To co Wydaje się Być Chaosem jest Zmianą

.

.

Arkturiane

Przekazała: Marilyn Raffaelle, 19 marzec, 2011

Przetłumaczyła: Marzena Nowak

.

Pozdrowienia moi drodzy,  powracamy, aby z wami porozmawiać  o wielu rzeczach, których doświadczacie i o tych, których będziecie wkrótce doświadczać.  Widzimy, że szybko poruszacie się w kierunku wyższych energii i z tego powodu będziecie obserwować o wiele więcej zmian na waszej drogiej planecie Ziemi.  Jesteście świadkami energii przemian w waszych systemach finansowych; systemu , który jest pełen nierówności i fałszywych obietnic złożonych przez tych , którzy chcą abyście zmagali się w ciemności.  Widzimy jak zaczynacie wreszcie pojmować, że jest coś więcej niż życie w taki sposób w jaki zostaliście zmuszeni wierzyć.  Widzimy jak zaczynacie zdawać sobie sprawę, że wszyscy jesteście Jednością – jednym Życiem manifestującym się jako indywidualne życia; świadomością dokonującą koniecznych zmian na waszej planecie, aby wznieść siebie i ją samą ku nowej energii.  Widzimy jak budzicie się do idei prawdy; idei, które pozwalają szanować zarówno siebie jak i innych w sposób jaki nie był możliwy wcześniej na Ziemi.  To, co obserwujecie, ten chaos jest uwalnianiem starych i negatywnych energii.  Prosimy starajcie się nie wchodzić w tą energię strachu; to wszystko jest częścią tych, którzy to wybrali.

Bądźcie gotowi by przywitać waszych braci i siostry z wewnętrznej Ziemi i innych planet, albowiem oni oczekują na wasze powitanie i nie będą mogli wam pomóc dopóki nie zaakceptujecie ich jako prawdziwych i o to ich nie poprosicie.  Musicie zrozumieć, że ponieważ jesteście istotami wolnej woli,  nikt, nawet te wysoko rozwinięte istoty próbujące asystować ziemi nie mogą po prostu pojawić się i zmienić wasz świat ( to jest wasza robota) – nawet wtedy gdy wiedzą, co dokładnie jest jej potrzebne.  Ci z was, którzy wołają o pomoc, najpierw muszą zająć sami jakieś stanowisko.  To jest moment, który budzi was  do waszej własnej mocy, Kochani, budzi was do zdania sobie sprawy z tego, że skoro jesteście Boskością możecie też dostąpić prowadzenia z wnętrza własnej świadomości.  Nadszedł czas, aby zająć konkretne stanowisko w sprawie, która wiecie, że jest prawdą i wypowiadać się, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Widzimy wiele nadchodzących zmian w tym roku, ale zrozumcie, że wszystkie te zmiany to efekt  energii działających w danej chwili.  W związku z tym prognozy mogą często wydawać się błędne tylko dlatego, że energia zmieniła się od tego momentu, gdy taka prognoza została postawiona. Widzicie, tworzycie swój świat chwila po chwili.  Wy dokonujecie zmian, i to wy ludzie Ziemi jesteście tymi, którzy przybliżają Gaję do jej i waszego Wzniesienia. Wszystko przebiega zgodnie z planem, w rzeczywistości jeszcze szybciej niż wcześniej uważano, ponieważ wielu już się przebudziło i wielu zalewa świat światłem świadomości.

Wydarzenia z ostatnich miesięcy będą się nadal rozwijać, ponieważ tylko poprzez rozpuszczenie starych struktur energii można zbudować nowe.  Widzimy więcej doświadczeń ziemskiego chaosu   przez jakiś czas, ponieważ te wydarzenia wniosą potrzebne zmiany w jednostkach, grupach, kulturach,  strukturach sztywnych przekonań i Gai.  Gaja próbuje dostosować się w sposób, który umożliwia jej manifestowanie energii nowego wymiaru.  Próbuje ona wprowadzić te zmiany w możliwie najprostszy sposób, ale czasami po prostu nie ma innego sposobu, aby tego dokonać.  To, co wydaje się być chaosem jest zmianą.

Widzimy wasz świat świecący światłem transformacji, światłem odzwierciedlającym zmianę energii i światłem odzwierciedlającym prawdę.  To denerwuje tych, którzy utrzymują status quo, aby utrzymać was w ciemności, by tak rzec, ponieważ oni teraz tracą nad wami władzę.  Kiedy już przebudzicie się do własnej mocy, nie będzie już potrzeby zorganizowanych religii, kościołów, rządów i tzw. ekspertów mówiących wam co robić.  Propozycja ta często obraża tych, którzy machają swoimi flagami i krzyczą  z bezkrytycznym entuzjazmem „mój kraj, dobry czy zły”.  Jednakże świat nie może już dłużej grać w tę grę, bo teraz nadszedł czas na odebranie z powrotem swojej mocy.  Rząd  – tak, ale rząd dla ludzi i rządzony przez ludzi, a nie w stylu „dla nas poprzez waszą ciężką pracę”.  Kościoły – tak, ale kościoły, które uczą słuchać własnego wnętrza a nie głosić, że tylko ich przywódcy znają odpowiedzi, więc musicie za nimi podążać, a najlepiej przynosić im duże sumy pieniędzy.

Wiele tajnych spotkań ma miejsce w tych czasach odzwierciedlające element waszego świata, który ​​stara się utrzymać „domki z kart” w tym samym miejscu, albo poprzez swoją ignorancję albo egoistyczne zamiary.  Jednak to, z czego oni nie zdają sobie sprawy, to fakt, że energia, która utrzymuje wszystkie „domki z kart” na miejscu szybko ulatnia się i zmienia w nową i wyższą energię, co z kolei przejawia się w nowych i pozytywnych rozwiązaniach, które wspierają Boską indywidualność całego stworzenia.

Trzymajcie się mocno swoich kapeluszy, moi Drodzy, bo ostra jazda dopiero się zaczyna, ale zawsze wiedzcie, że wszystko przebiega zgodnie z planem Bożego oświecenia.  Nie bójcie się pozostawić za sobą wszystkich swoich starych pojęć i przekonań, jako że wszystko co prawdziwe, nigdy nie może zostać utracone.  To tylko to, co stare i nieprawdziwe kończy się.

Założyciele USA spisali konstytucję na wysokim poziomie świadomości.  Były to przebudzone istoty i były kierowane przez Światło.  Ta inspirowana Boskością konstytucja często była później wypaczana, by służyć żądzom tych, którzy chociaż inteligentni, nie byli tak oświeceni jak założyciele i manipulowali słowami i znaczeniami tak, by służyło to ich własnym interesom.  Jednak nie wszyscy liderzy są z tej energii.  Istnieją pewni mężowie stanu wśród polityków, których należy popierać i słuchać.  Oni też mają trudności ze znalezieniem odpowiedzi na wszystko, co obecnie  dzieje się w tych czasach.

Wasz prezydent (USA) jest rozwiniętą istotą, ale nie wolno mu przedstawiać jego światłych idei w tej chwili, ale będzie miał wkrótce taką możliwość.  Wysyłajcie mu Światło, moi Drodzy, bo jego sposób rozumienia i działania ma obecnie tak wiele przeszkód.

Właściwie jest to czas na radość, bo zaczynacie dostrzegać rozprzestrzeniającą się zmianę.  Trzymajcie się mocno prawdy pomimo wydarzeń na świecie i wiadomości w mediach.  Bądźcie otwarci na nowe urzeczywistnianie i powiedzcie swojej Wyższej Jaźni, że jesteście gotowi się Wznieść.  I trzymajcie się, moi Drodzy, ponieważ wszystko, co było wam drogie a jest w starej energii ulegnie zmianie.  Bez oporu, pozwalajcie, aby odeszło wszystko,  co jest skończone w waszym świecie, pozwalając odejść wszelkim konceptom opartym na dualności i separacji, abyście mogli unosić się na wiązce Światła i świadomości pełni radości i obfitości wszelkiego rodzaju.

Jesteście cali, kompletni, bezwarunkową miłością, teraz i zawsze, zawsze nią byliście i zawsze nią będziecie niezależnie od obecnej sytuacji lub od tego jak to pozornie wygląda.

Jesteśmy Grupą Arkturian

http://www.onenessofall.com

http://stevebeckow.com/2011/03/arcturian-group-march-19-2011/

38 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Mar 30, 2011 @ 22:32:41

  Hej, już 13 Czytelników przyjęło zaproszenia do współautorstwa nowego blogu!
  Dostałam prośbę, aby czas medytacji zmienić na godz 20.30
  Można ten czas wziąć też pod uwagę. Wiem, że są to początki i ewentualnie dobierzemy czas, który będzie odpowiadał większości. Muszę Wam powiedzieć, że bardzo się przyjemnie medytuje w grupie 😉

 2. Sabrina
  Mar 30, 2011 @ 13:37:40

  Do Sorena.

  Nie wiem, czy czytasz wszystkie komentarze… W jednym z nich napisałam, dlaczego powinniśmy poświecić najbliższą medytację wodzie. Przeczytaj mój komentarz i proszę Cię przemyśl to:-)

 3. bagietka
  Mar 30, 2011 @ 13:13:56

  Mam ksiazke Masaru Emoto, przepiekne zdjecia. Sama programuje wode (wg metody Silvy) i robie wode ksiezycowa. Sa dwie najwazniejsze rzeczy w naszym dniu powszednim. Jakosc chleba i jakosc wody. Chleb jest symbolem milosci i powinnismy go darzyc szczegolna miloscia i wdziecznoscia. Woda jest naszym srodowiskiem i czescia nas.
  Dzisiejsza medytacja sprawila mi duzo radosci i podzialala 😉 jestem spokojna i jest mi poprostu dobrze. Mielismy wielu gosci. Nie znam sie na znaczeniu kolorow w aurze, ale po naszej medytacji aura Ziemi otoczona byla niebieskim pierscieniem. Moze ktos to zinterpretuje?
  Dziekuje Wam z calego serca za dzisiejsze wzruszenia.
  z miloscia

  • Sabrina
   Mar 30, 2011 @ 13:27:29

   Ja też mam bardzo pozytywne doznania po dzisiejszej medytacji:-) Bagietko, czy Ty widzisz aurę?

   • Soren
    Mar 30, 2011 @ 13:33:00

    Szkoda że nie ma Omegi i innego speca od aury. 🙂 Ale może się takowy znajdzie???? ;p

    • wedrussa
     Mar 30, 2011 @ 14:21:35

     Niebieska aura z iskrami oznacza rychłą śmierć istoty ( myślę, że można śmiało zinterpretować to końcem 3 gęstości – THE END taki właśnie). Bez migoczących drobinek jest zwykle widoczna od koloru jasno-żółtego 🙂
     Ja widzę aury. Pozdrawiam

    • Sabrina
     Mar 30, 2011 @ 14:25:34

     Oj, to super:-) Dziękuję za odczytanie nam tej aury:-)

    • Soren
     Mar 30, 2011 @ 14:35:59

     Ja też dziękuje za odczytanie aury. 🙂 Mam pewne przypuszczenia że już w kwietniu tego roku, nastąpią przyspieszone, ogromne zmiany na Ziemi w kierunku wyższej czwartej gęstości (5D), dzięki waszemu rzetelnemu wsparciu w energetycznych sesjach właśnie!!!!! A tak na marginesie powiem że cały czas mam w głowie twój utwór Wedrussa z youtube, ten w którym w filmiku pojawia się twarz Anastazji… Genialny wokal!!!! 🙂 To jest właśnie ten prawdziwy zwiastun Nowej Cywilizacji, Nowej Ziemii, Nowego Człowieka… 🙂

    • wedrussa
     Mar 30, 2011 @ 14:45:21

     Dziękuję Soren za słowa uznania. Ja muszę wam powiedzieć, że odczuwam bardzo zmiany magnetosferyczne ziemi i od wczoraj chodzę jak pijana, właśnie natrafiłam na filmik na YT co się wczoraj zdarzyło z naszą planetą. Zobaczcie. Zanikły oba pola północne i południowe na chwilę! Jeśli wierzyc Drunvaldo ( ja mu wierzę) – to jeśli całkowicie zaniknie to pole magnetyczne po 2 – 3 tygodniach poród do 5 mamy za sobą!

 4. adelina
  Mar 30, 2011 @ 12:34:29

  do Sorena

  Jest taka prosba z Japonii
  Procedura modlitwy:
  Miejsce: dowolne
  Dzień i godzina: 31 marca 2011 (czwartek)
  Godzina: 12:00 niezależnie od strefy czasowej

  Proszę wypowiedzieć następujące zdanie:

  Wodo z Fukushima, przykro nam, że tak cierpisz.
  Wybacz nam. Dziękujemy, kochamy cię.

  Proszę wypowiedzieć te słowa na głos lub w myślach.
  Można je powtórzyć trzy razy (…)

  Dziękuję bardzo z całego Serca.

  Z Miłością i Wdzięcznością,
  Masaru Emoto,
  Wysłannik wody

 5. Soren
  Mar 30, 2011 @ 11:59:11

  Na moim zegarku jest już 21:00 więc zaczynamy sesję!!!!!!!!! 😀

 6. Soren
  Mar 30, 2011 @ 10:33:43

  Sabrino dobry kierunek, ale ja bym wtedy proponował nacisk ogólnie na ekologię i dbanie o naturę. Np w stylu: „Wszyscy ludzie dbają o środowisko naturalne.” 🙂

  • Maxea
   Mar 30, 2011 @ 11:56:46

   Zaczynamy?

  • Sabrina
   Mar 30, 2011 @ 12:44:49

   Tak to jest dobra myśl. Ale z naszą wodą jest niedobrze i wskazane byłoby poświęcić jej odrębną medytację. Na stronie „Czas przebudzenia” jeden japoński naukowiec poprosił o modlitwę /medytację w sprawie wody.
   Soren, może najpierw poświęcimy medytację w celu oczyszczenia wody, a następnie pomedytujemy w sprawie ochrony środowiska w ogóle…?
   Pamiętajmy, że nasz organizm w 70 % składa się z wody. Tornada, huragany, trąby powietrzny, kwaśne deszcze itd. występują ponieważ woda paruje i jest jak jest:-/ Wszystko żyje i funkcjonuje dzięki wodzie. No to jak Soren… przekonałam Cię:-/

   • Soren
    Mar 30, 2011 @ 13:43:26

    Dobra tak też możemy zrobić. Poświęcimy na to osobną medytację tego japońskiego naukowca, a potem zaczniemy już ogólną dotyczącą ochrony środowiska naturalnego. Adelina zaproponowała tą medytację odnośnie wody na jutro o godz. 12, i mi ta godzina akurat pasuje, tylko nie wiem jak pozostałym ludziom…

    • Sabrina
     Mar 30, 2011 @ 14:05:45

     Ja się postaram, ale nie obiecuję. Jeśli znajdę czas o 12.00 to na pewno pomedytuję:-)

 7. ada
  Mar 30, 2011 @ 10:32:06

  Dla wszystkich , „którzy widzą DROGĘ”:

 8. Sabrina
  Mar 30, 2011 @ 10:14:43

  Do Sorena.
  Soren, taka moja sugestia… Może jutro poświęcilibyśmy medytację w celu oczyszczenia wody? Jak ona jest dla nas ważna, do tego nikogo przekonywać nie trzeba; jak bardzo zanieczyszczona – też nie. Już dawno zostało udowodnione, że medytacje oczyszczają wodę i to że woda zapamiętuje emocje. Kierować do niej należy miłość i wdzięczność. Co Wy na to?

 9. adelina
  Mar 30, 2011 @ 09:00:20

  Fajnie 21.00 to dobra pora. Pozdrawiam wszystkich

 10. Mikołaj Rozbicki
  Mar 30, 2011 @ 07:38:17

  Nie zapominajcie o cotygodniowej medytacji wspólnej z Radiu Bez Cenzury (radiobc.pl) w każdą niedziele o 22.15

  Medytacje w intencji pozytywnej transformacji naszej planety!

 11. Sabrina
  Mar 30, 2011 @ 07:09:17

  Dzięki Piotrze:-) Super:-)

 12. Soren Rewolucjonista
  Mar 30, 2011 @ 05:09:40

  Witajcie. Proponuję dzisiaj sesję energetyczną na godzinę 21:00 czasu polskiego. Temat sesji: „Pokój i harmonia ogarnia całą kulę ziemską.” Dlaczego taki temat? Dlatego że wszędzie są niezliczone punkty zapalne i konflikty na Ziemii, nie tylko w Libii, czy Syrii, ale w Afryce, w Azji, Ameryce Południowej Środkowej na różnym tle: rasowym, ekonomicznym, etnicznym czy też klasowym. Wizualizujcie całą kulę ziemską którą obejmujecie świetlaną energią Waszej harmonii i wewnętrznego spokoju. Pozdrawiam i liczę na liczne uczestnictwo z Waszej strony w tej sesji. 🙂

 13. Sabrina
  Mar 30, 2011 @ 04:36:54

  Dzięki Krystal, za ten Blog i ten „medytacyjny”:-)

 14. krzysiek
  Mar 30, 2011 @ 04:35:28

  CIESZĘ SIĘ ŻE JESTEŚ! POZDRAWIAM Z MIŁOŚCIĄ!

  KRZYSIEK!

 15. krystal28
  Mar 29, 2011 @ 21:22:11

  Cieszę się, że tak wiele osób chce uczestniczyć w naszej nowej grupie medytacyjnej. Wszystkim tym co wykazali swoją chęć wysłałam zaproszenia do współautorstwa tego nowego blogu. Proszę więc, zaakceptujcie te zaproszenia, w ten sposób będziecie mogli tam wpisywać swoje myśli i sugestie. To naprawdę jest łatwe. Nic nie będzie wysyłane na Wasze emaile, ponieważ będziecie mogli się wspólnie komunikować na tym nowym blogu. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem w miarę możliwości. Miałam dzisiaj częste przerwy w połączeniu Internetu od samego rana. Mam nadzieję, że jutro nie będę miała tego problemu.

  • Dajamanti
   Mar 30, 2011 @ 01:38:12

   No tak Krystal, jak to mówią „w kupie siła” i to dosłownie 😀 Dlatego wspólna medytacja ma ogromną moc, na wibracje naszej ukochanej planety jak i ludzi na niej żyjących. Bardzo się cieszę że Twój blog spełnia już tyle funkcji, a najlepszą z nich jest: Ukazywanie i czynienie miłości w najróżniejszych postaciach.
   Pozdrawiam

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: