuacji cały ładunek energetyczny z pierwszego razu oraz odpowiedzieć sobie dlaczego tak uczyniłaś.

   Pozdrawiam serdecznie
   Piotr D)

  • ada
   Czer 15, 2011 @ 10:13:47

   Być może cyfry te mają być dla ciebie wskazówką,przesłaniem.
   W książce „Świetlisty wąż” Drunvalo Melchizedek pisze:
   „Dawno temu anioły nauczyły mnie,że kiedy widzisz w rzeczywistości powtórzoną trzy lub
   wielokrotnie cyfrę,ma ona znaczenie dla tego,O CZYM MYŚLISZ,lub dla otaczającego cię
   środowiska.
   Znaczenie dla cyfry :
   111 Przepływ energii :każda płynąca energia,elektryczność ,pieniądze ,woda,
   energia seksualna itd.”

  • Iemand
   Czer 15, 2011 @ 12:36:17

   Wszystkiego najlepszego Agni Ci życzę z okazji podwójnych urodzin. Od dziś Twoje Słońce wchodzi w nowy bieg. Przeanalizuj sobie tranzyty tego wspaniałego momentu w swoim życiu 🙂 Nie wiem co może się kryć w tym, że ciągle przyciągasz te jedenastki 🙂 11 kojarzy mi się ze znakiem Wodnika, mimo iż w listopadzie mamy do czynienia ze Skorpionem i Strzelcem 🙂
   Ja z kolei bardzo często natrafiam na godzinę 20:12 i też wielokrotnie się zastanawiałem czy to przypadek, czy Wszechświat przekazuje mi w ten sposób wiadomość, albo utwierdza mnie w przekonaniu, że ten rok będzie wyjątkowy.

  • MKFELA
   Czer 16, 2011 @ 02:14:07

   Witaj Agni, wracając do twojej „11”, może jesteś numerologiczną 11, którą się wylicza z daty urodzin ?/ ja nią jestem /. Jedenastka to Mistrzowska liczba 🙂 Mam książkę-przewodnik z Anielskimi Liczbami Doreen Virtue, /ogólne znaczenie liczb od 0 do 999/. Od dwóch lat noszę ją stale przy sobie,anioły przekazują mam informacje pod postacią między innymi właśnie liczb. Zawsze są to bardzo trafne przekazy. Doreen pisze,że:
   „Jednym z najczęstszych znaków przesyłanych nam przez anioły są sekwencje numeryczne takie jak: 111,333,1234. Liczby to podstawowe narzędzia, którymi anioły się posługują w komunikacji z nami. Możesz zobaczyć takie sekwencje na tablicach rejestracyjnych samochodów, numerach telefonicznych, paragonach ze sklepów bądż na reszcie, którą wręcza ci ekspedient sklepowy.”
   Wg.tego przewodnika:
   11 – Bądż pozytywny! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

   111 – Ta liczba przynosi pilną wiadomość, że twoje myśli ukazują się w mgnieniu oka, więc koncentruj władze umysłu na własnych pragnieniach. Powierz Niebu wszelkie straszne myśli, aby uległy przemienieniu.
   Nie pozostaje ci nic innego, tylko cieszyć się z tych „kontaktów” anielskich.
   Co zaś tyczy się „czterdziestki” to piękny wiek!, poczekaj jeszcze trochę jak skończysz „magiczną pięćdziesiątkę”,będziesz czuła się naprawdę rewelacyjnie. Ja właśnie teraz kolejny raz zakochałam się /od 8 lat jestem wdową/. Tym bardziej się cieszę, że stało się to w okresie kiedy na ziemię spływa tyle Światła i Miłości. Nie martw się, że twój związek się rozpadł, zakończył się pewien rozdział twojego życia. Otwórz się na to co nowe,drzwi są szeroko otwarte,jak mówi nam to dziecko indygo w swoim przekazie 🙂
   Pozdrawiam cię z Miłością i Światłem :))

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: