Duchowa Hierarchia o Zmianach Finansowych i Politycznych

Właśnie opublikowałam następny, edytowany przekaz  Jezusa: Uwalnianie się od Swojej Rodziny.  Bezcenne w nim informacje są dla świetlnych pracowników, dzieci i rodziców.  Życzę miłej lektury!


—————————————————————————————————————-

dziękuję  mary_celeste za udostępnienie przekazu z tak ważnymi informacjami!

Duchowa Hierarchia i Galaktyczna Federacja

Sheldan Nidle, May 10, 2011

.

Błogosławieństwa! Jesteśmy Wniebowstąpionymi Mistrzami! Przychodzimy dziś, kochani bracia i siostry, by przedstawić kilka aspektów nowego systemu finansowego, o których jeszcze nie mówiliśmy. Przede wszystkim pozwólcie nam powiedzieć o narodach BRIC (Brazylia, Rosja, Indie i Chiny).
9 Oc, 8 Moan, 7 Ik

Selamat Jarin! Powracamy! Mistrzowie Wniebowstąpieni utrzymują nadal swoją pozycje w waszym świecie. Nasi Ziemscy Sojusznicy z boską pomocą przygotowują się na wielkie zmiany, które niedługo nastąpią. Przygotowujemy nasz personel do serii bardziej bezpośrednich interakcji z nowymi rządami, które włączają program formalnego rozpowszechniania i szybkiego ogłoszenia nowych technologii. Oceniamy także, co jest najpilniejsze w podtrzymaniu Matki Ziemi oraz jej ekosystemów, z których wiele znajduje się teraz w stanie krytycznym oraz przygotowujemy wstępne przedsięwzięcia, by rozwiązać te trudne sytuacje. Jednym z przykładów jest Zatoka Meksykańska i Arktyka. Nieustanne ostatnie akcje spiskowca ciemności pogorszyły powagę sytuacji i warunków w tych dwóch rejonach, a są jeszcze inne regiony o podobnym poziomie zagrożenia. Jesteśmy gotowi, by pomóc w chwilowym zachwianiu równowagi Gai. Znajdujemy się także w końcowej fazie przygotowywania wstępnych prezentacji, które zostaną wam przedstawione przez naszych przedstawicieli i reporterów. Te szokujące informacje wymagają odpowiedniej kombinacji prawdy i szczerości.

Równocześnie mamy spotkania z naszymi Ziemskimi Sojusznikami, by zadecydować, gdzie umieścić ostatnich członków spiskowca ciemności. Wybraliśmy różne miejsca, gdzie będą mogli być zatrzymywani podczas rozpraw sądowych, które nastąpią niezwłocznie po masowych aresztowaniach, co umożliwi uprawomocnienie nowych tymczasowych rządów. Pierwsze dni tych nowych administracji będzie cechować podanie wielu informacji , między innymi, ujawnienie ogromnych i nie zgłoszonych funduszy, które mają służyć jako fundament do rozwiązania problemu rządowych długów oraz przywrócić wiele zasadniczych i różnorodnych usług takich jak np. edukacja dzieci. Inne fundusze mają być użyte do unowocześnienia i przygotowania tych rządów do przekazania do użytku publicznego dotychczas tajnej technologii. Dodatkowo, jest olbrzymi program umorzenia długu oraz wprowadzenie publicznej przejrzystości polityki. Będzie wam przekazana wielka odpowiedzialność. Bądźcie gotowi, Kochani, by poprzeć te istotne zmiany i pomóc waszym społeczeństwom w dążeniu do osiągnięcia pełnej świadomości.

Błogosławieństwa! Jesteśmy Wniebowstąpionymi Mistrzami! Przychodzimy dziś, kochani bracia i siostry, by przedstawić kilka aspektów nowego systemu finansowego, o których jeszcze nie mówiliśmy. Przede wszystkim pozwólcie nam powiedzieć o narodach BRIC (Brazylia, Rosja, Indie i Chiny). Nasi ziemscy sprzymierzeńcy znają doniosłość tych czterech państw dla reformy pieniężnej i potajemnie przydzieliły im serię kluczowych zadań. Brazylia jest narodem przełomowym z dwóch powodów: po pierwsze, jest bardzo ważne, aby dorzecze Amazonki zostało odrestaurowane do jej poprzedniej funkcjonalnej wydajności ekologicznej; po drugie, Brazylia potrzebuje zapewnić dobrobyt dla swojej ogromnej liczby mieszkańców. Reforma pieniężna i umorzenie długu pozwoli im spełnić oba zadania. To samo dotyczy Indii i Chin. Tutaj potrzeba zabezpieczyć wielkie duchowe dziedzictwo oraz zapewnić ponad bilionowi mieszkańcom odpowiedni poziom życia. I tu również reforma pieniężna i umorzenie zadłużenia będą fundamentem, aby nowe władze mogły zastosować odpowiednie polityki w celu sprostania tym gigantycznym zadaniom. Nastanie w Indiach era imponującego odrodzenie duchowego!

Teraz przechodzimy do Rosji. Rosja była narzędziem do ustanowienia nowej polityki gospodarczej dla Europy. Ich obszerne rezerwy złota oraz położenie geograficzne ( między Uralem i Kaukazem) wyznaczają jej specjalną rolę pośrednika do uruchomienia tego nowego programu. Pracowaliśmy z Rosją w rozmieszczeniu wielkich depozytów złota oraz ochronie przed ich zniszczeniem. Oprócz tego, używaliśmy specjalnych energii z obszaru sąsiadującego z Kaukazem, by asekurować resztę waszych globalnych depozytów złota przed ich zniszczeniem ze strony spiskowca ciemności. Jest to możliwe dzięki specjalnej grupie, którą wspieraliśmy w Rosji w tym czasie. Ta grupa jest przeznaczona do uformowania tymczasowego rządu mając pełne poparcie ze strony naszych Ziemskich Sprzymierzeńców. Rosja używa swojej nowej pozycji ekonomicznej w świecie, by asystować pozostałym państwom BRIC w przygotowaniu innych narodów do przyjęcia nowego globalnego systemu monetarnego.

Moi bracia i siostry, postęp w zmianach rządów jest kontynuowany! Nadzorujemy ostatnią serię przeszkód prawnych takich jak; masowe podpisy ustanowienia nowego systemu ekonomicznego przez większość narodów, które zgadzają się z propozycjami narodów BRIC oraz zebranie dokumentów, które uruchomią „zmianę-warty” w wielu narodach. Te prawne dokumenty końcowe zawierają dyspozycje, by zakończyć długie panowanie Korporacji USA i by Ameryka powróciła do swojego pierwotnego rządu konstytucyjnego. Ten rozwój wypadków zazębia się ze szczegółowym rozliczeniem funduszy w celu zapewnienia dobrobytu. Naszym celem jest ukończyć oba procesy równocześnie. Wtedy będziemy mogli przejść do końcowej fazy programów dobrobytu i rozpocząć, razem z Federację Galaktyczną, przygotowanie do wprowadzenia nowych rządów. Wtedy naszym zadaniem będzie pełne poinformowanie was na temat następnych kroków w boskim marszu do osiągnięcia pełnej świadomości.

Dążenie do osiągnięcia przez was pełnej świadomości było naszą główną misją przez ostatnie tysiąclecie. Wszyscy pracujemy nad duchowym oświeceniem ludzkości w charakterystyczny i unikalny sposób. Użyliśmy pośrednictwa Duchowej Hierarchii Gai, aby rozprzestrzenić mądrość i wiedzę potrzebną wam do awansowania w świadomości. Nasze przekazy i kierownictwo przyczyniają się do tego, że stajecie się każdego dnia bardziej świadomi kim w rzeczywistości jesteście. Dalszy wasz postęp w rozwoju świadomości jest niezbędnym przygotowaniem do tego, co jest zaplanowane dla was ze strony Nieba. Agartha jest waszym ostatecznym celem. Tam, dobrze przygotowany personel wyznaczony przez Federację Galaktyczną i przez Niebo doprowadzi do połączenia was z powrotem w całkowitą świadomość (połączenie odnosi się do eliminacji dwoistości N. T). Wtedy poznamy się i powitamy was wśród nas ! Wszyscy, absolutnie wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zadania w utrzymaniu Gai i w rozsiewaniu Światła w całym Stworzeniu!

Misja Pierwszego Kontaktu jest skoncentrowana na Matce Ziemi. Monitorowaliśmy zwłaszcza wzrastającą ilość trzęsień w głębinach morskich na Południowym Pacyfiku, Atlantyku i Oceanie Indyjskim. Te trzęsienia zaczynają zmieniać położenie Płyt Oceanicznych Pacyfiku Południowego, Centralnej części Oceanu Indyjskiego i Środkowego Atlantyku. To z całą pewnością zapowiada wielkie trzęsienia ziemi, które wkrótce nastąpią blisko Azji albo w głębi Pacyfiku Północnego. W tym rejonie zarejestrowano serię intensywnych rezonansów o bardzo specyficznych właściwościach wywołujących echo. Pracujemy z różnymi zainteresowanymi stowarzyszeniami, by zmniejszyć skutki tego, co dziś wskazuje na naprawdę kolosalne wstrząsy oraz masowe tsunami o dużym zasięgu. Te objawy są na razie ostrzeżeniem ze strony Gai , abyście wszyscy obudzili się i stali się świadomi świtu Nowej Ery.

Czyńcie wszystko co jest niezbędne by przygotować się i zaakceptować, że nie jesteście sami! Uznajcie, że jesteśmy tutaj i jesteśmy przygotowani by rozpowszechnić serię istotnych dla was faktów. Mistrzowie Wzniesieni są bardzo blisko i są gotowi by zmienić waszą rzeczywistość, w mgnieniu oka! Ten nowy świat jest na temat świadomości oraz wprowadzenia was do galaktyki i w końcu powitanie was oraz życzenie waszego nowego TY.

„Wiedzcie moi Drodzy, w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze! Niech Się Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)”

Website: Planetary Activation Organization
Tłumaczenie: Ludmiła

53 Komentarze (+add yours?)

 1. ArO
  Maj 29, 2011 @ 11:17:35

 2. Ziemianin
  Maj 28, 2011 @ 05:14:14

  Polecam rozdział;
  5.4 Drakos
  z Podróżników z Kosmosu
  http://zkosmosu.blogspot.com/

  Pozd. M.

 3. krystal28
  Maj 27, 2011 @ 08:44:20

  Zamęt, dzięki za Twoje słowa. Czytając takie komentarze, wiem, ze przekazy Jezusa mają dogłębny wpływ na przemianę psychiczną i duchową dla wielu. Ja tez wielokrotnie miałam łzy w oczach podczas czytania/korekty. Szczególnie ten ostatni utwierdził mnie, ze moja „inność ” w mojej rodzinie spełnia jakąś rolę i czuję się teraz z tym dużo lepiej, choć już od kilku lat przestałam im tłumaczyć mój punkt widzenia i zaczęłam po prostu dla nich „być”

  Do Czytelników, którzy wyrazili, ze przekaz Duchowej Hierarchii z nimi nie rezonuje: Macie prawo do swojego zdania i szanuje Wasze opinie, jednak pozwólcie, ze będę dalej zamieszczać jego przekazy dla tych osób, których ta tematyka finansowa i polityczna interesuje. Według mnie i nie tylko, Sheldan od wczesnych lat jest niestrudzonym świetlnym pracownikiem. Po prostu nie czytajcie tego typu przekazów, jeśli tego nie czujecie.

  Poważne zmiany są już tuż tuż.
  Astrologicznie, zaćmienie słońca i księżyca (triada) w czerwcu, może je zapoczątkować. Chociaż wszystko jest jeszcze trzymane w wielkiej tajemnicy, to jest wiele przecieków od „insiderów” np. przez Dawida Wilkocka, Bena Fulforda czy „Białych Rycerzy”, którzy pracują dla ludzkości od dobrych kilku lat. Przyszłe masowe aresztowania to tez nic nowego, mówi się o tym coraz częściej, w Stanach już zaczęły się kilka lat temu stopniowe, ale liczne aresztowania, po prostu media nie wiele o tym mówią. Zapytaj, dlaczego?
  Problemem tez jest od kilku lat znalezienie miejsca dla około miliona satanistów, których normalna społeczność nie będzie chciała. Wiem, ze były pertraktacje z Chinami i Nowa Zelandia o udzielenie im ziemi, ale w tej chwili nie wiem jak ta sprawa porusza się do przodu.
  Ujawnienie i asysta duchowych Kosmitów jest nieunikniona. I jeśli jesteś z tych, którzy „nie potrzebują od nikogo pomocy, bo sami sobie ze światowymi problemami poradzą” zastanów się co mówisz lub myślisz; co już zrobiłeś w tym kierunku i czy kierujesz się świadomością trójwymiarowej separacji, czy przemawia przez Ciebie Jedność i kooperacja. W Świetle i Miłości — K

  • Ziemianin
   Maj 27, 2011 @ 12:17:11

   Dzięki Krystal za ten komentarz wyjaśniający.

   Dobrze że go zamieściłaś bo w kwestiach spornych rozładowuje niepotrzebne emocje i wątpliwości. Ty Kochana siedzisz w tym temacie na bieżąco i dogłębnie więc wyprzedzasz wszystkich czytelników w najnowszych informacjach ze świata, a pęd do tej wiedzy jest ogromny. Cieszy taka informacja, że z tymi aresztowaniami wiąże się satanizm- kult Szatana. Takie działania są sensowne, ponieważ oni sami nigdy nie przestaną tej przewrotnej działalności, o czym już wiele razy czytelnicy pisali, więc tą przestrzeń trzeba oczyścić. Dobrze wiesz że nikt z czytelników nie miał złych intencji, bo wszyscy oni zmierzają do Światła, a emocje – jak to emocje, najpierw się pojawiają a potem przychodzi zrozumienie.
   Jeszcze raz wielkie dzięki Kochana.

   Pozdrawiam

  • Krzysztof
   Maj 27, 2011 @ 13:31:08

   Krystal, dzieki Ci za twoje zawsze ‚wywarzone’ pojednane w temacie. Twoje osobiste slowa sa dobrze widziane, tego jestem pewien.
   Ja wiem, ze Zrodlo Kreacji potrzebuje wyrazic sie w kazdy mozliwy sposob, choc w koncu wszystkie te pojedyncze glosy spotkaja sie w Swietle? ja na przyklad spieram sie z wyrazeniem tego co mysle i czuje po Polsku i jestem swiadomy ze popelniam bledy nie tylko ortograficzne… ale chec komunikacji w tych tematach jest bezspornie potezna w tym czasie,,,wiec.
   Hmmm strona (Devine Cosmos) Dawida Wilkocka jest strasznie interesujaca choc kazdy jego post jest taki obszerny ze niezdola go przetlumaczyc w jeden dzien.
   Aha Dawid pisal ze Nowa Zelandia odmowila sprzedazy swojej wyspy’ szatanistom’ i podobno za to oberwalo im sie ….trzesieniem ziemi… tak ze ‚
   ciemni sa niezle desperaccy.
   Pozdrawiam z Serca’

  • bramin
   Maj 28, 2011 @ 11:55:44

   Krystal,dziękuję Ci,że nadal prowadzisz tego bloga, a zwłaszcza dzięki za ten komentarz.Jest bardzo ważny i nie przejmuj się niektórymi wypowiedziami.Jest jeszcze wiele zamieszania,gdyż urządzenia pracują „pełną parą” lecz ich skutek jest coraz mniejszy, co irytuje dysponentów tych urządzeń.
   Pozdrawiam z miłością 🙂

   • krystal28
    Maj 28, 2011 @ 18:58:19

    Braminie, Krzysztofie i Ziemianinie naprawdę doceniam Wasze słowa. Każdy przekaz należy wyważyć swoją intuicją. Moim zdaniem, specjalnie nie dostajemy pewnych, 100% faktów na temat Wzniesienia, abyśmy mogli ćwiczyć bystrość swojej intuicji. Przekazy kierowane są do różnych grup cywilizacji. Jedni uwielbiają teksty zwiewne i miłosne, z innymi rezonuje konkretny język, gdzie można znaleźć dużo informacji. Jedynym celem Istot Wyższych jest zachęcenie jak największej ilości ludzi do przebudzenia się i wykonania pracy duchowej potrzebnej do Wzniesienia. Z Miłością — K

 4. zamęt
  Maj 26, 2011 @ 16:06:36

  DZIĘKUJĘ KRYSTAL !!! ZA TO CUDOWNE PRZESŁANIE JEZUSA Z MIŁOŚCIĄ I ŚWIATŁEM POZDRAWIAM CIĘ. BARDZO MI TO POMOGŁO W ZROZUMIENIU SWOICH BLISKICH I SIEBIE 🙂

 5. Ktoś
  Maj 26, 2011 @ 14:07:27

  Mam pytanie: Czy wy też czujecie, że coś się szykuje? Coś jakby miał „wrzód pęknąć”, normalnie wyczuwam to bardzo dotkliwie.

  • aloha
   Maj 26, 2011 @ 21:43:29

   ja tak miałam koło 10-15 maja ale przeszło.

   • wika
    Maj 28, 2011 @ 16:48:04

    No cóż, maj się kończy…ale przekaz się może przyda, właśnie go przetłumaczyłam „na kolanie”, bo też mnie mocno ruszyło w połowie miesiąca. Dobrze się nadaje na kołysankę, jest przyjemny i prawie się rymuje….:p Te wszystkie powtórzenia to trochę tak, jakby śpiewał, prawda?… pozdrawiam wszystkich i świetlistych snów wam życzę:D

    Kuthumi: „Ważny miesiąc maj”.
    Przekazane przez Boba Greenwalta, 8 maja 2011

    Jestem Kuthumi. Sprawia mi wielką radość być dziś tutaj i przynieść tę wiadomość całej ludzkości.

    Ten miesiąc – maj, jak nazywacie go na Ziemi – jest bardzo ważnym miesiącem. Tyle nowych energii można dziś odczuć na Ziemi. Te energie odczuwane są bardzo silnie przez wszystkich, którzy są wrażliwi na oddziaływania energetyczne. Wzrośnie to w ogromnym stopniu na początku przyszłego tygodnia lub coś koło tego, wedle waszego ziemskiego czasu. Energia, o której mówię, to Boska Energia, energia Boskich Matki i Ojca (Mother and Father God), energia Wszystkiego Co Jest. Ci, którzy są wrażliwi na takie energie, poczują je bardzo silnie. Proszę, niech ta energia nie wprawi was w pomieszanie, przyjmijcie ją taką jaka jest (accept this energy for what it is) i pozwólcie jej przepływać przez was i wypływać na zewnątrz. To energia o wielkiej wibracji, z którą wszystko jest połączone, to energia Wszystkiego Co Jest. Wielu z was poczuje połączenie z tą energią. Gdy dostroicie się lepiej do niej, ujrzycie z większą jasnością kim jesteście, i pozwolicie tej energii przepływać przez was i wypływać na zewnątrz i w ten sposób będziecie w stanie pomóc wielu innym.

    Wszystko jest energią. Wasze połączenie z energią Boskich Matki i Ojca zawsze było bardzo silne, ale olbrzymia większość was zablokowała się przed dostępem tej energii lub tego połączenia. Wszystko co stworzone jest energią, całość stworzenia jest podłączona do energii Wszystkiego Co Jest, tak jest, zawsze było i zawsze będzie. To poprzez to połączenie i uświadomienie sobie, że jesteście połączeni, będziecie w stanie otrzymywać i ofiarowywać tę Boską Energię. Energia zawsze płynie, nigdy się nie zatrzymuje, nigdy nie ustaje, to jest życie. Ten przepływ energii jest dawaniem i otrzymywaniem i otrzymywaniem i dawaniem.

    Ci, którzy pracują z energiami, będą teraz bardziej ich świadomi, a także pięknych i wspaniałych zastosowań, które dla nich znajdziecie. Będziecie przekaźnikami tych energii. Ci, którzy są dostrojeni do tych energii, będą mogli pomóc wielu innym istotom ludzkim w tym, jak być bardziej świadomymi i rozumieć Boską Energię, energię tego, kim jesteście (energy of who you are). Wielu już sobie na nowo uświadomiło tę energię, energię Wszystkiego Co Jest, i ci, którzy już ją sobie uświadomili, będą mogli pomóc tak wielu innym w uświadomieniu sobie jej. Jeśli do tej pory nie uświadomiliście sobie ponownie istnienia tej energii, chwilami będziecie się czuć zdezorientowani i będziecie odczuwać wielkie pragnienie poszukiwania szerszej wiedzy i głębszego zrozumienia tego, co czujecie.

    Jest to również energia zmiany i tego wielu się będzie obawiać, gdyż na Ziemi ludzkie istoty nauczyły się odczuwać strach przed zmianą. Zmiana jest cudowna i piękna. Jest odrodzeniem. Jest jak pory roku, jakie widzicie na Ziemi. Teraz silniej będziecie odczuwać wiatry przemian i to zrodzi we wszystkich istotach ludzkich wielkie pragnienie, by się przebudzić i ponownie uświadomić sobie, kim naprawdę są. Nauczyciele tu, na Ziemi, pomogą – tym, którzy są zdezorientowani, i tym, którzy obawiają się zrozumieć te energie – zaakceptować te energie, i pozwolić tym energiom przepływać przez nich również.

    Energia miłości, energia Wszystkiego Co jest, energia Boskich Matki i Ojca, jest najpotężniejszą energią we wszechświecie. To energia, która zarządza tworzeniem. Przyciąga ona do siebie nawzajem cząstki tego, co stworzone w sposób, jakiego nikt z was na Ziemi nie może sobie naprawdę wyobrazić. Jeśli moglibyście sobie wyobrazić największe dzieło na Ziemi i pomnożylibyście to biliony razy, wtedy bylibyście w stanie pojąć swe własne siły stwórcze. Jako istoty ludzkie stworzyliście ograniczenia dla swoich dzieł. Obwarowaliście je warunkami i czyniąc tak, ograniczyliście swoją wyobraźnię. Wielu nauczycieli dziś na Ziemi już to widzi, są tego świadomi i zaczynają pojmować swe prawdziwe siły twórcze. Gdy wielu spośród tych nauczycieli uczyni postępy na swojej ścieżce i zrozumie swe wielkie siły kreacji, będą oni zdolni nauczać i pomagać wielu innym stać się twórcami, którymi oni również naprawdę są.

    Tak wielu ludzi zagrzebało swe twórcze moce głęboko w sobie, że będą oni mieć trudności ze sprowadzeniem tych twórczych mocy na powierzchnię świadomości. Nauczyciele na Ziemi będą teraz pomagać wielu ludziom w osiągnięciu tego, w przywołaniu tych sił twórczych do świadomości ludzi. To poprzez swą wiarę i świadomość wzrastacie. Wielu ludziom zostaje to dziś ukazane. O wiele więcej ludzi odczuwa dziś swoje połączenie. Rozumiem przez to, że wielu odczuwa silniejsze połączenie ze sobą nawzajem, wielu odczuwa silniejsze połączenie ze zwierzętami i naturą, wielu odczuwa swe połączenie z Boskimi Matką i Ojcem, i tego właśnie dotyczy wiara i świadomość – wiedzy o swym połączeniu i bycia go świadomym. Dowiecie się tego, gdy ponownie uświadomicie sobie swoją Duszę. Kiedy ponownie uświadomicie sobie swoją Duszę, zaufacie energiom, które odczuwacie. Będziecie wiedzieć, że są to Boskie Energie, energie Boskich Matki i Ojca. Ci, którzy już odczuwają te energie, czują tę opiekuńczą, kochającą energię zmieszaną czy też stopioną z wielką energią mocy. To jest energia Wszystkiego Co Jest i Boskich Matki i Ojca. Opiekuńcza, kochająca i silna. To jest energia tworzenia. Jeśli uświadomicie sobie i poczujecie tę energię, będzie to energia dobrze wam znana, gdyż po Drugiej Stronie odczuwacie tę energię nieustannie. Wiecie, że jest to energia Boskich Matki i Ojca, i to jest energia was samych. To jest energia tego, kim naprawdę jesteście. Gdy uświadomicie sobie na nowo swoją Duszę, nie będziecie już zdezorientowani, nie będziecie już się bali. Będziecie czuć i wiedzieć, kim naprawdę jesteście.

    Otwórzcie się ponownie na tę wielką energię. Zauważcie, że mówię: „ponownie”, ponieważ ta energia zawsze tu była, i w Erze Atlantydzkiej, a wiele Dusz dziś na Ziemi jest z Ery Atlantydzkiej, i były one świadome tej energii. Poprzez ponowne uświadomienie sobie swojej Duszy przywołacie potężne wspomnienie tego, kim jesteście, kim zawsze byliście i zawsze będziecie. Jesteście Iskrą Boskości, tym jesteście. To jest wasza tożsamość nie tylko tu, na Ziemi, ale wasza prawdziwa tożsamość: część Boga, którym jesteście.

    Zatem proszę was dzisiaj, abyście ponownie otworzyli się na te energie. Abyście poczuli te energie, abyście zaakceptowali te energie, i abyście pozwolili tym energiom istnieć. Gdyż te energie są tym, kim naprawdę jesteście. Poprzez zaakceptowanie i pozwolenie tym energiom zaistnieć na Ziemi naprawdę powołujecie Niebo na Ziemi. To podniesie całe stworzenie na Ziemi w wyższy wymiar. To jedynie większa świadomość czy też uważność, i to również większe zrozumienie. Gdy otworzycie się od środka ponownie na te energie, zaczniecie rozumieć ze znacznie większą jasnością wiele paradoksów, które stworzyliście na Ziemi. Niektóre z nich nawet was rozbawią.

    Naprawdę istnieje tylko jedna rzeczywistość i jest to rzeczywistość Boskich Matki i Ojca. To prosta prawda. Dlatego przychodzę tu do was dziś z wiadomością o tych energiach. O energii Wszystkiego Co Jest, energii Boskich Matki i Ojca, energii tego, kim naprawdę jesteście – ta cała energia jest połączona, jest jednością. Ja jestem połączony z wami, tak jak wy jesteście połączeni ze mną, tak jak my wszyscy jesteśmy połączeni ze Wszystkim Co Jest. To połączenie działa poprzez serca. To połączenie zawsze tam było i zawsze tam będzie, gdyż jest tym, kim naprawdę jesteśmy. Od dzisiejszego dnia gdy będziecie iść naprzód, oczekujcie z wielką niecierpliwością tego, że poczujecie te energie i uświadomicie je sobie, gdyż są one na Ziemi coraz silniejsze w trzecim czy też fizycznym wymiarze.

    Przychodzę do was dzisiaj z olbrzymią miłością dla was wszystkich, i przychodzę do was dzisiaj z wielkim szacunkiem dla wszystkich, którzy są wcieleni na Ziemi w tym czasie. Albowiem jesteście naprawdę Wielcy. Dziękuję wam. Jestem Kuthumi.

    • wika
     Maj 29, 2011 @ 05:08:50

     Jeszcze coś na ten temat, co „przypadkiem” znalazłam na dzień dobry. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieć na pęczki takich doznań! Wtedy już będzie z górki…:P

     Terry Andrews: Wielce upragniony napływ nowej energii z połowy maja. Przeniesione na stronę główną, dzięki Wika — K

  • Świadomy
   Maj 27, 2011 @ 13:53:42

   Ktosiu mam dokładnie to samo… Odczuwam że plan Sił Ciemności na tej planecie upada, a oni sami są w desperacji, pomimo wszelkich prób zakrywania tego. Powiem więcej: pojawiło się we mnie dziwne współczucie i zrozumienie do tych wszystkich którzy idą drogą autodestrukcji, dziwnie żal mi się ich zrobiło, że czeka ich naprawdę fatalny los, który sami sobie zgotowali swoją ignorancją i arogancją…

  • kasia
   Maj 27, 2011 @ 16:47:01

   Ktosiu, chcialabym Ci podziekowac za niegdysiejsze podanie linku do thelinked :-). Bardzo inspirujace i takie niewymuszone podejscie do tematu rozwoju i istoty swiadomosci. Troche inaczej tez widze temat Jaszczurostwa:-). Rozumiem ich dzialania i przestalam oceniac, co przy okazji pozbawilo mnie strachu przed nimi. Wiec mniej im smakuje :-). To bylo dla mnie wazne odkrycie, ze nie tyle mnie nienawidza co raczej potrzebuja. My jako ludzie tez zazwyczaj przedmiotowo traktujemy nasz pokarm i „dbamy” o niego dosc specyficznie. Tucz lub sztuczne nawozy… To analogiczne nasze zachowania i to wlasnie musi sie zmienic zebysmy na nowo byli soba :-). Raz jeszcze dzieki.
   Pozdrawiam. Kasia.

   • Ktoś
    Maj 28, 2011 @ 01:51:04

    Radzę ostrożnie podejść do the linked, ja porównałem to z 3 źródłami, książkami oraz przekazami, owszem część rzeczy się zgadza, lecz część rzeczy może być dezinformacją, gdyż podczas tamtych seansów, często następują ataki ze strony „hodowców”.

    • kasia
     Maj 28, 2011 @ 16:45:04

     No wlasnie:-) Jak sie uwaznie czyta sesje, to nie ma opcji zeby w pelni ufac, bo sam Asystent uprzedza ze jest wiarygodny tylko na 60-80%. Mi jak zawsze chodzi o inspiracje, a nie szukanie gotowej prawdy. Jestem bez strachu, ale zawsze na czujce :-). Tak czy siak rozumiem skad Twoje ostrzezenie. Dzieki. Kasia.

    • Ktoś
     Maj 28, 2011 @ 16:52:04

     Jak to mówił Bashar: „Podążaj za najwyższą inspiracją”, czy jakoś tak. Widać, że instynktownie wiadomo, że inspiracja jest ogromnie ważna. 😀

   • Ziemianin
    Maj 28, 2011 @ 04:28:24

    Trochę wiadomości Kasiu o tych jaszczurowatych;

    piątek, 20 maja 2011
    Podróżnicy z Kosmosu
    cz. 2, rozdział 5, Świadomość, Emocje i Intuicja
    http://zkosmosu.blogspot.com/

    Pozdrawiam

  • Ziemianin
   Maj 28, 2011 @ 04:33:10

   Poczytaj, bo warto… 🙂

   http://zkosmosu.blogspot.com/

   Pozdrawiam

   • Ktoś
    Maj 28, 2011 @ 07:47:05

    Ja to już dawno przeczytałem i wciąż mi mało.

    • Ziemianin
     Maj 28, 2011 @ 12:22:08

     To tak jak mnie, głód wiedzy okropny … 😀

    • Ktoś
     Maj 28, 2011 @ 13:06:38

     Najchętniej pogadał bym osobiście z takimi istotami, ale nie wiem jak się z nimi kontaktować (prócz intencji) i czy by chciały ze mną rozmawiać bo pewnie trzeba jakieś wyjątkowe warunki spełniać xD. Chodzi o formę telepatyczną, jak np. robią to w channelingach. Ach ta ciekawość. 😀

    • Ktoś
     Maj 28, 2011 @ 13:33:08

     No i oczywiście mogło by się jakieś warcholstwo przyczaić.

    • Ziemianin
     Maj 28, 2011 @ 14:16:37

     Nie byłoby problemu, ale to ONI ustalają warunki kontaktu. Gdzieś czytałem artykuł o UFO w Brazylii (tam ich najwięcej lata, hehehe…) i pewien gościu spotkał dwóch przybyszy z kosmosu na jakimś ustroniu, którzy nawiązali z nim kontakt. Gościu się na początku wystraszył i chciał czmychnąć, ale oni telepatycznie go uspokoili, powiedzieli mu o celu swej misji, z jakiego gwiazdozbioru pochodzą, a cała konwersacja polegała na telepatii. On odbierał ich myśli (przekaz) dzięki ich majstersztykowi, a ONI jego. Potem odeszli do swego pojazdu i odlecieli. Więc przyjacielu, póki co, to nie mają Ci nic do powiedzenia… 😀

     Pozdrawiam

    • Ktoś
     Maj 28, 2011 @ 16:30:46

     Ostatnio miałem sen gdzie w pokoju pojawiły się blade, małe, owłosione na głowie (włoski rzadkie i w dotyku jak u dziecka – to zapamiętałem najmocniej, doznania dotykowe) szaraki (??? coś podobnego kształtem i wyglądem), no i te istotki żeby nie wywołać u mnie strachu, posłuchały się mojej procedury „ujawnienia” (Nie opisze o co chodzi bo to prywatna sprawa). Po sposobie porozumiewania (bez słów, telepatia???) twierdzę, że to nie był do końca sen. Dodam, że te istotki były niezwykle przyjacielskie i posiadały emocje. Niestety jak to w snach bywa połowy snu nie pamiętam. Chyba tu mogę pisać o takich wspaniałych kontaktach? Najwyżej uznajcie, że to sen, ja twierdze, że to był kontakt na płaszczyźnie astralnej (czyt. sennej). Nie wiem jaki był cel, ale był bardzo pokojowy.

    • kasia
     Maj 28, 2011 @ 17:07:57

     Ktosiu, a’propos Twojego snu-niesnu, to niestety czytalam wspomnienia sesji hipnozy robionej przez mocno uswiadomiona osobe (znana wielu Laure rozmawiajaca od lat z Kasjopeanami) i powtarzalo sie to, ze hipnotyzowani wspominali swoje kontakty z szarakami. Wiele osob dopiero po coraz glebszej hipnozie uswiadamialo sobie ze tylko pozornie byli przyjacielscy. Mam oczywiscie swiadomosc i nadzeje, ze u Ciebie moglo byc inaczej, ale trzeba byc czujnym:-). Ja mam juz zwyczaj od razu pytac wyczuwane energie czy pochodza ze Swiatla od Boga. Podobno to magiczne pytanie. Ja w to wierze (wiec tym samym urzeczywistniam w swoim zyciu) i faktycznie czasem jakas energia nie umie odpowiedziec i sie chowa:-). Pozdrawiam. Kasia.

    • Ktoś
     Maj 28, 2011 @ 17:32:19

     Nie były to „szaraki”, raczej rzekł bym hybrydy. Tak naprawdę sam wywołałem to spotkanie, może opiszę. Szaraki nie posiadają uczuć i emocji. Może zdradzę pewien szczegół: twierdze, że nie wszystkie istoty z Zeta Recituli są złe, stwierdzenie, że wszyscy są źli wynika z ignorancji i niewiedzy, ale owszem nieoświecone frakcje nas hodują, jest to prawda. Wiem, że pewna grupa oświeconych zrezygnowała ze „starego planu”, przeszczepienia nas do swojego matrixu dusz i uczynienia z nas niewolników. Ta cywilizacja, jest w czarnej dupie, że tak powiem podobnie jak i my! W wyniku pewnych wydarzeń jakie miały miejsce u nich, zatracili całkowicie zdolność naturalnego rozmnażania oraz i zmodyfikowali się genetycznie tak, że zatracili zdolność odczuwania emocji, ale zrozumieli swój błąd i poszukiwali możliwości odzyskania emocji… Ich celem jest przywrócenie swojej rasie możliwości odczuwania emocji, a tym nieoświeconym tak przy okazji zniewolenie nas.
     Żeby nie było wiem to z książki i jeszcze o tym wspominał Bashar – potraktujcie to jako legendę czy bajkę, albo co wam serce podpowiada.

     A że jestem szalony i w ogóle świr ze mnie i jakoś bardzo ta opowieść ze mną rezonowała, za pomocą swojej intencji przedstawiłem tym oświeconym, chęć współpracy i przedstawiłem swoje pomysły (ale wątpię żeby na coś się przydały, bo przy nich to jestem tempa pała). No i parę dni później oto w śnie pyk pojawiają się hybrydy z emocjami i wyrażały wielką przyjaźń i wyrazy pojednania… Ale to tylko namiastka szczegółów, bo nie powiedziałem wszystkiego więc, jak ktoś jest mądry powstrzyma się od oceniania i osądzania co to było.
     Polecam pracę nad „nie wiem”.

    • kasia
     Maj 29, 2011 @ 04:00:23

     Rozmiem. Ty najlepiej czujesz co Cie spotkalo:-). Ze mna ten punkt widzenia (chodzi o teorie czesci oswieconych gadow) rowniez rezonuje. Pozdrawiam.

    • Ziemianin
     Maj 29, 2011 @ 04:03:19

     Ktoś …
     /Polecam pracę nad „nie wiem”./
     ———————————-
     Hehehe… jasne, czym więcej się „wie”, dochodzi się do wniosku że tak naprawdę trzeba z pokorą powtórzyć maksymę Sokratesa; „Wiem, że nic nie wiem”, a to pozwoli uniknąć szufladkowania i oceny każdego z nas. Odczucia serca są ważne, to drogowskaz czy i jak to odbierać, jeśli nie pojawia się strach, to wszystko OK… Ty Ktosiu świrem nie jesteś, takich doznań ludzie mają bez liku, tylko się nie wywnętrzają, bo właśnie boją się etykietki „świr”. Ja też mam za sobą pewne i podobne do Twoich doznań, z tym że była to Istota wielka i piękna (odniosłem wrażenie, że miała około 3 m. wysokości), i też ktoś mógłby od razu zasugerować że to Nordyk, bo Oni są urodziwi. Na tym forum u naszej kochanej Krystal można otwierać swe serca, bo przecież jesteśmy przyjaciółmi. Przed kim mamy się otworzyć jeśli nie przed przyjaciółmi … Wymiana takich doświadczeń poszerza naszą świadomość i buduje ludzkie (pozrywane) więzi. Więc wszystko jest OK Ktosiu … 😀

     Pozdrawiam i słoneczka życzę

 6. Krzysztof
  Maj 26, 2011 @ 08:58:23

  Dajamanti jestes taki zabawny… mnie sie tez by sie lato przydalo na caly rok. !

 7. Krzysztof
  Maj 26, 2011 @ 08:42:49

  Wyglada na to ze historia sie powtarza. Komentowalem kiedys na temat wiarygodnosci zrodla z ktorego przekaz powstal. Pisalem tez ze Anu, bog Anunnaki postaral sie zeby wszystkie wymiary byly pod jego kontrola, wlaczajac tez zrodla chanelingow.
  I tak jak ja, jestescie czujni. Pamietajcie zato aby nie odrzucac wszystkiego co przekaz podaje poniewaz ciemni wlasnie tego chca. Przykladem jest BRIC i ich dzialalnosc wobec Iluminati.
  Jesli myslicie ze to jest pulapka czy iluzja to bylo by dobrze rowniez pamietac, ze nawet ta iluzja, nawet ta pulapka, to doswiadczenie, ktore ma byc szanowane i za ktore powinnismy byc wdzięczni. Ma ono swoje radosci i wyzwania. Oferuje tak wiele radosci w pokonaniu ich. I dlatego proszę was nie badzcie przeciwko niej w jakikolwiek sposob. Sztuką jest byc tego swiadomym, to wiedziec i docenic to, jak jest.
  Robiac to obudzimy swoja swiadomosc,wybierzemy wyjście, jeśli czujemy potrzebę, aby widziec nasza realnosc jaka jest.

  ‚Natomiast to my mamy podnieść Ziemię do 4-tej gęstości, a istoty światła przybędą do nas aby nas powitać jak braci,”

  – trafnie ujete Dajamanti- BRAWO, zreszta to jest to ta sama mysl ktora ujalem w moim komentarzu kilka dni temu.

  Aha, ja to rozumie, że każdy – KAZDY – jest rowny w tym stanie, w tej rownosci Jestesmy jednym. Wielki Portal jest kiedy ludzkosc stoi, jako jeden BEDAC

 8. Sabrina
  Maj 26, 2011 @ 06:23:10

  Dziękuję Krystal za przekaz Jezusa 🙂 Dużo wyjaśnia 🙂

 9. Ziemianin
  Maj 26, 2011 @ 05:17:29

  Dla przypomnienia dodam jeszcze to, co Wy wszyscy Kochani już wiecie i znacie, mianowicie Jezus przekazał takie dwa bardzo istotne zdania na współczesne czasy końca tego systemu rzeczy: ” Po czynach (miłości) poznacie istoty Światła …”, i drugie nie mniej ważne, podkreślające potrzebę czujności i rozwagi: ” Ciemni czasami będą przybierać postać Anioła Światłości, więc bądźcie czujni i uważni, nie dajcie się zwieść …”
  Nic dodać – nic ująć. Wszystko jasne. 🙂

  • Dajamanti
   Maj 26, 2011 @ 05:35:10

   Dokładnie tak jest Przyjacielu 😀 Nordycy, Reptilianie i Szaraki to cwane bestie, użyją wszelkich sposobów na dezinformacje nawet channelingów. Pięknie też powiedział Alaje w swoim przekazie. Mówił on że siły ciemności będą bałamucić swoimi pięknymi długimi historyjkami ludzkość, że niby wszystkim się zajmą i że wszystko jest w porządku. (jak w powyższym przekazie) Natomiast to my mamy podnieść Ziemię do 4-tej gęstości, a istoty światła przybędą do nas aby nas powitać jak braci, a nie sądzić i wsadzać ludzi do więzienia :/

   Pozdrawiam Cię.

 10. Ktoś
  Maj 26, 2011 @ 02:53:57

  Jak dla mnie to propagowanie ||starego nowego świata||, nie podoba mi się to. Oznacza to, że nadal będę musiał walczyć z tym g***em i szamotać się w tych niewidzialnych ścianach jak głupi. Czyli jak byłem uwięziony w tym niewidzialnym więzieniu tak i dalej będę. A gdzie jest 4 gęstość? Przecież Ziemie już zalewa wzmożone „promieniowanie” z wnętrza galaktyki. A gdzie jest jedność z naturą? Czemu nie ma nic o oderwaniu się niskich energii takich jak hierarchia, podporządkowanie, zależność życia od pieniędzy, strach o przetrwanie, które nie mogą funkcjonować w wyższych częstotliwościach? Co mi po złocie, srebrze i kosztownościach skoro nie ma wolności? Przeczytajcie sobie Anastazje zobaczycie czym jest PRAWDZIWA wolność (dzięki Wedrussa).

  • Krzysztof
   Maj 26, 2011 @ 11:48:30

   Ktos, widzisz to co tu jest opisane to tylko czesc dramatu na co zapisalismy sie wszyscy jeszcze zanim urudzilismy sie. Mozemy zostawić to i odejsc w kazdej chwili… mozemy wybrac. Zwyciesca, zloczyncą czy ofiara ….wszyscy sa tam, ale mozna się odwrocic i odejsc w kazdej chwili.

   Powodem, gry i winy i jęczenia jest to, ze nadal cieszymy sie byciem w dramacie. Kiedy odejdziemy od tego lub zignorujemy to, odejdziemy w niebyt, nieistnienie. Nie będziemy nawet wspomnac tego wiecej. Dramat nie bedzie naszym udzialem.

   • Karmel
    Maj 26, 2011 @ 12:11:49

    Jakie znów nieistnienie? 🙂 Nie da się nie istnieć. 😉

   • Ktoś
    Maj 26, 2011 @ 12:58:36

    Wszystkie istoty we wszechświecie oraz wszystkie rzeczy ożywione i nieożywione potrafią naprawdę „wszystko”, ale nie potrafią jednego: nie istnieć. A czemu ktoś zapyta? Bo istnieją.

   • Krzysztof
    Maj 26, 2011 @ 13:15:37

    Odejdziemy od dramatu, zignorujemy. Mialem nadzieje byc zrozumiany wlasnie w ten sposob. Chcialem przekazac transformacyjna moc medytacyjnego oddechy, gdzie bedac w stanie BYC w momencie, w tej czesci sekundy gdzie mozna oderwac sie od istnienia w dramacie, mozna zjednoczyc sie ze Stworzycielem.

    • Sabrina
     Maj 26, 2011 @ 13:30:56

     A znasz na to jaką metodę? To proszę podziel się ze mną 🙂

    • Krzysztof
     Maj 27, 2011 @ 07:42:15

     Sabrina, oddech jest uniwersalnym systemem wsparcia dla kazdego z nas. Laczy nas z punktem wyjscia, i nie jest to punkt fizycznych narodzin lecz raczej stan swiadomosci ktory nazwac mozna Suwerenna Calosc. Jest to stan naszego hmmm… czystego bytu. Oddech jest naszym instrumentem ktory laczy bas z tym miejscem w dowolnym punkcie w czasoprzestrzeni. Nie jest to automatychne oddychanie lecz bardzo specyficzny sposob oddychania.

     Ja nie pamietam juz skad dowiedzialem sie o tym oddychaniu , bylo to jakies 10 lat temu, ale ostatnio znalazlem material opisujacy dokladnie caly proces. Pisze o tym James na stronie Wingmakers.

     Caly proces jest bardzo prosty i naturalny.Sklada sie z czterech czesci, i zaczyna sie od wdechu trwajacego 3-6 sekund, w zaleznosci od pojemnosci twoich pluc, pozycji w jakiej sie znalazlas oraz stopnia prywatnosci. Oddychasz przez nos i mozesz to robic w dowolnym miejscu, choc zalecalbym siedzac. Wiec wdychasz przez nos liczac od 3-6, wstrzymujesz od 3-6, i wydychasz przez usta od 3-6 i pauzujesz od 3-6. Zasada jest ze jesli uzywasz liczby 6 na przyklad , stosoj ja do wszystkich faz tak samo. Nie musisz byc z tym bardzo precyzyjna lecz monitoruj kazda faze by zachowac spojnosc. Powyzej opisany cykl nalezy przeprrowdzic 3-4 razy. Po tym oddychasz swobodnie swoim normalnym cyklem. Ten cykl mozna nazwac cyklem konsolidacji. Miej oczy zamkniete, siedz prosto z nogami na podlodze. Podczs cyklu kosolidacji nalezy zwrocic uwage na te rzeczy ktore przeplywaja przez swiadomosc, wiedzac ze sa one tam wazne i pojawiaja sie dla powodu. Jest to doskonaly czas na zastosowanie i wprowadzenie uznania, wspolczucia, przebaczenia, pokory, mestwa, zrozumienia i jakkiekolwiek uczucie i mysl ktore sie zamamifestuje. Cykl konsolidacji trwa kilka minut (4-5) i z uplywem czasu mozesz zaoberwowac ze staje sie mniej zatloczony myslami i uczuciami az pod koniec jestes bez mysli konceptow obrazow uczuc , kompletnie pusta (domena kwantowa).
     Urzywajac tego oddechu i praktykujac osiagnac mozna nowa przejrzystosc i polaczenie z punktem pochodzenia, co zmotywowac moze do osiagniecia bezwarunkowej jednosci, rownosci i uczciwosci.
     Zycze wspanialych wynikow

    • Sabrina
     Maj 27, 2011 @ 09:23:38

     Krzysztofie serdeczne dzięki 🙂 Wypróbowałam ta metodę – jest super 🙂

    • Ktoś
     Maj 26, 2011 @ 13:44:36

     Jeszcze nie wyświetlił mi się napis „Game Complete”, więc muszę nabijać levele i zdobywać punkty doświadczenia. A co zakończyłeś swoją grę? No raczej chyba nie bo byś był wzniesiony i odszedł od „ziemskiej konsoli gier i zabawy”. Tylko jaki mądrala wypuszcza tak brutalne i hardcorowe gry….? 😀

    • Mariusz
     Maj 27, 2011 @ 03:46:29

     Stwórca jest neutralny, poza dualnością. Jesteśmy we wszechświecie wolnej woli. To co robią w naszej aktualnej gęstości ciemne koszulki, to służenie sobie w ekstremalnej postaci.

    • Ktoś
     Maj 27, 2011 @ 07:52:59

     O tych „mądralach” mówię.

  • wedrussa
   Maj 27, 2011 @ 09:19:18

   Kto nie przeczytał przekazu Anastazji nie do końca będzie wiedział…
   Ja powiem tak …zawierzając mojej intuicji jestem nadal ostrożna gdyż wiem, bo cały czas mój przewodnik wskazuje mi światło, które mówi,że manipulacja jest wszędzie a jak jest najłatwieć poprowadzić Świetlnych Pracowników poprzez oczywiście odpowiednie przekazy. Przede wszystkim zawierzam sobie i moim myślom…a moje myśli powracają do kwestii nowych monetarnych układów na bazie szlachetnych kruszców. Jak dalece można zaufać tej informacji i temu, że nowe fundusze są już w depozytach…pomyślcie… Jeśli tak wielki jest nacisk na nowe rządy a nie na miłość i życie w społecznościach włącza mi się czerwona lampka i brzmią słowa Anastazji: „Człowiek nie potrzebuje papierków żeby się ubrać i wyżywić…” albo ” …człowiek jest najmocniejszy ze wszystkich istot kosmosu…” albo Alaje: „Będziecie poddawani próbie, do którego statku wsiąść ale tylko wasze serce odpowie wam którą drogę wybrać, bo jak się zatrzasną za wami drzwi to dopiero wtedy uświadomicie sobie, że od tej pory będziecie niewolnikami na ich statkach…”

   BARDZO CIEKAWE są dwa rozdziały w książce pt. „Stworzenie” w nich Anastazja pokazuje w jaką to kosmiczną pułapkę można wpaść i popierając korzyść z nowych technologii i stać się kosmicznym przerobionym BIO-robotem bez uczuć -koniecznie zobaczcie sobie strony od 45 – do 50 – można ściągnąć tutaj:

   http://www.sendspace.com/file/i4r9qv

   Namaste!

 11. Jacek
  Maj 26, 2011 @ 02:21:11

  Dajamanti ma rację. Po cóż nam rządy ? Czy przemiana przypadkiem nie powinna prowadzić do uwolnienia się spod mocy prawa ? Miałem w tym względzie kiedyś silne natchnienia. Prorokowałem, że rychło nadejdzie czas gdy uwolnimy się spod mocy prawa. Opisałem to na stronie http://www.przeslanie.info. Jeśli więc to proroctwo jest prawdą to tego raczej powinniśmy oczekiwać. A jeśli to prawdą nie jest to jestem chory psychicznie i psychika wykręciła mi niezły numer. Osądzanie jak zdołałem tego doświadczyć mistycznie faktycznie nie jest domeną sił Światłości. Co do odtajnienia nowoczesnych technologii ? – zapewne to nastanie bo nie tylko te technologie zostaną odtajnione ale Federacja dostarczy wielu technologii dzięki którym będziemy mieć dostęp do darmowych źródeł energii co wpłynie bez wątpienia na nastanie dobrobytu dla wszystkich Ludzi na Ziemi. Sami zapewne mamy wiele do zrobienia – zwłaszcza w kwestii uczenia się bezwarunkowej miłości. Ale technologicznej pomocy będziemy potrzebować – i tu jest rola dla Federacji. Od jakiegoś czasu pozbyłem się negatywnych myśli i żyję nadzieją, że wszystkie sprawy pójdą dobrze i że czeka nas świetlana i szczęśliwa przyszłość. Pozdrawiam

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: