Alaje z Galaktycznej Federacji 8,9,10

.

Przetłumaczył Tomasz Ługowski

Naciśnij na kwadracik „CC” w prawym dolnym rogu podczas odgrywania, jeśli nie widzisz polskiego tekstu.

Poniżej link do transkryptu, kolejne odcinki będą opublikowane wkrótce

https://krystal28.wordpress.com/alaje/

http://www.youtube.com/user/doswiadomosci

22 Komentarze (+add yours?)

 1. Eryk
  Lu 06, 2011 @ 12:47:29

  Ktosiu doskonale rozumiem to co piszesz bo ja też tak mam ze jak chce komus o tym poweidzieć o tych przemianach to sie smieją i jeszcze czasem mam za to przykrości ze strony innych nawet w domu rodzinnym. Powiem że jakis sukces odniosłem bo moja siostra zaczęła co nieco wierzyć w to no i troszke mój tata bo mama to mnei ma za jakiegos głupka mówi że naczytam sie na internecie jakichś głupot i mnie to denerwuje bo nie wszystko wiem z internetu internet i przekazy od Istot Duchowych tylko utwierdzają moje przekonania w które wierzyłem już od małego zawsze wiedziałem ze to nie może być tak jak religie i srodki masowego przekazu kreują cały świat czułem, że cos albo ktoś trzyma ludzi w złych przekonaniach i fałszywej wiedzy i ostro nad tym pracuje aby tak było dalej szkoda tylko że nadal tak mało ludzi wszystko rozumie i dalej chcą tkwić w starych dogmatach, tylko dlaczego takim ludziom jak tutaj na tej stronie zawsze sie obrywa za swoje czy tak będzie jeszcze długo ? 😦 😦 bo ja już mam dość

  • Ktoś
   Lu 06, 2011 @ 13:35:27

   Ja myślę, że jak nie bezpośrednio to delikatnie i subtelnie trzeba podchodzić, np. przekonuje ludzi o wspaniałych skutkach medytacji, o tym, że można zregenerować energię szybciej niż podczas snu itd. To już ich tak nie razi. Ale czy to doprowadzi ich do pewnego przewartościowania i czy w ogóle zechcą to praktykować to tego nie wiem.

  • Sabrina
   Lu 06, 2011 @ 14:04:21

   Jeśli chodzi o mnie, to ja dałam sobie spokój z „nawracaniem” ludzi o zamkniętych umysłach.
   Osobiście znam też takich, którzy nie przyjmują do wiadomości nawet tych bardzo pozytywnych wiadomości. Brak słów.

   • Krest
    Lu 07, 2011 @ 00:14:36

    Jest niezwykle trudno przejrzeć iluzję tego świata dla tych, którym zależy. Dla tych, którzy nie szukają jest to niemożliwe. Uszanujcie jednak ich wolną wolę i plan ich dusz. Wszystko ma sens z odpowiedniej perspektywy.
    Jak to powiadają „nie wykładem, lecz przykładem”, jeśli ludzie zauważą waszą miłość, harmonię i wszelkie skutki z tym związane sami zaczną się do was garnąć i pytać.
    Nie walczmy lecz twórzmy masę krytyczną dla zmian wypełnioną miłością i spokojem. To tak w mojej ocenie oczywiście 🙂

    • gabi
     Lu 07, 2011 @ 07:05:39

     Dokładnie tak to czuję, każdy ma swój czas, sama tego doświadczyłam w swoim związku…dzisiaj jesteśmy zgodną parą , na polu dalszej rodziny to jeszcze bardziej delikatne…Być dla kogoś latarnią to nasze zadanie:))) Pozdrawiam Was moi mili współtowarzysze świetlanej podróży…Gabi

 2. gawes22
  Lu 06, 2011 @ 10:15:39

  Witaj Bramin
  Napisz coś o swoich doświadczeniach?

 3. bramin
  Lu 06, 2011 @ 09:47:10

  Kochani,a zwłaszcza „Ktoś”.
  Może się Wam wydawać,że sprawy idą niedostatecznie szybko i „masowo”. Jednak,kiedy ja przed 30-tu laty wkraczałem na tę ścieżkę,byłem naprawdę osamotniony.Brak literatury /jedynie powielaczowa i w niewielkiej ilości/,brak zrozumienia innych ludzi,wręcz szyderstwa i szykany. Długo myślałem,że jest nas tylko garstka „wykolejeńców” i to starych pryków.A teraz? Kochani,serce się raduje,kiedy ja widzę tylu młodych ludzi,którym los naszej Matki Ziemi nie jest obojętny,którzy intuicyjnie garną się do Światła.Tylko na tym portalu jest Was bardzo wielu, a na innych? Przecież jest to wspaniałe,wierzę że Wasza,przepraszam Nasza wspólna energia Miłości uczyni naszą Matkę Ziemię godną jej przeznaczenia.
  Kocham Was i pozdrawiam wszystkich serdecznie

 4. Ktoś
  Lu 05, 2011 @ 09:51:05

  Ciężko jest przekonać ludzi do tych „prawd”… Myślę, że niektórzy skłonni są nazwać nas sektą, choć nic z tym wspólnego nie mamy… A niektórzy po prostu słysząc UFO, kosmita, 2012, 4 gęstość wybuchają śmiechem i gdybym informował ich bezpośrednio to by mnie zmasakrowali swoim oszczerstwem… Nie wiem jak to się dalej potoczy, bo to nie wygląda za ciekawie, wcale nie widzę rozwoju świadomości u ludzi :(. A może po prostu to wygląda jakoś inaczej? No w każdym bądź razie nie zaprzestane pracy nad sobą, ale trochę jestem zasmucony.

  • Sabrina
   Lu 05, 2011 @ 10:53:08

   Nie przejmuj się Ktosiu, każdy z nas to doświadcza. Z jednej strony rozumiem takich ludzi, gdyż oni nigdy nie interesowali się takimi zjawiskami…

  • Paul
   Lu 05, 2011 @ 13:18:14

   Każda osoba korzysta z warunków jakie dają obecne czasy na swój sposób, wiele się dzieje nawet jeśli tego nie widać gołym okiem. Człowiek to bardzo złożona istota, a to co możemy dostrzec to jedynie pozory i drobny fragment całości zjawisk i mechanizmów duchowych. Nawet największy ignorant może być cząstką bardzo świadomej duszy, która akurat ma taki aspekt do przepracowania, a wyjątkowo niemiły charakter wspomnianego ignoranta może być efektem wysoko postawionej poprzeczki, swego rodzaju wyzwania ustalonego przed przybyciem na ten świat. Ponadto, obojętnie z kim mamy do czynienia to jest to przede wszystkim próbą dla naszej własnej świadomości 🙂

   Niczym aktorzy w sztuce teatralnej „stare realia” większość ludzi pewnie będzie odgrywać swe role do ostatniej chwili, mimo że jej koniec jest tuż tuż.. I nie ma w tym nic smutnego, wszystko to ma swoje głębokie znaczenie i na pewno idealnie wpisuje się w wielki plan ewolucji ducha.

   Musimy pielęgnować swoje prawdy i coraz bardziej „leczyć się” z takich dolegliwości jak wątpliwości, uleganie wpływom, smutek czy żal.. Zaufajmy sobie samym! Tak naprawdę, w 100 %, bezwarunkowo! Tak mi się przynajmniej wydaje 😉

 5. Mikołaj Rozbicki
  Lu 05, 2011 @ 06:10:07

  Droga Krystal – chciałbym z Tobą przeprowadzić wywiad na antenie Radia Bez Cenzury – o channelingach, 2012, Galaktczynej Federacji i zmianach na Ziemi – zapraszam Cie serdecznie i proszę o odpowiedź!

  proszę o kontakt – mój mail mikolajrozbicki@vp.pl skype, mikolajr1982, ko, 506 – 299 370

  Radio Bez Cenzury – radiobc.pl

 6. kwiat
  Lu 05, 2011 @ 05:30:57

  http://davidicke.pl/forum/ju-dzi-o-20-00-rusza-radio-bez-cenzury-b-d-cie-z-nami-t5644-30.html

  Sluchajcie w kazdy czwartek radio bez cenzury.Przesluchajcie wywiad z Michalem Papierskim.Pozdrawiam.Na samym dole stronki audycja czwartkowa Mikolaja.

 7. ada
  Lu 05, 2011 @ 00:24:47

  • Olek
   Lu 05, 2011 @ 06:04:19

   W przesłaniu na koniec jest napisane że ujawnienie się już jest blisko i to jest kwestia tygodni czy miesięcy, na samym końcu jest data 18.07.2008! Heloooo, mamy 5.02.2011! Coś się nie zgadza!

 8. Sabrina
  Lu 04, 2011 @ 15:37:35

  Dziękuje Ci Tomku:-) Ja uwielbiam przekazy Alaje. I oczywiście wprowadzam w życie to co On nam przekazuje. Jeszcze raz serdeczne dzięki, Tomku:-)

 9. ada
  Lu 04, 2011 @ 13:10:38

  9 część: NO I ZACZEŁA SIĘ JAZDA

  Qurcze Alaja potwierdził moje przypuszczenia odnośnie toczącej się przecież
  walki dobra i zła.Oczywisty niestety jest fakt ,że ciemna strona nie podda się
  bez walki i z całą pewnością MA PLAN,który realizuje.
  ” Ziemia potrzebuje świetlnej energii by móc pozbyć- się
  – wszelkich negatywnych energii
  – w obrębie wyższej wibracji żadna negatywna energia nie może istnieć-
  – z tego powodu mroczni rządzący ze światowego rządu
  – próbują do tego nie dopuścić-
  – oni nie siedzą i nie obserwują biernie
  – mają swoje plany
  – jednym z nich jest stworzenie skrajnego chaosu

  Zaczyna do mnie docierać,że jednak wszystko jest w naszych rękach i
  tylko my możemy nas uratować.

  Alaja w swych przesłaniach daje wskazówki:

  „ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ SĄ KLUCZEM DO WYŻSZEGO WYMIARU”

  Od kiedy czytam przekazy oczywiście cieszę się na zmiany (dobre zmiany)
  jakie nas czekają,ale rzeczywiście niektóre z nich są zbyt piękne,aby mogły
  się wydarzyć tak poprostu bez oporu sił ,które mają przecież wszystko do stracenia.
  Ponieważ większa część ludzkości śpi i nie ma pojęcia co się dzieje walka jest
  nierówna.
  Dlatego apeluje do wszystkich pracowników światła :
  przesyłajmy ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ do Ziemi i wszystkich istot jak najczęściej.
  Na koniec zacytuje mój ulubiony kawałek z Dekretu Fioletowego Płomienia
  „Światłość we mnie niezawodnie da mi zwycięstwo we wszystkim,co czynie!”

  • Mikołaj Rozbicki
   Lu 05, 2011 @ 07:11:38

   Słuchajcie – w Radiu Bez Cenzury (radiobc.pl) nie tylko mamy audycje w tygodniu o 20.00 przeważnie, ale np w niedziele o 22.00 przy odpowiedniej muzyce mamy wspólne medytacje pt. „Pozytywna transformacja naszej Ziemi, pokój i szczęście ludzkości:

   zapraszamy!

   http://radiobc.pl/ramowka/

 10. kwiat
  Lu 04, 2011 @ 12:30:13

  • Sabrina
   Lu 05, 2011 @ 06:17:42

   Słucham tych audycji i nakręcają mnie one bardzo pozytywnie. Polecam je innym:-)

 11. kwiat
  Lu 04, 2011 @ 12:28:15

  • ada
   Lu 04, 2011 @ 15:15:14

   Bardzo ciekawy wywiad,właściwie potwierdza wszystko to o czym w swoim przekazie powiedział Alaj.

 12. sila
  Lu 04, 2011 @ 12:01:43

  Super przekazy ;p

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: