Panowanie nad Swoimi Emocjami

.

„Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych”  Konfucjusz 551 – 419 r. pne

Kochani, pozdrawiam wszystkich, witam nowych Czytelników i dziękuję z głębi serca za wasze szczodre komentarze.  Motywują one mnie i innych tłumaczy jeszcze bardziej do działania i utwierdzają, że ta nasza praca jest bardzo potrzebna.

Cieszę się też niezmiernie, że blog z przekazami Jezusa znalazł sobie tak wielu entuzjastów.  Będę dodawać na bieżąco więcej przekazów do tego blogu tak samo jak do AA Michala i AA Uriela, gdy coś znajdę na Internecie.  Was też bardzo proszę, abyście podawali mi linki do przekazów, jeśli coś znajdziecie.  W ten sposób stworzymy cenne zbiory, które będą też służyć innym czytelnikom w przyszłości.  Mam też wielką nadzieję, że nasza grupa medytacyjna nadal będzie aktywna przynosząc korzyści dla Matki Ziemi i całej ludzkości.

Myślę, że jest czas, aby ponownie poruszyć sprawę komentarzy o niskich wibracjach.  Wiem, że jest kilka osób co tu czasem zaglądają, które za wszelką cenę chciałyby pisać tu o wszystkim co tylko im „ślina na język przyniesie” i czują się wielce poszkodowani, jeśli ich posty są usuwane lub wpadają do spamu.  Mogę tylko powtórzyć, że ten blog chcę utrzymać w duchu 4-tej gęstości i świadomości chrystusowej.  Negatywizm i debaty należą do starej energii (moja racja przeciwko twojej) i prowadzą ostatecznie do kłótni i urażonych uczuć.  Wiemy jak to wygląda na innych forach i nie muszę o tym dużo pisać.  Jeżeli jakiś przekaz z Tobą nie rezonuje, poprostu go nie czytaj i pozwól innym na używanie  intelektu w ocenie. 

Ja osobiście nie debatuję, nie bronię się i nie biorę udziału w kontratakach, ponieważ nie czerpię przyjemności w udowadnianiu swoich racji.  Uważam, że każdy ma prawo do swoich opinii.

Chcę przy tym być fair w stosunku do piszących te negatywne/krytyczne komentarze i powiadomić, że nie czytam ich, ponieważ chcę utrzymywać swoje wibracje na możliwie najwyższym poziomie.  Wszystkie takie posty trafiają do spamu i za jednym naciśnięciem są usuwane wraz z komercyjnymi reklamami, itp.

 Ostatnio słyszę wokoło, że ludzie mają ekstra trudności w  relacjach z innymi.  Astrologicznie,  6 planet obecnie przechodzi przez ognisty, wojowniczy znak Barana, powodując spięcia, konflikty i do tego Merkury cofa się do tylu (retrogradacja) powodując nieporozumienia i  niesnaski.  Dobrze jeszcze przez następne 2 tyg. robić ekstra wysiłek, aby być dyplomatycznym, ugodowym i wstrzymywać się od pochopnych decyzji i reakcji. 

W Miłości i Świetle, Krystal

Poniżej zamieszczam urywek przekazu, który  tak jakby dla mnie był napisany na ten czas 😉

„Życie nie musi być skomplikowane, ale ludzie stali się egoistyczni i często egocentryczni.  Nie można zrobić postępu tam, gdzie wiele walk prowadzi do konfrontacji i pokojowe stosunki są trudne do osiągnięcia.  Problem polega na tym, że każdy chce kontrolować innych, a to jest przepis na niezgodę.  Po osiągnięciu etapu traktowania innych jak sobie równymi i możliwości znalezienia dla nich miłości w sercu, można radzić sobie w takich sytuacjach w cierpliwości, spokoju i zrozumieniu.  Potrzeba czasu, aby wytrzymać słowne ataki i próby kontrolowania was, ale jest to możliwe, aby pozwolić temu przejść nad waszymi głowami bez żadnych negatywnych reakcji emocjonalnych.  Z czasem będziecie mogli bez żadnego problemu osiągnąć taki spokój, a idzie to w parze z możliwością traktowania wszystkich z bezwarunkową miłością.  Najpierw jednak musicie nauczyć się kontrolować swoje własne emocje i wiedzcie, że nie musicie być zagrożeniem dla innych, aby przedstawić swój punkt widzenia.  Zwykle ludzie działają najpierw a potem myślą  i jest wtedy często za późno, aby uniknąć konsekwencji.

Kochani, wiemy, że łatwo jest nam rozmawiać na tematy jak samokontrola, ale jest to stadium, które osiągniecie gdy wasz poziom świadomości wzrośnie.  Im więcej Światła pochłoniecie tym staniecie się spokojniejsi i wasza obecność przyniesie spokój wszystkim wokół was.  Wyobraźcie sobie piękną, unoszącą energię, która tworzy się, gdy wiele dusz o podobnej dyspozycji zbiera się razem.  Niektórzy z was doświadczyli tego i  wiedzą,  jakie to jest potężne.  Gdy coraz więcej takich grup się tworzy na całym świecie, stają się one ze sobą powiązane, aż powstanie siatka światła.  Wraz ze wzrostem ilości energii wysyłanej na Ziemię ta siatka rozszerza się wykładniczo i szybko podnosi wibracje.  Oznacza to, że jesteście już jedną nogą w wyższym wymiarze i zostawiacie niższy wymiar za sobą.  Jeśli waszym zamiarem jest Wzniesienie, nigdy wcześniej nie mieliście do tego tak doskonałej okazji.
Kiedy patrzysz na inną osobę, dostrzegaj ją poza jej fizycznością  i wiedz, że jak każda inna dusza ma ona w sobie iskrę Bożą.  Jesteście powiązani ze sobą i jest prawdą, że to co czynisz jednemu, czynisz wszystkim”.   SaLuSa, 13.4.11

http://galacticchannelings.com/english/mike13-04-11.html

35 Komentarzy (+add yours?)

 1. Jacek
  Kwi 21, 2011 @ 03:26:55

  Piękne są teksty z tej strony – bardzo są budujące, niosą nadzieję na lepsze jutro – nasze i naszej Matki Ziemi !!! Dobrze, że takie budujące strony są coraz liczniejsze – dobrze !!!

 2. mary_celeste
  Kwi 16, 2011 @ 12:13:52

  Dziękuję droga Krystal za poruszenie kwestii radzenia sobie z negatywnymi emocjami. W niektórych sytuacjach życiowych panowanie nad nimi wymaga szczególnego duchowego nastawienia.
  W takich momentach staram się odcinać od negatywnych wpływów, szukając wsparcia także i na Twoim blogu – ” magicznym” w pozytywnym znaczeniu miejscu, emanującym wysokimi wibracjami.
  Wspaniale wyciszają mnie chwile przy delikatnej, spokojnej muzyce.
  Cudownie transformuje moje myśli, nastroje, uczucia…

 3. Ziemianin
  Kwi 16, 2011 @ 01:52:42

  Witaj KRYSTAL …
  Pisałaś, żeby Ci podawać ciekawe linki, więc podaję jeden, bo budujący i warto go rozpowszechniać. 🙂
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/04/15/15-04-2011-zbyt-wiele-shiva/
  Pozdrawiam i miłego dnia … Ziemianin.

  • Sabrina
   Kwi 16, 2011 @ 08:30:26

   Mnie niestety nie cieszą przekazy mówiące, że inni muszą odejść… Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, w której nagle odchodzą moi bliscy, a ja jestem spokojna i zrelaksowana. Jeśli oni mają odejść, to ja chce razem z nimi. W takich okolicznościach nie zależy mi na 5 D.

 4. ada
  Kwi 16, 2011 @ 00:46:20

  Odwiedzając tą stronę mam wrażenie,że my wszyscy razem tworzymy
  grupę,która rezonuje ze sobą budując siatkę światła.
  „Wyobraźcie sobie piękną, unoszącą energię, która tworzy się, gdy wiele dusz o podobnej dyspozycji zbiera się razem. Niektórzy z was doświadczyli tego i wiedzą, jakie to jest potężne. Gdy coraz więcej takich grup się tworzy na całym świecie, stają się one ze sobą powiązane, aż powstanie siatka światła. ”

  Dzięki,że jesteście.

 5. krystyna
  Kwi 15, 2011 @ 22:44:04

  Dzięki Krystal!
  i dzięki wszystkim, którzy tłumaczą teksty!
  Tak dużo można tutaj doswiadczyć, zgłębić i poznać.
  Do tego wspaniałe, mądre, mobilizujące komentarze pomagają lepiej zrozumieć poruszane zagadnienie.

  Tutaj przychodzi się po Światło!

 6. Lui
  Kwi 15, 2011 @ 14:11:22

  Masz rację,śliczna ta wiosna ^_^…a do tego kicia,która ze mną mieszka w maju lub na początku czerwca będzie miała młode… 🙂 🙂 🙂
  I teraz wiecznie czegoś chce,ciągle jest nie zadowolona i ciągle szuka towarzystwa…^_^…Mimo,że jest trochę stara dzielnie się trzyma!Taki kochany wierciuch…

 7. Ewa
  Kwi 15, 2011 @ 14:00:30

  Witajcie, jak widzę, nie tylko ja zaglądam do Terry – galaktycznej kawiarenki, dlatego proszę, pomóżcie mi zrozumieć symbol jaki ostatnio zamieścili. Jest to lewoskrętna spirala- symbol podarowany przez Babaji, uzdrawiający ziemię, cudownie leczy rośliny, owoce, wodę, drzewa itd.
  Problem w tym, że lewoskrętna spirala, z tego co wiem, „wyciąga energię” jest bardzo niekorzystna dla organizmów żywych, jak więc powinnam to rozumieć?

  • Ktoś
   Kwi 15, 2011 @ 14:54:12

   Świadomość sama w sobie ma moc, symbol sam w sobie jest neutralny to ty nadajesz znaczenie symbolowi. Za pomocą swojej świadomości możesz wytworzyć energię, którą przypiszesz symbolowi. Możesz narysować sobie wielką czarną kropkę lub bezsensowne bazgroły i jeśli uwierzysz, że ma ona takie działanie, a nie inne to twoja wyższa jaźń wytworzy sytuacje w którą wierzysz, czyli nadasz moc symbolowi, a konkretnie, symbol będzie twoim punktem odniesienia do oddziaływania na rzeczywistość.

  • gwiazdka
   Kwi 16, 2011 @ 03:05:49

   witam! ja też często zaglądam do Terry, a symbol jest ciekawy, tylko stare energie, dualne dzielą na dobre i złe, więc myśle, ze ten symbol jest symbolem na te czasy i może nas inspirować, pozdrawiam:)

   • Ewa
    Kwi 18, 2011 @ 03:04:08

    Dzięki Ktosiu i Gwiazdko, a ja dopatrzyłam się mojej błędnej interpretacji tego znaku, okazuje się, że to jest spirala prawoskrętna, wszak spiralę malujemy od środka, no i teraz jest OK.
    Przesyłam Wam promyki słońca!

 8. Soren
  Kwi 15, 2011 @ 13:17:20

  Witajcie. Odczułem w sobie zew. Przypieczętowało go przeczytanie książki Osho – „Świadomość – Klucz do życia w równowadze”. Proszę Was zapoznajcie się z tą książką!!!!! Niech ona stanie się waszym drogowskazem, czymś zdecydowanie cenniejszym niż Biblia i wszystkie Święte Pisma czy przekazy razem wzięte!!! Jest to bez wątpienia najważniejsza pozycja dla mnie o duchowości… Tylko Świadomość, Tylko Uwaga – Tu i Teraz, boże jakie piękne, błogie odczucie… To jest taka prościzna: obserwowanie myśli, bycie świadomym, odczuwanie swojego ciała i emocji, właśnie teraz, w tej chwili która jest!! Zanadto wszystko komplikujemy a przecież sprawą zasadniczą jest bycie świadomym 24 na 24… To jest nasz cel życia: stać się świadomym, przebudzonym jak buddowie wszystkich czasów. Zaiste dziwię się że tak długo to sedno duchowości ignorowałem… Pozdrawiam Was wszystkich z tego medytacyjnego stanu!!!! 🙂

 9. Ktoś
  Kwi 15, 2011 @ 09:28:21

  Czasami ciesze się, że jestem samotnikiem. Nie muszę zmagać się z kłótniami itp. chociaż lubię dyskutować i wymieniać poglądy bo to rozwija, żywa dyskusja zawsze działa orzeźwiająco (ale bez obelg i kłótni o dominacje swojej racji [chociaż udowadnianie merytoryczne i na spokojnie jest bardzo rozwijające]).

  PS: Czy można dokonywać analizy „intelektualnej” prawdziwości przekazów tak jak to zrobiłem w przypadku Mateusza, czy to niewskazane (odczułem, że kogoś „bolało”, jak wyciągnąłem w taki sposób wnioski – aczkolwiek nie wiem czemu… jak ktoś chciał by mi wyjaśnić to bardzo proszę)? Bo jestem wnikliwy i nie waham się zasięgać wszelkich mi możliwych środków w celu zweryfikowania prawdy. No ale jeśli to zainspirowało do napisania tego wspaniałego przekazu, to bardzo dobrze, teraz będę wiedział jak rozmawiać z agresywnymi ludźmi.
  Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wielkie za przekaz.

  • Ktoś
   Kwi 15, 2011 @ 09:38:58

   Poza tym super piękna wiosna jest i przepiękna pogoda, aż chce się skakać z radości.

  • krystal28
   Kwi 15, 2011 @ 14:04:47

   Ktosiu, oczywiście zgadzam się, dyskusje mogą być budujące i pomagać uczestnikom do osiągnięcia pewnych rewelacji. Ważne jest tylko, aby były one na wysokim poziomie, motywowane korzyścią dla drugiej osoby a nie wyższością swojego ego. I taki post na pewno jest w duchu 4-tej gęstości. Jednak do tej pory krytyczne i negatywne posty nie odzwierciedlały tu takiej współpracy. Dlatego nie mam motywacji, aby odpowiadać na nie.

   Udowadnianie nieprawdziwości jakiegoś przekazu jest ograniczone moim zdaniem, poniewaz opiera się tylko na Twojej subiektywnej opinii. Weź pod uwagę, że ważność każdego przekazu już jest uważnie przeanalizowana przez tłumacza, który podjął się wielogodzinnego tłumaczenia i na pewno może być to dla niego „bolesne”, gdy ktoś zechce przekreślić tę pracę w kilku słowach. Doświadczenie w rozpoznawaniu prawdziwych przekazów tu też ma dużą rolę. Oczywiście nie uzurpuję sobie, że wszystkie przekazy muszą być tu prawdziwe, ta decyzja należy do Ciebie.

   • Ktoś
    Kwi 15, 2011 @ 14:42:01

    O i nie uwzględniłem tego „punktu widzenia” bardzo mi to pomaga. Wiesz według mnie wszyscy musimy pracować nad sobą bo z rozwojem duchowym to nie jest tak jak nabijanie leveli w grach RPG. Każdy powinien uczyć się od każdego, np. na błędach innych itp.. Widać, że czasami dajemy się zwieść emocjom i odczuwamy syndrom poszkodowanego lub zwycięzcy (a te dwa stany odnoszą się do czystego ziemskiego EGO), ja osobiście staram się być zrównoważony ale ludzie mogą to odebrać inaczej, albo popełniam jeszcze ten błąd. Będę więc ostrożny bo czasami jestem za bardzo mówię co myślę i zapominam, że kogoś ranie. Przepraszam najmocniej. Ale zaznaczam, że jeśli jakiś przekaz, wybitnie będzie miał szkodliwą treść będę zmuszony dać o tym znać. No i warto zaznaczyć, że bardzo dobrze, że ten temat został wreszcie poruszony, według mnie to dość duży krok do przodu bo czasami nie jesteśmy do końca „świadomi” tego co czujemy i mówimy…

 10. Aver
  Kwi 15, 2011 @ 09:10:23

  Szanuję Wasz wybór, ale chciałbym wyjaśnić kilka rzeczy dla zwykłej wiedzy.
  Czy informacja nie jest rzeczą neutralną, której odbiór zależy od nas?
  Czy podział na dobro i zło nie jest tworem wykreowanym od ego?
  Czy wybór jednej rzeczy zamiast całości nie jest czymś sztucznym, co oddala od jedności?
  Czy wibracje człowieka są tak niskie, że można obniżyć je zapoznając się z czyimś krytycznym zdaniem?
  Myślę, że jest to warte zastanowienia – w końcu rzeczywistość przypomina budową lalkę matrioszkę. Iluzja w iluzji.

  • krystal28
   Kwi 15, 2011 @ 13:27:24

   Aver w odpowiedzi na Twój post:

   Czy informacja nie jest rzeczą neutralną, której odbiór zależy od nas?
   Oczywiście, tak jak powiedział Bashar, każda sytuacja jest neutralna, tylko my ja zabarwiamy swoimi emocjami.

   Czy podział na dobro i zło nie jest tworem wykreowanym od ego?
   Polaryzacja lub dualność, czyli podział na dobro i zło, ciepło i zimno, noc i dzień itd itd. jest iluzyjna esencja 3-go wymiaru z którego teraz będziemy stopniowo wychodzić wg wzniesieniowych/duchowych przekazów i innej literatury. Ego w tym bierze udział klasyfikując te iluzje.

   Czy wybór jednej rzeczy zamiast całości nie jest czymś sztucznym, co oddala od jedności?
   Instynkt każdego człowieka wybiera przyjemność i unika rzeczy bolesnych/złych. Chociaż tu ból lub zło zaliczasz do „całości”, nie ma nic w tym sztucznego, ze wybierasz przyjemność ponad ból/zło. Jedność w 4-tej gęstości jest wolna od dualności.

   Czy wibracje człowieka są tak niskie, że można obniżyć je zapoznając się z czyimś krytycznym zdaniem?
   To na czym się skupiasz, staje się Twoja rzeczywistością. Ponieważ jeszcze żyjemy w tym iluzyjnym świecie mamy pewne lekcje do przerobienia. Tylko na wzniesionych Mistrzów negatywizm czy zło nie ma wpływu.

   • krzysztof
    Kwi 15, 2011 @ 19:36:50

    To jest wspaniala rozmowa, takie ‚pranie’ duze wlasciwie. Kocham ta strone a czytam wiele ‚zachodnich’ artykulow, i wiecie co?… wole to czytac po polsku. Jakos to brzmi inaczej,… krwiscie jakos… po swojemu. Zainteresowani sa poteznie ‚czuli’, emocjonalni. Te uczucia sa dla nas Polakow bardzo bliskie. Wiekszosc z nas, moze nawet wszyscy( wtym wlasnie czasie Wzniesienia) musi przejsc i uporac sie ze swoimi negatywnymi uczuciami jakie prezentowane sa przez nasze ‚ Wyzsze Ja’ po to aby je ‚wyprac’, ‚przerobic’. ‚przetransponowac’ na cos pozytecznego, urzytecznego. Energia otrzynana jest urzyta do Wzniesienia – oczywiscie. Nie jest to latwy proces, przynajmniej dla mnie, choc bedac swiadomym, daje sobie rade powoli. Powiedzenie ze ‚jakos to bedzie’ albo udawanie, ze nie posiadam negatywnych uczuc, reakcji mija sie z celem. Jestem w stanie sie do nich przyznac,i nawet mam z tym nawt zabawe (usmiech). Okazuje sie, ze mozna i trzeba odkryc to Wzniesienie wlasnie przez te negatywne uczucia, (co nasze ego nie za bardzo lubi) bo nie jest grzechem mienie tych negatywnych uczuc, ale problem sie staje gdy stawiamy opor aby je doswiadczyc. Tutaj sympatyzuje z tymi wszystkimi, ktorzy sa swiadomi swoich negatywnych uczuc i sa w stanie doswiadczuc je i Wznies sie ponad.

    Jestem sobie wdzieczny, ze sie rozpisalem, bo to inaczej sie ‚uklada’ w glowie, niz tylko myslenie, jestem takze wdzieczny Wam za wysluchanie. Jesli narobilem bledow to wybaczcie, nie przerabialem tego zagadnienia w liceum.

    Zamieszczam link dla Krtstal, z prosba o popatrzenie i mozliwe przetlumaczenie, bo wiem, ze artykul moze byc pomocny.

    http://ascensionforall.com/Test/wp/blog/http:/ascensionforall.com/Test/wp/blog/old-souls/how-to-discover-enlightenment-in-negative-feelings/

    Jestem wdzieczny za bycie czescia tej strony, i wspolnego Wzniesienia. Dzieki wszystkim. Czytam wasze komentarze zawsze.

    Krzysztof

   • Aver
    Kwi 16, 2011 @ 00:47:47

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pytam, bo decyzja wydaje mi się przejawem starego świata. Myślę tu o systemie zwanym Enneagram, który opisuje podstawowe charaktery ludzi. Ostatni z nich, dziewiąty, określa osobę nastawieną na harmonię, spokój i satysfakcję z płynących doświadczeń. Jednak niektóre takie postaci będąc dzięku temu zadowolone, kosztem kontaktu z rzeczywistością nie chcą dopuścić, żeby ich środowisko albo instynkty wywarły na nie wpływ. Ignorowanie pewnych rzeczy wywołujących negatywne emocje może prowadzić je do obniżania poziomu samoświadomości.
    Z Wami naturalnie jest różnie, ale przykład wydaje mi się ciekawy i warty zapamiętania.
    Serdecznie pozdrawiam. 🙂

    • Mariusz
     Kwi 17, 2011 @ 03:53:48

     Negowanie istnienia ciemnej strony jest obniżeniem samoświadomości istoty w toku jej progresu.

     W miłości i świetle. 🙂

 11. ametyst
  Kwi 15, 2011 @ 07:52:54

  Nasze postawy i zachowanie wobec otoczenia i poszczególnych osób są również uwarunkowane /po części/ stopniem dojrzałości naszej duszy. Polecam Wam lekturę tekstu pt. POZIOMY DUSZY – z działu CIEKAWOSTKI / z prawej strony ekranu/. Jest tam dużo potrzebnej wiedzy, choć czasami trochę tendencyjnej/ moim zdaniem /,odnośnie przykładów znanych osobistości tego świata. Pozdrawiam wszystkich serdecznie Ania

 12. Sabrina
  Kwi 15, 2011 @ 05:38:16

  Poczytałam sobie Wasze wspaniałe komentarze i jakoś tak cudownie zrobiło mi się na duszy 🙂 Dziękuję 🙂

 13. MKFELA
  Kwi 15, 2011 @ 04:47:09

  Witam wszystkich.Krystal,dzięki za te przekazy i twoje słowa mądrości. Według mnie bardzo pomocne w nie uleganiu emocjom,jest zastosowanie afirmacji JAM JEST. Zresztą te afirmacje są na każdą okoliczność. Dobrze jest też przywołać fioletowy płomień i po prostu się nim otoczyć. Reszta dzieje się sama.Wklejam przesłanie hinduskiego mistrza Bhagavana:

  „Przebudzony widzi to, co jest niedoskonałe, jako doskonałe samo w sobie; dlatego też cieszy się wszystkim takim, jakie jest.

  Nieprzebudzona osoba we wszystkim widzi brak doskonałości; w związku z tym czuje się nieszczęśliwa i niezadowolona, że wszystko jest właśnie takie, jakie jest.

  Dlatego nieprzebudzona osoba musi pracować nad tym, żeby wszystko zmieniać. Ten fakt również jest doskonały dla kogoś, kto jest Przebudzony.”
  Życzmy sobie wszyscy szybkiego przebudzenia.
  Pozdrawiam i przesyłam wam Diksze/Błogosławieństwo/

 14. Dorota
  Kwi 15, 2011 @ 04:12:21

  Kochani, jak widać rozmnażamy się przez „pączkowanie” :). Ja w moim otoczeniu zauważam, że ludzie zaczynają rozumieć, że współpraca zamiast rywalizacji To jest To. Bądźmy konsekwentni w tym co już wiemy i nie dawajmy się ściągać w dół, a reszta powoli zacznie nas naśladować.
  Razem zmienimy SWIAT!
  Z Miłością i Pokojem, bądźcie zdrowi:)

 15. Ewa
  Kwi 15, 2011 @ 03:57:39

  Witam Krystal . Na stronce FUN FACTORY ukazał się piękny przekaz z Inwokacją do Fioletowego Płomienia i w związku z tym mam prośbę. Przetłumaczenie samego przekazu poprzez Google jest okropne ale można na upartego zrozumieć natomiast tekst samej Inwokacji uważam że powinien być udostępniony dla ogółu ludzi w tłumaczeniu poprawnym. I tu jest moja prośba aby przetłumaczyć chociaż sama Inwokację i zamieścić ją na Twoim Blogu. Z góry serdecznie dziękuję.
  http://www.funfactory.spruz.com/pt/Now-Is-The-Time—by-Patricia-Diane-Cota-Robles-April-2011-with-Violet-Flame-Invocation/blog.htm

  • MKFELA
   Kwi 16, 2011 @ 00:43:06

   Polecam inna ciekawą stronę o fioletowym płomieniu:
   http://www.tslpl.org/duchoweperspektywy5.html
   http://www.tslpl.org/list27.html

   „”Jak nalezy wzywac fioletowy plomien? Mozemy mówic prosta mantre, w której afirmujemy imie Boga, JAM JEST, i nastepnie oswiadczamy, ze to JAM JEST, jest fioletowym plomieniem, tam gdzie jestesmy. To jest mantra, która lubie odmawiac, by powiekszyc manifestacje fioletowego plomienia w mojej aurze:

   I AM a being of violet fire!
   I AM the purity God desires!

   JAM JEST istota fioletu plomienia!
   JAM JEST czystoscia boskiego pragnienia!

   Ta krotka mantra staje sie medytacja i wizualizacja, która jest zakotwiczana w swiatyni naszego fizycznego ciala przez slowo mówione. Wypowiadanie slowa stosownie do naszych mysli i naszych uczuc przez czakre gardla, jest srodkiem, za pomoca którego zyskujemy nowy, wiekszy, szerszy i wyzszy duchowo wymiar naszych modlitw, naszych mentalnych afirmacji, poniewaz odbywa sie to poprzez czakre gardla, dzieki ktorej wprowadzamy do fizycznej formy to, co jest w umysle i to, co jest w sercu.

   To dlatego, kiedy ludzie zaczynaja uzywac tych mantr, doswiadczaja oni natychmiastowego przyspieszenia swiadomosci. Fioletowy Plomien, w takim razie, jest pierwszym krokiem na sciezce wtajemniczenia z Wniebowstapionymi Mistrzami, pierwszym krokiem dazenia powrotu duszy do Ducha, lub do Obecnosci JAM JEST.””

   „”ECP: Umilowany El Morya dal nam „Dekrety Serca, Glowy i Reki ” jako inwokacje fioletowego plomienia. Odmawianie tych dekretów zajmuje zaledwie dziesiec minut dziennie. Sa one mantrami. Sa one nakazami. Jedyne, co jednostka musi zrobic, to zaczac dekretowac zaledwie dziesiec minut dziennie, i wtedy uswiadomi sobie ona poziom transformacji swojego zycia, taka jest potega Ducha Swietego.””
   I jeszcze jedna strona ,bardzo ciekawa:
   http://www.vismaya-maitreya.pl/modlitwy_psalm_91.html
   Pozdrawiam wszystkich, u mnie świeci słonce i wam wszystkim też go życzę.

 16. allright
  Kwi 15, 2011 @ 03:25:08

  Wielkie ukłony w Twoim kierunku , nasza droga Krystal…pozostawać w świetle to Moja Prawda, Twoja i Nas Wszystkich…rezonujących w nowej energii…chodzi nam o zrozumienie, empatię,współczucie..postrzeganie swoich braci jak siebie samych…Od jakiegoś czasu odcinam się intuicyjnie od tego co mi nie służy, głównie od atakujących ludzi…oni również są na drodze oczyszczenia…….jakie to cudowne ,że wchodzimy w przestrzeń gdzie nasze Jam Jest dochodzi do głosu…przesyłam Ci siostrzane uściski…:)))Gabi

 17. wedrussa
  Kwi 15, 2011 @ 03:19:09

  Popieram całym sercem, nie przywiązujmy już czasu ani myśli do negatywnych zachowań własnych i innych.
  Namaste

 18. Dajamanti
  Kwi 15, 2011 @ 03:11:18

  Bardzo podoba mi się ten przekaz od Salusy i przekaz od Krystal 😀 oba działają na mnie pozytywnie 😀

 19. Alicja2
  Kwi 15, 2011 @ 02:10:16

  Witam Krystal! Twoje słowa są mi bardzo bliskie.
  Wzmożona energia, która dociera teraz do ziemi a tym samym do ludzi, wyzwala w nas skrajne emocje. Warto mieć tego nieustanną świadomość
  i odcinać się od wszystkiego, co destrukcyjne, „ściągające w dół” a pielęgnować wszystko, co podwyższa nasze wibracje. Mój sposób na utrzymanie takiego stanu jest prosty: kontakt z pozytywnymi ludźmi (choć w pracy nie zawsze jest to możliwe…), obcowanie z przyrodą, subtelna muzyka i artystyczne hobby, którego wynikiem są prace rękodzielnicze wzbudzające uśmiech i wdzięczność obdarowanych osób. Dzień zaczynam od lektury Twego bloga i nawet jeśli nie ma nowości, to po raz kolejny sięgam do starszych przekazów i czytam z ciekawością komentarze. Dzięki za Twoją konsekwencję i Trzymajmy się Dzielnie w naszym Pozytywnym Świecie!

 20. Ziemianin
  Kwi 15, 2011 @ 00:28:57

  Witaj Kochana …
  Generalnie to masz całkowitą rację; – panowanie nad swoimi emocjami – to ważna sprawa i można powiedzieć nie łatwa w tym całym zamęcie w Świecie. Trzeba dużo nad sobą pracować, a Twój blog bardzo w tym pomaga. Słusznie, że nie wdajesz się w polemikę, niech każdy wybiera to z czym rezonuje, bo przecież nie o to chodzi żeby kogoś przekonywać do zmiany poglądów. WOLNA WOLA ! W przekazach ciągle się to powtarza. Jest dobro i zło, więc WYBIERAJ, bo to czas na określenie SIEBIE, czym i kim jestem. Mnie czasami drąży jeszcze niecierpliwość, ale radzę sobie z tym na ile potrafię, ciągle pracuję nad tym. Czasami zdarzyło mi się to wyrazić w komentarzach, za co Cię przepraszam, bo nigdy nie miałem zamiaru robić jakiegoś fermentu. To efekt huśtawki nastrojów. Jesteś KOCHANĄ ISTOTKĄ KRYSTAL i wykonujesz wspaniałą pracę, za co również Ci dziękuję. Serdecznie pozdrawiam. Ziemianin.

 21. bogusia
  Kwi 14, 2011 @ 23:54:27

  Ponownie serdeczne dzieki za ten komentarz. Tak miło i tyle nowej nadziei wnosza Twoje Raporty, tyle rad, które ciagle i na co dzien trzeba w sobie wyrabiac. Jest o wiele łatwiej i z wieksza swiadomoscia przezyc kazdy kolejny dzien z Twoim przekazem w Sercu. Jeszcze raz DZIEKI, Bogusia

 22. anerlam
  Kwi 14, 2011 @ 23:40:56

  Witaj Krystal!
  Też podpisuje się obiema rękami pod tym postem.
  Gdzieś przeczytałam, że najważniejsze teraz będzie uszanowanie wolnej woli każdego człowieka, więc szanujmy się nawzajem.
  Powiedzonka- „Jaki Pan taki kram”- zamieniłabym na Jaki Bóg takie i jego królestwo.
  Własną myślą , mową i uczynkiem , stwarzamy i jeszcze raz stwarzamy, miejmy to wszystko na uwadze stając na przeciwko drugiego człowieka.
  Pozostaję we wdzięczności za tę stronę i pracę jaką w nią wkładasz.

 23. Biedrona
  Kwi 14, 2011 @ 23:00:34

  Zgadzam się ,że to jest właśnie czas aby wejść we współbrzmienie z otoczeniem. Aby to osiągnąć trzeba zrezygnować z polemiki, przekonywania do własnych poglądów, krytyki. Zostawmy ludziom prawo do wolnej woli i do tego aby myśleli, czuli i robili co im właśnie w duszy gra. To co nam się wydaje słuszne dla innych może być nie do przyjęcia i to też jest ok.
  Bardzo lubię tu zaglądać i z wdzięcznością pozdrawiam Krystal i wszystkich odwiedzających ten blog.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: