Bashar, „Podstawy” 1,2,3,4 (pełna wersja)

.

Jak wielu z Was wie, cała wielka świetlana praca Psychodelicznego Szamana została usunięta z YT kilka tygodni temu.  Znalazłam dzisiaj pełną wersję prezentacji „Podstaw” przez Bashara, której fragment był opublikowany wcześniej na naszym blogu.  Szaman ma już nowy profil na YT i kontynuuje swoją misję na rzecz Światła.  Dobrze jest zachowywać swoją pracę na wypadek, gdyby ktoś chciał usunąć Twój blog lub filmiki z Internetu.  Ja mam zachowany materiał z tego blogu, wiec gdyby nagle znikł tak bez powodu, będzie odbudowany w krótkim czasie.  Dzięki dla Baszki von Hanff i Łukasża Pawła Mrówki z FB za linki:

http://wn.com/PsychedelicznySzaman

http://www.youtube.com/user/AbrahamBashar

3 Komentarze (+add yours?)

 1. Wiewiura
  Czer 03, 2011 @ 12:21:47

  Witam serdecznie, dziękuję za te przekazy 🙂
  Wszelkiej pomyślności w dalszej działalności życzę

 2. Dajamanti
  Czer 01, 2011 @ 07:16:50

  Dziękuje Krystal, za umieszczenie wykładów Bashara, jak dobrze znów go posłuchać 😀 A tak na marginesie, wie ktoś dlaczego Team You Tube skasował filmiki Psychodelicznego Szamana?

 3. Ktoś
  Maj 31, 2011 @ 14:54:05

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: