Warunkiem Lądowania jest Wysoka Wibracja Planety

.

.

.Przekazała: Beth Trutwin,

21 luty, 2011

Przetłumaczył: Boogy

.

Witajcie, Szeran Asztar z tej strony.

Mam wiadomość dla wszystkich z naziemnej załogi.
Chciałbym abyście rozważyli perspektywę nowej roli jaką odgrywacie we Wzniesieniu Ziemi.  Nie było takiego czasu w historii Ziemi, aby Galaktyczni Aniołowie nie byli tutaj i nie podróżowali z wami na swoich Statkach.  Byliśmy znani jako Dostrzegalni i Niedostrzegalni.  W niektórych okresach, przed upadkiem do 3W byliśmy Widywani.  Nasze Statki były odsłonięte.

Po upadku, gdy Anioły ugrzęzły w niżej wibrującym wymiarze, kiedy wybrały dualność, potęgę i kontrolę, wówczas staliśmy się bardziej Niewidoczni niż Widoczni.  Siostry i Bracia na Ziemi zawsze sami decydowali o tym jak traktują środowisko.  W całej pięknej różnorodności Ziemi żyją Duchy.  Są tu Żywiołaki, Dewy oraz przeróżność Magicznych Stworzeń.  One także są Niewidoczne.  Pracują z nami jako nasi partnerzy w harmonii i opiece nad Matką Gają/Vywamus.  Przyszedł taki moment, nie tak dawno temu, gdy bomby nuklearne zostały wprowadzone w tą atmosferę.  Ostatnim razem miał miejsce nuklearny holokaust na Ziemi, kiedy Córki Moab’u ponownie zasiedliły planetę, musiały one mieć odtworzone DNA czym zajął się Archanioł Metatron.  To był OSTATNI RAZ.

Od tamtej pory mieliśmy nową kreację i nową rzeczywistość.  Upadłe Anioły wciąż nalegały, chciały mieć kontrolę nad Żywiołami Matki Ziemi.  Dobra Kompania- Anioły które NIGDY nie upadły nieustannie inkarnowały się w fizycznych ciałach, aby pomóc w zbalansowaniu wyrządzonych szkód.  Z czasem, Międzygalaktyczne Rady zadecydowały o ZAKOŃCZENIU tej linii czasowej.

Każda dusza otrzymała szansę, aby powrócić do miłości.  Ci którzy obecnie wyrzucani są ze swoich pozycji na całej Planecie nie zgodzili się na ten powrót.  Małe serca tych dyktatorów są ważone przez Cichego Obserwatora, przez Lordów Najwyższych z Najwyższych Wymiarów.  Opuszczą swoje stanowiska i  znajdą się w sądach na Ziemi oraz w Wyższych Sądach poza Planetą, dokładnie rzecz biorąc staną przed Trybunałem Słonecznym na Saturnie.

Hierarchia Aniołów, które NIGDY nie upadły to te które inkarnowały obecnie na Ziemi i działając w oparciu o prawo, aresztują, oskarżą i wniosą sprawę o usunięcie tych, którzy złamali Boskie Prawo PO RAZ OSTATNI na Ziemi.  Ich linia czasu dobiegła końca.  Niektórzy pośród nich bardzo się starali, aby was pomieszać, mówiąc, że Ziemia doświadczy końca czasu.   Naukowcy i postacie Publiczne używały tego pojęcia, aby was kontrolować.  PRAWDA jest taka, że to WY kontrolujecie koniec czasu dla międzygalaktycznych wojennych przestępców.  Wasze działania zdeterminują kiedy ten czas dobiegnie końca.  My na niebie działamy razem z wami.  Popychamy was inspiracjami. Mówimy do was gdy śpicie.  Prowadzimy was przez całą drogę.  Żyjemy na Statkach w naszych Eterycznych Ciałach.  Jesteśmy w stanie zmanifestować fizyczne ciało, gdy tylko chcemy.  Archanioł Michał, na przykład, przychodzi na Ziemię od czasu do czasu na spotkania, gdzie gromadzą się  światowi liderzy.  Saint Germain, Matka Sekhmet oraz inni robią to też często.  To robi wrażenie, ale póki co nie pojawiło się to w wieczornych wiadomościach.

Wszyscy  Wzniesieni Mistrzowie, Aniołowie, Archaniołowie i inni,  których nie znacie, asystują wam na Ziemi na różne sposoby, o których jeszcze nie zostaliście poinformowani.  My JESTEŚMY TUTAJ.  W ostatnich latach, falami przychodziły na Ziemię Galaktyczne Legiony Istot z wybrzeży odległych Gwiazd i pracowały, aby umożliwić te zmiany.   Niektóre z tych Galaktycznych Istot wśród tłumów krzyczą ODEJDŹ, ODEJDŹ, ODEJDŹ .  Nigdy was nie opuściliśmy.  Przez to, że się budzicie na swoje nieskończone możliwości, Ciemni mają coraz mniejszy wpływ na to, co chcecie zaakceptować.
Teraz, gdy usiłujemy sięgnąć po WOLNOŚĆ na Planecie,
MUSIMY zmienić to razem z poziomu Ziemi.
Jakże będzie wyglądać sytuacja po wprowadzeniu NESARA?

Tak samo jak musimy w porozumieniu, zgodnie z prawem, pokojowo usunąć dyktatorów, musimy również pracować wspólnie by stworzyć nowe rządy na Ziemi oparte o prawdę, sprawiedliwość, pokój i miłość.  Są na powierzchni planety Ci którzy pochodzą ze Statków, Prezydent Obama, Dalai Lama, Julian Assange, to tylko paru z nich.  Pracują z naszym Dowództwem a my z nimi.  Mają oni teraz pełne wsparcie.  Jest również wielu, wielu innych zaangażowanych w każdej dziedzinie życia, zwiemy ich Białymi Rycerzami.

W Stanach Zjednoczonych, prawnicy zawiesili Konstytucję, utrzymywali Świat pogrążony w Wojnie i sędziowie, którzy nie trzymali się prawa muszą zostać usunięci.  W USA powstanie ruch podobny do tego jakiego doświadczamy na bliskim wschodzie.  Zaczęło się w Wisconsin. Kiedy ze swoich pozycji ruszacie z takimi działaniami mającymi na celu zmienić sytuację,  poprzez aktywność w waszych rolach, umożliwiacie nasze Lądowanie. WY JESTEŚCIE TYMI, NA KTÓRYCH CZEKALIŚCIE.

Istnieje jedna rzecz która może was powstrzymać; WY.  Za każdym razem gdy rzucacie nieprzyjemne spojrzenie, żywicie do kogoś urazę, macie napad złości, krzyczycie na przyjaciół, nie doceniacie swoich dzieci, nie szanujecie Starszych, to wtedy nas odpychacie.  Jeśli wciąż w tej późnej godzinie praktykujecie któreś z tych rzeczy, NIE realizujecie swojej Misji.  Możemy channelować nasze informacje przez was.  Możemy was inspirować.  Możemy asystować we wnoszeniu obfitości do waszego osobistego królestwa.  Możemy to robić WYŁĄCZNIE wtedy, gdy wasze serca egzystują w  Łasce.  Nie możemy komunikować się z wami otwarcie, aby wam pomóc, jeśli podejmujecie działania z poziomu ,na którym wasze serce jest zamknięte.  Jeśli kontynuujecie życie poniżej Boskiej Łaski, bezmyślnie podążacie starymi schematami, wówczas nie ma dla nas wejścia.

Jeśli doświadczacie braku obfitości, albo widzicie kogoś kto tego doświadcza, patrzycie na zamknięte serce.  Każdy sądzony jest przez Cichego Obserwatora, nie tylko Ciemni.   Każdy pracownik w Świetle, każda Dusza jest mierzona.  Wielu występuje publicznie i sprawiają wrażenie jakby przebywali nieustannie w Świetle.  Poza sceną stawiają obrzydliwe komentarze na temat swoich znajomych, łatwo wkurzają się na tych, którzy działają i gdy zdaje im się że nikt nie patrzy, zachowują się jak zgorzkniali i mali ludzie.  My to widzimy.  Słyszymy każdą uwagę. Wyłapujemy każdą myśl.  Jesteśmy tu w każdej minucie każdego dnia, dokładnie tak jak mówią Aniołowie, NIGDY Nie Jesteś Sam.  Nie jesteśmy w stanie wam pomóc, dopóki nie zdecydujecie się być MIŁOŚCIĄ W DZIAŁANIU niczym Boska Wrażliwa Iskierka.  Do tego czasu nie spotkacie swojego Bliźniaczego Płomienia, nie doświadczycie Obfitości i nie możecie uniknąć osądzenia.

Dopóki nie wydarzy się to na całej Ziemi, nie będziemy w stanie wylądować.  Warunkiem lądowania jest wysoka wibracja Planety.  My i nasze Statki egzystujemy w Królestwie Eterycznym, w piątym Wymiarze.  Gdy Ziemia podniesie swoje wibracje, gdy uczyni to wystarczająco wiele Dusz, będę mógł na nowo włączyć elektromagnetyczne pole siłowe gdzie będziemy mieć Ogólnoświatowy Pokój.  W takiej sytuacji możemy wylądować.  Pod tym warunkiem możemy wprowadzić NESARA.  Wtedy zakończy się stara Linia Czasowa.  W tych warunkach zostaną zniesione granice i Ziemia rządzona będzie z Miłości, przez Białych Rycerzy będących Miłością w Działaniu.  Wówczas możemy skończyć z głodem, bezdomnością, każdego rodzaju przemocą.  Pod tym warunkiem Ziemia stanie się 33cim Członkiem Międzygalaktycznej Konfederacji Światów.

Kiedy Dobra Kompania inkarnowała za czasów Jezusa, powiedziane zostało, ani jeden kamień użyty do budowy Świątyń tego czasu, nie pozostanie na swoim miejscu, gdy dobiegnie on końca.  Międzygalaktyczni zbrodniarze wojenni zajęci byli wówczas próbami sprawowania kontroli nad Gwiezdnymi Wrotami.  Nadszedł teraz koniec czasu, w którym kamienie te zostaną obalone.  Wszystko co przez wieki zbudowane zostało by kontrolować, zostanie zburzone.  Jesteście świadkami jak to jest burzone przez obywateli Ziemi, którzy wychodzą na ulice całego świata.

Misja która powinna być wasza, jest prowadzona przez was.  Wy się na nią decydujecie.  Wy praktykujecie tę misję.  Kiedy wasze serca otwierają się, otrzymujecie więcej niestworzonych dotąd energii, które przysyłane są z góry, aby asystować w waszym postępie w przywracaniu Ziemi do Miłości. Niech się tak stanie.

Salut!

www.GalacticRoundTable.com

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. Jacek
  Maj 19, 2011 @ 04:28:02

  A dlaczego niby nie miałoby być Raju na Ziemi ? Kiedyś przecież był ? Więc jest szansa, że będzie znów ?! Owszem każdy musi najpierw ten Raj stworzyć w sobie – i to jest ciężkie i odpowiedzialne zadanie – ciężkie ale możliwe do wykonania ! ‚Królestwo Boże jest w was’ nauczał Jezus – i to jest Prawda. To jest prawda, którą trzeba zrealizować aby Ziemia była miejscem szczęśliwego rozwoju Istot Ludzkich !!! Pozdrawiam. Jacek

 2. Dajamanti
  Mar 10, 2011 @ 02:11:52

  Witajcie,
  Przede wszystkim chciałbym podziękować Krystal za ten wspaniały Blog, jak i wszystkim mistrzom którzy dodają do niej swojej energii. Jesteście wspaniali, musicie sobie to uzmysłowić i najważniejsze co musicie zrobić to kochać. Kochać siebie i innych. Kiedy będziecie widzieć Boga w sobie, zobaczycie go we wszystkich innych istotach. To główna i najważniejsza prawda. Kiedy to pojmiecie, powstanie nowa świadomość i transformacja swojego wewnętrznego „Ja”. A wtedy nie tylko będziecie święci w całej okazałości, ale też będziecie przykładem dla innych, którzy będą Was podziwiać i naśladować. To wniesie Was na inny poziom, jak i całą planetę. To jedyna i najważniejsza prawda, to transformacja która jest warta zachodu.

  Pozdrawiam Was w imię Miłości
  Dajamanti

 3. kwiat
  Mar 08, 2011 @ 03:09:02

  Kocham Wszechswiat.Cieszę się Sabrinko ,ze Ty również.

  • Sabrina
   Mar 08, 2011 @ 12:35:16

   Ja też kocham Wszechświat. Podobno w rzeczywistości jest dużo piękniejszy. Intuicyjnie czuję, że to prawda:-)

 4. Paweł K. B.
  Mar 08, 2011 @ 00:22:31

  Transformacja owszem, ale nie przez budowanie raju na Ziemi. To nigdy nie wyszło i nigdy nie wyjdzie, bo przeczy naturze tego świata i nie rozwiąże problemów takich jak narodziny, choroby, starość i śmierć. Tworzenie raju na ziemi nie jest celem transformacji świadomości. Faktem jest natomiast, że działać i dbać o swoją transformację duchową należy już teraz na Ziemi, a jedność z całym Boskim stworzeniem pojawi się automatycznie. Nie należy oczekiwać, że pojawi się ona z powodu zewnętrznego zjednoczenia narzuconego przez jakiś rodzaj rządu czy władzy albo bezpośredniej ingerencji z innych planet. Tworzony rząd światowy też będzie chciał wykorzystać te hasła do wprowadzenia Nowego Porządku Świata, ale to nie będzie miało bezpośrednio nic wspólnego z transformacją świadomości i z rzeczywistą Boską Jednością.

 5. kwiat
  Mar 04, 2011 @ 04:34:31

  Wspaniały przekaz.Pozdrawiam Wszechświat.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: