7 Zasad na Łagodne Przejście przez Zmiany

.

.

Mira z Wysokiej Rady Plejadian

Valerie Donner, 15 stycznia 2011

Przetłumaczyła Krystal

.

Witajcie, jestem Mira z Wysokiej Rady Plejadian.  Pozdrawiamy was dzisiaj z miłością i ciepłem.  Przesyłamy stabilizującą energię dla was i dla Ziemi. Widzimy, że jesteście trochę niestabilni i czujemy ten brak równowagi na planecie.  Te dysproporcje istnieją w waszych ciałach jak również w ciele Ziemi.  Doświadczacie tak wiele  w tej chwili.  Z każdym oddechem jaki bierzecie wy i Ziemia, my jesteśmy z wami.  Zapewniamy wam i Ziemi mnóstwo wsparcia.
W czasach tych wielkich zmian i wyzwań kluczowymi rzeczami do zrobienia są:

Zasada
1 to być otwartym i gotowym na wszystko. Będąc płynnym i elastycznym ułatwia przejście.  Jeśli upierasz się, aby rzeczy były takie jakie zawsze bez zmian, będzie ci trudniej.

Zasada 2.  Życie ciągle się zmienia. Wasze ciała całkowicie zmieniają się co siedem lat.  Zacznijcie widzieć siebie w tych nowych ciałach.  Zasada ta pozwala wam na tworzenie i odtwarzanie siebie w młodszych ciałach.  Możecie wtedy zarządzać swoim życiem w obfitości.  Możecie stworzyć więcej radości i zabawy.  Możecie przyciągać magnetycznie do siebie swoich ukochanych.  Możecie mieć wolność, której zawsze chcieliście, i dzięki której będziecie mogli przemieszczać się w dowolne miejsca, czy robić to co chcecie.

Zasada 3.  Odpuszczanie starego jest następną  zasadą.  Ludzkość stara się kurczowo trzymać przeszłości.  Chce w ten sposób kontrolować strach przed nieznanym.  Dlaczego Pierwsze Źródło chciałoby cię powstrzymywać?  Życie w ten sposób nie działa. Ono zawsze się poprawia.  Konieczne jest, abyście zdali sobie sprawę, że będzie coś o wiele lepszego niż to co mieliście w przeszłości.  Dlatego ta zasada działa z pierwszą, gdy jestescie otwarci.

Zasada 4.  Zacznij robić rzeczy inaczej.  Zachowuj się tak jakbyś mieszkał na dziewiczej planecie, gdzie jest dużo dobrej wody, powietrza, żywności, gleby, ludzi, roślin, zwierząt, itd.  Zachowuj się tak jakby rządy naprawdę pracowały dla ciebie i reaguj na nie inaczej.  Z tą myślą możesz pracować w lepszym dostosowaniu się do osób na stanowiskach kierowniczych.

Zasada 5.  Wiedz, że nic nie może powstrzymać postępu, który jest w tej chwili.  Ziemia i życie na Ziemi jest w okresie przejściowym.  To będzie trwać przez jakiś czas.  Postęp przychodzi z determinacją.  Bądźcie zdeterminowani w swoim codziennym życiu, w postępie na drodze duchowej i świadomości.  To jest to co jest niezbędne do Wzniesienia.

Zasada 6.  Uwolnijcie stare zasady, jak uważacie, że powinniście żyć.  Nauczcie się żyć według uniwersalnych zasad.  Zasady te staną się bardziej wyraźne w miarę postępów i życia według swojej prawdy.  W trzecim wymiarze w większości żyliście według norm jakby zamknięci w pudełku.  Teraz trzeba myśleć poza pudełkiem, dopuście nowe idee i wiedzcie, że nie będzie już więcej powinności.

Zasada 7.  Bądźcie świadomi, że to kim jesteście, co myślicie i jak żyjecie ma znaczenie.  Jesteście potężnymi istotami.  Jak reagujecie jest sprawą najwyższej wagi dla nas i dla Stwórcy.  Wszyscy się uczymy jeden od drugiego.  Chcemy, abyście byli  na szczycie swojego życia, a nie ledwie żyli borykając się z przetrwaniem.  To nie jest tak jak życie ma wyglądać.
Część naszej roli jako waszej rodziny kosmicznej to zaoferowanie wam nauki.  Będziemy intensyfikować te nauki w dalszej komunikacji z wami.  Są one dla zwiększenia waszej mocy i dla ustawienia was w strategicznej pozycji dla nowego życia.  Pomagamy innym planetom w ich Wzniesieniu, jak wielu z was wie.  To z powodu naszej miłości do was i Ziemi zdecydowaliśmy się uczestniczyć w tych przemianach ze względu na naszą długoletnią wspólną historię.

Jestem Mira z Wysokiej Rady Plejadian.

http://www.sharonannriley.com/apps/blog/show/5914718-a-message-from-mira-from-the-pleiadian-high-council-valerie-donner-22-january-2011-

17 Komentarzy (+add yours?)

 1. Jacek
  Kwi 25, 2011 @ 22:28:02

  Wznieść się ponad ograniczenia 3-go wymiaru to nasza rola. Ale nie jest to wcale łatwe. Nasi Kosmiczni Siostry i Bracia chcą nam zasugerować, że zmiany zachodzą i są nieuniknione – że lepszy Świat nadchodzi. Ciemni starają się nas trzymać w karbach strachu i w stanie niewoli. Czy zdołamy się wznieść ponad ten strach czas pokaże ? Trzeba mieć nadzieję i pracować nad sobą !!! Czuję, że czasu zostało niewiele ! Ci co czekają na powtórne przyjście Chrystusa też czują, że czasu zostało niewiele ! Lepsze życie w obfitości, świetle i miłości jest tuż tuż !!! Nie dajmy się zastraszyć. Pozdrawiam

 2. ArO
  Kwi 25, 2011 @ 14:17:52

  UZDRAWIAJĄCA MYŚL
  Mistrz Sananada
  http://www.nameya.net/texts/Przekazy/p95.htm

 3. Kornelia
  Kwi 25, 2011 @ 02:05:58

  Dzięki za inspiracje….
  pozdrawiam

 4. Kalim
  Kwi 24, 2011 @ 13:13:06

  Polecam stronę kosmicznego Sai Baby, z przekazami o zmianach na Ziemi – http://www.cosmicsaibaba.com/pl/
  Zaś co do opuszczenia jego fizycznej powłoki, wszystko było zaplanowane, nie ma przypadków. Ojciec umarł gdy Syn się odrodził…
  P.S. Kolejna inkarnacja nastąpi w 2015r już po kosmicznych wydarzeniach na Ziemi jako Prema Sai Baba. „Gdyż będzie już tylko miłość, wszędzie miłość.”

  • Ziemianin
   Kwi 25, 2011 @ 01:27:47

   http://www.cosmicsaibaba.com/pl/20110405.php

   /Kosmiczny Sai Baba – zapis z dnia 5.04.2011 r.
   Obecnie moje fizyczne ciało nie jest w najlepszym stanie, ale chcę was zapewnić, że teraz jeszcze nie opuszczam go. Zamierzam pozostać jeszcze całkiem sporo czasu.
   Już wam powiedziałem, jak długo pozostanę./

   Nooo, coś mu tu z tym planowaniem nie wyszło… Miał „odejść” o wiele, wiele później… :-/ Pozdrawiam. Ziemianin.

  • Ziemianin
   Kwi 25, 2011 @ 02:34:13

   Uzupełnienie;

   Sai Baba kiedyś podał bowiem datę swojej śmierci, która miała nastąpić dopiero za… 10 lat!
   http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2344

   Pozdrawiam. Ziemianin.

 5. pomarańczowa
  Kwi 24, 2011 @ 07:36:08

  witam, czytam od jakiegoś czasu te przekazy i bardzo mi się podobają 😉
  co do opisanych wyżej zasad.. to brzmi całkiem fajnie ale jednak nie jest tak łatwo się do nich stosować. Moją przeszkodą jest całkowity brak pewności i wiary w siebie. Cokolwiek powiem albo nawet pomyślę (nawet jak wiem, że mam rację), wydaje mi się głupie. Wstydzę się pokazywać innym jaka jestem naprawdę, tak poprostu.
  Czy są jakieś afirmacje, wizualizacje działające na to?

  Pozdrawiam 😛

  • Gabriel
   Kwi 24, 2011 @ 08:58:13

   Tak, są takie afirmacje. Podam Ci je. Oto one:

   * Jestem całkowicie spokojna, opanowana i pewna siebie.
   * Jestem coraz odważniejsza.
   * Mam prawo do tego aby być sobą oraz mieć swoje zdanie i wyrażać to.

   Poproś również o asystę Archanioła Michała i jego aniołów, albo jakiekolwiek Istoty Światła aby Ci pomogły w realizacji tych afirmacji.
   Pozdrawiam. 🙂

  • Janek
   Kwi 24, 2011 @ 14:22:43

   Afirmacje mogą pomóc, ale kiedy jesteś naprawdę w dobrym nastroju. Jeśli mówiąc sobie np. „Jestem całkowicie spokojna, opanowana i pewna siebie.” spotykasz się z pewnym oporem wewnątrz siebie (ponieważ myślisz, że to nieprawda), to wtedy afirmacja ma odwrotny skutek. Ja również nie należe do ludzi pewnych siebie. Ostatnio stosuję inną praktykę, albowiem akceptacja wszystkiego, co się dzieje we mnie czy na zawnątrz, zamiast próba kontroli, czy zmiany. Nie jest to forma rezygnacji, ale pogodzenia się z tym co jest i zaprzestanie walki. Kiedy umysł na chwilę ostyga z myśli można poczuć ulgę (oczywiście jeśli to były myśli nie-pozytywne). Jeśli to są myśli pozytywne, to można afirmować, kochać, szukać pozytywnych aspektów i doceniać wszysko co się dzieje! Pozdrawiam! 🙂

   • allright
    Kwi 25, 2011 @ 01:32:42

    Dzieki Janku za podzielenie sie swoim doświadczeniem, czuję,że to dobra rada…nic na siłę…pozdrawiam

 6. Artos
  Kwi 24, 2011 @ 06:30:05

  Wiadomość dnia: 24 kwietnia a więc dzisiaj, zmarł Sathya Sai Baba – hinduski przywódca duchowy, który mienił się Synem Boga. Postać kontrowersyjna. Miał pod sobą 6 mln wyznawców, głównie z elit państwowych, ekonomicznych i państwowych oraz wpływowych, bogatych ludzi. Moim zdaniem ten człowiek (lub starożytny bóg) ogromnie hamował i sabotował ile wlezie, ludzką ewolucję na planecie Ziemia ku wyższym wymiarom i wibracji Miłości. Szukał tylko posłusznych niewolników, którzy by dogadzali jego próżności i jego chorym ambicjom, zamaskowanymi przez piękne słowa o Bogu i prawdzie. Osobiście bardzo cieszę się że on odszedł, może właśnie przez to na Ziemi zmiany wibracyjne nadejdą jeszcze szybciej. Pozdrowiska. 🙂

  • wedrussa
   Kwi 24, 2011 @ 06:34:54

   wielu jeszcze odejdzie z tego wymiaru…tak musi być aby wznieść się wyżej 🙂
   A może wybrał celowo ten rodzaj przejścia…
   Namaste

  • Hania
   Kwi 25, 2011 @ 04:10:13

   Podobno Sai Baba zapowiedział swe odejście na 2020 r. Co sie stało, że nastąpiło to wczesniej? Do tego jeszcze ta choroba serca … hmmm…

   • Ziemianin
    Kwi 25, 2011 @ 11:58:07

    No cóż Haniu…

    Wszystkie GURU, jak i wszelkie SYSTEMY RELIGIJNE i POLITYCZNE muszą odejść. W nowym porządku ZŁOTEGO WIEKU to wszystko już nie będzie potrzebne. Fakt, że odszedł Sai Baba może tylko cieszyć, bo znaczy to że bieg zdarzeń przyśpieszył, o 10 lat… (biorąc pod uwagę podaną przez niego datę swego odejścia; 2020, czy 2021 r., tak jakość…)
    http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2344

    Pozdrawiam. Ziemianin.

   • Ziemianin
    Kwi 25, 2011 @ 12:16:26

    Jeszcze dodam Haniu DOBRĄ NOWINĘ od Sai Baby …

    Perła dnia // 114
    http://wolnaplaneta.pl/terra/
    Napisany przez wolnaplaneta.pl w PERŁA DNIA dnia 25 kwietnia 2011

    Świętujcie i radujcie się. Święta Wielkanocne 2011 były ostatnimi Świętami Wielkanocnymi, które powstały w wyniku przyjęcia cierpienia i ukrzyżowania Jezusa. Poprzez moją cielesną Transformację to kłamstwo jest usunięte z kolektywnej Świadomości ludzkości. SAI BABA

    Podobno od czerwca br. mają się zacząć rozpadać systemy religijne i inne … Będzie ciekawie … ale spokojnie, nie lękaj się.

    Miłych snów. Ziemianin.

    • wedrussa
     Kwi 25, 2011 @ 12:43:19

     Drogi Ziemianinie,

     Anastazja, moja cudowna siostra Wedrussa, mieszkająca w tajdze syberyjskiej już mówiła o tym dawno 🙂 Władimir Megre spisał jej przekaz dla ludzkości wspólczesnej. To ona mówiła odnośnie tego,że to ludzie (celowo pewna grupa kapłanów) sami zakodowali się obrazem Jezusa ukrzyżowanego. On sam nie chciałby być tak postrzegany.

 7. krystyna
  Kwi 24, 2011 @ 06:25:42

  Dzięki droga Krystal za cudowne tłumaczenia i za wspaniałą pracę jaką wykonujesz, aby nasza swiadomosć była na odpowiednim poziomie.

  Zawsze czytam Twoje przekazy i wszystkie wspaniałe, budujące komentarze.
  Świetne!

  Pozdrawiam!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: