Kuthumi o Zwierzętach i Roślinach

Jam Jest Mistrz Kuthumi. Także pozdrawiam was słowami OMAR TA SATT i korzystam ze sposobności, by poprzez Sangitar skierować do was moje wiadomości.

Kuthumi został wybrany, by opowiedzieć wam o świecie zwierząt i roślin.  Gdy spytałem Sangitar, co interesuje ludzi w dualności, co chcieliby wiedzieć o zwierzętach i roślinach, pospieszyłem natychmiast na naradę, ponieważ nie możemy odpowiedzieć na wszystkie te pytania z poza zasłony.  Ale chciałbym odpowiedzieć na najważniejsze pytania, płonące w waszej duszy.

Rozpocznę od tego, że podzielę zwierzęta na cztery kategorie.  Pierwszą kategorią są istoty, która są aniołami w ciałach zwierząt.  To są wieloryby i delfiny, które mają szczególne zadania i różnią się od całej reszty świata zwierząt.  Delfiny i wieloryby są istotami anielskimi, przybywającymi na planety i żyjącymi w oceanach.  Nie wywarła na nie wpływu energia Lucyfera.  One są wysokie energetycznie, pracują nad siatką Ziemi i są tu dla ludzi, z całą swoją wszechogarniającą miłością. One wzbogacają Lady Gaję jak również ludzi swoją energią.

Druga kategoria zwierząt, które przybywają na planetę, są to zwierzęta pomagające Lady Gai w jej procesie. To są zwierzęta, które dla Ziemi są bardzo ważne, ponieważ przybyły na planetę, by służyć jako pokarm. Kuthumi przybliży to później.

Następne zwierzęta, które przybyły na planetę, nazywane są przez was zwierzętami domowymi. Od nich chciałbym zacząć.  Pierwsze pytanie, na które chciałbym odpowiedzieć Sangitar brzmi: czy wszystkie zwierzęta ponownie inkarnują.  Na to pytanie odpowiem definitywnie – nie.  Tylko zwierzęta domowe inkarnują.  One są pomocne ludziom.  One są Ambasadorami Miłości.  One przynoszą ludziom dokładnie określoną częstotliwość miłości, mianowicie bezwarunkową miłość. Wielu ludzi posiada zwierzęta domowe i wielu ludzi czuje tę bezwarunkową miłość, którą zwierzęta im podarowują.  Poprzez harmonię wibracji między człowiekiem i zwierzęciem może powstać szczególna energia, która umożliwia człowiekowi otwarcie się na inne, wyższe energie. Zwierzęta domowe są tu po to, by służyć człowiekowi, by kochać go i mu towarzyszyć.  Dla wielu ludzi jest to dramat, gdy zwierzę ich opuszcza.  Zawsze gdy zwierzę powraca do Domu i opuszcza planetę, robi to z dokładnie określonej przyczyny i w odpowiednim czasie dla człowieka. Nawet jeśli jest to dla ciebie bardzo bolesne, przeżywasz dokładnie w tym momencie proces, który porusza ciebie kawałek do przodu. Możesz czuć dzięki temu energie i uczucia smutku.  Wielu ludziom przychodzi z trudem dopuszczenie uczucia smutku.

Kiedy ukochane zwierzę domowe odchodzi, ludziom łatwiej dopuścić te uczucia.  To jest tak, jak przecięcie węzła, to tworzy szczególny rodzaj energii miłości, która rozpościera się w twojej duszy i rozszerza ciebie.  Dusza twojego zwierzęcia domowego kocha ciebie tak bardzo, że ona natychmiast inkarnuje się powtórnie, gdy przezwyciężysz smutek.  Istnieje szczególne połączenie między duszą a tobą.  To co Kuthumi teraz ci powie, może być ci ciężko zrozumieć i objąć rozumem:  Kiedy straciłeś zwierzę domowe i przygarniasz nowego ulubieńca, z pewnością to będzie znowu ta sama dusza. To nie musi być ten sam gatunek zwierzęcia.  Wcześniej mogła być mała myszka, a teraz duży pies lub osioł, nawet słoń – to nie ma żadnego znaczenia, jakie dusza przyjmuje ciało.  To będzie dusza, która była w twoim wcześniejszym domowym zwierzątku.  Tak dzieje się z powodu określonego ruchu tranzytowego we wszechświecie i specjalnie jest tak urządzone.  We wszechświecie istnieje dużo więcej rzeczy, niż kiedykolwiek mógłbyś sobie wyobrazić.  Posyłamy ci wszystko, co tobie służy i o co prosisz.  Mając zwierzęta domowe czujesz bezwarunkową miłość tych zwierząt, jest to bardzo ważny proces dla ciebie jako dorosłego jak również dla dzieci.  Zwierzęta są Ambasadorami Miłości, one towarzyszą tobie i również rozwijają się i wzrastają z każdą inkarnacją.  Kiedy one pomagają ci po twojej stronie, mogą wzrastać energetycznie.  Dlatego również po wzniesieniu one będą po twoje stronie, jako Ambasadorzy Miłości.

Zwierzęta, które przychodzą, by stać się pokarmem, w zasadzie inkarnują się tylko raz.  One zgłaszają gotowość i przychodzą na Ziemię, by zostać zjedzone.  Musisz to sobie wyobrazić.  One także czynią to jako szczególny rodzaj miłości. Ciągle zadajecie pytanie, czy zjadanie zwierząt jest właściwie?  Najpierw Kuthumi chciałby pobłogosławić tych, którzy nie jedzą mięsa.  Ale także ci, którzy odczuwają potrzebę jedzenia mięsa mogą mieć czyste sumienie, ponieważ te istoty wiedziały bardzo dokładnie, dlaczego one przyszły na Ziemię i do czego czynią się dostępne.  Ale jest coś bardzo, bardzo ważnego, o czym Kuthumi chce wam powiedzieć: ogromne znaczenie ma sposób, w jaki zwierzę jest zabijane.  Ogromne znaczenie ma również sposób hodowania zwierząt.  Jeśli zjadasz mięso, uczcij i uszanuj je.  Pobłogosław je za to, że uczyniło siebie do dyspozycji.

Pobłogosław jego śmierć i trzymając ręce nad mięsem powiedz krótką modlitwę.  W ten sposób czynisz dobro.  Kiedy zwierzęta są źle traktowane, kiedy są upychane razem w stajni bez miłości i bez szacunku – a potem zjadane, albo też produkty, uzyskiwane z tych zwierząt, jak na przykład mleko lub ser, kiedy dzieje się to z nastawieniem, w którym zwierzęta nie zostały uszanowane, wtedy najczęściej powstają u ludzi alergie.  Zwierzęta mają szczególną energię.  Ta energia żyje w zgodzie z twoją strukturą komórkową tylko wtedy, gdy to zwierzę mieszka z tobą w miłości i jest dobrze traktowane w stajni.  Wasza cywilizacja pomnaża alergie spowodowane tylko przez to, że produkty zwierzęce nie są szanowane.  Szanujcie każdy żywy organizm i czcijcie każdą istotę żyjącą na planecie.

Następne są zwierzęta, dokładnie tak jak ludzie – nawet jeśli nie słuchasz tego może tak chętnie – które niosą niską energię.  Są zwierzęta odpowiedzialne za niesienie niskich wibracji energii.  One są nosicielami chorób.  Aby nazwać tylko dwa z tych zwierząt: Komary i kleszcze. Ma to również znaczenie energetyczne.  Nie tylko wśród ludzi, ale też w różnych epokach dzieje się tak, że światło walczy przeciw niskiej energii i wysoka energia się rozszerza.  Odnajdziesz to także w królestwie zwierząt.

Z roślinami jest tak, że rośliny, drzewa, lasy przybyły jako system oddechowy Lady Gai.  One także są istotami żyjącymi i należeć je szanować i czcić.  Rośliny oddychają Praną. One mają inne oddychanie i dostarczają Lady Gai tlen.  Bez tych roślin, bez drzew i lasów, Lady Gaja nie mogłaby żyć.  Wycinanie i karczowanie lasów jest dla Lady Gai tak bardzo bolesnym procesem. To tak, jakby tobie zabrano tlen.  Rośliny i drzewa są bardzo wrażliwe i niosą bardzo, bardzo wysoką energię.  To jest dokładnie tak samo jak ze zwierzętami.  Im bardziej je szanujesz, im bardziej przyjmujesz je do swojej świadomości, tym bardziej to oddychanie i świadomość drzew i roślin stają się dla ciebie odczuwalne.  Lady Gaja jest przez to zdana na naturę.  Bez roślin Lady Gaja nie mogłaby żyć.  Po Wzniesieniu różnorodność roślin będzie jeszcze większa i rozszerzy się dalej.  We wszechświecie mówimy o niebieskiej planecie, ponieważ macie tak cudowne oceany. Po wzniesieniu to będzie także zielona planeta, ponieważ różnorodność roślin, kwiatów i zwierząt będzie niezmierzona, jak w raju.  Dlatego jest tak ważne, by czcić i szanować wszystko, co żyje na tej planecie. W rzeczywistości żyje wszystko, wszystko należy do żyjącej energii.

Na pytanie, czy po wzniesieniu zwierzęta będą jeszcze zjadane, Kuthumi odpowie jednoznacznie – nie.  Będzie różnorodność pożywienia, którego teraz jeszcze nie znasz.  To nie będzie żadną stratą dla ciebie, bo zrozumiesz, że twoje podniebienie cieszy się innymi rzeczami.  Także światło będzie służyło tobie jako pokarm.

Kuthumi chciałby raz jeszcze zwrócić się do tych, którzy jedzą mięso.  Nie miej wyrzutów sumienia, ale spróbuj uczcić i uszanować mięso, kiedy leży przed tobą na twoim talerzu. Podziękuj za to.  Najlepszy sposób, który byłby najlepszym energetycznym sposobem, polegałby na tym, że każdy człowiek, który zjada zwierzę, zabija je sam.  Jednak wiem, że to nie jest możliwe. Uważajcie na to, jak wasze zwierzęta są trzymane, uważajcie na to, skąd otrzymujecie wasze produkty.  Dowiadujcie się, uczyńcie swoją misją pytanie, czy zwierzę umarło w godności czy zarżnięto je w masowej hodowli zwierząt.

Zwierzęta domowe są także tutaj, w tej przestrzeni. Kuthumi chciałby pobłogosławić tych Ambasadorów Miłości. To są wysoko rozwinięte istoty i te zwierzęta kochają swoich ludzi tak bardzo.  Zawsze traktuj swoje zwierzę domowe tak, jak traktujesz Ambasadora Miłości, który wspomaga ciebie wszelkimi sposobami. Nie bądź niecierpliwy i rozmawiaj z twoim domowym zwierzątkiem. Robisz to najlepiej, wysyłając obrazy lub określone tony. Bardziej niż przeczuwasz, twój ulubieniec może to zrozumieć.  Okazuj swojemu zwierzęciu, jak bardzo je kochasz i szanujesz.

Ptaki są nosicielami energii.  One niosą pewne energie i łączą je. Wiele gatunków ptaków jest wysoko rozwiniętych i mają określone zadania. One są bardzo połączone z żywiołami. Kiedy wchodzisz w ciszę i idziesz do natury, wtedy rozpoznajesz, że one śpiewają tony z Boskiej Rzeczywistości. Większość ptaków jest także bardzo połączona z duchami natury, z Elfami i Elben (?).

Kuthumi teraz patrzy na wasze Świetliste Ciała. One są tak cudowne. Błyszczą światłem i jest tak wielką radością widzieć, że zebraliście się tutaj, ponieważ jesteście przedstawicielami światła. Wy jesteś zwiastunami, posłańcami Boga.

Kuthumi jest z wami podczas festiwalu i otula was kochającą energią. Moi kochani, moi umiłowani pracownicy światła, tak bardzo was kocham.

Moja cała struktura światła jest dla was
AN’ANASHA.
===============
Tłumaczenie: Gaya, 2008

http://www.kryonschool.com/channelings/kryonfestival-spring-2008/kuthumi/

31 Komentarzy (+add yours?)

 1. Zwierzaki
  Mar 07, 2011 @ 12:56:42

  Uwielbiam czytać tego bloga!

 2. Ania35
  Mar 06, 2011 @ 23:08:53

  Witam,dziekuje za odp ale jakos niezbyt mi sie podoba komentarz o tej myszy laboratoryjnej,ze istnieje pozwolenie na testy laboratoryjne na zwierzetach a one maja sie z tego cieszyc,ze sie poswiecaja…
  Tak samo jak niby mysz zaraz po poswieceniu sie jako mysz laboratoryjna ma ewaluowac w konia a potem znow np trafic do rzezni-to by bylo nad wyraz niesprawiedliwe,ze ta sama dusza wciaz cierpi…
  Co do pieskow domowych-to nie mozna porownywac ich wygodnego zycia w zaciszu cieplego domu do okropnego ciepienia zwierzat hodowlanych…
  Czekam tez na inne odpowiedzi na moje pytanie,jesli mozna…

 3. Ktoś
  Mar 06, 2011 @ 12:56:13

  Nie no gdzie się nie ruszę tam natrafiam na różne ciekawostki, no muszę się podzielić:
  Popatrzcie jak trójkątny statek UFO (wydaje mi się, że plejadiański) pięknie neutralizuje pocisk:

  NIESAMOWITE i PIĘKNE!!! Nie wygląda mi to na fake.

  kolejny smakowity kąsek:

  😀

  • Karmel
   Mar 06, 2011 @ 23:55:08

   To dość dyskusyjne co to jest ta „norweska spirala” mówią, że to uszkodzona rosyjska rakieta Buława która spadła podczas testów, ale ja tam nie wierzę. 🙂

 4. ada
  Mar 06, 2011 @ 12:50:46

  Każda osoba na tym forum zdaje sobie sprawę ,jak ważne jest wprowadzanie
  pozytywnej energii na Ziemię oraz oczyszczanie jej z negatywnych energii, właśnie TERAZ.
  Są w Polsce ludzie ,nasi rodzimi Szamani ,którzy programują kryształy i tworzą z nich siatkę krystaliczną nie tylko w Polsce,ale w całej Europie,
  która ma nam pomóc ściągnąć na Ziemię pozytywne energie i zakotwiczyć
  je tu.Energie te wzmocnione przez kryształy mogą pomóc w łagodej
  transformacji,której myślę wszyscy sobie życzymy.
  http://www.klinikadusz.pl/?page=zlot_aniolow#more

  I tu małe zadanie dla każdego z nas :

  Szamanka Kiesha „Little Grandmother”jest jedną z 12 OPIEKUNÓW
  WIEDZY na Ziemi jej zadaniem jest przekazywać starożytne prawdy,
  uczy między innymi o tym jak każdy z nas za pomocą
  kryształu może przekazać Energię Miłości naszej MATCE ZIEMI
  (w drugiej części przekazu porusza temat zwierząt,jak ważne są dla nas.)

 5. Janek
  Mar 06, 2011 @ 12:06:45

  2012 – The Revolution Has Begun Napisy PL – tłumaczenie Boogy

  • Oualander
   Mar 06, 2011 @ 12:37:25

   Przepiękny, chwilami wzruszający film ze świetnym muzycznym podkładem.
   Pozdrawiam
   Piotr

 6. Ktoś
  Mar 06, 2011 @ 11:54:19

  Coś dla wątpiących!
  Polski Jasnowidz Krzysztof Jackowski (to ten który rozwiązał setki spraw policyjnych za pomocą jasnowidzenia), na temat … no właśnie posłuchajcie sami:

  Widać, że wibracje już oddziałują na przyszłość, skoro ma takie „odczucia”. W dodatku większość pięknie zgadza się z channelingami.

 7. Yelnats
  Mar 06, 2011 @ 11:51:26

  Przejrzałem, poprosiłem, zgodę otrzymałem i wysłałem Ci kwantową fioletową-białą energię. Napełniona pełna miłości pracuj całym sercem i duszą dla podniesienia naszej Ziemi do świetlanej wibracji. Pozdrawiam St.

 8. Gogol
  Mar 06, 2011 @ 10:10:03

  05.03.2011 Cały Czas w Miłości Stwórcy. STWÓRCA

  Ukochane Dzieci Stwórcy, którym jestem!

  Nie ma nic, oprócz mnie, nic obok mnie, nic, co jest mi dalekie, nic co jest, gdzie mnie nie ma.

  Nieobecność Stwórcy jest największą iluzją w Bycie. Doświadczenie i przeżycie jednej egzystencji w której się mnie wypiera, w której poddaje się w wątpliwość moją egzystencję, a w najlepszym wypadku wypędza się mnie do „królestwa” bajek i mitów, jest dane tylko nielicznym Istotom.

  Przez to możecie, ukochane Dzieci Ludzkie, naprawdę ogarnąć jakiej podróży się podjęliście.

  Po tym, Ukochani, możecie zobaczyć, dlaczego obecnie prawie całe Tworzenie „kręci się” wokół Was; gdy jeden Człowiek rozpozna iluzję – jest Oświecony, lecz gdy tą iluzję rozpozna cała ludzkość, to zostanie podniesiona do Światła cała planeta wraz z ludzkością.

  To właśnie dzieje się dziś. To jest proces który decyduje o wszystkim w tym Czasie.

  Ja przybyłem do Was, aby Was doprowadzić do Waszych domów w Niebie.

  Ukochani Synowie i Córki jednego Stwórcy, którym jestem:

  GRA ZAKOŃCZYŁA SIĘ!

  Wy zakończyliście naukę w szkole krótkotrwałości. Teraz zaprasza Wieczne Życie.

  Teraz pytam się Ciebie:
  Czy już to dla siebie sam zrealizowałeś?
  Czy ten fakt stał się Rzeczywistością w Twoim Życiu, dzięki temu że pojąłeś całkowicie ten fakt za pośrednictwem Świadomości?
  Lub też to nie dotarło do Ciebie przez wszystkie Poziomy Twojej Istoty, bowiem teraz jest czas na zwinięcie starych namiotów, ponieważ nadszedł Koniec Czasów i wraz z nim koniec Światów.

  Świat który znaliście dotychczas zmienia swoje oblicze. Już niedługo nie poznacie tej planety i przeżyjecie ludzkie społeczeństwo we wspólnej grze, o czym nawet jeszcze nie śniliście. W tych dniach, kiedy rozłączają się Światy, rozłączają się również stare systemy społeczne. Wy przeżywacie to obecnie w rejonach Azji, Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

  Również USA stoi z pustymi rękoma, ponieważ nadal jeszcze używają „starych recept”. Ale również i tam zanika dotychczasowa forma społeczeństwa. Tego nie można już zatrzymać, ponieważ takie są znaki tego Czasu.

  To dotyczy również i Europy, ponieważ i tam zachodzą wielkie zmiany na wszystkich poziomach dotychczasowych filarów społecznych: polityki, ekonomii i religii.

  Teraz, od kilku dni wiecie już, że Wymiar 3D zostanie zakończony (*unicestwiony), ponieważ wiele Istot stamtąd zdecydowało się na śmierć.

  Tamtejsze elity sięgnęły do radykalnych środków i na wielkim obszarze same unicestwiły Życie, poprzez wykorzystanie energii atomowej. I właśnie ten fakt „zaprząta Wam głowę”.

  Wysilacie się, aby to zrozumieć a jednak prawie nic z tego nie rozumiecie!

  Ale jak możecie z tym obejść się tak, aby powrócił Pokój i spokój?

  Ukochani Ludzie,
  ze względu na dotychczasowe podejście do zdobywania Wiedzy i poznania,
  nie ma dla Was możliwości, abyście to pojęli!

  Dlaczego?

  Ponieważ to „pojęcie” już w pierwszej instancji FILTRUJECIE PRZEZ WASZ ROZUM. Każde wielkie poznanie, każdy wynalazek, każdy przypływ Wiedzy, które kiedykolwiek dotarły do Człowieka, były najpierw „wgrane” Istocie, poprzez „Intuicyjne Kanały”. Tak samo jak żarówka nie została wynaleziona na podstawie skomplikowanych wzorów i podobnie jak Konstytucja USA nie została napisana przez błyskotliwy Rozum.
  Wszystko to nastąpiło tak, jak wszystko co ustanawia się jako nową Wiedzę na podstawie doświadczeń, które zostają dane poza Rozumem.

  Człowiek doznaje tego jako „intuicja”, otrzymuje sen, w którym zawarte są wytyczne, jak ma działać poprzez uczucie i wtedy też powstaje coś wielkiego. Dopiero wtedy zostaje zaproszony do współpracy Rozum i sam oferuje się, dostając jednocześnie swoje zlecenie.

  Dzisiaj próbujecie nadal jeszcze wszystko pojąć Rozumem i przez to kończy się to niepowodzeniem, czego konsekwencją są niepokój i wewnętrzna walka.

  Ja polecam Wam – odwróćcie ten sposób dostępu. Kiedy natraficie w przyszłości na informacje ze Światła, które w dosłownym tego słowa znaczeniu będą „zaprzątać Wam głowę”, to pozostawcie chęć zrozumienia tego. Idźcie w cichą medytację i proście o to, abyście mogli tego doświadczyć.

  Proście mnie o to, abyście mogli doświadczyć tych rzeczy. Wy nie potrzebujecie wiedzieć, jak zbudowane są Hologramy, potrzebujecie tylko uczucia i doświadczenia do tego; poprzez wewnętrzną Wiedzę i poprzez bycie pewnym jak się to odczuwa i czy jest to dla Was dobre, czy złe.

  Jeżeli okaże się to dobrym, to pozostańcie w spokoju i obserwujcie bardzo dokładnie Wasze Życie.

  Wszystko to, co zostało włożone w Wasze Serca, znajduje swoje lustrzane odbicie na zewnątrz.

  Pozwólcie mi Was poprowadzić, poprowadzić do wszystkich spotkań, które będą miały miejsce na Waszej Linii Życia, a będziecie zaskoczeni, jak bardzo to, co rozpoznaliście w swoim Sercu odbija się echem w Waszym otoczeniu.

  Te wytłumaczenia, których wymaga Rozum aby i on miał swój „Pokój” zostaną przekazane w taki właśnie sposób a nie poprzez Wasze poszukiwania dostępu za pośrednictwem Rozumu.

  Dziś znajdujemy się w epoce, która nadal ujawni „niesamowitą” Wiedzę. Przypominacie sobie jeszcze: że Ziemia jest dyskiem? Przez Wieczność w Czasie w to wierzyliście.

  A dzisiaj?

  To jest następny, znaczący faktor. Ludzki Rozum potrzebuje Czasu – czy to dla swojego ograniczenia, czy też dla stałego kondycjonowania – aby się rozszerzyć ponad nimi. On potrzebuje trochę dłużej, aby rozpoznać rzeczy, które już dawno doświadczyliście. Dajcie Rozumowi ten Czas i nie oczekujcie od niego odpowiedzi, bo on nie może ich Wam dać.

  Znaczącym jest to: aby pozostać zawsze spokojnym (*”wyluzowanym”) i w Pokoju, zawsze w pewności że wszystko zostanie Wam dane, absolutnie wszystko w tym momencie, gdzie musicie dysponować tą konkretną Wiedzą.

  Stwórca, którym jestem nie „męczy” Was. Wy jesteście tymi, którzy się sami męczą, którzy napotykają lekkość Stwórcy w ciężkości niezrozumienia. Otwórzcie się zaufaniu. Uwierzcie w to, że o wszystko jest zadbane i że wszystko do Was przyjdzie.

  W ludzki Byt wpleciona jest niecierpliwość. Czy wiecie dlaczego?

  Ponieważ jako bogowie-twórcy, poza ta iluzją, którą teraz rozpoznajecie, tworzycie W MGNIENIU OKA. Tam nie ma czekania. Dlatego tak ciężkie jest dla Was czekanie i bycie cierpliwym w Bycie ludzkim. Jest to więc – można tak powiedzieć – naturalnym tak to odczuwać.

  Jednak temu aspektowi w Was, wyjść naprzeciw w zaufaniu. Wtedy niecierpliwość traci swoje żądło.

  Stwórca jest wielki! To ja jestem!

  Teraz dam Wam, Wam którzy wypełniacie to pomieszczenie, podsumowanie perspektywy tego, co nadejdzie teraz
  – co zakotwicza nowy stan Bytu w 5D

  1. niepokoje na całym Świecie będą przybierać i nie ustaną, dopóki ludziom sprawiedliwości nie stanie się zadość

  2. wszystkie powstania są naznaczone pokojowymi motywacjami, nawet jeśli ci starzy, trzymający władzę rozsiewają przemoc

  3. ta rewolucja odpowiada 5 Wymiarowi tego Czasu, jeśli na nowo buduje się ludzkie społeczeństwo na gruncie wiarygodności, sprawiedliwości, jedności i Miłości

  4. dzisiejsza Ziemia oddziela się całkowicie od okoliczności zdefiniowanych Czasem i Przestrzenią ponieważ stanowi nową gęstość wibracji Bytu, potoczy się dalej to, co już od lat jest: pogoda i fenomeny naturalne przybiorą na sile

  5. wielu ludzi straci swoją fizyczność, to oznacza że to co nazywacie „śmiercią” będzie częstsze, ponieważ nieprzygotowane ciało nie może wytrzymać wibracji 5 Wymiaru

  6. o każdego człowieka jest zadbane. Każdy Człowiek jest częścią mojej Miłości, więc nie martwcie się, jeżeli obserwujecie że ludzie w Waszym otoczeniu żegnają się

  7. to tutaj opisane, jest wyjątkowym procesem w Historii Tworzenia. Wiedzcie to proszę i jeżeli dostaniecie nowe informacje, to możecie być tego pewni: one są nowe!

  Obchodźcie się z tym w nowy sposób. Rozluźnijcie się.

  Im większa i potężniejsza nowa Wiedza przychodzi w Wasze Życie, tym bardziej zrelaksowani i z niepodzielną uwagą powinniście za tym podążać.

  Dzisiaj zaczynamy Nowy Czas. Epokę która opisuje początek ustanowienia ludzkiego społeczeństwa na 5 poziomie Bytu. Z dala od Czasu, z dala od Przestrzeni jest wszystko w TERAZ. I to zaczyna się teraz, dnia 26.02.2011, w waszej Linii Czasu*.

  Wiedzcie jeszcze jedno!

  Jestem wszystkim, Wszechobecnym we wszystkim i przez wszystko. Jestem Miłością która jest wszystkim. Bez początku i bez końca. To, co dotychczas dostaliście z Wysokich Poziomów Światła Bytu do budowy Tworzenia jest tak naprawdę tylko początkiem. Cieszcie się, ponieważ Dary są dla Was przygotowywane i są wyjątkowe – wyjątkowe jak i Wy.

  Wy, którzy jesteście jednym we mnie i w tej jedności jesteście również Wszystkowiedzący.

  To, czego nie rozumiecie pozostaje tak długo niezrozumianym, jak długo próbujecie to zrozumieć. Poza tym jesteście wolni i możecie wszystkiego doświadczyć.

  To Ja jestem. Zaufajcie mi całkowicie. Kocham Was bezgranicznie.

  Twój Ojciec, Twoja Matka
  STWÓRCA

  //*Ten przekaz został przekazany podczas Czytania Światła dnia 26.02.2011 w Wiedniu, Austria//

  http://www.lichtweltverlag.com

  Podziel się wpisem:
  .Azja, Bliski Wschód, Bóg, bogowie-twórcy, Byt, Daleki Wschód, doświadczenie, Europa, fizyczność, gra, iluzja, Matka, Nowy Czas, Ojciec, Oświecenie, pokój, powstanie, Rozum, serce, śmierć, Stwórca, systemy społeczne, USA, Wieczność, wiedza
  Ten wpis został opublikowany dnia 6 marca 2011, 17:24 i został umieszczony w CHANNELING. Możesz odpowiedzieć na niego poprzez RSS 2.0. Komentarze i pingi są w tej chwili niedozwolone.
  Komentarze nie są dozwolone.
  

  • Oualander
   Mar 06, 2011 @ 11:01:07

   Witaj Gogol:

   Fajny channeling, myślę że każdy czytający wyniesie z niego to co w danym momencie jest mu potrzebne, (niezbędne) aby kształtować odpowiednie aspekty swojego charakteru.
   Pozdrawiam cię serdecznie i witam na naszym blogu
   Piotr

 9. Ewa
  Mar 06, 2011 @ 09:50:53

  A’propos miłości delfinów. Zobaczcie ten cudowny filmik o miłości psa do delfina i delfina do psa. Wzrusza na maxa. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xJ5m_7OrFkI#at=384

 10. mary_celeste
  Mar 06, 2011 @ 08:22:52

  …Delfiny wiele lat wstecz były otaczane czcią równą boginii. W starożytnej Grecji jak ktoś był na tyle śmiały, aby zabić to cudowane zwierzę, był karany śmiercią. Greccy rzemieślnicy dekorowali wiele róznych wyrobów podobiznami walenii, szczególnie delfinów. Rzymianie zaś wybijali podobiznę delfinów na monetach, a ich boga mórz Neptuna przedstawiali zawsze w zestawieniu z delfinem. Delfiny doczekały się również swojej opowieści, przekazywana przez niezliczone pokolenia Aborygenów, mówiąca, że wieloryby i delfiny przybyły niegdyś z gwiazdozbioru Syriusza, aby pomóc rodzajowi ludzkiemu. Wieloryby symbolizowały dobrobyt dla ludzi, poświęcając tym samym siebie, a delfiny – pomagać ludziom w ewolucji. Miały sprawić abyśmy byli sobą i dążyli do tego, byśmy odnaleźli radość i spontaniczność w naszym życiu. W książce pt.”Awakening to the Animal Kindom” Robert Shapiro i Julie Rapkin przedstawiają teorię, według której delfiny przybyły z jednej z wodnych planet z okolic Syriusza, żeby gromadzić informacje o Ziemi i uczyć ludzi sztuki radości, miłości, szczęścia i zabawy. Delfiny dysponujące potężnym intelektem i rozwiniętymi sposobami komunikacji miały przekazać nam wiedzę starożytnych cywilizacji oraz pomóc w zjednoczeniu przeszłości, teraźniejszości i przyszłości…
  Delfiny są urodzonymi komikami. Zadziwiają wszyskich swymi efektownymi pokazami. Mózgi delfinów są w stosunku do rozmiarów ciał większe niż u człowieka, dlatego też wiele uczonych badaczy uważa, że ich inteligencja przewyższa intelekt ludzki. Prowadzone eksperymenty naukowe udowodniły, że delfiny potrafią rozrózniac obiekty na podstawie kształtów i wielkości. Wiele osób zaobserwowało u delfinów, że potrafią naśladowac ludzką mowę. Niektóre zwierzęta posługują się narzędziami, ale robią to instynktownie. Delfiny są na tyle przyjazne i lubią współpracować z człowiekiem, że dają się uczyć, wykonując np. w akwenach wodnych, cyrkach z użyciem rozmaitych narzędzi różne pokazy. Odruch ich są nabyte, przeważnie z nadzieją dostania nagrody w formie pożywienia.
  W stosunkach z rasą ludzką delfiny były łagodne i życzliwe, często przyjmując rolę przyjaciela i opiekuna. Delfiny służyły pomocą ludziom w potrzebie i bezpiecznie eskortowały ich do brzegu; narosły wokół tego legendy. Delfiny są niezwykle towarzyskimi i uprzejmymi stworzeniami. Niczego od ludzi nie potrzebują, a jednak odnosi się wrażenie, że szukają z nami kontaktu, by dzielić się cudownym poczuciem. Rodzina delfinów jest olbrzymia, choć niektórym jej członkom grozi wymarcie. Istnieje wiele historii o ludziach uratowanych na morzu lub prowadzonych przez delfiny odnaleźć można w wielu kulturach. Wiele osób donosiło o swych własnych unikalnych i znaczących doświadczeniach z delfinami, niektórzy zaś wspominali o możliwej telepatii wśród samych delfinów, a także między nimi a ludźmi. Choć historie te pochodzą często od wiarygodnych osób, jest niezwykle trudno naukowo je zweryfikować.

  fragment ze strony: „Delfiny – cudowne ssaki”

  Wspaniałych mamy przyjaciół na Ziemi… Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 11. Ktoś
  Mar 05, 2011 @ 12:28:52

  Może nie na temat wpisu, ale „przypadkowo” natknąłem się na reportaż, na temat channelingów En-Kiego i niejakiego projektu Cheops. Jak by ktoś miał wątpliwości, co do parszywych zamiarów, tamtej „siły” to polecam się zapoznać:

  • Yelnats
   Mar 06, 2011 @ 10:05:04

   Ależ Ktoś, przesadziłeś z tym filmikiem, coś takiego nie powinno się tu być.Odsyłam Cię do radia Barbary Choroszy – to dostaniesz wyjaśnienie.Mówi się dużo:wysoka świadomość, serce miłości, wysokie wibracje. Ile osób to rozumie i potrafi to sobie wyobrazić. Nawet przekazy z planu duchowego jasno tego nie przedstawiają. Czy Wam drodzy bracia i siostry wiadomo ,że to można fizycznie oceniać i mierzyć. Wiem ,że to jest wiedza i pewna ciekawa umiejętność w naszym postanowieniu i działaniu. Droga nam siostro Krystal wiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam Was serdecznie i z miłością St.

   • Ktoś
    Mar 06, 2011 @ 13:35:47

    Wstawiłem ten film bo miałem od dawna mieszane uczucia co do En-Kiego, a natrafiłem na ten reportaż, który potwierdził moje przypuszczenia (oczywiście zawsze można zakładać, że TV kłamie). Nie mówię, że należy osądzać, czy wierzyć mu. Ale potraktowałem to jako pewne potwierdzenie moich uczuć. Jeśli komuś to zaszkodziło to przepraszam. Jak Krystal uważa, że rzeczywiście to niestosowny link to należy ten komentarz z linkiem usunąć. Te przekazy o misji faraon, czy tam projekt cheops bardzo gryzą się z moimi wibracjami nie do wytrzymania. Więc… przykro mi ufam sobie i tylko sobie (i oczywiście Bogu).

    • Ktoś
     Mar 06, 2011 @ 13:51:29

     Oczywiście jeśli coś ze mną rezonuje to się tego trzymam, chyba każdy powinien tak robić, wtedy wyższy JA wszystko pięknie przefiltruje. Trzeba sobie zamontować taki filtr „górnoprzepustowy” a nie „dolnoprzepustowy”. Czyli taki który przepuszcza wysokie częstotliwości, a nie jakieś nisko wibrujące strachy przed zagładą i Nibiru. Egzystencja na tym świecie jest iluzją więc nie należy się bać iluzji, bo to śmiech na sali bać się hologramu.

    • Ktoś
     Mar 06, 2011 @ 16:54:38

     Kolejna dawka informacji o projekcie cheops, jak widzę pisana przez „przebudzoengo”, chwała mu za to:
     http://www.eioba.pl/a/2dqy/projekt-cheops-czyzby-dezinformacja

 12. Karmel
  Mar 05, 2011 @ 12:26:18

  Czemu mój Ambasador Miłości sika mi w kuchni? Czy ktoś, może pogadać z jego wyższym Ja? 😛

 13. Waldi
  Mar 05, 2011 @ 10:58:30

  Witam serdecznie wszystkich .
  Przeczytałem wszystkie najnowsze wpisy,aktualności, Alaje i inne tematy,ale także przeczytałem wszystkie sesje Projektu Cheopsa i jestem pod wrażeniem wszystkich tych wypowiedzi.W związku z tym mam pytanie,czy odkokopanie mumii Cheopsa i umieszczenie jej w sarkofagu w piramidzie w Gizie,której zadaniem jest ochrona energomagnetyczna Ziemi przed planetą X w 2012 roku jest prawdziwa? Jak na razie po przeczytaniu Waszych przekazów nie spotkałem się z takimi wiadomościami na ten temat. Jestem ciekawy czy jest to prawda której oczekujemy, bo różni się od Waszych wypowiedzi na temat Nowej Ery?Z wyrazami szacunku i miłości.
  Waldi.

  • Sabrina
   Mar 05, 2011 @ 11:59:58

   Waldi, trudno jest się na ten temat wypowiedzieć. Ostatnio słuchałam audycji na RBC, podczas której była o tym mowa. Zaproszeni goście stwierdzili, że „na dwoje babcia wróżyła”.

  • Sabrina
   Mar 05, 2011 @ 12:05:39

   Tutaj dodam jeszcze, że goście stwierdzili, że wiele różnych jest zabezpieczeń, których można zastosować. Oni nie są „jedyną deską ratunku”. W każdym bądź razie póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku- nie ma czym się martwić:-) Ponadto też powiedzieli, że do końca nie wiadomo, czy te owe zabezpieczenia zostaną we właściwy sposób wykorzystane. Ta organizacja i cywilizacje, z którymi oni się kontaktują, są pod znakiem zapytania.

 14. Sabrina
  Mar 05, 2011 @ 10:40:34

  Przekaz jest piękny i dużo wyjaśnia. I ten cud obrazek…. zauważyliście, że delfinki wiecznie się śmieją?:-) One muszą pochodzić z wyższych cywilizacji. Kilka lat temu oglądałam film przyrodniczy, w którym naukowcy stwierdzili, że delfiny są najinteligentniejszymi zwierzątkami, a ich fenomen jest do dziś niezbadany:-)

 15. gege2012
  Mar 05, 2011 @ 08:18:44

  Wspanialy przekaz!!! Gdzie moge uzyskac wersje angielska tego tlumaczenia? Chce ja przekazac mojej przyjaciolce.

  Pozdrawiam z umilowaniem i swiatlem.
  gege

  • krystal28
   Mar 05, 2011 @ 09:13:11

   gege2012, wstawiłam link do angielskiej wersji pod przekazem. Przesyłam dużo Światła dla Ciebie i Twojej przyjaciółki.

 16. Biedrona
  Mar 05, 2011 @ 00:50:58

  Bardzo lubię tu zaglądać. Pozdrawiam prowadzącą i wszystkich czytelników .
  Biedrona.

 17. Eryk
  Mar 05, 2011 @ 00:37:44

  piękny przekaz nareszcie dowiedziałem sie więcej o zwierzątkach i roślinach 🙂

 18. Aquamarin
  Mar 05, 2011 @ 00:36:17

  Bardzo interesujace informacje. Wreszcie znalazlam cos o zwierzetch i roslinch!
  Idac do pracy pozdrawiam codziennie wszystkie rosliny i zwierzeta, rozmawiam ze swoimi roslinami w domu i czuje dobrotliwa energie od nich plynaca. Uczmy sie milosci od zwierzat i roslin, nie wyobrazam sobie zycia bez nich. Przykro mi bardzo, ze my ludzie jestesmy tacy”bezduszni” i niedojrzali.

 19. Ania35
  Mar 05, 2011 @ 00:21:33

  mam pytanie o te zwierzeta ktore poswiecaja sie i przychodza tu na ziemie zeby nam sluzyc jako pokarm…Jesli nie inkarnuja,to co sie z nimi dzieje po smierci? Czy za te cierpienia sa im jakos wynagrodzone i czy sa teraz bardzo szczesliwe?

  • L.P
   Mar 06, 2011 @ 03:58:25

   witaj Ania35…
   z tego co wiem, one odeszły gdyż spełniły swoje zadanie, a wiec nie wracaja wiecej. służą tak oddanie człowiekowi i jego sprawie z wlasnej woli. Przekształcą sie w wyzszą formę.
   np myszy użyte w laboratorium… podjęły zgode na to by sluzyć do badan a jesli pryzczynily się do odkrycia np. lekarstwa.. to sa szczesliwe i spelnione, ze zostały „użyte” i taka mysz potrafi w nastepnej formie ewoluować o wiele wyżej, np do rzedu konia. one wciąż zmieniaja swoją postać. i pracują w ten spsoób dla ludzi, by im dopomóc. dla tego powodu dziękuję i pobłogosławienie jes tak dla nich cenne. zwrot energii.
   bardzo podobnie mialam, jak mówi Kuthumi w przekazie, ze swoim psem. odszedła mi Sonia w swoim czasie, i był to tak oddany pies, ze przejęła na siebie moją chorobę.
   nie mogłam łez w wdziecznosci powstrzyamć, miala operację i żyła kilka lat. potem postanowiła odejsc, zrozumialam odpuściłam, podziękowałam i czułam, ze wróci po moim połączeniu. i tak sie stalo. od dwóch miesięcy mamy psa który ma tę jej energię. wrociła pod postacią przesłodkiej bokserki, i znowu jesteśmy razem. Bardzo szczęsliwi.
   pozdrawiam.

 20. Oualander
  Mar 05, 2011 @ 00:00:58

  Wychowywałem się na wsi, wszystko co jest tu napisane jest prawdą, przede wszystkim należy kochać nasze zwierzątka ponieważ są „Ambasadorami Miłości” kochają nas bezwarunkowo, szczególnie te udomowione, osobiście uwielbiam konie emanuje od nich swoiste połączenie piękna, miłości, ciepła i siły, obcowanie z tymi zwierzętami zawsze było dla mnie cudownym doświadczeniem.
  Pozdrawiam
  Piotr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: