Wsłuchajcie się w swą Wewnętrzną Mądrość

.

.

Wiadomość od Archanioła Michała

otrzymana przez Michelle Coutant, 6 czerwca, 2011

Przetłumaczyła Wika

.

Moi Drodzy, wsłuchajcie się w swą wewnętrzną mądrość.  Wsłuchajcie się. Usiądźcie spokojnie i słuchajcie.  Nasłuchujcie każdego dnia, każdej teraźniejszej chwili.  Słuchajcie i wchłaniajcie i pojmujcie te wielką prawdę, że każdy z was posiada tę wewnętrzną mądrość, jest ona wam dostępna.   To mądrość Kosmosu, to mądrość Boga, to mądrość boskiego Umysłu, to mądrość Bożej Jaźni.   To wy sami.   Ukochani, usiądźcie spokojnie w miłości waszego świętego serca i zintegrujcie w sobie tę wiedzę.  Usiądźcie spokojnie i wygrzewajcie się w tej wielkiej bożej miłości, miłości Boga, który jest wami.  Pozwólcie, by ta miłość wypełniła waszą istotę, aby wypełniła każdą waszą część i każdy wasz przejaw.  Pozwólcie tej miłości przeniknąć waszą istotę, wasze ciało fizyczne, wasze ciało emocjonalne, wasze ciało mentalne.  Wasze ciało duchowe jest tą wielką miłością.  Pozwólcie jej wyłonić się i wypełnić was całych, wypełnić wasze duchowe ciało świadomością tej wielkiej miłości.  Ta miłość jest bezwarunkowa.  Jest ona Wszystkim, jest Boską Obecnością.   Jest ona w was, jest poza wami, jest przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.  Nie istnieje nic innego. Wszystko inne jest iluzją.

Poczujcie ten przepływ boskiej esencji wewnątrz was.  Poczujcie ten przepływ i rozszerzajcie go i rozszerzajcie go, aż będziecie wypełnieni całym Stworzeniem.  Pośród tej rozległości całego Stworzenia istnieje każde pytanie, każda odpowiedź, o jaką kiedykolwiek poprosiliście i otrzymaliście, i każde pytanie i odpowiedź, jakie kiedykolwiek zadacie i otrzymacie.  Ta mądrość, której poszukujecie i pragniecie, jest dla was dostępna poprzez drzwi do waszej wewnętrznej Jaźni.  Wejdźcie tam, kochani. Medytujcie, medytujcie i dalej medytujcie.  Zadajcie swoje pytanie, mówcie do swego nadświadomego umysłu, mówcie do swojego Boskiego Ja.   Spodziewajcie się odpowiedzi, kochani.  Spodziewajcie się odpowiedzi i bądźcie w stanie radosnego oczekiwania.  Wiedzcie, że poprosiliście i otrzymacie.  Każde z was posiada w sobie mądrość Kosmosu i nadeszła dla was pora, kiedy to was się prosi o wsłuchanie się w tę wewnętrzną mądrość.  Ona jest waszym najlepszym przewodnikiem.  Wasze Boskie Ja naprawdę wie, co stanowi wasze najwyższe dobro.  Kto inny może wiedzieć, co jest dla waszego najwyższego dobra?  Ktoś inny może wam pomóc otworzyć waszą świadomość na to, co służy waszemu najwyższemu dobru, ale nie pozwólcie innym mówić wam, co jest waszym najwyższym dobrem.  Pojmijcie tę różnicę, kochani, i wcielcie to w każdy aspekt waszego Ja.  Nigdy nie możecie zbłądzić, gdy słuchacie swej wewnętrznej mądrości.  Zgłoście swe prawo do swej osobistej mocy, ukochani; ogłoście to w tej chwili teraz.  Jeśli nie obwieścicie swej mocy, dalej będziecie stwarzać to samo, więcej tego, co już do tej pory stworzyliście. Z braku lepszej alternatywy automatycznie otrzymacie to, co już stwarzaliście i przeżyliście. Zdecydujcie się stworzyć dla siebie wspaniałą i olśniewającą przyszłość. Zdecydujcie się wykreować obfitość, suwerenność, mistrzostwo, samorealizację.  Zdecydujcie się stworzyć bezwarunkową miłość, radość, pokój, piękno, szczodrość i harmonię w swojej rzeczywistości.  Jest to dostępne dla każdego z was.

Nie słuchajcie tych, którzy mówią o kataklizmach i sądnym dniu.  Jeśli wybierzecie kataklizmy i nieszczęścia, kochani, taka będzie wasza rzeczywistość.  Wybierzcie swobodę i wdzięk.  Wybierzcie dar Fioletowego Płomienia; ten błogosławiony dar przyniesiony wam przez waszego ukochanego Saint Germaina.  Wezwijcie Fioletowy Płomień i przekształćcie wszystkie zbiorowe myśli ludzkie o kataklizmach i nieszczęściach, które wciąż krążą wokół was.  Tak wielu z was spędza codziennie czas na oczyszczaniu form myślowych ludzkich nadużyć mocy, jednak te myśli wyłapywane są przez innych i ponownie zasilane w energię.  Przeobraźcie je raz i na zawsze.  Zbierzcie się, drodzy pracownicy światła, i oczyśćcie swą atmosferę.  Oczyśćcie całą negatywność i gęstość otaczającą waszą planetę i wasze dusze, Ziemię i inne formy życia.  To jest możliwe, gdy każdego dnia coraz więcej was zacznie używać Fioletowego Płomienia, i coraz więcej was wzrośnie w siłę Fioletowego Płomienia, który dzierżycie. Trwajcie w tym, trwajcie i nie ustawajcie.  Gdy tak zrobicie, odkryjecie, że w was również oczyściły się kanały komunikacji z istotami z wyższych wymiarów.  Odkryjecie, że macie mniejszą gęstość i mniej negatywnych form myślowych zaśmieca fale waszych myśli.  Odkryjecie, że gdy te myśli zbiorowej ludzkiej świadomości rozpuszczają się i transformują, wzrasta przejrzystość waszej wizji.

Usiądźcie spokojnie i medytujcie, kochani. Usiądźcie spokojnie i poproście, a potem pozwólcie sobie przyjąć błogosławioną tarczę energii wzniesionych mistrzów.  Poproście o tę tarczę, abyście byli chronieni przed nadużyciami zbiorowej ludzkiej świadomości, przed świadomością ubóstwa, która jest wciąż tak dominująca na waszej planecie.  Poproście o tę tarczę, aby was chroniła, gdy sprowadzacie na Ziemię to, co chcecie tu zamanifestować i stworzyć dla swojego najwyższego dobra oraz najwyższego dobra wszystkich. Musicie wzmacniać tę tarcze każdego ranka i wyrażać wdzięczność, kochani. Wyrażajcie wdzięczność za pełną miłości pomoc wzniesionych mistrzów, waszych przewodników, aniołów, archaniołów, wszystkich wielkich istot światła, istot Jedynego Prawa.  Tylu ich jest przy was, pomagają wam, to więcej istot, niż kiedykolwiek moglibyście poznać w czasie swego pobytu na Ziemi. Te wielkie istoty czekają na wasze wezwanie i z radością będą wam pomagać tak długo, jak długo zechcecie tworzyć dla swego najwyższego dobra i najwyższego dobra wszystkich.

Oczyśćcie te kanały komunikacji, kochani, wsłuchajcie się w swą wewnętrzną mądrość, porozumiewajcie się z waszym Boskim Ja.  Komunikujcie się ze wszystkimi błogosławionymi istotami z wyższych wymiarów, które są tu po to, by wam pomóc.  Wezwijcie mnie, kochani.  Jestem z wami w każdej teraźniejszej chwili i otaczam was swą bezwarunkową miłością i radością.

Jestem Archanioł Michał i przynoszę wam tę prawdę.

http://spiritlibrary.com/michelle-coutant/listen-to-your-inner-wisdom

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. gabriel 33
  Czer 14, 2011 @ 09:51:38

  Witajcie!
  Spieszę wyjaśnić dlaczego są zmienione słowa:
  1. wersja to …”JAM JEST marzeniem Boga”
  2. wersja…. „JAM JEST czystością, jakiej pragnie Bóg”
  i ostatnia, 3. wersja, jaką otrzymałem…..”JAM JEST czystością jakiej żąda Bóg.”
  Na moje pytanie dlaczego tak się ta mantra zmienia – padła odpowiedź: teraz następuje Koniec Cyklu i nie ma już ludzkiego czasu. Teraz jest już żądanie zmian dla Waszego dobra. A Ojciec-Matka (Bóg) jest poza czasem – jest wieczny i zawsze czeka na swoje dzieci. Żadnemu nie da się zagubić, zawsze czeka. Jego dzieci mając wolna wolę wybierają Drogę powrotu do Domu, nieraz b. okrężną, ale własną. Oczywiście podaję w wielkim skrócie treść rozmowy.
  Świetliści prosili też, aby błogosławić wszystko, to zostanie zmniejszona toksyczność otoczenia (wody i pokarmów zwłaszcza). Mówili też, aby nie jeść braci swoich mniejszych, czyli zwierząt, bo spożywamy ich cierpienie i stąd tyle agresji.
  Nasi starsi bracia Aniołowie ukazali mi skutki, jeśli się Ich nie poprosi o pomoc, gdy ostrzegają.Pokazali mi: ja się topię, a Oni stoją i patrzą… Na mój wrzask – dlaczego stoją – usłyszałem: a poprosiłeś? Masz wolna wolę i nam nie wolną robić czegoś wbrew tobie. A.Stróż tak, Oni nie. Do zobaczenia w 5. wymiarze, gdy popodnosimy wibracje przez przebaczenie sobie i nieprzyjaciołom swoim. (Pamiętacie, Kto tak mówił i jeszcze …”nowe przykazanie daję wam – byście się nawzajem miłowali”. Oraz najtrudniejsze – „kochaj bliźniego swego jak siebie samego”. I moje pytanie: czy umiemy tak kochać (bez ego)?.
  JAM JEST Gabriel

 2. Jan
  Czer 13, 2011 @ 12:14:15

  Wsluchiwac sie w siebie , w spokoju , ciszy odnajdywac prawdziwego siebie

 3. Ziemianin
  Czer 13, 2011 @ 12:04:17

  http://www.sm.fki.pl/wybrane_artykuly.htm
  http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=indyjska_opowiesc
  ————————————————————————-
  Poświęć na tę lekturę 3 minuty. Jest bardzo ładna!
  Wiedz, że to nie są żadne głupoty.
  Jedynie osoby, które mają szlachetną duszę, potrafią docenić tę opowieść.

  Indyjska opowieść …

  Każdy człowiek ma w sobie boską iskrę. Bóg umieścił pamięć o sobie w każdym sercu ludzkim i we wszystkim co istnieje. Jak jednak w pełni wcielić w życie boski cel i uzyskać zdolność do zyskania statusu nośnika Planu Boskiego to odrębna kwestia. Z punktu widzenia materializmu historycznego to całkowity nonsens. Wiemy jednak, że w historii można znaleźć wiele przykładów świętych i mistyków, którzy zdołali wznieść się na nadnaturalne wyżyny. Wiemy, że ludzie ci zdołali dokonać dzieła wcielenia boskiej zasady, ponieważ rozpoznali i odpowiedzieli na wewnętrzny zew ku wzniesieniu się na najwyższy poziom. Rozpoznanie w sobie inkarnacji Bóstwa oznacza bezkompromisową wolę poświęcenia absolutnie wszystkiego. Jeśli twoje samopoświęcenie i oddanie jest pełne, wówczas dołączasz do grona największych świętych, joginów, mistyków, proroków, mędrców i nauczycieli świata. Nie jest to jednak łatwe zadanie…
  ————————
  Rdzenna jaźń

  Jesteśmy bez żadnych ograniczeń esencją sumy naszych doświadczeń. Składa się on:
  z tego co przeżyliśmy i świadomie myślimy aż do dziś; z doświadczonych emocji; z wyrażanej i doświadczanej miłości; z doświadczonych snów, czy pamiętamy je, czy też nie; z bolączek i przyjemności; z marzeń, pragnień i nadziei; z wszystkiego, co powyżej w trakcie naszej aktywności niefizycznej (sen itp.).

  Więcej na powyższych linkach … 🙂

 4. Ziemianin
  Czer 13, 2011 @ 11:23:00

  Link tego przekazu już ktoś wklejał, bo ja ten temat przerabiałem, (na tym blogu właśnie …) ale dobrze Krystal że go umieściłaś, bo on wyeliminuje ewentualny strach w czytelnikach podczas wydarzeń opisanych w przekazie , ale myślę że wszyscy obecni na tym blogu mają już tyle wiedzy, że będą spokojnie, bez emocji i strachu patrzeć na te wydarzenia, ale skupiając się na nowym lepszym Świecie.

  Serdecznie pozdrawiam … 🙂

 5. gabriel 33
  Czer 13, 2011 @ 10:41:08

  Witajcie Kochani!
  Podaję mantrę, która uzdrawia-oczyszcza umysł, otoczenie, relacje z innymi ludźmi.Mantrę tę dostałem do stosowania i przekazywania. Brzmi ona:
  JAM JEST Istotą Fioletowego Płomienia,
  JAM JEST Czystością jakiej żąda Ojciec-Matka.
  Mantrować trzeba 3x ,9x, czyli do „skutku”-aż uzyska się uspokojenie -jeśli było jakieś zaburzenie energetyczne, lub nieciekawa sytuacja.Stosujcie tę mantrę w sklepie-odczujecie różnicę w odbiorze energii sklepowych,pracy,autobusie,domu.Usuwać będziecie negatywne energie z Waszego życia i otoczenia.Wznosząc własne wibracje pomożecie i innym, bo jak mnie uczono :”zbawianie świata zaczynaj od siebie, Ty się zmień. To wtedy świat się zmieni, najpierw Ty „.
  Jeżeli jeszcze będziecie błogosławić wszystko, wtedy żadne zanieczyszczenia Wam i Waszym najbliższym nie zaszkodzą.Zawsze rano proście A.Michała o ochronę Waszej Istoty (najbliższych też) i dziękujcie za pomoc.W przekazach Aniołowie mi mówili: Powiedz,powiedz,że My czekamy na wezwanie,bo chcemy Wam pomagać.Ponieważ macie wolną wolę,to nam nie wolno bez wezwania pomagać.I podziękujcie, bo My uwielbiamy jak Nam się dziękuje”
  W ten ciekawy i trudny czas korzystajcie stale z pomocy Świetlistych i dziękujcie za pomoc.Oni tak jak i my lubią,jak się zauważa naszą pracę.
  JAM JEST Gabriel

  • Krest
   Czer 14, 2011 @ 06:48:28

   To ładne co napisałeś.
   Osobiście znam tę mantrę w takiej wersji:
   „JAM JEST bytem fioletu płomienia
   JAM JEST czystością boskiego marzenia”.
   Słowo „żąda”, z Twojej wersji, jakoś ze mną nie współgra.

   • wika
    Czer 14, 2011 @ 07:56:28

    „I AM a being of Violet Fire
    I AM the purity God desires”
    dosłownie:
    JAM JEST istotą (z) Fioletowego Płomienia
    JAM JEST czystością, jakiej pragnie Bóg
    Ale to z przekazu angielskiego. Niektórzy twierdzą, że angielski będzie językiem dharmy, czyli nauk duchowych, tak jak kiedyś sanskryt, ale Mistrzowie i tak używają mantr sankryckich, bo one są zapewne najlepszym przybliżeniem dźwięków języka uniwersalnego (por. np. Bruce Moen „Podróże do życia po śmierci” str.197-198 i jeszcze w paru miejscach – wciąż pojawiają się w tym języku sylaby znane z mantr: OM, HRI/ŚRI etc) ZATEM zapewne można sobie wymyśleć równie dobrze piękną mantrę, rymowaną albo i nie, po polsku 😀 i też będzie działać! Jedyny plus mantr angielskich byłby pewnie taki, że jakby wiele osób na świecie ich używało, to stworzyłyby silniejszy myślokształt oparty na języku. Ale to nie jest przecież niezbędne, chodzi o energię Fioletowego Płomienia, i o to, że wiemy, do czego służy.

    Gabrielu, dzięki za ładne wyjaśnienie dotyczące Aniołów… 😛 nie wiem, czy rzeczywiście to im jest potrzebna nasza wdzięczność, ale gdy myślę o nich w ten sposób, od razu robią się bliższe i mam ochotę częściej zapraszać je do mojego życia… 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: