Mamy Nieśmiertelne Ciała

Pozdrowienia Ukochani !

Jam Jest Adama, arcykapłan z Telos.  Komunikuję się z wami z naszego podziemnego miasta pod Mount Shasta.  Lemuriańska Rada Dwunastu z Telos, włącznie ze mną, pragnie wyrazić wdzięczność za zaoferowane tej wspaniałej okazji do skontaktowania się z wieloma z was, którzy czytacie tę wiadomość.

Dla tych z was, którzy jeszcze nie są zaznajomieni z nami, pozwólcie mi wyjaśnić, że mieszkańcy Telos są nikim więcej  jak obecnymi potomkami utraconego kontynentu Lemuria.  Telos stało się najbardziej wspaniałym i magicznym miastem Światła i jest naszym domem od czasu zniszczenia naszego kontynentu.  Tak, nadal jesteśmy tutaj, żyjący i „prawdziwi”, aż po dzień dzisiejszy.  Chociaż prawie trzysta milionów naszych ludzi zginęło w kataklizmie, dwadzieścia pięć tysięcy z nas przeżyło.  Dziś można policzyć prawie półtora miliona osób żyjących pod naszą świętą górą.

Ukochani, jesteśmy  waszymi braćmi i siostrami, waszymi wiernymi przyjaciółmi i rodziną z waszej lemuriańskiej przeszłości i jesteśmy wciąż z wami wszystkimi związani poprzez miłość w naszych sercach. Tak jak my szeroko otwieramy nasze serca dla was, tak prosimy was o otwarcie waszych serc również dla nas.  Zachęcamy was do koncentracji na komunikowaniu się z nami tak często, jak tego chcecie.  Mamy zdolność, aby przynieść dużo uzdrowienia w różnych aspektach waszego życia, które powinny być bardziej zharmonizowane.  Zapewniamy, że zawsze jesteśmy skłonni,  gotowi i zdolni pomóc wam w wielu różnych przypadkach.  Poprzez otwarcie waszych serc i umysłów na nas,  możemy wam asystować w taki sposób, jaki przyniesie szybkie transformacje w waszym życiu, co inaczej zabrałoby dużo więcej czasu, aby to osiągnąć.  Wiemy, że wszyscy lubią skróty i świadoma interakcja z nami pomoże wam w stworzeniu wielu skrótów w waszym życiu, które złagodzą wasze obciążenia i przyspieszą wasz postęp duchowy.

Wielu z was zadaje pytanie, czy nadal istniejemy w sposób fizyczny, czy możemy być widziani i dotykani. Inni twierdzą, że jesteśmy całkowicie eteryczni, co oznacza, że nie mamy już ciał, które są widocznie fizyczne i materialne w waszym wymiarze.  Dla jasności, pozwólcie mi wyjaśnić, że obecnie jesteśmy pięcio-wymiarowymi istotami.  Podobnie jak to było w chwalebnych czasach Lemuriańskiej  cywilizacji,  utrzymujemy piąty wymiar świadomości.  Nasze ciała osiągnęły stan nieśmiertelności i doskonałości. Zdecydowaliśmy utrzymać wystarczającą gęstość ciał tak, aby pozostać widocznymi i dotykalnymi, a jednocześnie nie doświadczać żadnych ograniczeń.  Boskie słoneczne odbicie w naszych ciałach jest takie samo jak w waszym.  Nasze DNA jest również takie samo, jak było wasze zanim zostaliście ściągnięci i zmanipulowani do tak wielkiej gęstości, jaką doświadczacie na powierzchni od bardzo długiego czasu. Oznacza to, że nasze DNA dużo bardziej ewoluowało, niż te, które jest wasze obecnie.  Nasze fizyczne ciała nigdy nie degenerują się i nie ulegają mutacji tak jak wasze.  Mamy możliwość podróżować w trzecim, czwartym i piątym wymiarze, gdy tylko chcemy i to daje nam wiele elastyczności, wolności i radości.

Nasze fizyczne ciała osiągnęły poziom doskonałości o jakim wszyscy marzycie.  Dlatego funkcjonujemy w znacznie wyższych częstotliwościach niż wy.  Nasze fizyczne organy funkcjonują doskonale, co było zawsze intencją naszego Stwórcy.  Zasadniczo wasze ciała i nasze ciała mają ten sam potencjał; zostały  stworzone z tego samego boskiego szablonu.  Oznacza to, ukochani, że w kilka krótkich lat, gdy wasza świadomość zmieni się  z ograniczającej i osądzającej trzecio-wymiarowej częstotliwości do świadomości i bezwarunkowej miłości piątego wymiaru, wszyscy nauczycie się wznosić częstotliwości waszych fizycznych ciał, tak jak my.  Będziecie stopniowo doświadczać zachwyt widzenia, czucia i doświadczania swoich fizycznych ciał przekształcających się tuż przed waszymi oczami, stopień po stopniu w stosunkowo krótkim czasie.  Będzie to unikalne dla każdej osoby.  Uwolnicie swoje wszystkie stare, ograniczające przekonania, które utrzymywały was w bólu, cierpieniu i niedostatku.  Zaczniecie doświadczać powrotu swoich ciał odmładzających się i funkcjonujących zgodnie z oryginalnym odbiciem solarnej doskonałości z wieloma dodanymi atrybutami.

Przez kilka epok złotego wieku, włączając  czasy Lemurii, wszyscy żyliśmy w piecio-wymiarowej świadomości z ciałami,  które mogły przełączać się pomiędzy pięcio i trójwymiarowymi częstotliwościami.  To było bardzo zabawne i ekscytujące przez bardzo długi czas, aż nastąpiło wiele wydarzeń na tej planecie, które spowodowały, że niemal cała populacja ziemi została na stałe schwytana w trzeci wymiar świadomości i nie mogla już dłużej połączyć się z rzeczywistością piątego wymiaru.

Wkrótce, jak rozwiniecie swoją świadomość do częstotliwości MIŁOŚCI i będziecie w stanie ją utrzymać na tym poziomie, wasze fizyczne ciała zrzucą swój obecny poziom gęstości i poprzednia „magiczność”, którą kiedyś znaliście w czasach Lemurii, powtórnie będzie waszą do radowania się i eksperymentowania.  Wasze ciała staną się nieśmiertelne i bez ograniczeń.

I tym razem, moi drodzy, magiczność będzie znacznie większa, ponieważ doświadczaliście swoje życie tak bardzo długo bez tej magiczności i było ono bardzo trudne.  Nauczyliście się bardzo dużo od czasów, gdy te dary zostały utracone dla waszej świadomości i możliwości.
I ponieważ cierpieliście od tak dawna i wasze dusze nauczyły się wielkich lekcji, to już nigdy więcej nie przyjmiecie bez docenienia daru nieśmiertelności i boskiej doskonałości we wszystkich aspektach swojego życia.

Wysyłamy wam naszą Miłość i Przyjaźń z Telos.

Przetłumaczyła Akacja – Daria,  Edycja Krystal

http://lightworkers.org/blog/35712/adama-telos-lemuria-mount-sashta

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. Andżelika
  Maj 29, 2011 @ 14:58:18

  Rewelacyjny blog. Fascynuję się tego typu sprawami, szczególnie leczeniem i energią, jaką emitujemy, jaką emituje nasze ciało, serce, umysł.

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na
  http://tajemnica.wordpress.com

  Andżelika 🙂

 2. Dan
  Maj 28, 2011 @ 04:57:23

  Ten filmik mnie rozbraja 🙂 Natychmiast idę wizualizować moje zdrowe i pełne energii ciało!

 3. Jan
  Maj 27, 2011 @ 10:54:29

  Koleiny raz przypomnienie madrosci Starozytnych…
  Warto nie przyjmowac jedynie do wiadomosci , ale ustawicznie dzialac pozytywnie energia w TERAZ na otoczenie i odleglosc

 4. wedrussa
  Maj 27, 2011 @ 09:34:09

  Zaiste!

  • Ziemianin
   Maj 27, 2011 @ 17:15:12

   Zatem musimy wyeliminować z naszego myślenia słowo „wkrótce”, bo to wkrótce może trwać wiecznie i zamieńmy go na „JEST – JUŻ SIĘ WYDARZYŁO – TU I TERAZ”, wtedy zobaczymy kosmitów i będziemy w raju, natychmiast, bez czekania… w trzy i pół minuty jak Chińczycy wyleczyli kobiecie raka, może nawet szybciej, biorąc pod uwagę wszystkich przebudzonych, bo Chińskich lekarzy było tylko trzech.

   Pozdrawiam

   • Ktoś
    Maj 28, 2011 @ 03:18:52

    Masz racje, ahh ostatnio się zapominam. 😀 Ale jak to zostało powiedziane w przekazach Jezusa: ” Są momenty, w których możesz cofać się do etapu, który już zostawiłeś. Ale takie wycofanie może później doprowadzić cię do dużego kroku naprzód. Więc okrężne drogi mogą okazać się skrótami. Co więcej, duchowa droga każdej duszy jest jedyna i wyjątkowa.”

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: