W Hołdzie dla Wojowników Światła

.

.

Archanioł Gabriel, 21-28 kwietnia 2011

Przekazała Marlene Swetlishoff

Przetłumaczyła Krystal

Umiłowani,

Chciałbym podyskutować na temat wartości Miłości, która nazywa się odwagą.  Ta wartość wymaga zdolności do poznania siebie i robienia tego co się mówi, nawet jeśli ci wokoło ciebie nie rezonują z twoją prawdą.  Wkraczanie w zupełnie nowy sposób bycia wymaga ogromnej odwagi i wielkiej wiary, że to w co wierzycie zamanifestuje się.  Większość z was, którzy czytacie ten dyskurs wykazuje taką jakość odwagi raz po raz.  Potrzebna jest odwaga, aby kontynuować na wybranej Ścieżce i pozostać jej wiernym, gdy nie jesteście traktowani poważnie przez tych wokół was.

Wymaga to poświęcenia i postępowania według własnej intuicji, poniewaz używanie swojej intuicji jest postrzegane jako praktyka, która nie opiera się na konkretnych faktach i dowodach, która pochodzi z odczuć raczej niż z dziedzin rozumu i logiki.  Jednak ci, którzy idą za swoimi intuicyjnymi podszeptami, mogą potwierdzić, ze mają istotne kierownictwo, które okazuje się być niesamowite w swojej nieomylnej dokładności w trakcie rozwoju duchowego.  W tych zmieniających się czasach potrzeba dużo odwagi, żeby obudzić się rano i wyciągnąć z łóżka na nowy dzień.  Odwagą jest to zrobić, a następnie przystąpić do ziemskich ról w tym samym czasie, gdy podjęliście się też funkcji umocnienia Większego Światła na Ziemi.

Ta Ziemia jest zaludniona przez Dusze, które są najdzielniejsze z dzielnych podejmujące się tego zadania w najtrudniejszych okolicznościach jakie kiedykolwiek spotkały Planetę podczas Wzniesienia.  Wymaga to wielu umiejętności, talentu i zdolności, aby spleść przeciwstawne siły razem w świadomość jedności.  Nie jest to łatwe, my to wiemy, a wasza odwaga w obliczu wszystkich przeciwnych okoliczności na waszej drodze jest legendarna w całym Wszechświecie.  W rdzeniu waszej dzielności leży najpotężniejsza moc we Wszechświecie, a jest to moc waszej Miłości.  Miłość do Stwórcy, przede wszystkim mieszka w waszych sercach z najgłębiej zakorzenioną intensywnością i przekonaniami, tak, że każdy z was chce znieść wszystko, aby osiągnąć to, co kiedyś było uważane za niemożliwe.  To Wy, jestescie tymi, którzy wiedzą, że z Bogiem wszystko jest możliwe i tak to jest.

Tej wysokiej jakości odwaga będzie nadal widoczna w nadchodzących dniach i na tej właśnie odwadze królestwo niebieskie się opiera.  Potrzeba odwagi, aby wstąpić do swojej mocy i swojego Światła i otworzyć go dla reszty świata, ponieważ to może być trwożące dla tych z was, którzy nigdy nie czuli potrzeby bycia w centrum uwagi, lub rozgłosu i sławy dla własnej osoby.  W tych czasach taki krok do przodu oznacza otwarcie swojego poczucia prywatności na lustrację całego świata, gdzie wszystko jest znane i przesyłane z jednego miejsca do innego w nanosekundzie.

Wymaga odwagi, aby przezwyciężyć głęboko osadzony strach przed odwetami i prześladowaniami, ponieważ to było doświadczane przez większość z was w przeszłych inkarnacjach.  Aby emitować wasze Światło i zakotwiczyć go w Ziemi jest jednym, ale ogłaszanie tego do świata jest zupełnie czymś innym.  Salutujemy tym, którzy przezwyciężyli tę wielką barierę do świecenia swoim prawdziwym „Ja”.

Teraz jest czas, aby błyszczeć swoim Światłem i być świetlanym przykładem dla reszty świata.  Działając w ten sposób poruszacie się przez stare paradygmaty i pomagacie wszystkim zinkarnowanym Duszom zrobić to samo, zachęcając ich także do odstawienia wszystkiego co nie działa i wyboru tylko tego, co służy ich większemu dobru i też większemu dobru całej ludzkości.  Przez waszą odwagę zachęcacie innych do szukania nowych rozwiązań, nowych sposobów komunikowania się ze sobą, nowego sposobu myślenia, bycia i działania. Poprzez waszą pracę, was poznają, Ukochani.

Zostawiam was teraz na przemyślenie tych słów.

JAM JEST Archanioł Gabriel

© 2011 Swetlishoff Marlene

http://www.therainbowscribe.com/archangelgabriel2011.htm

18 Komentarzy (+add yours?)

 1. Dajamanti
  Maj 03, 2011 @ 15:05:51

  Witajcie Kochani!

  Cytat: „Ta Ziemia jest zaludniona przez Dusze, które są najdzielniejsze z dzielnych podejmujące się tego zadania w najtrudniejszych okolicznościach jakie kiedykolwiek spotkały Planetę podczas Wzniesienia. Wymaga to wielu umiejętności, talentu i zdolności, aby spleść przeciwstawne siły razem w świadomość jedności. Nie jest to łatwe, my to wiemy, a wasza odwaga w obliczu wszystkich przeciwnych okoliczności na waszej drodze jest legendarna w całym Wszechświecie.” Bardzo ale to bardzo mnie podbudował. No cóż ja sądzę i nadal bedę tak sądzić że takie słowa są zawsze dobre na wszelkie, zmartwienia i subtelne lęki. 😀

  Pozdrawiam Wszystkich.
  Bądźmy Światłem, Trwajmy w Miłości.

 2. wedrussa
  Maj 03, 2011 @ 05:43:12

  Aż zapragnęłam wszystkim spojrzeć prosto w oczy – wyjdźmy z ukrycia …spotkajmy się!

  • allright
   Maj 03, 2011 @ 06:35:39

   i to się musi w końcu zmaterializować…jeśli o tym spotkaniu pomyśli więcej niż jedna osoba szansa wzrasta o dziesiątki razy…ps ja tez mam takie spotkanie na myślii ehehe …pozdrawiam Gabi

  • Ktoś
   Maj 03, 2011 @ 06:51:35

   Na razie wole nie :P. Jak przyjdzie pora to do tego dojdzie.

  • Hania
   Maj 03, 2011 @ 07:08:46

   Kiedy i gdzie? Każde miejsce jest dobre, kazdy czas jest odpowiedni. Jestem za! Może to być w dużym parku, nad brzegiem morza, nad jeziorem, w górach….. wooow 🙂 To nic, że się nie znamy, bo kto zna Siebie, zna i drugiego Siebie, w tym rzecz. Spotkają się Sami ze Sobą.

   • Lucjan126
    Maj 19, 2011 @ 13:30:12

    A na co czekać – teraz jest pora, teraz jest czas… Hi :)) Pozdrawiam słonecznie!

  • latarnik
   Maj 03, 2011 @ 08:15:46

   Kochani mam propozycję.. porozmawiajmy na początek „na żywo” za pomocą chata.. podam Wam namiary za pomocą bloga „Nasza grupa medytacyjna” , co o tym sadzicie ? Namaste

  • krzysztof
   Maj 03, 2011 @ 12:06:15

   swietny pomysl ze spojrzeniem w oczy Vedrussa. Internet i klikanie to wspaniale narzedzie do nabycia-wymiany informacji, ektronicznego kontaktu… Moze jestem staroswiecki ale nic nie zastapi dla mnie spojrzenia oczu, dotyku,… przyspieszonego bicia serca, choc to prawie teraz nie mozliwe bo jestem 5 tys. km. od wiekszosci z was? A moze ta odleglosc to odleglosc do poznania siebie samego?
   czas potrzebny do zjednoczenia duszy z cialem… bycia?
   fajny poem Siri.

   Namaste

 3. siri
  Maj 03, 2011 @ 03:22:34

  „Moja Dusza przejawiona!
  Wszystkie cząstki roszypane powróciły w jednej chwili ,to co Istnień czas zakłócił…
  Cała pamięć zagubiona,”zakazana”,oddalona od Całości…
  Jedna chwila,jedno mgnienie,jedna Miłość poscalała.
  Moja Dusza przejawiona w Wielką Miłość otulona…
  Radość z Bycia sobą w Pełni!!!
  Moja Dusza wyzwolona z sakramentów,klątw, pieczęci,czarów magii,obcych wpływów,zatracenia,braku wiary zagubienia…

  Odnalazłaś radość w Sobie,żeś scalona,pojednana,
  Jednym dżwiękiem przypomnienie prawdziwego Jej IMIENIA!

  Moja Dusza Wyzwolona
  Przypomnieniem nasycona!
  Tyś Jest z Zródłe połączona
  Tyś Jest Darem i Miłością
  Tyś Potęgą i Mądrością!

  Tańcz w mym Sercu,płoń na Zawsze i przejawiaj swoje Piękno,
  W każdym tchnieniu,geście,drżeniu….
  Moje ciało Ciebie gości
  I w harmonii z nim,w Jedności rozpłyń się we wszechświat…bezkres,
  Niosąc MIŁOŚĆ!!”

  PS.Dla Ciebie Krystal i wszystkich ,którzy przyczynili się do powstania tej strony dzielę się i dedykuję to co zapisałam rok temu 1 maja 2010.Dziękuję!!!

  • allright
   Maj 03, 2011 @ 03:29:02

   oh sama prawda…ubrana w poezji tony…dziekuję i pozdrawiam Cię brzmieniem mojej duszy:))))Gabi

 4. alleksa
  Maj 03, 2011 @ 03:16:56

  znowu… WŁAŚNIE TEGO BYŁO MI TRZEBA ❤
  DZIĘKUJĘ ❤

 5. allright
  Maj 03, 2011 @ 01:41:35

  Archaniele Gabrielu dzięki Tobie nasza odwaga się wzmacnia, nasze rozpoznanie dojrzewa owocem radości, a światło świeci prawdziwym blaskiem…tak by po uczynkach wiedzieli bracia nasi,że można lepiej, bardziej , mocniej…k o c h a ć

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: