Świetlna Ochrona II

.

.
.
Emmanuel
.
Tłumaczył: Paul
.
.
Pozdrowienia, najdrożsi przyjaciele na Ziemi!  Dziś łączymy się z wami by kontynuować nasze objaśnienie i szczegółowy opis potrójnej świetlnej ochrony.  W tej drugiej części przyglądamy się jak promieniować światło z centrum serca, zbadać co to robi i dlaczego jest ważne, aby to robić.
.
Zaczynacie tą drugą część ćwiczenia stając się świadomymi iskry światła, którą macie w waszym sercu.  Przyjrzyjcie się uważnie jak to jest wyrażone – stając się świadomymi, zdajecie sobie sprawę, że już tam jest.  Nie tworzycie tego światła; ono zawsze istnieje w waszych sercach – jako że bez niego nie bylibyście żywi.  Jednak poprzez waszą świadomość możecie nauczyć się kierować i używać to światło – a więc pozwalacie temu światłu lśnić jaśniej i jaśniej, by rosło, by stało się małym słońcem w waszym wnętrzu.  Rozprzestrzeniacie to światło poniżej serca i do całego ciała; może być łatwiej zacząć przez rozprzestrzenianie ku dołowi, poprzez wszystkie narządy, takie jak żołądek, wątroba, pęcherzyk żółciowy i tak dalej, również jelita, nerki, narządy płciowe i pęcherz moczowy.  Kiedy niższa część torsu została wypełniona światłem, pozwalasz mu rozprzestrzeniać się dalej do ud, następnie do kolan i poniżej nich.  W końcu wyślijcie je do stóp – aż po koniuszki palców.  Kiedy każda komórka waszego ciała poniżej serca lśni światłem, skierujcie z powrotem waszą uwagę do serca i teraz zróbcie to samo wzwyż – wypełniając płuca, barki, ramiona, łokcie i przedramiona światłem, jak również dłonie aż do palców.  Na zakończenie wypełniania waszego fizycznego ciała światłem, kierujecie je do gardła i szyi oraz do głowy, wypełniając każdą jej część światłem – usta, nos, oczy, uszy, mózg, gruczoły i czaszkę, a także wszystkie inne tkanki tak, że każda komórka waszego fizycznego ciała jest wypełniona światłem.  Po zakończeniu tego kroku sprawdzacie i upewniacie się, że faktycznie każda część waszego ciała teraz lśni światłem – jeśli tak nie jest, wyślijcie więcej światła do obszarów, które są mniej jasne.
.
Następnie, poszerzacie światło poza fizyczne ciało, do następnej warstwy waszego ciała energetycznego, zwanego ciałem eterycznym.  W ten sposób kontynuujecie wypełnianie waszej całej aury.  Emocjonalne ciało, mentalne ciało, intelektualne ciało, intuicyjne ciało i przyczynowe ciało są wszystkie do wypełnienia tym światłem.  Stajecie się słońcem światła, lśniąc białym światłem na całe wasze otoczenie, a nawet w głąb wszechświata.  Gdy już jesteście świadomi, że cała wasza istota, wasza cała aura stała się lśniącym, jasnym światłem, ukończyliście drugą część potrójnej świetlnej ochrony.
.
Wysyłając światło do wszystkich części waszego fizycznego ciała, rzeczywiście robicie więcej niż tylko ochraniacie wszystkie te części.  Białe światło wypełniające wszystkie komórki ma również efekt leczący, jednak ochrona jest podstawowym celem tego ćwiczenia.  Ta ochrona jest osiągana ponieważ gdzie jest światło, tam nie może być ciemności – innymi słowy, gdy coś wypełnione jest światłem, żadna ciemność nie może wejść i zakłócić światła.  Niższe, ciemniejsze energie są przemieniane, transformowane, kiedy próbują wam przeszkadzać i nie mogą więcej na was oddziaływać.  Z drugiej strony, leczenie ma miejsce na poziomie komórkowym, jako że komunikacja międzykomórkowa ulega poprawie.  W rzeczy samej może nie być żadnego lepszego sposobu by chronić się przed wieloma dolegliwościami, łącznie z rakiem, niż wykonywanie tego ćwiczenia dwa razy dziennie.  Dodatkowo, wypełniając waszą aurę – wasze ciała energetyczne – światłem, nawet zmniejszacie ryzyko zarażenia wirusowymi chorobami zakaźnymi.  To nie znaczy, że stajecie się odporni na wszystkie, nawet najbardziej zabójcze wirusy, ale jest mniej prawdopodobne by wasze ciała zostały zarażone, jako że system odpornościowy jest ulepszony – a zdrowa aura nie jest dobrym gruntem dla żadnego wirusa.
.
Tak więc możecie zauważyć, że ta część ćwiczenia ma istotne korzyści, które obejmują ochronę przed ciemnymi lub astralnymi energiami niskiego poziomu, a nawet ochronę dla waszego zdrowia.  Mam nadzieję, że nasze słowa pomogły wam w zrozumieniu jak zrealizować tą część ćwiczenia oraz jego ważność.  Bądźcie błogosławieni.  Amen.
.
Przekazał: Gerrit Jahn
.
.
Linki do poprzednich przekazów o świetlnej ochronie:
.

https://krystal28.wordpress.com/2011/01/19/swietlna-ochrona/

https://krystal28.wordpress.com/2011/02/05/rozumienie-potrojnej-ochrony-swiatla/

https://krystal28.wordpress.com/2011/02/10/swietlna-ochrona-13/

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. gabi
  Lu 19, 2011 @ 12:20:10

  Kochani cudowny materiał dotyczący wpływu medytacji na nasze ciała…polecam gorąco

 2. kwiat
  Lu 19, 2011 @ 12:00:15

 3. gabi
  Lu 19, 2011 @ 11:14:44

  19.02.2011 Zaproszenie do Medytacji – 4. Atrybut: SPRAWIEDLIWOŚĆ. CENTRALNE SŁOŃCE, MISTRZOWIE, ARCHANIOŁOWIE… to Nasz Praca dla Siebie Nawzajem i dla Całej Naszej Planety….jak miło jest złączyć się we wspólnym trwaniu…już w najbliższy piątek….pozdrawiam:) Gabi

 4. Oualander
  Lu 19, 2011 @ 11:08:26

  Wyobraźcie sobie ogromną falę, miłości płynącą wartkim nurtem po najdalsze krańce naszej błękitnej planety, wyobraźcie sobie własne szczęście zakotwiczone w poczuciu absolutnej wolności, wyobraźcie sobie wszechobecny uśmiech, przepiękną nieskazitelną przyrodę i łagodne ciepło, wyobraźcie sobie radość w ludzkich sercach zatopionych w bezgranicznej miłości.
  Pozdrawiam was wszystkich, żyjecie na tej ziemi jako anioły w cielesnej powłoce.

 5. ada
  Lu 19, 2011 @ 08:03:25

  ….i kiedy każdy z nas zapali swoje małe słońce w sercu i obejmie nim całą
  Ziemię i wszystkie istoty, wtedy nasze słońca połączą się i stworzą
  potężną falę światła- transformacji,której nic już nie powstrzyma.

 6. Sabrina
  Lu 19, 2011 @ 06:38:36

  Super:-) Serdecznie dziękuję Paul:-)

 7. gabi
  Lu 19, 2011 @ 05:18:33

  Dziękuję Ci Paweł, cudowne słowa i cudownie przetłumaczone:)))Na pewno je wdrożę w życie…pozdrawiam Wszystkich świetlanych braci i siostry:)))Gabi

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: