Praktykowanie Prowadzi do Perfekcji

.

.

Anielskie Królestwo

Przekazała Taryn Crimi, 1 kwiecień, 2011

Tłumaczyła Krystal

.

Teraz gdy rozumiem, że jestem generatorem i twórczynią wszystkiego, czego doświadczam w mojej rzeczywistości, jak to jest, że wciąż tworzę scenariusze i odczucia, których ​​nie chcę?  Czuję, że już zrobiłam tak dużo integracji i po prostu chciałabym, aby te ograniczające przekonania odeszły.  Jeśli zmiana naszych przekonań dosłownie NIE wymaga czasu, to dlaczego są one wciąż ze mną tworząc ograniczające doświadczenia,  jeśli już miałam intencję, aby się od nich uwolnić?  Czy możecie to wyjaśnić?

Czujemy smutek w twoim sercu i na pewno nie chcemy widzieć cię w taki stanie!   Wszyscy jesteście twórczymi istotami i TWORZYCIE wszystko w swojej rzeczywistości i pamiętaj, że po to tu przyszłaś; w tym czasie, w którym jesteś, w tej chwili.  Uczysz się jak ponownie się wznieść w wyższe wymiary po tym jak byłaś w pełni zaangażowana w doświadczaniu takiej gęstości.  To jest to czego uczysz nas wszystkich, jak to robić!  Nigdy nie byliśmy zanurzeni w tak gęstej rzeczywistości i wyszliśmy z tego wcześniej przez zrzucenie z siebie wszystkich ograniczających przekonań, takich które ​​wielu z was posiada.  Uczycie każdego z nas!  Tak, widzimy wszystkie te nauki z wyższej perspektywy i z czasem ty też to zobaczysz.  I będziesz cieszyć się ze szczęścia, ponieważ będziesz zdumiona tym wszystkim, co osiągnęłaś.  Wiemy, że nie czujesz tego, że tak wiele osiągnęłaś poprzez pozbycie się starych wierzeń, ale chcielibyśmy powiedzieć ci, abyś spojrzała z naszego punktu widzenia i wtedy zobaczysz jak wiele pracy już dokonałaś.  Jesteśmy tak bardzo dumni z tego co zrobiłaś tej pory.

Teraz w odniesieniu do tworzenia rzeczywistości, której pragniesz.  Uświadom sobie, że faktycznie tworzysz swoją rzeczywistość, którą preferujesz, ale po drodze napotykasz przeszkody, które po prostu wskazują ci, że muszą zostać wyklarowane.  Więc uwierz w siebie.  Wy wszyscy manifestujecie dość sporo i ty oczyściłaś ogromnie dużo w ciągu ostatnich 2 miesięcy, tak naprawdę to przez cały rok.  Wielu z was naprawdę miało motywację do sfinalizowania wielu rzeczy, które były do przerobienia, ze tak powiemy.  Pozbyłaś się wielu rzeczy, przekonań i emocji, które nie są już dłużej dostosowane do twoich nowych wyższych częstotliwości.  Pamiętaj, że ten okres jest i nadal będzie bardzo intensywny.  Będziesz ciągle miała coraz więcej tego, co będzie wychodzić na powierzchnię do rozliczenia, ale za każdym razem, gdy to oczyścisz, będzie ci łatwiej następnym razem, ponieważ za każdym razem gdy coś oczyścisz, będziesz wibrować na wyższym poziomie.

Chociaż wszyscy jesteście w 3-cim wymiarze, wszyscy wibrujecie w bardzo różnych zakresach.  Istnieje zakres lub skala w każdym wymiarze.  Niektórzy mogą być na samym dole wibracyjnego wskaźnika, który jest wymagany do utrzymania się w danym wymiarze, podczas gdy inni są na jego samej górze.  Podczas, gdy masz szczyty i dołki w tym procesie czujesz napływ wibracji przez cały dzień.  Widzisz, możemy zauważyć ten cały twój ogromny wzrost w tak bardzo krótkim linearnym czasie.  Ale to co ty czujesz, to ciężar każdej przeszkody, który ciągle bombarduje cię na każdym kroku. Wiedziałaś, że to nie będzie łatwe, ale wiedziałaś też, jak wynagradzające miało być to doświadczenie i bez wahania wskoczyłaś w tę okazję.  Już tak wiele robisz i tak bardzo chcielibyśmy, abyś to mogła dostrzec.

Teraz w odniesieniu do uwolnienia się od przekonań związanych z poczuciem, że nie tworzysz tego co chcesz.  Przestań się tym przejmować.  Założyłaś, że robisz coś złego.  Właśnie zaczynasz zwiększać swoją moc, a to wymaga praktyki. Tylko dlatego, że te talenty są w was wszystkich wrodzone i powoli zaczynacie być ich świadomi, to nie oznacza, że ​​będziecie w tym fantastyczni pierwszy raz, gdy to spróbujecie.  Zanim dziecko nauczy się chodzić najpierw musi raczkować. Gdy zrozumie koncept chodzenia, pomimo to, że wie co CHCE robić, po prostu nie wstaje i nie zaczyna chodzić nigdy bez upadków.  Nie, używa ono nowych mięśni i pracuje na swoją równowagą.  Tak samo jest z wami wszystkimi.  Odkrywacie, że przebudzacie się do tego jak naprawdę jesteście potężnymi, ale świadomie nie używaliście tych kreatywnych mięśni przez długi, długi czas.  Więc daj sobie spokój!  Jesteś w trakcie uczenia się.  To wymaga praktyki.  Nie jest to wyłącznie oparte na pragnieniu, aby usunąć ograniczające przekonania, które manifestują to czego  NIE chcesz.  Więc daj sobie trochę luzu, a zobaczysz zupełnie nowe światy otwierające się przed tobą.  Jesteś w stanie absolutnie osiągnąć wszystko.  Uświadomienie sobie ograniczających przekonań jest pierwszym krokiem.  Uwolnienie się od  tych przekonań to kolejny krok, następnie musisz zastąpić to przekonanie nowym NIEOGRANICZONYM przekonaniem i potem musisz praktykować, poddając te nowo odkryte umiejętności i przekonania pod sprawdzian.  Nie krytykuj się za swoje potknięcia.  Nie  pomyślałabyś, że nie ma nadziei dla jednorocznego dziecka, aby mogło kiedykolwiek chodzić, nawet jeśli upadłoby setki razy podczas nauki chodzenia, więc dlaczego miałabyś oczekiwać, że może to być inaczej dla ciebie.  Powiemy Ci, ze przez cały czas jesteś tak bardzo dla siebie wymagająca.  Rozpoznaj w sobie twoje wszystkie zasługi.  Zawsze jesteśmy z tobą i chętnie udzielamy ci wsparcia, którego potrzebujesz na tej bardzo cennej, ale trudnej ścieżce jaką dla siebie wybrałaś.

W miłości i świetle, jak zawsze jesteśmy tylko o jedną myśl od ciebie.

Anielskie Królestwo

http://lightworkers.org/channeling/128363/give-yourselves-some-credit-practice-makes-perfect-angelic-realm

44 Komentarze (+add yours?)

 1. Lucy
  Czer 03, 2011 @ 13:56:55

  Dzisiaj trafiłam na ten przekaz i czułam,jakby to było dla mnie, a czytając Wasze wypowiedzi, widzę,że nie tylko ja-upadam i podnoszę się-. Pomagające ludziom na Ziemi Istoty Światła też widzą i doceniaj nasze starania.
  Jestem wdzięczna Bogu,że poprowadził mnie do odnalezienia strony Transformacja2012. I dziękuję Wam kochani,za miłość i dobre energie,płynące ze wszystkich komentarzy. Było mi to dziś bardzo potrzebne.

 2. Soren
  Kwi 04, 2011 @ 06:47:06

  Nowy harmonogram tematów na grupie medytacyjnej już jest, no i dokonałem korekty w tym temacie: zamiast „wchodzą” zamieniłem na „osiągnęli”. Pozdrawiam. 🙂

 3. Sabrina
  Kwi 04, 2011 @ 05:51:28

  Do Sorena,

  Sorenie popraw dzisiejszą afirmacje: „Ludzie wchodzą …” na: „Ludzie weszli na wyższy poziom Świadomości Duchowej, odczuwają Miłość i Światło Boga w sobie”. To ważne, gdyż w przypadku czasownika „wchodzą” ludzie będą wchodzić i wchodzić na wyższy poziom świadomości i nigdy nie wejdą.

 4. Dorota
  Kwi 04, 2011 @ 01:05:54

  Wiecie co, ja zaczęłam interesować się tymi sprawami, o których tutaj piszecie pod kątem nauk ścisłych tzn. Świętej Geometrii i starych przekazów biblijnych ( od tych lepszych Żydów , jakby co 🙂 ) i z tego wyszło mi, że my jeteśmy teraz o kroczek od osiągnięcia Świadomości Chrystusowej. To oznacza, że po ostatecznym pokonaniu ciemnych sił za pomocą naszej świadomości będziemy zdolni do prawdziwego kreowania Rzeczywistości i żadna ciemna moc nam w tym nie przeszkodzi. Tu nie chodzi o to, że będziemy „władcami” i sobie nareszcie „porządzimy”, ale o to, że staniemy się kreatorami podobnymi do Głównego Kreatora i z NIM będziemy współpracować na zasadach wzajemnej MIŁOŚCI. Takiej Miłości, która jest oparta na szacunku wobec siebie, współpracy zamiast rywalizacji i pracy przynoszącej pożytek zarówno nam jak i Ziemi, a nawet Galatyce ( na początek 🙂 )
  Niech MOC MIŁOŚCI będzie z Wami!

 5. Ewa
  Kwi 03, 2011 @ 15:05:40

  Chyba coś znalazłam dla pokrzepienia serc ludzi na całym świecie. To daje już jakąś nadzieję.
  Tytuł : Fulford sypie. Zbliżamy się do finału.

  Uwaga – szokujący materiał. Dla ludzi o mocnych nerwach.
  Benjamin Fulford w rozmowie z Jeffem Rense 30 marca ujawnił kilka faktów, na które ma ponoć dowody. Jeśli jest prawdą co mówi Fulford, to mamy do czynienia z otwartą wojną i można się spodziewać wszystkiego – od zamachów nuklearnych w którymkolwiek z krajów tzw. Zachodu, po kolejne trzęsienia ziemi nawet tam, gdzie ich do tej pory nie było. Przedstawiam w punktach pierwszą część skrótu 40 minutowej szokującej rozmowy.

  1. Grupa Fulforda dysponuje dowodem w postaci nagrania z 9 marca (2 dni przed katastrofą), że rodzina Rockefellerów w osobie Jaya Rockefellera wiedziała o tym, że w prefekturze Fukushima wydarzy się katastrofa nuklearna. W nagraniu przedstawiciel Rockefellera, Campbell, oferuje jednemu z polityków japońskich dostęp do zasobów środka czyszczącego skażenia nuklearne w prefekturze Fukushima. Fulford twierdzi, że na podstawie tego nagrania można udowodnić, że katastrofa w elektrowni była przygotowanym zamachem.

  2. Młoda kobieta Sakura Ito, córka jednego z czołowych japońskich gangsterów, spotkała się z Fulfordem 10 marca i ujawniła mu, że ustawiła u niego w domu budzik na 11 rano, 11 marca. W tym dniu było wielkie trzęsienie ziemi i tsunami. Przyznała też, że została wysłana przez ludzi pracujących dla Jay Rockefellera.

  3. Cztery miesiące przed katastrofą zdecydowano się na umieszczenie paliwa z plutonem w reaktorze numer 3. Zielone światło dał gubernator prefektury Fukushima, mimo, że były sprzeciwy. W Japonii tylko 3 reaktory używają tej wysoce toksycznej mieszanki o nazwie MOX.

  4. Niezwiązana z Japonią, ale ważna informacja – z rozszyfrowanych maili Ministra Obrony Australii wynika, że agenci Federal Reserve (prywatna firma, która drukuje dolary dla USA) zdecydowali o zwolnieniu premiera Australi Kevina Rudda, co wkrótce nastąpiło. Maile niedługo zostaną udostępnione mediom i nie będzie się tego dało ukryć. Zachodzi pytanie – dlaczego agenci prywatnej firmy amerykańskiej jaką jest FED mają taką moc by zwalniać premiera suwerennego państwa? Ci sami ludzie wtrącają się w wewnętrzne sprawy Japonii. Są to najgroźniejsi gangsterzy świata, o praktycznie nieograniczonych wpływach, kontrolują większość rządów świata, a przeciętni ludzie nawet o nich nie wiedzą (czy nie nasuwa się tu skojarzenie z Zamachem Smoleńskim? Jednym z głównych motywów była emisja pieniądza w Polsce).
  Sytuacja się jednak wyraźnie zmienia, gdyż nawet pewna część mediów komercyjnych zaczyna mówić o tej grupie (Fox TV).

  5. Naukowcy w Japonii stwierdzili, że woda pod wulkanem Fuji staje się bardzo gorąca. Na Uniwersytecie w Tokio dokonano detekcji niezwykłych fal elektromagnetycznych, które są wysyłane w stronę wulkanu z placówek HAARP w USA. Podobne fale zostały wykryte w tygodniach poprzedzających trzęsienie ziemi i tsunami. Z informacji przekazanych Fulfordowi wynika, że Jay Rockefeller ma zamiar sterroryzować Japonię jeszcze bardziej – planowana jest erupcja Mt Fuji 11 kwietnia. Fulford ujawnia tę informację by zapobiec kolejnej katastrofie. Obiecuje to Rockefellerowi i jego rodzinie, że nie ma miejsca na Ziemi gdzie mógłby się skryć przed karą dożywotniego więzienia. Jedyną szansą dla Rockefellerów jest poddanie się i stanięcie przed odpowiednią komisją. Wszyscy współpracownicy Rockefellerów w Japonii są już znani i niedługo nastąpi ich aresztowanie.

  6. Agenci prowokatorzy w Japonii sieją dezinformację. Przykładem jest pokazywanie fałszywych zawyżonych pomiarów licznikiem Geigera-Mullera, po to aby wzbudzić panikę.

  7. Większość obsady amerykańskich baz wojskowych w liczbie ok. 200,000 osób wyjechała lub też wyjedzie w najbliższym terminie. Powodem jest to, że japońskie Ministerstwo Obrony wie, że amerykańska armia stoi za trzęsieniem ziemi i tsunami. Zażądano więc od nich natychmiastowego opuszczenia terenu Japonii. Podobnie, pracujący w Japonii bankierzy dostali termin opuszczenia do 19 marca.

  8. Fulford ujawnia dodatkowe informacje o grupie, dla której pracuje, gdyż jak mówi „zbliżamy się do finiszu”. Jest to międzynarodowa grupa osób wysoko postawionych – w Chinach, w amerykańskiej armii, w BIS (Bank for International Settlements), w Europie i w innych krajach świata, którzy są już zmęczeni rządami niewybranych w sposób demokratyczny bankierów, którzy kierują ludzkość w stronę szalonego „końca świata”. Doradca Rockefellera Kurt Campbell powiedział wprost, że „realizują czasy ostateczne Majów” – że mają środki i plany, które na pewno się udadzą. Fulford uważa, że jest to kompletny nonsens, koniec nadchodzi, ale dla rządów FED – Rezerwy Federalnej, gdyż wszystko wychodzi już na jaw.

  9. Są bliskie kontakty z grupą Kaddafiego z Libii. Jest to jedyny kraj na świecie, który nie ma banku centralnego kontrolowanego przez Rotszyldów. Kaddafi jest gotów przekazać 180 miliardów dolarów na rzecz walki z ubóstwem, pod warunkiem, że ustaną ataki na jego kraj. Oczywiście, atak na Libię jest tylko i wyłącznie próbą zagrabienia zasobów ropy naftowej tego kraju.

  10. Armii amerykańskiej zaczyna brakować pieniędzy. Powodem tego jest fakt, że została odcięta od funduszy przez osoby na najwyższych pozycjach w świecie finansowym. Kody, które pozwalają na aktywowanie funduszy są już w rękach grupy, którą reprezentuje Fulford. Fundusze zostaną tak długo zablokowane, aż globalni gangsterzy, których celem jest wymordowanie miliardów ludzi, zostaną pozbawieni władzy. Prowadzone są już rozmowy z Prezydentem Obamą, Generałem Myersem i innymi czterema generałami, którzy zaoferowali gotowość współpracy. Hillary Clinton jest również gotowa do współpracy – jej zadaniem byłaby odpowiednia dystrybucja pieniędzy.

  11. Brak dostępu do kodów spowodowała panikę w grupie globalnych ludobójców – stąd to szaleństwo, które się obecnie odbywa. Tzw. grupa G-20 spotyka się obecnie w Chinach, będzie tam próba ustanowienia nowej waluty światowej, kontrolowanej przez IMF (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), jednakże nie da to żadnego rezultatu, gdyż nowa waluta nie ma żadnego podparcia poza słowami, którym nikt już nie wierzy.

  12. Grupa globalnych ludobójców musi zrezygnować z realizacji swych fałszywych mesjanistycznych, ludobójczych planów. Nikt nie chce grupy sabatjańskich Żydów (zob: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sabbataj_Cwi, w Polsce Frankiści) w sposób dyktatorski rządzących światem.
  Jeff Rense: „Mam nadzieję, że masz rację, bowiem jeśli nie to już niedługo niewiele zostanie z tego świata”).
  Benjamin Fulford: „moi przodkowie z obu stron byli polskimi Żydami o nazwisku rodowym Holender, 99% procent rodziny Holender zostało wymordowanych przez syjonistycznych Żydów! Przez sabatjan. Nie dotyczy to więc wszystkich Żydów, lecz wyjątkowo wstrętnej grupy Żydów, którzy czczą Szatana”. (sic!)
  Jeff Rense: „Ludzie nie rozumieją, że tu jest istota Holocaustu. Oni poświęcili swój naród, przez co mogli ustanowić ten przekręt na Bliskim Wschodzie po wojnie”.
  Fulford: „Dlatego też Żydzi muszą się zjednoczyć i ich usunąć”.
  Rense: Dla nas niemożliwe będzie ich usunięcie, dlatego Żydzi muszą to sami uczynić.”
  Fulford: „Ludzie ci używają metody zastraszenia i terroru jako formę kontroli.”
  Rense:Poparte jest to kontrolą pieniądza, łapówkami i szantażem polityków.”
  Fulford: „Mimo, że nie jestem zwolennikiem Obamy, muszę przyznać, że nie można mieć do niego pretensji – w każdym przypadku gdy chce zrobić coś pozytywnego grożą mu zabójstwem, przez co ma związane ręce. Wydaje mi się, że chciałby wyczyścić Amerykę. Być może powinien to być Ron Paul – ale wybór należy do Amerykanów.”
  Rense: „Problemem są te organizacje syjonistyczne, jak AIPAC, ADL, B’Nai B’rith, JDL, Southern Poverty Law Center i ten AIPAC, który dosłownie ma w posiadaniu rząd amerykański – i to jest największa tragedia. Wszystkie one kryją się za judaizmem, a nie są bardziej żydowskie niż kamienie na zewnątrz mojego domu.”

  13. Fulford: Kluczową sprawą jest kontrola nad pieniądzem. W momencie gdy nie będą mieli dostępu do swych kont to są skończeni. Odcinamy im też możliwość kreacji pieniądza w pamięci komputerów. Powodem ataku na Libię i w następnej kolejności na Arabię Saudyjską jest to, że nie będziemy więcej akceptować ich dolarów. Złoto, które zostało usunięte przez rodziny królewskie, te które popierał Kennedy, zostaje ponownie rozprowadzane w świecie w związku z czym 90% dolarów jest obecnie podpartych złotem. Pamiętajmy, że Federal Reserve jest kontrolowany przez inne grupy poza tą Rockefellera, Busha czy Clintona – europejskie rodziny królewskie czy też Azjatów. Od 1913 roku dolar nie jest już walutą amerykańską. Stało się to, że wyjątkowo złośliwa gałąź amerykańska FED została odizolowana od reszty systemu finansowego. Nadal kontroluje USA, pół armii i media, ale systematycznie tracą swoją moc i zaczyna się efekt kuli śnieżnej.

  cdn.

  Materiały:

  Wywiad po angielsku: http://anticorruptionsociety.files.wordpress.com/2011/03/rense_033011_fulford.mp3
  Artykuł w AntiCorruption Society: http://anticorruptionsociety.com/2011/03/31/global-financial-report-benjamin-fulford-3-11/

  dalszego ciągu szukajcie na http://monitorpolski.wordpress.com/

  Acha i jeszcze ciekawe materiały o najnowszym użyciu HAARP równiez tam znajdziecie.
  Trzymajcie mocno energie żeby wibracje były na maxa za wszystkich tych którzy mają odwagę dokopać tym pokręconym bogaczom.
  W Świetle jest nasza nadzieja i los planety.

  • niebieskooka
   Kwi 04, 2011 @ 01:30:01

   Tylko komentarz kogoś kto czyta terrę na stronie monitora polskiego pod tym artykułem do wysokich wibracji nie należy niestety.

   • kasia
    Kwi 04, 2011 @ 01:52:30

    Tak. Komentarze na tej stronie sa pelne oczekiwania na zle scenariusze. Lepiej ich nie czytac. Ja sie pokusilam i nawet cos skrobnelam ku pokrzepieniu, ale mnie zbyto:-). Dobrze ze tu panuje zupelnie odmienny klimat. Dzieki:-)

  • Ziemianin
   Kwi 06, 2011 @ 13:06:09

   Witaj Ewka… Fajny materiał w kleiłaś i wielkie dzięki Ci za to. 🙂 Miło się czyta takie wiadomości kiedy ci ludobójcy się sypią. Oby jak najprędzej odeszli i nie robili już szkód. Na „Nautilusie” jasnowidz Jackowski przewiduje w Azji jakieś wydarzenie które zaskoczy Świat i to w najbliższych tygodniach. Nooo, dzieje się… Serdecznie pozdrawiam. Ziemianin.

 6. bagietka
  Kwi 03, 2011 @ 14:57:01

  Do Dajamanti,
  namaste,
  Dziekuje za to co napisales o wniebowstapieniu. Ja nie wiem jak to sie odbedzie. Wiem jedynie ze jestem niesmiertelna i ze nie umre. Mysle ze odbedzie sie to wylacznie za sprawa swiadomosci a nie transformacji ciala jako materii. Duch moze zrobic z materia co chce. Ja to widzialam. To nie cytat z literatury, ja widzialam jak duch zmienia materie na planie fizycznym. Wiem, ze wogole tu nie chodzi o cialo. Cialo jest hmmmm powiedzmy tylko efektem ubocznym :-)) Dlatego Jezus ani Budda i inni mistrzowie nie poswiecali cialu uwagi. Potrzebowali go ot i wszystko. Mysle, ze Jezus poprzez ukrzyzowanie i rzekoma smierc (bo tak naprawde nikt nie mogl go zabic, bo juz byl niesmiertelny) manifestowal stan swiadomosci. Niesmiertelnosc jest stanem ducha, swiadomoscia. To nie duch jest niesmiertelny ani cialo. Gdy wznosisz swoja swiadomosc do stanu niesmiertelnosci stajesz sie swiadomoscia ponadczasowa. Poczatkowo myslalam ze czas jest funkcja przestrzenna (od kiedy mam projekcje z poprzednich wcielen nabralam pewnosci ze nie jest funkcja liniowa). Teraz mysle ze czas nie istnieje. To my go rozciagamy w rzeczywistosci wielopotokowej naszymi myslami. Mysle ze moc kreacji jaka mamy jest wszechpotezna. Jest tak potezna ze w ulamku sekundy tworzymy caly Swiat, albo nawet Wszechswiat . Wiesz mysle ze Pan Bog :-)) ma wiele cierpliwosci do naszych fantazji ale w koncu sam jest sobie winien bo jestesmy tworczy na jego wzor i podobienstwo. Chcialabym wrocic swiadomoscia do tego TU i TERAZ, w ktorym rozpoczelam ta wedrowke. Bo pomimo tego ze jestem tworca tego swiata to on mi sie wcale nie podoba. Noooooooooooooooo dobra jeszcze troche…
  Dobrej nocy

  • Dajamanti
   Kwi 03, 2011 @ 15:54:34

   Pięknie to napisałaś 😀 widzę że mamy trochę inne wizje ale i tak dążymy do jednego, do ponownego połączenia się z źródłem 🙂 we wcześniejszym komentarzu zapomniałem dopisać że zamierzam zabrać ze sobą swoje ego, nie tylko świadomość, ponieważ ego nie jest takie złe 😀 Ale oczywiście każdy z nas zrobi co każe mu jego indywidualne naprowadzanie wewnętrzne 🙂

   Pozdrawiam Cię w Miłości, dobranoc 😀

  • niebieskooka
   Kwi 04, 2011 @ 01:28:33

   Tylko komentarz kogoś kto czyta terrę poniżej pod tym artykułem na monitorze polskim do wysokich wibracji nie należy niestety.

 7. Sabrina
  Kwi 03, 2011 @ 12:45:56

  Dziękuję za cudowną wspólną medytację:-)

  I przesyłam Wam ciekawy przekaz, w którym jest rada jak się uwolnić od strachu. Wypróbowałam, działa:-)

  http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/04/02/30-03-2011-czynna-milosc-athos-i-re-tat-kuan-yin/

  • Soren Rewolucjonista
   Kwi 03, 2011 @ 13:33:14

   Sabrino to jest genialny przekaz!!!!!! 😀 Naprawdę!!!!! Jest tak genialny że pozwolę sobie zacytować tutaj sedno na stronie z tego przekazu co podałaś linka, aby każdy kto wchodzi na stronę Krystal to widział:

   „Czy wiecie, dlaczego te grupy (politycy, ekonomiści, wojskowi, naukowcy służący złu), które są tak nieliczne zniewoliły cały Świat i mogą robić to z takim powodzeniem?
   Ponieważ oni są ZJEDNOCZENI, są klarowni i całkowicie nakierowani (*wyjustowani) na swój cel i nic nie mogło złamać tej jedności.
   Do dziś. Bo ja teraz dbam o to aby ciemne intencje przyniesione przez nich ludziom powróciły do nich z powrotem. Niechęć, nieufność, strach, utrata mocy i wiele podobnych, co wydawało się ludziom nie do pomyślenia, wejdzie w ich codzienność.
   Zaczynają oni ze sobą walczyć i przez to się osłabiają.
   Oni mieli tak dużo władzy nad Wami, ponieważ na to zezwoliliście. Ludzie sami nie są zjednoczeni i złapali się w pułapkę przez masową propagandę, która podkreślała cały czas to, co ich dzieli.
   Połączcie się więc i stawcie czoła tym machinacjom. To jest teraz ważne. Nie pozwólcie dać się rozbić, ponieważ to jest właśnie ta Gra z której wychodzi zawsze jeden zwycięzca – zjednoczony i działający jako jedność. (…) Proszę, zjednoczcie się. Zejdźcie się we wspólnoty i zacznijcie mówić jednym głosem. My wszystkie Energie niezgody, które oni Wam wysyłają będziemy przekierowywać i wysyłać z powrotem do ich kręgu aż się oni sami zniszczą.
   Nie przyjmujcie już ich Energii (Mediów, polityków oraz Sił Ciemności którzy za nimi stoją, przypis własny)! Odrzućcie je. Dzięki temu dbacie o to, aby płynęły z powrotem do tych, którzy je wysłali. I ta zasada Tworzenia jest wszędzie aktualna. Energia która nie zostaje przyjęta, szuka sobie innego źródła, innego „adresu”, gdzie będzie mogła się pojawić. Miejsca, gdzie zostanie przyjęta i to dotyczy każdej Energii. (…)
   Jeśli w Was coś – jak np. transmisja, reportaż, news, artykuł – wzbudza strach, to zatrzymajcie to i odrzućcie od siebie poprzez poniższe ZARZĄDZENIE:

   SIŁĄ MOJEJ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI
   JA WYSYŁAM TEN STRACH Z POWROTEM DO NADAWCY”

   A więc w Jedności Siła!!! :):) Pamiętajcie ludzie – zjednoczcie własne siły jeszcze bardziej i nie dawajcie się ogłupiającym, straszącym komunikatom Mass-Mediów oraz niegodziwości elit. Tylko razem, w jedności, chociaż będzie nas mniej, możemy skutecznie dokopać tym złoczyńcom. 🙂 Pozdrawiam Was i liczę że wzbudziłem w was rycerskiego ducha. 🙂

   • Sabrina
    Kwi 03, 2011 @ 14:09:15

    Wydaje mi się Sorenie, że wielu z nas na tym Blogu ma Rycerskiego Ducha:-) Mam nadzieję, że nasza liczba będzie się powiększać:-) Na pewno tak będzie:-) Zresztą już tak się dzieje:-)

   • Sabrina
    Kwi 03, 2011 @ 14:23:37

    Proponuję przeczytanie całego (a nie tylko fragmentu) przekazu, do którego umieściłam link:-)

   • Krest
    Kwi 04, 2011 @ 03:57:52

    Soren wykonaj kilka głębokich oddechów i policz do dziesięciu… 🙂

    Kiedyś była tu gdzieś dyskusja nt. prawa przyciągania, warto utrwalić sobie sedno sprawy.
    pozdrawiam

  • Ktoś
   Kwi 03, 2011 @ 14:39:44

   Niesamowita energia z tego przekazu płynie! Tak to dosłownie odczułem.

   • Soren
    Kwi 03, 2011 @ 15:43:22

    Tak przekaz niesamowity i absolutnie alarmujący bo jeśli ludzie nie zjednoczą się to nowoczesna dyktatura w całej swej krasie murowana. Ostatnio te gagatki z ciemnych w Polsce wymyśliły sobie spis powszechny – będą sobie spisywać owce na rzeź…

    • Ktoś
     Kwi 03, 2011 @ 17:02:20

     Teraz tkwię tak jakby w nirwanie i wszystko wydaje się klarowne… Cudowne uczucie nie da się opisać. A może to wierzchołek góry lodowej. Już wiem o co chodzi, nie kierować się tym co będzie i tym co było, nie planować, nie błądzić myślami gdzieś tam, nie oczekiwać, nie czekać, nie szukać… Trzeba być TU i Teraz i w pełni poddać się nurtowi wszechświata, mówię to gdyż doznałem olśnienia, a droga do szczęścia to czysty banał. NAPRAWDĘ. Chciałbym aby trwało to wiecznie… 🙂

    • Sabrina
     Kwi 04, 2011 @ 04:05:17

     Też bym chciała taki stan osiągnąć. Ale bycie tylko TU i TERAZ nie jest takie proste.

    • Ktoś
     Kwi 04, 2011 @ 06:44:57

     No właśnie nie jest proste, teraz czuje się standardowo. Ale postrzeganie stało się inne. Grunt to nie gdybać.

    • Ktoś
     Kwi 03, 2011 @ 17:10:22

     Poddaj się nurtowi! Taki cel (po co jest cel skoro wszystko jest w teraz, a czas to abstrakcja) niech będzie waszej medytacji, jejku to takie proste, nigdy bym nie pomyślał… zawsze jest teraz i wszystko jest jednym… godziny medytacji i cel medytacji jest „ograniczeniem” do godziny medytacji i do celu medytacji. Nie nie ćpałem jak coś…

    • Sabrina
     Kwi 04, 2011 @ 08:05:36

     Wiem, że się nie naćpałaś:-) Masz całkowitą rację, bo tak jest faktycznie.

    • Sabrina
     Kwi 04, 2011 @ 04:04:10

     A propos spisu powszechnego… pytanie, jakie się nasuwa, to do czego tak naprawdę jest im potrzebny ten spis? Na pewno nie jest robiony dla naszego dobra. Tym bardziej, że za odmowę w spisie są przewidziane skutki prawne.
     Ja ewidentnie widzę w tym robotę ciemnych.

    • Soren Rewolucjonista
     Kwi 04, 2011 @ 09:34:03

     Dobre pytanie Sabrino, ale szczerze mówiąc nie chcę już w to wnikać bardziej, bo im bardziej wnikam w ich plany tym bardziej jestem przerażony i zszokowany skalą bezduszności i okrucieństwa jakie Ci obłąkani ludzie i istoty pozaziemskie którzy nimi sterują, w sobie mają i pomyśleć że są to osoby stojące na czele społeczeństwa i respektowani przez nieświadomych niczego ludzi… Pamiętajmy najważniejsze, żeby nie bagatelizować powagi sytuacji: są totalnie obłąkani, ale wyjątkowo przebiegli i nadzwyczaj aktywni, szczególnie wtedy gdy wiedzą że tracą terytorium. Oni nie pogrążają się w bierności a działają i to działają wspólnie, skłócając perfekcyjnie wszystkich dookoła, którymi chcą rządzić i mieć zysk. My też musimy działać wspólnie, położenie nacisku całkiem na indywidualizm w niczym już nie pomoże; te czasy się skończyły. Dobrze jednak że został już położony bardzo poważny zaczyn do takiej twórczej współpracy skupionej na wspólnym celu. Tak czy inaczej, m.in. w naszych sesjach naprawdę sporo pokrzyżujemy im w niecnych planach, nieważne jakie by one nie były i nieważne jaką siłą większości by dysponowali… Apropos, w jednej z sesji… stwierdziłem poważny skutek odnoszący się do tematu ze zwierzątkami. Przypadkiem zobaczyłem w TV demonstrację ludzi przeciwko okrutnemu traktowaniu zwierząt i zaraz pomyślałem że na pewno przyczyniła się do tego m.in. nasza wspólna sesja. Pozdrawiam. 🙂

 8. mary_celeste
  Kwi 03, 2011 @ 12:42:39

  ” Miłość, miłość, miłość – wyraz, który nigdy nie zmęczy…”

 9. Soren Rewolucjonista
  Kwi 03, 2011 @ 12:01:05

  Ok to zaczynamy naszą dzisiejszą sesję!!!!! 😛

 10. osiemnastka
  Kwi 03, 2011 @ 11:58:07

  uff, podniosło mnie trochę na duchu, nareszcie, czas w siebie uwierzyć 🙂
  Zawsze miałam niską samoocenę i wstydziłam się siebie przed innymi ludźmi, ale coraz bardziej zaczynam wierzyć, że we mnie też jest ta siła i moc! Że jestem częścią dobrej energii, częścią wszystkiego, a nie jakimś Alienem ;D

  • Soren Rewolucjonista
   Kwi 03, 2011 @ 12:26:35

   Tak i jesteś częścią Nowej Cywilizacji która właśnie się wyłania, nieuchronnie i nie mającej precedensu w historii Ziemii jaką znasz z podręczników i nie jest to w żaden sposób utopią: to przepiękna rzeczywistość która coraz bardziej się do Nas przybliża, do Nas którzy używają potęgi własnej myśli aby takie życie właśnie manifestować. Wiele już dokonaliście moi drodzy, ale trzeba wykonać dzieło do końca. 🙂 Pozdrawiam w duchu współpracy i jednocześnie dziękuje za udział w sesji medytacyjnej!!!!! 😀

 11. bagietka
  Kwi 03, 2011 @ 11:54:31

  Dziekuje Wam wszystkim, dajecie mi bardzo duzo dobrych uczuc. Dzieki Wam staje sie lepszym czlowiekiem

  Cud stworzenia
  Jestem jak kwiat
  którego sercem jest dusza
  z płatkami utkanymi z miłości
  pełen nektaru Boga
  kwitnący na łące życia
  by inne kwiaty kapały się w jego nektarze
  i rozkwitały w świetle

  By każde stworzenie
  poczuło zachwyt i wzruszenie
  i innym już było
  bo kto raz zobaczy kolory Ziemi
  już zawsze chce żyć
  w świecie kolorów i tęczy….

  Jestem jak kwiat najpiękniejszy
  bo Bóg go stworzył i namalował
  i natchnął zapachem słodyczy
  która wlewa się w serce i duszę
  Jam jest światłem Boga
  i solą z Ziemi zrodzoną
  zrodzoną a nie stworzoną
  bym mogła zmartwychwstać
  i żyć wiecznie …. Amen

  z blogoslawienstwem

 12. Soren Rewolucjonista
  Kwi 03, 2011 @ 11:19:18

  Uwaga! Dzisiaj o 21:00 temat sesji wydawałoby się dość przyziemny i nie pasujący do duchowości jako że dotyczący bogactwa i pieniędzy: „Sprawiedliwy podział dóbr; wszyscy ludzie mają zapewniony dostatek i dobrobyt.” Jednak bez wystarczającej ilości pieniędzy nie ma nie tylko godziwego życia ale i co najważniejsze: prawidłowego skupienia na rozwoju duchowym, ponieważ większość Energii jest zużywana na przetrwanie oraz dogadzanie w pocie czoła chorym ambicjom elit, a nie tego sobie absolutnie życzymy żeby było w świecie. Obecny świat biznesu oraz polityki jest chciwy, drapieżny i konkurencyjny do granic absurdu oraz robi wszystko co się da aby człowiek wcale się nie rozwinął, My jednak poprzez zbiorowy wysiłek energetyczny sprawimy że ich szalone plany upadną a wszystkim ludziom, szczególnie tym którzy potrzebują pomocy finansowej, poprawi się znacznie, również na tym bardzo ważnym polu!!! Liczę szczególnie na wasze wsparcie i liczę też że ta medytacja pomoże Wam i wszystkim ludziom w jeszcze większym stopniu. Za mniej niż godzinę zaczynamy. 🙂

  • bagietka
   Kwi 03, 2011 @ 11:48:17

   kochani, dzisiaj jest bardzo ważny now księżyca. Otwarcie pomiedzy Ziemia i Uniwersum, wszechswiatem. To co wyslemy dzisiaj pojdzie daleko i wroci zwielokrotnione. Wiec przylozmy sie dzisiaj :-))
   Kocham Was i blogoslawie

  • Sabrina
   Kwi 03, 2011 @ 11:52:54

   Ja na pewno będę brała w niej udział:-)

 13. mary_celeste
  Kwi 03, 2011 @ 10:05:00

  Również poczułam, jakby bezpośrednio do mnie skierowane były te słowa…
  Bardzo dodały mi wiary w siebie, w siłę mojej duchowej pracy nad sobą. Zrozumiałam, że na tej drodze traktuję siebie samą zbyt surowo, że tak naprawdę liczą się te małe, czasem nieporadne kroki w moim osobistym duchowym rozwoju.
  Dziękuję Krystal, moje wewnętrzne światło znów zajaśniało…

 14. bogusia
  Kwi 03, 2011 @ 09:49:21

  Piekne!!! Mam wrazenie, ze ten Przekaz odnosi sie równiez do mnie. Wielkie Dzieki Krystal. Codziennnie uwielbiam czytac Wasze Przekazy.Bogusia

 15. adelina
  Kwi 03, 2011 @ 09:47:27

  Dziękuję.pokrzepiło mnie.

 16. Sabrina
  Kwi 03, 2011 @ 07:25:39

  Pocieszający przekaz. Dziękuje Ci Krystal:-)

 17. kasia
  Kwi 03, 2011 @ 05:47:09

  Ojej:-). Bardzo mi dzis pomogly te slowa. Dziekuje najpiekniej jak umiem Tobie Krystal za codzienna prace. Bardzo doceniam. Od dawna sledze kazdy watek. Odkrycie tej strony bylo szybka odpowiedzia na moje modlitwy. Do tej pory niewiele sie odzywam, bo korzystam z przegladarki w telefonie, ale jestem z Wami codziennie. Jeszcze raz dzieki. Z Miloscia w sercu pozdrawiam. Kasia.

 18. ametyst
  Kwi 03, 2011 @ 05:21:50

  To jest świetny przekaz, ku pokrzepieniu serc , dla wszystkich, którzy myślą,że tak niewiele osiągnęli w rozwoju duchowym,a tak się starają! Dziękuję pięknie Krystal za Twą nieocenioną pracę dla nas wszystkich.To takie ważne w tych ciężkich czasach przeczytać te budujące słowa! Pozdrawiam z serca kochającego Ania

 19. Dajamanti
  Kwi 03, 2011 @ 04:41:21

  Bardzo ładny przekaz 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: