Nie Skupiaj się na Cierpieniu i Nędzy w tej Iluzji


.

Saul, 06 luty 2011

Przekazał John Smallman

Tłumaczyła: Marzena Nowak (Maxea)

.

.Ludzkość jest na dobrej drodze do przebudzenia, a dowody na to można zobaczyć na całym świecie,  jako że nasila się troska o zdeptanych, ubogich i  o samą planetę.  To naprawdę są cudowne czasy, ponieważ zaczyna rozkwitać dobroć, współczucie i hojność.
Liczba tych, którzy oddają się służbie rozszerzyła się fenomenalnie tylko w ostatnich dziesięciu latach i efekt jest widoczny wszędzie.  Dużo więcej z was jest powołanych do służby dla innych i wielu w was odpowiada na to wezwanie, ponieważ zaczynacie rozumieć, jak daje to wiele radości.  Chciwość i egocentryzm maleje, chociaż to może być niewidoczne w przypadku korupcji, która wcześniej była ukryta, a teraz wychodzi szybko na jaw.
Miejcie wiarę w siebie i w wasze prowadzenie, ponieważ Bóg jest z wami w każdej chwili ofiarując miłujące wsparcie w obfitości, aby pomóc wam odpowiedzieć na Jego wezwanie.  On chce abyście się obudzili, dlatego woła was do Domu.  Światło, które pali się w każdym z was staje się coraz jaśniejsze i przyciąga waszą uwagę do cudowności, jaką jesteście, świętymi dziećmi Bożymi.  Zaczynacie rozpoznawać siebie nawzajem i świętować to rozpoznanie.
Staje się oczywiste, że wszyscy jesteście bardzo kochani i że wszelaka pomoc, jakiej potrzebujecie, aby odnaleźć drogę w kierunku domu jest stale dostępna.  Wiedzieć o tym  jest inspiracją dla was i daje wam spokój, pewność siebie i zadowolenie w waszej powrotnej wędrówce do domu.  Wasz powrót do domu jest zapewniony.
Wiecie o tym w głębi serca i ta wiedza przenika obecnie do waszej świadomości ponieważ  wasze wewnętrzne Boskie Światło świeci coraz jaśniej albowiem moment przebudzenia nadciąga. Zmagaliście się długo i ciężko, aby dojść się do tego punktu i nic nie może stanąć wam na drodze, co mogłoby zatrzymać wasz rozwój, ponieważ moc Bożej pomocy jest z wami na każdym kroku. Gdybyście tylko mogli  wiedzieć, jak bardzo jesteście kochani  i jak bardzo szanowani za wasze czyny, bylibyście niesamowicie zaskoczeni!
Nie skupiajcie się na cierpieniu i nędzy w tej iluzji.  Zamiast tego skupiajcie się na wiedzy, że iluzja dobiega końca i zostanie zastąpiona cudowną egzystencją w Świetle Bożego wiecznego dnia, w którym coś innego niż cudowna egzystencja jest niemożliwe.  To oczywiście nie oznacza, że nie widzicie cierpienia, które tworzy iluzja, ponieważ będąc w niej byłoby to niemożliwe.
Bądźcie tego świadomi i pomagajcie tam, gdzie to jest  możliwe poprzez współczucie, życzliwość i hojność, ale skupiajcie się z radością na wiedzy, że jest to koszmar, którego koniec się zbliża.  Gdy to się wydarzy, nędza i cierpienie znikną, tak jakby naprawdę nigdy nie istniały, bo nic, co nie jest od Boga nie może istnieć.  Nie będzie traumatycznych wspomnień, tylko wieczne kontemplowanie doskonałości Boskiej Rzeczywistości.

Z tak wielką ilością miłości, Saul.

http:/www.johnsmallman.wordpress.com

117 Komentarzy (+add yours?)

 1. Piniek
  Mar 02, 2011 @ 10:03:46

  Ludzie gorący apel z mojej strony… Pomyślcie o innych ludziach, jak cholernie ciężko jest… Módlcie się o zmianę na świecie a zwłaszcza w Polsce, żeby w końcu sprawiedliwość wróciła na nasz grunt!!!!! Proszę was o to. Ukierunkujcie jeszcze więcej swojej uwagi i energii na zmianę w naszym kraju… Mój stary jest zagrożony wylotem z pracy, ja sam nadal się ucze a matka bez roboty… Co tutaj robić????????? Jak tutaj być spokojnym ludzie i zajmować się rozwojem duchowym???? Z nieba kasa nie spadnie jak są takie zmartwienia, obawiam się że Bóg celowo nam robi takie testy… ;/ Chyba wyjdziemy na ulicę, jeżeli będziemy mieli pod mostem jak kloszardzi wylądować bo to właśnie nam grozi! ;/ Sory że taki akcent z tej strony ale sytuacja jest bardzo bardzo napięta i tragiczna… ;/ Jeszcze mój stary miał sen że stracił pracę i wylądowaliśmy na bruku… Jeszcze raz proszę was o choćby taką pomoc energetyczną bo nie oczekuje że ktoś nam od tak po prostu da kasę…

  • Markal
   Mar 02, 2011 @ 12:28:42

   Piniek, sen o tym, nie musi oznaczać że tak będzie, to nie jest 100 % pewności, to tylko możliwa wizja przyszłości, ale nie jest ona pewna, można ją zmienić.
   Skorzystaj z prawa przyciągania, wizualizuj sobie stabilizacje finansową w Twoim życiu, staraj się nie skupiać na obecnej negatywnej sytuacji.
   Sam bym Cie wspomógł, ale sam mam problemy ściągające mnie do niskich wibracji ;/

  • Sabrina
   Mar 02, 2011 @ 13:14:14

   Piniek, nie myśl tak negatywnie, bo wszystko Ci się zmaterializuje w życiu. Bóg nikogo nie testuje. To my materializujemy przyszłość poprzez własne myśli, uczucia i czyny.
   Będzie dobrze na pewno. A co do modlitwy, to my medytujemy (niektórzy się modlą), dobrze by było gdybyś też się modlił o dobro dla Polski i całego świata:-) Im nas jest więcej tym szybsza jest materializacja oczekiwanej sytuacji. Zawsze modlitwę wypowiadaj w czasie teraźniejszym, jako już spełnioną i dziękuj za nią z góry:-)
   A tak na marginesie, to dzisiaj pomodlę się o Ciebie i Twoją rodzinę:-)

  • ada
   Mar 03, 2011 @ 11:33:21

   Piniek w życiu zdażają się często sytuacje ,które wydają się bez wyjścia
   każdy z tego forum na pewno w swoim życiu ich doświadczył
   Utrata pracy,poważna choroba potrafią mocno ściągnąć człowieka w dół,
   ale najważniejsze to nie tracić NADZIEI.
   Aby jej nie tracić możesz wykorzystać każdą metodę i sposób jaki będzie
   z tobą współgrał:
   pozytywne afirmacje w czasie teraźniejszym,np.:
   „Pieniądze przychodzą do mnie i moich rodziców z wielką łatwością i mam
   więcej niż potrzeba,by zaspokoić wszystkie moje potrzeby i pragnienia”
   Wizualizacja ,np.wyobraź sobie ,że piszesz do nas post z inforacją,że w rodzinie sytuacja finansowa uległa DUŻEJ poprawie .
   Chodzi o to żeby poczuć się tak jaby JUŻ SIĘ TO STAŁO
   (radość ,ulga,bezpieczeństwo),ale nie skupiać się na jednym rozwiązaniu,to
   ogranicza.
   Jeśli ten sposób ci nie pasuje możesz w czasie medytacji lub modlitwy
   poprosić swoich przewodników i Aniołów Stróżów o pomoc i wsparcie dla
   całej rodziny,na koniec podziękuj i wyśli energię miłości ,to jak znaczek na list(postaraj się trzymać myśli,że pozytywne zbiegi okoliczności już się
   pojawiają w twoim życiu.)
   Byłam kiedyś sama w sytuacji kiedy nie mogłam znaleźć pracy ,zasiłek mi
   się skończył ,a bliska mi osoba poważnie zachorowała.
   Kiedy dopadały mnie czarne myśli sięgałam wtedy po książkę
   Louise Hay „Poznaj moc,która jest w tobie”i z dziecięcą naiwnością
   powtarzałam sobie ,że wszystko układa się pomyślnie.
   I ułożyło się.

   Podczas dzisiejszej medytacji oczywiście wyślę do ciebie i twojej rodziny
   pozytywną energię.
   Pozdrawiam i nie trać NADZIEI.

  • Janek
   Mar 03, 2011 @ 13:31:59

   Dodam coś od siebie… Wiem, że kiedy jest się w tym stanie (wibracyjnym, emocjonalnym) i cały wszechświat wydaje się spiskować przeciwko tobie, trudno jest skupić się na pozytywach. Jesteś skierowany na zewnątrz i obserwujesz brak pieniędzy. Skieruj się do wewnątrz. Polecam medytację jako praktykę wyciszenia umysłu po to aby podnieść swoje wibracje. Nie musisz siadać w lotosie na podłodze ani zapalać świec i kadzideł (jednak możesz jeśli chcesz :)) Wystarczy zamknąć oczy i skupić się na oddychaniu. Poczuj ulgę tego, że nie musisz myśleć dłużej o tym co sprawia, że czujesz się źle- np. sytuacji finansowej. Możesz robić to kilka razy w ciągu dnia. Dwa świadome wdechy, uczucie ulgi i robisz co masz robić dalej. Kiedy poczujesz się lepiej wtedy możesz zacząć myśleć np. „czy nie było by wspaniale, gdyby ludzie na całym świecie mogli żyć w dostatku i nigdy więcej nie martwić się o pieniądze?” Cokolwiek sprawi, że poczujesz się jeszcze lepiej.
   Pozdrawiam i życzę Ci aby wszystko dobrze się ułożyło.

 2. kwiat
  Mar 02, 2011 @ 05:02:03

 3. Alicja 2
  Mar 01, 2011 @ 21:50:15

  Odniosę się do słów Orome. Podoba mi się Twoje porównanie ludzkich dusz do fal oceanu – każda z pozoru różna, oddzielna a tworząca całość… Mój mąż określa to słowami – „Bóg doświadcza swojej boskości poprzez każdego z nas…” i to też jest prawda.
  Co do lektur i przekazów, to wiem na przykładzie „własnego podwórka”, że mimo, iż z moją ślubną połówką mogę na tematy transformacji rozmawiać godzinami (choć ja szybciej „wymiękam”…), to czytamy różne lektury, bo co innego z nami rezonuje. On uwielbia Bashara, dla mnie jego przekazy są przekazywane zbyt szybko, choć uwielbiam ich ekspresję i poczucie humoru, mąż zachłannie „pożera”(to najlepsze określenie) „Pradawną tajemnicę Kwiatu Życia” Drunvalo Melchizedeka (polecam Wam tę lekturę), dla mnie jest tam jeszcze zbyt dużo zawiłości i dlatego skupiłam się na wybranych fragmentach. Tak więc oboje jesteśmy przykładem na to, że ilu ludzi, tyle różnych dróg poznania a przecież zmierzamy do jednego celu… W oczekiwaniu na powrót Krystal, pozdrawiam i życzę Wam duuużo Światła i Mocy!

 4. Sabrina
  Mar 01, 2011 @ 14:16:44

  Cieszę się Kochani, że udało mi się Was podnieść na duchu:-)

 5. Alicja 2
  Mar 01, 2011 @ 11:45:08

  Dzięki Sabrino! przeczytałam jednym tchem. Przekazy SaLuSa są klarowne
  i przejrzyste a co ważne – nie wywołują niepokoju (przynajmniej u mnie). Pozdrawiam.

 6. Sabrina
  Mar 01, 2011 @ 09:51:52

  Pocieszający przekaz:-) Dedykuje osobom, które się trochę zmartwiły innymi przekazami itp.:-)
  http://www.galacticchannelings.com/polski/mike28-02-11.html

  • Hanuś
   Mar 01, 2011 @ 13:29:28

   Wielkie dzięki Sabrinko za wspaniałą stronę z ogromną ilością nowej wiedzy. Te przekazy rzeczywiście są bardzo pozytywne. Strasznie mi się podobają. Nie wiem jak Wy, ale ja już tam jestem :). Ale się cieszę, że żyję w takich ciekawych i fascynujących czasach. Kocham życie i kocham Was :))

  • Ktoś
   Mar 01, 2011 @ 14:43:58

   Od dawna wyczekiwałem przekazu od Plejadian, no nareszcie.

 7. Ewa
  Lu 28, 2011 @ 14:53:12

  Witam wszystkich czytających blog Krystal bardzo serdecznie. Ja nigdy nie dawałam swojego komentarza ale odważyłam się teraz bo potrzebuję pomocy w zrozumieniu jednego z przekazów który ukazał się na stronie TERRY. Wiem że jest wśród was wielu bardzo dobrze radzących sobie z interpretacją przekazów i mnie się wydawało że również sobie radzę ale…. Jak to mówią trafiła kosa na kamień. Bo z tego i poprzednich dwóch przekazów wynika że na ziemi zostanie tylko miliard z siedmiu miliardów ludzi a co z pozostałymi ?? Jest przecież cała masa cudownych i dobrych ludzi ale ….. jeszcze śpiących. Jakoś trudno mi tą gorzką pigułkę przełknąć. Nie wiem czy mam prawo tu skopiować ten przekaz ale podając źródło mam nadzieję że nie zrobię nic złego. Jest to przekaz z http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/02/28/28-02-2011-prezent-babaji-eah-sat-nam/
  28.02.2011 Prezent. BABAJI EA’H SAT NAM’
  Ukochana, ludzkości, Dzieci jednego STWÓRCY, z którego wszyscy pochodzimy.

  Nieskończona jest Miłość do Was, nieskończona siła i Światło, które do Was dopływa. Niekończący się strumień Światła, który dociera do Ziemi wypełniając Serca ludzkie, toruje sobie drogę do Tworzenia. Ziemia którą podnieśliście jest Waszym dziełem i jest przez Was zrodzona.

  Tak, dużo się mówi o Waszym Rodzeństwie Światła na statkach Galaktycznej Federacji Światła, lecz tą Transformację WY dokonaliście i to jest to, co zasadziliście, co rośnie i daje owoce. WY jesteście i WY byliście tymi. WY dokonaliście tego co potrzebowało Wieczności.

  Ja jestem Panem Świata, który przyszedł w wielu Czasach i był pośród Was żywy w wielu Czasach – Mistrz Mistrzów, ciągły Byt na wszystkich Poziomach Tworzenia. BABAJI EA’H SAT NAM’.

  Światy są rozdzielone i teraz przechodzimy do następnej fazy, która potwierdza decyzję pojedynczego Człowieka lub też ją zmienia. To oznacza, że potrzebna jest tęsknota każdego Człowieka, aby mógł on zakotwiczyć się w 5D.

  Wielu poszło z Wami z wielu powodów i wielu dostanie teraz możliwość ponownego zobaczenia
  GDZIE chcą się znaleźć na końcu Czasu.

  Pierwszy „wybór” jest już zakończony. Miliony ludzi już wybrało i zostaną w tych dniach skierowani w ich obszary które odpowiadają ich wyborowi, lecz miliony znalazły się w 5D i dostaną możliwość sprawdzenia się na nowo, na nowo zobaczyć czego chcą. Są gotowe dla nich trzy opcje:

  a. Transfer Dusz
  b. ostateczne zlikwidowanie starych uwarunkowań
  c. pozostawienie materialnego ciała

  Większa część ludzi wybierze ponowną śmierć, ponieważ nie czują się oni w 5D „jak w domu”.

  Lecz dlaczego te Istoty zostały ZABRANE w 5D?

  Ponieważ reprezentują Wysokie Światła Tworzenia i dlatego został przygotowany dla nich prezent poprzez który doświadczą jak wygląda podnoszenie się Świata ciemności do Światła.

  Z dobrych 5 miliardów ludzi którzy są podniesieni, w następnej fazie pozostaną 4 miliardy, z czego 3 miliardy będzie dalej formować się na Ziemi 5D.

  Gdy tylko na Gai 5D jest obecny Człowiek z dwoma częściami Duszy, wtedy jest dana podstawa do ostatniej zmiany i tym bóstwom ze Światła przygotował STWÓRCA prezent: mogą brać udział w tym czasie tak długo jak będzie to odpowiednie.

  Albowiem nawet Ci bogowie chcą się na nowo przeżyć jako bezbożni i chcą powrócić do Ciemności.

  Do tego jednak czasu będą między Wami jeszcze przez jakiś czas. Gdy Wy siebie jeszcze pytacie: „my jesteśmy w 5D i ciągle jesteśmy otoczeni ludźmi w ich sposobie życia, w ich czynach które promują ciemne siły…” – tak właśnie jest. To jest część tego prezentu, że ci ludzie mogą jeszcze raz wybrać, tak właśnie jest.

  2 miliardy ludzi już dokonało wyboru i ten wybór wypełni się.

  5D osadza się ale i to jest również procesem a nie natychmiastowym wydarzeniem które tworzy Rzeczywistość, które znacie ze słyszenia lub z widzenia jeśli było o tym mówione.

  3D jest już historią! Tak właśnie jest, lecz dla tych którzy chcą jeszcze pisać historię – 3D jest dopiero początkiem starych działań.

  Nadchodzącego czasu nie możecie oszacować (*określić), ponieważ przyszło do Was coś, co nie dorównuje żadnemu wyobrażeniu. Jednak jest to czas, aby się pożegnać z wieloma rzeczami i z ludźmi, którzy dotychczas Wam towarzyszyli, byli z Wami i którzy z Wami szli razem tylko dlatego, żeby zobaczyć co tam jest, lecz nie po to by doświadczyć jak będzie się formował Nowy Świat.

  Pożegnajcie się, bo wiele Żyć idzie do Światła podczas gdy Wy,którzy zachowacie Życie, staniecie się sami Światłem.

  Ja jestem BABAJI EA’H SAT NAM’
  Tam, gdzie jestem Ja, jest Życie i Ja jestem Wszechobecny

  Z góry serdecznie dziękuję za każdą pomoc w zrozumieniu tego przekazu.

  • Ktoś
   Lu 28, 2011 @ 17:54:57

   Tyle prawd ile istot we wszechświecie, a każda jest prawdziwa. Określ czy z tobą rezonuje ten przekaz i trafia do twojej prawdy, czyli twojej rzeczywistości.

   • Aron
    Mar 01, 2011 @ 08:30:33

    Ktoś napisał że jest wiele prawd,to nie jest prawda. Prawda jest tylko jedna,to Prawda Boga Ojca Wszechmogącego.Dlaczego nie pytacie Ojca którego każdy ma w sobie.Czy Ojciec w swej doskonałości potrzebuje tylu mistrzów, ,pośredników, istot.Niektórzy dają nawet wiele prawdy,a czyż kościół nie jest pomocą,też mówi wiele prawdy,często więcej niż różni mistrzowie którzy wam się objawiają.Jednak po uczynkach ich poznacie,również sercem po słowach.Kochani możecie prosić o otwarcie serc waszych,ich oczyszczenie. Dlaczego nadal szukacie na zewnątrz to co macie wewnątrz,wszelką mądrość w sobie.Szukacie tylko innych kościołów,zamiast skupić się na Boskości swej istoty ,pokochaniu siebie i Boga w sobie ,wybaczaniu itd.Każdy przekaz jest na miarę czystości waszej, osoby która go bierze,dlaczego nie zajmiecie się porządkiem we własnym sercu ,w własnym istnieniu.Reszta sama się zadzieje,pojmiecie że nic nie trzeba szukać,wszystko macie w swojej Boskiej doskonałości.Zacząć możecie rozmawiać z Ojcem w sobie bez pośrednika księdza ,mistrza ,czy innej istoty.Lecz poco dawać Prawdę tym którzy kochają bardziej iluzję???
    Jednością serc naszych Kocham Was wszystkich

    • Ktoś
     Mar 01, 2011 @ 10:49:22

     Najwidoczniej nie zrozumiałeś. Jeśli trzymasz się swojej wewnętrznej prawdy to trzymasz się całej prawdy. Twoja prawda nie oznacza nieprawdy (bo widzę, że założyłeś, że nie należy ufać samemu sobie, gdyż z ciebie płynie nieprawda potem to zaprzeczyłeś, mówiąc że należy szukać wewnątrz). Piszesz coś o kościołach, nie rozumiem tego, bo nie mam nic wspólnego z żadną religią, ani guru, ani „mistrzami duchowymi” itp. Przekaz od Ewy ze mną nie rezonuje zresztą jak znaczna większość z Terry… intuicja jest moim wyznacznikiem prawdy. A odbiór prawdy powoduje, że przy przetwarzaniu informacji każdy odbiera to na swój sposób i na swoją miarę, a nie twardo dogmatycznie. Jednak zawsze chodzi o to samo. Stąd słynne powiedzenie „jest tyle prawd ile ludzi na świecie”. Podsumowując: wiele prawd są wypadkowymi jednej prawdy. Oczywiście mówimy o prawdzie a nie nieprawdzie…

    • Orome
     Mar 01, 2011 @ 15:58:27

     Może ja coś dodam od siebie żeby to jeszcze lepiej pomóc zrozumieć. 🙂 Innym przykładem do tego co zostało poprzednio napisane i zarazem analogią byłyby fale i ocean. Jako istoty jesteśmy dalece różnorodnymi i wydawałoby się osobnymi falami na powierzchni oceanu, ale na dobrą sprawę nie ma żadnych oddzielnych i niezależnie istniejących fal, jest tylko jeden, jedyny ocean który doświadcza siebie poprzez bogactwo fal i rozmaitych form. Sama fala zaś to nic innego jak zindywidualizowana dusza, więc połączenie z duszą, czy też świadomością a więc swoją wewnętrzną prawdą to jednoczesne połączenie z całym oceanem który jest jedyną prawdą, wszystko inne np myśli, forma, system wierzeń nie jest naszą prawdziwą naturą więc nie może być prawdą albo inaczej może nią być ale tylko przez małe „p”, wytworzoną na pewien czas przez potrzeby oraz cele osobowości i wplecionej z nią duszy, która doświadcza, pozornego zresztą dualizmu i oddzielenia od oceanu. Cała sztuka w tym aby każdy kto dąży do własnej prawdy wewnętrznej, odkrył właściwą dla siebie metodę, technikę czy też mistrzów, takich którzy najbardziej wywołują pozytywny oddźwięk ze strony duszy danej osoby. Ponieważ mamy w sobie pewien indywidualizm, i różnimy się, dla jednego, zależnie też od stopnia rozwoju, jeden przekaz czy książka będzie pasowała jak ulał, drugiemu już niezbyt ponieważ jego dusza chce „zapłonu” od kogoś innego lub też od innej konkretnej metody, sytuacji czy działania. Metody, podejście zawsze są nieco różne, ale tak czy inaczej duchowy cel jednak jest ten sam – oświecenie, powrót do naszego prawdziwego Domu.

    • Aron
     Mar 02, 2011 @ 11:15:01

     Ktosiu .Pisałem pod Tobą ale do wszystkich.Piszesz o zrozumieniu,ja nim się nie posługuję,posługuję się sercem i prawdą którą każdy tam ma ,czyli czystą świadomością Ojca w nas.Zostawiam was ze swoimi prawdami.Każdy kto będzie chciał to przyjmie że Prawda jest tylko jedna.Pozdrawiam

  • lilan
   Mar 01, 2011 @ 01:15:03

   Witaj Ewo,
   ja również zastanawiałam sie czy nie zgłosic sie do Was kochani z pytaniem o ostatnie przekazy na terra, które raczej przedstawiaja inna wizje przyszlych wydarzen niz te, które np przekazuje Mateusz.
   Czy kazdego z nas czeka inna przyszłość?
   Bo kiedy mowicie o tym by czytać te przekazy, z którymi rezonujemy tak to rozumiem. czy dobrze?

   • Ktoś
    Mar 02, 2011 @ 12:26:13

    Zrozumienie płynie z serca, jak się nie posługujesz zrozumieniem to… (dobre pytanie, brak zrozumienia rodzi konflikty)>> Rozumienie płynie z umysłu jak się nim nie posługujesz to uchodzisz za „głupiego” (na planie fizycznym). Jako możesz kierować się sercem, skoro nie daje ci ono wyznaczników w postaci zrozumienia??? I tu właśnie przedstawiłeś wypadkową swojej prawdy, będącą zrozumiałą tylko dla Ciebie. Ja jej nie rozumiem, a ty ją rozumiesz. Zgadzam się, że prawda jest tylko jedna, natomiast wypadkowych tej prawdy nieskończenie wiele… Jeśli nie rozumiesz, musisz poszerzyć w jakiś sposób swoją świadomość.
    Twój komentarz emanuje zatroskaniem ale powiem ci, że nie musisz mieć nadziei w stosunku do nas bo każdy z nas wie co robi. Odbierasz prawdę na swój sposób interpretacji a my na swój sposób interpretacji. Ale tak! Prawda jest jedna. Skieruj swoje energie na naprawdę potrzebujących śpiących ludzi! Naprawdę nie musisz zamartwiać się Nami, że niby nie znamy „prawdy” w twojej wersji interpretacji i rozumienia! Znamy tą prawdę w swojej wersji. Nie jesteśmy klonami o identycznych parametrach świadomości.

    • Ktoś
     Mar 02, 2011 @ 12:44:14

     Ten komentarz skierowany jest do drogiego Arona. Pozdro.

    • Hirek Szmirek
     Mar 02, 2011 @ 13:09:36

     Ktosiu moze ten tajemniczy Aron to ksiadz-dywersant? bo tylko faceci w czerni w taki sposob moga pisac… 🙂

    • Ktoś
     Mar 02, 2011 @ 13:30:45

     Nie wiem, nie będę oceniał ani osądzał. Nie chce wracać do pułapki mojego Ego. Mówię wam jak zminimalizuje się oddziaływanie Ego, to nie musisz robić nic aby się wywyższyć i nie istnieje nic co mogło by cię poniżyć… To jest piękne, ale mnóstwo pracy przede mną. Najzabawniejsza jest reakcja ludzi jak, ktoś potencjalnie mnie obrazi, a ja nie odczuje urazy… hehe.

    • Aron
     Mar 03, 2011 @ 09:10:44

     W sercu masz pojmowanie wszystkiego ,masz świadomość ,umysł serca,Prawdę i to kim jesteś,poco przyszedłeś,mistrza którym Ty jesteś i nieskończoną mądrość poprzez kontakt z Ojcem w sobie.Umysłem rządzi ego ono chce mieć rację chce zrozumieć.Serce wie i zostawia Cię z Twoimi prawdami ,szanując je. Każdy ma prawo być tam gdzie chce być i doświadczać czego sobie potrzebuje,ja to szanuję i nie szukam nikogo aby mu pomagać,pomagam tym którzy proszą. Nie chcę budzić też nikogo kto może chce spać .Szanuję tych co chcą doświadczać iluzji ,kochają ją i szukają mistrzów poza swoim wnętrzem.Tam jest odpowiedź kim jesteś.Klonami nie jesteście jak piszesz za innych.Miałem prawo napisać prawdę że Prawda jest tylko jedna BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO,jestem tą Prawdą Kocham Was Bądźcie szczęśliwi

    • Sabrina
     Mar 03, 2011 @ 09:54:52

     Aron, masz rację. Jest tak jak opisujesz. Wiem o tym, bo zdarzają mi się tego typu „przebłyski”. Tylko, powiem Ci szczerze, ja nie zawsze potrafię wydobywać z siebie tej prawdy i nie wiem dokładnie co należy robić, aby ją wydobyć.

    • Ktoś
     Mar 03, 2011 @ 14:36:15

     Przecież Ja to wszystko wiem, tylko w swoim rozumieniu, więc w czym widzisz problem :).
     Poczuwam się z deka osądzony, o brak kontaktu z własnym wnętrzem i stagnacje duchową, o to że rzekomo nie wiem co to jest kontakt z własnym sercem i absolutną miłością w nim zawartą, o to że wciąż śpię i szukam na zewnątrz itp.
     Hmmmm bardzo interesująco wplecione w piękne słowa, z których większość rezonuje ze mną. (świadczy o twoich dobrych intencjach) Odpowiadam: nie znasz mnie. Dziękuje. Powiem ci jedno: nie znam ciebie. Dziękuję. Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Etykiety wychodzą z użytku pomału. Przepraszam za moją bezpośredniość, ale musiałem opowiedzieć o moich odczuciach.
     Nie odbieraj tego jako atak (jak nie masz Ego to nie powinieneś) tylko wskazówkę. Pozdrawiam cię Aron, rośnij w duchu!

    • Ktoś
     Mar 03, 2011 @ 14:44:59

     Dodam, że nie zakładam, że tak jest lub nie jest, żeby było bardziej ciekawie. 🙂

  • Janek
   Mar 01, 2011 @ 08:03:43

   http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/03/01/drogowskaz-transformacji-ludzkosci-na-ziemi-5d/
   Jeśli to prawda… to matury raczej nie napisze 🙂 i dobrze. Tylko skąd mam wiedzieć czy wybrałem pozostanie w 5D? Zobaczymy

  • Sabrina
   Mar 01, 2011 @ 09:30:41

   Ewa, ja w tej sprawie rozmawiałam z osobą bardzo uduchowioną, która jest bardzo zaangażowana w transformacje (jak rzadko kto). I ta osoba mi powiedziała, abym nie traktowała takich przekazów poważnie, a najlepiej żebym, ich nie czytała. Z tego co ta osoba wie (od swego mistrza duchowego), to wszystko zmierza we właściwym kierunku (dobrym!!!!). I tego powinniśmy się trzymać, a nie oddawać swoją energię ciemnym (bo w taki sposób oddajemy tj. gdy wierzymy, że będzie źle itd.) Dużo osób nie zajmującym się czenelowaniem nie odróżnia istot światła od istot ciemnych. Stąd przekazy są jakie są. W tym zdarzają się osoby, które zwyczajnie wymyślają sobie przekazy, po to aby „zaistnieć”.

   • Oualander
    Mar 02, 2011 @ 12:12:58

    Sabrinko masz zupełną rację jeżeli przekaz nie rezonuję z daną osobą lepiej nie zagłębiać się zbytnio w jego treści, identyfikowanie się z nim może spowodować nieprzewidywalne skutki, pozdrawiam
    Piotr

  • Filip
   Mar 01, 2011 @ 09:41:31

   Mam ten sam problem. Przekazy z Terra moim zdaniem pokazują wizje bardzo stanowcze, w których nie ma miejsca na „ale”
   Osobiście nie czuję się dobrze czytając podobne rzeczy, w których istnieje cała masa popędzania ludzi do decyzji o miejscu pobytu.
   Bo chociaż „błogosławieni Ci, którzy uwierzyli a nie widzieli”, to odrobina rozsądku trójwymiarowego także się przyda, szczególnie w czasach kiedy mówi się dużo o przemianie świata i mówi się na wiele sposobów

   Czytałem, chyba zresztą na tej stronie, że żadna zmiana planet i rozdzielanie ich nie są konieczne.

  • Sabrina
   Mar 01, 2011 @ 10:01:11

   Ewa, te przekazy z galaktycznej kawiarenki, strasznie sobie przeczą nawzajem.

 8. terranin
  Lu 28, 2011 @ 14:51:28

  Jakże cieszy się moje serce widząc tak wiele przbudzonych istnień ,teraz wiem że nie jestem sam na drodze ku nowej wibracji .Moim nowym marzeniem jest spotkanie twarzą w twarz z wami którzyście są jak mniemam nadzieją dla nowej ziemi której od wielu lat oczekuję .Pozdrawiam was niechaj wiara nadzieja i miłość toważyszą wam codzień

 9. Alicja 2
  Lu 28, 2011 @ 10:01:49

  Kochani! W oczekiwaniu na powrót Krystal, odwiedzam Jej magiczną przestrzeń, czytam Wasze komentarze oraz wertuję strony o podobnej tematyce. Zachęcam Was do ciekawej lektury i pozdrawiam serdecznie.

  http://channeling.com.pl/pstworca.html

 10. Hanuś
  Lu 28, 2011 @ 05:05:58

  Witam Was wszystkich. Jestem niezmiernie szczęśliwa że trafiłam na ten blog. Stał się on moją codzienną porcją radości i pozytywnej energii. Mimo, że sprawami duchowości zajmuję się od przeszło 10 lat, to te przekazy, jako że najbardziej aktualne, otwierają mi oczy przez cały czas. To niesamowite i fascynujące jednocześnie, że cały czas uczymy się czegoś nowego. Jestem z natury dosyć nieśmiałą osobą, raczej słuchającą, niż zabierającą głos, ale wzięłam sobie do serca przekazy i to, że musimy o tym mówić. Wczoraj przy spotkaniu ze znajomymi odważyłam się powiedzieć co nieco o tym wszystkim. Nie wyśmiali mnie, słuchali z zaciekawieniem, niektórzy mnie poparli, byłam szczęśliwa, że się odważyłam. Będę się starała robić to przy każdej nadarzającej się okazji. Od tego musimy zacząć, od siebie, swoich rodzin i znajomych. Wtedy musi się udać. Mam pięciomiesięczną córeczkę, która jest tak pogodna i tak szczęśliwa, że nie może być inaczej. Przecież dzieci wiedzą więcej od nas…
  Pozdrawiam Was wszystkich, jesteście wspaniali, dzięki Krystal za cudowną pracę.

  • Sabrina
   Lu 28, 2011 @ 05:35:34

   Hanuś, to piękne co napisałaś. Dziękuję, że podzielałaś się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszę się, że jest nas coraz więcej:-)

 11. Sabrina
  Lu 27, 2011 @ 14:02:13

  Ktosiu,
  a w jaki sposób uruchomiłeś swego powera? Tzn… nie wiem, czy dobrze zrozumiałam… czy udało Ci się uruchomić fioletowy płomień? Jeśli tak to podziel się ze mną wskazówkami, jak tego dokonać? Wiem, że trzeba mieć czyste intencje, ale ich akurat mi nie brakuje:-)

  • Ktoś
   Lu 27, 2011 @ 14:31:10

   Nie wiem co to fioletowy płomień, ani nie sugeruje się rzeczami, którym ludzie nadali jakieś abstrakcyjne znaczenie i formę. Nie szukam niczego na zewnątrz, nie tworze oczekiwania. Moim mędrcem jest intuicja i w dniu pełni księżyca (dopiero po fakcie zorientowałem się, że jest pełnia [choć pewnie niecałkowita]) „poczułem”, że już czas na wysłanie energii, rozchyliłem więc rolety okien i wraz z blaskiem księżyca, wysłałem olbrzymie pokłady energii (podczas medytacji). Doznania były bezcenne, pełna euforia oraz odczucie przepływu, zauważyłem zwiększoną temperaturę ciała w okolicach serca i to „coś”. Dodam też, że nie miewam wizji w tym czasie tylko „odczucie głębi” (rzadko miewam wizje bo czuje, że są mi niepotrzebne, odpowiedź przychodzi mi w formie „nagłych myśli”), przed oczami widziałem świetliste kropki, takie błyski nie wiem co to, ale często to miewam i niesamowity pisk w uszach. Zamierzenie było takie „rób tak aby wzniesienie było tu i teraz, a nie gdzieś w przyszłości”, prawdopodobnie podchwyciłem to w jakimś przekazie. Po tym fakcie o dziwo zaczęły dziać się dziwne rzeczy w Egipcie. Kumasz? Czy wyobrażasz sobie jacy musimy być potężni? Można oczywiście spekulować, że jak taki Ktoś może takie rzeczy wywołać… nie wiem, czy to od tego (ale „zbieg okoliczności” wywołał interesujące wrażenie), w każdym bądź razie odczuwam pewne zmiany. A jak tego dokonać zadałaś pytanie? Odpowiedź jest banalnie prosta: nie bój się zaufać samej sobie, pozwól prowadzić się całkowicie intuicji („wyższemu JA”) i nie jaraj się każdym przekazem, tylko tym co rezonuje z tobą (wiesz o czym mówię, bo jesteś przebudzona), tak naprawdę wiesz co masz robić, tylko musisz sobie to przypomnieć, ale w taki sposób żeby sobie to przypomnieć i od razu wykonać, a nie odkładać na później. Nie ma później. Czy to ma jakiś sens, co pisze? Czy jaśniej?

  • Ktoś
   Lu 27, 2011 @ 14:42:28

   Mój niezwykle ważny komentarz (mam skłonność do używania potocznych słów, bo czuje się z tym dobrze) oczekuje na moderacje, więc droga Sabrino będziesz musiała poczekać do powrotu Krystal. Ale najważniejsze ujmę w skrócie:
   -Zaufaj swojej mądrości,
   -Z czego wynika, że ufasz swojej intuicji,
   -A jak ufasz swojej intuicji, nie potrzebujesz nadawać niczemu formy ani znaczenia, np. „fioletowy płomień” (aczkolwiek idea jest bardzo dobra, lecz ze mną osobiście nie bardzo rezonuje, ale działa to na takiej samej zasadzie),
   -Nie wyczekuj wzniesienia, działaj tak jak by już miało nadejść!!! W tu i teraz!~Zróbmy to wszyscy!

   • Sabrina
    Lu 28, 2011 @ 03:31:43

    Dziękuję Ktosiu:-)
    Zrozumiałam o czym piszesz. Tylko wydaje mi się, że Ty osiągnąłeś dużo wyższy poziom duchowy niż ja (ja przy Tobie jeszcze „raczkuję”:-).
    Co do mocy, to zdaję sobie sprawę, jaką potężna moc masz Ty i my wszyscy:-) Gdybym myślała inaczej, to na pewno nie zajęłabym się rozwojem duchowym…
    To cudownie, że jesteś na tak wysokim poziomie:-)

    • Ktoś
     Lu 28, 2011 @ 06:13:16

     Nie sądzę… Ja przebudziłem się niedawno, choć od dawna zajmuje się „duchowścią” (poszukiwacz właściwej drogi), a że wpadłem na solidne tory to tak wyszło. Nie ma co mnie wychwalać, bo w niczym lepszy nie jestem, wykonuje jedynie swoje określone zadanie. Nie ma lepszych i gorszych, rozumiesz?

    • Sabrina
     Lu 28, 2011 @ 07:45:03

     Ta, rozumiem Ktosiu:-) Każdy z nas ma inną drogę do rozwoju duchowego, Tobie udało wejść się na ta właściwą, tzn. odnaleźć ją. Ja jeszcze szukam.

    • Ktoś
     Lu 28, 2011 @ 11:57:01

     Dokładnie tak! Szukaj Sabrinko bo gdy zaskoczysz na właściwą ścieżkę to dalej z górki będzie. Być może już znalazłaś tylko o tym nie wiesz, kto wie?

 12. kwiat
  Lu 27, 2011 @ 05:24:20

  Wibracje Kosmosu nagrane przez sonde VOYAGER

 13. Biały Rycerz
  Lu 26, 2011 @ 05:36:28

  Dla ludzi o rozbudzonej duchowej świadomości, którzy nadal muszą się użerać z rzeczywistością nisko-wibracyjną: Im większe niewygody i trudności tym większa słodycz z duchowego zwycięstwa! Przeciwności, kłopoty powinny was uwrażliwiać na to że tak wiele jest do zrobienia i uzdrowienia dla waszej duszy i waszego świata. Co więcej te złe warunki są katalizatorem abyście mogli konsekwentnie podążać we właściwym kierunku. Gdybyście dostali cudowne warunki, z całą pewnością pogrążylibyście się w stagnacji i zgnuśnieniu zatem cały wasz rozwój duchowy poszedłby w las. Nie chodzi jednak o to żeby cierpieć, tylko o to aby nawet to co postrzegane jako negatywne, zostało przemienione i przyczyniło się do rozbudzenia waszej duchowej uwagi i świadomości. Piękne Lotosy wyrastają z błota, pamiętajcie o tym.

 14. Biały Rycerz
  Lu 26, 2011 @ 04:14:37

  ŚWIADOMOŚĆ I BOSKIE POŁĄCZENIE

  Metatron

  Spisał Ramaathis-Mam

  Tłumaczyła Anna Burakowska

  Luty 2011

  Ze sfer kosmicznych promieniuję światłem boskiego płomienia, by uaktywnił się w waszych sercach i rozprzestrzenił na całą Ziemię.

  Ukochani operatorzy światła, z kosmicznego teraz, w którym ja żyję, przekażę wam pełne mocy narzędzia światła – parametry świadomości i boskiego połączenia. W tej międzywymiarowej transmisji pragnę przyciągnąć waszą uwagę oraz wyzwolić moc uśpioną w waszym wnętrzu.

  Ziemia znajduje się obecnie w trudnej sytuacji ze względu na ogromną ilość zaburzonych energii zgromadzonych w jej polu. Konspiracja sił inwolucyjnych objęła wszystkie sfery waszego życia społecznego. Wpływ i moc sił cienia w szczególny sposób przeniknęły do oficjalnych mediów obejmując sferę naukową, polityczną, ekonomiczną, społeczną i kulturową. Obszary te reprezentują podstawową, kluczową infrastrukturę waszego społeczeństwa, dlatego siły wsteczne już od dawna tworzą swoje strategie, by poprzez te sfery wami manipulować. Wszelkimi środkami próbują ustanowić swą hegemonię i dominację na waszej planecie. Myślicie, że to fikcja, ale sytuacja społeczna i ekologiczna jest niepokojąca. Ma miejsce walka o władzę pomiędzy najbardziej wpływowymi grupami decydującymi teraz o losach ludzkości. Tajny Rząd, w zamian za szkodliwe i destrukcyjne technologie, zawarł potajemne umowy z siłami inwolucyjnymi sił pozaziemskich. Niektórzy naukowcy waszej planety są jego pracownikami, a ich umysły wymyślają różne strategie, by was zniewalać oraz niszczyć waszą wrażliwość i duchową świadomość. W ten sposób potajemnie wywołuje się chaos w ekosystemie i strukturze społecznej.

  Celem przekazywania tych informacji nie jest niepokojenie was, a jeszcze w mniejszym stopniu powodowanie w was lęku. Pragniemy, byście byli poinformowani. Dzięki temu będziecie mogli wznieść się ponad swą naiwność i nie wybierzecie bierności myśląc, że sprawy te was nie dotyczą. Konspiracja sił cienia jest rzeczywistością. Jej dowodów nie brakuje. Ulegacie jej wpływowi pozwalając hipnotyzować się oficjalnym mediom. Współpracujecie, gdy wystawiacie się na działanie wysyłanych przez nie sygnałów. Siły inwolucyjne doskonale wiedzą jak w systematyczny sposób używać manipulacji podświadomej – środka, przy pomocy którego można uszkadzać wasze ciała emocjonalne, psychologiczne i energetyczne. Strach stanowi narzędzie podstawowe, najpotężniejszą zasadę, którą siły te posługują się, by wpływać na masy. Doskonale zdają sobie sprawę z waszej kruchości mentalnej i emocjonalnej. Korzystają z niej, by wami manipulować. Wiedzą, że niepewnośc, niepokój i zamieszanie wyczerpują waszą energię oraz wywołują niezgodę oraz oddzielenie.

  Nadszedł moment, aby odzyskać swą siłę i w pełni ją sobie uświadomić; by przeciwstawić się wpływowi sił inwolucyjnych i znaleźć się całkowicie poza zasięgiem ich destrukcyjnych strategii. To, umiłowani bracia kosmosu, wymaga aktu duchowego przewrotu, jednak bez rozpętywania wojowniczych energii ani też przyjmowania agresywnej postawy. Przeciwnie, taktyka prowadząca do wydostania się z pod wpływu Mocy Cienia opiera się na uaktywnieniu świadomości i połączeniu się z boskim planem. Miasta, w których żyjecie, stanowią miejsca szczególnego upodobania tych sił. To w nich stworzono wszelkie struktury służące temu, by lepiej was kontrolować. Są nowoczesne i wyrafinowane. To w miastach siły cienia koncentrują swe energie i strategie. System społeczny doskonale umożliwia łatwe manipulowanie wami i kontrolowanie was, wy zaś służycie w ten sposób celom osobistego bogacenia się, jak również szaleństwu władzy i kontroli. Tajny Rząd wykorzystuje waszą energię, pieniądze, wiedzę jak również wrażliwość mentalną i umysłową jako żródła swego pożywienia. Siły cienia nie popuszczą, a kryzys finansowy, który wykreowały jest tylko czubkiem góry lodowej, strategią mającą na celu odwrócić waszą uwagę oraz wzmocnić niepewność i społeczny nieporządek. Sytuacja jest rzeczywiście na tyle złożona, że może wywołać planetarny kataklizm, do którego oni się przygotowują w nadziei realizacji swych zgubnych, destrukcyjnych celów.

  Duchowa integralność, ludzka godność, przeżycie waszej cywilizacji i róznorodność planetrana znajdują sie w niebezpieczeństwie. Dlatego duchowa hierarchia Galaktyki myśli o interwencji w celu przywrócenia porządku. Nie możemy pozwolić, by proces wzniesienia duchowego i narodzin Nowej Ziemi został sparaliżowany. Jest to dla nas coś oczywistego i chcielibysmy, byście również byli tego świadomi. Wy, jako duchowi działacze, reprezentujecie nadzieję – klucz do unieszkodliwiania i dezintegrowania spirali negatywności królujacej na Ziemi, oczywiście z naszą wspołpracą. Pociąga to za sobą przyjęcie swej odpowiedzialności, bez lęku, z pełnym przekonaniem o zasadności naszych słów. Moc jednej osoby, świadomej i połączonej z planem boskim oraz swym wewnętrznym światłem jest nieoceniona, ponieważ wywiera kwantowy wpływ na środowisko i innych ludzi. Dlatego zachęcamy was do zaangażowania się w uczestnictwo w planie Regeneracji Światła na planecie Ziemi. Oto najpełniejsze mocy narzędzia pozostające do waszej dyspozycji: bycie świadomym mocy światła w was i połączenie się z boskim planem. Pociąga to za sobą pełne przekonanie i zaufanie, że Nieskończony Stwórca i duchowa hierarchia nadzorują wasze życie i waszą ewolucję, nawet jeśli ich moc jest dla was nie do pojęcia. Mimo, że sytuacja jest alarmująca i złożona, wszystko jest częścią tego samego planu mającego na celu inicjowanie i wspieranie ewolucyjnego wzniesienia waszej cywilizacji i planety. Żadna siła, żadna strategia, żadne działanie nie będą mogły zatrzymać programu poczętego i nadzorowanego przez sfery kosmicznego światła. Ważne jest, by było to dla was jasne. Powinniście w pełni uświadomić sobie konieczność uaktywnienia swego połączenia i swej świadomości. Jesteście istotami nieśmiertelnego światła obdarzonymi wrażliwością i świadomością, by móc pojąć swe boskie źródło pochodzenia oraz moc, którą otrzymujecie łącząc się z boskim planem i światłem swej Istoty Świetlistej. Żadna istota, żaden obiekt, żadna technologia nigdy nie będzie mogła uszkodzić waszej Boskiej Esencji. Dlatego nadszedł czas, by to potwierdzić, by zrozumieć, że trzeba wam odzyskać swą moc i godność istot nieśmiertelnego światła inkarnowanych w fizycznych ciałach. Jesteście kreacją i ewolucyjnym zamysłem kosmicznych ojców i nie pozwolimy siłom inwolucyjnym tego zamysłu zniweczyć.

  Aby uwolnić się od wpływu psychicznego i emocjonalnego struktur inwolucyjnych, musicie odłaczyć się od oficjalnych mediów, które stanowią najskuteczniejsze narzędzie, którym siły te dysponują, by was kontrolować i destabilizować psychologicznie oraz emocjonalnie. W tym samym czasie powinniście połączyć się z alternatywnymi źródłami informacji w internecie, które stanowią prawdziwe kanały informacji tworzone przez nas z pomocą niektórych osób. Wnikliwośc jest tu niezykle istotna, ponieważ strategia inwolucyjna polega na wzmacnianiu negatywności, oddzielenia, zniewolenia psychologicznego i emocjonalnego poprzez błędne informacje skrywajace lub zniekształcajace rzeczywistość. Najbardziej skutecznym sposobem, by zachwiać moc sił inwolucyjnych, których przedstawicielami są wasze rządy ze swą polityką finansową, kulturalną, społeczną i edukacyjną, jest trzymanie się na uboczu. Nauczcie sie kultywować prosty styl życia nie identyfikując się z obrazem konsumenta znieczulonego przez szkodliwe dla umysłu, ciała i emocji produkty. To strategia polegająca na dawaniu wam maskotek.

  Nadszedł czas na stworzenie planetarnej sieci światła, w której dominuje empatia, szacunek oraz solidarne i braterskie współdziałanie; w której ważne jest, by być uczciwym i wibrować zgodnie z paradygmatami duchowego wzniesienia. Konflikty ego muszą się zakończyć, ponieważ celem stać się ma dobro wspólne oraz bezinteresowna, braterska służba dla innych. Wasz styl życia i zachowanie powinny być zgodne z zasadami duchowego wznoszenia, by maski ego rozpuściły się, a duchowa hipokryzja przemieniła się w akty szczerości i ewolucyjnej integralności. Gdy jesteście świadomi swej duchowej tożsamości, działacie w miłości oraz służbie dla innych respektując życie, wibrujecie w harmonii i synergii z wszechświatem oraz Bogiem. Nie ma tu miejsca na osobiste interesy, konieczne natomiast jest rozpuszczanie dysfunkcyjnych schematów i sytuacji, które nie sprzyjają integralności, pokorze i bezinteresownej służbie. Czasy egocentryzmu zakończyły się, jeśli rzeczywiście pragniecie przejawiać swe boskie pochodzenie i być dopuszczeni do gry kosmicznej ewolucji jako istoty światła, którym udało się dokonać transmutacji swych archaicznych instynktów i wojowniczych zachowań. Świadomość i połączenie z boskim planem są środkami i prawem danym wam przez waszych Kosmicznych Rodziców, a więc zróbcie z nich użytek. Skończcie już z nieświadomością, nieodpowiedzialnością, z poczuciem bycia ofiarą, by światło, harmonia i braterska spójność rozprzestrzeniły się na planecie. To wy wybieracie i uruchamiacie to, czego pragniecie doświadczyć i czym chcecie być w każdym momencie w zależności od waszych celów i pragnień. Jesteście dynamicznym, kreatywnym światłem. Gdy przywołujecie ten aspekt Siebie i wchodzicie w komunikację z boskim planem, otrzymujecie łaskę i moc, by dokonywać transmutacji negatywności oraz rozptrzestrzeniać wszędzie światło i bezinteresowną miłość. Dlatego apelujemy o uświadomienie sobie spoczywajacej w was mocy i duchowej wrażliwości, o połączenie się z prądem światła emanujacego z najwyższego planu wszechświata, gdzie rezyduje Bóg.
  Jesteśmy blisko was. Naszym pragnieniem i celem jest, byście odkryli to, kim jesteście i dlaczego znajdujecie się na Ziemi – ram ewolucyjnych, które pozwalają wam odzyskać swój boski, nieśmiertelny status. Światło i boska moc są do waszej dyspozycji. Wystarczy byście tylko je przywoływali, uaktywniali i korzystali z nich kultywując budujące myśli, emanując harmonijnymi komunikatami, łącząc się z Boskością i kochając Ją. Jest źródłem inspiracji, życia i wewnetrznej transformacji. Anioły i królestwo Boże są w was. Wystarczy, byście tylko weszli w przestrzeń swego serca, a odkryjecie światło i miłość, które zostały tam zdeponowane, byście wibrowali w świadomości, harmonii i synergii z całym życiem i ewolucją.

  źródło: http://www.nameya.net/texts/Przekazy/prz_lista.htm

  • ada
   Lu 26, 2011 @ 08:43:15

   Biały Rycerzu dzięki za ten przekaz.
   To chyba jeden z najlepszych jakie ostatnio czytałam,tematy jakie podejmuje
   odzwierciedlają dokładnie,bez ozdóbek sytuację w jakiej obecnie tak na prawdę żyjemy .
   Odsunięcie od mediów i świadome wypełnianie się światłem oraz połączenie
   z boskim planem to zadania na teraz dla wszystkich obudzonych.

   W książce „Żyć w rezonansie” Jasmuheen podaje ciekawą afirmacje,która
   powinna pomóc nam połączyć się z naszą częścią(rolą) Boskiego Planu:

   „Proszę,aby każda bez wyjątku chwila w moim życiu rozwijała się w całkowitym i doskonałym zestrojeniu z Boską Wolą.”

  • Sabrina
   Lu 26, 2011 @ 14:53:19

   Piękny przekaz:-)

 15. Markal
  Lu 26, 2011 @ 03:03:21

  Mimo że wiem,że nie będzie nowych przekazów przez jakiś czas, to jednak codziennie to wchodzę aby się upewnić 🙂 ehh uzależniony chyba jestem 🙂

  • Aleksander
   Lu 26, 2011 @ 04:00:53

   Ja tak samo uzależniony 🙂 Ta strona ma niesamowicie pozytywną i dobroczynną energię. 🙂

  • Paul
   Lu 27, 2011 @ 04:55:34

   Przeczytałeś wszystkie stare ? 😛 Nawet jeśli tak, to wiele z nich warto czytać wielokrotnie, do tego dochodzi odczuwanie ich treści, kontemplacja, wcielanie w życie itp. więc wydaje mi się że Krystal nie musi się śpieszyć 😉

 16. Eryk
  Lu 26, 2011 @ 01:24:52

  Maxea tylko to mnie trzyma przy życiu jeszcze, że to już prawie koniec tego starego 🙂 oby jak najszybciej pokój opanował całą Ziemię

 17. Eos
  Lu 25, 2011 @ 12:48:13

  Kochana Krystal!Świetlany Pracowniku,Zwiastunie Świtu, dziękuję Ci że Jesteś, dziękuję Ci za Twoją pracę,Wlewasz światło w tak wielu ludzi…
  Z głębi mojego serca ślę Ci dużo pozytywnej energii (i Twojej psiuni też),wypoczywaj.

 18. ArO
  Lu 25, 2011 @ 12:08:24

  Obudź w Sobie Dziecięcą Radość 🙂

  Tekst i tłumaczenie
  http://www.tekstowo.pl/piosenka,cirque_du_soleil,alegria.html

  • Oualander
   Lu 27, 2011 @ 10:55:55

   Kocham muzykę Cirque Du Soleil, posiada bardzo pozytywny oddźwięk świetnie nadaje się do słuchania zarówno podczas pracy jak również podczas wypoczynku, polecam wszystkim utwory, Hijo de la luna, Tango, La Nouba, wyżej wymienione, a zwłaszcza moim zdaniem najpiękniejsze nagranie – The worlds meet, dzięki ArO.
   Pozdrawiam wszystkich melomanów.

 19. kwiat
  Lu 25, 2011 @ 05:59:35

  Tylko Bóg może dać wiarę;
  jednak ty możesz dać świadectwo.

  Tylko Bóg może dać nadzieję;
  jednak ty możesz pogłębić wiarę w sercach swoich braciach.

  Tylko Bóg może dać miłość;
  jednak ty możesz uczyć innych jak kochać.

  Tylko Bóg może dać pokój;
  jak ty możesz zasiewać zgodę.

  Tylko Bóg może dać siłę;
  jednak ty możesz pocieszyć kogoś wątpiącego.

  Tylko Bóg może dać życie;
  jednak ty możesz go uczyć innych.

  Tylko Bóg może dać światło;
  jednak ty możesz sprawić, by zajaśniało w czyichś oczach.

  Tylko Bóg jest życiem;
  jednak ty możesz wzbudzić w innych pragnienie.

  Tylko Bóg może uczynić coś, co zdaje się niemożliwe;
  jednak ty możesz uczynić to, co możliwe.

  Bóg jest samowystarczalny;
  podoba mu się jednak, gdy może na ciebie liczyć.

 20. kwiat
  Lu 25, 2011 @ 04:43:52

 21. lukhel
  Lu 25, 2011 @ 00:55:43

  Widać zmiany już dość dobrze na całym świecie już nie mogę sie doczekać kiedy ta fala białego światła zaleje naszą szerokość geograficzną bo mam wrażenie ,że ta energia rozlewa się od równika w stronę biegunów.
  Pozdrawiam wszystkich
  przekażmy pozytywną energie Krystal28 by dalej miała chęć prowadzić ten blog

  • Sabrina
   Lu 25, 2011 @ 04:20:13

   Ja wizualizuję sobie światło, które przenika mnie oraz cały świat i wszechświat:-)

 22. Eryk
  Lu 24, 2011 @ 23:36:16

  Aron jeśli znajdziesz troche czasu to czy możesz napisać na emaila?
  eryk137@o2.pl pozdrawiam 🙂

 23. Eryk
  Lu 24, 2011 @ 12:14:58

  Aron dziękuję Ci z całego serca za te piękne słowa wsparcia i otuchy 🙂

  a tak na marginesie to skąd twoja pewność że jestem z Oriona?? 🙂

 24. kwiat
  Lu 24, 2011 @ 11:41:13

 25. Eryk
  Lu 24, 2011 @ 11:29:30

  Sabrinko a już myślałem że jestem sam 🙂

 26. kwiat
  Lu 24, 2011 @ 11:08:20

 27. Eryk
  Lu 24, 2011 @ 08:50:49

  Kochani chciałbym sie Was zapytać czy miał ktoś z Was kiedyś taką dziwną sytuacje bo mi sie to przydażyło pierwszy raz zawsze byłem wrażliwy ale we wtorek obudziłem sie rano i jak zwykle usiadłem na komputer żeby poczytać przekazy Duchowe potem chcialem zobaczyć na wiadomości i zacząłem czytać o tych wydarzeniach co sie rozgrywają w krajach arabskich i akurat zacząłem czytać o Libii jak zobaczyłem ile ludzi ginie tam w tych demonstracjach to po prostu ogarnął mnie smutek mało brakło i bym sie rozpłakał tylko że pochamowałem sie bo w moim pokoju byli moi domownicy z drugiej strony byłem szczęslwy, że to oznaka końca tego systemu i tych rządów i że transformacja trwa w najlepsze bo ludze sie budzą, potem poszedłem do łazienki i popatrzyłem w lustro i normalnie z nienacka łzy zaczęły spływać mi po twarzy rozpłakałem sie jak dzecko a często to ja nie płaczę i zdałem sobie sprawe że coś dziwnego sie ze mną dzieje od jakichś 2 dni, i tak płacząc zacząłem pytać sie Boga i Istoty Swietliste Boże co sie ze mną dzieje zacząłem marudzić dlaczego nic do mnie nie mówią i wołałem cały czas Boże pomóż mi i po chwili łzy ustały. Przez cały dzień potem byłem taki smutny i zadawałem sobie pytanie dlaczego tyle ludzi ginie na świecie i kiedy sie to wszystko skończy od tamtej pory jak by uaktywniła sie we mnie ogromna wrażliwosć na krzywde innych nie wiem z czym to jest związane czy to te energie spływające na ziemie tak działają na ludzi??
  jak mówiłem zawsze czułem smutek jak widzałem krzywde innych ludzi ale to ci mi sie stało we wtorek to nie zapomnę tego do końca życia.
  nie wiecie co to mogło być??:(
  dodam jeszcze że dla mnie nie ma znaczenia jakiego koloru skóry jest inny człowiek czy jaką religie wyznaje dla mnie wszyscy są moimi braćmi i siostrami bo wiem że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną

  prosze Was o pomoc jesli ktoś miał takie przeżycie??
  pozdrawiam

  • Sabrina
   Lu 24, 2011 @ 09:31:25

   Eryku, budzi się w Tobie współczucie. Ja mam podobnie.

  • Aron
   Lu 24, 2011 @ 12:07:09

   Drogi Eryku .Prosisz to masz. Właśnie otwiera się bardzo gwałtownie Twoje serce.Jest niemal otwarte ,możesz świadomie prosić o jego pełne otwarcie a tak naprawdę to oczyszczenie. Możesz też otworzyć je na dary Ojca na prawdę Boskości swojej.Wpuścisz wtedy świadomość,serce ma swój umysł,zaczniesz powoli czuć że jesteś nie tylko synem Ojca Boga, lecz jego częścią jednością z nim.Czuj zawsze radość nie smutek w sercu, radość jest po stronie Miłości,smutek po stronie strachu. Kto daje swe serce do Prawdy w której jest miłość ten podejmuje decyzję o przejściu do 4 gęstości.Psycholodzy takich jak Ty nazywają Dziećmi Indygo.Ja wiem że przyszedłeś z gwiazd na przemiany na Ziemi pomóc Bogu Ojcu Wszechmogącemu przeprowadzić Ludzkość w 4 wymiar. Przybyłeś z konstelacji Oriona .Ty już doświadczałeś tego wymiaru, czujesz że jesteś jakby inny.Masz wiele wspaniałych darów w sercu swoim ,jak je w pełni oczyścisz to zaczniesz je wyzwalać.Wszyscy tu jesteśmy aby pomóc Ojcu i sobie w przejściu Ziemi.Eryku mówię Ci kochaj siebie,kochając siebie kochasz Ojca w sobie.Jak innym dasz i nauczysz Miłości jak niemal nie kochasz siebie. Kochaj tą Prawdę.Kocham Cię Aron

  • Ewa
   Lu 24, 2011 @ 12:42:36

   Ja mam tak ciągle, więc nie martw się, wszystko jest OK!!!
   pozdrawiam

  • Maxea
   Lu 25, 2011 @ 11:38:07

   Hej Eryku, zobacz proszę na tytuł powyższego przesłania… Mam nadzieję, że nie tłumaczyłam tego przesłania na próżno…. „Bądźcie tego świadomi i pomagajcie tam, gdzie to jest możliwe poprzez współczucie, życzliwość i hojność, ale skupiajcie się z radością na wiedzy, że jest to koszmar, którego koniec się zbliża.”… Pozdrawiam, M

 28. kwiat
  Lu 24, 2011 @ 04:38:15

  • Sabrina
   Lu 24, 2011 @ 09:28:46

   Na tej Galaktycznej Kawiarence przekaz przekazowi przeczy.

  • iness
   Lu 25, 2011 @ 16:13:44

   A co sądzicie o tym przekazie – że ludzkość już wybrała? bo mnie zaniepokoił..i to bardzo..

   • Sabrina
    Lu 26, 2011 @ 03:04:23

    Napiszę Ci co ja sądzę na ten temat- takich przekazów należy nie czytać, bo są podejrzane. Rozmawiałam z osobą bardzo zaangażowaną w transformację 2012, i ta osoba mi powiedziała, że to są jakieś bzdury:-)

 29. Antywojownik Aron
  Lu 23, 2011 @ 12:49:38

  Witajcie kochani.Każde działanie budzące świadomość jest pomocą dla budzących się. Od czegoś potrzebowaliście zacząć,czegoś szukacie. Prawdziwe poszukiwania rozpoczną się wtedy gdy zaczniecie wszystkiego szukać w swojej istocie w swoim sercu,tam jest prawda mądrość i doskonałość. Szukając na zewnątrz dalej tkwicie w iluzji ,szukacie tego co już w sobie macie.Niezmierzoną wielkość i mądrość boskości swoich istot.Każdy kto otrzymuje przekazy otrzymuje je na miarę otwarcia ,przepracowania,boskości swojej.Budować należy od podstaw od fundamentów,tyle samo prawdy możesz dostać na ile jesteś już Prawdą.Jedna jest tylko prawda,to Prawda Boga Ojca Wszechmogącego.Jesteśmy jego dziećmi jego częścią,jednością z Nim.Dlatego jak to przyjmiecie to nie będziecie potrzebowali setek pośredników do Ojca którym jesteście.A tak to tworzycie nowe prawdy nowe kościoły ,Prawdy ale zanieczyszczone.Prawda Ojca jest czysta i bardzo prosta. Jesteśmy w jedności jak te puzle które świetnie mogą się pouzupełniać.Chętnie odpowiem na pytania.
  Kocham was Bądźcie szczęśliwi.

  • Jacek
   Lu 24, 2011 @ 04:19:54

   Masz rację – jesteśmy cząstką Boga – powiem więcej – Bóg w swej Pełni która nie ma granic mieszka w naszej Duszy !!! Dlatego właśnie ta Pełnia może nas uleczyć całkowicie i na zawsze !!! Ta Pełnia może nam dać nieśmiertelność nie tylko Duszy ale i Ciała !!! Jest to coś najcudowniejszego !!! Bóg w nas – Bóg nami !!!

   • Aron
    Lu 24, 2011 @ 12:13:40

    Jacku.Nikt nie potrzebuje dawać nam nieśmiertelności.Nie jesteśmy jednorazówkami.Bóg mieszka w naszych sercach.Prawda jest w naszych sercach.Prawda to my ,czyli Ojciec.

  • iness
   Lu 26, 2011 @ 04:00:56

   Masz racje – po przeczytaniu tych kilku ostatnich przekazów wpadłam na 2 dni w poczucie beznadziejności, że to już koniec i ze już nic nie da się zmienić…że wszystko już zdecydowane… a podpisane są te przekazy iminami wysokich mistrzów – i to najbardziej wydawało mi się wiarygodne.. ale masz racje – nie można się tym sugerować, bo takie przekazy mogą być specjalnie produkowane przez ciemną stronę, abyśmy uwierzyli,że już po ptokach i sycili ich sowim lękiem.
   Niech Światło, Miłość i Prawda zawszę będą z Nami!!!:) Dobro zwycięży!!

   • Maxea
    Lu 26, 2011 @ 05:46:40

    Kochani – poczytajcie ROZPOZNAWANIE PRZEKAZÓW ZE ŚWIATŁA ( tłumaczyłam kilka dni temu) i bądźcie czujni… Może lepiej by było gdybyście zaufali Krystal i czytali przekazy przefiltrowane przez Nią. Wiem, ze wielu chce się dzielić swoimi informacjami, ale z całym szacunkiem, są tu tacy , którzy mimo najlepszych intencji załączają linki do nie najlepszych duchowo przekazów… Ja też czytałam przekazy Białego Bractwa, ale zdecydowałam , że tego robić nie będę więcej…. Ale każdy ma wolną wolę…To takie moje przemyślenia….
    Pozdrawiam z miłością….. Maxea

 30. gabi
  Lu 23, 2011 @ 11:12:35

  Droga Krystal wysyłam Ci iskierkę białego światła, tak byś zregenerowała swoje ciało fizycznie i mentalnie…masz już samodzielne dzieci, damy sobie radę…:))) Pozdrawiam Cię Świetlana Siostro:))))

 31. Alicja
  Lu 23, 2011 @ 04:28:50

  http://cheops.republika.pl/index1.html
  Witam wszystkich serdecznie. Chcialam sie z Wami podzielic informacjami(przekazami) ktöre dotycza nas wszystkich,proponowala bym 3 ostatnie audycje ktöre dotycza dzisiejszych czasöw i przyszlych.milego sluchania a koncowa decyzja nalezy do Was.Pozdrawiam:)

  • ada
   Lu 23, 2011 @ 10:30:33

   Przekazy z audycji pochodzą ze strony Wielkie Białe Bractwo.
   Przyznaje,dla mnie były one pierwszymi przekazami na jakie się
   natknęłam w internecie i od nich wszystko się zaczęło.
   Mimo,że jest ich bardzo dużo przeczytałam wszystkie ,niektóre kilka razy.
   Jest w nich niesamowita energia,dużo informacji,wskazówek.
   Szkoda ,że plan Wniebowstąpionych nie powiódł się (niestety z winy ludzi),
   lecz nie należy tracić nadziei napewno realizują już plan B.
   Polecam je gorąco.
   http://www.sirius-pl.iskri.net/

   • Maxea
    Lu 24, 2011 @ 12:30:49

    … plan Wniebowstąpionych nie powiódł się…..???… chyba my tu nie mieliśmy pisać o negatywach – zwłaszcza, kiedy nie ma Pani domu…..

    Pozdrawiam wszystkich z miłością…..

    • ada
     Lu 25, 2011 @ 10:42:23

     Jak napisałam wcześniej przeczytałam wszystkie przekazy Wniebowstąpionych, ich plan (dla narodu rosyjskiego) łagodnego przejścia od systemu w jakim żyjemy teraz do nowego systemu społecznego Złotej
     Ery ,który naród rosyjski miał stworzyć, i który miał być wzorem powielanym przez resztę narodów, niestety nie powiódł się(ludzie zawiedli)
     Jedno jest pewne, był to jeden z wariantów i rozwiązań,które
     Wniebowstąpieni próbują wprowadzić .

    • Erte
     Lu 25, 2011 @ 11:48:50

     Ciekawe jestem jak w tym wszystkim całym procesie Wznoszenia, uplasowuje się Polska… Czy ludzie w niej nie zawiodą. Jak myślicie ilu ludzi w Polsce może rzeczywiście kierować się Drogą ku Wyższym Wymiarom?

    • Erte
     Lu 25, 2011 @ 11:57:37

     Aha no i dodam że bawię się teraz wahadełkiem i pokazuje mi że TYLKO ok 250 tys. ludzi w Polsce jest na tej drodze rozwoju duchowego ku wyższej częstotliwości… Bardzo bardzo słaby wynik… ale w sumie się nie dziwie bo Polacy są tak podzieleni że szok – stale wojują ze sobą to pod sztandarem PO, to PiS, to znowu SLD i ten nieszczęsny Smoleńsk. Wszystko to odwracacze uwagi od właściwego kierunku… Pozdrawiam i życzę lepszego świata każdemu zwłaszcza wam, którzy pracujecie nad zmianą.

    • lukhel
     Lu 25, 2011 @ 12:42:49

     Tak sobie pomyślałem ,a może to celowe zagrywki Pseudoelity by Polacy wojowali ,może przerazili się przepowiedni ,że w Polsce zapali się światło nadziei i rozleje się na cały świat i zmieni to oblicze naszej cywilizacji.
     Moim skromnym zdaniem to Politycy i ich sponsorzy nie zdają sobie sprawy ,że sami sobie ukręcili łeb ,ludzie widzą co sie dzieje może być tak ,że wyjdziemy na ulice zanim do wyborów dojdzie!!

    • Yelnats
     Lu 27, 2011 @ 05:45:11

     Drogi bracie z konstelacji Wagi,-należysz do inkarnacji złotych dzieci, którzy zbliżyli proces przygotowania do TRANSFORMACJI.W naszym kraju /w moim środowisku/odnalazłem bardzo dużo tych inkarnacji. Proces wibracyjny jest powolny ale ciągły i lekko przyśpieszający. Odbieram bez powodu istotnego u szeregu braci podniesione wibracje.Czytając przekazy wybierajmy diamenty i wprowadzajmy je w życie. Pamiętajmy, że jedną cząsteczką wody o wielkiej wibracji zmienimy wodę w całym dużym basenie.Miłość duchowa jest bardzo w dobrym znaczeniu zarażliwa, więc ją twórzmy całym naszym sercem do całego świata. Pozdrawiam St.

   • Sabrina
    Lu 24, 2011 @ 15:03:13

    Ada, do takich przekazów.. typu, że plan się nie powiódł… odnoś się z dozą sceptycyzmu.

    • ada
     Lu 26, 2011 @ 09:11:10

     Ja także rozmyślałam nad przepowiednią,że to z Polski ma wyjść światło…….
     Po odwiedzeniu strony FIOLETOWY PŁOMIEŃ (link znajduje się na zakładce strony),oraz po wysłuchaniu wywiadu z Michałem Papierskim
     doszłam do wniosku,że to właśnie on może mieć racje, i że transformacja zajdzie,dopiero wtedy kiedy wszyscy ludzie posiadający ukryte w sobie klucze
     odnajdą je w sobie i wspólnie zainicjują proces.
     W tej wersji obecny Matrix zostanie przez światło transformacji rozpuszczony i zostanie wprowadzony nowy program rzeczywistości.
     (jest tu duża zbieżność z przepowiednią Indian HOOPI)

    • Sabrina
     Lu 27, 2011 @ 03:40:45

     Tak, Kochana Ada, masz całkowita rację:-) Od Polski ma to się zacząć. Ale na tą transformację musi się trochę osób nazbierać. Ja chciałabym uruchomić w sobie ten zapłon, o którym mówił Michał, ale do końca nie wiem od czego zacząć.

    • Ktoś
     Lu 27, 2011 @ 05:06:49

     Nie chciej tego zrobić, tylko to zrób (niestety tak to działa, bo chcenie odnosi się do przyszłości). Ja już uruchomiłem swojego powera, nie wiem co określają te abstrakcyjne klucze. Odkąd to zrobiłem dziwne rzeczy na świecie zaczęły się dziać, coś w tym jest, choć pewnie wielu razem ze mną uwolniło „to” w tym samym czasie. mam nadzieje, że ten wpis się doda.

    • Sabrina
     Lu 27, 2011 @ 03:42:29

     A! Na marginesie dodam, że Michał jest zdania, iż wszystko zmierza w odpowiednim kierunku:-)

    • Ktoś
     Lu 27, 2011 @ 09:04:26

     A skąd wiesz kto skąd jest? Zdradzisz nam ten sekret czy to jest ścisła tajemnica :).
     Pozdrawiam
     Ktoś

    • lukhel
     Lu 27, 2011 @ 09:33:55

     Drogi Yelnats skąd ta pewność że ja z wagi jestem ?? już pisali mi że z Oriona jestem i z innych jak widać coś tu nie pasuje ;/ nawet dowiedziałem sie ,że moja aura jest pomarańczowa i że jestem cwaniaczkiem w życiu jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Do pułki nie połączę sie ze źródłem i nie dowiem sie prawdy o sobie to raczej wszystkie takie wpisy będę traktował z przymrożenie oka.Z chęcią dowiedział bym sie o twoich zdolnościach czegoś więcej Prosze opisz je podziej sie z nami wszystkimi .Myślę że każdy szuka odpowiedzi na podstawowe pytania nurtujące każdego człowieka po co jest tu i teraz i jaki jest cel naszej egzystencji.
     Pozdrawiam cie bardzo serdecznie

   • Yelnats
    Lu 27, 2011 @ 03:01:55

    Kochani. Ada dzięki za stronę / SiriuS Pl. Myślę ,że wszyscy winni od tych przesłań rozpocząć wznoszenie do światła Bożego.Nie jest mi dane , abym kogokolwiek krytykował -jednak proszę nauczcie się działać czakrą serca, bo inaczej skończy tylko się na gadaniu.Pozdrawiam Was z miłością.St.

  • iness
   Lu 25, 2011 @ 16:09:48

   Witaj w klubie:) u mnie też wszystko zaczęło się od Cheopsa:)
   Dużo ciekawych punktów patrzenia jest przekazywanych i daje to do myślenia:) pozdrawiam

 32. Oualander
  Lu 22, 2011 @ 23:52:07

  Kochana Krystal na okres twojego wypoczynku przesyłam ci promyk Bożego Światła i miłości, pozdrawiam cię serdecznie
  Piotr

 33. Navia
  Lu 22, 2011 @ 23:18:48

  Kochana Krystal 🙂 Udanego wypoczynku ! Masz bardzo inspirujący blog 🙂

 34. tadeusz
  Lu 22, 2011 @ 20:30:33

  Zylem na tym swiecie 52 lata otworzyl mi oczy Jezus Chrystus bylem zaslepiony i nieslyszalem slow ktore mowil ze sa tak wspaniale blogi ktorymi mozna sie kierowac opisujecie cudowne wspaniale zeczy kture stworzyla nasza matka natura i co nas czeka dobrego pozdrawiam wsystkich

 35. mary_celeste
  Lu 22, 2011 @ 12:15:53

  Kwiat – dziękuję Ci za wiosnę w środku zimy, Biały Magu – dziękuję Ci
  za magiczny nastrój pięknego utworu.
  A wszystkich najserdeczniej pozdrawiam!

 36. mary_celeste
  Lu 22, 2011 @ 12:08:16

  Droga Krystal, odwiedziny na Twoim blogu, to często najjaśniejsze światełko
  w ciągu całego długiego dnia! Jak wielu z nas i ja zaczynam dzień od wizyty
  u Ciebie a dobra energia pozwala mi odważnie i z radością zmierzyć się
  z codziennością. Życzę Ci wielu pogodnych chwil odpoczynku i relaksu.
  Czekamy na Ciebie!

 37. iness
  Lu 22, 2011 @ 11:26:22

  I ja życzę Ci Krystal radosnego i spokojnego i zdecydowanie zasłużonego wypoczynku:) Niech dla Ciebie będzie on dłuuuugi i regenerujący – a dla nas szybciutko minie:) Bo przyznam się szczerze, że odświeżam Twojego bloga kilka razy w ciągu dnia i jak tylko coś się nowego pojawia, od razu z radością czytam:) Ale nie ma nic co by finalnie na dobre nie wyszło: od dziś zamiast ODŚWIEŻAĆ – będę przez czas Twojego urlopu LOSOWAĆ archiwalne przekazy, dzięki czemu jeszcze dokładniej zgłębię to co powinnam, a intuicja mi podpowie:) Już się cieszę na samą myśl o tym:) Naprawdę bardzo doceniamy chyba wszyscy tutaj Twoją pracę:) DZIĘKUJE ZA TWOJA PRACĘ, ZA TEGO BLOGA I ZA INSPIRACJE:) i jednocześnie z całego serca życzę MIŁEGO WYPOCZYNKU:*

 38. lilan
  Lu 22, 2011 @ 11:13:52

  Wypoczywaj kochana Krystal.
  Dzieki wielkie za ogrom mysli, które przychodzą po odwiedzinach tej strony- nie ukrywam, ze również zaglądam tu codziennie.

 39. Biały Mag
  Lu 22, 2011 @ 07:29:27

  Pora i bym ja podesłał wam piosenkę. Mam nadzieję, że się z wam spodoba.

  [y]T2NEU6Xf7lM[/y]

  • Oualander
   Lu 22, 2011 @ 11:09:41

   Ta wersja jest świetna i z pewnych powodów szczególnie mi bliska.
   Pozdrawiam
   Piotr.

 40. Eryk
  Lu 22, 2011 @ 07:12:32

  Odpoczynek sie należy 🙂 pozdrawiam

 41. Sabrina
  Lu 22, 2011 @ 06:23:42

  Miłego wypoczynku, Krystal:-)

 42. Ewa
  Lu 22, 2011 @ 04:19:31

  I ja, i ja też dołączam się do przepięknych życzeń, wypoczywaj szybciutko, a jak zatęsknisz to wracaj, będziemy czekać…
  papa uściski

 43. kwiat
  Lu 22, 2011 @ 02:11:55

  Dla Naszej kochanej Krystal i wszystkich tu wchodzących.Cudowny przekaz.Dziękuję serdecznie,pozdrawiam Swiatlem i miloscią.

  • Sabrina
   Lu 22, 2011 @ 06:28:37

   Jak pięknie:-)

  • Yelnats
   Lu 23, 2011 @ 03:28:29

   Drogi nam BRACIE ,dziękuje Ci za filmy – są piękne.Cieszymy się ,że mamy Krystal – ale musimy jej pomóc .Krystal zbyt mocno pracuje -a nie uzupełnia akumulatora, spowodowało to osłabienie krążenia i jej serduszka.Wysyłajmy jej miłość z energią uzdrowienia. Pozdrawiam Cię serdecznie. St.

 44. merci
  Lu 22, 2011 @ 01:43:40

  Krystal !!!Wypoczywaj!!!Również tak jak Alicja rozpoczynam ten dzień od wizyty u Ciebie, ale 10 dni przeleci szybko.Pozdrawiam serdecznie.Gosia

 45. Alicja 2
  Lu 21, 2011 @ 22:22:28

  Krystal! Dobrze, że Jesteś! W zw. z tym, że każdy potrzebuje oddechu i”przewietrzenia swojej głowy”, odpoczywaj i wracaj do nas jak najszybciej! Wykonujesz świetną pracę tworząc ten blog. Myślę, że wiele osób (w tym ja) zaczyna dzień od wizyty właśnie u Ciebie, aby pozytywnie naładować swój akumulator i nie tracić nadziei, że wszystko ma swój sens i zmierza we właściwym kierunku.
  10 dni szybko minie, tak więc – Dobrego odpoczynku i radosnego powrotu do bratnich dusz!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: