Małżeństwa w Telos

.

Adama
przekazała Aurelia Louise Jones

Przetłumaczyła Akacja – Daria

Wielu z was zastanawia się jakie są nasze relacje damsko-męskie i czy mamy małżeństwa i rodziny takie jak wasze u nas w Telos.

Ponieważ żyjemy bardzo długo nasz potencjał do posiadania dużych rodzin jest ogromny.  Ostrożne planowanie jest z korzyścią dla wszystkich, nie tak jak „te ludziki” z powierzchni.  Nikt nie ma pozwolenia na założenie rodziny w Telos dopóki nie zdobędą dojrzałości i gotowości do zrobienia tak ważnego kroku.  Nie pozwalamy dzieciom poczynać dzieci, tak jak wy to robicie na powierzchni.  W naszym społeczeństwie mamy dwa rodzaje małżeństw, pierwsze są bez zobowiązań, gdzie dwoje ludzi którzy są atrakcyjni dla siebie decydują żeby się zjednoczyć w niezobowiązującym małżeństwie które jest uważane za niekoniecznie stałe. Oni biorą ślub i żyją razem, aby uczyć się od siebie i razem dojrzewać, żeby doświadczać życia i radować się nawzajem.  Robią to dopóki oboje są głęboko szczęśliwi i usatysfakcjonowani tym związkiem.  Niema obowiązku bycia razem, więc i te związki nie są koniecznie na całe życie.

Pary związane małżeństwem bez zobowiązań nie mają pozwolenia na posiadanie dzieci.  Posiadanie dzieci nie jest celem tych małżeństw.  Małżeństwa te mogą się kończyć kiedykolwiek, od kilku lat do kilku tysięcy lat lub dłużej. Kontrola urodzeń nie jest kwestią.  Narodzenie dziecka jest uważane za bardzo piękne i wielkim wydarzeniem dla wcielającej się duszy i dziecko jest poczęte przez zaproszenie duszy do wcielenia.  Nie mamy takich rzeczy jak niechciana ciąża w naszym społeczeństwie. Kobieta w Telos zachodzi w ciąże tylko po przemyślanej decyzji oraz po poważnych i dobrze planowanych przygotowaniach.  W małżeństwie bez zobowiązań pary mogą skończyć ten związek kiedy tylko chcą  nie raniąc nikogo i bez obowiązku wobec siebie, i zacząć nowy związek wtedy kiedy chcą.  Więc w taki sposób nikt nie jest w związku ze złych przyczyn jak to jest na powierzchni.  Każda para w Telos jest bardzo szczęśliwa, ponieważ nie ma żadnego powodu żeby być razem, chyba że darzą się głęboką miłością i mają satysfakcję z bycia razem.  Dla każdego z nas to byłoby niewyobrażalne, aby rozważać pozostanie w związku, chyba ze jest on w całkowitej harmonii i spełnieniu. Te małżeństwa są uważane za jedne z wielu możliwych doświadczeń jakie oferuje ewolucja.  Kiedy para czuje ze czas ich związku się kończy, dziękują sobie nawzajem za czas spędzony razem na wspólnej ścieżce życiowej i idą dalej, zawsze pozostając dobrymi przyjaciółmi.  Wszystko co muszą zrobić to składają podanie do lemuriańskiej Rady Telos o unieważnienie tego małżeństwa i to jest zawsze spełniane bez żadnego problemu.

Nasz drugi typ małżeństw to małżeństwa zobowiązujące.  Jest to jedyny typ małżeństw, w których pary mogą prosić o wcielenie nowej duszy do społeczeństwa.  Gdy para jest związana w małżeństwie bez zobowiązań przez kilka dekad lub przez kilkaset lat mogą oni podjąć decyzję, że znają się tak długo, że z całą pewnością kochają się nawzajem w sposób bez skazy i długotrwale i teraz chcą spędzić resztę życia ze sobą związani.

Od kiedy staliśmy się nieśmiertelni to życiowe zaangażowanie dla nas oznacza bardzo długi czas w naszym społeczeństwie.  Rozciągający się na tysiące lat.  W angażującym małżeństwie nie ma czegoś takiego jak rozpad czy unieważnienie to co u was nazywa się rozwodem.  Nie ma takiej opcji.  Z tego powodu pary będące w małżeństwie bez zobowiązań przez długi czas musiały być pewne swej decyzji zanim wybrały zaangażowanie jakim jest stały związek.  Oni zostają razem przez tak długi czas dopóki jedno z nich lub obydwoje są gotowi przenieść się na wyższy poziom ewolucji danego związku.  W tym przypadku jedno lub oboje opuszczą Telos, żeby iść na planetę lub poziom jaki wybrali.  To może się zdarzyć tylko w przypadku bardzo długiego, wspólnego życia i po tym kiedy ich oryginalna rodzina dojrzewała przez kilka pokoleń.  W tym typie małżeństwa może być narodzone 1, 2 lub 3 dzieci.  Okres ciąży dla matki to tylko 12 tygodni.  Para uprzednio żyła do tej pory razem przez bardzo długi czas w małżeństwie bez zobowiązań.  Kiedy skończą to co chcieli osiągnąć i doświadczyć razem jako para.  Teraz są gotowi na następny krok.  Zdobyli wystarczającą dojrzałość i wiedzą jak utrzymać taki przywilej i honor jak stworzenie rodziny jeśli chcą.

W naszym społeczeństwie nie ma sierot, porzuconych dzieci oraz problemów samotnego rodzicielstwa jak to się dzieje na powierzchni.   Nasze życie rodzinne jest bardzo ostrożnie i rozważnie planowane, dlatego nasze dzieci nigdy nie cierpią z powodu bycia niechcianymi, zaniedbanymi lub sponiewieranymi.  Każde dziecko jest postrzegane jako piękny podarunek od Boga, kochane i honorowane nie tylko przez rodziców, ale też przez całe społeczeństwo.  Nasza cywilizacja jest w pełni świadoma świętości tej roli i nie bierze nigdy lekceważąco i bez odpowiedniego treningu.  Tylko dla większej dojrzałości i większej ewolucji ludzkości, udzielono przywileju sprowadzania dzieci, dawanie narodzin szlachetnym i bardziej doświadczonym duszom i  w ten sposób utrwalania oświeconej cywilizacji.

http://www.lemurianconnection.com/marriages-in-telos-by-adama/


13 Komentarzy (+add yours?)

 1. wedrussa
  Kwi 25, 2011 @ 11:20:28

  • Sabrina
   Kwi 25, 2011 @ 13:04:17

   Wedrusso, to bardzo ciekawy przekaz 🙂 Szkoda jednak, że nie ma w nim zawartych pełnych przesłań dotyczących doświadczeń pośmiertnych, religii itd.

 2. jarski
  Kwi 09, 2011 @ 14:01:04

  Jaki wspaniały przekaz! Jasne że tylko związki bez zobowiązań pozwalają wychodzenie z nich na tyle wcześnie, by nie zatruć wzajemnej relacji. I po rozstaniu można być dla siebie przyjaciółmi. Co za cudowna cywilizacja, nie to co u nas – o polsce myślę, rzecz jasna…

 3. MKFELA
  Kwi 08, 2011 @ 04:44:38

  Baszka ,przeczytałam twoje opowiadanie o krainie UM.Ciekawe i
  faktycznie duże podobieństwo z przekazem. Zupełnie jakbyś miała wizję.Może już niedługo doczekamy Raju na ziemi,dla wszystkich ludzi. Oby nastąpiło to jak najszybciej.
  Pozdrowienia dla wszystkich wspaniałych komentatorów i dla ciebie Krystal za piękne tłumaczenia.

 4. Miłość Przede Wszystkim
  Kwi 08, 2011 @ 02:08:35

  Bardzo Piękna Sprawa 🙂 Ja osobiście nie byłem nigdy w udanym związku a mam 21 lat ale mam nadzieje że i Ja sie doczekam takiego szczęśliwego momentu w swoim życiu…

 5. wedrussa
  Kwi 07, 2011 @ 14:49:46

  A to dla wszystkich panów z 3 gęstości …może tu zaglądają…

 6. wedrussa
  Kwi 07, 2011 @ 14:02:03

 7. Baszka
  Kwi 07, 2011 @ 13:21:17

  Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam ten artykuł… Dwa lata temu napisałam opowiadanie. Ciekawe zbieżności widzę 🙂 http://www.facebook.com/note.php?note_id=150776944951712
  Pozdrawiam ciepło i dziękuję, Baszka

 8. Dorisel
  Kwi 07, 2011 @ 11:45:36

  brzmi jak bajka:)

 9. belissa-o-belisza
  Kwi 07, 2011 @ 11:12:17

  Dobry artykul, bardzo dziekuje za tlumaczenie, rozwiazuje wiele moich watpliwosci co do zwiazku w 4 gestosci. Ciekawe czy partner o „niskich wibracjach” tez przejdzie transformacje czy trzeba sie bedzie z nim pozegnac po zakonczeniu wznoszenia sie Gai? Cos mi podpowiada ze to drugie…

  • allright
   Kwi 07, 2011 @ 12:10:18

   hm…z mojego doświadczenia wynika,że nic na siłę…prawo wolnej woli jest najwyższe…w moim związku zarówno ja, jaki i mój partner musieliśmy zrozumieć,że każdy z nas idzie swoją drogą…kiedyś było ciężko, istne starcie energii…także zyczę zrozumienia…pozdrawiam Cię w świetle…:))) Gabi

  • Ktoś
   Kwi 07, 2011 @ 16:27:49

   To pomóż mu zwiększyć. Sprytem.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: