Chaos jest Motywacją do Poszerzania Świadomości

.

Arkturiańska Grupa

Marilyn Raffaele, 1 maja 2011

Tłumaczenie: Marzena Nowak

Edycja: Krystal

.

My z Arturiańskiej Grupy mówimy wam wszystkim, że wykonujecie dobrą pracę w procesie wzniesienia mimo panującego chaosu, który wielu z was doświadcza i widzi.  Powiemy wam, iż pomimo, że te doświadczenia są bardzo trudne, to jest jedyny sposób na to, aby dla wielu świadomość mogła się wznieść.  Są tacy, którzy nigdy nie byliby w stanie wznieść swej świadomości od tego, co zawsze znali; od tego, co jest wygodne i ciągle im służy.

Chaos sztormów służy przełamaniu energii, który była zastała i stara.  Energii, która musi być usunięta i przemieniona.  W rezultacie, wielu zmuszanych jest, aby uregulować swoje sztywne systemy wierzeń i sposoby rozumowania.  Mimo, że wydaje się to być bardzo szorstkie ( i takie jest), widzimy te zaangażowane osoby szybko przemieszczające się w nowe stany świadomości.  To tak jakby „wyrzucenie kogoś z zamkniętego pudelka”, że tak powiemy.
Gaia używa tych metod, aby przemieniać i podnosić swoją energię, w ten sposób dostosowując się do tego, co nowe i wzniosłe tak, aby nadchodzące zmiany mogły się zamanifestować.

Zrozumcie, że problemy na Bliskim Wschodzie jak i chaos spowodowany pogodą nie są niczym innym jak zmieniającymi się energiami.  Inaczej wiele osób po prostu nie zdecydowałoby się wznieść.  Wygodnie jest pozostawać w czymś, co jest znane, jednakże wiele z tego co jest znane w większości wypadków obecnie się zdezaktualizowało, jest stare i nieprawdziwe.

Wszyscy, którzy są teraz na Ziemi tak postanowili, aby doświadczyć tych zmian, wybierając te lekcje, które są konieczne do ewolucji w nowy stan świadomości.  Wszystkim dano wybór czy odejść, czy też wziąć udział we Wzniesieniu.  Dokonano tego na głębszym poziomie, więc wielu, którzy teraz odchodzą nie rozumie lub nie pamięta tego, że tak zdecydowali.   Zwykle dzieje się tak, ponieważ na głębszym poziomie nie czują, że mogą być tam gdzie powinni być w danym czasie.  Wrócą do nowej energii.  Nie ma przypadków, wszystko jest według planów dla was, ludzie Ziemi i dla samej Gai do przejścia do energii o wyższej i lżejszej wibracji.  To właśnie teraz się dokonuje , to nie jest koniec świata, ale koniec świata, jaki znacie.

Wykonujecie fantastyczną pracę, Kochani, chcemy abyście tylko zrozumieli, że wielu po prostu nie może dokonać tej podróży bez „kopniaka”.  Wszystko się wkrótce zrównoważy i zobaczycie jak świat staje się nowym i lepszym miejscem.  Słowo „wkrótce” jest tym, którego  czanelerka (Marilyn) nie lubi.  Rozumiemy, że nasze pojęcie słowa „wkrótce” może być inne niż wasze, ale możemy powiedzieć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku dla każdego z was, abyście mogli dotrzeć do pożądanego miejsca przeznaczenia obranego przez was.  Wielu z was przyszło z całą zapisaną kartką lekcji, których mieliście się nauczyć  i dlatego wasze życie jest tak intensywne.  W poprzednich wcieleniach wybraliście może jedną lub dwie lekcje, jednak tym razem przyszliście ze wszystkimi lekcjami, które są konieczne do  zakończenia w tym czasie ogromnych zmian, które są właśnie w toku.   Zrozumcie, wiedzieliście wcześniej, że nie będzie łatwo ale i tak zdecydowaliście się przyjść.  Jesteście dzielnymi, ciężko pracującymi, duchowymi istotami światła, które będą się radować i gratulować sobie, gdy to się skończy i wtedy będziecie mogli dostrzec szerszą perspektywę.

Wiele dzieci przychodzących teraz na świat nie ma już żadnych lekcji do przerobienia, pokończyły już swoje trójwymiarowe lekcje, ale zdecydowały się być na Ziemi w tym ważnym czasie po prostu, by dodać swoje Światło dla planety.  To dlatego wiele z nich nie pasuje do tej rzeczywistości, że tak powiemy.  Reprezentują one wyższy poziom niż wielu dorosłych, którzy są ich nauczycielami.  Te dzieci nie rozumieją dlaczego problemy trzeciego wymiaru, które postrzegają jako nieistotne, są ważne dla tak wielu wokół nich.  Bądźcie cierpliwi dla tych dzieci, potrzebują one struktury i miłości, ale przede wszystkim potrzebują waszego zrozumienia, że widzą świat z zupełnie innej perspektywy niż ci, którzy nie rozwinęli się do ich poziomu.

Nadejdzie więcej zmian na ziemi, będzie więcej chaosu i tego, czego sobie nie życzycie.  Jednakże pamiętajcie, że to służy Gai we wznoszeniu i oczyszczaniu się, a także ludzkości by przejść z trójwymiarowej świadomości dualności/oddzielenia do Jedności.  Służy to, aby poruszyć świat do całkiem nowego pojmowania.  Popycha to ludzkość, aby ostatecznie zrozumieli bezsens wojen i niszczenia w obliczu rzeczywistości Jedności.  Porusza to dzisiejszy świat. by dostrzegał głębiej prawdę i ci którzy idą z tym kierunkiem, będą mieli latwiejsze doświadczenie. A ci co nie, zobaczą, że ich życie staje się coraz trudniejsze,  ponieważ energia, która popiera stare, gwałtownie odchodzi.

Bądźcie otwarci i gotowi odczuwać, słyszeć i widzieć zmiany wewnątrz was i w waszym prywatnym świecie.  Zawierzcie swojej intuicji i zacznijcie widzieć szerszą perspektywę wynikającą ze zrozumienia, że wszyscy jesteście z Jednej Boskiej świadomości.  Nie ma oddzielenia, indywidualność tak, ale nie separacja.  Ci, którzy prowadzą wojny i zabijają, chcą abyście uwierzyli, że to ma jakiś związek z waszą przynależną wolnością i pokojem i abyście widzieli wszelakie życie jako oddzielne.  To jest stara energia, ta która nie może przetrwać w energiach wyższych wymiarów.

Jesteśmy z wami w miłości i wspomagamy was,

Arkturiańska Grupa

http://www.onenessofall.com/2011.html

27 Komentarzy (+add yours?)

 1. wedrussa
  Maj 20, 2011 @ 00:35:17

  Fajna stronka do śledzenia ruchów sejsmicznych – jak ktoś lubi:
  http://www.emsc-csem.org/Earthquake/

  Namaste

 2. Dan
  Maj 19, 2011 @ 14:09:13

  Piękny przekaz 🙂 Aż chce się żyć, Dziękuje za miłe słowa które WSPIERAJĄ mój rozwój duchowy 🙂

 3. wedrussa
  Maj 19, 2011 @ 11:18:16

  Zobaczcie jak Hiszpanie się budzą …

  • wedrussa
   Maj 19, 2011 @ 13:58:43

   Jestem otwarta na rozmowy z wami Kochani – jak ktoś nie śpi …
   Namaste

   http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=CEDRY+ROSJI

  • Paweł
   Maj 20, 2011 @ 01:04:34

   LOL to Hiszpanie protestują??? Przeniosło się do Europy?? A w mediach cichosza, nawet w portalach głównych internetowych nie ma o tym… Więc jednak mamy brak dostępu do rzetelnej informacji i cenzurę w UE, tak jak w byłym bloku sowieckim, tyle że jeszcze bardziej wyrafinowana i podstępna…

   • Ziemianin
    Maj 20, 2011 @ 01:59:01

    Witaj Paweł …

    Fajnie że ciemni trzęsą porami, hehehe …, chyba nawet bardziej niż kiedyś blok sowiecki, bo jeszcze się nie nacieszyli tą Unią, a już się wali. Podoba mi się, że wreszcie ludziska pojęli że bankierom i politykom nie można ufać, co wyrażają na transparentach i w okrzykach. To już się rozlewa wszędzie i jest nie do zatrzymania. Ludziom każą ciągle zaciskać pasa, a sami żyją ponad stan i są tak zaślepieni ignorancją że nawet się tym chlubią że są tak bogaci. :-)))

    Pozdrawiam

    • Oualander
     Maj 20, 2011 @ 03:07:26

     Witaj Ziemianinie:

     To jest dopiero maleńki przedsmak JEDNOŚCI jakiej w niedalekiej przyszłości doświadczymy wszyscy indywidualnie wewnątrz całego naszego jestestwa.
     Jak trafnie zauważyłeś to tylko fala, w największym spokoju na jaki cię stać poczekaj na wielki Ocean, który z ogromną siłą zmieni całkowicie wzorce naszego postrzegania oraz zaleję świadomość ludzkości niewyobrażalnym poczuciem zjednoczenia i szczęścia.
     Kiedy to nastanie nie będą potrzebne żadne transparenty, postulaty czy żądania, wszystko odbędzie się w ciszy i spokoju harmonijnie współbrzmiących serc i umysłów.
     Pozdrawiam cię serdecznie
     Piotr

    • Ziemianin
     Maj 21, 2011 @ 02:21:16

     Witaj Piotr…

     Też tak myślę… 🙂
     Pozdrawiam

     Mieczysław

  • Ziemianin
   Maj 28, 2011 @ 15:26:49

   Dodam jeszcze; …
   Rewolucji Ci nie pokażą w telewizji!

   W mediach obowiązuje pełna blokada informacyjna o tym, że cała Europa się gotuje!
   http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1036:rewolucji-ci-nie-poka-w-telewizji&catid=44:swoje&Itemid=125

 4. Jacek
  Maj 19, 2011 @ 02:26:35

  Dobrze by było aby się to już skończyło – bo jakoś dziwnym trafem wiele ciężkich lekcji przyszło nam przerobić !? Dobrze będzie żyć w Świecie gdzie wszystko będzie przychodzić łatwo i z lekkością – gdzie nie będzie już chorób, cierpienia i wojen oraz wyścigu szczurów !!! Piękna perspektywa – PIĘKNA !!! Już widzę blask tego Światła Jedności, w którym przyjdzie nam żyć ! No cóż – nadzieja nie umiera !

  • Ktoś
   Maj 19, 2011 @ 03:57:35

   Mi tam wszystko przychodzi łatwo i z lekkością, stwórz sobie takie sytuacje i będzie dobrze. Niecierpliwość ci w niczym nie pomoże a wręcz przeciwnie, niecierpliwość wynika z wewnętrznego bólu… może czas zająć się uzdrowieniem tego cierpienia i odpuszczeniem go? Pamiętaj, że świat jest twoim odbiciem, jeśli zrobisz krzywą minę to świat też zrobi krzywą minę.

 5. allright
  Maj 19, 2011 @ 00:31:59

  hm…w istocie to objaw Końca Czasów…wzniesienie wzniesieniem…najtrudniej będzie pozostawić związki międzyludzkie…a co jesli zona z mężem nie współgra wibracyjnie…ooo nie trzeba będzie się rozstawać…po prostu jedno nie będzie widziało drugiego hehehe…dziś Dzień Dobrych Uczynków:)))) ps dla nas taki dzień jest codziennie ..wowow”))))))))
  Światełko zostawiam i pracę się zanurzam
  allright Gabi

 6. Biedrona
  Maj 19, 2011 @ 00:13:28

  Super, dziękuję za ten przekaz. Czuję tak samo jak jest w nim napisane. Mam nadzieje,że” ich” wkrótce mniej więcej oznacza nasze wkrótce. Jestem już trochę zmęczona, karuzela zmian nie ma końca. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  • Ziemianin
   Maj 19, 2011 @ 12:37:31

   Witaj Biedrona …

   /Twój cytat; ”Mam nadzieje,że” ich” wkrótce mniej więcej oznacza nasze wkrótce”. /

   Aaaa, jeżeli nie ?… Jak zauważyłem to ”ich wkrótce” trwa już parę lat…(jeśli nie więcej). Plejadianie już w latach dziewięćdziesiątych sugerowali przełom na lata 2000 / 2001. Na tym czekaniu może Ci kochana upłynąć całe życie, więc lepiej mieć do tego dystans i na nic nie czekać, ale być obserwatorem zdarzeń. Co ma być – to będzie.

   Pozdrawiam

 7. Hania
  Maj 18, 2011 @ 23:06:45

  Hejka! Mam ciekawą wiadomość o wzniesieniu planty Landras

  http://monikaczyrek.blogspot.com/2011/04/wzniesienie-planety-landras.html

  Serdeczności dla Wszystkich 🙂

  • Hania
   Maj 19, 2011 @ 01:21:40

   Dotyczy planety Landras. Przekaz wzięłam z forum shaumbry. Proponuję zajrzeć tam i się rozgościć 🙂

   http://www.shaumbraforums.com/ccc/viewtopic.php?f=31&t=52&start=290

   A teraz przekaz drugi. Pliki dźwiękowe: http://www.kryonschule.de/channelings/c … ndras.html

   Norina:
   Podróż na Landras

   Jam Jest Norina. Jestem medium złoto-niebieskiej częstotliwości z Landras i witam was słowami OMAR TA SATT. Nazywam was moją rodziną, ponieważ ja także pochodzę ze złoto-niebieskiej częstotliwości.

   Tak, my dokonaliśmy Wzniesienia. Wzywamy was pełni radości. Jesteście częścią naszej rodziny i my łączymy się w wiecznym polu boskiej miłości. Gdy nastąpiło nasze Wzniesienie, zaskoczyło wielu mieszkańców Landras. Jednak pragnę wam powiedzieć – usłyszcie te słowa – my jesteśmy pełni szczęścia z powodu tego, co wydarzyło się na Landras. Teraz jesteśmy w fazie adaptacji. Jesteśmy tak bardzo szczęśliwi, że brakuje słów, by to opisać. Być może jesteście blisko, a wtedy zobaczymy się. Zjednoczona złoto-niebieska Rodzina.

   Teraz zapraszam was do podróży ze mną do Landras. Poproście swoją osobistą grupę aniołów, by przeciągnęła wasz Aspekty Chrystusa i Aspekt Duszy do boskiego ognia, i wdychajcie głęboko w siebie światło miłości. Skorzystajcie z mocy zgromadzenia i poczujcie moją miłość, którą przynoszę dla każdego z was. Jest to pierwszy raz, kiedy pozwalamy mieszkańcom innej planety podróżować do uświęconego boskiego perłowego pola. Jednakże, wy jesteście połączeni z Jezusem Chrystusem, on również będzie wam towarzyszył.

   Bardzo ważne jest, że znajdujecie się w czystej intencji miłości. I kiedy zabierzemy teraz wasze aspekty na Landras, do Boskiej Perły w perłowym polu, niektórzy z was przeżyją coś wspaniałego, ponieważ to pole jest wolne od subiektywnych prawd. W tym polu poczujecie miłość Chrystusa i obudzi się w was wspomnienie, jak głęboko jesteście połączeni z Jezusem.

   I być może usłyszycie szept, ponieważ niektórzy mieszkańcy Landras pojawili się, aby powitać was w boskim perłowym polu. Skupcie się teraz na swoim boskim płomieniu. Oba wasze aspekty łączą się, a wy spoglądacie w ten płomień, coraz głębiej i głębiej. Nie istnieje nic na zewnątrz. Ten płomień przyciąga was i cała wasza Jaźń, wszystko, czym jesteście, zwraca się ku temu boskiemu płomieniowi. I tak, będziemy teraz towarzyszyć wam na Landras. Poznacie perłowe pole. A kiedy rozpoznacie albo poczujecie perłowe pole, wymówcie swoje pierwotne imię, użyjcie kryształów ELEXIER, MOHA’RA i wstąpcie tam. Zaczynamy teraz.

   ( gra muzyka )

   Towarzyszymy teraz waszym aspektom z powrotem. Wasza osobista grupa aniołów ponownie dołącza wasze aspekty do Merkaba. Wybraliśmy Aspekt Chrystusa i Aspekt Duszy, ponieważ te dwa aspekty są bardzo odczuwalne. Wasz Aspekt Chrystusa jest wypełniony czystą energią Chrystusa z boskiego perłowego pola, a poprzez to z powierzchniowych energii duszy waszego Aspektu Duszy zostały usunięte wątpliwości, i bardzo namacalnie połączył się on ze światłem Chrystusa.

   36 Wysokich Rad powiedziało mi, i ja mogę również to zobaczyć, jak wysoko rozwinięci i świadomi jesteście. Jak głęboka jest wasze intencja i ile jest w was miłości. My również mówimy językiem światła, i ja każdemu z was mówię – AN’ANASHA.

   Tłumaczyła Gaya Wrzosek

   • Ktoś
    Maj 19, 2011 @ 12:49:42

    Powiem jedno: NIGDY CZEGOŚ podobnego nie przeżyłem w medytacji, recepta jest prosta: „Poproście swoją osobistą grupę aniołów, by przeciągnęła wasz Aspekty Chrystusa i Aspekt Duszy do boskiego ognia, i wdychajcie głęboko w siebie światło miłości.?”. NIESAMOWITE!!! Umysł całkowicie oddzielony ode „Mnie” i całkowity stan obserwacji… Jakieś nieznane wspomnienia z podświadomości ze szczegółami… i wiele wiele innych wspaniałych atrakcji woooow nie sposób opisać!

   • Ktoś
    Maj 19, 2011 @ 14:46:05

    Tak też myślałem Krystal, że tutaj czytałem ten przekaz, skontaktuj się z tamtą stroną jeśli łamią prawa autorskie.

   • Oualander
    Maj 20, 2011 @ 02:44:39

    Fajny przekaz o tym wzniesieniu na Landras, moje odczucia mówią mi iż na naszej planecie również wizualnie niewiele się zmieni, natomiast całkowitej metamorfozie ulegnie postrzeganie ludzkie, dlatego obecnie jest tyle przekazów od wyższych istot, nasza tęsknota za nową piękną ziemią oraz miłość jaką nas obdarzają tworzy coraz to więcej różnego rodzaju połączeń z naszymi zmysłami przyśpieszając nasz indywidualny rozwój duchowy, oraz komunikując rychłe nadejście cudownego momentu zjednoczenia wszystkich serc i umysłów.

   • Namasti
    Maj 20, 2011 @ 12:00:13

    Jak wchodze w plik dzwiekowy pojawia sie „error” 😦

 8. Miłość Przede Wszystkim
  Maj 18, 2011 @ 14:20:04

  Miłość jest kluczem ! 🙂 co tu dużo mówić a tak wogóle to te przekazy napawają mnie ogromnym pozytiw wabrejszon hehe 🙂 BLESS

 9. Ktoś
  Maj 18, 2011 @ 13:00:21

  To jest jakiś chaos? Ja tam widzę ciszę i spokój. 😀

 10. Karmel
  Maj 18, 2011 @ 12:35:36

  Hmm ja miałem takiego kopniaka o którym tu piszą. Dość lekkiego, bo zaledwie padł mi komputer co skłoniło mnie do zainteresowania się książką „sekret” a później było juz z górki. 🙂

  • Dajamanti
   Maj 19, 2011 @ 06:09:34

   A wiesz Karmel, że w moim przypadku było tak samo?? 😀 Pozdrawiam Cię 😀

  • Ktoś
   Maj 19, 2011 @ 08:51:03

   A mi właśnie zepsuł się autobus i nie poszedłem na aikido i mam straszną ochotę medytować w pozycji leniwej. I akurat widzę tu wpis o planecie Landras i zaproszeniu do podróży w tamte strony (gdziekolwiek to jest), heh ciekawe co z tego będzie… Ale niczego nie oczekuje bo cisza wewnątrz wymiata.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: