Zwycięstwo Już Jest Wasze

.

SaLuSa, 7 styczeń, 2011

przekazał: Mike Quinsey

Tłumaczył: Boogy

.
Widzimy was w różnych stadiach rozumienia i interpretacji nadchodzących zmian.  Wasze podejście jest odzwierciedleniem waszych osobistych przekonań i tego co chcecie by się wydarzyło. Wiele z tego jest rezultatem waszego własnego programowania a nawet podświadomych wspomnień z poprzednich wcieleń.  Otworzenie waszego umysłu spowoduje, że będziecie mieć możliwość podjęcia oświeconego wyboru ścieżki. którą chcecie kroczyć.  Pewnym jest, że każda żywa dusza w różnym okresie czasu otarła się z prawdą na temat Ludzkości i jej boskiego przeznaczenia.  Niektórzy to zignorują i podążą za swoim nastawieniem, które jest tak silne że swoboda działania w kierunku zmiany jest znikoma albo żadna.  Nie sugerujemy że takie podejście jest błędne, ponieważ to wy jesteście tymi którzy decydują o ścieżce którą podążacie. Jednakże w pewnym stopniu byłoby wam łatwiej, gdybyście rozważyli to co się wam oferuje. Dopuśćcie do siebie możliwość, że błędnie określiliście gdzie spoczywa prawda i gdy odnajdziecie ją leżącą przed wami, okaże się łatwiejsza do zintegrowania z własnymi przekonaniami.

Jedna rzecz jest pewna, każdy w końcu zrozumie iż Bóg którego wszyscy czcicie jest jednym i tym samym.  Imiona nie mają znaczenia i nawet historia starożytności musi być czytana z pewną rezerwą, jako że jest to powrót do czasów, w których wiele przekazywane było jedynie za pośrednictwem słowa mówionego.  Dlatego nie możecie wszystkiego co dziś czytacie brać dosłownie, gdyż po wielu latach zawiera to sporo niedokładności a w szczególności dlatego że było to wielokrotnie przetłumaczone.  Dyskusja staje się więc koniecznym i zdrowym sposobem na przyjęcie podejścia pozwalającego skorygować i rozpoznać prawdziwy przekaz.  Musimy wspomnieć o fałszywych bogach którzy znaleźli się na Ziemi ok. 5000 lat temu, gdyż byli oni odpowiedzialni za sprowadzenie Człowieka w kierunku błędnego przekonania, że ci którzy myślą inaczej są wrogami i powinni zostać zgładzeni.  Przekonanie to utrzymuje się do dziś, jednak po przyjrzeniu się wyższym naukom otrzymanym na przestrzeni wieków, przez szacunek do nich, wierzymy że zostanie zrozumiane iż jest jeden, Omnipotentny Bóg będący absolutną Miłością.  Co więcej, nie ma żadnych religijnych powiązań i jest dany wszystkim istotom bez względu na ich religie.  Warto się nad tym zastanowić, ponieważ jeśli pragniecie się wznieść to w wyższych wymiarach nie ma miejsca na nic prócz Wszechobecnej Miłości.

Często mówiliśmy wam, że nie musicie wiele robić by dostąpić raju i jeśli potraficie po prostu odnaleźć w sercu miłość do każdej istoty, wówczas wszystko inne samo znajdzie swoje właściwe miejsce.  Jesteście iskrami Boga, czegóż wymagalibyście od siebie samych  jako córki i synowie Stwórcy.  Ziemia poprowadziła was daleko i jako że dualność ma się ku końcowi, otrzepiecie się z resztek niższych energii i staniecie się przez to rozpromienionymi Istotami Światła.  Zaczynacie zdawać sobie sprawę, że wiele z tego co zaakceptowaliście jako prawdziwe, w rzeczywistości jest waszą własną kreacją i iluzją.  Wasza cywilizacja osiągnęła ten punkt, gdzie niewiele już może was nauczyć o dualności.  Jednakże ci, którzy nie zechcą uwolnić się spod kontroli starego paradygmatu będą mogli rozwijać się na swój własny, przez siebie wybrany sposób.  Jest to przywilej udzielony wam przez Najwyższego Stwórcę , jak i zgodny z ofiarowaną wam wolną wolą.

Już wkrótce nastaną czasy, gdy pomożemy wam rozwiązać wszystkie problemy, które sobie stworzyliście i poprowadzimy was naprzód ku ostatnim dniom tego cyklu.  Momentami będzie ciężko nadążyć, ale nasza obecność zagwarantuje wam że „nie udusicie się we własnym soku” jak to przyjęło się u was mawiać.   Jesteśmy kochającymi duszami, które obdarowują niewyczerpaną miłością i chcielibyśmy w pełnym zakresie wykorzystać nasze możliwości wsparcia, z którym do was przybywamy.  Spotkanie z nami znacząco wpłynie na rozwianie waszych ewentualnych wątpliwości i będziemy się cieszyć, gdy ocenicie nas za nasze działania.  Zapomnijcie o tych starych, komicznych obrazkach przedstawiających sposób zachowania i wygląd istot pozaziemskich, jako że w niektórych przypadkach wyglądamy dokładnie tak samo ludzko jak wy. To nie jest tak, jakbyście nigdy wcześniej nas nie widzieli, wiele różnych cywilizacji naszej Federacji kontaktowało się z pewnymi osobami przez wiele lat waszego życia.

Mimo iż zaledwie kilka dni minęło od początku Nowego Roku, już słyszycie o różnych działaniach które niekoniecznie się wam podobają.  Jak wcześniej wspominaliśmy, ciemni również operują pod delegaturą wolnej woli, lecz Światło przechyliło szalę i prowadzi was do domu.  Ciemne siły wciąż uporczywie pragną pchać przed siebie, mimo świadomości porażki w ostatecznym rozrachunku.  W pewnej chwili dojdą do punktu, gdzie zmuszeni będą oddać wodze Światłu jako dominującej sile i my wraz z naszymi ziemskimi sojusznikami mocno naciskamy aby przełamać ich opór.  Może więc pojawić się kilka niespodzianek bez wcześniejszej zapowiedzi.  Jednak wielu z was trzymających rękę na pulsie i obserwujących wydarzenia na świecie jest w stanie dojść po śladach do tego co niedługo się wydarzy.

Nie bójcie się Moi Drodzy, czyż nie powiedziano wam że zwycięstwo jest już wasze.  Po prostu dajcie temu trochę czasu by mogło zmaterializować się na Ziemi a będziecie mogli ruszyć radosnym krokiem i ze szczęściem w sercach.  Najlepsze wyraźnie nadchodzi i my mamy rozwiązania dla finansowego załamania które wisi nad wami.  Ze wszystkich ciężkich doświadczeń jakie są już za wami bądź dopiero na was czekają , ostatecznie i tak wypłynie słodycz zwycięstwa. Dlatego prosimy abyście pozostali radośni i pewni siebie, bez względu na wydarzenia wokół, gdyż zmiany już nadchodzą.  Bądźcie cierpliwi jeszcze przez moment, jako że macie wszystko do zyskania i w rzeczywistości bardzo niewiele do stracenia.  Przygotowany dla was i waszego przeznaczenia plan jest nieskazitelny i dostarczy wszystkiego czego potrzeba, aby pewnie stanąć na ścieżce prowadzącej ku Wzniesieniu.

Jestem SaLuSa z Syriusza i przekazuję wam iż Galaktyczna Federacja jest olbrzymią, wspaniałą siłą służącą dobru i nie pozwoli abyście dłużej byli wykorzystywani.  Niewykluczone że potyczki będą miały jeszcze miejsce, lecz z pewnością powstrzymamy wszelkie plany, które bardziej naruszyły by Matkę Ziemię, jako że z miłością niosła ona was na własnych plecach przez eony i tak jak wy,  też musi kroczyć w stronę Wzniesienia.  Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, jest to kosmiczne wydarzenie na niewyobrażalnie wielką skalę.  Ciężko byłoby wam pojąć jakie to za sobą pociąga konsekwencje jak i zrozumieć potęgę tych wielkich Istot posiadających moc by wznieść Wszechświat do wyższego wymiaru.  Centralne Słońce zasila całe Uniwersum, a jego energie powodują zmiany w każdej materii, przez co akt Wzniesienia osiągany jest w zgodzie z Planem Stwórcy.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy – Przebudzenie – Wielka Transformacja

3 Komentarze (+add yours?)

  1. Zerrkos
    Sty 11, 2011 @ 22:48:04

    Ja mam inaczej. Na samą myśl o tym jaki świat jest piękny i o zmianach to mam takie jakby przyjemne ciarki, które ogarniaja każdą komórkę mojego ciała. Lubię to robić codziennie. Pozdrawiam

  2. nemesis
    Sty 11, 2011 @ 10:00:59

    Z niecierpliwością czekam na zmiany – aż serducho szybciej bije na samą myśl! Pozdrawiam Was Wszystkich!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: