Zmiana jest Jedyną Stałą

,

.

Przekazał Mike Quinsey

SaLuSa, 18 kwietnia 2011

Przetłumaczyła Krystal

.

Nigdy nie pozwólcie, aby wam opadła szczęka podczas, gdy plan Wzniesienia dochodzi do finału.  Nadejdą trudne czasy, ale po nich nastąpią korzystne zmiany dla was wszystkich.  Plan posuwał się do przodu od wielu lat i był modyfikowany w zależności od różnych sytuacji, które się pojawiały.  Część pochodzi z lepszego zrozumienia waszych potrzeb i przygotowania do zmiany sytuacji.  Może się to wydawać dziwne, ale musimy też uwzględniać działania ciemnych z pewnymi ograniczeniami.  Oni także mają wolną wolę.  Jednak ich czas dobiega końca, choć jeszcze starają się opóźnić lub powstrzymać nasze działania.  Oni wiedzą co jest planowane dla was, ponieważ ich o tym poinformowaliśmy i wyjaśniliśmy, że nie będziemy tolerować  ingerencji z naszymi sojusznikami na żadnym poziomie.  Są oni chronieni i kierowani przez nas, aż do spełnienia swojej roli w doprowadzeniu do długo oczekiwanych zmian.

Różne aspekty zamierzonych zmian są bardzo zaawansowane i są one tak daleko idące i rozszerzone na cały świat, że zrozumiecie, że czas jest czynnikiem krytycznym.  Jest to szczególnie istotne w  finansowych zmianach, ponieważ wymagają one akceptacji i pełnego wsparcia, jeśli mają być szybko wprowadzone w życie.  W rezultacie, wasze pieniądze będą bezpieczne i nie będą podlegać tak wielu zmianom w wartości.  Spekulanci, którzy mogą zdewaluować je przez swój nieuczciwy handel nie będą mieli już takiej możliwości i ewentualnie inwestycje staną się bezpieczne.  Nowa waluta czeka już gotowa i w przyszłości będzie utrzymywać swoją wartość opartą na metalach szlachetnych.  Drukowanie pieniędzy bez takiego wsparcia nie będzie już dozwolone.  Zgoda na zmiany jest ogólnie przyjęta, ponieważ są one postrzegane jako jedyne wyjście z bałaganu wcześniej utworzonego przez nieodpowiedzialne banki.  Istniało wiele nielegalnych praktyk i ci, którzy ponieśli z tego powodu straty, będą zrekompensowani.  Gdy wszystko będzie wyprostowane okaże się, że bogactwo pieniężne będzie rozdzielone sprawiedliwie, tak aby wszyscy mogli cieszyć się dobrobytem, który nastanie.

Scena ma być tak ustawiona, że podczas zbliżania się do Wzniesienia, będziecie już mogli cieszyć się korzyściami, jakie na was czekają.  Tak jak często już was informowaliśmy, wasze życie stanie się zupełnie inne, jak jest obecnie teraz.  Szczęścia jakiego szukacie i komfort, który wam się należy przyjdą bardzo szybko.  Zmiany te wypełnią lukę, która teraz istnieje, i poprowadzą was z niedostatku do obfitości w każdym calu.  Najbardziej zachęcającym aspektem będzie uświadomienie sobie, że będziecie mieć więcej niż wystarczającą ilość czasu dla siebie, aby podążać za  własnymi zainteresowaniami.  Nie będzie więcej klasowych podziałów na takie jak „ci co mają” oraz „ci co nie mają”, ponieważ każdy człowiek będzie uważany za równego innym jeśli chodzi o dzielenie się wynikami waszej pracy.  Wiele prac będzie tak zautomatyzowanych i komputery będą tak zaawansowane, że będziecie ledwie zaangażowani w pracę.  Czas wolny i twórcze zainteresowania spełnią wasze pragnienia na rozwój swoich umiejętności.  Nawet to, co określacie jako „pracę” będzie satysfakcjonujące i przyjemne i w żaden sposób nie będzie kieratem czy nudą, których często doświadczacie teraz.

Tak więc, moi Drodzy miejcie oczy zwrócone na przyszłość i nie martwcie się o jakiekolwiek straty, których doświadczacie teraz. Wszystko będzie wam wynagrodzone, tak że wyjdziecie z tego o wiele bardziej szczęśliwi i zadowoleni, niż poprzednio.  Młodzi ludzie będą otoczeni opieką w taki sposób, że otrzymają dokładnie to, co jest niezbędne dla ich rozwoju.  Czas, w którym system był taki sam dla wszystkich zmieni się na bardziej indywidualne nauczanie.  Faktycznie, zostaną podjęte starania, aby nauczanie było zgodne z życiowym planem.  Kierunek będzie według indywidualnych potrzeb zamiast obowiązkowego nauczania.  Nawet metody się zmienią tak, że czas będzie używany rozsądnie, bez wielu godzin spędzonych na kuciu lub zdawaniu egzaminów.  Informacje będą dawane każdemu uczniowi i zachowane przez niego do natychmiastowego zapamiętania.  Musicie mieć na uwadze, że w miarę upływu czasu, poziom świadomości szybko się rozwija, więc kształcenie musi się także z tym zmienić.

Kiedy pomyślicie, że po setkach i tysiącach lat przeżywania wielu doświadczeń na Ziemi jesteście  uwolnieni z niższych wymiarów, jest to okazją do dużej radości i szczęścia.  Wasze spełnienie leży w wyższych wymiarach, które są waszym prawdziwym domem.  Ludzie mówią o piekle, ale w rzeczywistości jest to po części spowodowane waszym własnym działaniem , i istniało do tej pory na Ziemi.  Teraz możecie to pozostawić za sobą, ponieważ już nie może was dotknąć, gdy wasze wibracje podnoszą się.  Przez Prawo Przyciągania jesteście przyciągani do Nowej Ziemi i jesteście również częścią energii twórczych, które doprowadzają do jej manifestacji.  Kiedy wreszcie Wzniesienie będzie miało miejsce w roku 2012, tylko ci z was, którzy mają wyższe wibracje, będą mogli wznieść się z nową Ziemią.  Te dusze, które z różnych powodów zdecydowały się pozostać w 3-cim wymiarze pozostaną, aby nadal kontynuować swoją ewolucję.  Pewnego dnia w przyszłości możliwość wzniesienia pojawi się dla nich ponownie, a więc cykle życia będą kontynuowane.

Całe życie we Wszechświecie w różnych formach rozwija się i nic nie stoi w miejscu przez dłuższy czas.  Jak już wiecie, zmiana jest jedyną stałą, która istnieje włącznie z Wdychaniem  i Wydychaniem przez z Źródło.  Stwórca ustanowił reguły i przez was doświadcza to wszystko co manifestuje się w całym stworzeniu.  Tajemnice życia nie mogą być w pełni zrozumiane, gdy jesteście w stanie ograniczonej świadomości.  Jednakże, z czasem przeniesiecie się przez wyższe wymiary i osiągniecie stadium pełnego zrozumienia i pojmowania.  Otrzymujecie to, co jest uważane za odpowiednie do każdego etapu waszej regeneracji i powrócicie do poziomu, na którym byliście przed zejściem do niższych wymiarów.

Więc prawda nie jest wam obca i podczas odkrywania dowiecie się, że ona z wami współbrzmi.  Oczywiście trzeba mieć otwarty umysł i być przygotowanym do odpuszczenia niektórych swoich umiłowanych przekonań.  W życiu większości ludzi są okresy, które były najczęściej  „latami nauki”, gdzie nauczanie jest akceptowane, ponieważ ufacie swoim przełożonym.  W rzeczywistości w wyniku tego, możecie łatwo rozwinąć sztywny sposób myślenia, który jest trudny do penetracji.  Bądźcie odważni i ciekawi, a jeśli macie zaufane źródło, użyjcie go jako miarkę na cokolwiek,co jest dla was wyzwaniem.  Te czasy są tak dla was ważne i waszej natychmiastowej przyszłości, wiec ustawcie swoją wizję na to, co chcecie osiągnąć i mamy nadzieję, że jest to wasze Wzniesienie.  Wysyłamy wam wszystkim naszą miłość, asystując wam w tym końcowym etapie podróży w stronę Złotego Wieku.

Dziękuję SaLuSa,

Mike Quinsey.

Strona internetowa: Tree of Golden Light

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. allright
  Maj 18, 2011 @ 00:18:00

  z serca płynące pozdrowienia Wam moi mili posyłam…i jak tu nie być wdzięcznym za wszystko co nas otacza:))))
  Jestem z Wami
  allright Gabi

 2. Jacek
  Maj 17, 2011 @ 23:43:25

  ‚Ja pragnącemu dam darmo pić ze Źródła Wody Żywej !’ mówi Pan w Apokalipsie. Trzeba więc pragnąć Nowej Ziemi i wizualizować Ją w sobie. Myślę, że to wystarczy do Wzniesienia w wyższy wymiar. No i niestety trzeba wiele naszym ziemskich przywiązań zostawić za sobą. Pozdrawiam

  • Mariusz
   Maj 18, 2011 @ 00:24:10

   Czemu niestety? Kiedy już się tego pozbywasz, stwierdzasz, że było to częścią niewoli.

 3. Jacek
  Maj 17, 2011 @ 23:39:55

  Można się zamartwiać tym, że nie dostniemy się na Nową Ziemię. Można też duchowo, psychicznie i mentalnie przyzwyczajać się do faktu, że Nowa Ziemia nastanie. Myślę, że bardzo ważna jest wizualizacja takiej Nowej Ziemi. Trzeba Ją już tworzyć w sobie myśląc o Niej i Jej prgnąc ! A mnie osobiście też już zaborczość, brutalność i głupota tego Świata męczy !? Staram się więc to rekompensować myśląc o Nowej Ziemi i Jej pragnąc. Jest taki zwrot w Apokalipsie; ‚Ja pragnącemu dam darmo pić ze Źródła Wody Żywej’. Uważam więc, że szczere pragnienie jest symptomem wzniesienia. A co do lęków – wszyscy chyba je mamy – na Nowej Ziemi już ich nie będzie – będzie za to ekstaza zjednoczenia z Bogiem ! Mam taką nadzieję ? Pozdrawiam.

  • emin
   Maj 18, 2011 @ 12:03:56

   zjednoczenie z Bogiem to będzie dopiero w 7 gęstości, a w 4 to poznamy czym jest Miłość i nauczymy się ją doświadczać.

 4. kokosza
  Maj 17, 2011 @ 10:14:15

  Teraz czas na nasze kreacje

 5. Dajamanti
  Maj 17, 2011 @ 05:53:52

  Witaj Michale, Ja myślę choć są to tylko moje przypuszczenia że nie będzie żadnego rozdzielenia Ziemi, bo to nie miało by sensu. Natomiast z pewnością ma sens podział na wymiary, które obecnie we Wszechświecie. Jeżeli przypuśćmy, że Ty znajdujesz się na Ziemi w 5D, a Twój kolega również znajduje się na Ziemi ale w 3D, to rzeczą zrozumiałą będzie to że Twój kolega nie będzie brał udziału w Twoim życiu, ponieważ nie będzie Cię nawet widział. A dlatego że Ty, znajdując się w 5D będziesz wibrował szybciej i dla kogoś znajdującego się w 3D jesteś niewidoczny (niedostępny). Podam Ci przykład, abyś dobrze mnie dobrze zrozumiał. Weźmy takie skrzydło od helikoptera. Kiedy nie jest w ruchu, widzisz go dokładnie jego kontury jego kształt a nawet kolor, jeżeli skrzydło zaczyna szybciej wirować (wibrować) zaczyna być zamazane, aż do całkowitego osiągu niewidoczne. Na takiej samej zasadzie działają wymiary, we Wszechświecie. Nie martw się tym że możesz się nie dostać do 5D, wiesz dlaczego? Ponieważ jeżeli uwolnisz się od tego lęku, to już będziesz w 5D 😀

  Pozdrawiam Cię.

 6. Michał
  Maj 17, 2011 @ 01:18:12

  Witam wszystkich
  Od pewnego czasu z wielkim zainteresowaniem i nadzieją czytam te przekazy. Nie wiem, czy mój poziom jest dostateczny do tego abym znalazł się na Nowej Ziemi. Od wielu lat jestem wegetarianinem. Zachwyca mnie piękno Ziemi a jednocześnie męczy mnie zło i ludzka głupota, których na tej Ziemi nie brakuje. Od wielu lat praktykuję hinduski Wisznuizm, który uważam za religię najbliższą prawdy (karma, reinkarnacja, miłość do Boga i wszystkich żywych istot jako Jego dzieci). Odnośnie powyższego przekazu mam pytanie – w przekazie jest następujący fragment: „Kiedy wreszcie Wzniesienie będzie miało miejsce w roku 2012, tylko ci z was, którzy mają wyższe wibracje, będą mogli wznieść się z nową Ziemią. Te dusze, które z różnych powodów zdecydowały się pozostać w 3-cim wymiarze pozostaną, aby nadal kontynuować swoją ewolucję.” Pytanie mam takie – jak to będzie wyglądało w praktyce – czy Ziemia rozdwoi się, a może część ludzi zostanie przeniesiona na inną Ziemię a jeżeli tak, to którzy TU pozostaną – ci zaawansowani duchowo czy też pozostanie tu 3-ci wymiar a to ci zaawansowani zostaną przeniesieni na Ziemię bis. W każdym razie bardzo pragnę zaistnienia pięknej Ziemi bez zła i głupoty nawet gdybym ja osobiście nie zasłużył na to, aby tam się dostać.

  • wedrussa
   Maj 17, 2011 @ 03:50:17

   Michale, to Ty stworzysz swoją rzeczywistość, jeśli bardzi pragniesz poznania wyższych wibracji i masz głód poznawczy a obecne 3D męczy Cię, nie pytaj, postanów i tak zrób. To musi wiedzieć każdy, że SERCEM i PRAGNIENIEM dokonuje się wszystkiego na każdym poziomie życia.
   Namaste

  • Oualander
   Maj 17, 2011 @ 04:06:55

   Witaj Michale:

   Niestety na to pytanie nie otrzymasz od nas szczegółowej odpowiedzi ponieważ ze względu na coraz bardziej rosnące wibracje nikt nie jest w stanie prawidłowo odczytać skutków jakie za sobą niosą, efekt jaki z tego otrzymasz jest tylko i wyłącznie sumą twoich własnych wyborów dokonywanych w życiu oraz sposobu w jaki postrzegasz świat wokół ciebie.
   Pozdrawiam serdecznie.
   Piotr.

   • allright
    Maj 17, 2011 @ 06:28:59

    W istocie Piotrze…stoimy przed własna kreacją…
    Pozdrawiam Cię w świetle
    allright Gabi

  • Ziemianin
   Maj 28, 2011 @ 13:21:27

   Witaj Michał

   Jest wiele Światów (Ziem) równoległych i pewnie będzie rozdzielenie , bo w tym „koktajlu” nie można być szczęśliwym gdzie dominuje zło, czego ludzie dobrzy nie lubią. Każdy wyląduje między podobnymi do siebie (podobne poglądy, zainteresowania, itp.) Nie musisz się niczego obawiać skoro pragniesz dobra wspólnoty a swoim życiem (czynami) to potwierdzasz. To nie będzie ludzka
   „nie-sprawiedliwość”, ale Boska Sprawiedliwość, więc SPOKO Przyjacielu. Ważny jest duchowy rozwój osobisty i nad tym pracuj, aby powiększać swoją świadomość, że CZŁOWIEK to nie ciało – ale DUCH wcielony w ciało. Przebudzeni prawdopodobnie przejdą na Ziemie wyższych kategorii, a tu pozostaną ludzie o najniższych wibracjach do czasu aż im się to znudzi i zapragną czegoś lepszego, wznioślejszego. Tylko że to potrwa znowu wieki, tej karuzeli wcieleń.

   Pozdrawiam

  • Ziemianin
   Czer 03, 2011 @ 12:33:11

   Michał – oto odpowiedź na Twoje dylematy;
   ——————————————————

   Ogromna liczba ludzi, którzy nie działają z miłością dla siebie i planety, odejdzie w bardzo krótkim czasie po naświetleniu promieniami docierającymi na Ziemię. Stanowi to element elektromagnetycznej przemiany cywilizacji.

   Dokonuje się olbrzymia transformacja, ale oczywiście tylko od was zależy, jaki weźmiecie w niej udział. Powiedzieliśmy wam, że wasz świat rozszczepi się na dwa światy i, że ci, którzy działają ze światłem znajdą się w świecie światła. To rozszczepienie już się zaczyna. Jednostki, które chcą współdziałać z wyższymi polami wibracyjnymi, które reprezentują światło, i ci, którzy chcą współdziałać z niższymi polami wibracyjnymi, które reprezentują strach, ciemność, chaos i zamęt, zaczynają się różnicować i wybierać różne opcje.

   http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=128:plejadianie-cz-2-&catid=47:swoje&Itemid=127

   Pozdrawiam

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: