Medycyna Światła

.

Kochani, przetłumaczyłyśmy ten przekaz szybko ze względu na jego ważność.  Bardzo proszę wszystkich Czytelników  o rozpowszechnianie tego tekstu na szeroką skalę.  Nie oznacza to, że wszyscy i na pewno będziemy musieli używać tu opisaną technikę.  Każdy z nas doświadcza swoją rzeczywistość czy świat równoległy według swoich przekonań i wibracji.  Jedni będą przyszłe wydarzenia przechodzić łatwiej inni może trudniej.  Uważam jednak, że nie zaszkodzi się trochę przygotować i nauczyć się tej techniki na wszelki wypadek.  Koncept Chaotycznych Węzłów będzie wyjaśniony w następnym przekazie  Hathorów  „Sztuka przeskakiwania Linii Czasowej” już wkrótce.  Z Miłością i Światłem — Krystal

Medycyna Światła: Ochrona i Uzdrawianie z Zatrucia Promieniowaniem, Neurotoksynami, Bakteriami i Wirusami.

Hathorowie

Przekazał: Tom Kenyon, 16 marca 2011

Tłumaczyły: Marzena Nowak i Krystal

.Audio przekazudziękuję gracekrist!

Z trzęsieniem ziemi w Nowej Zelandii, a następnie trzęsieniem ziemi w Japonii, jest oczywistym, że wkroczyliście w bardziej kompleksową fazę Chaotycznego Węzła.

Chcielibyśmy podzielić się metodą ochrony i uzdrawiania z napromieniowania, a także innych warunków fizycznych. Nazywamy to Medycyną Światła.

Jest to oczywiście związane z bieżącymi wydarzeniami rozwijającymi się w Japonii, jednak gdy przyszłe zmiany na ziemi zaczną się rozwijać, możecie mieć przed sobą podobne wyzwania w najbliższej przyszłości w różnych miejscach na całym świecie.

Metoda ta pomoże wam zarówno dać ochronę jak i możliwość uzdrowienia z narażenia nie tylko na radioaktywność, ale także na neurotoksyny i mutacyjne formy bakterii i wirusów.  Z naszego punktu widzenia możecie spodziewać się wzrostu tych wypadków w niedalekim czasie.

Metoda ta polega na połączeniu się ze swoją Niebiańską Duszą: BA.  Działaniem tym jest połączenie się z królestwami światła, które są częścią twojej istoty.

Wszystko, co istnieje w waszym kosmosie może być postrzegane jako kwalifikacja lub ekspresja energetycznego światła – nawet najgęstsze formy materii są zasadniczo formą światła.

W tej metodzie łączysz się ze swoją Niebiańską Duszą, utrzymując intencje i oczekiwania, że ​​będzie ci udzielona energia, która cię chroni i / lub uzdrawia.  Wysyłasz tę intencję do Niebiańskiej Duszy (WYŻSZEGO JA; WZNIEŚ SWOJE RAMIONA. TO JEST TAM, GDZIE TWOJE DŁONIE SIĘ STYKAJĄ) z emocjonalną wibracją docenienia lub wdzięczności.  Jest to po prostu wibracyjny rezonans, który aktywuje ten wyższy aspekt twojej istoty.

Po wysłaniu tej intencji w połączeniu z docenieniem i wdzięcznością do swojego BA,  przenosisz swoją uwagę na swoją czakrę serca, otrzymując energetyczne uzdrawianie lub ochronę do czakry serca.  Możesz doświadczyć tę energię jako formę światła, lub jako geometryczne wzory, albo możesz poczuć wrażenie schodzącej energii. Możesz również doświadczyć tę energię po prostu jako myśl / uczucie.

Po otrzymaniu energii w czakrze serca, będzie ona gotowa do wysłania.

Na ten etap będziesz potrzebować trochę czystej wody, ponieważ woda utrzymuje tego typu informacje bardzo dobrze.  Trzymając pojemnik z wodą w swoich rękach, poprzez intencję, przesyłasz tę energię, która jest w czakrze serca poprzez ramiona do rąk i przez czakry znajdujące się w centrum każdej dłoni. Energia przechodzi do wody przez ten szlak.

Zalecamy wzmocnić te energie przez powtórzenie tej procedury dwa razy (w sumie trzy razy).  Następnie wypij wodę.  Woda przenika element wody w twoim organizmie, i uzdrowienie i właściwości ochronne ewentualnie wejdą do każdej komórki.

Dzięki tej operacji przysposabiasz światło, powodując, że schodzi ono przez centralną ścieżkę twojego ciała do twojego serca i wysyła go do elementu wody.  Świadomość wody otrzymuje tę energię, a kiedy ją pijesz, organizm ją otrzymuje.

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdzie zostaniesz narażony  na radioaktywność zastosuj  te procedurę, tak jak ją opisaliśmy, przysposabiając energię, która schodzi z BA, aby uchronić i uzdrowić cię z każdej możliwości zatrucia napromieniowaniem.  Jeśli masz inne sposoby, aby chronić się, oczywiście powinieneś je też zastosować, ale nawet jeśli pozostaje ci nic innego tylko narzędzie swojej własnej świadomości, możesz wtedy siebie uchronić i uzdrowić.

Jeśli zostałeś narażony na neurotoksyny, zrób to samo.  Jeśli jesteś w środku epidemii, która obejmuje infekcje bakteryjne lub wirusowe, radzimy zrobić to samo.

Gdy kolektywnie wchodzicie w tę bardziej złożoną i intensywną fazę Chaotycznego Węzła, bakterie i wirusy szybciej się mutują .  Metoda ta pozwoli ci na ochronę i uzdrowienie z tych mutujących form życia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że to ty tworzysz protekcję i uzdrowienie poprzez moc swojej własnej świadomości.  Masz bezpośredni dostęp do swoich własnych świetlnych światów.  Masz suwerenne prawo do angażowania tych świetlnych królestw we własnym imieniu i na rzecz swoich bliskich.

Jeśli znajdziesz się w jednym z tych trudnych sytuacji, które opisaliśmy, proponujemy, abyś użył Medycynę Światła – wodę, którą naładowałeś – kilka razy dziennie, tak jak  intuicja cię kieruje.

Fizyczne konsekwencje trzęsienia ziemi w Japonii i wynikające z tego tsunami są bardzo trudne do uporania się.  Ale chcemy przenieść naszą uwagę z fizycznych do psychicznych, emocjonalnych i duchowych efektów stworzonych przez taką katastrofę.

Ze względu na fakt, że jesteście w Chaotycznym Węźle i energie z przestrzeni kosmicznej połączone z aktywnością słonecznej flary mają wpływ na wasze ciała energetyczne, wy, jako kolektyw, jesteście bardziej narażeni.  Co mamy na myśli to, że bycie naocznym świadkiem cierpienia innych ludzi łamie serca.  Biorąc pod uwagę, że ich sytuacja mogłaby być łatwo waszą.  Takie rozpoznanie może otworzyć wasze serca, i poprzez serce – twoje serce, wyższe stany świadomości są zrealizowane.  Tak więc trzęsienie ziemi w Japonii, na wiele sposobów, jest trzęsieniem  zbiorowego serca.

Czasy przed wami nie są łatwe.  Z naszego punktu widzenia, zwiększone zmiany na Ziemi są przed wami.  Ale rezultatem takich zdarzeń jest to, że będziecie wstrząśnięci do głębi i masowa hipnoza na moment się zatrzyma.  I w tak doszczętnej i surrealistycznej dewastacji wielu z was bardzo wyraźnie zobaczy, że wasza cywilizacja opiera się na wątpliwych podstawach.  Mamy na myśli to dosłownie i w przenośni.

I tak nasza porada na tę fazę Chaotycznego Węzła jest, abyscie nauczyli się i opanowali umiejętność tworzenia Medycyny Światła dla siebie, bo gdy nadejdzie czas, będziecie wiedzieć, w jaki sposób zastosować tę moc ochrony i uzdrawiania, które posiadacie w swojej naturze.  Sugerujemy, abyście nawigowali przez te czasy nie tylko z umysłem, ale też z sercem i niech wasze serca będą wzruszone, ponieważ przez wasze serca będziecie wspinać się na szlaku spirali do własnej wielkości.

Hathorowie

—————————————————

Myśli i spostrzeżenia Toma

Otrzymuję przekazy od Hathorów już od dwudziestu lat i zacząłem ich publikację w 2003 roku.  Przez cały ten cały czas nigdy nie czułem konieczności poinformowania ludzi o ich przekazie z tak pilną potrzebą.  Zazwyczaj dostaję kilka dni, aby przemyśleć  ich przekazy i pokontemplować przed napisaniem moich komentarzy.  Ale taki luksus już nie istnieje w tej chwili.  Poprosili Judi i mnie, aby opublikować tę wiadomość jak najszybciej, więc dodam swoje komentarze krótko i na temat.

Głównym przesłaniem jest to, że wszyscy ludzie mają zdolność do tworzenia tego, co Hathorowie nazywają Medycyną Światła.  Tego typu lek posiada właściwą sobie zdolność i potencjał, aby chronić i leczyć nas nie tylko z radioaktywnego zatrucia, ale także przed skutkami neurotoksyn, jak również z infekcji bakteryjnych i wirusowych.
Metoda jest prosta i zwięzła.  Ponieważ dla niektórych z was czytających ten tekst może być nowa cała idea Niebiańskiej Duszy (lub BA), pozwólcie mi wyjaśnić jej lokalizację i w jaki sposób można ją do  tego zaangażować.  BA, lub Niebiańska Dusza jest przejawem waszej własnej świadomości, która jest poza ograniczeniami czasu i przestrzeni.  Niektórzy z was mogą określać Niebiańską Duszę jako Wyższą Jaźń.  Ale jakkolwiek to nazywacie, wasza Niebiańska Dusza istnieje w tym, co Hathorowie nazywają świetlanymi światami i ten przejaw was samych jest zaangażowany za każdym razem, gdy przesyłacie mu uczucia uznania i wdzięczności.

Twoje BA nie ma miejsca w czasie i przestrzeni, ponieważ jest transcendentne  (przekraczające granice umysłu) w stosunku do nich obu.

Ma jednakże punkt wejścia do waszego pola energii, który znajduje się o długość ramienia nad głową.  Jeśli byście podnieśli ręce nad głową i złączyli palce razem, wasze palce będą w pobliżu tego punktu wejścia.  I to jest miejsce, na które zwracacie swoją uwagę w pierwszej fazie ich metody tworzenia Medycyny Światła.  (Należy pamiętać, że umieszczenie rąk nad głową służy wyłącznie do celów orientacyjnych.  W rzeczywistości nie umieszczajcie rąk nad głową przy tworzeniu Medycyny Światła).

Gdy skierujecie swoją uwagę w granicach punktu BA, utrzymujcie w umyśle wyobrażenie światła, które chcecie otrzymywać.  Powiedzmy, na przykład, że zostaliście lub będziecie narażeni na niebezpieczne formy promieniowania i jesteście w niebezpieczeństwie zatrucia promieniowaniem.  Po skupieniu uwagi na punkcie BA nad głową, utrzymuj intencję, aby energia, która schodzi z BA była dynamicznie lecznicza i /lub była ochroną przed napromieniowaniem.  Następnie wyślijcie uczucie uznania i wdzięczności w górę z czakry serca do tego punktu BA nad głową.  Kiedy utrzymujecie intencję lub wyobrażenie tej energii przelewanej do was od BA, ona będzie was chronić i/lub leczyć z napromieniowania.
Następnie możecie przenieść swoją uwagę z punktu BA do czakry serca (w środku klatki piersiowej pod mostkiem), a następnie czekać na przyjęcie energetyczne ochrony i uzdrawiania z BA.

Ci z was, którzy są nowi w tej praktyce, będą musieli wysyłać swoją intencję lub wyobrażenie wraz z uczuciem uznania i wdzięczności do BA kilka razy, zanim zauważą odpowiedź.  Wysyłajcie intencję połączoną z uczuciem wdzięczności i uznania tyle razy w górę do BA, aż poczujecie spływanie energii.  Kiedy czujecie, jak energia zaczyna napływać z Niebiańskiej Duszy, przenieście swoją uwagę do czakry serca.  Pozwólcie centrum serca na przyjęcie tej dynamicznej ochrony i uzdrawiania.

Następnie umieśćcie dłonie wokół lub nad zbiornikiem czystej wody i wyślijcie energię otrzymaną od Niebiańskiej Duszy do wody.  Energia leczenia i / lub ochrony, która została wprowadzona do centrum serca będzie przemieszczać się wzdłuż ramion do wody poprzez dwie czakry, które są w centrum dłoni obu rąk.

Powtórzcie ten proces w sumie trzy razy.  Następnie napijcie się wody.

Jeśli jesteście w niepewnej sytuacji, Hathorowie radzą, aby tworzyć Medycynę Światła kilka razy dziennie i pić zgodnie z intuicją.

Jak Hathorowie wskazują, Medycyna Światła ma o wiele więcej zastosowań niż tylko ochronę i uzdrawianie z napromieniowania.  Możecie używać ich do ochrony i / lub uzdrawiania się z neurotoksyn, jak również z infekcji bakteryjnych i wirusowych.  Mimo, że nie wspomnieli, zapytałem Hathorów jak przekazywali mi tę wiadomość, czy ta metoda będzie dobra dla innych fizycznych chorób, takich jak rak.  Powiedzieli, że Medycyna Światła może z całą pewnością być tworzona w taki sam sposób, aby radzić sobie z tego typu sytuacjami, jak również w innych.

Oczywiście, jeśli macie do czynienia z trudną sytuacją, taką jak napromieniowanie, zatrucie neurotoksynami i / lub epidemie zakażeń bakteryjnych i wirusowych, nadal  korzystajcie z wszelkich środków medycznych.  Innymi słowy, metoda ta nie ma na celu zastąpienia środków medycznych lub korzystania z publicznych środków ochrony zdrowia, ale ma być dodatkiem, czymś, co możecie zrobić sami – dla siebie.

Po przekazaniu mi wiadomości, zapytałem Hathorów o przygotowywanie Medycyny Światła dla tych, którzy nie są w stanie zrobić tego dla siebie, jak dzieci i zwierzęta.  Powiedzieli, że należy użyć tej samej metody, z wyjątkiem faktu, że będziecie wyrażali intencję dla dziecka lub zwierzęcia, któremu macie zamiar dać Medycynę.  Na przykład, jeśli tworzymy Medycynę Światła w celu ochrony lub leczenia się od napromieniowania, należy wysłać myśl, że energia, którą będziecie otrzymywać od Niebiańskiej Duszy jest dla waszej osobistej ochrony lub leczenia.  Jeśli będziecie robić to dla dziecka lub zwierzęcia, można wysłać myśl, że energia jaką będziecie otrzymywać od Niebiańskiej Duszy jest dla ochrony lub uzdrowienia istoty, której masz zamiar dać Medycynę, tj. twojemu dziecku lub twojemu zwierzakowi.

Tu jednakże chciałbym coś dodać.  O wiele lepiej jest nauczyć kogoś, jak tworzyć Medycynę Światła, niż tworzyć zależność kogoś od nas.  Możliwość tworzenia Medycyny Światła jest wrodzoną zdolnością u wszystkich ludzi.  Jest to część naszego wielowymiarowego dziedzictwa.  Wzmocnienie kogoś, aby zrobił to sam dla siebie jest przysługą prowadzącą do jego lub jej własnego mistrzostwa.

Osobiście byłbym oburzony, gdybym zobaczył, że ten sposób jest wykorzystywany przez „uzdrowicieli” aby tworzyć Medycynę Światła dla innych pod pretekstem, że mają oni jakąś specjalną moc, której inni nie posiadają.  Ta metoda tworzenia Medycyny Światła jest przyrodzonym prawem człowieka, a moje zdanie jest takie, że należy się dzielić ze wszystkimi.

Jest wiele rzeczy, którymi chciałbym się podzielić o tej prostej metodzie tworzenia Medycyny Światła, ale filozoficzne i metafizyczne uwagi będą musiały poczekać na inny czas.

Hathorowie nalegają, aby te informacje przekazywać tak szybko jak to możliwe.

© 2011 Tom Kenyon Wszelkie prawa zastrzeżone www.tomkenyon.com

Możecie robić kopie tego przekazu i rozprowadzać go w dowolnych mediach bez pobierania opłat za to, nie zmieniając treści w żaden sposób, podając autora i informacje o prawach autorskich.

18 Komentarzy (+add yours?)

 1. ucze
  Mar 24, 2011 @ 00:19:08

  Znów cudowne przesłania, niesamowite.. 🙂

 2. zielnik
  Mar 23, 2011 @ 12:03:21

  Witam wszystkich ! Nie wiem jak Wy, ale ja już na tym etapie czuję się kiepsko … Jestem stale zmęczona, senna, rozkojarzona i rozbita. Mojemu ciału też stale coś dziwnego dolega, a ból kolan utrudnia bardzo chodzenie. Zaczynam się obawiać o to, co będzie dalej ! Zaczynam rozumieć treść przekazów mówiących o tym, że dawkowanie energii musi być stopniowane, bo nasze ciała by nie wytrzymały. Moje już ma kłopoty, a to ściąga w dół moje wibracje 😦
  Wypróbuję Medycynę Światła – mam nadzieję, że pomoże…

 3. ada
  Mar 23, 2011 @ 11:45:54

  Japoński naukowiec Masaru Emoto udowodnił ,że nasze myśli,intencje,a
  nawet muzyka,czy obrazy mają wpływ na wodę.
  Wyniki jego prac można obejrzeć na filmie .

  Nasze ciało składa się w 90% z wody,każdy więc rozumie jak ważne jest
  picie zdrowej,naenergetyzowanej wody,a napiękniejsze,że możemy
  zrobić to dla siebie sami.
  Warto obejrzeć „wiadomość od wody”:

  • bramin
   Mar 24, 2011 @ 11:14:00

   Dzięki Ada,że poruszyłaś temat Masaru Emoto.
   Teraz,kiedy każdy z Was jest w stanie napełnić wodę Światłem i przywrócić jej krystaliczną postać,możecie sami zobaczyć różnicę energetyczną wody poprzez zamrożenie na szklanej płytce kropelki wody naenergetyzowanej i zwykłej prosto z kranu.Zobaczycie różnicę w tych kryształkach lodu.
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

 4. krystal28
  Mar 23, 2011 @ 11:44:59

  Sovereign Integral, witaj, doskonały cytat potwierdzający, że wydarzenia przebiegają za pozwoleniem Ziemi i Wyższych Istot nawet jeśli są spowodowane przez kabala. Kataklizmy te są niestety konieczne dla przebudzenia jak największej ilości ludzi i przez to będą oni mieli większą szansę na Wzniesienie z Ziemią.

  Sem, witaj, Alaje mieszka w Niemczech i prowadzi od czasu do czasu spotkania z ludźmi. Na pewno znajdziesz więcej informacji na Internecie i YT.

  Krystyno, witam Cię serdecznie na naszym blogu, w gronie ciekawych i duchowych osób. Czuj się jak u siebie w domu 😉

  Biedronko, jakże się cieszę, że już wypróbowałaś tę metodę i tak na Ciebie cudownie podziałała. Wierzę, że nie ma przypadków i miłe rzeczy Ci się przytrafiły w ciągu dnia, ponieważ Twoje wibracje się podniosły. Bashar powiedziałby, że przeniosłaś się do lepszego równoległego świata 😉

 5. Biedrona
  Mar 23, 2011 @ 07:03:04

  Dziękuję za przekaz , metodę tę sprawdziłam wczoraj na sobie i jest niesamowita. Wszystkim serdecznie polecam MEDYCYNĘ ŚWIATŁA . Miałam tyle energii, radości w sobie i przytrafiały mi się przemiłe rzeczy cały dzień. Może to tylko zbieg okoliczności ale nie sądzę.
  Co do zmęczenia tym wszystkim co się dzieje i ja jestem czasem wypalona. Na szczęście zrozumienie procesu bierze górę i zbieram się do kupki w ekspresowym tempie.
  Wszystkim nam życzę wytrwałości i dobrego samopoczucia wbrew wszystkiemu co się wydarza i wydarzy.
  Mocno przytulam do serca.

 6. bramin
  Mar 23, 2011 @ 06:13:05

  Kochani.
  Jest bardzo ważne,aby pomóc naszej Matce Ziemi poprzez emanację naszego Światła,ale również ważnym jest,aby przywrócić Ziemi jej Krystaliczną Sieć Świadomości Chrystusowej.Przez tysiąclecia ta Sieć była dewastowana i teraz przyszedł czas,aby tę Sieć odbudować.Zapewne każdy z Was wyczuwa w niektórych miejscach „ciężkie energie” o bardzo niskich wibracjach.Są to zazwyczaj miejsca,w których ludzie,zwierzęta doznawały zbiorowego odczucia strachu.Nie będę wyszczególniał tych miejsc,gdyż nie o to mi chodzi lecz o to,że możemy takie miejsca uzdrowić poprzez ich krystalizację.Kryształy są są właśnie do tego powołane,aby tę Sieć zjednoczyć i połączyć z Wszechświatem.Możecie krystalizować swoje mieszkania,domy,okolice w których mieszkacie,drzewa,lasy itd.
  Dam Wam malutki przykład z mojego „podwórka”.Otóż mieszkam w Norwegii i ten kraj jest pogrążony w mroku,staram się dawać jak najwięcej Światła,a oprócz tego „zasadzam” kryształy.Ostatnio oglądałem aurę sosny, była szara,po założeniu kryształu to drzewo zupełnie się zmieniło i to po kilku minutach.Aura stała się kolorowa z piękną różową obwódką wokół.
  Każdy z Was może to robić,jednak kryształy te muszą być odpowiednio aktywowane.Po szczegóły i kontakt odsyłam Was na stronę Kasi „Samarkandy”a także stronę Michała „Filetowy Płomień”

  Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🙂

  http://www.swiatkrysztalow.pl/
  http://fioletowyplomien.com/home

 7. belissa-o-belisza
  Mar 23, 2011 @ 03:18:23

  Bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedzi, mam pelna swiadomosc tego co nastepuje, Kochani wczoraj mialam jeden z tych kryzysowych dni, dzis obudzilam sie na nowo w „wysokich wibracjach” :))). Ale dobrze wiedziec iz za okolo 2 cykle sloneczne to sie juz skonczy, zycze wam duzo milosci, radosci, pokoju oraz SWIETEGO SPOKOJU ;))

 8. krystyna
  Mar 23, 2011 @ 02:56:22

  Witaj Krystal!
  Dzięki Biedronce natrafiłam na Twoją stronę i jestem bardzo z tego zadowolona. Interesują mnie przekazy na czas w którym żyjemy i który jest przed nami. Tutaj, u Ciebie widzę, że zadomowię się.
  Pozwoliłam sobie skopiować Medycynę Światła, zrozumiałam, że można.
  Jesli jest inaczej, to powiedz mi.

  Dziękuję Ci za Światło, które przekazujesz! To daje nadzieję i wiarę, tak potrzebną dzisiaj.

  Pozdrawiam serdecznie.

 9. Dajamanti
  Mar 23, 2011 @ 01:04:15

  Belissa-o-belisza, pytasz kiedy się to wszystko skończy? A ja odpowiadam już się kończy i zaczyna. kończy się stary czas, zaczyna nowy. Nasza Era się kończy. Ona była Erą Ciała. Nowa era jest na horyzoncie i nazywa się Erą Światła, Erą czystego ducha. To jest Era, w której człowiek będzie wiedział, że wszyscy są równi i że królestwo Boga zawsze było w jego wnętrzu. Era Światła zabierze człowieka z powrotem w nieograniczoną myśl, we wspaniałe królestwo miłości, radości i wolności oraz Ci, którzy będą tym nowym królestwem, nie będą wojownikami i tyranami ludzi lecz istotami światłymi, którzy wznieśli się ponad stagnacje ograniczeń. Pytasz kiedy „dokładnie” skończy się ta transformacja? Tego nie jest w stanie nikt Ci powiedzieć. Tylko ludzie znają tą odpowiedź, ponieważ codziennie wibracja planety ulega zmianie. Świat czeka jeszcze fala nie spotykanych zdarzeń, które nadejdą w najmniej oczekiwanym momencie. Ale pamiętaj, tylko Ty masz wolny wybór i wcale nie musisz przez to wszystko przechodzić. Możesz już teraz znaleźć się w 5D, czując: wolność,miłość, jedność ze wszystkimi istotami, a przede wszystkim zamieniając strach na radość. Wiedz że przy takiej postawie, wszystko co nadejdzie ominie Cię szerokim łukiem, ponieważ w 5D nie istnieje strach i cierpienie, tylko jedna bezwarunkowa i „uniwersalna” dla wszystkich MIŁOŚĆ.

  Pozdrawiam Cię w Imię Miłości.
  Dajamanti

 10. dorisel
  Mar 22, 2011 @ 14:12:58

  Zastanawiam się jak odnoszą się nasi Światli przyjaciele do uzdrawiania i pracy z wahadłem? Czy jest możliwość otrzymania odpowiedzi na to pytanie?
  Miło by było przeczytać jakieś wskazówki na ten temat…
  pozdrowionka:)
  Doris

  • Kabir
   Mar 22, 2011 @ 15:21:02

   Tak, jest taka możliwość aby prosić siły Światła lub swoje Wyższe Ja o radę za pomocą wahadła, pod warunkiem jednak że podświadomość i stan świadomości jest odpowiednio oczyszczony.

 11. belissa-o-belisza
  Mar 22, 2011 @ 12:34:08

  Z wdziecznoscia czytam wszystkie te przekazy, pelne optymizmu i podnoszace na duchu. Mam pytanie: kiedy to wszystko sie skonczy??? Ja juz jestem tym wszystkim zmeczona, czy moglby ktos w jakims przekazie o to zapytac?? Ja nie mam bezposrednich zdolnosci chanelingowych jestem inaczej prowadzona. Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam sedecznie

  • krystal28
   Mar 22, 2011 @ 21:59:37

   Belissa, wielu z nas odczuwa zmęczenie tymi różnymi wydarzeniami i oczekiwaniem na Złoty Wiek. Jednak według przekazów „przejażdżka” się dopiero zaczyna i będzie trwać do końca roku 2012. Musimy się przygotować psychicznie i duchowo do zmian na Ziemi spowodowanych przez Gaję i przez ostateczne wybryki ciemnych sił. Jednak jeśli będziemy utrzymywać ciągły kontakt z Bogiem, Mistrzami i duchowymi kosmitami, to wtedy będzie nam dużo łatwiej przetrzymać ten czas. Naszym zadaniem będzie być podporą dla osób nieświadomych, które będą wystraszone i w panice, przez te zmiany.

   Według SaLuSa, najtrudniejszym okresem będzie druga połowa tego roku, a rok 2012 będzie trochę łatwiejszy.
   Według Kryona, od września 2012, zaczną chorować i wymierać ludzie bardzo negatywni i źli. Ci co maja niski iloraz światła. Dlatego tak jest ważne, aby utrzymywać w sobie jak najwyższe wibracje. W tym samym czasie będzie ostateczna zmiana biegunów i przez to więcej zmian na Ziemi.
   Do końca roku 2012, ciemne siły stracą całkowicie panowanie na Ziemi i już w roku 2013 nastąpi na świecie świadomość miłości. Zycie wtedy może być pracowite, ale już dużo łatwiejsze.

   • Sabrina
    Mar 23, 2011 @ 06:27:30

    Dziękuję Krystal za wyjaśnienia:-) Chociaż – nie wiem, czy wiecie- ostatnio pojawiają się artykuły jakiś naukowców, którzy twierdzą, że Majowie pomylili się odnośnie daty (bo rzekomo była jakaś tam pomyłka, którą nikt nie zauważył) . W związku z tym tzw. „koniec świata” ma nastąpić w roku 2117 (o ile pamiętam). Mówiąc szczerze, nie chce mi się wierzyć w owe doniesienia naukowców.

 12. Dajamanti
  Mar 22, 2011 @ 10:31:38

  Bardzo dziękuje za ten Przekaz jak i tą metodę 😀

 13. wedrussa
  Mar 22, 2011 @ 05:05:03

  Człowiek jest istotą, która ma pierwiastek BOSKI i tak jak nasz stwórca jesteśmy w stanie uzdrawiać innych i siebie. To nie jest tak, że jedni mają ten dar a inni nie. Wszyscy go mamy. Można to w sobie rozwinąć. Tylko trzeba być w pełni świadomym i uwierzyć w to co chcemy osiągnąć i zawierzyć swojemu ciału fizycznemu, astralnemu i eterycznemu – BOSKIE JA. Ten przekaz jest prawdziwy, wiem to, ponieważ sama zostałam nauczona wpływu na atomy innych przedmiotów – mój przewodnik pokazał mi jak wpłynąć myślami na metalową łyżkę – gdzie pod palcami zachowała się jak wstążka i nie od razu udało mi się tego dokonać. Innym razem otwieraliśmy szafki w kuchni – również intuicyjnie dostawałam wskazówki – ale zawsze trzeba było uwierzyć, w to co robimy i pod żadnym pozorem nie wątpić. Kiedy wkradała się wątpliwość mentalna moje zdolności słabły. Wierzę głęboko w to, że ludzie dostrzegą swoje zdolności a przede wszystkim uwierzą …zawierzą i nie będą chcieli do końca zrozumieć.
  To tak jak mówi Anastazja:

  …kiedy dwoje ludzi pragnie zbliżenia i jeśli jeden z partnerów zapragnie zobaczyć organy w ciele drugiego podczas tego pięknego aktu, to czy zbliżenie będzie tak satysfakcjonujące jak gdyby o tym wcale nie myślał?…

  Nie, nie, nie – rozum – to analizowanie, składanie
  intuicja-odpowiedzi na pytania powstające w procesie analizowania
  ludzka wiedza- umiejętne czerpanie z wiedzy wszechświata (Akasha)

  Namaste

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: