Planetarne Zmiany w Czerwcu 2011 r.

.
Kiedy prawdziwie będziesz mógł powiedzieć, że już siebie nie osądzasz, to wtedy już nie pozwolisz, aby negatywne opinie innych ludzi miały na ciebie wpływ i twoim celem będzie wyłącznie służenie światu i woli Bożej.


.

Przesłanie Archanioła Metatrona

przez Jill Harrison, 6 kwiecień, 2011

Tłumaczyła Marzena Nowak

.

Błogosławieństwa!  Wkraczamy w pomyślne czasy.  W takie, nad którymi Archanielskie Królestwa pracowały dla dobra ludzkości od tysiącleci.  Ponieważ wydarzą się zmiany planetarne dnia 15 czerwca 2011 r., będzie to okazją dla wielu dusz, które zostały uwięzione w czwartym wymiarze, aby się uwolnić.  Te dusze, które nie zaakceptowały śmierci te, które doświadczyły nagłej lub gwałtownej śmierci zostaną uwolnione, aby mogły dalej kontynuować swoją podróż.  Czwarty wymiar przestanie istnieć dla dusz.
Będziemy dawać tym duszom okazję do przejścia do piątego wymiaru i taka okazja nie pojawi się ponownie przez kolejne tysiąclecia.  Ten dzień będzie ostatnim wydarzeniem czwartego wymiaru i oznacza Wzniesienie Planety Ziemi oraz wszystkich dusz przebywających na niej.  Zmiany klimatyczne, zmiany tektoniczne oznaczać będą początek porodu przez Matkę Ziemię.  Będą takie dusze, które w końcu dostroją się do tych energii, ale też będzie wiele chętnych, aby pozostawić za sobą fizyczne życie.  Hart ducha będzie konieczny.
Siła przychodzi do tych, którzy chodzą w Świetle, przez  zaufanie.  Proces zmian zapowiada ogromny stres dla ludzkich dusz.  Wielu może kwestionować własną wiarę,  wielu pracowników światła zmierzy się z atakami od tych o niższych wibracjach.  Zmiany te, umiłowani, są niezbędne.
Panowanie nad sobą jest kluczowe dla tych, którzy chcą pracować z Matką Ziemią i doświadczyć tej podróży.

Nadszedł czas, aby zrozumieć swoje miejsce na Ziemi; rolę, którą gracie i cel jaki Matka Ziemia gra we Wszechświecie.  Jest to czas przejścia, a nie czas, aby się bać.  Wszystkie dusze są ze sobą połączone i tworzą sieci energetyczne na całym świecie.  Te sieci energetyczne, gdzie panuje ciemność nie będą w stanie wznieść się, chyba że nastąpią radykalne zmiany w świadomości.  Ich zdolność do widzenia ludzkości jako jedność nie jest częścią masy krytycznej świadomości, a zatem ważne jest, abyście nie czuli, że jesteście sami podczas swojej podróży w  nadchodzących zmianach.

Każdy Archanioł w waszym Wszechświecie będzie utrzymywał otwarte przejścia, bramy, abyście mogli uzyskać dostęp do prowadzenia i wsparcia.  Archanioł Uriel pomoże wam wzmacniać połączenie i pomoże w zrozumieniu waszej roli w tym czasie.  Dlatego właśnie stworzono Królestwo Archanielskie, aby utrzymywało otwarte bramy dla dusz.  Jesteśmy strażnikami bram, którzy służą i chronią światło Boga, energię jednej świadomości.
Wzywajcie mnie w tym czasie jeżeli będziecie czuć, że wasze kanały są zablokowane, albo wtedy, gdy będziecie usiłować,  aby pozostać czystym kanałem.  Wszystko, czego doświadczacie ma na celu doprowadzenie was do stworzenia wizji wspólnego celu, który służy i pozwala każdemu na przyłączenie się i pamiętanie swoich duchowych początków.  Ten proces wznoszenia służy wam wszystkim, abyście osiągnęli jedność.  Oznacza to postrzeganie siebie jako niepowtarzalnej, ale stanowiącej integralną część Całości.  Aby rozpocząć tę fazę, energie stwarzają teraz szansę dla was wszystkich, abyście dostrzegli potrzebę przebywania w równowadze pomiędzy światem duchowym i materialnym.  Czas ekscesu dobiegł końca. Ci z was, którzy jesteście już gotowi, powinniście pracować  teraz z wyższymi czakrami.  Na początku 2012 roku ludzkość będzie miała możliwość rozpoznania potrzeby wyeliminowania wojny.

Chociaż ludzkość mówi o ideologiach, zbliża się taka chwila dla was wszystkich, abyście uznali że ​​nadszedł najwyższy czas, aby nauczyć się jak opanować swoje myśli.  Wasze myśli mają dalekosiężne skutki.  Jeśli pomyślicie o waszych myślach jak o rakietach, zaczniecie rozumieć siłę, która stoi za każdą myślą.  Wasze myśli rozchodzą się w kosmos.  Wzywamy wszystkich Pracowników Światła w tym czasie do wysyłania myśli  pełnych miłości do tych obszarów, w których są obecnie prowadzone wojny.  Przez używanie tylko myśli macie moc do manifestowania wielu uzdrowień.

Wasza planeta została w dużym stopniu dotknięta przez wiele powodzi.  Okres trudności oferuje wszystkim drogę do odzyskania równowagi.  Chaos występuje tylko wtedy, kiedy ludzkość nie dostrzega, że nadszedł czas na zmianę duchową.  Nie chodzi o pieniądze.  Nie chodzi tu o władzę i kontrolę.  Chodzi o to, aby dostrzec, że rzeczy materialne nie mają celu i znaczenia.  Jest to okazją, aby rozpoznać jak wszyscy straciliście z zasięgu wzroku Boski cel.  Wy wszyscy albo byliście świadkami albo sami doświadczyliście lub słyszeliście o tych powodziach.  Proszę uznajcie potrzebę współodczuwania, potrzebę zjednoczenia się razem i pracy w celu przebudzenia boskiej natury w waszych sercach.  To nie czas, aby wysyłać pieniądze; ale czas, aby podać pomocną dłoń, aby zaoferować swój wolny czas.
Rozpoznajcie, że pieniądze są brane przez tych, którzy was kontrolują.  Wysyłajcie żywność.  Wysyłajcie koce lub świeżą wodę.  Ślijcie dostawy wszelkiego typu, aby pomóc innym w odbudowie ich społeczności.  Jeśli zastanawiacie się, dlatego proszę aby nie wysyłać pieniędzy, chciałbym, abyście wzięli pod uwagę te czasy, kiedy to zrobiliście i dowiedzieli się jak wiele zebrano dla potrzebujących.  Okazuje się, że w rzeczywistości niewiele zostało im z tego dostarczone.  Tysiące ludzi nadal doświadcza braków wszelkiego rodzaju na Haiti, w Nowym Orleanie, Etiopii i lista jest długa.

Eony temu, czasy te zostały przepowiedziane w Księdze Objawień, ale w tamtym czasie, było skierowane to do tych, którzy nie rozumieli ewolucji.  Czasy się zmieniają.  Nowe choroby, nowe wirusy wpływają na wielu z was w obecnych czasach.  Zmiany pogody, trzęsienia ziemi, powodzie są tymi wszystkimi znakami od Matki Ziemi, która przechodzi do wyższych wibracji  i ważne jest, aby doświadczyła tej transformacji.
Śmierć przychodzi szybko, ale jest też wielką szansą na ponowne narodziny.  Dusze ludzkie są zmęczone rządzeniem przez ludzi, którzy starają się zniszczyć i kontrolować masy, aby stać się sami ekscesywnie bogatymi.  Te stare sposoby stoją teraz na rozdrożu; odrodzenia lub zapomnienia.

Czas prawdy nadciąga dla ludzkości.   Jesteście wszyscy proszeni o poszukiwanie prawd podawanych przez świat materialny.  Moje klucze (Klucze Metatrona) pozwolą wam odrzucić łańcuchy oszustwa.  Jednak, aby otrzymać moje klucze, wzywam was wszystkich, abyście okazali posłuszeństwo.  Tak, posłuszeństwo oznacza przyjęcie woli Bożej.  Nie walczcie, aby kontrolować to co wydaje się być realnością.  Zaakceptujcie wolę Bożą, a następnie uwolnijcie swoje frustracje poprzez otwarcie serc z miłością i zawierzcie, że wszystko jest w Bożym porządku i że poprzez te doświadczenia oferowana jest wam szansa na wzrost do oświeconego ducha.
Aby zacząć otrzymywać moje klucze,  uklęknijcie i dajcie sobie rozgrzeszenie.  Odpuście sobie przeszłość i teraźniejszość.  Otwórzcie wasze serca i okażcie sobie miłosierdzie, bo bez tego nie będziecie mogli okazać miłosierdzia innym.  Nauczcie się, że jeśli czujecie winę w sercu, będziecie działać z perspektywy osądzającego.
W waszych sercach znajduje się wasze miejsce mocy.  Dążcie, aby pracować z głębi serca za każdym razem.  Jeśli powiecie sobie, że nie możecie wybaczyć, to odmawiacie sobie szansę bycia odpowiedzialnymi za swoje miejsce mocy.  Odwracacie się tyłem do szansy, aby obudzić się i osiągnąć wyższy poziom oświecenia.
Czerwiec to czas przejścia dla was wszystkich,  to brama otwarta dla was przez Archanioła Uriela.
Aby wzrastać jako istota duchowa, wasze serce nie może posiadać żadnych blokad.  Musicie przyjąć miłość, okazać zrozumienie i przebaczenie najpierw sobie, a następnie odkryjecie, że jesteście w stanie okazać to też innym.  Wielu pyta o swój cel życia i kiedy macie role do spełnienia, na poziomie wielowymiarowym, jedynym celem życia jaki macie to osiągnięcie czystego serca.  Ci, z was którzy to rozumiecie macie możliwość stania się nim.  Z czystym sercem  osiągniecie największy rozwój duchowy jaki można osiągnąć.  Będą i tacy z was, którzy egoistycznie powiedzą:  „Tak, to ja”.  Chciałbym jednak powiedzieć, że obecnie jest tylko dziewięć dusz na płaszczyźnie ziemskiej i nie włączam w tym nawet mojej małej Jill.  Kiedy prawdziwie będziecie mogli powiedzieć, że już siebie nie osądzacie, to wtedy już nie pozwolicie, aby negatywne opinie innych ludzi miały na was wpływ i waszym celem będzie wyłącznie służenie światu i woli Bożej.  Wtedy możecie stwierdzić, że jesteście uosobieniem swojego celu życia.

Bądźcie Błogosławieni.

Archanioł Metatron

www.anewbelief.com

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. Szepcząca
  Kwi 21, 2011 @ 12:46:03

  a od kiedy Metatron jest archaniołem a nie Serafinem?

  • wedrussa
   Kwi 28, 2011 @ 11:07:08

   Metatron jest w grupie Serafinów ale jest Księciem- Archaniołem 😉
   Polecam książkę Veronique Jarry – „Poznaj Swego Anioła”.
   Namaste

 2. Radosna Ja
  Kwi 21, 2011 @ 09:31:00

  Czym jest czwarty wymiar?

 3. Jacek
  Kwi 21, 2011 @ 01:08:23

  Ten frament przekazu jest w tym względzie bardzo wymowny ?

  Jestem SaLuSa z Syriusza i przyjmuję z radością możliwość wyjaśnienia wam co czeka was w przyszłości. Kreujemy obraz w waszych umysłach abyście mieli na co wyczekiwać. Pomaga wam to nabrać siły by utrzymać siebie w równowadze gdy marsz staje się ciężki. Zobaczcie tęczę i dzban pełen złota, gdyż naprawdę wkraczacie w Złoty Wiek który będzie tak piękny i radosny że ciężko jest nam opisać to słowami. W najśmielszych snach nie dotknęliście nawet uczucia cudownych energii jakich doświadczycie. Całkowicie otulą was wielką Miłością i Światłem, to właśnie stamtąd wyszliście eony temu. Może wydawać się to nieprawdziwe, lecz tylko dlatego iż przebywaliście przez tak długi okres w niskich wibracjach i ciężko jest wam sobie wyobrazić że mogłoby być inaczej.

  Życzę Tobie Krystal i Wszystkim odwiedzających tę stronę szczęśliwych i pogodnych Świąt oraz wielu blogosławieństw od Jezusa.

 4. Jacek
  Kwi 21, 2011 @ 01:02:16

  Też uważam, że przejdziemy do wyższego wymiaru w odnowionych ciałach – z których będzie promieniować miłość i światłość – jak Ciało Jezusa na górze Tabor. Chociaż czytałem też przekazy, że śmierć ciała takiego jakie mamy przeniesie nas na Nową Ziemię !? Najpiękniejsze jest to, że Nowa Ziemia będzie nieskończenie piękna – wolna od trudu, cierpienia i chorób !!! Myślę, że te liczne przekazy, które to obiecują nie kłamią ? Pozdrawiam. Jacek

 5. kwiat
  Kwi 20, 2011 @ 10:06:54

  DMT dziękuję za podanie linka na YT z bardzo interesującym wywiadem Jestem w trakcie jego słuchania.A książka-niesamowita jak najbardziej polecam,swietnie wciąga.Pozdrawiam serdecznie.

 6. DMT
  Kwi 20, 2011 @ 09:17:34

 7. alleksa
  Kwi 20, 2011 @ 08:13:05

  Namaste ❤

 8. belissa-o-belisza
  Kwi 20, 2011 @ 06:24:20

  Podziwiam te 9 dusz…… KOMPLEMENTY

 9. latarnik
  Kwi 20, 2011 @ 04:13:17

  Bracie.. mniej krzycz a bardziej.. BADŻ TYM o czym wykrzykujesz….Namaste

 10. Ziemianin
  Kwi 20, 2011 @ 00:54:22

  Witaj Krystal…
  Z tego tekstu wywnioskowałem (może opacznie, nie wiem), że do przejścia niezbędna jest śmierć ciała. Nie przeraża mnie to, tylko chciałbym wiedzieć jasno, bo często czytałem w różnych tekstach o przejściu w swych ciałach, co miało być ewenementem tego czasu. Krystal, chciałbym wiedzieć jakie jest Twoje zdanie na ten temat, jeśli będziesz łaskawa je wyrazić to serdecznie dziękuję. Pozdrawiam. Ziemianin.

  • krystal28
   Kwi 20, 2011 @ 23:14:14

   Ziemianinie, moim zdaniem do wyższego wymiaru przejdziemy razem z Ziemią w swoich fizycznych, już teraz udoskonalających się ciałach. Myślę też, że ten proces przebiega stopniowo, dlatego nie odczuwamy tak bardzo tych znaczących zmian w strukturze DNA. AA Metatron mówi w tym przekazie o uwolnieniu w dusz, które „utknęły” w 4-ro wymiarowym astralu, a nie o żyjących ludziach w ciałach fizycznych. Domyślam się, ze właśnie ten opis mógł być dla Ciebie niejasny. Z pozdrowieniami — K

   • Ziemianin
    Kwi 21, 2011 @ 02:41:07

    Dzięki Krystal za jasną odpowiedź. To ma sens. Pozdrawiam i miłego dnia. Ziemianin.

 11. Jacek
  Kwi 20, 2011 @ 00:07:43

  Uzdrowienie przychodzi poprzez rozwijanie bezinteresownej miłości względem Boga i całego Stworzenia !!! Uczę się tej miłości bo tylko taka miłość może mnie ostatecznie uzdrowić !!! Ta miłość jest w nas – trzeba ją tylko wydobyć na światło dnia aby świeciła !!! Wierzę mocno, że ta światłość będzie z nas kiedyś – może już niedługo – promieniować – i wtedy Raj naprawdę powróci na Ziemię !!!? A gdy Raj powróci wszyscy będziemy żyć zdrowo, dostatnio i szczęśliwie !!! Tak mówią liczne proroctwa !!!

  Pozytywne myślenie jest wstępem do Chwalebnej Przemiany !!! Gdy Człowiek choruje i cierpi ciężko jest pozytywnie myśleć – ale trzeba się starać !!!? Staram się wydobyć z negatywnych emocji i myśli bo one mają podłoże demoniczne !!! Na Nowej Ziemi pozytywne myślenie i odczuwanie staną się czymś naturalnym. Będzie z nas promieniować miłość, szczęście i pokój – udręki związane z uciskiem i stresem odejdą w zapomnienie – wszystkie nasze potrzeby będą zaspokojone bo Bóg będzie z nami – tak mówi Słowo !!!

  Drugim etapem do Chwalebnej Przemiany jest nie osądzanie siebie i innych – ta zdolność wynika z mocy przebaczania – trzeba przebaczyć sobie grzechy i Innym też !!!

  Trzeci etap to wzniesienie się ponad materialne posiadanie – przyjdzie taki moment, że będzie konieczne pozostawienie Świata mamony za sobą – bo materialne pragnienia nie służą wzniesieniu !!!

  Czwartym etapem jest znalezienie drogi do Światła i Miłości – i to już jest etap zjednoczenia Wszystkiego w Bogu – to jest nasz CEL !!! Dlatego pragnienia Człowieka na tym etapie zjednoczenia muszą się stać całkowicie czyste – wolne od brudów materializmu – w tym etapie prawdziwa Wolność przyzywa Człowieka – nazwał bym ją Nieśmiertelnością – i nie ma w tym przesady !!! Może i w obłędzie prorokowałem o Ziemi Pełni – ale jeśli to nie był obłęd tylko Prawda to jest to najpiękniejsza PRAWDA jaka może być !!! Archaniołowie obecnie otwierają Bramy ku zjednoczeniu się z Tą Prawdą – Bramy do Nieśmiertelności !!!

  Jakie są Twoje i moje Pragnienia ??? Gdzie nas zaprowadzą ???

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: