Jaka jest Twoja Rola?

,

 

.

Dzisiejsza wiadomość od Aniołów,  14.3. 2012

przekazała: Ann Albers

tłumaczyła: Krystal

Drodzy Przyjaciele,

Będąc świadkami zniszczeń w Japonii, wiedzcie, że Duch jest za tym wszystkim i że to, co wygląda na okrucieństwo na waszej Ziemi jest w rzeczywistości płynącą falą miłości zalewającą waszą planetę i serca ludzkości.  Pracujcie w waszych własnych sercach, moi drodzy, aby umożliwić, by fala emocji was pochłonęła.  Pozwólcie, aby to wszystko co jest w was niestabilne, nieprawdziwe i nieautentyczne zostało wymazane i wtedy będziecie płynąć na falach energetycznych, które obmywają waszą planetę.  Sprawdźcie, gdzie czujecie się jak „roztapiani” (odniesienie do nuklearnego stapiania – nuclear meltdown) i dodajcie miłość do tej sytuacji i w ten sposób pomożecie uniknąć większych „roztopień” też na świecie.

Nie widzimy żywiołowych klęsk jako tragedii, moi drodzy.  Widzimy zamiast tego wielki napływ dusz w drodze powrotnej do domu z akompaniamentem niesamowitych celebracji.  Kiedy wy tracicie dusze, my je odnajdujemy.  Kiedy ludzie robią masową tranzycję tak jak to miało miejsce w waszym ostatnim trzęsieniu ziemi i tsunami, zapewniamy was, że są wielkie uroczystości w niebie, gdy te dusze spotykają się z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi i przewodnikami.  Nie ma smutku po naszej stronie, moi drodzy, ale jednocześnie rozumiemy smutek na Ziemi i jesteśmy tu, aby was pocieszyć.  Podczas takich wydarzeń nie możesz czuć nic innego jak miłość i współczucie dla bliźniego.  Tak wielu z was zastanawia się co możecie zrobić.  Poświęć trochę czasu w ciszy i poproś Boga o odpowiedź, jaka jest tutaj twoja rola.  Zadaniem niektórych z was  będzie dzielenie się pieniędzmi i zasobami.  Będziecie wtedy odczuwać, że dawanie jest radością.  Niektórzy z was mogą być wezwani do modlitwy.  Jeszcze innym będzie powiedziane, aby czekali –  w późniejszym czasie pojawią się dla was rzeczy do zrobienia.  Niektórzy z was będą powołani do prowadzenia inspirującego i szczęśliwego życia lub po prostu do utrzymywania wibracji pokoju na waszej Ziemi.  Bóg wie, co każda jedna dusza na tej planecie musi dać z siebie, aby się rozwijać i Bóg też wie, kto jest w potrzebie.  Zaufajcie w waszych sercach, moi drodzy, ponieważ gdy Bóg daje wam kierunek, czy to do dawania od siebie, czy bycie w bezruchu, będziecie zawsze odczuwali radość.

Kochamy was tak bardzo, gdy Ziemia i ludzkość przechodzi przez odrodzenie po raz kolejny.  Przypominamy wam wszystkim, abyście pamiętali o większym obrazie tego wydarzenia.  Z każdej klęski powstaje nowa miłość, nowe poziomy ludzkiej współpracy, nowy szacunek dla jedności w waszych sercach, poniewaz w każdym  ludzkim sercu wszyscy chcecie tego samego.

Niech Bóg was błogosławi, kochamy was tak bardzo,

– Aniołowie

http://lightworkers.org/channeling/126941/todays-angel-message

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. Jacek
  Kwi 20, 2011 @ 04:31:15

  Kochają nas tak bardzo ? Pomagają jak mogą !!! Ale czy ta nasza tranzycja musi być tak bolesna ? Przecież proroctwa obiecują, że cierpienia, trudu i znoju już nie będzie – ani grzechu ani śmierci – a będzie Nowy Świat – Nowa Ziemia – Nibiańskie Jeruzalem !!! Wierzę, że Złoty Wiek – Era Miłości i Pokoju – już nadchodzi !!! To co widzimy to ostatnie podrygi zła !!!

 2. Gogol
  Mar 15, 2011 @ 15:17:29

  15.03.2011 Nadciąga Wielki Sztorm. STWÓRCA, JESUS SANANDA

  Ukochane Dzieci Jednego Stwórcy, którym jestem.

  Gdzie pozostajecie? Dlaczego się wahacie?
  Kiedy myślicie do mnie powrócić i dopuścić mnie jako jedyną Rzeczywistość, gdzie jestem podstawą wszelkiego Bytu.

  Aż do końca wyciągam do Was moją rękę. Ja proszę Was w mojej Miłości którą jestem, abyście ją przyjęli; lecz wielu ją odtrąca.

  Nie chcecie widzieć, nie chcecie rozpoznać – i omijacie pojęcie ukrytych Prawd Waszego Życia poprzez uparte poddawanie się Iluzji, która jest „więzieniem” na które się zdecydowaliście.

  Jesteście więźniami swoich życiowych konceptów i kiedy przed Waszymi oczami otwiera się Niebo, szydzicie z tych, którzy widzą co jest, kiedy Wy kontynuujecie w Waszym samo-zadowalającym złudzeniu Waszego nieistotnego Życia w Ciemności i uznajecie je za jedyną Rzeczywistość.

  Stwórca widzi, jak dążycie do spełnienia ponownej śmierci, jak marnujecie każdą okazję tego Czasu. Stwórca tak długo dotyka Waszego Serca, aż ono się dla Niego otworzy.

  Dla mnie, ponieważ ja jestem początkiem i końcem wszystkiego.

  I tak dotarliśmy na Linii Czasu, na której jest wszystko to powiedziane, co tym godnym pożałowania ludziom oferowało pomoc w zrozumieniu Wiedzy.

  My stoimy teraz na Linii Czasu na Końcu Czasu.

  Wielki Sztorm nadchodzi i zabierze tych, którzy błądzą w ciemności i czując się władcami tej Ziemi doprowadzili do nędzy i cierpienia Człowieka.

  Wielki Sztorm nadchodzi i gdy teraz panuje jeszcze cisza, niech będzie Wam powiedziane, to jest spokój przed Sztormem, ponieważ Matka Ziemia doszła do Punktu w którym porzucana jest przez nią każda pobłażliwość w stosunku do tych, którzy ją niszczą.

  Obecny, relatywny spokój na planecie może mylić, ponieważ Podniesienie jest obecnie w Punkcie, który uniemożliwia powrót tym, którzy dotychczas nie zawrócili – chyba że za pośrednictwem łaski Stwórcy.

  Dla znaczącej liczby tych, którzy niosą Światło i znajdują się na Gai niszczenie tej planety jest nie do zniesienia. Działają przeciw temu, wszystkimi swoimi siłami i wiele osiągnęli.

  Lecz Ciemni nie zaprzestają swojej Gry, są niepoprawni, nieświadomi i pełni szkodzących motywów.

  Tych Istot dotyczy obecne wyjaśnianie, bowiem zostaną oni stąd zabrani, ponieważ Ziemia nie chce ich gościć.

  Matka Ziemia Gaia TERRA Xx zadecydowała i nie daje więcej Ciemnym dachu nad głową.

  Matka Ziemia nie pozwala dłużej siebie rabować, gwałcić i kaleczyć.

  Matka Ziemia zrzuca teraz wszystko to, co jest niepoprawne, co jej nie służy i co jej szkodzi.

  Wielu ludzi zostaje teraz zabranych i kiedy jeszcze przypuszczacie że wszystko pozostało „po staremu” i że pozostaną dotychczasowe relacje władzy na Gai, jednak za kulisami zmienia się wszystko.

  Cisza przed Sztormem. Ten Sztorm przyniesie wiele na tej Drodze, aby ta Ziemia mogła zrzucić to, co do niej nie pasuje. Minęły dziesięciolecia, od kiedy ludzkość została odwiedzona prze Wysokie Istoty Światła. Zostały Wam przekazane wyjątkowe informacje, aby każdy na swoim Poziomie mógł rozpoznać, dostroić się do nadchodzącego
  – od okazji do okazji.

  Dzisiaj Ja obwieszczam: Ci, którzy do teraz nie rozpoznali i kontynuują czynienie Ciemności na odpowiednich stanowiskach w Gospodarce, Polityce i Religii, zostaną zabrani.

  Wasza praca nie była daremna, Wy, którzy przynosicie Światło i Wasza wytrwałość przynosi teraz dojrzałe owoce. Macie dostać to, za czym tęsknicie; macie dostać z powrotem Matkę Ziemię.

  Raj zostanie stworzony przez Was, a nie przez tych, którzy czują się jak w domu w Światach Ciemności. Wszystko jest im powiedziane, wszystko jest pokazane:

  Wszyscy przywódcy narodów zostaną zastąpieni. Naturalne fenomeny tworzą nową Rzeczywistość. Ludzkość zostanie zjednoczona – Światło zwycięża.

  Pozostańcie bez obaw! Jesteście prawdziwi w wyższym Wymiarze. Bowiem każdy, kto wybrał 5 Wymiar pozostanie niedotknięty tym, co teraz nadejdzie. Nastąpi wiele cudów i bardzo dużo łask. Albowiem jest to Czas cudów i Czas łaski Stwórcy, którym jestem.

  Wszystko zostało powiedziane, wszystko dane – Matka Ziemia jest uwolniona.

  W niezmierzonej Miłości, Ja znam moje dzieci, mnie jest każdy bardzo znajomy, nawet jeśli nie każdy o tym wie. Ci którzy teraz odchodzą znajdą wstęp do Światów dla nich stworzonych, ponieważ nie mogą już dłużej należeć do tej Ziemi.

  To, na co wielu czekało, następuje teraz i to czego wielu nie oczekuje, będzie teraz Prawdziwe. Światy dotarły do Nowego Poziomu i Matka Ziemia dotarła do Punktu, który wszystko zmienia.

  Ciemność jest możliwą ekspresją Istoty, jednak nie ma ona miejsca w przyszłości na Gaia TERRA Xx ponieważ TERAZ jest tworzone teraz.

  Każdy jest moim Synem, każdy moją Córką
  – przypomnijcie sobie o tym. Albowiem nawet w ostatnim momencie moja łaska może zdziałać wszystko.

  Ja jestem Stwórcą całego Życia
  i Wy jesteście moimi ukochanymi Dziećmi.

  STWÓRCA

  //Po tym…//

  Ukochany Jahn

  często piękna i słoneczna jesień jest oznaką tego, iż nadchodzą burzliwe (*sztormowe) czasy.
  Wiele z tego co miało nadejść zostało przełożone i nie nadchodzi.
  Aby tą Transformację uczynić jak najbardziej „łagodną”, doszło do wielu zmian.

  Ten czas kończy się. Każda ewentualność, każdy Potencjał zostały wzięte pod uwagę i teraz kończą się możliwości dla tej Przemiany i ukazuje się to, co JEST. Zaczyna się czas wielu przełomów. Wszystko to, co dotychczas się wydarzyło, było do tego przygotowaniem.

  Wy macie już dłużej nie czekać. Teraz nastąpią zbiory (*żniwa).

  Ja jestem

  JESUS SANANDA, ARANIS TAT EOS AL’ SAN

  http://www.lichtweltverlag.com

  Podziel się wpisem:
  .Aranis Tat Eos Al’ San, burza, Byt, ciemność, decyzja Gai, Dzieci Stwórcy, Gospodarka, gra, Jesus Sananda, Koniec Czasu, linia czasu, Matka Ziemia, podniesienie, Polityka, Religia, Rzeczywistość, Stwórca, sztorm, Wysokie Istoty Światła, zbiory, żniwa, Życie
  Ten wpis został opublikowany dnia 15 marca 2011, 22:51 i został umieszczony w CHANNELING. Możesz odpowiedzieć na niego poprzez RSS 2.0. Komentarze i pingi są w tej chwili niedozwolone.
  Komentarze nie są dozwolone.
  

  • Ktoś
   Mar 15, 2011 @ 15:35:49

   Nie wiem czemu, ale od dłuższego czasu odczuwam podejrzaną stagnacje i cisze wokół i nie wiedzieć czemu ten sztorm opisany w tym channelingu mnie bardzo ucieszył, w końcu dokona się porządna zmiana, lecz nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało.

   • Orin
    Mar 16, 2011 @ 02:42:47

    Ktosiu mam całkiem podobne odczucia. Jestem zadowolony że w końcu planeta Ziemia zabiera się za poważne oczyszczanie i odpłacanie ludziom za uczynienie z materializmu bożka, maltretowanie zwierząt i nie szanowanie zasobów ziemskich.

 3. esstoruk
  Mar 15, 2011 @ 13:51:39

  Przepiękny przekaz pełen miłości i pocieszenia.Dziękujemy Aniołowie.

 4. gabi
  Mar 15, 2011 @ 07:32:11

  Budujący przekaz…ciagle potrzeba nam zrozumienia wyższych, boskich planów…tylko drogą medytacji mozemy to zrozumieć…pozdrawiam Was w swietle…Gabi

 5. wedrussa
  Mar 15, 2011 @ 02:24:56

  Ta muzyka niesie ze sobą ładunek energetyczny. Może później to zrozumiecie.
  Namaste

 6. kwiat
  Mar 15, 2011 @ 01:55:57

  Zgadzam się muzyka przeszkadza,powinniśmy skupić się na tresci muzyka powinna byc cichutka w tle,Pozdrawiam.

 7. Szepcząca
  Mar 14, 2011 @ 23:32:40

  Hmm… A skad wiadomo, że to Anioły anie inne byty? Bo w tym channelingu to ja nie wiem jak to jest, jak odrożnić aniola od nie aniola?

 8. Yelnats
  Mar 14, 2011 @ 23:31:38

  Bracie-siostro Wedrussa podkład muzyczny skutecznie przeszkadza w słuchaniu przekazu. Pozdrawiam Yelnats.

 9. wedrussa
  Mar 14, 2011 @ 23:19:50

  pozostałe 2 filmiki zostały przeniesione na stronę główną

  • Ktoś
   Mar 15, 2011 @ 04:41:02

   Kto to/ Co to/ Kim są itp. ta rada 72? Pytam bo nie wiem, a przekazy mają pozytywne.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: