Inwokacja dla Japonii

Inwokacje, takie jak te, pracują przez wezwanie Prawa Przyciągania i dają zezwolenie na interwencje przez Prawo Wolnej Woli.

.

Prośba o Boską interwencję dla ludzi i zwierząt w Japonii

Ukochana Obecność JAM JEST całej naszej ludzkości, Nieskończona, Potężna Obecność JAM JEST z Wielkiego Centralnego Słońca, wszystkie Wielkie Kosmiczne Istoty i Legiony Światła, wszyscy Wniebowstąpieni Mistrzowie, wszyscy Aniołowie, Saint Germain, Święty Ametyście, Lady Altea z Legionami Aniołów, Zespoły Medyczne Uniwersalnej Energii, Arkturiańscy Uzdrowiciele i wszyscy Galaktyczni  Uzdrowiciele.

Wzywamy Waszą Boską Interwencję TERAZ i wzywamy Fioletowy Płomień, aby przeobraził wszelki ból, cierpienie, strach i inne negatywy w NADZIEJĘ, MIŁOŚĆ, CUDA i BŁOGOSŁAWIEŃSTWA dla wszystkich ludzi i zwierząt w Japonii i na całej Ziemi dla najwyższego dobra wszystkich.

Manifestuj teraz!   Manifestuj teraz!  Manifestuj teraz!

Prosimy Fioletowy Płomień, aby oczyścił WSZYSTKICH, którzy przeszli na drugą stronę, aby mogli otrzymać swoje Wniebowstąpienie.

Wielki Gospodarzu, dziękujemy i błogosławimy Cię za Twoją natychmiastową pomoc i Boską interwencję w imieniu ludzi JAPONII w ich tak wielkiej potrzebie.

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

Tłumaczyła: Krystal

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. mary_celeste
  Mar 17, 2011 @ 13:08:19

  Wezwanie o pomoc do naszych Galaktycznych Braci

  Dziękuję Mary_celeste, uważam, ze jest to bardzo ważne wezwanie Sheldana Nidle’a, wiec przeniosłam tekst na główną stronę

 2. Oualander
  Mar 16, 2011 @ 14:18:41

  Stwórco, ojcze niebieski wszyscy jesteśmy twoimi dziećmi, każdy z nas w głębi serca pragnie miłości, radości i szczęścia, pozwól ludzkości odkryć jej prawdziwe oblicze, kochających, wielkodusznych świetlistych istot, spraw aby uczucia lęku, cierpienia i bólu na zawsze zostały zapomniane.

 3. Gogol
  Mar 16, 2011 @ 12:54:05

  Tylko Miłość i Światło jest wstanie złagodzić wszelki ból.Wysyłajmy te Enegie ze swojego serca i ogrzejmy tch ludzi w Japonii i Oświetlajmy ich naszym Światłem Miłości.

 4. gabi
  Mar 16, 2011 @ 06:43:18

  Cudowne narzędzie….dziękuję serdecznie

 5. gabi
  Mar 16, 2011 @ 06:42:09

  Codziennie czuję nową jakość życia…zaczynam dzień od anielskiej medytacji…kończę z wielką wdzięcznością dziecka…które tak wiele zawdzięcza swojemu Niebiańskiemu Ojcu…i trwam, w miłości do siebie i wszelkiego stworzenia…wykonuję swoją pracę w nowej energii…pomimo,ze zarabiam, czuję,że tak naprawdę nie to jest najważniejsze…bycie prawdziwą siostrą dla swoich braci prawdziwie uskrzydla…eh nie muszę zabiegać o klientów, sami do mnie przychodzą..cudowna wymiana energii…no i nie zapominam o Wam moi mili…jestem z Wami … TRWAJMY W JEDNOŚCI :))) Gabi

 6. Dajamanti
  Mar 16, 2011 @ 02:18:59

  Kocham Boga ponad wszystko oraz Kocham wszystkie istoty we Wszechświecie, taką samą miłością, ponieważ oni są też z Ojca. Śle moje światło gdziekolwiek się da. Jestem światłem, pragnę światła, pobieram światło oraz dziele się światłem. Wiedzcie kochani że za niedługo wszyscy spotkamy się w Nowym Świecie, którego tak bardzo pragniemy.

  Pozdrawiam Was w imię Miłości.
  Dajamanti

 7. KARESTAZA
  Mar 15, 2011 @ 21:31:10

  Z glebi mojego Serca plynie Bezwarunkowa Milosc i otacza Wszystko i Wszystkich ,Kazdy Promien wyplywajacy z SERCA BOGA . Ofiaruje Wszystkim cichosc. Ofiaruje Wszystkim pokoj umyslu. Ofiaruje Wszystkim lagodnosc dla tych Ktorzy sa tu i dla tych Ktorzy przekraczaja Bramy. JESTEM z WAMI.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: