Mateusz, 25 marzec, 2011

„Żaden czanel nie jest stuprocentowo dokładny, dlatego że odbierane wiadomości muszą przejść przez filtr ludzkiej zdolności pojmowania. Jeśli czujesz, że niektóre fragmenty z tych przekazów przemawiają do ciebie, to znaczy, że trafiły one w twoją prawdę. Jeśli tak nie jest, potraktuj je jako inny punkt widzenia.”

Ujawniająca się wiedza na temat trzęsień ziemi spowodowanych przez człowieka *  manipulacja pogody  * promieniowanie w Japonii * pomoc kosmitów *  Hatonn:  trudności w demontażu technologii kontrolowanych przez Illuminati * bojownicy o wolność w krajach arabskich * wyższe perspektywy Libii

.

Przekazała Suzanne Ward

Przetłumaczył Tomasz Ługowski

.

1.  Z tej strony Mateusz, z serdecznym pozdrowieniem od wszystkich stacjonujących tu dusz.  Chciałbym odnieść się do dwóch szczególnie ważnych sytuacji dziejących się na waszym świecie.  Ponieważ perspektywa waszego postrzegania jest dość ograniczona do osobistych obserwacji i doniesień medialnych, chcemy wam przekazać budujące wieści na temat tego, co widzimy z naszego wyższego punktu obserwacyjnego.  Wszystko co się obecnie dzieje jest wynikiem uniwersalnego trybu przyspieszenia, o którym już wam mówiliśmy, że spowoduje wyraźne i szybko nadchodzące zmiany.   Jednak wszystko, co wydaje się być teraz chaosem przeistoczy się w wyłaniającą się prawdę i wprowadzenie reform.

2.  Oto przykład długo skrywanych prawd, które wychodzą stopniowo na światło dzienne: nie tak dawno temu większości ludzi na Ziemi trudno byłoby uwierzyć, że kilku naukowców może wywołać trzęsienia ziemi o ogromnej, niszczącej sile lub potężne burze czy powodzie.  Obecnie wasz internet aż kipi od informacji na temat tego, co stworzona przez ludzi technologia może powodować i spowodowała.  I chociaż opinia publiczna może jeszcze w zbyt dużej mierze nie jest o tym poinformowana, dowie się tego w niedługim czasie.

3.  Najpierw chcemy powiedzieć z czym ma do czynienia Japonia.  Wiemy, że niektórzy świetlni pracownicy odczuwają potrzebę wkroczenia naszych pozaplanetarnych braci i sióstr, aby opanować radioaktywne promieniowanie, które ma potencjał spowodowania niewypowiedzianie wielkich strat w ludziach i zniszczenia środowiska w skali globalnej.  W naszej poprzedniej wiadomości powiedzieliśmy, że nasza kosmiczna rodzina zmniejsza tak dalece jak to możliwe poziom radiacji.  W innych przekazach stwierdziliśmy, że załogi nie mogą wylądować masowo, dopóki nie zostanie zapewnione bezpieczeństwo im i wam.  Na obecnym etapie nie jest to możliwe, dlatego pomoc dla elektrowni nie może być udzielona w otwarty publiczny sposób.  Pomimo to odpowiednie działania są podejmowane.

4.  Na prośbę różnych osób, moja matka pozostaje w kontakcie ze mną i innymi źródłami informacji. Poprosiłem ją, by podzieliła się z wami tym, co jest jej przekazywane.

5.  [Suzy: fragment maila wysłanego 18 Marca do Hannah Beaconfield, która channeluje Plejadiańskie Światło.]

Trzy dni temu dostałam telefon od Gena, japońskiego tłumacza, który dziękował mi za przekaz Mateusza i pytał, czy Mateusz podał mi dodatkowo jakieś najświeższe informacje.  Mateusz powiedział mi, że „oni” słyszeli, iż kilka istot pozaziemskich wyląduje i pomoże redukować poziom radiacji, ale te informacje nie zostały zweryfikowane.   Następny dzień był iście szalony więc było już bardzo późno, kiedy zapytałam Boga, czy wie coś o tym, o czym mówił mi Mateusz.  On odpowiedział, że tak i był w stanie potwierdzić te informacje.  Mały statek wylądował około mili od elektrowni Fukushima i jego załoga użyła posiadanej technologii w połączeniu z bardziej zaawansowanym sprzętem na statkach znajdujących się w przestrzeni kosmicznej.  Oczywiście nikt w elektrowni nie wiedział że pozaplanetarna załoga znalazła się na ziemi.

Przekazałam te wieści Genowi a on tego ranka odpisał:  W jakiś cudowny sposób poziom promieniowania radioaktywnego z tych reaktorów został stłumiony poniżej poziomu krytycznego. Jestem przekonany, że to manifestacja wysiłków istot pozaziemskich.  Są też udokumentowane na filmach małe statki UFO przelatujące nad miejscem katastrofy.

[poniższy fragment pochodzi z maila wysłanego 25 Marca do Jean Hudon, która publikuje teksty na EarthRainbowNetwork.]

Jean, pomyślałam, że może cię zainteresować film, który właśnie oglądałam wraz z tym, co Hatonn przekazał mi, by powiedzieć Genowi, który wysłał mi linka do tego filmu.  On i jego rodzina pojechali na Okinawę, gdzie założyli organizację zapewniającą schronienie Japończykom, którzy stracili swoje domy.  W tej chwili  są oni na Hawajach.

„ Z tej strony Hatonn.  Nie traćcie nadziei co do swojej ojczyzny!  Na najwyższych szczeblach rady uniwersum wciąż trwają dyskusje o tym, jak zdemontować system oplatający siecią świat i jaki może być tego kontr rezultat w zderzeniu z naszymi różnymi technologiami.  Nie chodzi tu o to czy, lecz jak powinniśmy zapobiec większej destrukcji planety z powodu użycia tych diabolicznych środków.”

Hatonn powiedział, że w tym względzie nie ma żadnych ustanowionych terminów czasowych, ale będziemy wiedzieć, poniewaz trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów, które wydarzą się w przyszłości będą mniej liczne i będą słabsze.  Jest to związane z tym, iż większość negatywizmu, którego Ziemia musiała się pozbyć zostało już przez nią uwolnione.  Powiedział też, że paradoks użycia systemu HAARP polega na tym, że miało to stworzyć ogromne ilości negatywizmu, lecz w praktyce okazało się, że więcej negatywnej energii zostało uwolnione niż tworzone.

7.  [poniższy urywek pochodzi z mojego maila wysłanego tego samego dnia do przyjaciela, który pytał mnie, czy nie wiem coś więcej na temat pomocy istot pozaziemskich.]  Hatton właśnie powiedział mi, że illuminaci wiedzą o ingerencji naszej kosmicznej rodziny, ponieważ ich zamierzona destrukcja nie doszła do skutku.  Możliwe, że jedynie to podejrzewali, ale stali się o tym przekonani, kiedy wywołany przez nich huragan osłabł nad oceanem i  następnie zawrócił i podążył na północ zamiast uderzyć w centralne połacie lądu USA, co zupełnie nie było tym, co illuminaci zaplanowali.

Powiedział też, że technologia do manipulowania trzęsieniami ziemi i pogodą, była udoskonalana i wzmacniana przez lata.  Potężne burze były tworzone przy użyciu jednego systemu zaś trzęsienia ziemi z pomocą innego.  Jednak z powodu ingerencji istot pozaziemskich naukowcy illuminatów zaczęli stosować kombinacje tych technologii w formie wsparcia, gdyby jeden z systemów nie był tak skuteczny, jakby sobie tego życzyli.   Robią to również po to, by istotom pozaziemskim trudniej było interweniować, kiedy wszystkie źródła wywoływania anomalii pracują jednocześnie.

Hatton powiedział także, że w różnych lokacjach w Japonii została zastosowana kombinacja kilku możliwości systemu HAARP w połączeniu z rozwinięciem technologii z wynalazków Tesli ażeby wywołać destrukcyjne działania nad i pod powierzchnią Ziemi.  W związku z tym nawet przy użyciu zaawansowanej technologii istot pozaziemskich unieszkodliwienie sprzętu iluminatów bez ingerowania w źródła komunikacji i zasilania, które również nam służą nie jest taką prostą sprawą. Dlatego też, na najwyższych szczeblach rady uniwersum wciąż trwają dyskusje na temat kolejnych, najbardziej optymalnych ruchów.

Dziękuję Matko

8.  W pobliżu elektrowni i niżej położonych rejonach kraju rzeczywiście utrzymuje się dość niebezpieczny poziom radiacji w roślinach, wodzie i w powietrzu.  Jednakże poziom ten byłby daleko wyższy, gdyby nie pomoc naszej kosmicznej rodziny znajdującej się na i poza planetą.   Ich działania w znacznym stopniu obniżyły poziom radiacji w elektrowni.

9.  Chcemy uhonorować odwagę japońskich robotników pracujących na miejscu katastrofy, których przedłużające się narażenie na promieniowanie będzie powodem śmierci lub poważnych schorzeń.   Ci, którzy przejdą do Nirvany zostaną powitani przez tłumy skandujące na ich cześć: Brawo! Zostanie im również zapewniona odpowiednia osobista opieka, a ich męstwo znajdzie dodatkowe uznanie w skoku ewolucyjnym ich duszy.  Jeżeli chodzi zaś o robotników, którzy doznają mniej poważnych schorzeń, a kontrakt ich duszy opiewa na długie lata życia, wówczas ich ciała będą się regenerować w miarę jak Ziemia będzie się wznosić się ku wyższym poziomom wibracji, gdzie żadna choroba nie może istnieć.

10.  W naszej poprzedniej wiadomości podaliśmy, że wszystkie osoby, które zginęły w wyniku trzęsienia ziemi i tsunami otrzymały dokładnie dopasowaną do ich potrzeb pomoc.  Ich rodzinom dałoby to sporą dozę pocieszenia, gdyby tylko mogli wiedzieć, że ich ukochani są szczęśliwi prowadząc aktywne życie w duchowym świecie i przesyłają światło dla podniesienia swoich rodaków.

11.  Pomoc waszej kosmicznej rodziny w kwestii elektrowni może być udzielona jak dotąd jedynie w takim wymiarze, ponieważ to nie ich świat lecz wasz i to wy musicie podjąć zdecydowane działania by upewnić się, że energia nuklearna jako główne źródło zasilania zostanie wyeliminowana.  Powinniście wysunąć globalne żądanie, aby już więcej nie powstał żaden reaktor.  Prace przy tych, które są jeszcze w budowie powinny zostać zahamowane zaś te, które są czynne powinny zostać wyłączone.  Dostęp do energii jądrowej na waszym poziomie rozwoju od początku był bardzo ryzykowny, jednak jej użycie rozpowszechniło się, ponieważ było to bardzo zyskowne dla interesów tych kilku, których chciwość daleko przekracza względy bezpieczeństwa.

12.  Kiedy pozaziemskie załogi będą już mogły wylądować w dużej liczbie, przyniosą ze sobą technologię, która zdematerializuje wszelkie nuklearne odpady oraz wyeliminuje całe radioaktywne skażenie powietrza, wody i ziemi.  Będą oni pracować wraz z wami nad oczyszczeniem i odmłodzeniem waszej planety.

13.  Drugą ważną kwestią, do której chcielibyśmy się odnieść jest to, co dzieje się w świecie arabskim. To, co wydaje się być zaraźliwym rozprzestrzenianiem się wolności to wola ludzi, którzy przez długi czas żyli w ucisku despotycznych władców i dynastii a teraz odpowiadają na zwiększoną intensywność światła, które opromienia możliwość zmiany ich życia i wzmacnia ich dążenia by przejąć kontrolę we własne ręce.  Powtórzmy, sytuacja ta stanowi część przyspieszenia, które oddziałuje na cały Wszechświat, a tego typu reakcje dotrzymują kroku temu przyspieszeniu.  Poleje się jeszcze wiele krwi zanim ludzie we wszystkich krajach będą wolni, lecz ich triumf niezaprzeczalnie nadejdzie!

14.  Jesteśmy świadomi spornych opinii na temat dowodzonej przez Stany Zjednoczone koalicji interweniującej militarnie w Libii.  Jednak to, co obserwujemy to niesamowity zwrot o 180 stopni w podejściu przywódców krajów co do interwencji w sprawy innego państwa.  Po raz pierwszy w waszej historii ta interwencja nie wynika jedynie z czysto egoistycznych powodów lecz ze szlachetnych pobudek, by wspomóc ludzi, którzy walczą o swoją wolność.  Bez tej pomocy o wiele większa liczba Libijczyków zostałaby eksterminowana przez dyktatora, którego sumienie wraz z poczytalnością umysłową zostały zniszczone dawno temu.

15.  Dni dyktatorów są policzone jak również tych, którzy ich wspierali z egoistycznych powodów. Czas eksploatowania zasobów Ziemi bez zwracania uwagi na konsekwencje dla środowiska naturalnego także dobiega końca.  Nadchodzi też kres dla dysponowania bogactwami świata przez niewielu.  Wszystko co jest oparte na ciemności szybko zmierza ku końcowi.

16.  Niestety wciąż otacza was czas pogłosek i dramatycznych przepowiedni mówiących o potężnym przemieszczeniu się lądów, mórz i biegunów.  Owszem, pozwólcie sobie być prawdziwie informowanymi,  ale nie poświęcajcie swojej energii żadnym informacjom przepełnionymi strachem! Pozostawajcie silni w świetle wiedząc, że niezliczone dusze przebywające w ciałach i w świecie ducha są z wami, przyspieszając waszą podróż do Złotego Wieku na Ziemi.

Miłość i Pokój

http://galacticchannelings.com/english/matthew25-03-11.html

51 Komentarzy (+add yours?)

 1. wedrussa
  Kwi 11, 2011 @ 02:01:17

  Kochani! Wysyłajmy dzisiaj dużo miłości w kierunku Fukushimy, epicentrum wstrząsów dzisiaj było 40 min temu właśnie tam 😦

  http://www.emsc-csem.org/Earthquake/index.php

 2. wedrussa
  Kwi 10, 2011 @ 06:52:59

  Mam tu coś na potwierdzenie słów Mateusza:

  cyklon, o którym mówi – ludzie już monitorowali to wcześniej i faktycznie, nie dotarł do wybrzeży USA.

 3. MKFELA
  Kwi 09, 2011 @ 11:06:18

  Wracając jeszcze raz do Japonii
  ,http://swiadomosc-ziemi.org/index.php/strony/tekst/349/co-radzicie-w-sprawie-chmury-radioaktywnej-wniebowstapieni, =
  Odpowiada Jezus w imieniu Wniebowstąpionych i Źródła Miłości
  Cytat;; ” Tą katastrofę spowodowali ludzie, nie natura. Kto stawia bomby atomowe na uskoku płyt tektonicznych, w sejsmicznym terenie? Wariat, zaślepieniec. Co to za naukowcy, co nie uwzględniają tak wiele naturalnych procesów życia na Ziemi? Bardzo ograniczeni i zadufani w swojej wiedzy.”
  To co się stało to już historia,teraz wyobrażajmy sobie inny piękny świat.
  Przesyłam Wam wszystkim Dikszę/Błogosławieństwo/

 4. MKFELA
  Kwi 09, 2011 @ 09:41:03

  Oj,mam dziś dzień czytania przekazów/starych/. Na stronie którą polecił Soren http://www.nameya.net/texts/Przekazy/p94.htm
  =”Strach jako narzędzie transformacji”=Rada Elochimów.
  warto przeczytać!,pokazują mam nasze największe błędy, z którymi powinniśmy walczyć,nie z innymi,ale właśnie ze sobą,ze swoim ego.A poza tym nie” wymądrzać się” wyliczeniami skali Richtera,bo ani z nas fizycy ani wulkanolodzy./choć Polacy uważają,że znają się na wszystkim?/.Więcej pożytku może przynieś pozytywne nastawienie,myślenie i wysyłanie Miłości w rejony Japonii czy Afryki,niż nasze spory na tym wspaniałym blogu.
  Krystal dzięki za wspaniałe tłumaczenia,ja nie znam angielskiego i czuję się przez to trochę ułomna.
  A na koniec afirmacja ze „Złotej Księgi” Saint Germaina;
  JAM JEST ZMARTWYCHWSTANIE I ZYCIE -mówi,że Jezus używał jej w najcięższych próbach,a ma zastosowanie do każdej sytuacji w naszym życiu./Japonia,Libia-cała Afryka,czy nawet strata pieniędzy na giełdzie./Spróbujmy zastosować się do tych nauk,bo czasu nam niewiele zostało.
  Pozdrawiam ciepło ,do zobaczenia w medytacji wieczornej.

  • Ktoś
   Kwi 09, 2011 @ 09:51:09

   Ja jestem z wydziału fizyki dlatego sobie obliczyłem, żeby sprawdzić czy HAARP ma taką moc, czysto z ciekawości i totalnie nieprofesjonalnie (z powodu braku danych) bo przekazy się wykluczały. 😛 Korzystam z umysłu, intuicji ze wszystkich możliwych środków mi dostępnych w celu poznania prawdy bo czemu nie? A i tak wiem, że nic nie wiem.

   • MKFELA
    Kwi 09, 2011 @ 11:19:08

    Miły Ktosiu specjalnie dla Ciebie afirmacja ze” Złotej Księgi”;

    JAM JEST Obecnością,dzięki której nic z tego co ja powinienem wiedzieć nie może być mi odebrane,ponieważ
    JAM JEST Mądrością
    JAM JEST Doskonałością
    JAM JEST Mocą objaśniającą,która przynosi mi wszystko abym mógł zrozumieć i działać zgodnie z tym”.

    • Ktoś
     Kwi 09, 2011 @ 12:00:08

     Dzięki za te mądre słowa, może kiedyś doznam olśnienia i nie będę musiał korzystać ze skończonego umysłu.

 5. Soren
  Kwi 09, 2011 @ 09:34:45

  Dostałem przed chwilą taką dziwną myśl aby napisać i wysłać list otwarty meilem z przesłaniem Duchowej Zmiany do jednego z polityków partii opozycyjnej, który w sumie wydaje mi się dość odpowiedni, aby taki komunikat mu przesłać i do tego link do ważnych przesłań Istot ze Światła. Sprawa oczywiście dotyczy Jarosława Kaczyńskiego, głównego przywódcę opozycji PiS w Polsce. Co o tym sądzicie?

  • MKFELA
   Kwi 09, 2011 @ 09:43:57

   A co takiego chciałeś mu napisać???

  • Ktoś
   Kwi 09, 2011 @ 09:45:45

   Możesz spróbować, ale wątpię aby coś to dało, a przydała by się zmiana bo to co się dzieje w polityce to jakieś jaja (dodam, że nie wiem co się dzieje bo nie oglądam wiadomości ale pewnie jest standardowo jedni z drugimi się kłócą i wytykają błędy). Powiem ci tak, lepiej jest działać subtelnie gdyż, nawet wysłanie linka tej strony wzbudza w ludziach agresję, ostatnio musiałem się zmierzyć z taką agresją. Bądź więc ostrożny ludzie mają takich jak my za wariatów i „sektę New Age” nawet temat w komentarzach był poruszany. Dlatego trzeba działać w sposób bardziej delikatny bo zmanipulowane umysły nie łatwo otwierają się na nowe możliwości. Ale jak chcesz to możesz próbować, może istnieje jakaś nadzieja.

   • Soren
    Kwi 09, 2011 @ 10:41:24

    Cóż napisałem i wysłałem ten list, ale linku do stron już nie podawałem. Mogę się rzecz jasna mylić ale dla mnie jest w podobnej sytuacji jak obecnie Barack Obama w USA – ma dobre chęci, ale póki co nie może nic zrobić, jest na każdym kroku torpedowany i szkalowany przez rząd, który robi co mu się podoba. Odczuwałem potrzebę żeby poinformować tego człowieka, co się dzieje i co będzie mieć miejsce, opisałem najważniejsze sprawy, jasno jak na dłoni bo starałem się pisać takim językiem aby on go dobrze zrozumiał. Starałem się też kierować bardziej do duszy, a nie do wtórnej tożsamości polityka, miałem intencję aby go to poruszyło i żeby wybrał inną drogę, inną perspektywę dla siebie i przez to wpłynął także na kraj. No cóż czas pokaże co wybierze…

    • Ktoś
     Kwi 09, 2011 @ 10:59:43

     W nowej rzeczywistości powinieneś zostać dyplomatą 🙂 może coś podziała na tego człowieka.

 6. Ktoś
  Kwi 09, 2011 @ 06:51:21

  Słuszna uwaga, bo ja też bywam bezpośredni i nie boje się krytykować i być krytykowanym, no i nie wiem czy moje podejście czasem kogoś nie rani. Nie lubię owijać w bawełnę i mówię to co myślę… A więc tak jak mówi Kasia warto by było wiedzieć czy trzeba się ograniczyć z krytyką (choć z drugiej strony zahamuje to możliwość poznania innych punktów widzenia).

 7. MKFELA
  Kwi 09, 2011 @ 05:18:54

  Chcę wam polecić do przeczytania „ZŁOTĄ KSIĘGĘ” Saint Germaina oraz afirmacje z tej księgi. Dawno większość z nas zapomniała o obecności JAM JEST. Warto na nowo przypomnieć sobie o tym jak wielką mamy moc w sobie.Myśląc z obecnością Jam Jest,afirmując i wspólnie medytując możemy zdziałać cuda na ziemi.Jesteśmy naprawdę Wielcy,tylko musimy w to uwierzyć.A przecież przekazy ciągle nam o tym mówią.Jedna z afirmacji : „Jam Jest Miłością Boską,która napełnia Umysły i Serca wszystkich ludzi ,we wszystkich częściach świata.
  Pozdrawiam wszystkich ciepło w ten wietrzny dzień.

  • wedrussa
   Kwi 09, 2011 @ 05:43:06

   Dokładnie! JAM JEST 🙂 TO KLUCZ DO ZŁOTEJ BRAMY CZŁOWIECZEŃSTWA…
   Anastazja cały czas mówi o tym w swoich przekazach…o tym jaki człowiek jest wielki i jak potężne są jego możliwości…
   Pozdrawiam

 8. MKFELA
  Kwi 09, 2011 @ 04:23:44

  Odnośnie przekazu Mateusza,również zauważam niespójności z innymi przekazami.Ale gdzieś czytałam,że trzęsienie było naturalne,ale o małej skali.Dopomógł Haarp i sterowane bomby podwodne.Stąd tak wielkie zniszczenia. Podobnie jak na WTC
  były ładunki wybuchowe i samoloty dla zmylenia. Najlepiej by było,gdyby Istoty Światła unieszkodliwiły ten cały HAARP.
  Pozdrawiam Wszystkich.

 9. Karmel
  Kwi 08, 2011 @ 15:24:55

  Wydaje mi się, że w tych działaniach faktycznie jest ta chęć pomocy, chociaż za pewne przy okazji koalicja liczy na profity. Z resztą jeszcze nie wysłali wojsk lądowych, a jedynie tłuką z powietrza i tym samym nadal nie jest to Irak czy Afganistan. Było nie było kiedy przychodzi czas obrony siebie bądź innych przed kulą z karabinu to trzeba podjąć działania militarne. Myślę, że nawet Federacja postąpiła by podobnie aby obronić tych ludzi (inna sprawa, że oni po prostu by unieszkodliwili całą broń bezboleśnie ;)). Nawet Ten Obama nie taki zły jak go malują, wielu ludzi się wyłamuje od NWO z oczywistych względów, czemu miałby tego nie zrobić Obama? 🙂 Za szybko na takie ocenianie.

 10. krystal28
  Kwi 08, 2011 @ 14:52:52

  Każdy z nas ma prawo do swoich opinii, jednak myślę, że dobrze jest poczytać inne różne wiarygodne źródła i wgłębić się w temat zanim podzielicie się swoimi przekonaniami na forum publicznym. Kilka wieków temu nie jedna osoba oddałaby głowę za swoje przekonania, że Ziemia jest płaska. Przecież to było takie logiczne.

  Zanim świetlni pracownicy podejmą się wielogodzinnego tłumaczenia jakiegoś przekazu, materiał musi być naprawdę z wiarygodnych źródeł i zgadzający się z intuicją i rozsądkiem. Pomimo to nigdy nie ma gwarancji, że przekaz jest w 100% faktyczny. W tym momencie możecie praktykować swoją intuicję i odrzucić informacje jeśli one z Wami nie rezonują. Jednak rozpoznajcie, że inni ten sam przekaz mogą uważać za bezcenny, pomocny i prawdziwy. Jakie mamy prawa, aby narzucać im nasze subiektywne, negatywne poglądy na temat tego przekazu?

  Ja nie mam cienia wątpliwości o prawdziwości tych przekazów. Są one czanelowane przez cudowną,uduchowioną matkę Mateusza, autorkę wielu wspaniałych książek. Te przekazy są czanelowane od kilku lat, z niecierpliwością wyczekiwane i tłumaczone na kilkanaście języków świata każdego miesiąca (galacticchannelings.com). W języku polskim jest ich zaledwie kilka, wiec rozumiem, że niektórzy nie mają dosyć informacji, aby mogli sobie wytworzyć w miarę obiektywną opinię na temat materiałów Mateusza (polecam google translator do dalszych poszukiwań).

  Jeśli chodzi o ukrywaną, zaawansowaną technologię Iluminati, o której większość nie ma pojęcia, i do czego oni są zdolni używając ją, proponuję zacząć czytać informacje na Internecie na ten temat, zacząć oglądać liczne, wielogodzinne wywiady byłych pracowników illuminati np. projektu kamelot albo avalon, aby wogóle mieć pojęcie co przed nami jest tajone i jakie możliwości ma illuminati używając te technologie. A przy tym ta ich fascynacja z numerem 11, jak Wedrussa wspomniała i satanistycznymi rytuałami, które dają im tak wielką moc. Po polsku te teksty też pojawiają się jak grzyby po deszczu.

  Jeśli chodzi o zaangażowanie NATO w Libii, czas pokaże gdzie leży prawda. Jedno wiem, że Kadafi bez tej ingerencji zrobiłby niezłą rzeź Libijczyków tak jak to już obiecał, ze wojska będą szły od domu do domu i nikomu łaska nie będzie okazana po stłamszeniu opozycji. Tak jak w wielu przekazach pisze, już nie ma miejsca na świecie na starą energię i okrutnych dyktatorów.

  Dziękuję Tomasz za Twoją pracę, którą poświęcasz na tłumaczenie Mateusza i innych.

 11. Soren
  Kwi 08, 2011 @ 14:10:22

  Nader interesujące jest to co zostało napisane na temat trzęsienia Ziemii w Japonii i nie tylko w tym przekazie:

  http://www.nameya.net/texts/Przekazy/p93.htm

  Jak dla mnie wydaje się on wiarygodny a Wy co o nim sądzicie?

  • wedrussa
   Kwi 08, 2011 @ 14:21:15

   Soren a znasz karty Illuminatów z 1994/5 roku i kartę pt. Earthquake Projector? A na karcie Combined Disaster mamy rysunek zegera miejskiego identycznego jak ten z Tokyo ( architektonicznie jota w jotę)….
   Kapłani wiedzą jak nam zapodać to,co ma się zdarzyć poprzez różne środki…

   • Soren
    Kwi 08, 2011 @ 14:43:07

    Tak, właśnie jakiś czas temu oglądałem filmik z tymi kartami… A skoro już o Illuminatach mowa, przypomniałem sobie o jakże ważnym tekście piosenki, która kiedyś dawno leciała w radiu:

    1. MÓWIĘ CI, ŻE

    mówisz o pokoju
    czy ty nie widzisz, że
    są tacy, którzy chcą, żebyśmy
    pozabijali się
    żeby ja zabił ciebie
    żebyś ty zabiła mnie
    żebyśmy żyli w strachu
    całe noce i całe dnie
    mówisz o miłości
    czy ty nie widzisz, że
    chcą tacy, którzy chcą, żebyśmy
    nienawidzili się
    i mówisz o wolności
    przecież musisz wiedzieć, że
    każdy z nas jest niewolnikiem
    czy tego chcesz, czy nie
    mówię ci, że
    mówię ci, że
    mówię ci, że
    jedyne wyjście to obudzić się

    Niesie to potężne przesłanie i ostrzeżenie zarazem, na które niegdyś nie zwróciłem uwagi. Jak ulał pasuje to co śpiewali, do intencji tych czarnych koszulek i jedynym wyjściem jest… no właśnie obudzić się, z tego koszmarnego Matrixa…

   • ada
    Kwi 08, 2011 @ 23:41:08

    Zgadzam się z Wedrussą,że liczba 11 „nie przypadkiem” jest używana
    przez czrne koszulki.
    Nasza rzeczywistość skrywa dużo,dużo więcej niż możemy się domyślać.
    Od zarania dziejów istniały szkoły tajemne,gdzie wiedzę na temat
    świętej geometrii,wielkiej siły ukrytej w numerologii,kryształach….
    przekazywano nielicznym,którzy wykorzystali tą wiedzę przeciwko reszcie.

    Właśnie kończę czytać serię książek Drunvalo Melchizedeka (Pradawna
    tajemnica kwiatu życia,Życie w przestrzeni serca,Świetlisty wąż),można się
    z nich dowiedzieć o świętej geometrii, o Mer-Ka-Ba,czyli o polu energii ludzkiego ciała świetlnego itp.Polecam.

    W książce „Świetlisty Wąż”Drunvalo ciekawie pisze o liczbach:

    „Dawno temu anioły nauczyły mnie,że kiedy widzisz w Rzeczywistości
    powtórzoną trzykrotnie cyfrę,ma ona znaczenie dla tego,o czym myślisz,lub
    dla otaczającego cię środowiska.Zjawisko to wiąże się z muzyką oraz z faktem,że wszystkie nuty w kotawie są oddzielone od siebie JEDENASTOMA
    cyklami na sekundę.Dlatego odległości między nutami to 11,22,33,44,55,66,
    77,88 oraz 99 cykli na sekundę lub też wielokrotność tych liczb.
    Stanowi to idealne harmonijne zestrojenie lub moment w czasie…”

    „Pierwszą autorką piszącą o znaczeniu cyfr była Alice Bailey.Przedstawiam w skrócie znaczenie cyfr potrójnych:

    111 : Przepływ energii:każda płynąca energia,elektryczna,pieniądz,woda,
    energia seksualna itd.

    222 : Nowy cykl:początek nowego cyklu,którego natura zależy od następnej potrójnej cyfry,jaką zobaczysz.

    333 : Decyzja:powinieneś podjąć decyzję.Doprowadzi ona albo do liczby 666,
    co oznacza,że musisz powtórzyć daną lekcję w jakiś inny sposób,albo do liczby 999,która jest dopełnieniem i oznacza,że zakończyłeś lekcje.

    444 : Szkoła wiedzy tajemnej:to,co zdarza ci się w życiu,jest lekcją zawartą
    w programie nauki o Rzeczywistości.Polega ona na czytaniu książek lub
    studiowaniu jakiegoś tematu,ale nie na praktyce.

    555 : Świadomość Jedności:jest to liczba pojawiająca się,kiedy ktoś osiągnął
    Świadomość Jedności,kiedy opanował wszystkie poziomy Szkoły Wiedzy
    Tajemnej.Jest to najwyższa liczba.Liczba Chrystusa.

    666 : Świadomość Ziemi:jest to liczba Bestii w Biblii,może więc reprezentować czyste zło,ale również liczbę ludzkoci oraz życia.Węgiel jest
    podstawą życia,a ma on sześć protonów,sześć neutronów oraz sześć elektronów.Generalnie,kiedy widzisz tę liczbę uważaj na wydarzenia fizyczne,które dzieją się w danym momencie.Zachowaj ostrożność.

    777 : Szkoła Wiedzy Tajemnej: jest to część szkoły,w której nie ograniczasz sią do czytania książek na temat życia,ale również je praktykujesz.

    888 : Dopełnienie konkretnej lekcji w Szkole Wiedzy Tajemnej.

    999 : Dopełnienie konkretnego cyklu wydarzeń.

    000 : Nie ma wartości.
    Liczby te ukazują się nam w różnych sytuacjach,np.:tablica rejestracyjna
    jakiegoś samochodu,na którą akurat spojrzymy,cyfry na plakatach,na
    autobusach itp…

    PRZYPOMINAM w tym roku : 11.11.11 ,
    a w przyszłym : 12.12.12 to nie przypadek.

    • Dajamanti
     Kwi 09, 2011 @ 04:28:05

     Kochani,

     Tak czytam Wasze komentarze o tych kartach i cyfrach, i trochę smutno mi się zrobiło 😦 Smutek oznacza, Mistrzów na tym blogu którzy zapomnieli o podstawowym Prawie Energii, dominującym we Wszechświecie.
     Pamiętajcie, Jakąkolwiek prawdę przyjmiecie, stanie się ona prawdą w Waszym życiu. Tak naprawdę, cyfry i karty lub inne tego typu symbole, będą działać lub się spełnią, jeżeli dana jednostka uzna ją za prawdę. Prawda jest taka, że nie ma żadnej prawdy a jeżeli nie ma żadnej prawdy to oznacza że wszystko nią jest.

     Pozdrawiam 🙂

    • wedrussa
     Kwi 09, 2011 @ 05:40:20

     Mistrzem się jest – kiedy jesteś świadomy wszystkiego i jednocześnie jesteś w stanie zapanować i kreować swój świat 🙂 Wszystko pod kontrolą a to, że dzielimy się wiedzą i wymieniamy poglądami jak na mistrzów 😉 przystało – to dopiero rozwój duchowy…bez kłótni i sporów…widzisz to?

     Namaste

    • ada
     Kwi 09, 2011 @ 05:56:27

     Każda cyfra niesie ze sobą wibracje,pewien rzadko występujący układ cyfr
     potrójnych niesie ze sobą jeszcze większą wibrację BARDZO POZYTYWNĄ
     dla nas wszystkich.
     „Również aspekty potrójnych dat są bardzo interesujące. Od początku tego tysiąclecia mamy niepowtarzalną serię dat pojawiających się od 2001 do 2012 roku. Podczas portali potrójnych dat chodzi o numerologiczne wibracje, które w tym skróconym formacie występują w niepowtarzalny sposób przez 12 lat jako:
     1 styczeń 2001 – 1-1-1
     2 luty 2002 – 2-2-2
     3 marzec 2003 – 3-3-3
     4 kwiecień 2004 – 4-4-4
     5 maj 2005 – 5-5-5
     6 czerwiec 2006 – 6-6-6
     7 lipiec 2007 – 7-7-7
     8 sierpień 2008 – 8-8-8
     9 wrzesień 2009 – 9-9-9
     10 październik 2010 – 10-10-10
     11 listopad 2011 – 11-11-11
     12 grudzień 2012 – 12-12-12

     Dzięki nim otwierają się międzywymiarowe portale(furtki) przez które napływa do nas pozytywna energia(energia zmian),która aktywuje kolejno kryształy ukryte w Ziemi.”

     Więcej o liczbach,świętej geometrii i kryształach na stronie:

     http://www.swiatkrysztalow.pl/?page_id=17

  • kasia
   Kwi 09, 2011 @ 01:51:56

   Dziękuję za ten przekaz. Właśnie takie jak ten przemawiają do mnie najpiękniej. Tak właśnie widzę wsparcie Istot Światła, choć przyjemniej byłoby wierzyć, że się pojawią z nieba jak ładnie poprosimy i wszystko zrobią za nas. Musimy pamiętać ze możemy być podatni na piękne słowa czy też obietnice i inteligentne istoty mogą umieć to wykorzystać przeciwko nam. Jeszcze raz dziękuję. Z Miłością :).

   • kasia
    Kwi 09, 2011 @ 02:03:17

    Sprostowanie: Podziękowanie i komentarz powyżej było odnośne do przekazu z linku podanego przez Sorena.
    Niemniej jednak przy okazji po raz kolejny dziękuję Krystal za trud i super opiekę nad blogiem. Choć nie wszystkie tłumaczone przekazy trafiają w mój punkt widzenia i serce, to na pewno są niesamowitą inspiracją. Bardzo lubię tu bywać. Obecnie nie mam żadnych nałogów prócz zaglądania tutaj :). Przesyłam ogrom Miłości :)))))))).

    • Soren
     Kwi 09, 2011 @ 02:51:07

     Dziękuje Kasiu, mnie osobiście przekazy Wielkiego Białego Bractwa oraz właśnie tych pochodzących ze strony Anny Burakowskiej, z której dałem przekaz, najbardziej przekonały jeśli chodzi o wiarygodność i mobilizację do pracy nad sobą, ktoś może uważać inaczej i ma do tego święte prawo jako że każdy z innego źródła dostaje moc, ale ja właśnie od tych źródeł czerpię największą energię do twórczego działania. Mnie nie trzeba widocznego wsparcia, np widoku statków kosmicznych i istot pozaziemskich na tej planecie. 🙂 Wystarczy że wiem i odczuwam to w znacznie zwiększonej energii, witalności, determinacji w dążeniu do zmiany iż mam potężne ukryte wsparcie za kulisami i jestem święcie przekonany że pomimo rozmaitych trudności, wzniosły cel – wzniesienie Ziemii do wyższej częstotliwości zostanie i tak wykonany. Działam niestrudzenie swoimi myślami, intencjami, pragnieniami na rzecz zjednoczenia i wzmocnienia światłych ludzi takich jak Wy, bo w Was największa nadzieja i wsparcie dla Ziemii i uwierzcie mi nie ma bardziej niszczącej postawy dla realizacji planu ciemnych mocy jak odważne nastawienie, intencja do zjednoczenia ludzi i akcentowania i koncentrowania energii na lepszych, pozytywnych wartościach w sobie i innych a także skłonność z rezygnowania z egocentryzmu na rzecz wspólnego, światłego celu!!! Pozdrawiam. 🙂

 12. kasia
  Kwi 08, 2011 @ 12:09:11

  Ja też tak to widzę. To nasza ludzka przebudzona świadomość i rosnące wibracje mogą za pomocą Światła i Miłości coś zdziałać. Wierzę w Istoty Światła, ale zakres możliwości ich pomocy nie jest dla mnie jednoznaczny. Jestem czujna czytając takie słowa. A już w szczególności jak czytam o ”pomocnej wojnie” lub pozytywnych głowach państw, bo do kompletu niestety pasuje mi np. użycie technologii wykorzystującej hologramy i kolejne próby usidlenia „miłym” słowem. Jestem dobrej myśli, ale jestem uważna. Pozdrawiam wszystkich z Miłością.

 13. Eryk
  Kwi 08, 2011 @ 09:44:48

  kochani dla mnie też te niektóre przekazy sie wykluczają nawzajem ale co poradzić musimy szukać informacji w sobie w swoim sercu i musimy sie tego koniecznie nauczyć w dziesiejszych czasach bo serce nasze nigdy nie oszukuje, tylko prawde mówi 🙂 pozdrawiam

 14. Ktoś
  Kwi 08, 2011 @ 05:56:14


  Bardzo ciekawe zjawisko.

 15. Ktoś
  Kwi 08, 2011 @ 02:21:05

  Nie rozumiem, niektóre przekazy mówią, że trzęsienie Ziemii w Japonii to wytwór naturalny, ponieważ ziemska technologia nie jest w stanie wytworzyć tak dużej mocy, a z drugiej strony mówią, że to HAARP spowodowało to trzęsienie. Kto ma racje, oto jest pytanie?

  • wedrussa
   Kwi 08, 2011 @ 02:38:18

   Postaraj odpowiedzieć sobie na to pytanie. Będąc świadomie podłączoną istotą do myślokształtu – dostaniesz odpowiedź. Mówi Ci coś data 11?
   Jeżeli chciałbyś popolemizować to zapraszam:
   wedrussa@onet.pl

   • Ktoś
    Kwi 08, 2011 @ 04:55:57

    Imieniny mojej mamy oraz zniszczenie WTC za pomocą ładunków wybuchowych umieszczonych w podstawie oraz uszkodzenie górnej części przy pomocy samolotów. Natomiast nie mam punktu odniesienia co do określenia prawdziwości przekazów na temat trzęsienia Ziemii.

    • wedrussa
     Kwi 08, 2011 @ 10:43:56

     nio…

     11 września WTC
     11-12 stycznia trzęsienia na Haiti
     11 marca trzęsienie w Japonii
     11 kwietnia zeszły rok – wybuch wulkanu w Skandynawii
     coś by się jeszcze znalazło…

    • niebieskooka
     Kwi 08, 2011 @ 11:00:20

     hm
     no ale Katrina, ubiegłoroczny tajfun nad Australią, trzęsienie&tsunami na Bali i tamtejszych okolicach – nie wydarzyły się 11go; wymieniać można zapewne dalej; poza tym – Haiti to nie 11 a 12. to tak jak z wczorajszymi numerami na totka – 15, 16, 17, 18, 19, 42. aż trudno uwierzyć w taki ciąg a jednak zaistniał. tak głośno sobie myślę, a raczej piszę;) wg mnie to ustanawianie najpierw teorii a później szukanie argumentów na jej poparcie.

    • wedrussa
     Kwi 08, 2011 @ 12:48:04

     Może masz rację, ale wiedz, że dla Illuminatów cyfra 11 ma szczególne znaczenie bowiem oznacza POCZĄTEK. Zresztą nie wiem, czy widziałaś kiedykolwiek karty do gry,które zostały wydane w 1994 roku a nazywały się ILLUMINATI – bardzo ciekawe one są. Szególnie karta dot. NUCLEAR DISASTER, na której widać miasto i zegar identyczny jak w Tokyo, na którym jest przed 15:00. Lub EARTHQUAKE PROJECTOR 😦

    • Ktoś
     Kwi 08, 2011 @ 11:32:56

     Można stwierdzić, że to cykliczność tylko po co, skoro nie znamy sedna zjawiska, a jedynie poszlaki i przypuszczenia. „Co ma być to będzie, niebo zawsze z nami będzie trlalala…” nawet się zrymowało.

  • belissa-o-belisza
   Kwi 08, 2011 @ 04:40:17

   Trzesienie ziemi bylo jak najbardziej naturalne, haarp po prostu wzmocnil efekt. Bez ingerencji czlowieka to trzesienie moze by mialo 4-5 stopni w skali richtera, z haarpem mialo prawie 9 czy ponad 9, juz nie pamietam. Chodzi o cisnienie w plycie tektonicznej i o preznosc skal. Im mniejsza preznosc skal i wieksze cisnienie wiecej energii jest uwalniane, nie wiem jak dziala haarp ale napewno posylajac wiazke laserowa w punkt styku plyt o najwiekszym cisnieniu to ilosc wyzwalanej energii moze sie PODWOIC.

   • Ktoś
    Kwi 08, 2011 @ 05:08:18

    Takie podejście jest ok, naturalnie, że wytwarzając drgania o takiej samej częstotliwości co częstotliwość własna płyt tektonicznych możemy wywołać rezonans, ale do tego trzeba olbrzymiej mocy (nie znam zasady działania więc nie mogę opisać)! No i owszem istnieje możliwość wejścia w rezonans z naturalnym trzęsieniem, ale zastanawia mnie czemu przekazy się wykluczają w taki sposób, że jedne stwierdzają, że „nie była to zasługa HAARP”, a jedne że była, bo powyższe podejście jest w miarę logiczne, ale wzmianki o takiej zależności nie było.

    • latarnik
     Kwi 08, 2011 @ 09:17:42

     …mam podobne „odczucia” jak Niebieskooka.. Namaste

    • belissa-o-belisza
     Kwi 08, 2011 @ 10:28:55

     To wlasnie mialam na mysli. Ci co twierdza iz trzesienie ziemi bylo wywolane sztucznie- maja racje i ci co twierdza ze byla to katastrofa naturalna- tez maja racje bo doprowadzily do niej oba czynniki naturalny i ingerencja czlowieka. Z Prawda jest tak: jest 1 Prawda ale ma wiele aspektow (punktow widzenia), jesli ktos patrzy na szklanke wypelniona woda do polowy powie ze jest „w polowie pusta” natomiast ktos inny stwierdzi ze to nie prawda i powie ze jest „w polowie pelna” i obaj maja racje. Wiec rozbieznosc channelingow wywodzi sie od sposobu postrzegania wydarzen przez jednostke. Pozdrawiam

    • Ktoś
     Kwi 08, 2011 @ 11:17:15

     Niech sobie nie schlebiają ci illuminaci! Z tego co wiem trzęsienie ziemi w Japonii miało 9 stopni w skali Richtera, jest to równoznaczne wytworzeniu energii E=8,8*10^17 [J] (dżuli) = 880000 [TJ] (tera dżuli) (nie znalazłem danych dla 9 stopni Richtera tylko dla 8,9 więc wynik jest w przybliżeniu do 9) a łopatologicznie licząc (nie mam danych i wytycznych nie mogę dokonać dokładnej analizy), do wytworzenia trzęsienia ziemi przykładowo w czasie 1 godziny (t=3600 sekund) potrzebna jest moc (moc liczymy ze wzoru P=E/t): P=2,4*10^14 [W] = 240 [TW] (Tera Waty, mnożnik Tera wynosi 10^12!!!). Podsumowując nie ma na ziemii takiej technologii, która zdołała by wytworzyć taką moc (prócz broni jądrowej, ale kiepski użytek z tej mocy :D)!!! Przykładowo największe miasta potrzebują mocy licznej w MW (mega watach) i co najwyżej w GW (giga watach). Gdyby tak olbrzymia energia miała zostać wytworzona to ten cały haarp by wyparował (dosłownie i jeszcze krater zostawił po sobie). Śmieszni są! Dają taką propagandę po to abyśmy się ich bali! Mogą jedynie sobie zaświecić jonosferę i nic więcej. Przykładowo z jednego kilograma U-235 można uzyskać do 82 [TJ] (chodzi o bombę atomową), a teraz obliczcie moc i pomyślcie co zostanie z haarpa jak poradzi sobie z energią cieplną? Podsumowując, prawdziwy przekaz mówi o tym, że HAARP nie jest w stanie za pomocą ziemskiej technologii wytworzyć tak olbrzymiej mocy, udowodniłem to łopatologicznie ale dość merytorycznie. Przekazy Mateusza są więć zwodzeniem, przykra prawda.

    • emin
     Kwi 08, 2011 @ 12:56:42

     Witaj Ktosiu i pozostali 🙂
     Przecież HAARP nie jest źródłem zasilającym tzręsienie ziemi, tylko zapalnikiem.
     Używa się go tylko w rejonach sejsmicznych, gdzie są duże napięcia tektoniczne. Ponadto nie tylko HAARP był tym zapalnikiem, ale też bomby atomowe na dnie pacyfiku (i to one głównie spowodowały takie duże tsunami). W takim wypadku moc zapalnika moze być milionową częścią wywołanego kataklizmu. Ja do Mateusza raczej nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam.

    • Ktoś
     Kwi 08, 2011 @ 13:42:48

     Nie zgodzę się! Zapalnik działa na zasadzie reakcji łańcuchowej, ale jak chcesz wywołać reakcję łańcuchową, wstrząsów? Złe porównanie, ni jak to się ma do ciśnienia pod płytą tektoniczną, żeby wywołać wstrząs potrzeba by było pobudzić częstotliwość własną materiału, co prawdopodobnie wywoła ruchy magmy, ale i tak moc jest znacznie za mała na takie jaja jak 9 w Richtera, co najwyżej mogą wywołać 2 w skali Richtera. HAARP wymaga zasilania, które musi nadać mu wystarczającą moc + jeszcze dochodzi moc wydzielona w postaci ciepła, prawdopodobnie maksymalnie może korzystać z mocy liczonej w KW tyle co zapewnia parę elektrowni wiatrowych, ewentualnie jak mają super ziemską technologie to parę MW i nic więcej. Więc stwierdzenie, że HAARP coś zasila musi oznaczać, że HAARP musi być też zasilany, bo układ zasilany działa lepiej, a niezasilany wcale. No ale jak ktoś się z tym nie zgadza to nie będę niszczyć tej wiary.

    • Ktoś
     Kwi 08, 2011 @ 13:54:29

     Mój punkt widzenia: mam chęć powiedzieć, że ciemni kabale na siłę starają się wmówić nam swoją potęgę, a tak naprawdę mogą jedynie manipulować i wywoływać niepokoje a ich siła maleje w oczach. Wypuszczają plotki jakoby to oni byli tacy potężni, żeby wywołać tak ogromny kataklizm. Szykują teraz projekt Blue Beam, oby im nie wypalił, bo manipulacje mają opanowaną do perfekcji i to jest zagrożeniem.

    • Grzesiaczek
     Kwi 08, 2011 @ 17:34:18

     Dla 9.0 stopnia w skali Richtera równoważnik energii będzie wynosić 500 megaton TNT, czyli 10 razy więcej niż najsilniejsza bomba zdetonowana w historii i 2500 razy więcej niż bomba zrzucona na Hiroszimę. Śmiem wątpić, by ktokolwiek był w stanie poruszyć zdalnie masy skalne zdolne uwolnić tak wielką energię. Oczywiście do osiągnięcia „punktu krytycznego na takim uskoku na pewno potrzeba jej mniej, ale i tak są to relatywnie olbrzymi wartości, nad którymi człowiek jeszcze długo nie będzie w stanie zapanować…

   • Grzesiaczek
    Kwi 08, 2011 @ 17:17:32

    Skala Richtera jest skalą logarytmiczną, także trzęsienie o sile 9 stopni jest nie 2, a 1 mln razy silniejsze niż trzęsienie o sile 5 stopni 🙂
    Ciężko byłoby człowiekowi jakoś zaingerować w powstanie tak mocnego trzęsienia, no chyba że ktoś by zdetonował atomówkę w odpowiednim miejscu, tyle że to bez echa na pewno nie przejdzie…
    Pozdrawiam serdecznie! 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: