Przed Wami Uduchowiona i Altruistyczna Ludzkość

Komandor Sohin

Przekazał Kris-Won, 29 grudzień, 2010

Tłumaczył: Tomasz Ługowski

Pozdrowienia ze statku kosmicznego Alfa!

Prawdziwie wspaniałe są kroki podjęte przez Galaktyczną Federację, by naruszyć wewnętrzne struktury sił ciemności i przywrócić kontrolę siłom Światła, które w przeszłości ukierunkowywały ludzkość przez tysiące lat.

Możliwe, że powyższa informacja, brzmi dla was trochę jak scenariusz „Gwiezdnych Wojen”, jednak możemy was zapewnić, że jest to coś, co się właśnie dzieje i jest tak prawdziwe, jak kryzys ekonomiczny, którego obecnie doświadczacie.

Ze wszech miar, światowy kryzys ekonomiczny wydaje się wam bardziej realny, ponieważ doświadczacie go „na własnej skórze”, zaś postępy ku Wzniesieniu, o których was informujemy, są jak na razie oparte na wierze w nas, w nasze istnienie i naszej wspólnej walce (my i wy jako tworzący wspólny front) przeciwko duszom ciemnej strony, która was podbiła.

W tej sytuacji, sugerujemy wam, byście na nowo posłuchali swego serca i wyciągnęli wnioski zgodnie z uczuciami płynącymi z waszego wnętrza, płynącymi z ducha waszego serca  do waszej niższej jaźni. Pozwólcie prowadzić się intuicji a zapewniamy was, że dobrze się to wam przysłuży.

Musicie wiedzieć, że moment pierwszego kontaktu, tak bardzo wyczekiwany przez nas i przez was coraz bardziej się zbliża i wkrótce się zmaterializuje. Będzie to już bardzo niedługo, ponieważ tak jak już wam mówiliśmy na początku, podjęliśmy znaczące kroki w skali globalnej i zaangażowane są w nie wszystkie odwiedzające was cywilizacje.

Rasy Syriuszy i Swanów, które stale pracują razem zaangażowane we wspólnym wysiłku przywrócenia światła, pokoju i harmonii w całej Galaktyce, odgrywają główną rolę w planie, który zada tajnemu rządowi (składającemu się z zaledwie kilku wysoko postawionych osób) potężny cios. Uderzenie to, zdestabilizuje ich i sprawi, że poczują się zdezorientowani, ponieważ nie wyobrażają sobie, że moglibyśmy zadziałać z taką szybkością i zręcznością.

Kris-Won, nasz kanał komunikacyjny prosi nas telepatycznie, byśmy wyrazili się jaśniej jeżeli chodzi o naturę tego wydarzenia;  Niestety podanie większej ilości szczegółów w tym względzie nie byłoby zbyt fortunne.  Skorzystajcie z tego,  co powiedziałem wam już wcześniej, by wasze serca emanowały szczęściem a nadzieja rozświetlała z większą intensywnością wasze zmęczone umysły, niespokojne o wyzwolenie się z uciskającego was jarzma ciemnej strony.

Niezmiernie cieszymy się mogąc przekazać wam dobre wieści i nadal zachęcamy was, niestrudzone ludzkie istoty do pracy na rzecz szybkiego ustanowienia instytucji wewnętrznego rządu Światła Planety Ziemia. Pracujcie, pracujcie i jeszcze raz pracujcie by wibracyjna zmiana miała miejsce w krótkim okresie waszego linearnego, trójwymiarowego czasu.

Wasi ziemscy Świetlni Pracownicy i nasze liczne kosmiczne, niebiańskie, anielskie, pozaziemskie oraz astralne zastępy zjednoczone jako wspólny front, niczym taran zburzą mury tych, którzy znaleźli azyl w swoim egoizmie i próbują opierać się zmianom!

Nie będzie już więcej miejsca dla tych o lodowatych sercach i tych o chciwych umysłach!  Obiecane przez nas zmiany spowodują pojawienie się o wiele bardziej uduchowionej i altruistycznej ludzkości.  Będą to osoby, które nie są egocentrykami, skupionymi jedynie na swoim własnym dobrobycie lecz zainteresowane poprawą ogólnych warunków funkcjonowania społeczeństwa. Będą ze wszech miar wspierać wzniesienie się ludzkości na wyżyny nieznane przedtem ludziom na tej planecie.

Kiedy nasz kontakt stanie się rzeczywistością, będziemy w stanie pomóc wam się rozwinąć i ewoluować w kilka krótkich lat, co w innym przypadku zajęłoby wam wieki a nawet tysiąclecia, gdybyście nie otrzymali od nas tej pomocy.

Nikt z nas nie zna do głębi Boskiego Planu, który począł się w Jego Kosmicznym Umyśle; wiemy jednak, że jego materializacja powiedzie się tu, na fizycznej płaszczyźnie gdzie żyjecie i że nasze zmagania z ciemnością, która charakteryzuje mroczne byty, wysoko postawione w strukturach władzy, prędzej czy później zostaną uwiecznione sukcesem.

Możecie być tego pewni, ponieważ Bóg będąc twórcą wszelkich zdarzeń nie może przegrać – Nigdy!

Chcielibyśmy zaszczepić w was nasz optymizm, który wypływa z naszej ufności w udany rozwój Boskiego Planu. Dlatego też, chcielibyśmy przekazać wam ten optymizm, byście mogli iść przed siebie z silną wiarą i ufnością. Zostawcie za sobą wszelkie lęki i kroczcie, kroczcie naprzód każdego dnia pewnym krokiem, z podniesionym czołem i pełni dumy wiedząc, że będziecie współtwórcami rozkwitu Nowej Ery na tej planecie.

Przekazuję wam swoje błogosławieństwo, które przeze mnie otrzymujecie od Najwyższego Bytu.

Pokój i Miłość

Komandor Sohin

http://galacticchannelings.com/english/navealfa29-12-10.html

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. arrec
  Sty 14, 2011 @ 09:07:12

  Nie jestem zwolennikiem takiego bogatego świata nazw, rytuałów, przesądów, proroctw – mimo to uważam, że wszystko co działa jest dobre. A przesłanie bloga jest bardzo pozytywne. Każda osoba wyrwana z iluzji dwoistości to skarb. Pozdrawiam

  • allright
   Sty 14, 2011 @ 09:40:57

   Miło,że odczułeś to co nas łączy…ten świat to współistnienie w miłości:)))pozdrawiam Cię )))))Gabiela

 2. Mikołaj Rozbicki
  Sty 13, 2011 @ 09:19:03

  Faktycznie – przekazy niezwykle pozytywne. Wiem, że może byłem zbyt ostrożny, ale …coraz bardziej nie mogę się doczekać tego dnia kiedy się pojawią:):):)

 3. Arek
  Sty 13, 2011 @ 03:58:23

  Niewiarygodnie mocna energia jest w tych przekazach, mozna to odczuc. Nie moge sie juz doczekac dnia wzniesienia 🙂 Pozdrawiam Was Bracia i Siostry 🙂

 4. merci
  Sty 13, 2011 @ 03:57:12

  Nie mogę doczekać się kiedy ludzie przestaną widzieć tylko swój czubek nosa i będą zainteresowani poprawą ogólnych warunków funkcjonowania społeczeństwa i zobaczą wreszcie tego drugiego człowieka!!!!!!!
  Wierzę , że wkrótce to nastąpi., oby dwa lata wystarczyły!!!

 5. Ewa
  Sty 13, 2011 @ 03:50:00

  • allright
   Sty 13, 2011 @ 06:30:55

   Droga Ewo…ten przekaz pokazuje jakie wsparcie uzyskają osoby dla których droga do wniesienia jest jeszcze długa…wyraźnie jest tutaj powiedziane,ze opuszczą one swoje ciała i dostaną ogromne wsparcie na planie wyzszym, by się nie pogubiły:))) Co do Planety Matki, ta wiedza jest puszczeniem swiatła na to jak bedzie wyglaąać wzniesienie do 5D…małe światełko ale wpuszczone w czakrę serca daje odpowiedź.Ja to odczuwam
   jako współistnienie świata 3D i 5D równolegle…wydarzenie bez precedensu:)))przesyłam Wam strumień miłości prosto z mojego współodczuwającego serca…:)))))Gabiela

   • Ktoś
    Sty 13, 2011 @ 07:16:20

    🙂 ehhh… W sumie poniekąd dobrze piszesz… tylko przejdziemy z 4D na 5D… W tzw 4 gęstość (w tej gęstości mamy 5D). Bo teraz mamy świat 4 wymiarowy w 3 gęstości. Sorry, że się czepiam… Nie mogę się powstrzymać, proszę się nie gniewać. Pozdrawiam.

    • allright
     Sty 17, 2011 @ 01:43:45

     No i stało się…myśl wypuszczona w kosmos, zostaje zaspokojona…
     Wymiary, gęstości… światełko na ten temat przyszło samo…dziękuję Ci,że pobudziłeś mnie do zatrzymania się nad tą kwestią…jesli czujesz potrzebę skonfrontowania tego co już wiesz na ten temat polecam: Różnica między pojęciami: wymiar i gęstość. „5 wymiar = 4 gęstość” Bashar (video) [PL] na stronie wolnej planety…jak szybko można doświadczyć synchronii…pozdrawiam:)))gabiela

   • Ewa
    Sty 14, 2011 @ 04:50:29

    Dziękuję Wam za te wszystkie wyjaśnienia, wciąż się przekonuję, że nic nie wiem! smutno mi czasem, za to niesamowite są stany błogości, których czasami doświadczam każdą komórką mojego ciała, wtedy przesyłam to uczucie do całego Świata, wraca do mnie jeszcze wzmocnione i to jest coś, czego nie da się opisać, trzeba to poczuć, znacie to, prawda? to taka moja mała cegiełka do wspólnego dobra…

    • allright
     Sty 14, 2011 @ 05:44:52

     Zgłębianie wiedzy to ciągła praca, jej niedosyt to nasza natura…jednak to czym się z nami dzielisz to najistotniejsze…tkliwość serca, empatia,którą emanujesz…dziękuję Ci Ewciu za to,że z nami jesteś:))) Ps W gęstości 5D już nie będziemy musieli się o to martwić, wiedza będzie dla wszystkich otwarta:)))

 6. Kwiat
  Sty 13, 2011 @ 03:15:33

  Dziekuje serdecznie:)

 7. allright
  Sty 13, 2011 @ 01:13:50

  niesamowita wiara i optymizm utrzymuje się w moim sercu…czego i Wam Kochani zyczę:)))

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: