Rozważania nad Spokojem Ruchu

Miasto Telos znajduje się w wewnętrznej Ziemi  pod górą Shasta w Płn Kalifornii i liczy 1.5 miliona mieszkańców, potomków Lemurii, którzy uratowali się przed katastroficzną powodzią.  Zginęło wtedy ok. 200 milionów ludzi.  25 tysięcy zdołało się uratować. Telosanie istnieją w 5-tym wymiarze i z niecierpliwością oczekują na dzień, kiedy będą mogli się z nami spotkać na powierzchni Ziemi. Krystal

.

 

.

Lord Adama

Od stycznia przez luty 2011

Przekazała:  Rev. Christine Meleriessee Heliohah

Tłumaczył:  MB

Jesteśmy w stanie formowania. Ten proces formowania pozwoli nam znaleźć akceptację zrozumienia drastycznie zmieniających się elementów we wszystkich aspektach naszego życia.

Tu Lord Adama  do waszej dyspozycji.
Od początku 2011 zachodzą wielkie zmiany, które następują wewnątrz planety i w każdym z nas. Także, my w mieście Telos też jesteśmy dotknięci przez planetarne zmiany, ale w inny sposób niż każdy z was na zewnętrznej Ziemi.  Sednem sprawy jest, że my wszyscy się zmieniamy, ponieważ wcielamy zmiany w nas i naszych przesunięciach rzeczywistości do wyższego skupienia.  Nie całkiem jeszcze pięcio-wymiarowego skupienia, ale wchodząc schodami, by otrzymać te pięcio-wymiarowe energie.

Każdy z was na Ziemi w tym czasie słuchający tych słów jest bardzo świadomy, że się zmienia. Jeden nie chce wiedzieć dlaczego i tylko przyjmuje zmiany, inni potrzebują aby określone odpowiedzi były im dane.  Różnice tych opinii muszą teraz przyjść razem do zgody.  Już nie jesteśmy w czasie mówienia- dlaczego, ale mówienia- kiedy.  To jest najważniejszy aspekt.  Jeżeli zaczynasz rozumieć, dlaczego przechodzisz przez pewien proces, wtedy możesz przyjąć pełnię Boskości twojego Światła, jaśniejącego w aspekcie które próbujesz zaakceptować.
Akceptacja ~ Jaka jest twoja akceptacja tym momencie.  Jesteśmy teraz w przesunięciu od stycznia do lutego.  Były ekstremalne warunki pogodowe na Ziemi i wielu czuło, że ten miesiąc styczeń przechodził bardzo, bardzo powoli.  Witamy w naszym świecie.  Żyjesz w Momencie, w Teraz, nie próbując przyspieszać rzeczy, ale zasadniczo poruszając się po trochu naprzód.  To jest ekspansją twoich doświadczeń w tym czasie.  Obszary które zwykle mają spokojną pogodę są uderzane boleśnie, a inne obszary na odwrót.  Interesujące, że tak jak biegunowość występuje na Ziemi tak samo występuje w każdym z was.

To co ma się wydarzyć teraz to pozwolić biegunowości do zmiany, ale nie dokładnie przeciwnie, ale z ekspansją Jedności.  Dwa końce spotykają się po środku gdy wydarzenie dookoła nich rozrasta się w procesie.  Przez moment zastanówmy się jak w pełni zrozumieć ten koncept.  Głęboko w sobie, weź głęboki oddech i czuj twoją własną ekspansję.  Czy twoja świadomość zmieniła się ostatnio albo jak spostrzegasz twoją świadomość?  Bieguny przesuwają się w każdym z was w tym czasie, by pomóc każdemu zebrać się razem.  Ktoś może nie zrozumieć tego i spóźni się na następną aktywację Światła. Co jest tematem aktywacji?

Aktywacja stycznia dała nam potencjał pełnego pozwolenia częstotliwości Światła, by wejść w nasze istoty i pomóc Ziemi dla tego co się wydarzyło.  Pogodowe modele są eratyczne, ale też bardzo spokojne w tym samym oddechu.  To jest podstawową częścią składową powodowania  Tworzenia Jedności.  Jeżeli ktoś nie może być w swojej własnej Boskiej Jedności,  jak Wszechświat może oczekiwać, by zrozumiał on pojęcie Jedności.  Więc w miesiącu styczniu pęknięcie było otwarte w każdym z nas.  Niektórzy z was mogli mieć traumatyczne zdarzenia w swoim życiu, aby pozwolić wejść Światłu poprzez tę szczelinę.  Zatrzymajcie się na moment i spójrzcie jak wasza własna szczelina dla Światła rozszerzyła się w waszej Istocie ….

Tak teraz przejdźmy do energii lutego.  Miesiąca miłości i nie tylko z powodu Dnia Walentynek, ale też z powodu działalności wielu.  To jest energia, nie związana ze świętowaniem.  To jest w głębi zimy i w niektórych klimatach potrzebne jest zdobycie ciepła.  Teraz każda z waszych szczelin będzie szeroko otwarta, będziecie pozwalali miłości i Jedności wchodzić do waszego wnętrza.  To nie tylko jest związane z miłością do innych, to jest też miłość do samego siebie.  To
jest miesiąc do pełnego wyrażenia miłości którą masz w sobie  w rozmaity sposób.

11 luty 2011 roku jest dniem ogromnej inicjacji do Jedności.  Dlaczego ten dzień?  Cóż, to jest aspekt 11:11 i każdego miesiąca będziemy bliżej Boskości każdego z nas.  Nie tylko każdego z was, ale do każdego z nas w każdym momencie.  To jest specjalny moment kreacji by w pełni wyrazić swoją własną Boskość w sobie.  Wszechświat popiera cię w tym momencie tworzenia.  Ciesz się ciepłem, które do ciebie przychodzi.  Wtedy, kiedy nadejdzie 14 luty, będziesz w pełni gotowy do podzielenia się z innymi tą miłością, którą otrzymałeś.  To będzie cudowny moment w Tworzeniu Jedności.
Zdecydowałem podzielić się tymi myślami z wami w tym dniu, ponieważ uosobienie, które tworzycie jest uosobieniem Jednego .  My w Telos, śledzimy i czekamy na to nadejście esencji waszych Istot na tę Ziemię.  Nasza miłość jest waszą miłością i nadchodzą czasy kiedy będziemy współpracowali bardziej bezpośrednio niż kiedykolwiek wcześniej.
Chcemy byście wiedzieli, że zasługujecie na te czasy tworzenia, ponieważ to jest w waszej Boskości, aby w pełni zrozumieć wspomnienia w waszych sercach.  To jest wszystko co  się teraz dzieje, moi najdrożsi.  Każdy budzi się do przypominania sobie, że kiedyś byliśmy wszyscy razem.
Więc w tym dniu,  11 lutego 2011, połączmy się jeden z drugim w Boskości, Którą My Wszyscy Jesteśmy. Będziemy oczekiwali na waszą miłość.
Jestem Lord Adama , w twojej Usłudze,
Wysoki Kapłan z Telos

Spokój Fal ~ Medytacja ~ luty 2011

( By Słuchać i Pobrać mp3 pójdź do:   http://lifestationearth.comhttp://lifestationearth.com/conditioning_113.html?utm_source=Divine+Language+Network+List&utm_campaign=7daf70665b-New_Earth_News_July_20107_4_2010&utm_medium=email )

Weź głęboki oddech prosząc o Platynową Sieć od Lorda Melchizedeka ,Lorda Metatrona i Mahatmy.  Sieć Platynowa jest jak sieć rybacka, która usunie wszystkie zanieczyszczenia z twojego systemu czterech ciał.   Poprzez wydech sieć będzie usunięta ze wszystkimi zanieczyszczeniami z twoich ciał:  Umysłowego, Emocjonalnego, Eterycznego i Fizycznego. Poczuj czystość w tych obszarach.  Teraz poprośmy Lorda Buddę o zapalenie w nas Różowo-Złotego Płomienia.   Róż reprezentuje Miłość i Współczucie ~ weź głęboki oddech, by dopuścić różowy płomień na obszary, z których zanieczyszczenia zostały usunięte.  Teraz poprośmy o Złoty Płomień Gwiazdy z wnętrza naszej Ziemi.  On obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i tworzy złotą kopułę ochrony dookoła nas i przyłącza się do  czakry Duszy* znajdującej się 15 cm ponad czakrą Korony (czakra duszy nazywana jest też czakrą gwiazdy).

Weź następny głęboki oddech i w tym oddechu będziemy widzieli wiele kolorów ~ Różowy, Zielony, Niebieski, Lawendowy, Biały, Fioletowy, wszystkie barwy wyższej esencji wchodzące do wnętrza twojego serca.  Zobacz je wirujące , podczas gdy efekt mieszania ma miejsce.  Każdy z tych kolorów reprezentuje aspekt tego, czego pragniesz w swoim życiu ~ Różowy – dla miłości i współczucia; Zielony – dla wzrostu i uziemienia, Niebieski – dla przyspieszenia; Lawenda – dla czystości; Biały – reprezentuje Boską Istotę; a Fiolet dla przemieniania wszystkiego do najczystszego odczucia twojego umysłu.  Teraz poczuj kolory przesuwające się nie tylko w twoim sercu.  Zobacz je wirujące do reszty twojego ciała, aby każdy aspekt był przepleciony z esencją,
którą teraz masz.  Pozwól czystości i miłości, którą wyrażasz, by w pełni połączyły się w tobie. Oddychaj głęboko, gdy kolory teraz mieszają się we wszystkie kolory tęczy.
W tym momencie teraz wyrażasz siebie w Boskości, Którą Jesteś; nie tym czym byłeś w poprzednim momencie.  Weź następny głęboki oddech i poczuj go głęboko w twoim słonecznym splocie.  Kolory wirują dookoła pomagając, uzdrawiając, obejmując wszystkie części ciebie.  Jesteś przygotowany do następnego momentu twojej ścieżki.

Zobacz siebie idącego wzdłuż plaży.  Słońce świeci jasno, wiatr rozdmuchuje delikatnie twoje włosy, ziarenka piasku poruszają się przez twoje palce u stóp, jesteś rozweselony i spokojny równocześnie.   Obracasz się i patrzysz na Boginię Morza.  Ona kiwa do ciebie ze swej płynnej istoty.  Widzisz fale podnoszące się nieznacznie.  Fale przybrzeżne są spokojne, ale ruchome w każdym momencie.  Idziesz w kierunku wody i widzisz, że jest mała tratwa dla ciebie.  Zauważ materiał z jakiego tratwa jest zrobiona ~ z bambusa, drzewa, kloców, albo jakiegokolwiek materiału jakiego pragniesz w tym momencie. To jest twoja kreacja i to jest twój pojazd. Wchodzisz na tratwę ,jest tam bardzo wygodne siedzenie dla ciebie.  Czujesz jak fale zaczynają spychać cię od brzegu.  Spójrz za siebie i zobacz jak ziemia powoli się oddala . To są twoje poprzednie momenty stycznia.  Wszystko to co ci się zdarzyło jest teraz odległą pamięcią; przekształciłeś myśli, emocje i pozwoliłeś sobie na całkowitą wolność.

Czuj spokój fal niosących cię do następnego etapu twojej podróży.  Widzisz przed sobą wyspę, którą my nazywamy lutym 2011.  Jest on pełny miłosnej energii.  Zobacz kolory, które poprzednio zintegrowały się w tobie, teraz zarysowują aurę tej ziemi.  Tratwa przenosi cię coraz bliżej, podczas gdy w pełni obejmujesz momenty, których masz doświadczyć.  Jesteś podekscytowany, rozweselony i spokojny.  Twoja tratwa jest teraz na brzegu.  To już nie jest wyspa, ale twoje obecne okoliczności i środowisko.
Spójrz dookoła siebie, co widzisz?  Obejmij każdą formę myśli, każde uczucie i każdą ekspresję, którą tworzysz.  Usiądź i w pełni zaakceptuj swoje życie w tym momencie.  Zobacz ludzi, z którymi chcesz być, poczuj emocje, które chcesz w pełni objąć i wyraź myśli, którymi naprawdę chcesz się dzielić.  Stwórz swoje życie w tym miesiącu – lutym 2011.  Pozwól twoim manifestacjom ze stycznia w pełni przetworzyć się w tym momencie dla tego miesiąca.  Ale najbardziej ze wszystkiego poczuj miłość, którą jesteś.  Zobacz swoją interakcję z innymi, w ciele i w Duchu, ponieważ oni tworzą podstawę twojej rzeczywistości.
Oddychaj teraz  głęboko, aby w pełni wprowadzić wszystko to do pełnej świadomości tym kim jesteś.
Pozwól sobie, by uziemić to mocno w twojej Ziemskiej Gwieździe  i rozkaz sobie, „Teraz tworzę miłość, radość i akceptację mojej Istoty do mojego fizycznego ciała w TERAZ.  Ja Jestem cały i kompletny z miłością we mnie i dzielę się sobą wokół mnie.  Ja Jestem, tak Ja Jestem, tak Ja Jestem”

Miłość i Błogosławieństwa dla ciebie …

Spectrum of Light Ray Mastery    http://lifestationearth.com/index.html

1 komentarz (+add yours?)

  1. Sabrina
    Lu 09, 2011 @ 09:36:34

    A o której godzinie?

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: