Podobne Przyciąga Podobne, czy Chcesz, czy Nie

.

.

Arkturiański Krąg

Przekazała Debbie, 28 kwietnia 2011

Przetłumaczyła Marzena Nowak

.

Energia, która was otacza w danej chwili zawsze, zawsze jest odbiciem tego, o czym myślicie i co czujecie.   Wiemy, że tak wiele dzieje się w dzisiejszym świecie, że to może być trudne, aby wyciszyć się w swoim wnętrzu i uznać, że wszystko co się dzieje wokół jest odbiciem tego co jest w was.  Nadszedł  teraz doskonały czas dla nas na to, aby wam przypomnieć, że możecie skupić się w sobie, aby stworzyć pokój wokół siebie.

Wszystko, co widzicie, doświadczacie, czujecie w świecie zewnętrznym jest zawsze odbiciem tego, co czujecie we własnym wnętrzu.  Możecie łatwo doświadczyć ciszy i spokoju wokół was, jeśli zdecydujecie się skupić na ciszy i spokoju.  Jedyną i najważniejszą rzeczą jaką możecie zrobić, aby pomóc Matce Ziemi, ludziom i istotom waszej planety jest tworzenie na niej pokoju, harmonii i miłości.  Jako ludzie, którzy mają bardzo fizyczne doświadczenie, macie tendencje do reagowania obserwując wszystko, co jest wokół was i chcecie to zmienić.  Czym bardziej chcecie, aby to było coś innego niż jest, tym bardziej staje się to jeszcze większym obrazem, tego czego nie chcecie.  Możemy powiedzieć bez cienia wątpliwości, że możecie zmienić świat wokół siebie, ale nie można tego zrobić „od zewnątrz”.  Można to zrobić tylko od wewnątrz, w swoim własnym wnętrzu.

Aby rozpocząć to ważne przedsięwzięcie, prosimy was, abyście byli do głębi świadomi tego, co widzicie i odczuwacie wokół siebie.  Musicie naprawdę zobaczyć, co się dzieje wokół was i musicie naprawdę czuć to co się dzieje wokół was.  Stańcie się świadomi swojego otoczenia.  Patrzcie i odczuwajcie to, co się wokół was dzieje, tak jakbyście oglądali jakąś sztukę lub program .  Gdy staniecie się świadomi tego co dzieje się wokół was, co tak naprawdę dzieje się wokół was, wtedy możecie zrobić następny krok przyjmując do wiadomości, że ​​stworzyliście wszystko to co was otacza.  Ten krok jest czasem trudniejszy do zaakceptowania i zrozumienia.  Ale zapewniamy, że nie istnieje nic, co was otacza, czego byście wibracyjnie nie przyciągnęli do swojego otoczenia.  Wszystko co was otacza jest tu, bo pasuje do waszych wibracji. Tak, dotyczy to nawet tych rzeczy, których nie lubicie. Już słyszymy jak mówicie: „Nie, to nie może być prawda.”  Oh, ale tak jest.  Jesteście wibracyjnymi istotami żyjącymi w świecie wibracji, magnetycznym świecie, gdzie te rzeczy, które mają takie same  wibracje przyciągają się do siebie.  Podobne przyciąga podobne, czy tego chcecie, czy nie (uśmiech).

Kolejnym krokiem jest to co naprawdę rozumie się przez słowa „świadomy twórca.”   Kiedy rozejrzycie się i zaakceptujecie, że wszystko co was otacza jest tutaj , bo przyciągnęliście to do swojej rzeczywistości, stajecie się świadomi.  Stajecie się świadomi tego, że świadomie tworzycie swoją rzeczywistość.  To ważny moment typu „Aha”!  I naprawdę wart tego.  Jej!  Hura!  Jupi!  Istnieje wiele innych słów, które moglibyśmy użyć, aby pokazać naszą radość, gdy jeden z naszych cennych przyjaciół z pośród ludzi staje się świadomy  swoich zdolności tworzenia i bierze odpowiedzialność za to co stworzył.  Bo kiedy zrozumiecie, że stworzyliście wszystko wokół siebie, jest to następny wielki moment „Aha”!, w którym możecie powiedzieć: „Och, stworzyliśmy to co jest wokół nas bez większego wysiłku.  Wyobraźcie sobie co mogę zrobić, jeśli zdecyduję się skupić na tym co tworzę.”  W tym miejscu mówimy „Hurrrraaaa! ”

Teraz widzicie swoje otoczenie, czym ono naprawdę jest i wiecie, że nie ma nic i nikogo w tym otoczeniu, czego byście sami nie wybrali, aby zaistniało.  Co zrobić dalej?  Zaczynacie skupiać się na tych ludziach, na tych rzeczach, na tych okolicznościach wokół, które lubicie i kochacie.  Im bardziej skoncentrujecie się na tym co kochacie, tym bardziej będziecie widzieć wokoło to co kochacie.  To tu zaczynają się bardziej świadome myśli i uczucia i skupianie swojej uwagi na tym co kochacie tak, aby to wszystko jeszcze bardziej wzmacniać.  Jesteście świadomi, że wybieracie skupianie się na wszystkim, co kochacie.  Gdy dokonujecie tych wyborów dla siebie i dla własnej rzeczywistości, magnetycznie wasza rzeczywistość zaczyna się zmieniać.  Skoro wasza rzeczywistość zaczyna się zmieniać, tak też dzieje się z rzeczywistościami innych ludzi.

Innym sposobem spojrzenia na ten proces, jest dostrzeżenie każdego człowieka, każdego obiektu, każdej sytuacji wokół was działających w charakterze lustra lub urządzenia odzwierciedlającego.  Oni wszyscy odzwierciedlają z powrotem do was to co widzą.  Więc jeżeli jakaś osoba wchodzi w przestrzeń waszego życia i jest zła, odzwierciedla ona po prostu z powrotem do was coś co jest w was.  Osoba nie może odzwierciedlić gniewu z powrotem, jeśli nie ma go w was.  To samo odnosi się do miłości.  Jest również powodem tego, że wasz samochód ma awarię lub utykacie w korku, gdy już byliście w złym nastroju.  Nie możecie przyciągnąć nic do waszej rzeczywistości co nie istnieje w was.  Dlatego sugerujemy, abyście stali się bardzo świadomi tego co widzicie w swojej rzeczywistości i  stali się bardzo selektywni w tym co wybieracie do wzmocnienia.  Kiedy widzicie i czujecie to co kochacie, chcemy, abyście byli tak mocno tego świadomymi, abyscie mogli powiększyć to wykładniczo.  Zrozumcie, że wasze emocje są paliwem, które wzmacniają wasze kreacje.  Odczuwajcie wdzięczność  i doceniajcie, gdy widzicie to co kochacie w waszej rzeczywistości.  Wasze uznanie i wdzięczność spotęgują to uczucie i przyciągną więcej tego do waszych doświadczeń.

Teraz chcemy, żebyście wyobrazili sobie, że więcej osób staje się świadomymi czym jest ich własna rzeczywistość.  Pracują od wewnątrz i zwracają uwagę na to co tworzą.  Jak sądzicie, co będzie się działo na planecie?  Nie jest konieczne, aby każda istota na planecie praktykowała świadome  tworzenie.  Zazwyczaj wystarczy tylko mała liczba tych istot na Ziemi, aby rozpocząć ten proces.  Możemy powiedzieć, że to już się dzieje i jest wiele, wiele istot biorących odpowiedzialność za własne kreacje.  Stały się one świadomymi twórcami.  Teraz nadszedł czas waszego wyboru, aby tworzyć własną rzeczywistość.  Przybyliście tu po to, aby tego doświadczać.  Twórzcie miłość i szczęście w swojej własnej rzeczywistości.  Koncentrujcie się na tym i pozwólcie, aby się rozprzestrzeniało!
Kochamy i szanujemy was.

Dziękujemy za podzielenie się tym połączeniem z nami.
Arkturiański Krąg.

http://ourreturnhome.com/how-we-create-our-reality
Jeśli spodobało się wam to co czytaliście, będziemy wdzięczni, gdybyście mogli ten tekst dalej udostępniać.

34 Komentarze (+add yours?)

 1. ada
  Maj 12, 2011 @ 10:44:49

 2. ada
  Maj 12, 2011 @ 10:24:17

 3. allright
  Maj 12, 2011 @ 03:33:12

  Moi drodzy dziękuję Wam z całego serca za wspólne medytacje o 21.45…to cudowny czas, najwspanialsze z możliwych zwieńczenie dnia…odczuwam całą sobą,że ogromna dawka światła spływa dzięki naszej wspólnej obecności na Ziemię. Podczas wczorajszej praktyki ogromna kula spłynęła na nas i zasiliła nasze starania wspomożenia ludzkości w łagodnym przejściu do nowej świadomości. Namaste
  Allright Gabi :)))

 4. ramzes
  Maj 12, 2011 @ 03:30:59

  Pozwólcie , że dziś jako komentarza użyję cytatu :)))
  „Wojownik wie,
  że i anioł i diabeł wyrywają sobie jego rękę trzymającą miecz.
  Diabeł mówi :
  „Osłabniesz. Nie będziesz wiedział kiedy nadejdzie najlepszy moment
  do działania. Boisz się.”
  Anioł mówi :
  „Osłabniesz. Nie będziesz wiedział kiedy nadejdzie najlepszy moment
  do działania. Boisz się.”
  Wojownik jest zaskoczony, bo obaj powiedzieli dokładnie to samo.
  Diabeł dodaje : „Pozwól żebym ci pomógł”
  Zaś anioł mówi : „Pomagam ci”.
  Dopiero wtedy wojownik dostrzega różnicę między nimi.
  Słowa bywają takie same, tyle że sprzymierzeńcy są różni.
  I wybiera pomocną dłoń anioła. ”

  Paulo Coelho ” Podręcznik Wojownika Światła”

 5. MKFELA
  Maj 12, 2011 @ 02:40:20

  Podaję wam link:

  http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/05/11/11-05-2011-ogien-ogarnia-swiat-czesc-i-noah-asana-mahatari-saint-germain/

  „To przesłanie ma być opublikowane 11.05.2011 roku, ponieważ od tego dnia zaczyna się kręcić po raz ostatni karuzela Końca Czasu, uzyskując nowy rozmach.”

  • aloha
   Maj 12, 2011 @ 09:35:12

   Adamus (Saint Germain) przemawiający na Shaumbrze podał okres od połowy maja do połowy/końca czerwca jako najbardziej destruktywny w kontekście starego świata. Zarówno pogodowo jak i finansowo. Jeśli do końca czerwca nic znaczącego się nie wydarzy to przestaję czytać jakiekolwiek przekazy. Zbyt wiele już razy podbudowywano w ten sposób atmosferę a świat w jaki sposób się kręcił to kręci się dalej.

   • Radosna Ja
    Maj 13, 2011 @ 16:39:42

    Witaj! Czy mogę Cię prosić o link lub fragment tekstu – o ile nie byłoby to dla Ciebie kłopotem. Jest tak wiele materiałów na stronach shaumbra… Może Tobie byłoby łatwiej znaleźć ten przekaz. Po ostatnich rewelacjach nt. powinowactwa Jezusa i Sai Baby też stałam się ostrożna. Mają przeciwne wektory (Królestwa). Za niektórymi przekazami stoją wydawnictwa. Białe Braterstwo jednoznacznie odżegnuje się od Sai Baby zarówno na swoich autoryzowanych stronach (www.tslpl.org oraz http://www.wiecejzycia.com/ ) jak i na spotkaniach w Polsce (prowadzi Andrzej Sychowicz z Olsztyna).

    Pozdrawiam Cię.

    • aloha
     Maj 14, 2011 @ 08:45:11

     http://www.crimsoncircle.com/Default.aspx?TabId=6286 – ale musisz byc zalogowana, żeby to odczytać. całość jest po angielsku, tłumaczenie bedzie zapewnie dużo później. nie wiem czy mogę tutaj wklejać tekst, napisz do mnie na child55@interia.pl. W skrócie – o ile to co mówi Saint Germain via terrę, shaumbrę i Arunę się ziści to radzę wyłączyć kompa, iść na spacer i popodziwiać zachód słońca – bo to jeden z ostatnich takich spokojnych dni. Czas wszystko zweryfikuje.

 6. Alicja2
  Maj 12, 2011 @ 02:28:53

  „Odczuwajcie wdzięczność i doceniajcie, gdy widzicie to, co kochacie w waszej rzeczywistości. Wasze uznanie i wdzięczność spotęgują to uczucie i przyciągną więcej tego do waszych doświadczeń” – słowa te biorę głęboko do serca i będę stosować każdego dnia! W tej chwili również… zatem Wielkie
  Dzięki Krystal za Twoją pracę, za mądre przekazy, które możemy czytać, zastanawiać się nad nimi i być bardziej świetlistymi istotami.
  Kochani! dobrze, że Jesteście.

  • MKFELA
   Maj 12, 2011 @ 02:49:29

   Od ok. 2 lat staram się codziennie mówić takie zdanie:

   „Dzięki Ci Boże za wszystkie Błogosławieństwa które już otrzymałam , i za wszystkie Błogosławieństwa ,które otrzymuję.”

   Mam to napisane na kartkach i poprzyklejane w różnych miejscach,żebym nie zapomniała być wciąż wdzięczna Bogu za wszystko.

   • latarnik
    Maj 12, 2011 @ 02:58:46

    MKFELO a nie łatwiej było by Ci być po prostu Wdzięcznym, zamiast o tym pamiętać, aby być ? żadne najlepsze nawet formułki nie zastąpią Ci BYCIA…. Namaste..

    • MKFELA
     Maj 12, 2011 @ 23:37:07

     Witam Cię Latarniku! Od czegoś musiałam zacząć,wcześniej uczyłam się pamiętać,a Teraz Jestem Wdzięczna./kartki nie są mi już potrzebne/.Pozdrawiam.

    • oświecony na sedesie
     Maj 13, 2011 @ 03:27:26

     MKFLA – Namaste

 7. MKFELA
  Maj 12, 2011 @ 02:21:59

  Piękny przekaz i piękne komentarze.
  Dla Ciebie Krystal moc Światła i Miłości na każdy dzień z okazji Twoich Urodzin.
  Dzięki za wspaniały blog,który jest dla nas inspiracją do rozwoju osobistego, do przesyłania wokół Miłości i do przebywania z obecnością Jam Jest.
  Życie jest jak teatr, a my jesteśmy Głównymi Aktorami!!!
  /Przepraszam,że piszę w liczbie mnogiej,ale chyba myślimy podobnie./
  Pozdrawiam i przesyłam Tobie Krystal i wszystkim blogowiczom
  szybkiego przebudzenia i spotkania się w Nowym Pięknym Świecie,wypełnionym tylko Miłością i Pokojem.

  • krystal28
   Maj 13, 2011 @ 22:03:37

   MKFELA,
   dziękuję za życzenia urodzinowe i Twoje piękne słowa. Ciesze się tak bardzo, ze Ty i tak wielu Czytelników znajduje dla siebie wartość w tych przekazach. Ponieważ czas się przyspiesza (w mojej rzeczywistości wydaje się, ze tydzień teraz składa się w większości z weekendu, a dni tygodnia skróciły się może do 2, 3 dni) będę chciała publikować te materiały jak najbardziej aktualne i te najbardziej przydatne w przygotowaniu na przejście do wyższego wymiaru.

 8. Hania
  Maj 12, 2011 @ 00:44:30

  Jestem zachwycona!!! Kochani Arkturianie, to co nam dają jest piękne i zawsze we mnie rezonuje.
  Powyższy tekst to prawda. Sprawdzam to w swoim życiu codziennie. Kocham ludzi już od wielu, wielu lat i już od wielu lat nie spotkałam na swej drodze „niedobrego” człowieka 🙂
  Najtrudniej jest w rodzinie. Nie mówię, że nie da się ich kochać. Da się kochać rodzinę. Tylko, że chce się ich zmieniać, wciąż i wciąż, wytyka się im błędy, poprawia, szczególnie dotyczy to dzieci, żeby stali się jeszcze lepsi. I tu się krąg zamyka, mamy, widzimy to, co tworzymy, oni wcale nie stają się lepsi 🙂
  Od niedawna zaczęłam inaczej postrzegać moją najbliższą rodzinę. Są piękni, mądrzy, doskonali, silni, świetnie sobie radzą. To czyste Anioły. Widać to w oczach. Na efekt czekam. Na razie wyczuwam stan dezorientacji, przeszeregowania, „nie do wiary, matka zmieniła oczekiwania?” 🙂 Tak. Oczekuję od Życia wszystkiego co najlepsze, najpiekniejszej synchronii, najlepszych zbiegów okoliczności, oczekuję napiekniejszej niespodzianki, zadziwienia po raz enty na cudem ŻYCIA 🙂

  Kochani, ŻYCIE JEST PIĘKNE. I ono właśnie tak mi się odzwierciedla. Tak mi się oddaje. Powoli uczę się tej sztuki życia. Zaufania. Tworzenia go wg tego co we mnie. Nie chodzi o to, aby zmieniać świat na lepsze, chodzi o to, aby promieniować, być samorzutnie promieniującym miłością, pokojem, harmonią, radością. Do tego potrzeba uwagi, czujności. To jest przemiana wnętrza. Z zewnątrz otrzymujemy bardzo wiele podpowiedzi i dzięki wszystkim za to, że się dzielą.
  Wszyscy i wszystko wypełnione jest DUCHEM. Wszystkość działa z wnętrza. Istoty zostały obdarzone wolną wolą i są twórcami, na obraz i podobieństwo Boga. Jak Bóg tworzą swoje wszechświaty. Utrzymują je w sobie mocą Ducha. Nadszedł czas transformacji, zamyka się cykl i wchodzimy na wyższe wibracje. Czas przetransformować swoje wszechświaty i doświadczyć kolejnego kroku ewolucji. Im więcej nas tego dokona, tym będzie weselej. Zobaczmy, że robimy to WSZYSCY, każdy zmienia. Zmieniam JA, a więc i TY, jeden DUCH w jedności.
  OCZEKUJĘ NAJLEPSZEGO I TYLKO TEGO!
  I będziemy mieli tego więcej i więcej …… 🙂

  • Soren
   Maj 12, 2011 @ 02:42:02

   Piękne jest to co piszesz Hania. 🙂 I ciesze się że u Ciebie życie na zewnątrz zaczyna odzwierciedlać Twoją zmianę osobistą: twojej postawy, twoich reakcji, twoich wartości… Oby jeszcze się lepiej wiodło Tobie i twojej rodzinie, byście mieli świat wolności i szczęścia, rozkwitając radośnie. 🙂 Tego Wam życzę i wszystkim ludziom – prawdziwego szczęścia i wolności oraz jedności. Pozdrawiam w optymistycznym duchu. 🙂

  • zamęt
   Maj 12, 2011 @ 12:11:18

   dziękuję za piękne słowa które wzruszyły mnie bardzo Haniu, uczę się słuchać swojej duszy i ona mi mówi jak mam postępować w życiu, do ludzi, do najbliższych i postępuje w zgodzie ze swą duszą. Dlatego tak bliskie mi są Twe słowa. DZIĘKUJĘ

 9. anerlam
  Maj 12, 2011 @ 00:15:03

  To, że podobne przyciąga podobne, nie zawsze działa , Łazariew w ‚Diagnostyce…” pisze o chłopcu, który jakby nie ‚zasłużył’ sobie na chorobę jaka mu się przytrafiła. Myślę, że są to , te anielskie energie, które przychodzą na Ziemię, aby pomóc ludzkości w oczyszczeniu przed wzniesieniem i trudno tu szukać przyczyn jego choroby w jego życiu, czy postępowaniu.
  A co z Jezusem ?
  Wg tej teorii, miłość jaką emanował do ludzi , była niezmierzona, a jednak został ukrzyżowany.
  Czyli może się zdarzyć i tak , że większość zdecyduje za nas.

  • Hania
   Maj 12, 2011 @ 00:54:31

   Jezus został ukrzyżowany, bo się temu poddał. Stanął ponad tym co ludzkie. Przeszedł przez ogromne cierpienie i ból, ale miłość w Nim się nie ugięła. Pokazał, że można kochać i wybaczać mimo wszystko, gdyż „nie wiedzą co czynią”, gdyby wiedzieli, nie zrobili by tego. Do „końca” zachował prawdziwe widzenie w sobie tych, którzy go ubiczowali, są to Dzieci Boga. Tak na prawdę nie umarł, nikt go nie pokonał, ON JEST, ŻYJE TERAZ i w dalszym ciągu wciąż nam pomaga i służy. Materia to iluzja, świat osadzony w umyśle. Istnieje tylko przestrzeń DUCHA, którą rozpoznajemy sercem.

   • latarnik
    Maj 12, 2011 @ 01:26:49

    „zrobię to, a może tamto, ten jest lepszy tamten mniej”- uffff – padam ze zmęczenia… ło matko teraz Widzę!!! jak tu PIĘKNIE : )))) JUŻ DAWNO JESTEM W NIEBIE !! ; )
    Namaste..

    • latarnik
     Maj 12, 2011 @ 01:47:57

     ..zapomniałem dodać że oświeciło mnie na sedesie…. dlatego Kochani przestańcie biegać , przestańcie szukać.. Niebo to Świadomość ..a nie miejsce czy jakikolwiek czyn… Namaste..

  • kasia
   Maj 12, 2011 @ 08:18:11

   A czy mozemy byc pewni ze zostal ukrzyzowany? Takie meczenskie i krwawe rozwiazanie moglo pasowac do niecnych planow tych ktorzy sieja niepokoj. W zamian maja coniedzielna, smutna i powazna zwykle „uczte z ciala” w kazdym kosciele. A przeciez Jezus to piekna energia pelna radosci i nauk Milosci a nie smutku. Mogli znieksztalcic przeszlosc bez trudu. Latwo oszukac istoty 3-wymiarowe, ktore wierza w czas liniowy. Tak wiele holograficznych wydarzen mamy w „przeszlosci”…

   • Mariusz
    Maj 13, 2011 @ 06:12:25

    Jezus nie został ukrzyżowany. To gadzi hologram. Tak samo gadziej produkcji, są rozmaite religie bazujące na tym hologramie.

 10. PanKracy
  Maj 11, 2011 @ 17:03:51

  Swietny przekaz 🙂

 11. wedrussa
  Maj 11, 2011 @ 15:54:02

 12. Sabrina
  Maj 11, 2011 @ 13:25:12

  🙂

 13. Ania35
  Maj 11, 2011 @ 12:20:20

  Piekne to! Sprobuje popracowac na tworzeniem dobra na Ziemi!

 14. Dajamanti
  Maj 11, 2011 @ 11:19:12

  Jam Jest Miłością i Radością Absolutną. Bawię się życiem i jestem wdzięczny. Bo życie jest Bogiem którego mamy najbliżej 😀

  Pozdrawiam Kochani.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: