Oczy Wszechświata Skierowane są na Was


.

Telos UK – przekaz  Adama

27 marzec 2011 r.

Przetłumaczyła Daria – Akacja

.

Dobry wieczór i witam, tu Adama, Arcykapłan z Telos, pozdrawiam wszystkich naszych ukochanych czytelników, te Świetliste istoty, które otwierają swoje serca na wibracje Lemurian w te dni, dni Mesjasza.  Rzeczywiście, transformacje są szybkie i proces czyszczenia jest głęboki i intensywny.  W swoim procesie czyszczenia, Matka Ziemia postępuje według podobnych procesów w oparciu o pamięć historyczną.  Lemuria i Atlantyda są przykładami przemian, które miały miejsce na Ziemi.  Lemuria zatonęła w oceanie, gdy Matka Ziemia oczyszczała się i zmieniała swoje wibracje. Decyzja, aby dokonać znaczących przemian w procesie nauki na planecie pochodzi z Najwyższego  Źródła.
Ustalono, we współpracy z Radą Dziewięciu,  naszymi braćmi Plejadianami i Mistrzami, aby stworzyć rodzaj gry na planecie, w której istoty światła schodzą z zasłoniętymi oczami w próbie interakcji, bez bezpośredniego połączenia ze Stwórcą .  Ich celem było umieszczenie pierwszego posiewu ludzkiej rasy i to jest to, jak ta rasa została stworzona.  Te istoty były rzeczywiście podobne do energetyczno-eterycznych postaci ludzi Lemurian, ale połączenie zostało rozbite, a więc ludzka rasa powoli traciła połączenie z Boskim Źródłem.  Dzisiaj moi drodzy, wielu z was budzi się do wewnętrznych połączeń, które ponownie nadchodzą z Wysokiego Źródła.  Serca otwierają się, DNA transformuje się, mnóstwo informacji jest dostarczanych na Ziemię.  Wy, umiłowani, czanelujecie tę informację, uzdrowienie, nauczanie i wysyłacie przebudzenie do innych ludzi.  Zapraszamy was do wprowadzania zmian w tych dniach, do wzięcia odpowiedzialności, do rozpowszechniania informacji.  Proszę zrozumcie, że większość informacji jest identyczna i dostępna dla każdego.  Łączenie tych informacji i uczenie się jest podstawowym prawem każdego człowieka.  Dlatego, umiłowani, należy zrozumieć, że poprzez współpracę z wyższymi energiami wykonujecie swoje obowiązki i razem będziecie rozświetlać tę planetę.

Musicie być w tym czasie świadomi połączenia z nami w piątym wymiarze w przeciwieństwie do czasu gdy wracacie do ludzkiego punktu widzenia w trzecim wymiarze.  Musicie mówić językiem serca i wprowadzać te wibracje w trzeci wymiar.  Wspierać i kochać innych.
My tu w Telos oglądamy was przez duże kryształowe ekrany.  To naprawdę jest gra „Big Brother” (Wielkiego Brata).  Czy naprawdę sądzicie, że jest to zbieg okoliczności, gdy widzicie tę grę w programach telewizyjnych?  Proszę zrozumcie, że oczy wszechświata i równoległych światów skierowane są na was.  Wraz z energetycznymi przemianami, które mają miejsce teraz, Ziemia staje się centrum zainteresowania dla tego wszechświata i innych wszechświatów.  Kąt ustawienia planety zmienił się i nadal będzie zmieniał się w stosunku do Słońca.  Struktura mapy nieba zmienia się, co jest niezbędne, aby umożliwić bardziej delikatnym energiom wejście na Ziemię, które będą wykorzystane w piątym wymiarze.  Co więcej, nie wszystkie istoty ludzkie przejdą transformację i ci, którzy nie zostaną na planecie w piątym wymiarze istnienia, będą kontynuować swoje lekcje w innych miejscach, gdzie wciąż istnieje trzeci wymiar.  Takie planety, na których gra trzeciego wymiaru jest akceptowana, istnieją.

Miasta Światła otworzą swoje drzwi dla istot światła, a interakcja i akceptacja pomiędzy nami stanie się silniejsza.  Przygotujcie się na zmiany.  Nie wszyscy będą wybrani do spotkań z nami, ale tylko te świetliste istoty, których fizyczno-eteryczne ciała będą mogły wytrzymać nasze energie.  Dlatego też należy utrzymywać zdrową dietę, pić czystą wodę, uprawiać dużo sportu (w rozumieniu ćwiczyć) i oddychać poprawnie.

Przesyłamy uzdrawiającą energię na Bliski Wschód.  W tych czasach, gdy obszar ten jest w trakcie intensywnej transformacji energetycznej, prawda wychodzi na jaw i siły światła wypełniają energetycznie utworzone przestrzenie.  Transformacja nadchodzi, bądźcie cierpliwi.  W rzeczywistości niedalekiej przyszłości nowy lider przyjdzie do narodu żydowskiego, przywódca, który prowadził niegdyś królestwo Izraela, ale tym razem przyjdzie w nowej inkarnacji.  Bądźcie gotowi na Mesjasza.  To jest rzeczywiste, prawdziwe proroctwo, ale proszę pamiętajcie, że wasze perspektywy czasu są nieco inne niż nasze, dlatego należy być cierpliwym.  Naród Żydowski jest coraz bliżej do zakończenia swojej misji i zamknięcia swojej karmy.  Rzeczywiście, moi kochani, jest wiele zmian, jak widzicie.  Utrzymujcie wiarę i pracę Światła.
Jestem z wami, zapraszając was do Telos, miasta Światła, do odwiedzenia nas na poziomie uzdrowienia, aby wzmocnić, odbudować i zbalansowac wasze ciała.
Z wielką miłością, Adama.

Przekazane przez  Ayelet w Israelu

http://www.lemurianconnection.com/telos-uk-channeling-from-adama-march-27-2011/

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. Dajamanti
  Maj 16, 2011 @ 08:06:16

  Dzięki Gogol za ten przekaz 😀
  Pozdrawiam

 2. Ziemianin
  Maj 15, 2011 @ 01:03:37

  Polecam kapitalny przekaz Jezusa; ‚Pułapki na Drodze Stawania się Uzdrowicielem’
  http://jeszua.blogspot.com/

 3. Alicja2
  Maj 14, 2011 @ 22:02:26

  Dajamanti! Myślę, że jeśli kiedyś dojdzie do takiego spotkania, to znajomość języka polskiego, czy jakiegokolwiek innego, nie będzie już potrzebna. Komunikacja odbywać się będzie za pomocą telepatii. Pozdrawiam serdecznie.

  • Dajamanti
   Maj 15, 2011 @ 02:43:19

   Alicjo, myślę że masz racje 😀 Ale jak to mówią: Pożyjemy, zobaczymy 😀

   Pozdrawiam

 4. daniel893
  Maj 14, 2011 @ 15:11:25

  • Sabrina
   Maj 14, 2011 @ 16:15:30

   Danielu, ciekawy i mądry filmik 🙂 A propos TVN- u… tam mówili i to nieraz o jasnowidzeniu 😉 🙂

 5. Dajamanti
  Maj 14, 2011 @ 14:01:10

  Bardzo subtelny przekaz 🙂 A tak na marginesie to nie mogę się doczekać spotkania z przyjaciółmi z miast podziemnych 😀 Mam nadzieje, że znajdzie się taka cywilizacja która wychodząc na powierzchnie będzie mówiła przynajmniej troszeczkę po Polsku 😀

  Pozdrawiam Was 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: