Nie Zabierzecie Swojej Karmy do Złotego Wieku

,

SaLuSa, 30 marca 2011

Tłumaczyli Bramin i Krystal

Od teraz powinniście już odczuwać to, co ma miejsce w świecie.  Jeśli kiedykolwiek chcieliście dowodu, że masowa świadomość jest potężnym narzędziem, trzeba tylko zarejestrować sobie jak wiele krajów jest pod presją zmian.  Wydaje się, że nie ma różnicy, jak potężni są władcy, ewentualnie ludzie otrzymają to czego się domagają.  Czasami nie jest to osiągalne bez przemocy, ale nawet mimo, iż ludzie są często źle wyposażeni to odnoszą sukcesy.  Materializm nie może być kontynuowany, ponieważ nie jest w stanie iść do przodu w wyższych wibracjach Wzniesienia.  Dlatego też zmiany finansowe są najbardziej daleko idące.  W przyszłości pieniądze nie będą w użyciu, ponieważ nie będzie to konieczne.  Tworzenie bogactwa nie będzie punktem centralnym jak jest teraz, ponieważ dzielenie się stanie się normalne i nikt nie będzie dążyć do tego, aby mieć więcej niż potrzebuje.  Zrodzi się zupełnie nowy tok myślenia, który będzie przedkładać najpierw potrzeby innych, aż do momentu, gdy każdy będzie mieć sprawiedliwy podział korzyści ze wszystkich swoich prac.  Praca nie będzie w rzeczywistości zajmować tyle czasu co teraz i będziecie go mieć wystarczająco dużo dla swoich ulubionych zajęć.  Nigdy nie mieliście być niewolnikami tych korporacji, które wymagają tak wiele od swoich pracowników.

Kiedy ponownie zjednoczycie się ze swoim Wyższym Ja, staniecie się Galaktycznymi Istotami, pełnymi twórczych sił.  Dzięki niemu rozwiniecie też te niezbędne siły kontroli do wykonywania zadań z wizją, która poszukuje najlepszych rozwiązań dla wszystkich dusz.  Wasz wysoki poziom świadomości zwiększy wasze poczucie Jedności i wytworzą się zgrupowania dusz o podobnych wibracjach.  W tak wysokim stadium ewolucji, będziecie mieli wolny wybór; którą drogą podążać,  gdy Wzniesienie będzie ciągłym procesem.  Rodziny nadal będą się tworzyć i  porody zawsze będą planowane, nigdy nie będąc przypadkowymi.  Jednak w wyższym wymiarze narodziny są zupełnie inne niż w waszym obecnym doświadczeniu na Ziemi.  Dusza dołączy do swojej rodziny zgodnie z umową w stanie pół-dorosłym, co będzie świętym wydarzeniem  traktowanym z wielkim szacunkiem i dziękczynnością.  Rodzice będą wybierani według tego, co będą mieli do zaoferowania dla nowo przybyłych dusz.  A te dusze będą miały wyraźny plan na życie, o którym rodzina będzie wiedzieć wcześniej.

Jest tak wiele co się zmieni i wasz styl życia będzie o wiele bardziej satysfakcjonujący, radosny i wyjątkowo przyjemny.  Wychodząc z obecnego cyklu dualności nie zabierzecie swojej karmy, dlatego też musicie się z niej oczyścić przed Wzniesieniem. Warunki są zatem po części niezbędne dla dusz, aby miały okazję to zrobić.  Jeśli w chwilach spokoju dokładnie przemyślicie obecny okres w waszym życiu, niemal na pewno odkryjecie z jakiego powodu tu jesteście.  Powinniście intuicyjnie pozbierać swoje słabości i to pomoże wam dużo łatwiej je usunąć.  Nie bójcie się przyznać przed samymi sobą czym one są, poniewaz jest to pierwszy krok do wybaczenia sobie.  Te myśli, które nagle pojawią się w waszych umysłach bez bezpośredniej intencji z waszej strony są bardzo dobrą wskazówką, .  Gdy staniecie się bardziej zdolni do przyjmowana większej energii światła, to także wasza siła się zwiększy i będziecie doświadczać niższe wibracje bez wpadania w nie.  Doprawdy, kiedy staniecie się ekspertami w skupianiu się, wasze Światło stanie się dla was ochroną.

Tak jak często was informowaliśmy, jeśli raz wyrazicie intencję Wzniesienia  to je osiągniecie.  Staniecie się zmotywowani i przyciągniecie do siebie wyższe energie, a wasze decyzje będą inspirowane duchowo i wasza wiedza będzie wzrastała bardzo szybko.  Także my długo przed końcem cyklu przybędziemy na Ziemię, aby udzielić wam wszelkiej pomocy koniecznej dla waszego sukcesu.  Niezależnie od innych aspektów w waszym życiu, osiągnięcie Wzniesienia jest przecież głównym celem waszych wielu inkarnacji na Ziemi.  Pokonaliście długą drogę i doświadczyliście tak wiele w ludzkim życiu.  Poznaliście jego moc i słabości ciała, i siłę duszy z jej nieskończonym życiem i podróże z gwiazd.  Naprawdę sprawdziliście się do granic możliwości.

Teraz zbliża się czas, kiedy możecie zostawić to wszystko za sobą i cieszyć się nagrodą za tak ciężką pracę.  Wasza wytrzymałość była tak wielka, że gdy nawet zeszliście w historii na samo dno to nigdy nie straciliście zupełnie z oczu tego, kim naprawdę jesteście.  Będziemy wam przypominać, jak wielkimi jesteście i nie będziemy tego robić, aby karmić wasze ego, i będziemy was zapewniać, że jesteście o wiele więcej niż tylko ciałem fizycznym.  Jest jeszcze teraz tak wiele dusz, które nie zostały w pełni obudzone i nie mają one pojęcia, że ​​są iskrą Boga z całym potencjałem, aby stać się sami bogami.  Jeszcze raz, będzie wiele nauk wam przekazanych, abyscie zrozumieli prawdę o wszystkich formach życia.  Wszystkie posiadają stopień świadomości i wszystkie mają istotę w uniwersalnej energii, która jest Bogiem.

Wiemy, że niektórzy ludzie ciągle drwią z idei wyrażanych o waszym prawdziwym pochodzeniu.  Jednak wiemy, że z czasem otworzą się na nie, choć w tym czasie zmiany ich interpretacji są zbyt trudne, aby je  kontemplować i wchłonąć.  Z tego samego powodu, nasze zapoznanie się z wami jest raczej długoterminowym zadaniem.  Powoli, ale pewnie, jest o wiele łatwiejszym sposobem zapoznania was z prawdą.  Dla ludzi jest szokiem, gdy dowiadują się, że ich umiłowane przekonania były zupełnie błędne i to jest czasem zbyt dużo, aby przyznać się przed samym sobą.  Wierzymy, że ewentualnie, gdy otwarcie wam się pokażemy, prawda o nas i naszych relacjach z wami będzie przedyskutowana i ludzie generalnie wykażą więcej akceptacji dla nas.  Nie ma z pewnością czego się obawiać, poniewaz konsekwentnie wykazujemy, że przybywamy w pokoju.

Nasze działania są teraz częstsze w waszym imieniu, chociaż niekoniecznie jesteście tego świadomi, ale wkrótce stanie się to bardziej ewidentne, gdy zaczniemy wykonywać naszą pracę na waszych oczach.  To doprowadza nasz otwarty kontakt coraz bliżej, ale i tak będziemy działać za pośrednictwem kanałów dyplomatycznych.  Do tej pory honorowaliśmy wasz protokół, ale zastrzegamy sobie prawo do działania jeśli to będzie konieczne, gdy zaistnieje jakakolwiek próba zagrożenia naszej obecności.  Niemniej jednak idziemy drogą pokojowych negocjacji i nigdy nie będziemy agresorami.

Jestem SaLuSa z Syriusza, stałem się bardziej zaznajomiony z życiem ludzi na Ziemi, którzy są podziwiani i ogromnie kochani przez Kosmiczne Rodziny.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey

http://galacticchannelings.com/english/mike30-03-11.html

20 Komentarzy (+add yours?)

 1. Jacek
  Kwi 07, 2011 @ 23:32:15

  Czuję to po samym sobie, że karma wojowników jest szczególnie ciężką karmą [opisuję cierpienia związane z tą karmą na stronie http://www.przeslanie.info] – pocieszające jest więc to, że w Złotym Wieku zostanie ona niejako anulowana – i dalsza pokuta już nie będzie konieczna !!!? PIĘKNIE !!! Bogu niech będą dzięki i naszym Siostrom i Braciom z Kosmosu, którzy chcą terraformować Ziemię do poziomu bezinteresownej miłości !!! Pozdrawiam.

 2. Kalim
  Kwi 02, 2011 @ 13:57:24

  Pozdrawiam wszystkich! Czytając nagromadzone tutaj i na całej stronie komentarze nie mogę się oprzeć cudownemu wrażeniu jakie sprawiacie, będąc tak bardzo połączonymi ze światłem. Istotnie, jesteśmy jednością i błogosławiony ten który ma wiedzę i ją wykorzystuje. W tych magicznych czasach przed każdym z nas stoją niebywałe wyzwania wiodące do wyższej świadomości. Życie staję się coraz bardziej pełne gdy uświadamiamy sobie kim jesteśmy. Pamiętajcie, że światło i boska miłość bezustannie na nas spływają. Mistrzowie, Anioły, Przewodnicy i inni, w imię Jedynego Absolutu działają na rzecz ludzkości i każdy może się o tym przekonać. Pamiętajcie o codziennym wysyłaniu światła i miłości do ludzkości oraz Ziemi. Nasze wysiłki mają znaczenie!

 3. bagietka
  Kwi 02, 2011 @ 12:53:21

  pieniadze sa tylko jednym z wielu tworow tozsamosci, ktora probuje wszystko wartosciowac. Wszystko co jest oparte na wartosciowaniu nie ma nic wspolnego z Bogiem i z nami istotami duchowymi. Pieniadze straca warosc automatycznie gdy zmienimy swoja gestosc. Jestesmy jednoscia. Gdy nasze wibracje sie podniosa, zmieni sie tez gestosc naszego „ciala” zaczniemy przenikac sie wzajemnie i bedziemy to czuli.
  Prostota zycia stanie sie powszechna, bo ludzie beda dostrzegac ulude rzeczywistosci, ktora stworzyli. To bedzie calkowicie inny Swiat. Powiedzmy ze dla niektorych z nas jest jeszcze za wczesnie. Bo najpierw musimy uwierzyc a potem to samo sie zmieni. Nie zmieniajmy niczego na zewnatrz nas, zmienmy sposob widzenia siebie w tym swiecie. My jestesmy tworcami.
  Jestem swietym dzieckiem Boga i stworca. To co nalezy do mojego ojca, nalezy rowniez do mnie.
  Ja zyje w swiecie, ktory stworzylam, wiec jezeli mi sie on nie podoba to moge go zmienic. Wiec robie to! Biore na siebie odpowiedzialnosc, nikt mi tego nie robi.
  Dobrej nocy kochani.

 4. Soren
  Kwi 02, 2011 @ 11:40:17

  Przypominam, że dzisiaj kolejna sesja o 21:00 czasu polskiego, wizualizacja naszych ukochanych zwierzątek i atmosfery Miłości i jedności z nimi. Temat: „Zwierzęta są traktowane z Miłością i troskliwością”. Zapraszam do udziału w naszej grupie medytacyjnej. 🙂

 5. Ktoś
  Kwi 02, 2011 @ 10:01:10

  O to coś, co jeszcze bardziej otworzyło mi oczy i dało do myślenia. (Oczywiście należy przeczytać wstęp, który jest tam napisany, żeby nie traktować wszystkiego dosłownie):
  http://thelinked.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=7&id=32&Itemid=50

  Bardzo gorąco polecam!

 6. wedrussa
  Kwi 02, 2011 @ 00:52:44

  A ja podzielę się z Wami moim snem sprzed 2 tyg. Widziałam w moim śnie dwóch mężczyzn pod krawatem trzymających po banknocie w ręce. Tło za nimi było jednolicie jasne a oni zdawali się być w pracy, nie dziwiło ich otoczenie świetlne. Obaj stali tacy eleganccy w garniturach i z biznesowym uśmiechem wymieniać mieli oba banknoty, kiedy nagle ( w przybliżeniu) zauważyłam jak znikają poszczególne literki,cyferki,rysunki,logo itd. W tej samej chwili zorientowali się, że trzymają w rękach białe-czyste papierki. Wydawali się być strasznie zmieszani i sen odszedł pozostawiając mnie w błogim uczuciu zakończenia tej monetarnej traumy.
  Pozdrawiam

  • Sabrina
   Kwi 02, 2011 @ 02:53:13

   Dziękuję Wedrussa:-)

  • Dajamanti
   Kwi 02, 2011 @ 04:30:35

   Myślę że Twój sen Wedrussa, powinien wyjaśnić wszelakie pytania, na temat odrzuceniu materializmu 😀 w prosty i jakże wyjaśniający sposób 😀

  • Soren Rewolucjonista
   Kwi 02, 2011 @ 05:41:48

   Wedrussa chciałbym się zapoznać z przekazem Anastazji odnośnie Nowej Cywilizacji. Proszę wyślij mi go na meila: soren7777@wp.pl. Z góry dzięki. 🙂

 7. sipapuni
  Kwi 01, 2011 @ 22:58:31

  kochani
  w ciągu ostatnich kilku lat niemal całkowicie odrzuciłam pieniądze próbując żyć bez nich, kontestując wymianę energii na pieniądze i naginanie tej energii aby je uzyskać zamiast skupiania się na rzeczywistych wartościach którymi chcę karmić świat. żyłam w bardzo trudnych warunkach, często musiałam zmieniać miejsca do życia, palić w piecu, znosić zimno, brak wody bieżącej, i innych wygód. wymyślałam wizje podobne do zawartych w tym przekazie. stworzenie społeczeństwa opartego na bezgranicznym zaufaniu, w którym każdy po prostu dzieli się z innymi tym, co jest najlepsze.
  niestety w obecnym świecie ten sposób myślenia i postępowania doprowadził mnie do totalnej klęski, straciłam możliwość codziennej opieki nad moimi dziećmi, poczucie relaksu, pewność siebie. teraz powoli wracam, właśnie przez zarabianie pieniędzy w sposób uczciwszy niż przed ich odrzuceniem, robiąc projekty społeczne. chcę przez to powiedzieć, że nie ma nic wesołego i budującego nie mieć gdzie mieszkać ani co jeść, rodzi się z tego dojmujące poczucie braku wpływu na otaczającą rzeczywistość.

  miłość do wszystkich i do wszystkiego jest dobra odpowiedzią na pytanie jak się oczyścić, ale dla mnie zbyt ogólną. są osoby które mimo mojej miłości do nich wciąż mnie ranią, i często odczuwam bardzo silny lęk i agresję.

  jak się oczyścić?

  pozdrawiam wszystkich
  ag

  • Krest
   Kwi 02, 2011 @ 12:57:30

   może poprzez wybaczanie i wdzięczność. jest taki hawajski proces ho’oponopono. poczytaj.
   pozdrawiam

 8. bloff
  Kwi 01, 2011 @ 15:32:05

  Dziękuje za tłumaczenie Kristal oraz Bramain ;*

 9. Dajamanti
  Kwi 01, 2011 @ 12:50:22

  Już nie mogę się doczekać ich przylotu na naszą planete 🙂 a swoją drogą ciekawe jak wygląda SaLuSa 😀

  • emin
   Kwi 01, 2011 @ 14:17:02

   Oby nie było tak jak w serialu V (Visitors-Goście). Kiedyś czytałem taki channeling, w którym właśnie nas ostrzegano przed takim scenariuszem.
   Mam jednak nadzieję, że tak nie będzie. Dzięki Krystal za tłumaczenia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie w Miłości.
   Namaste

 10. sipapuni
  Kwi 01, 2011 @ 12:24:27

  trafny przekaz, wiem, od dawna przeczuwam transformację cywilizacji pieniądza. teraz, w tym momencie, pytam – w jaki sposób się oczyścić? konkretnie – jak?

  • Sabrina
   Kwi 01, 2011 @ 12:56:58

   Nic lepiej nie oczyszcza jak Miłość do wszystkiego i wszystkich, a także medytacja (podnosi wibracje). 🙂

  • Dajamanti
   Kwi 01, 2011 @ 12:59:43

   Witaj Sipapuni
   Pytasz:”w jaki sposób się oczyścić?”. Odpowiedź jest bardzo prosta. Odrzucenie materializmu oznaczą mniejszą koncentracje na bogactwie i dużej ilości pieniędzy a większą na miłości, wolności i przemianie naszej planety. Wiedz że całkowite odrzucenie pieniądza jeszcze w tym czasie, jest błędne, ponieważ nasze życie opiera się na wartości materializmu. Oczyścić się, oznacza aby skupianie na bogactwie finansowym, nie było twoim jedynym celem życia, zwłaszcza w tym okresie. Lecz delikatne prze kierunkowanie myśli i emocji w proces wznoszenia i transformacji planety do 5D.
   Pozdrawiam z Miłością.

   • Cristo
    Kwi 01, 2011 @ 15:06:51

    Pieniądze to nie jest materializm. Pieniądze są formą energii, jak wszystko inne. Nie są ani dobre, ani złe. Są neutralne. To ludzkie cechy sprawiają, że dla jednych są bogiem mamoną, często kojarzene w naszym świece z władzą. Dla innych są po prostu środkiem wymiany i jednym z lepszych wynalazków ludzkości. To serce i to co się w nim ma determinuje, czym te pieniądze będą w tym życiu.
    Nie jest możliwe doświadczanie wielu rzeczy bez pieniędzy. Nie można zapłacić za internet nie mając pieniędzy i wtedy nie można byłoby czytać tego bloga. Ja, lubię pieniądze. Pieniądze lubią mnie. Więcej pieniędzy płynie do mnie. Mogę sobie pozwolić na dużo dobrych doświadczeń w tym życiu, co nie byłoby możliwe bez pieniędzy, bo nie mógłbym komuś zapłacić za jego pracę.

    Poza tym jak można się nie koncentrować na bogactwie na tej przebogatej planecie? Na bogactwie, które jest wokół.
    Ludzie mają tyle ograniczających przekonań o bogactwie, pieniądzach, że wszystko wrzucają do jednego worka materializmu.

    • Dajamanti
     Kwi 01, 2011 @ 15:25:40

     Cristo, musisz zrozumieć że są ludzie którzy skupiają się pozytywnie na pieniądzach i je wydają w bardzo rozsądny sposób lub na szczytne cele, to inne wibracje. Oraz są też ludzie, którzy za wszelką cenę dążą do pieniędzy nawet w agresywny sposób, aby dzięki nim przejąć kontrole i władzę nad innymi istotami, to zupełnie inne wibracje. Czujesz tą różnicę miedzy tymi wibracjami, oraz sposób wydawania i zarabiania pieniędzy?
     Wiedz, że w 5D, będą inne bogactwa dostępne dla ludzi, oraz wycofana forma pieniężna. SaLuSa w tym przekazie miał na myśli, istoty które teraz za bardzo przywiązały się do formy pieniężnej, miłują ją i czczą, zostaną w dalej w 3D. Natomiast istoty, które koncentrują się, jak Ty to ująłeś: „na bogactwie tej przebogatej planecie, które jest wokół”, dostrzegą zupełnie inne bogactwa, czekające na nich w 5D 🙂
     Pozdrawiam Cię.

 11. Dorota
  Kwi 01, 2011 @ 10:41:54

  Dziękuję Ci Krystal za tą stronę.
  Pozdrawiam Ciebie z Miłością i Pokojem.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: