Wychowanka Illuminati opisuje organizację

dziękuję Ziemianinie!  Informacje tu zamieszczone pokrywają się z tym, co mówi Arizona podczas wywiadu przeprowadzonego przez Dawida Icke (YT) i też innymi źródłami.  Hej Kabale, Ktoś wam plany pokrzyżował 😉

przez BluePaladyn » 19 sie 2010, 18:18
Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”.

Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykują nam Illuminati.

Opisuje również jej życie w sadystycznej sekcie satanistów, rządzonej przez najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W dużej liczbie skupia ona homoseksualistów, pedofilów, praktykuje rytualne składanie ofiar ze zwierząt i ludzi. Można ją nazwać „dłonią w rękawiczce” którą jest CIA i Masoneria. Ci ludzie wierzą w supremacje aryjską, ale chętnie przyjmują w swoje szeregi ludzi pochodzenia żydowskiego. Kontrolują światowy handel narkotykami, bronią, światową prostytucje i pornografie, kryją się za ogromną liczbą politycznych zabójstw, za zamachami terrorystycznymi takimi jak 9/11, snajperem z Maryland czy bombami na Bali.

Zinfiltrowali oni rząd oraz władze na poziomie lokalnym. Zinfiltrowali nasz system edukacji i finansjery, nasze religie i media. Ulokowani w swojej bazie w Europie planują zaprowadzenie Nowego Światowego Ładu, systemu przy którym nazizm czy komunizm wyglądają jak piknik. Co bardzo ważne: ci ludzie na pewno nie są ludźmi szczęśliwymi.

Svali wyjaśniła mi dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i dlaczego nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia że Bush i jego administracja należą do Illuminati tak samo zresztą jak przytłaczająca częśc światowej klasy politycznej.

W marcu roku 2000, Svali zaczęła pisać w comiesięcznej kolumnie dla ludzi którzy przeżyli rytualne deprawacje Illuminati na Suite101.com. W grudniu tego samego roku, H.J. Springer, naczelny CentrExNews.com skontaktował się z nią i przeprowadził 18-nasto częściowy wywiad przez emaile.

„Jestem przekonany że mówi prawdę”, to słowa które Springer napisał do mnie. ” Osobiście sprawdziłem dużą ilość emaili adresowanych do niej i przysłanych przez ludzi poddanych kiedyś praniu mózgu, zgwałconych, seksualnie molestowanych itd. Wielu z nich potwierdziło mi jej wersje historii. Nie mam więc powodów by wątpić iż Svali była częścią Illuminati od momentu urodzenia.”

Ja również wierze Svali ponieważ jej opowieść potwierdza moje dotychczasowe badania i zebraną wiedzę. Wszystko tutaj do siebie pasuje: od źródła spisku które tłumi prawdę dla ludzkości po oddanie sekretnej technologii Chińczykom przez Clintona czy raporty o przygotowywanych obozach koncentracyjnych. Wyjaśnia dlaczego ludzie których znam działają w takiej konspiracji. Dziękuje Svali za tą przerażającą ale bardzo przydatną wiedzę która pozwala nam zrozumieć świat w którym żyjemy.

Mój przyjaciel nalegał bym wystrzegał się oszustwa i zaproponował by potwierdzić wersje Svali. Zgodziłem się. Zapraszam czytelników do zapoznania się z jej świadectwem i wyrobienia na ten temat własnego zdania. Za ich pozwoleniem, zamieszczam cześć korespondencji ze Svali z CentrExnews.com H.J. Springera. Zamieściłem tu również materiał z jej artykułu „Are the Illuminati Taking Over the World?”

Ciągła obecnośc

Svali: Illuminati znajdują się w każdym większym mieście w USA. Wierzą że mogą kontrolować nimi poprzez banki i instytucje finansowe (zgadnij ile z nich siedzi w zarządach banków? Mógłbyś się zdziwić), lokalne władze. Jeśli chodzi o kontrole prawa, dzieci z rodzin tej organizacji są zachęcane by studiować prawo, medycynę lub dziennikarstwo. Członkowie sekty finansują również lokalne gazety.

Wierzenia

Svali: Grupy Illuminati praktykują coś co my znamy jako Oświecenie. Inaczej Lucyferianizm. Uczą swoich członków że korzenie tych praktyk sięgają do tajemnych praktyk magicznych Babilonu(Kabała -przyp. tłum), Egiptu i celtyckich Druidów. Wzięli oni wszystkiego po trochu, wszystko co uznali z tego za najlepsze i stworzyli z tego własną drogę okultyzmu. Wielu z nich na poziomach lokalnych czci rózne antyczne demony, takie jak El, Baal czy Astarte, oraz Izys, Ozyrysa, Seta… Wiem że ci ludzie zwyczajnie uczą i praktykują zło.

Weishaupt

Svali: Weishaupt nie stworzył Illuminati, był wybrany przez nich na figuranta i mówili o czym ma pisać. To finansjera, którą możemy datować do czasów Templariuszy finansujących wczesnych europejskich królów , stworzyła Illuminati. Weishaupt był tylko ich pionkiem.

Militarny przewrót

Svali: Każdy region w USA posiada bazy i kwatery główne dla agentów Illuminati. Stany Zjednoczone podzielono na siedem takich regionów. Każdy z nich posiada lokacje zawierające sprzęt wojskowy oraz mniejsze bazy i ośrodki, w specjalnie wyizolowanych częściach kraju.

W bazach tych cały czas trenują się agentów Illuminati w obsługiwaniu sprzętu i broni, walce wręcz, kontroli tłumu i w innych aspektach prowadzenia wojny. Dlaczego? Ponieważ Illuminati wierzą iż nasz rząd, a także większośc rządów na całym świecie upadnie. Będą to kontrolowane upadki i jest już ustalony plan jak to wszystko będzie przebiegać:

Na początek zaplanowano finansowy kryzys, taki przy którym wielka recesja przed wojną będzie wyglądać jak piknik. Stanie się tak dzięki manipulacjom w bankach i instytucjach finansowych. Większość ludzi będzie miała długi wobec państwa, bo one przejmą je od banków itd. Wtedy, rząd wezwie wszystkich dłużników do spłaty długu ale ludzie będą niewypłacalni i zbankrutują. Spowoduje to ogromna panikę na całym świecie gdyż kryzys będzie przebiegał jednocześnie na całym świecie.

Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? Nie znam dokładnej daty dla tych wydarzeń i nie chce nawet zgadywać. Dobra wiadomość jest taka że że jeśli nie posiadamy żadnych długów ani kredytów i możemy sobie pozwolić na samowystarczalność to poradzimy sobie lepiej niż inni. Inwestowałabym w złoto nie w papiery. Złoto znów będzie światowym standardem a dolary będą bezużyteczne (pamiętacie Wojnę Secesyjną? Nasze pieniądze będą warte tyle co pieniądze konfederatów).

Następnie przejmą wszystkie regiony zbrojnie a rząd ogłosi stan wojenny (martial law). Wybuchnie panika i anarchia w wielu miejscach, co rząd wykorzysta i ogłosi że właśnie dlatego muszą zrobić wszystko by uspokoić i kontrolować ludzi. Liderzy przeszkoleni przez Illuminati oraz żołnierze pod ich rozkazami użyją broni i technik społecznych aby przejąć kontrole nad społeczeństwem. Zostaną postawione bazy wojskowe i obozy więzienne (właściwie to już istnieją, tylko są ukrywane). W ciągu następnych kilku lat będziemy słyszeć o nich coraz więcej. Hierarchia w strukturach dowódców tych baz będzie podobna do tej występującej w kulcie obecnie.

Jakieś pięć lat temu gdy opuszczałam Illuminati, około 1% populacji USA było albo częścią agendy Illuminati albo ofiarą kontroli umysłu. Może się wydawać że jest to niewiele, ale wyobraźcie sobie 1% społeczeństwa świetnie wyszkolonych w technikach społecznych i psychologicznych, kontroli tłumu, uzbrojonych i związanych z grupami paramilitarnymi.

Dowództwo

Svali: Tajny rząd składa się z wpływowych rodzin bankierów takich jak: Rockefellerowie, Melanowie, Carnegie, Rothschildowie itd. Nie powinnam wymieniać nazwisk ale i tak to zrobię.

Światowy Tajny Rząd został już ustanowiony jako prototyp ostatecznego rządu który obejmie władze z nastaniem NWO. Spotykają się co pewien czas by dyskutować nad kierunkiem działań i problemami z którymi trzeba sobie poradzić. Powtarzam, liderzy w tych strukturach to te same osoby które rządzą światowymi finansami. Rothschildowie z Anglii i Francji są tam najważniejsi, wysoko mamy tam również potomków Habsburgów, potomków rodzin królewskich Anglii i Francji, Rockefellerów z USA.

To jest jeden z powodów dla których Illuminati byli nietykalni przez te wszystkie lata. Ich przywódcy są bardzo, bardzo, bardzo zamożni i potężni. Mam nadzieje że te informacje się przydadzą. Skąd to wiem? Byłam na spotkaniu lokalnych władz (jako główny instruktor), choć rozmawiałam tylko z tymi z regionów. Dodatkowo każde dziecko z rodzin podległych Illuminati uczy się kto jest ich liderem.

Arystokracja

Svali: Przywódcy Illuminati uważają że wywodzą się z rodów arystokratycznych i związanych z praktykami okultystycznymi. Widzisz, są tutaj dwa znaczenia słowa „arystokracja”. Pierwsze znaczenie jest identyczne jak te które znamy, natomiast drugie odnosi się do „ukrytej arystokracji” i rodów z długimi tradycjami w stosowaniu potężnej czarnej magii. Czasami, jak w wypadku Księcia Walii, są to rody spełniające wymogi obu znaczeń.

Nigdy nie zastanawiałam się który z tych rodów jest najpotężniejszy, ponieważ byłam zajęta swoją własną pracą. Ale z tego co zrozumiałam są to potomkowie Habsburgów, rządzących w Niemczech poprzez stowarzyszenie Bruderheist. Są uznawani za jeden z najsilniejszych rodów okultystów. Brytyjska rodzina królewska jest przez nich kontrolowana, tak samo jak cała Wielka Brytania, przez nich i Rothschildów.

We Francji potomkowie rodzin królewskich również są u władzy na polu okultystycznym, ale wszyscy oni podlegli są tam francuskim Rothschildom.

Pozycja USA

Svali: USA postrzegane jest jako młodszy i słabszy kuzyn „regionów” z Europy. Niemcy, Francja i UK formują tam triumwirat który kontroluje resztę kultu w Europie. Rosja jest postrzegana jako bardzo ważny region, a także najsilniejszy militarnie. Rosji obiecano czwartą co do znaczenia pozycje w nadciągającym Nowym Światowym Porządku, mają pierwszeństwo przed USA gdyż byli bardziej pomocni dla światowego spisku w ciągu tych wszystkich lat.

Potomkowie rodzin królewskich są również u władzy w organizacjach okultystów. W kulcie nie ma marksistów. Chiny mają mieć miejsce po Rosji, a przed USA. Wielu liderów z USA ma jednak domy w Europie i będą tam gdy rozpocznie się kryzys, zmienią również swoje obywatelstwo. Niewiele więcej pamiętam, powinnam być bardziej uważna gdy mnie tego uczono, zresztą byłam zbyt zajęta walką o przeżycie.

Rosja będzie głównym centrum militarnym sekty, biorąc pod uwagę że ich dowódców wojskowych (należących do Illuminati) uznaje się za najlepszych i najbardziej zdyscyplinowanych na świecie. Chiny ze względu na to że są ojczyzną orientalnego mistycyzmu oraz ze względu na swoją populacje mają również być ważniejsze w NWO niż USA. Ale centrum władzy jest i będzie w Europie, przynajmniej mnie tak zawsze uczono.

ONZ

Svali: ONZ powstało na początku tego wieku aby pomóc w pokonaniu największej przeszkody stojącej na drodze utworzenia jednego światowego rządu. Tą przeszkodą jest nacjonalizm i patriotyzm. Dlatego te określenia stały się teraz tak niepopularne, zajęło im lata aby poprzez nagonkę w mediach, nie do końca subtelną, zniszczyć znaczenie tych słów w każdym możliwym aspekcie.

Narody Zjednoczone są tylko testem, nie mają realnej władzy w świecie i staną się niepotrzebne kiedy uda im się wprowadzić NWO. Ujawni się wtedy prawdziwa władza. Obecnie jednak organizacja ta jest kamieniem węgielnym w ich pracy nad wprowadzeniem Światowego Ładu, poprzez wyuczenie ludzi do wspierania idei globalnej wioski, globalnej społeczności i jedności itd.

Izrael

Svali: Konflikt na Bliskim Wschodzie jest tylko na rękę Illuminati. Oni nienawidzą Izraela i mają nadzieje zobaczyć go kiedyś zniszczonym. Jedną z akcji które podejmie ONZ kiedy przejmą władze będzie deklaracja zapobiegnięcia wojnie w tym regionie, co ucieszy wielu ludzi na świecie.

Jednak w tym samym czasie będą potajemnie zaopatrywać w broń obie strony aby podtrzymywać konflikt. To są dwulicowi ludzie. Szmuglowali już broń ze Związku Radzieckiego do Palestyny w imię promowania przyjaźni między ZSRR a Arabami. Natomiast USA robi to samo z Izraelem dla dokładnie tych samych powodów.

Ludzie ci uwielbiają patrzeć na świat jak na szachownice, widzieć walkę między narodami a następnie zaprowadzać tam ich własny porządek. Rosja w ich planach ma być kiedyś silniejsza niż dziś, wszyscy szkoleniowcy militarni Illuminati wizytowali w Rosji by uczyć się od tamtejszych wojskowych. W NWO będą silniejsi od nas (USA).

Czy Illuminati to żydowski spisek?

Svali: Absolutnie nie. W rzeczywistości Hitler i jego ludzie (głównie Himmler i Goebbels) byli Illuminatami wysokiego szczebla. Illuminati jest ekstremalnie rasistowską organizacją a ja jako dziecko zmuszana byłam do „zabawy w obozy koncentracyjne” na naszej farmie w Virginii oraz w odizolowanych obozach w Niemczech.

W dawnych czasach Żydzi walczyli z okultyzmem, zobacz Stary Testament który opisuje jak Bóg poprzez Żydów próbował oczyścić ziemie z grup kultystów i pogan, wyznających np. Baala, Astarte i innych kananejskich i babilońskich bożków. (tyczy się to „prawdziwych” Żydów, ale nie potomków Chazarów których jest na świecie więcej -tłum.)

(Z emaila do Henry Makowa) Tak, są w tej grupie bardzo potężni Żydzi. Dla przykładu znana jako żydowska rodzina Rothschild kontroluje finansowe imperia w Europie (i pośrednio w Stanach). Znałam też osobiście ludzi których rodzice byli żydowskimi handlarzami diamentów, bardzo wysoko w organizacji. Ale aby zdobyć władze wśród Illuminati taki Żyd może być obudzony w nocy i zmuszony do wyrzeczenia się swojej wiary oraz do oddania cześć Lucyferowi. Wierzą że w ten sposób otrzymają bogactwo i władze, co w pewnym sensie się spełnia ale za zbyt wysoką cenę (utratę swej nieśmiertelnej duszy).

Mimo wszystko idea obozów koncentracyjnych jest bardzo silna w ich umysłach, Hitler, Himmler, Goebbels i inni byli wysoko w Illuminati (Himmler był nawet wyżej niż dwóch pierwszych), a Mengel był ich płatną marionetką pracującą później jako wysokiej klasy szkoleniowiec amerykańskich Illuminati, w czasie gdy ukrywał się w Ameryce Południowej. Wszyscy oni wierzą że pracują na rzecz swoich bogów by zniszczyć rasę żydowską a mi jest bardzo, bardzo przykro że zrobili tyle zła dla świata (i bardzo, bardzo się ciesze że ich opuściłam).

Mam nadzieje że pomogłam. Zawsze zastanawiałam się jednak dlaczego tylu wysokich rangą Illuminati i rodzin bankierów (baron Rothschild z Francji jest jednym z trzynastu europejskich lordów, możesz ich nazwać też królami, którzy rządzą Europą i zasiadają w ukrytym Światowym Rządzie) jest Żydami. Wydaje się jednak że nienawidzą własnej rasy.

Czy są rasistami?

Svali: Wielu Illuminatów jest zaprogramowanych ideami Czwartej Rzeszy. Są rasistami i wielu posiada Aryjską prezencję. Wierzą w wyższość swej rasy, rządy czystych krwi i inteligentnych, a w czasie ich ceremonii czasem poświęcają na ofiary przedstawicieli innych ras.

Starają się stworzyć genetycznie rasę nad-ludzi która sprawowałaby rządy, razem z ich dziećmi, potomkami. Są również pod wpływem Republiki Platona i wierzą że to oni stworzą Utopie którą ma być NWO. W ich Utopii inteligencja będzie rządzić a stada owiec czyli masy będą służyć ich panom (to jest ich pogląd na świat; okultyści są oświeceni i mądrzy, a zwykli ludzie są owcami które trzeba zwodzić za nos).

Wolna Masoneria

Svali: Masoneria i Illuminati to jak rękawiczka na dłoni. Nie obchodzi mnie czy kogoś to zaboli, to są fakty. Masońska świątynia w Alexandrii, Virginia (miasto zostało tak nazwane na cześć egipskiej Aleksandrii, i jest jednym z centrów Illuminati), świątynia w Waszyngtonie DC gdzie naucza się członków Illuminati. Byłam tam zabierana na egzaminy, aby zyskać wyższy stopień, aby uczestniczyć w ceremoniach. Liderzy tej loży masońskiej również są Illuminatami.

Tak było w każdym większym mieście w którym żyłam. Najwyżsi rangą masoni są również wysokimi rangą Illuminatami. Moi dziadkowie byli oboje wysokimi rangą masonami w Pittsburghu (przywódca Wschodniej Gwiazdy i mason 33 stopnia) oraz przedstawicielami Illuminati w tym regionie.

Czy wszyscy masoni są Illuminati? Nie, zwłaszcza gdy mówimy o tych z niskiego szczebla i nowicjuszach, myślę że oni nie wiedzą nic o rytuałach które odprawiane są w środku nocy w głównych świątyniach. Wielu z nich jest zręcznymi biznesmenami i Chrześcijanami. Ale z drugiej strony nigdy nie słyszałam by ktoś o stopniu wtajemniczenia 32 i wyżej nie był Illuminati, którzy to stworzyli masonerie jako fasadę dla swojej działalności.

CIA, FBI są zinfiltrowane. Tak samo np. Mormoni.

Svali: Wielu dyrektorów i dowódców w FBI należy do Illuminati. CIA pomagało sprowadzić do kraju niemieckich naukowców po wojnie. I znowu, wielu z nich było potężnymi Illuminatami w swoim kraju, zostali więc powitani z otwartymi ramionami przez swoich odpowiedników w Stanach. Przekazali im całą swoją wiedzę.

Mormoni uczestniczyli lata temu na spotkaniu z przywództwem Illuminati w 1950-tym. To samo tyczy się Świadków Jehowy.

Zimna wojna

Svali: Rosja nigdy nie była dla nas zagrożeniem. Marksizm był stworzony przez Illuminati i przedstawiony jako przeciwwaga dla kapitalizmu. Sekta głęboko wierzy w sens ciągłego balansowania i kontrolowania obu stron. Traktują historie jako grę w szachy, finansują obie strony konfliktu a na końcu i tak osiągają swoje cele… dla nich jest to zabawne, to że są ponad wszystkie partie polityczne. Wpływowy zachodni finansista może spotkać się potajemnie ze swoim rosyjskim „przeciwnikiem” i obaj będą się śmiać z ludzi których traktują jak ślepe owce. Dziele się z tobą tym czego mnie nauczano i co sama zaobserwowałam.

To prawdziwie międzynarodowa organizacja i nie ma tam miejsca dla żadnej formy patriotyzmu. Istnieje w niej wymiana zasobów ludzkich, rosyjski specjalista czy trener może przybyć na chwile do USA, wykonać swoją robotę i wrócić do ojczyzny.

Trening zabójców

Svali: Robi to się w ten sposób (tak samo trenowano mnie):

– Kiedy dziecko kończy 2 lata, umieszcza się je w metalowej klatce i podpina do elektrod. Potem razi się je kilka razy prądem.

– Wyciąga się je z klatki i daje małego kociaka do rąk. Mówisz mu żeby skręciło mu kark. Dziecko rozpłacze się i odmówi.

– Wsadzają je z powrotem do klatki i poddają wstrząsom tak długo aż straci siły na krzyk.

– Wyciąga się je z powrotem i wydaje kolejny rozkaz zabicia kotka. Tym razem dzieciak będzie się trząsł, płakał ale zazwyczaj zrobi to bo boi się dalszych tortur. Może pójść po wszystkim w kąt i wymiotować, ale trener pochwali je za „dobrze wykonaną robotę.”

To jest pierwszy krok. Zwierzewa z czasem będą coraz większe, adekwatnie do wieku dziecka. W pewnym momencie rozkazuje się zabić ludzkie niemowlę, nie zawsze jest to w świecie rzeczywistym, może być w środowisku VR lub pod hipnozą. W wieku 9 lat dzieci umieją już złożyć pistolet, celować i strzelać do celu na komendę. Ćwiczy się na realistycznie wyglądających manekinach, później na zwierzętach. Potem na ludziach „niepotrzebnych” lub w środowisku wirtualnym. Trenowani są chwaleni za postępy i wykonywanie rozkazów, a torturowani za porażki.

Im starsze jest dziecko, czy też już nastolatek, tym bardziej zaawansowany trening. Do czasu ukończenia 15 lat większość z nich zmuszana jest do walki wręcz na oczach ludzi, jak na ringu. Walki te raczej nie są śmiertelne, zazwyczaj do momentu gdy jeden z uczestników nie będzie mógł już wstać z ziemi. Używa się przeróżnego oręża i mówi się uczestnikom by traktowali to jak walkę na śmierć i życie. Jeśli dzieciak przegra będzie surowo ukarany przez swego trenera który stracił z jego powodu twarz. A jeśli wygra zasypuje się go pochwałami. W wieku lat 21 są już dobrze wyszkolonymi w walce maszynami do zabijania, które będą co pewien czas sprawdzane czy są dalej posłuszne. W taki sposób na pewno szkoli się dzieci Illuminati w Niemczech, ja również przez to przeszłam.

Zaufanie w rodzinie

Svali: W czasie gdy torturują swoje dzieci mówią do nich w tonie „robię to wszystko bo cię kocham”. Dla nich wyznacznikiem miłości jest to by wyrosły na silnych i groźnych, przygotować je do przewodzenia innym i osiągania coraz wyższych pozycji.

Jeśli jakiś przywódca kultu zauważył dziecko i chciałby je np. jako swoją młodocianą prostytutkę, kochający rodzice oddadzą je, szczęśliwi że ich pociecha będzie wychowywać się u kogoś potężnego. Dodatkowo uznają zdradę za jedną z większych cnót. Ciągle przypominają dzieciom by nigdy nikomu otwarcie nie ufały.

Pamiętam setki godzin bólu i oszukiwania mnie, i słyszenia gdy byłam ranna lub zwodzona że „taka jest natura człowieka”. Robili to pomimo że chcieli mnie uczyć jakichś większych wartości. I z powodu drapieżnej i politycznej natury grupy, w pewnym sensie mieli racje; naiwni będą zmiażdżeni. Znałam takich rodziców którzy próbowali oszczędzić swym dzieciom tej „miłości” ale byli oni zdominowani przez innych członków rodziny, którzy traktowali to jako przejaw ich słabości i niedostosowania.

Morale

Svali: Większość z nich to cierpiące ofiary, które nie zdają sobie sprawy że jest możliwość opuszczenia grupy. Jest wśród nich wiele niezadowolenia i mógłby nastąpić exodus ich członków gdyby wierzyli w to że mogą z tego wyjść i dalej żyć. Wielu trenerów których znam (tak, wiem, sadystyczni pedofile) nie są zadowoleni z tego co robią. Mogą szeptać i pokazywać że nie są zadowoleni z działań których się od nich wymaga.

Wiesz co jest najważniejszym powodem dla którego ktoś chce awansować wewnątrz grupy? To że nie musisz już krzywdzić tych ludzi w czasie szkolenia i nie będziesz też krzywdzony (to prawda, tylko ci wyżej od ciebie mogą ci rozkazywać oraz obrażać, krzywdzić). Oczywiście możesz też wtedy rządzić tymi pod tobą, jest to motywujące.

Illuminati jest pełne ludzi którzy wbijają sobie nawzajem nóż w plecy, każdy chce awansować. To nie są mili ludzie i wykorzystują innych aby zdobyć władze i pieniądze.

Nigdy otwarcie nie przyznają się do swej przynależności albo do działań kultu. Są postrzegani jako przykładni obywatele, „chrześcijańscy” biznesmeni i przywódcy społeczności. Wizerunek jest w tej grupie bardzo ważny, przykładają dużą wagę do tego by utrzymać fałszywy obraz normalnego życia i gardzą tymi którzy się zdemaskowali.

Żaden z Illuminatów których poznałam nie posiadał nieprzyjemnego lub złego wizerunku, może co po niektórzy byli lekko dysfunkcyjni, zdarzali się alkoholicy. Zaprzeczanie jest ich wielką siłą, duża ich cześć nie zdaje sobie nawet sprawy w jak wielkie zło są wmieszani.

TV

Pamiętacie te badania które stwierdzały że przemoc w TV nie wpływa na zachowanie dzieci? Zgadnijcie kto finansował badaczy? To stek bzdur. To co każdy człowiek ogląda, wpływa na niego i jest to bardzo dobrze znany fakt w organizacji. Wykorzystują TV jako narzędzie do urabiania mas, nie mogą w ten sposób totalnie zmienić czyjejś osobowości ale wpływają na akceptacje przemocy, pornografii, okultyzmu od najmłodszych lat.

Muzyka

Britney Spears, Eminem i inni są wykorzystywani przez nich do śpiewania tego co chcą. Wielu z artystów na topie wywodzi się z „Klubu Myszki Miki” (tak, stare dobre imperium Illuminati Walta) i oferuje im się sławę w zamian za współprace lub kontrole umysłu.

Jak wiele z tekstów usprawiedliwia samobójstwa, przemoc, nihilizm czy New Age w dzisiejszej muzyce rozrywkowej? Sami poczytajcie (ale pamiętajcie że niektóre mogą odpalać pewne zachowania u ludzi poddanych wcześniej procesowi prania mózgu).

Słabe strony Illuminati

Svali:
1. Arogancja. Myślą że są nietykalni i to może ich wystawić na atak.

2. Gdyby jakimś cudem wystarczająco wiele osób wzięło to wszystko na poważnie i zaczęło się organizować przeciwko Illuminati, z Bożą pomocą i modlitwą, być może udało by się powstrzymać ten spisek. Chciałabym tego z całego serca.

3. Zwalczenie pornografii, prostytucji nieletnich, przemytu narkotyków i broni mogłoby zabrać im olbrzymie profity. Może to by ich trochę zwolniło. Ale szczerze mówiąc dokonanie tego może być równie trudne jak zatrzymanie całej organizacji.

Mechanizm zaprzeczania

Svali: Dowody leżą na ulicy ale wg. mej opinii zwykły człowiek NIE CHE wiedzieć co się dzieje i nawet gdyby skonfrontować go z faktami, odwróci głowę w drugą stronę.

Jak było z MK Ultra? (tortury i pranie mózgów przez CIA) Nawet gdy odtajniono dokumenty, udowodniono ze to nie teoria spiskowa, ludzie to zignorowali.

Myślę że media które ignorują sprawy rytualnego wykorzystywania ludzi, wspomagają tylko potrzeby ludzi aby nie znać prawdy o naszej rzeczywistości. W rzeczy samej, jak szary człowiek może przyjąć do wiadomości istnienie ogromnego zła wyrządzanego ludzkości, jeśli sam nie posiada dużej wiary w Boga lub nie stanie przed przytłaczającą ilością dowodów. My chcemy wierzyć we wszystko co nasza rasa ma do zaoferowania najlepszego, nie najgorszego.

Tak więc nie sądzę by ludzie zrobili cokolwiek przeciw Illuminati nawet gdy będą już o nich wiedzieć. Przepraszam za cynizm ale opieram go na życiowym doświadczeniu.

Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady czy na to że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)

Słyszałam jak śmieją się z tego stanu rzeczy na spotkaniach przywódców, jakieś 5 lat temu, i wątpię czy ich podejście zmieniło się od tego czasu. Gdyby ludzie jednak uwierzyli i podjęli działania, byłabym zaskoczona i szczęśliwa.

Źródło: http://newworldorder.com.pl/artykul,2391,Wywiad-ze-Svali
BluePaladyn

59 Komentarzy (+add yours?)

 1. Promień
  Mar 03, 2012 @ 13:07:25

  A ja nie będę im życzył nic dobrego , bo widze ile niepojętego zła robia w PL też .. ZNie mogę już ptzrezć jak uczciwi luzdie wieszają się przez nich ,jak luzdie przestalki się zupełnie usmiechać i być dla siebie mili ,jak widzę to całe obrzydlistwo za którym stoją , ..Niech ICH STWÓRCA WSZECHSWIATA POGROMI -ten którego sie tak boją . NIech tak się stanie …A się stanie …

 2. margo
  Lip 06, 2011 @ 09:14:05

 3. ArO
  Czer 14, 2011 @ 08:11:21

  Spolszczona lista uczestników Bilderberga
  Pierwsze konsekwencje Bilderberga
  Daniel Estulin wyjaśnia czym jest Bilderberg
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/14/wydarzenia-i-komentarze-14-czerwca-2011r/

 4. D3D3
  Czer 14, 2011 @ 07:08:03

  Co możemy zrobić ? 😀 Wysyłajmy tym Ciemnym ogromne pokłady miłości i światła. Długo tego bez zmiany nie mogą wytrzymać :]

  • Krzysztof
   Czer 14, 2011 @ 07:16:02

   Trafne D3D3…tak tez ta milosc wroci do nas…tysiackrotnie. Wlasciwe podejscie. Pozdrawiam. K

 5. agni
  Czer 12, 2011 @ 02:20:10

  Po kilku dniach od obejrzenia filmu nt. przemysłu muzycznego dźwięczy mi w głowie jedna z „zakazanych” piosenek Iluminati i męczy mnie to bardzo, bo nie wiem jak się od niej uwolnić. Dodam, że nie słucham tego typu muzyki, ale uświadomiłam sobie, że na aerobiku, na który uczęszczam, ćwiczymy czasem przy takich dźwiękach. Nie wiedziałabym tego, gdybym nie obejrzała wcześniej wspomnianego filmu.

 6. Lucy
  Czer 09, 2011 @ 15:39:06

  Kochani,uważam,że odkrycie prawdy o ciemnych siłach i tym co planowali zrobić-a co im się NIGDY nie uda-, b y ł o potrzebne, lecz myślę, że należy to potraktować jako kolejną informację na ten temat i zbytnio się na tym nie zatrzymywać. Bardzo szanuję tu wszystkie wypowiedzi,ale czytając je, miałam przeróżne uczucia. Czytając to wszystko, czułam dyskomfort,choć z drugiej strony jest to odkrywanie prawdy,o której ja osobiście jeszcze nie tak dawno nie miałam pojęcia. Nie zatrzymujmy się jednak w tym temacie zbyt długo,bo to tylko może pogorszyć nasze nastroje i wprowadzić złe emocje,którymi to zło się żywi. Tak jak tu przeczytałam-bądźmy pewni i ufni w plan Boży. Mamy w sobie cząstkę Bożej Energii, cząstkę Tego Potężnego Boga,który stworzył Wszechświaty, więc czego mielibyśmy się bać,mając tak potężnego Ojca. Poza tym wszyscy tutaj inaczej już patrzymy na świat , wysyłamy energię miłości, najpotężniejszą energię dobra we Wszechświecie. Wierzmy że wszystko będzie dobrze, wiara w dobro jest podstawą Bożego porządku.

 7. Ziemianin
  Czer 09, 2011 @ 07:44:43

  Witaj Krystal …
  ———————-
  Wiesz co Kochana,… czytając Twoje komentarze widzę oczyma mej DUSZY – Twoją, wspaniałą, dojrzałą i mądrą DUSZĘ ! Treści twoich wpisów są wyważone, bez emocji, konkretne, pouczające i bardzo mądre. Nie można tam znaleźć nic, co można by zawetować. To mądrość życia, suma wszystkich doświadczeń i potyczek z życiem i z samym sobą. Tego na uniwersytetach się nie zdobywa. Tego trzeba dotknąć samemu całą swoją istotą, wtedy żadne podmuchy wiatru z wieściami od ciemnych taką istotą nie zachwieją.
  ———————
  Dodam jeszcze trochę moich spostrzeżeń w poruszonym przez Ciebie Krystal temacie, bo wart jest tego i może będzie dla kogoś przydatny.
  Myślę że trzeba mieć przed sobą cel, CEL WZNIESIENIA i z podniesioną głową i radością przeć naprzód pośród burzy i chaosu który tworzy. Pewne złe wieści musimy zaakceptować, bo one są, gdzieś takie zdarzenia mają miejsce, ale niech to przepływa przez nas bez emocji, tylko jako informacja, abyśmy byli ŚWIADOMI tego faktu bez zbędnego rozmyślania, ale żebyśmy wiedzieli że nas okłamywano przez całe życie i że nadal to robią, jak wspomniała Krystal, bo to jest prawda którą należy poznać. Ja też na tej ścieżce rozwoju miałem wzloty i upadki jak każdy i zauważyłem ciekawą rzecz, jak to jest z tymi strachami … Posłużę się tu taką analogią, która to najjaśniej zilustruje moim zdaniem;
  ———————-
  – gdy głodny człowiek zasiądzie do stołu nakrytego różnymi posiłkami to je, póki się nie naje. W końcu przychodzi taki moment, że już nie może i powiada DOŚĆ !… pomimo że tego pokarmu jest jeszcze wiele – .
  ———————-
  Mnie kiedyś też dręczyły te strachy, taki dziwny ciągły niepokój, rozdrażnienie (pochodne strachu) i nie mogłem znaleźć konkretnej przyczyny tego stanu ducha, bo nic specjalnego się nie działo. W końcu przyszło OLŚNIENIE. Był to właśnie efekt tych złych wieści z prasy i mass-mediów, nad którymi nadmiernie skupiałem uwagę. Działało to na mój umysł podświadomie, a wydawało mi się że to wszystko po mnie spływa, tak przynajmniej myślałem. Było jednak inaczej, ale w końcu „najadłem” się już tyle tych strachów, że już więcej nie mogłem i „powiedziałem” DOŚĆ! (napisałem to słowo w cudzysłowiu ponieważ nie było to moje postanowienie, ale stało się to w sposób naturalny jak z tym posiłkiem, o którym wyżej wspomniałem … poczułem przesyt strachu i więcej go już nie mogłem chłonąć – „najadłem” się go do syta, a nawet przejadłem…) I od tego momentu gdy zdałem sobie z tego sprawę, nastąpił SPOKÓJ DUCHA. Naprawdę tak było i jest do dzisiaj. STRACH na mnie już nie działa, zwłaszcza że zaakceptowałem Boski Plan (proces). Przelatują teraz te wieści przeze mnie jak przez sito, więc jestem ich ŚWIADOM, ale bez szkody dla mego DUCHA.
  ———————–
  Ten mój przykład to dla czytelników, którzy jeszcze walczą ze strachami. Zróbcie się dla nich jak SITO, niech przelatują przez Was, abyście byli ŚWIADOMI ich istnienia, ale żeby nie powodowały dyskomfortu w Waszym życiu. Na koniec jeszcze zacytuję Ciebie Krystal;
  – A przede wszystkim zrelaksować się i uwierzyć w proces Boski, i że każda chwila jest taka jaka powinna być-.
  Otóż to, pamiętajcie o tym Kochani…

  Kocham Cię Aniele i Was wszystkich też …

  • Maxea
   Czer 09, 2011 @ 12:31:41

   Witajcie,
   Temat mi również od dawna znany, też przechodziłam te etapy co Sabrina, Piotr – ale wiecie co jest najlepsze ? – przeczytać Wasze komentarze, gdzie wiem, że czujemy tak samo , że Jedno jesteśmy – to BEZCENNE ( jak w reklamie…)

   Wasz wierny Tłumacz – Marzena

 8. Filip z Sudetów
  Czer 09, 2011 @ 02:48:22

  Zaiste informacje są porażające dla niezorientowanych w tym temacie. Dla zweryfikowania tych faktów tudzież ich uzupełnienia informacjami z innego źródła polecam książkę Barbary Marciniak – Świetlana Rodzina. Książka zawiera przekazy od Plejadian. W rozdziale 8 doskonale przedstawiono tam rodzinę ciemności.
  Ale reszta przekazu zawiera treści budujące duchowo i optymistyczne.

 9. MKFELA
  Czer 09, 2011 @ 02:34:27

  Witajcie Kochani!
  Opowieść byłej illuminatki jest dołująca,jak większość które mówią o Iluminatach /”Ludzie, Ludziom zgotowali ten los”/ Zgadzam się z wami,informację należy przyjąć,ale nie może ona wpływać na nasze emocje./Ostatni przekaz Jezusa mówi właśnie o emocjach/Tak ten świat jest zbudowany,że gości na nim zło i dobro.Od nas tylko zależy co wybierzemy.Jezus w trudnych chwilach swojego życia stosował afirmację”Jam jest zmartwychwstanie i życie”.Mnie też ona pomaga,poza tym jak wspominała Krystal prośmy nasze anioły o opiekę i właściwe wybory w naszym życiu.Otaczajmy się białym światłem boskiej miłości i fioletowym płomieniem oczyszczającym nas samych i nasze myśli.A wszystkiemu i wszystkim przesyłajmy miłość i błogosławieństwo. Wtedy na pewno pozostaniemy w świetle i Miłości,bo jak mówi Saint Germain Jam Jest Światłem,Jam Jest Miłością,Jam Jest Życiem.
  Przesyłam wam wszystkim wszechogarniającą Miłość.

 10. Karmel
  Czer 09, 2011 @ 01:35:50

  Skoro wg tego tekstu zdrada jest u nich cnotą to ja nie wiem jak im się udaje trzymać cały ten bałagan w kupie. 😉

 11. Jacek
  Czer 09, 2011 @ 01:10:13

  Svali straszne rzeczy tu opisuje. Arogancja Iluminati i Ich chore cele jednak nie spełnią się w naszym Świecie. Z dwu powodów. Po pierwsze świadomość Ludzi jest na tyle duża, że nie pozwolą na kolejny totalitaryzm. A po drugie Federacja Galaktyczna nie przybyła w obszar Ziemi na próżno. Federacja pokrzyżuje zbrodnicze plany Iluminati – i Ich bożków z Imperium Oriona i Lucyfera z jego złymi Duchami. Oj będzie się działo – będzie !!!?

 12. Michał
  Czer 09, 2011 @ 01:06:08

  Witam wszystkich
  Jak już kiedyś wspomniałem jestem wyznawcą hinduskiego Wisznuizmu i całkowitym wegetarianinem. Dla poprawy nastroju po tych illuminati przesyłam Wam filmik nakręcony przez jednego z „naszych”. Człowiek, którego widzicie na tym filmiku też jest 100% wegetarianinem i jego zwierzątka nigdy nie pójdą „pod nóż”

  Może właśnie tak będzie wyglądała Ziemia przyszłości.
  Pozdrawiam serdecznie

  • agni
   Czer 09, 2011 @ 02:44:44

   Super! 😀 Dziękuję Michale. Tego właśnie było mi trzeba po dużej dawce Iluminatów. Obraz tylko psuje kolczyk w uchu tej krówki 😉
   Pozdrawiam, 100% wegetarianka w fazie przejścia na weganizm 🙂

   • Michał
    Czer 09, 2011 @ 04:47:44

    Mnie też nie podobał się ten kolczyk, ale myślę, że tego pewnie wymagają jakieś przepisy weterynaryjne. Patita Pavana (to ten z filmu – znam go, wyznawcy hinduskiego Wisznuizmu po inicjacji otrzymują hinduskie imiona, krówka ma na imię Jamuna – to jest rzeka w Indiach), na pewno nie zakładałby tego kolczyka gdyby nie musiał. Iluminaci nam wszystkim chcieliby pozakładać takie kolczyki w postaci czipów elektronicznych (dla nich jesteśmy takim bydłem), ale mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie…

    • Wedrussa Polska
     Czer 09, 2011 @ 05:08:41

     Zachęcam aby przejść na witarianizm i polecam wykłady Victorii Boutenko na YouTube 🙂

     Pozdrawiam
     100% witarianka – wedrussa

    • agni
     Czer 09, 2011 @ 11:47:33

     Zazdroszczę witarianom, bo na razie nie wyobrażam sobie tylko surowego jedzenia i nie wypicia herbaty w ciągu dnia, tym bardziej, że jestem osobą, której ustawicznie jest zimno, no może poza takimi dniami jak ostatnio ;-). Ale mam taki zamiar przejść na witarianizm, jak tylko ugruntuję bycie weganką. Właściwie jestem nią dopiero miesiąc, a pierwsze dni były bardzo trudne (mimo że od ok. 20 lat byłam wegetarianką), byłam po prostu ustawicznie głodna i brakowało mi energii, co jest sprzeczne z tym, co piszą weganie czy witarianie na ten temat. Ale teraz już jest ok.
     Zastanawiam sie też czy faktycznie jest konieczność suplementacji witaminy B12, bo uważam, że wszystkie potrzebne składniki są w przyrodzie, tylko jeszcze chyba nie odkryto w czym jest ta witamina. Najgorsze, że suplementy są wzbogacane chemią, jak przeczytałam w aptece skład tabletek z wit. B12, zrezygnowałam z ich kupna.

     Pozdrawiam ciepło.

    • Wedrussa Polska
     Czer 09, 2011 @ 05:17:36

     Michale Drogi?
     A nie myślałeś o tym aby przejść na witarianizm?
     Polecam – sama odżywiam się w ten sposób już ładnych parę miesięcy, dodatkowo stosuję wodę utlenioną rozpuszczaną w wodzie (wg. Nieumywakina), to oderwało mnie od tej złudnej rzeczywistości, pomaga w transformacji DNA, gdyż gotowane warzywa i owoce tracą w 80% swoje cenne minerały i witaminy . Oprócz tego trzeba zauważyć, że cennym dostawcą kwasów omega oprócz ryb jest olej lniany, olej cedrowy czy orzechy ( makadamia,brazylijskie cedrowe,pini). Polecam z całego serca fim – wykład Victorii Boutenko na YT.

 13. allright
  Czer 09, 2011 @ 00:39:00

  Czas nagli…trudno jednak pozostać niewzruszonym po takiej dawce zatrważających faktów:((( I jaka konkluzja się nasuwa??? Im dłużej będziemy dawać energię tym sprawom, tym trudniej będzie nam kroczyć drogą światła…Może lepiej skupić się na wibracji miłości i umysł zaprogramować na ten kierunek.
  „Kochamy Matkę Ziemię i W S Z Y S T K I E Istoty na niej żyjące,
  wibracje bezwarunkowej miłości, harmonii i spokoju panują na niej:)))))
  allright, Gabi

  • ramzes
   Czer 09, 2011 @ 00:40:27

   Dokładnie tak Gabi :)))
   Dokładnie tak :))

  • Mariusz
   Czer 09, 2011 @ 05:07:27

   Dokładnie tak! Nie wyobrażajcie sobie Illuminatów jako wszechpotężnych i niezwyciężonych. O to przecież tylko im chodzi, żeby wzmacniać ich swoimi myślami.

  • Michał
   Czer 09, 2011 @ 06:53:28

   Witam
   Jestem skłonny kochać wszystko co żyje ale z drobnymi wyjątkami. Trudno by mi było pokochać takie istoty jak np. tasiemiec, glista ludzka, komary, kleszcze, pluskwy i tym podobne. Kiedyś czytałem coś o stwarzaniu Ziemi. Pierwotnie na Ziemi nie planowano wirusów, bakterii chorobotwórczych i tym podobnych niesympatycznych istot. Nasi stwórcy zasiewali kolejno najpierw życie roślinne, a potem zwierzęce i też ludzkie. Nie przebywali tu cały czas, tylko odwiedzali Ziemię w pewnych odstępach czasu i ewentualnie wprowadzali korekcje. Gdy wszystko już kwitło, podczas ich nieobecności pojawił się jakiś „czynnik obcy”, którego efektem były miedzy innymi choroby. Stwórcy zastanawiali się, czy zniszczyć wszystko i zaczynać od początku ale w końcu wyposażyli tylko stworzone przez siebie organizmy w mechanizmy obronne. I tak już zostało. Pewnie dlatego są tu istoty nie pasujące do piękna naszej Ziemi. Źródło tych informacji to książka „Kosmiczni ogrodnicy” – Dolores Cannon

   • Ziemianin
    Czer 09, 2011 @ 11:21:29

    Michał …

    Te wszystkie dokuczliwe rzeczy o których wspominasz (insekty, komary, bakterie chorobotwórcze itp.stwory) stworzone zostały przez „naszych” dręczycieli, czyli gadzich dozorców tego Świata (podobno są geniuszami w genetyce), a teraz już powielanych przez ciemnych w laboratoriach ziemskich, klonowane i rozpylane po całym globie. I wcale nie musisz ich kochać. Dobry Bóg czegoś takiego by nie stwarzał. W wyższych Światach takich paskudztw nie ma. Więc nie martw się że ich nie potrafisz pokochać, ja też ich nie kocham… 😀

    Pozdrawiam

  • D3D3
   Czer 14, 2011 @ 07:02:19

   Gorąco polecam wszystkim , którzy chcą w praktyczny i prosty sposób zadbać o swoje prawdziwe zdrowie !!!

   http://www.bioslone.pl

 14. Oualander
  Czer 08, 2011 @ 15:58:02

  Witajcie Kochani:

  Poniższe opinie i moje własne doświadczenia w tej materii nie przypadną na pewno do gustu co niektórym osobom na tym blogu, uważam jednak iż duża większość czytelników posiada otwarty umysł, podstawową wiedzę na temat illuminati oraz szeroko pojętej duchowości i w związku z tym zrozumie jakie informację chcę przekazać w tym komentarzu.

  3 lata temu zacząłem żywo interesować się zarówno tematem Iluminatii jak również NWO, po roku stwierdziłem iż zagadnienia te są dla mnie w jakimś stopniu szkodliwe a co za tym idzie nie warte nadmiernej uwagi.

  – Ciągłe czytanie artykułów na ten temat, ( internetowe fora oraz filmy na Youtube) zaczęło powodować u mnie świadomy i podświadomy niepokój z upływem czasu coraz bardziej narastający, to tak jakby oglądać przez cały dzień serwisy informacyjne w TV, prędzej czy później każdy z nas wchłaniając taki ogrom negatywnych informacji popadnie w pewnego rodzaju spirale obaw, a co niektóre jednostki obdarzone słabszą wolą mogą nawet doświadczać swoistej psychozy strachu.

  Przyszedł moment w którym powiedziałem sobie „dość” nie będę niewolnikiem własnych lęków i obaw, z dnia na dzień przestałem karmić swoją świadomość tymi rozdmuchiwanymi sensacjami w wielu przypadkach stojącymi w stosunku do siebie w całkowicie merytorycznej opozycji, chciałbym podkreślić iż wcale nie kwestionuję istnienia Illuminati oraz ich niecnych planów w stosunku do reszty społeczeństwa, jednakże w myśl starego mądrego przysłowia „Co za dużo to nie zdrowo” pragnę jedynie uświadomić wszystkim jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą nadmierne interesowanie się tymi zagadnieniami.

  – Dość długie własne przemyślenia oraz intuicyjne podpowiedzi z czasem uświadomiły mi iż zarówno bardzo szybko rosnące wibracje miłości jak też uruchomienie wokół naszej planety prastarych wzorców siatek świadomości spowoduje samoistne odśrodkowe ziszczenie tych negatywnych struktur organizacyjnych, po prostu osoby bardzo negatywnie nastawione same się wyeliminują nie wytrzymując naporu wzrastających wibracji świadomości jedności oraz bezwarunkowej miłości.

  Kochani, umysł człowieka jest stworzony do gromadzenie pozytywnych informacji jeżeli bez przerwy będziemy robić z niego śmietnik negacji oraz nienawiści poważnie zablokujemy w naszym wnętrzu nie tylko uczucia wyższe ale również zaburzymy cały rozwój duchowy człowieka.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Piotr.

  • Gogol
   Czer 08, 2011 @ 16:07:10

   Witajcie .Zgadzam sie z tobą ,ja mialem takie same odczucia co ty i przestałem czytać ,oglądać wszystkie negatywne wiadomości i to mi wyszło na zdrowie.
   Pozdrawiam
   Marian

  • krystal28
   Czer 08, 2011 @ 16:19:20

   Dobra uwaga Piotrze, to na czym się skupiamy to do siebie przyciągamy, w tym wypadku niepokój i może chęć odwetu. Nie mniej jednak, musimy wiedzieć jak byliśmy lub dalej jesteśmy oszukiwani i manipulowani. Dopiero gdy te tajemnice są przed nami odkrywane, możemy robić świadome wybory, którą drogą chcemy podążać. Szczególnie dzieci i młodzież powinna wiedzieć jak są kontrolowane muzyką, na przykład.
   Ja tez przeszłam przez podobny proces poznawania działalności ciemnych sił na początku przebudzania, czytając i oglądając materiały na ten temat przez kilka miesięcy. Jednak teraz koncentruję się na wizji Wzniesienia, pragnąć przeskoczyć do tego swojego równoległego świata, który preferuję ;).

   • Iemand
    Czer 08, 2011 @ 16:41:26

    Bardzo mi pomagają Twoje wypowiedzi Krystal. Zwłaszcza ta pierwsza. Przyniosła jakieś ukojenie i pozbawienie obaw po lekturze artykułu. Oglądałem w przeszłości i ten film o illuminati w przemyśle muzycznym i czytałem sporo na ten temat. Cała ta tematyka sieje wiele obaw i negatywnych emocji. Ja po zaangażowaniu w tę tematykę miałem problem ze spaniem po nocach, do tej pory dużo lęków i strachu we mnie zostało. Nie poprawia sytuacji fakt, że jestem gejem i gdzieś mi się w głowie zapala lampka, czy to aby jest ok (ale ten temat już raz poruszyłem i dziękuję za wsparcie raz jeszcze 😉 ).

    Poniższy artykuł ma w sobie coś skrajnie przerażającego. Ale na tyle by pomóc nam we wzniesieniu. Im mocniej zło zabiega o uwagę, tym więcej światła chcemy dać światu. Mnie to dodaje skrzydeł i wiary, że faktycznie Plejadianie przybędą. W końcu ciemni już sporo szkód wyrządzili i chyba najwyższy czas przywrócić światu boskość.

    W czerwcu miało się wiele dziać. Na razie nie widzę niczego nadzwyczajnego poza epidemią, która pewnie w założeniu miała mieć większy skutek niż ma w rzeczywistości. Odczuwam wsparcie ze strony Plejadian. Ostatnie epidemie chyba się ciemniakom totalnie nie udały 🙂

    Ktoś z was przywrócił tu artykuł na temat BRIC. Pamiętacie, że ten artykuł nie wzbudził naszego zaufania? Po przeczytaniu „rewelacji” byłej członkini illuminati wydaje się to jeszcze bardziej prawdopodobne. Choć wiadomo, że od sierpnia 2010 minęło trochę czasu.

    Bądźmy dobrej myśli, wysyłajmy światło. Wierzę, że Dobro przybędzie wkrótce. Choć gdzieś czytałem dzisiaj (chyba w tematyce kręgów zbożowych), że ujawnienie kosmitów ma nastąpić dopiero pod koniec tego wieku… Mam jednak nadzieje, że tamte informacje były nieprawdziwe i szybciej poznamy naszych Braci. Bo przez ten wiek mogłoby się jeszcze wiele złego wydarzyć. Wystarczy tylko pomyśleć jak wyglądał poprzedni.

    Mam jedno pytanie. Przez zbytnie zaśmiecanie swojej głowy tematyką illuminati niestety często nie potrafię skupić się na Świetle. Gdy chcę wyobrazić sobie światło wchodzące do moich czakra, często specjalnie na złość pojawiają się negatywne myśli. Im bardziej próbuję się ich pozbyć, tym mocniej mi przeszkadzają. Bardzo utrudnia to modlitwę, medytację, wizualizacje. Czy macie jakiś pomysł jak się tego obsesyjnego natręctwa pozbyć?

    • krystal28
     Czer 08, 2011 @ 20:28:22

     Lemand, ciesze się, ze tak odebrałeś moje słowa. Wiesz, Bashar kiedyś powiedział, ze okoliczności/wydarzenia nie mają żadnego ładunku emocjonalnego, są neutralne, to tylko my nadajemy im negatywne albo pozytywne znaczenie. Dużo Ci pomoże jak nastawisz się tak jak Sabrina: „w pewnym momencie powiedziałam „dość”, ale nie informacjom, tylko strachowi i strach minął a informacje przyjmuje bez żadnych emocji wierząc niezachwianie w przeciwny obrót sprawy (przeciwny do Iluminati) 🙂
     Zrozumiałam, że problem nie tkwi w samych informacjach, tylko we mnie, w moich uczuciach:-) ”

     Ja tez przed chwilą obejrzałam ten filmik o przemyśle muzycznym, oczywiście z wyciszonym głosem (nie przepadam za rapem). Informacje przyjęłam bez emocji, oprócz jednej; dokładne wyjaśnienie historii śmierci i życia Michaela Jacksona. Jak większości, tez moje opinie były skrzywione przez propagandę ciemnych sil w przeszłości. Myślałam, ze jest on winny molestowania dzieci i chociaż lubiłam jego muzykę to nigdy przez to nie mogłam się nią tak do końca cieszyć. Wiec dla mnie obejrzenie tego filmiku było jak najbardziej pozytywne – uwolniłam się od błędnego, krzywdzącego przekonania i znowu będę mogla słuchać muzyki MJ z radością. Przeprosiłam Michaela i przesłałam mu pozytywne myśli wdzięczności i miłości. Dzięki także Wedrussie za to, ze się do tego przyczyniła udostępniając filmik.

     Jeśli coś odbierasz z przerażeniem to bądź świadomy, ze to uczucie nie pochodzi z zewnątrz tylko jest w tobie. Skupiaj się więc w większości na pozytywnym i duchowym, a informacje o Ciemnych przyjmuj bez żadnych negatywnych odczuć, przesyłając im miłość i światło – tak najskuteczniej im pomożesz.

     Jak się pozbyć negatywnych myśli i odczuć? Pierwsza rzecz to bądź świadomy, ze możesz nad nimi zapanować i je zmienić. Następnie, jeśli takie myśli Cie najdą, odsuń je od razu od siebie delikatnie i bez osądzania i praktykuj obecność kochającego Boga i aniołów tak często jak możesz. W takim towarzystwie możesz mieć tylko najbardziej pozytywne myśli. Promiennie — K

    • Iemand
     Czer 09, 2011 @ 06:43:57

     Dzięki Krystal i Salix za odpowiedź 🙂 🙂

     Ten film o przemyśle muzycznym widziałem jakiś czas temu i była to moja pierwsza większa konfrontacja z Illuminati. Od tej pory inaczej patrzę na teledyski oraz to co wyprawiają Beyonce, Lady Gaga czy inne usilnie promowane „gwiazdy”. Smutno też się robi, gdy obserwuję ludzi tańczących w rytm tej muzyki do słów o powstaniu nowej rasy służących, albo gdy czyta się że tego typu utwory osiągają rekordową sprzedaż. Najnowsze teledyski (powstałe po tym filmiku) to tylko czysta kontynuacja planu. Nie ma sensu ich oglądać, bo teraz są wybitnie przerażające i przesiąknięte negatywną symboliką i bezczeszczeniem świętości (choć to wskazuje chyba na desperację Illuminati którzy wszystko stawiają na jedną kartę).

     Po tym filmie obejrzałem dokument, który powstał o Michaelu Jacksonie po jego śmierci, powstaly na bazie jego prób do ostatniej, wielkiej trasy koncertowej. Wspaniały człowiek. Skrzywdzony i zniszczony ale przekazujący światło i miłość. Byłaby to wspaniała trasa, przekazująca mnóstwo miłości. Zrobił klipy do starych piosenek, ale odwrotnie niż do tej pory: z ciemności wyłaniało się światło na końcu 🙂 W swoim tańcu wielokrotnie wykonywał znak krzyża, na tyle jednak szybko że pewnie większość niewtajemniczonych odebrałaby to za jego dziki taniec 🙂

     Śmierć Michaela Jacksona to dla astrologów także wynik morderstwa. Układ planet w odniesieniu do układu z chwili narodzin Michaela na to wyraźnie wskazywał. Astrologia to skarbnica wiedzy, szkoda jednak że wszystkie najważniejsze teksty astrologiczne zostały zagrabione.

     Moc światła i dużo miłości Wam wszystkim ślę 🙂 Oraz wdzięczności bo blog jest niesamowity, komentarze także. Można się tu wyciszyć, uspokoić, zrelaksować i bardzo wiele nauczyć 🙂 🙂 Podziwiam Krystal za determinację w pisaniu i tak chętną dyskusję z czytelnikami 🙂

    • salix
     Czer 09, 2011 @ 03:22:41

     Hej lemand,pewno,ze kochac inaczej to jest ok!! Boskosc przejawia sie w roznych formach i w roznych wymiarach.Musialo wiele wody uplynac,bym w koncu do tego doszedl i w pelni zaakceptowal wybor mojej duszy.Tak wiec, czytajac wypowiedz wychowanki Illuminati wrzucajacej homoseksualizm do jednego worka z pedofilia i przemoca ,wzbudzilo moje mieszane uczucia.Sadze,jednak ze to jej punkt widzenia,ktory nie jest nieomylny.Reszta na pewno stanowi jakas prawde ,ktora jest ukrywana przed reszta ludzkosci ,a jest czescia ciemnej strony medalu.Jednak ,jak wszyscy tu pisza, nie nalezy zasilac ja wlasna energia mysli i emocji.
     Chyba zdecydowalismy sie skupiac na Swietle i tak trzymac 😉
     Jeszcze tylko na zakonczenie:super stronka, o wysokim poziomie !Polecam ja wszystkim znajomym.Krystal ;kawal dobrej roboty moje szczere uznanie!Namaste

    • Iemand
     Czer 09, 2011 @ 06:52:26

     Dzięki Salix. Wiele dla mnie znaczy taka postawa jaką prezentujesz 🙂 🙂 Ja też jestem szczęśliwy z powodu wyboru mojej duszy 🙂 🙂

  • Sabrina
   Czer 08, 2011 @ 16:34:54

   Ja Cię rozumiem, bo miałam kiedyś podobnie. Ale w pewnym momencie powiedziałam „dość”, ale nie informacjom, tylko strachowi i strach minął a informacje przyjmuje bez żadnych emocji wierząc niezachwianie w przeciwny obrót sprawy (przeciwny do Iluminati) 🙂
   Zrozumiałam, że problem nie tkwi w samych informacjach, tylko we mnie, w moich uczuciach:-)

   • ada
    Czer 08, 2011 @ 23:36:21

    Ja podobnie jak ty Sabrino etap odczuwania lęku i strachu po przeczytaniu złych informacji
    mam za sobą.Jednak na poczatku musiałam walczyć z lękiem i jedną z metod było odcinanie się od tych informacji.

    Kiedy próbuje przekazywać innym informacje o tym co się ma wydarzyć i dlaczego muszę
    zaczynać od faktów ,które da się udowodnić.Ludzie nie posidającym żadnej wiedzy ezoterycznej potrzebują logicznych informacji,które i tak trzeba stopniować,aby ich nie przerazić.
    I tu nasuwa się pytanie jak skutecznie obudzić innych ,co możemy zrobić?

    • Sabrina
     Czer 09, 2011 @ 09:32:06

     Ada, ja mam ten sam problem co Ty :-/ i postępuję podobnie do Ciebie ze „śpiącymi”.

  • Krzysztof
   Czer 08, 2011 @ 17:58:02

   Qualander napisal wlasciwe podsumowanie tematu.
   ja mam natomiast niesamowity jak mi sie wydaje material zawarty w tym wpisie, to dla Krystal jesli wyda Ci sie ciekawy do translacji.
   http://mountzion144.ning.com/profiles/blog/show?id=2127676:BlogPost:671809&xgs=1&xg_source=msg_share_post
   Dzieki Krystal.

   • krystal28
    Czer 08, 2011 @ 20:35:41

    Krzysztof, przekazy Lisy Renee sa bardzo dobre, wezmę pod uwagę, ale nic nie mogę obiecać z powodu ogromnej ilości materiału do tłumaczenia. Z pozdrowieniami – K

  • ramzes
   Czer 08, 2011 @ 23:56:46

   Piotrze popieram Twoje zdanie całkowicie

  • allright
   Czer 09, 2011 @ 00:40:33

   Cenne spostrzeżenia Piotrze…
   Światełko Ci posyłam,
   allright,Gabi

  • zerrkos
   Czer 09, 2011 @ 00:41:07

   Panie Outlander. W pełni podzielam pana zdanie. Bo właściwie taką samą ścieżkę przeszedłem. Chociaż mój pierwszy obejrzany film nie wywołał u mnie strachu, a raczej niedowierzanie, później im dalej w las tym więcej niesamowitych informacji powodowało u mnie nie poczucie strachu tylko chęć czytania więcej i więcej. I w pewnym momencie moja intuicja podpowiedziała mi, że to dalsze czytanie o NWO nie ma dla mnie sensu. Bez niej chyba bym zblednął. Bo zapewne ciągłę czytanie od połowy 2009 do dziś tylko o NWO doprowadziło by mnie ekstremalnego stresu.

 15. Wedrussa Polska
  Czer 08, 2011 @ 15:09:00

 16. Wedrussa Polska
  Czer 08, 2011 @ 14:58:45

  Odwołaliśmy już Ciemne siły teraz z każdym dniem przywołujemy światło i mocą kocmicznej energii i miłości oczyszczamy planetę Ziemia ze wszystkich negatywnych myśli, wszystkich stowarzyszeń, Illuminatów, wojen i wszystkiego co nie sprzyja człowiekowi. AMEN

 17. hunter22
  Czer 08, 2011 @ 14:37:47

  No dobry artykuł, ale jaki prawdziwy, ci Jehowi i tak dalej, Jezusa, naszego duchowego brata, który był nauczycielem, a dokładniej jest tylko drogowskazem, który mam wskazuje właściwą drogę, oni uznają za Boga, myślą że nie reinkarnujemy się, że mamy jedno życie, że biblia jest prawdą, kto jej nie poważa nie przeżyje, ale poważnie, oni wierzą że Jezus jest bogiem, itd.
  My to małe głupie mrówki które żyją i im służą, bo tak to wygląda w oczach osoby rozwijającej się duchowo, a taką przyszłość szykują nam iluminaci, Jehowi i nie tylko przekazują, że Jezus powróci na 2012r, a tym ów ich bogiem będą iluminaci itd, i już mamy pełny obraz tego artykułu, gdzie iluminaci wyobrażają sobie, że oni będą rządzić, a całe masy ludzkie będą im posłuszne.
  Bogiem jest każdy z nas, nasze nadświadomości tworzą jedno, pod tym względem jesteśmy jednym, lecz i tak jesteśmy osobnymi indywidualnościami, pierwsi chrześcijanie sukcesywnie wyciągnęli uwagę z naszego wnętrza gdzie jest prawdziwy bóg, na posągi, obrazy, ołtarze, itp, gdzie mówili, że jest bóg, ale tak naprawdę tam nie ma boga.
  W każdym z nas żyje, istnieje wszechświat, który jest naszym własnym obiciem tego wszechświata w którym żyjemy, w końcu świadomość jest duchem, a duch jest bogiem, świadomość to jedna z trzech części naszego umysłu, czyli podświadomość, świadomość, nadświadomość.
  Ta część tego artykułu mówiąca o tym, że TV i muzyka na nas wpływa, że tak nami sterują, to znaczy że podświadomie nas programują, podświadomość wszystko słyszy, rozumie itp.
  Świadomość to my w czasie teraźniejszym, a nadświadomość to nasze wyższe, boskie, doskonałe ja.

 18. zamęt
  Czer 08, 2011 @ 13:41:46

  Jest to cytat z Duchowej Hierarchi o zmianach finansowych i politycznych, nie wiem jak Wy moi kochani ale dla mnie jest to niejasne i budzi we mnie obawy co do tego przekazu po przeczytaniu wyznan wychowanki Illuminati, pozdrawiam wszystkich w bezwarunkowej milosci.

  • krystal28
   Czer 08, 2011 @ 15:31:36

   Zamecie, porównujesz tu słowa byłej Iluminatki z sierpnia, 2008 roku do słów Duchowej Hierarchii. Ona tylko wiedziała o planach swojej organizacji względem ludzi na świecie, a nie miała wtedy pojęcia o Boskim planie Wzniesienia i duchowych Kosmitach, którzy asystują w tym procesie. Te informacje o działalności Kabali znajdziesz w wielu miejscach. Duzo o tym mówi Bill z Projektu Avalon (spotkanie Illuminati w mieście Londynu w roku 2005, gdzie w detalach omawiano plany III wojny światowej i zlikwidowanie populacji Chin miedzy innymi). Obejrzyj sobie ten filmik na naszym blogu pod „Kamelot”.

   Zadaj sobie pytanie, dlaczego ta wojna nie ziściła się, dlaczego ludzie nie siedzą w obozach koncentracyjnych, tak jak planowano w USA. Dlaczego większość populacji nadal żyje? Dlaczego żadna walizkowa bomba atomowa (a było ich kilkanaście) sprzedana różnym szaleńcom z Rosji nie wybuchła. Dlaczego wystrzelone pociski (a bylo ich kilka) „rozpłynęły” się w powietrzu? Mogłabym jeszcze podać wiele przykładów pomocy i ingerencji duchowych Kosmitów.

   Zadaj sobie tez pytanie dlaczego tak jest trudno dla wielu ludzi uwierzyć w świetlaną przyszłość, naszą i Matki Ziemi. A dlaczego tak łatwo poddajemy się strachowi napominając siebie i innych, aby się bać, aby uważać, aby nie wierzyć, aby być ciągle podejrzliwym itd. itd.

   Czy nie najwyższy czas, aby pozbyć się tych strachów i przekonań 3-go wymiaru wpajanych ludziom od dziecka, a które naprawdę już nikomu nie służą? Dobrze tak naprawdę do głębi zrozumieć na czym polega różnica pomiędzy iluzją dwoistości, a Jednością i codziennie robić sobie retrospekcje swoich reakcji w stosunku do innych ludzi i swoich przekonań. A przede wszystkim zrelaksować się i uwierzyć w proces Boski, i ze każda chwila jest taka jaka powinna być.

   Zamieszczam filmik (1/9) z tego wywiadu, abyscie wiedzieli, ze ten częściowy transkrypt jest prawdziwy. Niestety jest tylko po angielsku, jednak może doczeka się kiedyś chętnego tłumacza. Svali opowiada o swojej inicjacji w wieku 12 lat w podziemiach Watykanu, gdzie przeprowadzono poświęcenie 3-letniego dziecka na oczach inicjowanych. W obecnej chwili Svali jest w ukryciu. My musimy wiedzieć jak nas okłamywano przez cale życie. W Świetle i Miłości — K

 19. zamęt
  Czer 08, 2011 @ 13:34:39

  Równocześnie mamy spotkania z naszymi Ziemskimi Sojusznikami, by zadecydować, gdzie umieścić ostatnich członków spiskowca ciemności. Wybraliśmy różne miejsca, gdzie będą mogli być zatrzymywani podczas rozpraw sądowych, które nastąpią niezwłocznie po masowych aresztowaniach, co umożliwi uprawomocnienie nowych tymczasowych rządów. Pierwsze dni tych nowych administracji będzie cechować podanie wielu informacji , między innymi, ujawnienie ogromnych i nie zgłoszonych funduszy, które mają służyć jako fundament do rozwiązania problemu rządowych długów oraz przywrócić wiele zasadniczych i różnorodnych usług takich jak np. edukacja dzieci. Inne fundusze mają być użyte do unowocześnienia i przygotowania tych rządów do przekazania do użytku publicznego dotychczas tajnej technologii. Dodatkowo, jest olbrzymi program umorzenia długu oraz wprowadzenie publicznej przejrzystości politykiPrzede wszystkim pozwólcie nam powiedzieć o narodach BRIC (Brazylia, Rosja, Indie i Chiny). Nasi ziemscy sprzymierzeńcy znają doniosłość tych czterech państw dla reformy pieniężnej i potajemnie przydzieliły im serię kluczowych zadań. Brazylia jest narodem przełomowym z dwóch powodów: po pierwsze, jest bardzo ważne, aby dorzecze Amazonki zostało odrestaurowane do jej poprzedniej funkcjonalnej wydajności ekologicznej; po drugie, Brazylia potrzebuje zapewnić dobrobyt dla swojej ogromnej liczby mieszkańców. Reforma pieniężna i umorzenie długu pozwoli im spełnić oba zadania. To samo dotyczy Indii i Chin. Tutaj potrzeba zabezpieczyć wielkie duchowe dziedzictwo oraz zapewnić ponad bilionowi mieszkańcom odpowiedni poziom życia. I tu również reforma pieniężna i umorzenie zadłużenia będą fundamentem, aby nowe władze mogły zastosować odpowiednie polityki w celu sprostania tym gigantycznym zadaniom. Nastanie w Indiach era imponującego odrodzenie duchowego!Rosja była narzędziem do ustanowienia nowej polityki gospodarczej dla Europy. Ich obszerne rezerwy złota oraz położenie geograficzne ( między Uralem i Kaukazem) wyznaczają jej specjalną rolę pośrednika do uruchomienia tego nowego programu. Pracowaliśmy z Rosją w rozmieszczeniu wielkich depozytów złota oraz ochronie przed ich zniszczeniem. Oprócz tego, używaliśmy specjalnych energii z obszaru sąsiadującego z Kaukazem, by asekurować resztę waszych globalnych depozytów złota przed ich zniszczeniem ze strony spiskowca ciemności. Jest to możliwe dzięki specjalnej grupie, którą wspieraliśmy w Rosji w tym czasie. Ta grupa jest przeznaczona do uformowania tymczasowego rządu mając pełne poparcie ze strony naszych Ziemskich Sprzymierzeńców. Rosja używa swojej nowej pozycji ekonomicznej w świecie, by asystować pozostałym państwom BRIC w przygotowaniu innych narodów do przyjęcia nowego globalnego systemu monetarnego.

  Moi bracia i siostry, postęp w zmianach rządów jest kontynuowany! Nadzorujemy ostatnią serię przeszkód prawnych takich jak; masowe podpisy ustanowienia nowego systemu ekonomicznego przez większość narodów, które zgadzają się z propozycjami narodów BRIC oraz zebranie dokumentów, które uruchomią „zmianę-warty” w wielu narodach. Te prawne dokumenty końcowe zawierają dyspozycje, by zakończyć długie panowanie Korporacji USA i by Ameryka powróciła do swojego pierwotnego rządu konstytucyjnego. Ten rozwój wypadków zazębia się ze szczegółowym rozliczeniem funduszy w celu zapewnienia dobrobytu. Naszym celem jest ukończyć oba procesy równocześnie. Wtedy będziemy mogli przejść do końcowej fazy programów dobrobytu i rozpocząć, razem z Federację Galaktyczną, przygotowanie do wprowadzenia nowych rządów. Wtedy naszym zadaniem będzie pełne poinformowanie was na temat następnych kroków w boskim marszu do osiągnięcia pełnej świadomości. CZY ABY NAPEWNO?

 20. Krzysztof
  Czer 08, 2011 @ 13:34:17

  Duchowy Fajter, poukladales to odpowiednio.
  Od jakiegos czasu moje wpisy tutaj tez to mowia.
  Trudno mi cos dodac i choc powyzszy przekaz
  moze powodowac strach, nienawisc, probe odwetu,
  powinien byc traktowany jako informacja, natomiast
  energetycznie nasze reakcje powinny byc skierowane
  wewnatrz, na zdemaskowanie blednych systemow
  myslowych, separacji od Planu Boskiego. i niereakcji.
  Iluminaci zeruja na naszej reakcji, strachu, nienawisci
  do nich. To jest cos czego im dac nie mozemy.
  Mozna powiedziec ze sa czescia naszej rzeczywistosci
  ktora w naszym wnetrzu musimy Puscic. Oni sa
  naszymi lekami, naszymi cieniami, z ktorymi musimy
  przestac sie utozsamiac. Jest to nasza Transformacja.

 21. Ziemianin
  Czer 08, 2011 @ 13:15:54

  Nie ma za co Kochana …

  Cieszę się, że mogłem coś dorzucić dla powiększenia bazy ŚWIADOMOŚCI wszystkich zainteresowanych.

  Pozdrawiam Cię Krystal serdecznie, jak i wszystkich czytelników…

  Ziemianin 🙂

 22. ArO
  Czer 08, 2011 @ 12:30:40

  Oficjalna Polska Strona Davida Icka . Informacje zebrane z wielu miejsc świata, które składają się na alternatywną – w stosunku do znanej nam ze szkoły – historię Ziemi.
  Na stronie znajdziecie też informacje o innych autorach, których odkrycia przedstawiają nowe oblicze naszej cywilizacji i rzeczywistości w której żyjemy.
  http://vimeo.com/redmuluc

 23. Sabrina
  Czer 08, 2011 @ 12:23:07

  Smutna prawda. Ale my się nie damy 🙂

 24. Duchowy Fajter :)
  Czer 08, 2011 @ 12:02:40

  Masz rację. Ale wróg wbrew pozorom nie znajduje się na zewnątrz, tylko wewnątrz nas – są to pełne mocy programy fikcyjnej tożsamości (ciała, umysłu) które uniemożliwiają wydostanie się z zaklętego kręgu tej matrixowej, dualistycznej rzeczywistości do prawdziwej rzeczywistości. Illuminati są niczym innym jak jednymi z sztucznych potworów matrixowych (obok religii, wypaczonego systemu społecznego, politycznego, ekonomicznego, naukowego) powołanych w wyniku błędnego używania wolnej woli przez Świadomość która wyraziła życzenie oddzielenia od Rzeczywistego Planu Boskiego. Te sztuczne potwory raz powołane i wzmocnione, nie będą chciały oddać władzy dobrowolnie, i będą walczyć za wszelką cenę o swoje utrzymanie na bazie twojej energii zasilającej, ale jeśli jedyny i najpotężniejszy klucz do ich pokonania, jest w zmianie w twojej Świadomości, twojego postrzegania, percepcji, to ich moc i niszczący wpływ zacznie powoli ale jednak nieuchronnie zanikać, aż ustąpi całkowicie Nowej Erze ludzi, którym udało się pokonać ograniczenia własnego umysłu, jego programowania i matrixowej rzeczywistości, którą dotychczas ten dzielący umysł, tworzył.

 25. ArO
  Czer 08, 2011 @ 11:56:12

  (…)Wielu liderów z USA (i nie tylko) ma jednak domy w Europie i będą tam gdy rozpocznie się kryzys, zmienią również swoje obywatelstwo (…)
  Książę Karol kupuje w Polsce pałac
  http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12060043,wiadomosc.html?ticaid=1c734

 26. ada
  Czer 08, 2011 @ 11:52:15

  Wychodzi na to ,że jedyną szansą dla ludzkości jest przebudzenie i podwyższenie świadomości.
  Ludzie muszą odkryć prawdę ,że to my kreujemy ten świat (w tej chwili pod ich dyktando).
  To nie przypadek ,że wszystko zbiega się w jednym czasie.
  Plan wprowadzenia NWO właśnie teraz , kiedy ludzkość ma szansę na przeskoczenie na wyższy
  poziom świadomości jest żuceniem wszystkich kart na stół.Gra toczy się o wszystko.
  BYĆ ALBO NIE BYĆ dla nich .Jak myślicie,kto wygra?
  Choć w tej chwili wydaje się,że to oni są górą, wierzę W LUDZKIEGO DUCHA,który jeśli
  połączymy siły jest w stanie dokonać wszyskiego zmieniając ten matrix w Złotą Erę Ludzkości.

 27. ArO
  Czer 08, 2011 @ 11:36:04

  Ted Gunderson o Illuminati (napisy pl)

  • Jan
   Czer 08, 2011 @ 13:05:10

   Sa obawy iz wiekszosc ludzi nie pojmie , oni nie pragna wiedzy i nie czuja potrzeby ewolucji duchowej , zas ci co pragna nie powinni zniechecac sie pomimo napotykania wysokich tworzonych im trudnosci …..

 28. Cygnus
  Czer 08, 2011 @ 10:49:51

  Ciekawe…

 29. Marduk
  Czer 08, 2011 @ 10:48:32

  Tacy ludzie zaiste istnieją. To nie jest fantazja, to co ta kobieta – to naprawdę przerażająca rzeczywistość którą stwarzają Ci psychopaci, skrywana za fasadą pozornego dobrobytu i hedonistycznego szczęścia dla ludzi. Obejrzcie sobie np film „Hostel” a będziecie doskonale wiedzieli o czym mówię…

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: