Jesteście Twórcami Wszystkiego co do Was Przychodzi

.

26 styczeń, 2011

Tłumaczył: Boogy

Świat znajduje się teraz w dwóch fazach z czego jedna ustępuje wraz z upadkiem starego systemu i nie może dłużej trzymać ludzi w swoich więzach.  Faza która nadchodzi, pomaga nastąpić zmianie wprowadzając nowy paradygmat kształtujący waszą najbliższą przyszłość.  Wywołuje to zamieszanie i chaos, gdyż wiele osób wciąż trzyma się starych dróg nie wiedząc co nadciąga.  Gdy jednak nadarzy się okazja, by przynieść prawdę, stopniowo będzie ona akceptowana a ludzie na całym świecie zjednoczą się.  Oczywiście niektórzy nie zmienią swoich przekonań i opuszczą ten świat poprzez niechęć do brania udziału we Wzniesieniu.  Niemal codziennie dowiadujecie się o sposobach jakie stosowano, aby was oszukiwać, co rodzi ogromne pragnienie opuszczenia obecnych czasów.  Dla takich zmian potrzebny jest prawny fundament oraz wsparcie tych, którzy chętni są pomóc rodzajowi ludzkiemu.  Tu właśnie my wkroczymy i zarówno wesprzemy jak i będziemy chronić osoby prowadzące kampanie w kierunku zmian.  Trzeba przywrócić waszą niezależność oraz wprowadzić przepisy które to zapewnią.

Trwają aktualnie prace nad zapisami umożliwiającymi wszystkie konieczne do podjęcia działania i gdy tylko wejdą w życie, żadna ingerencja nie będzie tolerowana.  Ciemni mieli swój dzień i wielka kurtyna kończąca okres ich panowania jest już opuszczana.  Siedzieli na swoich władczych stanowiskach przez tysiąclecia i koniec czasów dotyczy ich tak samo jak wszystkich innych.  Mieli nadzieję powstrzymać nieuniknione powstanie, lecz Światło zdołało się przebić i będzie wciąż nabierać mocy.  Nie powinno być niedoceniane, wiele z jego pracy uchodzi niezauważone lecz już nie na długo, gdyż wyciąga z przebudzonych ludzi to co w nich najlepsze.  Nagle pojawia się więcej osób które pragną i pomagają przynieść zmiany a ich moc jest niezwykle potężna.

My z Galaktycznej Federacji zachęcamy, abyście również przyłączyli się w ten czy inny sposób do narastających żądań nowego przywództwa, które wprowadzi was w nową fazę ewolucji.  Wasze petycje i wymagania są brane pod uwagę tak jak i wasze modlitwy pomagające wspólnie tworzyć waszą przyszłość. Wszystko co się manifestuje ma swoje pierwsze źródło w myślach, które wysyłacie.  Jest na to proste wyjaśnienie, dlaczego jesteście twórcami wszystkiego co do was przychodzi.  Prawdą jest, że w rezultacie przyciągacie podobne wibracje i tam gdzie unosi się negatywizm takie właśnie kreacje napotkacie.  Odetnijcie się od tego co już wam nie służy i postawcie stopę na innej ścieżce, która pozostawia to wszystko za sobą.  Odnajdźcie radość w małych rzeczach i podnieście siebie do Światła.  Obdarowujcie innych hojnie ze swego serca i nie porównujcie jednej osoby z drugą.  Gdy wszystkie dusze dostrzegą siebie w innych, będziecie już bardzo daleko na ścieżce Wzniesienia. Ostatnie miesiące prowadzące do końca 2012 r. będą najbardziej satysfakcjonujące i radosne, jako że osiągniecie punkt znajdujący się bliżej stanu perfekcji.

Poświęcone wam będzie bardzo wiele uwagi i dzięki potężnemu wsparciu jakie posiadamy, każda osoba będzie mogła zostać wysłuchana. Najpierw poradzimy sobie ze wszystkimi krajami gdzie panuje wielki głód.   Następnie zaangażujemy technologię która zapewni, że nikt nie umrze z powodu braku zasobów czystej wody.  Opieka medyczna będzie różnić się od waszych metod, a dźwięk stanie się wielkim uzdrowicielem.  Każdy ma prawo do podstawowych potrzeb zapewniających szczęśliwą egzystencję oraz możliwości bycia niezależnym.  Jednocześnie edukacja stanie się ogólnoświatowym projektem dzięki czemu małe grupy będą mogły być szkolone nowymi sposobami, które są niezwykle wydajne i znacznie szybsze od obecnych.  Szczęśliwi, wyedukowani ludzie wiodący przyjemne życie mogą lepiej przysłużyć się społeczeństwu.  Rozdział dóbr będzie prowadzony pod okiem tych, którzy są szczerzy i prawdziwi, a majątek przestanie być kierowany na prywatne konta bankowe.

Z czasem zanikną wszelkie przestępstwa, a osoby z takimi skłonnościami zostaną od nich uwolnione.  Musicie zrozumieć Moi Drodzy, że przyszłość zanurzona jest w tak wysokich wibracjach iż żadne negatywne działania nie będą w stanie się manifestować.   Harmonia i równowaga stanie się naturalnym i permanentnym stanem a piękno promieniować będzie ze wszystkich stron.  Zrozumiecie i docenicie wówczas perfekcję będącą dziełem Stwórcy.  Jednak nawet wtedy będziecie zmierzać ku wyższym wymiarom będącymi jeszcze wspanialszymi stanami doskonałości. Ewolucja nigdy nie ustaje dopóki nie dosięgniecie Źródła Wszystkiego Co Jest, a wówczas będziecie ustanawiać i tworzyć nowe Wszechświaty oferujące nowe przygody i odkrycia.

Wiemy, że niektóre dusze obawiają się zmian, wierząc iż w jakiś sposób pozbawi ich to czegoś czym cieszą się obecnie.  Mówimy więc do nich, że z każdym krokiem naprzód wchodzicie na wyższy poziom i pozostawiacie za sobą wszystko to co nie jest w stanie dorównać wibracjom, które wprowadzą was do osiągnięcia wyższego stanu perfekcji.  Cały bagaż i resztki jakie do was przylgnęły odpadną i staniecie się doskonalsi.  Zaledwie kilka kroków odmieni wasze ciało, dzięki czemu nie będzie mogło zachorować ani wpaść w niskie wibracje.  Większość tego o czym mówimy nastąpi w stosunkowo krótkim czasie a nasza obecność zapewni, że będziecie gotowi do Wzniesienia.  Tak, na tę misję przybyło z nami bardzo wiele cywilizacji dzięki czemu nie brakuje nam niczego co konieczne do jej ukończenia.  Wiele z nich zostanie wam przedstawionych, zaznajomicie się z nimi i przekonacie się, że są Istotami Światła.  Z kimże byłoby lepiej iść te ostatnie kroki jakie musicie zrobić.

Jestem SaLuSa z Syriusza i przyjmuję z radością możliwość wyjaśnienia wam co czeka was w przyszłości.  Poddajemy wam pomysły i próbujemy zbudować obraz w waszych umysłach, abyście mieli na co wyczekiwać.  Pomaga wam to nabrać siły, aby utrzymać siebie w równowadze, gdy marsz staje się ciężki.  Zobaczcie tęczę i dzban pełen złota, gdyż naprawdę wkraczacie w Złoty Wiek, który będzie tak piękny i unoszący, że trudno jest nam wyrazić to słowami.  W nawet w najśmielszych swoich snach nie dotknęliście uczucia cudownych energii jakich doświadczycie.  Całkowicie otulą one was wielką Miłością i Światłem, to właśnie stamtąd wyszliście eony temu.  Może wydawać się to nieprawdziwe, lecz tylko dlatego, iż przebywaliście przez tak długi okres w niskich wibracjach i ciężko jest wam sobie wyobrazić, że mogłoby być inaczej.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.

.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy – Przebudzenie – Wielka Transformacja

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Sty 29, 2011 @ 11:31:32

  Pierwszy raz spotkałam się ze słowem Adonai w książce „My, Arkturianie” Dr Normy Milanovich. Używane jest ono przy pożegnaniu czy zakończeniu przekazu i ma przy tym duchowe, głębsze znaczenie. Potem spotkałam się, że inni kosmici też używają czasem to piękne słowo. Kojarzy mi się to trochę z Hawajskim „Aloha” na przywitanie, którego głębsze znaczenie jest afekt, miłość, pokój, współczucie i łaska.

  Grzesiaczek,
  ten filmik z przekazem Meiera jest rzeczywiscie pełny strachu i kataklizmów i wogóle ze mną nie rezonuje. Jest w nim jednak odrobinę prawdy; że swoimi myślami i emocjami tworzymy własną i kolektywną rzeczywistość.
  W duchu Jedności 4-tej gęstości dobrze jest nie krytykować takimi ostrymi słowami, nie osądzać. Tak naprawdę nie znasz tego człowieka. Zamiast tego bądź łagodny i tolerancyjny i przesyłaj innym, którzy wg Ciebie są w błędzie, Światło i błogosławieństwo, ponieważ tak jak każdy z nas są oni na drodze duchowej. Każda Twoja odmienna opinia może być wyrażana z szacunkiem do innych. Jednym słowem, komentuj na temat zawartości, a nie na temat osoby, która wyraża swoją opinię. Szczególnie gdy ta osoba jest nieobecna i nie może stanąć w swojej obronie.

  • Sabrina
   Sty 29, 2011 @ 14:53:33

   Dziękuję Krystal, że wyjaśniłaś znaczenie „Adonai”:-) Poczułam się dobrze…uff:-)

 2. Frodo Baggins
  Sty 28, 2011 @ 07:31:04

  Dziwne rzeczy się dzieją: ostatnio ptaki – mewy i rybitwy krążą jak oszalałe nad dzielnicą w której mieszkam, latają blisko okien a potem przesiadują masowo na naszym dachu i domów sąsiednich, również… Czy może to mieć jakikolwiek związek ze zmianami energetycznymi na planecie Ziemia??

 3. gabi
  Sty 28, 2011 @ 03:38:45

  28.01.2010 Terra News. Przypomnienie o dzisiejszej medytacji zakotwiczenia Atrybutu „AKCEPTACJI”

 4. gabi
  Sty 28, 2011 @ 03:31:56

  Ufam,że wszystko stanie się w odpowiednim czasie i Ci, którzy mają dostać dostaną to czego im będzie potrzeba…Oczami wyobraźni rysuję obraz kolorowego, nieskalanego świata i ludzi świadomych natury człowieczeństwa……….:)))

 5. kwiat
  Sty 28, 2011 @ 03:24:52

  Od dawna marzę w zasadzie od dzieciństwa by nie było wojen,żeby ludzie się kochali by przytulać się do dzikich zwierząt,tulić się do nich.Mam nadzieję,że to wszystko się spełni.

  Pozdrawiam

 6. Tamar102
  Sty 27, 2011 @ 23:36:55

  Skąd te wątpliwości? Hamują rozwój świadomości, są piaskiem w trybach rozwoju duchowego, najlepsza jest mieszanka pewności z pokorą..

 7. Oualander
  Sty 27, 2011 @ 14:08:22

  Piękno czystej niczym nieskalanej natury, cudowny zapach drzew, strumienie z których można pić wodę, czyste gwieździste nocne niebo, radośni beztroscy ludzie, oraz poczucie ogromnej otulającej ciepłem ze wszystkich stron wszechobecnej miłości.
  To mi się marzy.
  Piotr

  • Agagirl
   Sty 27, 2011 @ 15:06:00

   Marzy mi się to samo 🙂

  • krys
   Sty 27, 2011 @ 22:21:43

   jaka zywa jest twoja wizja…pieknie i tak dobrze tu wszystkim, ludziom ptakom, zwierzetom, roslinom…i gwiazdy nad nami i w nas…pozdrawiam

 8. Rocker
  Sty 27, 2011 @ 13:28:22

  Piękne te słowa są, dają nam otuchę, nadzieje. Łączmy wszystkich ludzi miłoscią, niech cały świat się przemieni i niech wkroczy w ere MIŁOŚCI !!

  Pozdrawiam 😉

 9. Irbis
  Sty 27, 2011 @ 12:29:29

  Pożyjemy – zobaczymy.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: