Karmiczna Dyspensa Boska

..

6 marca, 2011

Tłumaczyła: Krystal

Rada Plejadian jest z wami, aby was pocieszyć, ponieważ czujemy wibracje strachu, przygnębienia, smutnych prognoz, które obecnie przenikają tak bardzo waszą rzeczywistość ziemską.  Dociera to do was poprzez dzienniki telewizyjne, w formie indoktrynacji, o której mówiliśmy tak często – bo ci co są u władzy chcieliby, abyście uwierzyli, że ten czas tranzycji jest trudny, że niemożliwe jest dla Ziemi uzdrowić siebie w obecnym czasie, że nie ma wystarczających środków na planecie, aby przetrwać. Ale tak wcale nie jest!
Pomówmy o koncepcji dyspensy bożej.  Wiele dyspens boskich zostało udzielonych waszej planecie i waszym ludziom w tym czasie.  Oznacza to, że my – istoty gwiezdne i Wzniesieni Mistrzowie i Rady Światła i Galaktyczna Federacja Światła –  nie mogliśmy wcześniej ingerować w waszą rzeczywistość, ponieważ wasza rzeczywistość jest zaprojektowana jako ta o wolnej woli, w której musicie tworzyć swoją własną rzeczywistość i musicie uzdrawiać się sami.

Ale ponieważ doszło do takiej ingerencji na waszej planecie przez tych, którzy kontrolują i używają was – przez tych, którzy wykorzystują zasoby Ziemi nierozsądnie i którzy zachęcają was do wierzeń, że jesteście ludzkimi bogami, którzy mogą panoszyć się nad wszystkimi roślinami i zwierzętami i królestwami Ziemi – ponieważ ingerencja była do takiego stopnia, że jesteście teraz w kryzysie – i ponieważ w pewnym momencie wejrzano w waszą przyszłość, że nie będziecie w stanie podnieść swojej świadomości tak jak to zostało zaprojektowane w ramach planu Boskiego dla Gai w tym szczególnym momencie w  czasoprzestrzennym kontinuum.  Uzgodniono więc w całym Wielowersie, że pomoc jest konieczna. I ta pomoc przyszła w pewnych formach.

Po pierwsze, zostało polecone, że Świadomość Chrystusa lub Siatka Jedności ma być wytworzona i umieszczona wokół planety.  Jest to siatka świadomości, która w istocie pozwala podnieść wam wasze wibracje TERAZ do Jednego Serca; Świadomości Jedności Uniwersalnej, dzięki czemu możecie doświadczyć siebie jako jedność ze wszystkimi innymi istotami w tym z gwiezdnymi. Ta siatka została umieszczona wokół Ziemi w celu rozpuszczenia negatywnych i ograniczających sieci, które nie pozwalały wam zrozumieć, że jesteście istotami Światła, całkowicie zdolni do przemieszczania się przez wymiary i tworzenia rzeczywistości według swojej woli.
Jest też boska dyspensa dotycząca waszej karmy – ponieważ już nie jest uznane za właściwe, abyście przerabiali swoją karmę, która została nagromadzona przez wiele, wiele wcieleń na Ziemi, które przeżyliście do tej pory – wcieleń ze światłem i wcieleń, w których ciemność przenikała waszą duszę (i nie ma tu osądzenia).  Już nie macie czasu, aby odgrywać teraz te dramaty.   Czas, w którym żyjecie teraz jest na przebudzenie – i przebudzenie jest jedyną rzeczą, która was teraz uratuje.

Przebudzenie oznacza, że trzeba odpuścić wszystkie myślowe transmisje, które zostały zasiane w indywidualnych społeczeństwach i globalnej świadomości – myślokształty, które spowodowały, że jesteście w separacji, strachu, niepokoju, defensywie i konkurencji.  Te same myślokształty i systemy wierzeń, które spowodowały, że byliście ze sobą w stanie wojny.  Tym razem w  przebudzeniu doszło do dyspensy boskiej dotyczącej waszej karmy. Jest nadal prawdą w tej chwili, że to co tworzycie i czynicie zostanie wam zwrócone – Jest to podstawowe Prawo Przyciągania – jest ono ciągle w operacji i zawsze będzie we wszystkich wszechświatach.  Ale na tym innym poziomie pozostałości karmy z innych wcieleń, jest możliwe, aby po prostu odpuścić te karmiczne kontrakty.  Można po prostu zdecydować, ze jedyna karma, jedyny aspekt, w którym karma operuje w twoim indywidualnym życiu ma do czynienia tylko z tym co czynisz teraz – ma to związek z tym, kim decydujesz się być teraz.

Jest to czas dezintegracji i jest to czas w waszych osobistych życiach, w których, jeśli nie zdecydujecie się przebudzić, jeśli nie zdecydujecie się przejąć kontrolę nad swoim życiem i rzeczywistością, jeśli nie zdecydujecie się połączyć ponownie ze zwierzętami, roślinami i ludźmi na waszej planecie, wasze życie będzie trudne.  Czym bardziej tkwicie w strachu i gęstości, tym bardziej, jak roboty wyłączacie się od swego prawdziwego świetlistego ja, siedząc przed narzędziami indoktrynacji, waszymi telewizorami – im częściej wybierzecie taką rzeczywistość, tym cięższe będzie wasze życie.

Jest teraz czas przebudzenia!  I przez przebudzenie, poprzez wybranie ponownie waszego prawdziwego Bycia w świetle i połączenie się ze wszystkim innym na waszym świecie, a także przez możliwość posiadania i tworzenia tego, co wybieracie z serca – najlepiej sobie pomożecie. To jest to, co pozwala wam posuwać się do przodu z wdziękiem i swobodą i radością!  I nie jest to trudne zadanie, prawda?  Aby wybrać radość nad strachem, aby wybrać wolność nad niewolą, aby wybrać poruszanie się wewnątrz wiecznego przepływu miłości, które jest energią Źródła, Boga Matki-Ojca.  To nie jest znojny obowiązek, czy jest na to czas teraz, kochani ludzie?

I w oczekiwaniu na wasze Uniwersalne przebudzenie, abyśmy mogli być w pełnym kontakcie z wami raz jeszcze, żegnamy was, Namaste.
miłość, miłość, miłość

Solara-Ra, Wojownik Światła

http://lightworkers.org/channeling/126336/pleiadian-council-divine-dispensations-gaia-now

21 Komentarzy (+add yours?)

 1. wedrussa
  Mar 10, 2011 @ 15:31:27

  Posłuchaj co przekazał Libero Berozzi po śmierci. Dane mu to było gdyż bardzo tego chciał a Mistrz mu na to pozwolił. Przekaz odbył się 14 lat temu! Jakie to jest aktualne teraz…

 2. Dajamanti
  Mar 10, 2011 @ 04:50:36

  Witajcie kochani,

  Boska dyspensa został zmieniona w taki sposób, aby reinkarnacja nie była pułapką. Tak, wraz z przebudzeniem istot ziemskich, zostaną oni objęci całą formą oświecenia i wiedzy. Co oznacza że śmierć, zostanie zakończona. Tak, kochani, wraz z nową świadomością, będziecie mieć możliwość wniebowstąpienia – czyli zabraniem całego swojego jestestwa do dalszych przygód w inne wymiary. Kochajcie to kim jesteście, bądźcie radośni całym TERAZ, a będziecie w połowie drogi do oświecenia. Zobaczcie prawdziwego Boga w sobie i w innych istotach, jak i we wszystkich wydarzeniach, spełniających się w Waszym życiu, a będzie w połowie drogi do Wniebowstąpienia.

  Pozdrawiam Was w imię Miłości
  Dajamanti

 3. ametyst
  Mar 08, 2011 @ 15:09:33

  To wspaniałe , mistyczne przeżycie – dzięki niezrównanej Krystal i magicznej osobowości Wedrussy – dziękuję

 4. Sabrina
  Mar 08, 2011 @ 14:39:56

  Kochani, jeśli dysponujecie czasem 9 marca o godz. 14.00, to proszę Was przyłączcie się do tej medytacji.
  Link poniżej
  http://www.fioletowyplomien.com/

 5. bramin
  Mar 08, 2011 @ 13:17:34

  Kochani. Wklejam dzisiejsze tłumaczenie przekazu z wolnej planety.Sądzę,że jest to adekwatne do tego co się dzieje na Bliskim Wschodzie.Przesyłajmy wiele Miłości w te rejony,Ziemia i ludzie na tych terenach bardzo jej potrzebują.W ich imieniu dziękuję Wam za tę Miłość.Pozdrawiam wszystkich serdecznie:-)
  8.03.2011 Jesteście gotowi. MOHAMMED (Mahomet)

  Mahomet

  Ukochany Jahn, Ukochani Ludzie, którzy przeżywacie ostatnie dni tej ludzkości.

  Wy jesteście na to gotowi! Tak właśnie jest.

  Jestem Prorokiem tego Czasu, który przybył, aby w te miejsca przynieść Światło, na których pierwotnie to Światło zakotwiczyłem.

  Gdy w blasku mojej Miłości przybyłem do tego Świata który obejmował szeroko Persję, pola leżały odłogiem, Duszom ludzkim zagrażał głód i zostałem wysłany przez Stwórcę, mego Ojca, aby wtopić w grunt Ziemi Miłość, tolerancję, współczucie, sprawiedliwość i jedność wszystkich ludzi.

  I tak jak często bywa, stworzono z tego religię, zrobiono strukturę, która prowadziła do zasad i kontynuowała niewolnictwo ludzi. Zawsze byli nieliczni ci, którzy sprytnie decydowali o losach Świata, zawsze byli to ludzie którzy czuli się silni, gdy nakładali ludowi kajdany.

  Również i ja przyniosłem Pokój, mądrość, jedność, zaufanie, współczucie i brak przemocy oraz Bezgraniczną Miłość ze Źródła Bytów która jednoczy ludzi w Miłości. I w tym przypadku potężnie zagrały ciemne siły i zinterpretowały moje przekazy całkiem na nowo – tak, aby spełniały ich zamierzenia.

  Z tym jest koniec. Wszystkie kościoły unikają Prawdy poprzez umiejętne korzystanie z obłudy i fałszu, błędnych interpretacji i wywłaszczania pojedynczych ludzi, ponieważ czują się wzywani do interpretowania słów Stwórcy – zamiast po prostu głosić je bez swojego punktu widzenia; tak jak i wszystkie kościoły, również i ten Świat idzie ku końcowi epoki przemocy i niezrozumienia.

  Nie słowa przynoszą miecz, lecz interpretacja słów.

  Ta reguła przyniosła tyle cierpienia na Ziemi i wymagała poświęcenia tylu Żyć, Żyć które chętnie doświadczałyby się nadal. Dzisiaj jesteśmy w Świecie z którego pochodziłem i który teraz znajduje w zwrotnym punkcie historii. Ludzie nie darzą zaufaniem swoich przywódców i budzą się, powstają i podnoszą się. Mułłowie, Muftowie, Szejkowie, Ajatollahowie wysłużyli się już, ci kapłani starych Kast, politycy którzy służyli religiom tak jak to sami podają, są tylko sługami własnego zepsucia. To zostanie teraz rozpoznane i ludzie tęsknią za Prawdą, za sprawiedliwością i Życiem w godności. Ta lokomotywa nabiera tempa i nie można jej zatrzymać.

  Działam w tych regionach poprzez towarzyszenie pojedynczym ludziom, dając im jasność, uwalniając ich Serca gdy są na to gotowi
  – i wielu jest gotowych.

  Ja wskrzeszam do Życia ponownie Prawo i przynoszę je ponownie do ludzi. Zabieram władzę nad moimi Proroctwami tym, którzy wykorzystali je do własnych celów. Uwolnienie ludzkości dotyczy tych Istot na Ziemi i osiągnie w tych dniach Świat, z którego ja przyszedłem jako Prorok Mohammed (Mahomet).

  Ja mówiłem o Jedności, Miłości i Sprawiedliwości wszystkich ludzi, oni mówią zaś o rozłące, nienawiści i braku jedności – zjednoczeni w ALLAH, jednak zjednoczeni tylko w sile aby szkodzić, szerzyć śmierć zamiast tworzyć Życie.

  Ja mówię do tych którzy trzymają dotychczas stery władzy w swoich rękach, a nie do tych którzy musieli wiosłować. Nie do Was, ukochani ludzie, którzy każdego dnia walczyliście za wszelką cenę o przeżycie. Do Was mówię, do tych którzy zabrali swoim ludom całą godność, tak aż musiały one walczyć o przeżycie.

  Wy zbezcześciliście Byt ludzki, Wy przywódcy wielu Czasów, tylko po to, aby zabezpieczyć własne potrzeby. Potrzeby które są nieodpowiednie i nie do opisania. Bo dopiero wtedy czuliście się syci, gdy zabraliście swoim Braciom i Siostrom całą godność.

  Przywódcy religijni, zniewoliliście ludzi i nie jesteście lepsi niż kościół rzymsko-katolicki!

  Wciąż powtarza się cała „historia”, tak jak już zauważyliście. Z tym jest koniec!

  Uwalnia się cały Świat, całe ludy wchodzą w wolność, kobiety stanowią same o sobie i opuszczają niewolnictwo u mężczyzn, ponieważ było to możliwym tylko na podstawie fałszywych, zbrodniczych interpretacji moich słów wskazówek, które w Księdze Wiedzy i Miłości, w KORANIE zostały zapisane.

  Słowo Stwórcy jest błogosławieństwem, tworzy Przestrzeń dla łaski i promuje szczęście. Jednak interpretacje wysokich kapłanów – obojętnie której religii – tworzą zamieszanie i zbijają z tropu, produkują zastój i przynoszą ciemność nawet pełnym Światła przekazom, ponieważ ludzie którzy chcą podporządkować sobie Światło rzucają się niczym hieny na każde słowo, przekręcają je, przeinaczają i tak dalece „przewracają” aż te słowa tracą całe Światło.

  Dziś przebudzają się bracia i Siostry. Dziś idą tam i zakańczają to bezprawie które na nich praktykowano. Cały Świat wszedł w fazę ostatecznych wyjaśnień niesprawiedliwości, kłamstw, dysproporcji aby ludzie zaczęli się wspólnie odnajdywać oraz doświadczać zjednoczenia i jedności w Stwórcy.

  Przemiany w Świecie zaczynają się w Europie, ponieważ ludzie tego kontynentu wykazują dojrzałość, która jest teraz właściwa i ponieważ tam na miejscu jest większość Dusz Mistrzowskich. Lecz tam, gdzie panuje największe bezprawie, stamtąd nastąpi widoczne wyjście tej przemiany. To są regiony Azji i Środkowego/Bliskiego Wschodu.

  Jestem wśród Was, ukochani ludzie, Wy, którzy moje imię wypowiadacie codzienne w swoich modlitwach, wiedzcie: ja przyszedłem, aby oddać Twoje Życie, jeśli jesteś tylko gotowy je przyjąć.

  Aż do Czytania Światła 25.03.2011 tego Czasu nastąpi wiele ogromnych zmian w Świecie, który zmienia swoje oblicze na Wieczność. Ja przyszedłem, ponieważ moje Dzieci mnie wołały.

  Jestem Prorokiem który przybył – w blasku jego Światła powstaniecie z martwych, w płaszczu jego Miłości macie być bezpieczni, aż wy sami zaczniecie nosić taki sam płaszcz.

  Wasz pierwszy Sługa Wolności,
  Miłości i Szczęścia,

  MOHAMMED
  (Mahomet)

  http://www.lichtweltverlag.com

 6. kwiat
  Mar 08, 2011 @ 11:56:53

  Życie jest szansą, schwyć ją.
  Życie jest pięknem, podziwiaj je.
  Życie jest radością, próbuj ją.
  Życie jest snem, uczyń je prawdą.
  Życie jest wyzwaniem, zmierz się z nim.
  Życie jest obowiązkiem, wypełnij go.
  Życie jest grą, zagraj w nią.
  Życie jest cenne, doceń je.
  Życie jest bogactwem, strzeż go.
  Życie jest miłością, ciesz się nią.
  Życie jest tajemnicą, odryj ją.
  Życie jest obietnicą, spełnij ją.
  Życie jest smutkiem, pokonaj go.
  Życie jest hymnem, wyśpiewaj go.
  Życie jest walką, podejmij ją.
  Życie jest tragedią, pojmij ją.
  Życie jest przygodą, rzuć się w nią.
  Życie jest szczęściem, zasłuż na nie.
  Życie jest życiem, obroń je.

 7. Alicja2
  Mar 08, 2011 @ 11:21:34

  Wedrussa! jestem zauroczona Anastazją. Czytam Księgę VIII „Nowa Cywilizacja” Władimira Megre. Postać Anastazji wzbudza dużo kontrowersji wśród moich znajomych. Wielu twierdzi, że to postać fikcyjna, wymyślona przez autora. Wierzę, że Anastazja naprawdę żyje w syberyjskiej tajdze, choć mam równocześnie silne odczucie, że jest to wspaniała istota nie z tej ziemi…

  • wedrussa
   Mar 09, 2011 @ 00:50:37

   Droga Alu, a czy ludzie wierzą w Energię Boską czy Jezusa? „czego oczy nie widziały,czego uszy nie słyszały…” Każdy z nas jest po trosze Niewiernym Tomaszem, tylko jedni uzyskali możliwość odsłonięcia jednej lub kilku powłok manipulacji – wybrali ciekawość, która wiedzie ich do światła – inni boją się chwycić za jedną z nich – STRACH jest tym, co zostało nam wmówione. Człowiek nie wie co potrafi – i ile posiada z Boga – i tak jak mówi Anastazja – Stwórca oddał nam wszystko co miał – oddał nam siebie – dlatego nie ma go wśród nas – musimy poszukać go w sobie. Dał nam również WOLNĄ WOLĘ i tylko od nas zależy czy my – Dzieci Boże przyniesiemy mu radość każdego dnia w nowym Boskim wymiarze, czy też ugrzęźniemy za kurtyną manipulacji we własnym świecie – gdzie myślokształty będą kreować naszą rzeczywistość.

   Namaste

 8. wedrussa
  Mar 08, 2011 @ 10:32:56

  To o czym mówi Solara-An-Ra przekazuje również Anastazja, z syberyjskiej tajgi. Postać prawdziwa, wspierająca nas swoja wielką mocą energetyczną. Jeśli nie znacie jej przekazu to proszę o maila do mnie-udostępnię wam go. Z całego serca dziękuję za każde ciepłe słowo kochani. Boskość we mnie skłania się przed boskością w Tobie – NAMASTE

  wedrussa@onet.pl

 9. Sabrina
  Mar 08, 2011 @ 10:09:25

  Wedrussa, masz naprawdę piękny głos:-)

 10. Biedrona
  Mar 08, 2011 @ 08:30:47

  Piękny przekaz Krystal, dziękuję. Wedrussa, masz przecudny głos. Ciary chodziły mi po całym ciele. Dziękuję za to mistyczne przeżycie.

 11. Mikołaj Rozbicki
  Mar 08, 2011 @ 07:36:20

  Heh – czas przebudzenia występuje w tekście wielokrotnie – czyżby czytali moją stronę?:):) bo to naprawdę jest czas przebudzenia, o czym piszę i mówię od lat. fajnie się czyta takie przesłania – oby ludzie dojrzeli i przebudzili się. Najwyższy czas

 12. Hanuś
  Mar 08, 2011 @ 03:35:40

  Krystal, wielkie dzięki za ten piękny przekaz. Codziennie wchodzę na Twoją stronę i codziennie wypatruję nowych. Jak to dobrze, że już jesteś i dajesz nam nowe przekazy do przemyślenia. Ten jest naprawdę bardzo pozytywny. Mam nadzieję, że to prawda z tą dyspensą karmy, bo to było dla mnie takie trudne myśleć, że muszę przez całe wieki odpowiadać za rzeczy, o których nie mam bladego pojęcia. Uczciwe jest to, żebyśmy odpowiadali za to, co robimy w obecnym życiu, to rozumiem i to jestem w stanie zaakceptować.

 13. Sabrina
  Mar 08, 2011 @ 03:18:01

  Piękny przekaz i pocieszający:-)

 14. kwiat
  Mar 08, 2011 @ 03:07:34

  Ja także dziękuję za cudowny przekaz tyle dobroci i radosci płynie z niego.Dziękuję za pomoc.

 15. wedrussa
  Mar 08, 2011 @ 02:14:38

  Droga Krystal28 zostałam poproszona o pomoc w szerzeniu przekazów istot świetlnych, przesyłam pierwszy plik
  http://w603.wrzuta.pl/audio/3XeLaGakUCZ/solara_ra_przekaz_plejadian_marzec_2011_karma
  Namaste

 16. Aquamarin
  Mar 08, 2011 @ 00:45:47

  Dziekuje za te piekne slowa otuchy i pocieszenia, dziekuje za wsparcie, dziekuje za pomoc.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: